Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-12, 19:50   #1471
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

o kurcze Kasia chyba rzeczywiście przesadziłaś... mam nadzieję że nic z tego się nie narobi! nie wiem może wodą utlenioną polewaj często- mi pomaga duzo szybciej to leczyc rany...
no wlasnie u mnie przed @ bylo najgorzej a w weekend mialam ładną cerę więc narazie nie będę nic z buzią robiła- ani makijazu ani innego ciapania- tylko mycie zelem, tonik i woda termalna. moze czasem trochę skonorenem pomęcze buzię ale to raz na ile i po tym moze nawilże ją humektanem a tak to zostawiam ją samej sobie.. tym bardziej ze się rozchorowalam i nie mam sily stac przed lustrem...

ale tu pusto.. dziewczyny wróćcie na wątek bo naprawdę mi was brakuje
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 21:59   #1472
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja cały czas czytam i analizuje wszystko co jest napisane w watku , ad tego nawilzania too ja zawsze mialam takie zdanie, i nie smarowałam sie czesto ,

u mnie dość dobrze, oprócz 3 krostek (ale w sumie duzo mniejszych niz mi sie robily kiedyś ) mam tylko przebarwienia ktore i tak robia się coraz mniej widoczne, od miesiąca biore antybiotyki i serio widze roznice;] mam nadzieje że będzie tak dalej to będzie super;d

tancerka, jak tam rozgladanie się za ślubnymi rzeczami ;>
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 11:12   #1473
mala1
Raczkowanie
 
Avatar mala1
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 42
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Czesc! Zgadzam sie w zupelnosci, ze zmiana wody moze wywolac jakies zaburzenia z cera – wiem z autopsji. Dla mnie najlepszym sposobem na oczyszczenie i nawilzenie cery jest wizyta u kosmetyczki. Bardzo lubiesalony dr. Eris, chocmysle ze naprawde slono sie tam placi i nie zawsze mogesobie pozwolic na taki rarytas. Sama jednak nic sobie nie wyciskam bo boje sie zainfekowac ranke. Moj brat kiedys wycisnał sobie krostez czola i wyladowal w szpitalu.Zaczal totalnie puchnac na twarzy – na szczescie uratowali chlopaka. Od tamtej pory sama nie kombinuje sobie przy twarzy.
mala1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 13:07   #1474
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Hej Sikoreczka hehe rozglądanie się za ślubnymi rzeczami narazie tylko w sposób wirtualny i w formie rozeznania się i poznania wszystkich możliwych opcji w weekend kąpiąc się naszła mnie wizja mojej sukni ślubnej i być możę uszyję ją w profesjonalnym zakładzie szyjącym suknie ślubne ale to wciąż tylko moje skromne marzenia bo narazie codziennym marzeniem jest mieć piękną i gładką cerę bez przebarwien i krostek i to od rana do nocy... już chyba znalezienie sukni ślubnej w godzinę wydaje się bardziej prawdopodobne

dziewczyny chciałam załączyć w moim opisie suwaczek ślubny i za żadne skarby mi się nie chce podpis edytowac!!! wchodzę do edycji podpisu i tam wszystko ładnie sobie zrobię a potem naciskam guzik zachowaj zmiany i dalej jest to co mam już od dawna... jesli ktoras wie co robię źle to proszę o podpowiedzi
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 13:14   #1475
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez mala1 Pokaż wiadomość
Moj brat kiedys wycisnał sobie krostez czola i wyladowal w szpitalu.Zaczal totalnie puchnac na twarzy – na szczescie uratowali chlopaka. Od tamtej pory sama nie kombinuje sobie przy twarzy.
OMG! Musiał sobie powstałą rankę czymś nieźle zainfekować. Swoją drogą gdyby coś takiego działo się po każdym wyciśnięciu to chyba bym ze szpitala nie wychodziła

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
dziewczyny chciałam załączyć w moim opisie suwaczek ślubny i za żadne skarby mi się nie chce podpis edytowac!!! wchodzę do edycji podpisu i tam wszystko ładnie sobie zrobię a potem naciskam guzik zachowaj zmiany i dalej jest to co mam już od dawna... jesli ktoras wie co robię źle to proszę o podpowiedzi
Tancerko, z tego co piszesz robisz wszystko ok... Spróbuj może najpierw skasować cały opis i zostawić pole puste. Jak się skasuje to wtedy zrób nowy podpis.
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 17:01   #1476
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

witam dziewczyny po dłuuugiej przerwie, u mnie jakieś pogorszenie. i dziwię sie,bo stresu jako takiego nie mam, jedyne co to może brak snu ale dajcie spokoj to byloby zbyt dziwne.aktualnie mam 2 tygodnie do wizyty u dermatologa i raczrj zdecyduję się na zabieg kwasów bo tylko on mi porzadnie usuwa zaskorniki itp, jakieś maseczki czy peelingi to tylko rozjaśniają
aa i zaczelam pic drozdzezobaczymy ,czy cos dadzą/a co do tego brata to ja bym juz nigdy nie wycisnela..zeby do szpitala jechac dlatego ze sie wycisnelo pryszcza? ludzie, ale bym sie wstydzila
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 17:17   #1477
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

A słyszałam już takie historie... Znajomy mamy tez kiedyś sobie tak cos wycisnął, że podobno poszło mu zakarzenie wzdłuż żyły (miał taka ciemną kreskę) i też był w szpitalu. Myślę, że wpływ na to mają tez warunki w jakich się ciśnie: jeśli robi sie to nieumytymi rękami, po np jakiejś pracy fizycznej, a potem jeszcze sie nie odkazi, to wiadomo.

A propo picia dziwnych rzeczy na pryszcze, to ja parę lat temu piłam ziółka z bratka (fiołka trujbarwnego). Efekty były super, bo przez długi czas miałąm dużo mniejsze problemy, ale piłam to świństwo bez cukru, 3 razy dziennie, a pierwsze efekty było widać dopiero po pół roku regularnego picia. Ale potem te efekty się utrzymywały, ja przestałam to pić, przyszcze wróciły, a ja już nie miałam tyle cierpliwości co kiedyś...
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-13, 17:32   #1478
ollena
Raczkowanie
 
Avatar ollena
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 344
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
A ja Wczoraj przesadziłam. Wyskoczył mi pryszcz obok pieprzyka na brodzie, a ja nie mogłąm wytrzymać no i jakoś tak samo sie pocisnęło... Oczywiście zrobił mi sie z tego strup, który wylał mi się aż na pieprzyk, a ja dzisiaj nieświadomie to rozdrapałam (mam taki głupi nawyk, że zdrapuję wszystko co wyczuję). Ale rozdrapałam ten strup razem z pieprzykiem i teraz sie martwię, żeby mi się z tego coś naprawdę złego nie zrobiło...
Też kiedyś tak zrobiłam... Ale na szczęście nic się nie stało. Miałam pieprzyk przy ustach - nie był duży i się jakoś zregenerował

U mnie ogólnie ok. Coś tam wycisnęłam niefortunnie na czole, ale siedzi pod grzywką.
Po imprezie jestem dumna ze swojej skóry która niemal wzrowo wytrzymała podkład, puder i korektor
Denerwują mnie na czole takie ni to przebarwienia ni to strupy... Taka skórka jakaś zrogowaciała zbierająca się na przebarwieniach... Jak trochę jej usunę to znowu się tworzy... Niech to kurcze zejdzie i skóra niech się wreszcie wyrówna...
Nie widać tego pod korektorem zbytnio, ale ja wiem, że jest
Poza tym naprawdę nie mogę narzekać...

Pozdrawiam
ollena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 22:00   #1479
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

no a ja właśnie zasmarowałam się skinorenem i tak siedzę na wizazu bo co tu robić kiedyś nie nadążałam z czytaniem was dziewczyny a teraz jak 5 postów dziennie napiszemy to już góra!!! no i nikt żadnych nowości kosmetycznych nie wymyśla?? chyba już wszystko przetestowałyśmy i nic nie zdało egzaminu..... no i teraz nie mamy już co wymyślać hehehe pamiętam jak w tamtym roku co chwila latałam do apteki bo jakieś wynalazki z wizazu hehehe to były czasy!!!
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 12:19   #1480
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Tancerko, widzę, że podpis zmieniony
U mnie dziś średnio na jeża bo wczoraj niepotrzebnie dorwałam się do kilku zaskórników.

Co do polecanych kosmetyków - przetestowałam tą oliwkę Hipp na ciele i muszę przyznać, że po kąpieli, na mokrą skórę jest ekstra. Skóra jest tak gładziutka, że nic tylko ją miziać I nigdzie mnie nie pozapychała. Na razie stosuję ją raz, dwa razy w tygodniu żeby nie przesadzić. Myślę, że na zimę będzie super sposobem na utrzymanie względnie gładkiej skóry
I jeszcze balsam do ust Tisane polecam. Kosztuje niecałe 5zł, a jest wydajny i naprawdę nawilża usta i chroni je przed zimnem/wiatrem itd.
O Tormetiolu już nie wspominam bo niedawno o nim pisałam. Maść za 5zł, a super goi i łagodzi.

Nie polecam natomiast 1-minutowej terapii do włosów GlissKur Oil Nutrivie do kupienia w Rossmanie w takiej małej, jednorazowej tubce. Włosy miałam po tym fatalne! Sztywne, oblepione czymś tłustym. Fuj!

No, i to tyle
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 12:33   #1481
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

hehehe dzisiaj tworzyłam coś z podpisem ale narazie taki ubogi troszkę

co do oliwki to zgadzam się z tobą że na zimę świetny sposób na gładką skóre! na lato niezbyt ale na zime rewelacja! ja mam oliwkę w żelu rumiankową J&J i jestem nia zachwycona

na buzi mam póki co tylko jednego bolącego delikwenta ale wycisnąć się tego nie da bo to jakaś podejrzana gula.. pacnęłam ją skinorenem ale chyba nie działa na nią jakoś.. mam nadzieję ze do weekendu zejdzie bo idę na wesele i nie chcę się martwić o wygląd mojej buzi tylko wreszcie dobrze bawic bo to wesele znajomej i nie bedzie rodzinki tylko sami przyjaciele hehehe więc takie grono to jak raz na impreze!! i żadna krosta mi w tym nie przeszkodzi
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-14, 19:03   #1482
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Nie polecam natomiast 1-minutowej terapii do włosów GlissKur Oil Nutrivie do kupienia w Rossmanie w takiej małej, jednorazowej tubce. Włosy miałam po tym fatalne! Sztywne, oblepione czymś tłustym. Fuj!
To ja z kolei polece dla odmiany :
*Glorie maske do wlosow regenerujaca (6zl sloiczek )Uzywam jej 4m-ce (zuzylam jej moze z pol ) i wlosy naprawde mi sie poprawily wyraznie .Na wizazu cieszy sie duzym powodzeniem .

Ja w zwiazku z tym ze czekal na okres juz 2tyg wygldam nie najlepiej co najbardziej widocznie jest na moich plecach Na twarzy tez srednio ale nie narzekam.

Najbardziej martwi mnie to ze z nosa mam krwotoki .
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 19:34   #1483
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Fossa jedz dużo rutinoscorbinu jak masz te krwotoki! Mojego tżta ciocia jest lekarzem i na takie chwilowe pogorszenie w organizmie właśnie każe nam to jeść jak leci krew z nosa.. co ciekawe na biologii kiedyś mówili ze wapń bierze udział w procesie krzepnięcia krwi czy coś takiego i kupiłam kiedyś mojemu tżtowi na te krwotoki taką tubkę z musującymi tabletkami Wapń (nie wapno!!) i na dłuuuugi czas miał naprawdę spokój! więc może coś w tym jest!!!

a ja własnie myslę czy jak dziś wykonałam kolejne natarcie na zaskórniki to czy mogę się wieczorem posmarowac skinorenem zeby mi znów nie chciało zeżreć skóry- otóż zrobiłąm duży peeling- dałam 2 razy wiecej preparatu niz zazwyczaj, po tym natarłam zaskórniki z czarnymi łebkami płynem micelarnym no i potem wyszorowałam buzię szczoteczką do twarzy i żelem Avene, po tym wszystkim poszedł tonik bezalkoholowy i maseczka zwężająca pory.. buzia fajniutka i jakby paręczarnych kropek na nosie widocznie wyblakło.. wiem ze to tylko wyczyszczenie ich czarnych łebków ale jak nie bede ich takich wielkich i czarnych widziec to i wyciskac nie będę tylko boje sie smarowac skinorenem po takim natarciu..

no i jeszcze jedna kwestia- dzis w powiekszającym lustrze zobaczyłam że mam całe czoło w zaskórnikach i chyba się nie opanuję i je wszystkie wkrótce powyciskam.. nie mam teraz kiedy i jak bo w sobote wesele to nie chce straszyc no a w przyszłym tygodniu moje urodziny i nie chcialabym sobie zepsuc mojego dnia wiec mysle ze poczekam z tym do przyszłego weekendu ale obawiam się ze w przyszły weekend zrobię sobie parówkę i wszystko wycisnę bo inaczej to nigdy się nie pozbędę ich z czoła!!! a normalnie jest ich masa jeden czarny obok drugiego jeszcze czarniejszego...
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 19:41   #1484
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

dam Ci rade tancerka: Wywal to lustro
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 19:45   #1485
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

mówisz --> masz!!! już jest za oknem hehehe zaraz dołączy do nas jakaś nowa wizazanka która je znalazła pod balkonem hehehe
a tak poważnie to i bez lustra powiększającego widzę że bardzo zanieczyściło mi się czoło i postaram się być delikatna ale do końca życia tych zanieczyszczeń i tak nie da się trzymać na buzi i coś będę musiala zrobic z nimi.. no a do kosmetyczki na wyciskanie tez mi się nie usmiecha iść.. to już wolę sama delikatnie tylko te które z łatwością wychodzą.. obiecuję że będę delikatna ale to jeszcze nie teraz bo muszę być ładna w najbliższym czasie i żadnych masakr nie przewiduję
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 20:01   #1486
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

A ja się ze swoimi jednak kiedyś przejdę do kosmetyczki. Jeszcze nigdy nie korzystałam z takich usług, więc może przy okazji podpatrze jak się wyciska profesjonalnie czyli jakich kosmetyków i zabiegów się przy tym używa...

Ale sa to plany dość odległe, bo raz, że nie mam teraz na to czasu, a dwa, mam teraz tak zmasakrowaną buzię, że nawet nie zauważę, czy ona zrobi to lepiej niż ja
Czyli najpierw muszę się oduczyć wyciskania, bym miała z czym do niej iść, a to potrwa
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 20:44   #1487
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Dziekuje Ci Tancerko za troske
Wcielam juz rutinoscorbin, a calcium tez nawet mam na stanie bo mi lekarz przepisal ostatnio

Ostatnio podupadlam na zdrowiu, bylam chora i nie wiem czy mi na zatoki nie poszlo wiec teraz pryszcze uznaje za przyslowiowy pryszcz ...

Ja musze sobie kupic jakis tani zel do twarzy ...Najlepiej "lagodzacy" czy "kojacy" bo zawsze wydaje mi sie ze tego typu zele maja dobroczynny wplyw na skore ztyraną wyciskaniem (kt. u mnie ograniczone jest teraz do minimum z powodu braku czasu)
Pozatym planuje kupic sobie krem brazujacy ale nie wiem czy to dobre posuniecie z taka cera jaka mamy Ale nie chce straszyc bladoscia Jeszcze pomysle


fossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 23:16   #1488
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja bym odradzała kremy brązujące bo nie ma chyba takiego kremu do tłustej cery który nie zapychałby...
co do kosmetyczki to może rzeczywiście i skorzystałabym z takiej usługi ale nie mam jak potem ukrywac się w domu przez powiedzmy 4 dni.. codziennie mam zajęcia na uczelni a w weekendy to juz calkiem jestem dość aktywna i nie mogę sobie pozwolic na 4 dni zamknięcia w pokoju no może w sesji jest taki czas ale wtedy jestem tak zestresowana ze nawet nie myślę o kosmetyczce
a po moim wyciskaniu ślady są co najwyżej widoczne następnego dnia a po 2 dniach już nie ma znaków- o ile wyciskam mądrze same zaskórniki a nie jakieś krosty ale to akurat da się zrobic!

z tym tanim żelem to ja dziś zrobiłam obliczenia i wyszło że przez 3 miesiące zuzyłam jakiąs 1/5 opakowania żelu Avene- niby najdroższy ze wszystkich żeli bo kosztuje prawie 50zł- chociaz moja siostra w promocji dostała go za 44zł i jeszcze 50ml gratis! więc skoro ja zuzylam tylko 1/5 to oznacza że nawet gdybym wiecej go czasem zuzyła to i tak starczy mi spokojnie na rok uzywania!!!!! więc policzcie sobie cenę innych żeli i czasu ich uzytkowania.. mi wyszło poniżej 5zł za miesiąc więc kurcze chyba się najbardziej opłaca!

nasmarowałam się skinorenem ale znów czuję szczypanie i juz wiem czym jest ono spowodowane- w tamtym tygodniu tak samo jak dzisiaj zrobiłam dość ostry peeling potem szorowanie szczoteczką i płatkami z różnymi specyfikami i to one podrażnić musiały buzię i teraz kwas ją szczypie- no ale dziś jeszcze nie szczypie zbyt mocno więc nie zmywam ale jk tylko mocniej zacznie to od razu zmywam zanim mi się czerwone plamy zrobią...
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 23:30   #1489
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja to niestety jak sie dobiorę do swoich pryszczy to mam pamiątki przez tydzień - dwa
Ale mam znajomą, której tak samo goiło się to wyciskanie jak mi, ale jak zaczęła chodzić do kosmetyczki, to widoczne ślady miała tylko na drugi dzień. Niestety babka robiła jej tyle różnych zabiegów, że koleżanka nie była mi w stanie powtórzyć co i jak...
Ale kasy to od niej tez równo ciągnęła. Ja będę szukałą jakiejś tańszej i jestem ciekawa ile u mnie będzie się goić takie oczyszczanie. Jeśli mniej niż tydzień, to będę happy

Jak mi się uda nie cisnąć na tyle długo, że zagoi mi się to co sobie już narobiłam, to odwiedzę jakąś kosmetyczkę i opiszę wrażenia

Poza tym dziś zauważyłam (bo zaczęłam zdrapywać), że mam od tych swoich wągrów strasznie szorstkie czoło. Ale nie cisnęłam (wystarczy, że poniżej czoła już jestem piękna) i ograniczyłam się do zrobienia maseczki oczyszczającej typu pel off. I nawet pomogło.
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-14, 23:39   #1490
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja bym na to szorstkie czoło zrobiła peeling jeden a nawet dwa i dopiero potem maseczkę

a co do kosmetyczki to własnie u mnie za takie oczyszczanie bierze 110zł i trwa taki zabieg 2 czy 2,5 godziny więc już widze jak mi maltretuje twarz przez tyle czasu.. do zabiegu zalicza się tez maseczka i początkowo jakaś parówka ale i tak pewnie z 1,5 godziny to wyciskanie i wyciskanie... a dodatkowo zeby efekty się utrzymały to trzeba tam regularnie co miesiąc chodzic.. a ja sobię zrobie to sama i za darmo hehehehe chyba kaskę zamiast na kosmetyczkę wolę teraz wydawać na ciuchy albo odkładać na czasy po ślubie i na zakup czegoś do naszego przyszłego domku

buzia póki co przestała szczypać więc ja już się żegnam i mówię dobranoc i spróbuję zasnąć zanim jej się odmieni i zacznie szczypac

buziaki
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 23:45   #1491
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Jakoś mam dziś lenia i nie chciało mi się robić peelingu. Ale po maseczce też czoło jest dużo gładsze
to dobranoc
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 23:45   #1492
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

zrobilam najwieksza glupote na świecie. od miesiaca uzywam regularnie maseczki z glinki, peelingu enzymatycznego, plyn micelarny do oczyszczenia twarzy , tonik aloesowy i lysanel active na noc. lekki krem nawilzajacy na dzien. Pielegnacja przyniosla super efekt i wycisnelam prawy policzek, strasznie jestem wsciekla na siebie. Reszta je naprawde ok, jestem mile zaskoczona tfu tfu. Niech to sie do piatku zagoi bo bede musiala byc bez makijazu.

dawno pozbylam sie nalogowego wyciskania twarzym drapania ran, teraz rzadko mi sie to zdarza, moze raz na miesiac albo rzadziej, i robie to wtedy kiedy mam ladna cere, chyba chce zeby byla jeszcze ladniejsza a w efekcie pogarsam sytuacje. Tym razem to ostatni raz.Dzisiaj chodzilam z dwoma ropniakami, jutro mam wolne wiec jakos same zejda.
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 23:52   #1493
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ja niestety nie mogę się pozbyć tego drapania... U mnie jest ono tym większe, im mam gorsze ranki, bo poza przyszczami mam jeszcze strupki do zdrapywania
A drapię to najczęściej gdy jestem zamyślona, np uczę się, albo wciągnie mnie jakiś film. Wtedy nie myślę o tym co robię i samo jakoś się dzieje...
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 10:28   #1494
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja ostatnio całe szczęście nie mam strupkow więc i drapać nie mam co.. ale jak nie możecie się powstrzymać od drapania strupków to zasmarowujcie je maścią jakąś zwykła tanią gojącą np Alantanem. jak palec trafi na jakąś maź to jej nie zdrapie sprawdzone!!
ja dziś cały dzień spędzam na uczelni ale dzielnie się nie maluje! troszkę mnie korci bo nie mam jednolitej cery tylko jakby taka nakrapiana troszkę tu jaśniejsza za milimetr ciemniejsza a za milimetr rozszerzony por skóry ale trudno muszę sie trzymać bo wiem ze jak się złamię to nigdy nie doprowadzę cery do porządku... tylko myję buzię i przecieram bezalkoholowym tonikiem i nawet nie kremuję bo buzia wcale nie jest ściągnięta a jak radzicie w tym wypadku nie ma potrzeby kremowania.. zobaczymy co to ze mną bedzie
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 12:15   #1495
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja to jestem zdolna. Napisałam mega długi wywód i zamknęłam sobie przeglądarkę... Ech. nie dam rady chyba wszystkiego odtworzyć.

Tetralysal - dzień 16.
Mam pytanie do sikoreczki - czy po pierwszych 16 tabletkach dostałaś zgodnie z ulotką mniejszą dawkę? Albo dawkę tę samą, ale co 2 dni? Bo ja się porozumiewam z dermą poprzez Tatę i nie wiem na ile ona przepisała mi nową receptę na podstawie karty... [na ulotce jest właśnie o tym przejściu na mniejszą dawkę...]. nie mówiąc już o tym, że niemam nystatyny na nowej recepcie...
Dermę na miejscu już umówiłam, ale dopiero na 24.11...

Stan cery się może i nawet poprawia, ale te paskudztwa, które były, są nadal i naprawdę już długi czas nie chcą znikać :/ gula z czoła, któa była już miesiąc temu na moim czole, potem z niej był pryszcz.. (dopiero!) wczoraj z niej zeszła skóra (jak strupek) i mam przebarwienie (i trochę skórek). Jeden policzek, na którym też była gula, ma 3 inne pryszczo-gule (chyba nie aż tak problematyczne, ale jednak), a z guli (4), która tam była najwcześniej zrobiło się duże przebarwienie z dużą ilością czegoś pod skórą (czuć to na szczęscie tylko przy dotyku, widać jedynie przebarwienie); drugi policzek niezmiennie niegładki, powierzchnię ma jakbypod skórą było dużo małych kuleczek... Zwłaszcza to widać po nawilżeniu skóry... :/ no i jeszcze mam parę delikwentów nad ustami z jednej strony i na brodzie.

Mam ogólnie dołka odnośnie swojego wyglądu, przeglądam pełne szafy, a tak 1/2 ciuchów, których nie chcę nosić, bo są zbyt zwykłe, takie.. 'biedne'... Po sklepah chodzić nie mam czasu, a jeśli nawet to tracę pewność siebie przy sklepowym oświetleniu... bo o ile wychodze z domu przekonana, że nawet się nieźle zatuszowałam, to tam to i tak wszystko widać...
Ja naprawdę mogę mieć rozszerzone pory... Zaskórniki (takie czarne jedynie), z którymi będę walczyć, ale nie pryszcze i przebarwienia na które nic nie pomaga..
peelinguję się regularnie, nakładam maseczki, od czasu do czasu nawilżam; na noc AD i ... nic. Mam wrażenie że od tygodnia wyglądam tak samo. Mam wielkie kompleksy, zwłaszcza jak patrzę na ludzi na moim nowym kierunku, dziewczyny o 4 lata młodsze i wszystkie (dosłownie) mają ładne buzie!
czuję się absolutnie nieatrakcyjna (przynajmniej tż usiłuje mnie podtrzymywać na duchu) i do tego wciąż sobie muszę czegoś odmawiać. (obecnie nawet na piwo ze znajomymi nie pójdę, bo przecież przez antybiotyki nie można pić... A ileż mozna przy pijących delektować się herbatką...)
mam kryzys lekowy - nie wiem czy to, czego używam cokolwiek mi pomaga.. mam wrażenie, że do lepszego stanu umiałam się samodzielnie doprowadzić za pomocą benzacne i cebuli... [tylko, ze to był stan krótkotrwały - chwila nieuwagi i byłam w punkcie wyjścia].
Chyba muszę kupić sobie benzacne.
Nie wiem czy nie odstawić AD. Bo nie wiem czy mi pomaga cokolwiek. Ale może do czasu wizyty będe używac? [miała już któraś hascoderm? Może macie ulotkę jakie ma to podłoże? Bo bardziej opłaca mi się od AD, a nie chcę, żeby moja skóra reagowała jak przy skinorenie...]
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 12:58   #1496
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

nie martw się
wszystkie sie zmagamy ze swoja cera i zlotego środka niestety nie ma, oj szkoda szkoda.
Ja nie pomoge, nie uzywalam hascodernu ale uzywalam AD, pamietam ze fajnie usuwal przebarwienia, ale ze wzgledu na nieprzyjemna konsystencje i to ze sie nie wchlanial to sobie po 1 tubce opuscilam. Efekty najpierw super pierwsze dni potem nieciekawie. Strasznie toporny krem, i bardzo podraznial.

Teraz uzywam lysanelu, wchlania sie ladnie bo to kremik, i naprawde leczy moja skore. Gdybym nie nabroila bylo by naprawde ok mam o tyle szczescie ze efekty zauwazam natychmiast - doslownie po paru dniach widze ze cos dziala. Wiec moze AD Ci nie sluzy? W lysanelu tez jest kwas azelainowy, a ten krem ma o wiele lepsze podloze.
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 13:53   #1497
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

hej spokojnie nie daj się buzi!!! po pierwsze to daj czas antybiotykowi. tetralysal juz tak ma ze jak się go stosuje to najpierw jest wysyp a dopiero potem się poprawia stan buzi dlatego ja na twoim miejscu bym zacisnęła zęby i czekała na efekty antybiotyku bo on naprawdę pomaga!!!! spokojnie, zeby bylo lepiej to najpierw musi byc gorzej.. taka juz nasza natura... powolutku kroczek za kroczkiem i bedzie lepiej a z tego acne dermu narazie zrezygnuj.. i jak masz te pryszcze to może pomyśl nad jakąs delikatniejszą techniką złuszczania np enzymatyczny peeling? bo jak takie ranki bedziesz tarła to jeszcze ci się to moze pogarszac.. moze narazie bierz tylko antybiotyk i oczyszczaj buzię i zosta ją samej sobie tak jak ja- aby zel do mycia buzi i tonik bezalkoholowy i nawet kremu nawilżającego nie ciapię.. i bez makijazu hodzę oczywiscie co jest dla mnie straszne ale się dzielnie trzymam
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 15:19   #1498
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Elwhy, mogę podać Ci rękę bo czuję się dokładnie tak samo... Pełno małych (ale jednak widocznych) krostek, przebarwienia na brodzie po wrześniowym boju nie chcą zejść i dochodzą kolejne mimo, że nic nie cisnę, ogólnie cera jakaś napuchnięta i niezdrowa. Widzę, że coś się z nią dzieje nie tak, a przecież nic nie ruszam, nie wykonuję żadnych peelingów ani nic.

Przez ostatni tydzień smarowałam się kremem nawilżającym, ale w weekend mnie wysypało więc go odstawiłam i teraz nie nawilżam skóry niczym. I też nie wiem, czy to dobrze czy niedobrze.

Wiecie, powoli zaczynam już mieć dość tej bezsensownej walki o zdrową cerę, której koniec końcem i tak zapewne nigdy mieć nie będę...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 15:41   #1499
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
mam o tyle szczescie ze efekty zauwazam natychmiast - doslownie po paru dniach widze ze cos dziala. Wiec moze AD Ci nie sluzy? W lysanelu tez jest kwas azelainowy, a ten krem ma o wiele lepsze podloze.
ale w lysanelu kwas azelainowy to tylko "dodatek", ze tak powiem - jest go 1,5% (a nie 20% jak w AD).... to co w nim najwazniejsze to "12% innowacyjnie połączonych alfa i beta hydroksykwasów"

tak wiec nie ma co porownywac tych rzeczy do siebie bo glowna roznica lezy raczej w rodzajach i ilosci danych kwasow ...a nie tylko w podlozu


Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
Przez ostatni tydzień smarowałam się kremem nawilżającym, ale w weekend mnie wysypało więc go odstawiłam i teraz nie nawilżam skóry niczym. I też nie wiem, czy to dobrze czy niedobrze.
jesli nie jest jakas widocznie przesuszona to mysle, ze nie ma problemu, ze jej nie nawilzasz teraz

Edytowane przez sharlottek
Czas edycji: 2008-10-18 o 21:09 Powód: post pod postem
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 15:44   #1500
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

eLWhy ja miałam inne dawkowanie niż jest tam podane, bo przez pierwszy tydzien brałam 4 x na dzien, dwie rano i dwie wieczorem, a po tygodniu 1 rano i 1 wieczorem, ciągle łykam codziennie ( juz 3tygodnie biorę te 2 x dziennie ) w piątek ide do dermatologa wiec pewnie zmieni mi się dawka , ja tam stopniowo widze roznice, bo już teraz nie wyskakują mi duże krostki takie pryszcze, tylko takie małe, ale odrazu pełne bialego , nie jest dobrze, ale napewno duzo lepiej niż było zanim zaczelam brać leki i smarować się tym wszystkim, więc ogolnie jestem meeega zadowolona
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.