Kosmetyki mineralne Blusche - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-04, 15:00   #961
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, a tak mniej więcej, jak szybko idzie średnio zamówienie z Blusche jak nic nie utyka na poczcie itp? Zastanawiam się czy zdąży jeszcze dojść żeby ewentualnie po próbkach domówić jeszcze pełne opakowania...
Ostatnio moja część przyszła bardzo szybko. Chyba w 7 dni roboczych, ale jedno zamówienie szło prawie miesiąc, więc nie ma reguły...
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 15:06   #962
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

uch, ile to ja się oszperałam
zamówiłam Vanilla Latte i Columbian w wersji Full Matte - mam nadzieję, że to będzie coś ciut jaśniejszego od Light Medium z EDM
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 15:13   #963
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

magrat16: dzięki za odpowiedź!

aha, mam jeszcze jedno pytanie, jak się sprawa ma z korektorami Blusche? ma któraś? Fair z edm na lato jest dla mnie za jasny, idealne jest to coś Multi-intensive - jak do podkładu Fair z EDMu ma się Light z B?

one są troche bardziej kremowe? kurczę żeby mi tak ta paka doszła wcześniej, zastanawiam się nad korektorem Peach też... podzielcie się wrażeniami z użytkowania korektorów
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 15:15   #964
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

czy wiecie może czy opcja "3 Zippie Ba" za 1,75$ dotyczy też korektorów?

bo przy podkładzie nad tym okienkiem pisze -3 Zippie Bag Extra Shades / Other Notes
a przy korektorze- Custom Blend(Use Other Notes)

i boje się żebym czasem nie dostała trzech woreczków jednego koloru
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 15:24   #965
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
uch, ile to ja się oszperałam
zamówiłam Vanilla Latte i Columbian w wersji Full Matte - mam nadzieję, że to będzie coś ciut jaśniejszego od Light Medium z EDM
Wkrotce beda mi sie snily zasypujace mnie tony mineralnych podkladow

Po rozczarowaniu zwiazanym z EDM - kilka dni spedzilam na poszukiwaniach Cos czuje, ze nie bede zalowac
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 15:27   #966
zkarolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 123
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
czy wiecie może czy opcja "3 Zippie Ba" za 1,75$ dotyczy też korektorów?

bo przy podkładzie nad tym okienkiem pisze -3 Zippie Bag Extra Shades / Other Notes
a przy korektorze- Custom Blend(Use Other Notes)

i boje się żebym czasem nie dostała trzech woreczków jednego koloru
Olciu, jesli wpisalas tam w tym okienku do notes jakie chcesz kolorki to powinno byc ok no glowy nie dam ale sadze ze bedzie si
zkarolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 15:28   #967
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Wkrotce beda mi sie snily zasypujace mnie tony mineralnych podkladow

Po rozczarowaniu zwiazanym z EDM - kilka dni spedzilam na poszukiwaniach Cos czuje, ze nie bede zalowac
no ja to samo... poznałam edm i nawet nie miałam chęci przerzucać się na inne kosmetyki - tam miałam wszystko... a teraz gdy tak nas wystawili musiałam na gwałt znaleźć coś innego
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 15:32   #968
zkarolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 123
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Wiecie co, a ja przez przypadek, pare miesiecy temu dorwalam 2 probki bluschowych podkladow gdy szukalam metoda prob i bledow czegos odpowiedniego z edm. i juz pryz blusche pozostalam, uzywam columbian i jestem mega zadowolona bo po edm po 3h juz mi sie nos swiecil, po kolejnych 2 czolo a na koniec dnia juz cala buzia. A przy blusche problem znikl. I juz nie zamienie ich na zadne inne bo primery mi bardzo nie sluza zeby nie powiedziec szkodza a podklad blusche zalatwia wszystko. czasem daje ciut wykonczeniowki i przez caly dzien niczym sie nie martwie i wydaje mi sie ze sa bardziej wydajne niz edm bo daje ich serio 1/3 tego co edm musialam bo jakos sie kleil bardziej czy cos. i w koncu, dzieki pielegnacji tez, ale podkladowi sadze ze takze przestaly mnie spotykac niespodzianki, nawet przed okresem z czym walczylam cale zycie wiec podklad nie zapycha tylko te pudla malo uzyteczne sa wiec kupuje woreczki i przesypuje
zkarolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 15:34   #969
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez zkarolcia Pokaż wiadomość
Wiecie co, a ja przez przypadek, pare miesiecy temu dorwalam 2 probki bluschowych podkladow gdy szukalam metoda prob i bledow czegos odpowiedniego z edm. i juz pryz blusche pozostalam, uzywam columbian i jestem mega zadowolona bo po edm po 3h juz mi sie nos swiecil, po kolejnych 2 czolo a na koniec dnia juz cala buzia. A przy blusche problem znikl. I juz nie zamienie ich na zadne inne bo primery mi bardzo nie sluza zeby nie powiedziec szkodza a podklad blusche zalatwia wszystko. czasem daje ciut wykonczeniowki i przez caly dzien niczym sie nie martwie i wydaje mi sie ze sa bardziej wydajne niz edm bo daje ich serio 1/3 tego co edm musialam bo jakos sie kleil bardziej czy cos. i w koncu, dzieki pielegnacji tez, ale podkladowi sadze ze takze przestaly mnie spotykac niespodzianki, nawet przed okresem z czym walczylam cale zycie wiec podklad nie zapycha tylko te pudla malo uzyteczne sa wiec kupuje woreczki i przesypuje
a jakiego odcienia używałaś w EDM skoro masz w blusche columbian?
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 15:35   #970
zkarolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 123
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Dorotessa, gdyby columbian Ci nie podpasowal to wyslij mi PW-ja go uzywam wiec jak cos odkupie od Ciebie jesli bedziesz chciala sie go pozbyc i formula tez gra jakby cos

Edytowane przez zkarolcia
Czas edycji: 2010-08-04 o 15:37
zkarolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 15:43   #971
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
czy wiecie może czy opcja "3 Zippie Ba" za 1,75$ dotyczy też korektorów?

bo przy podkładzie nad tym okienkiem pisze -3 Zippie Bag Extra Shades / Other Notes
a przy korektorze- Custom Blend(Use Other Notes)

i boje się żebym czasem nie dostała trzech woreczków jednego koloru
zamawiałam ostatnio 3 różne korektory i dostałam w 3 osobnych workach

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Wkrotce beda mi sie snily zasypujace mnie tony mineralnych podkladow

Po rozczarowaniu zwiazanym z EDM - kilka dni spedzilam na poszukiwaniach Cos czuje, ze nie bede zalowac
Oj nie będziesz, na pewno
A tony podkładów nie będą się sniły... to rzeczywistość przyjdzie jak przyjdą zamowienia

Cytat:
Napisane przez zkarolcia Pokaż wiadomość
Wiecie co, a ja przez przypadek, pare miesiecy temu dorwalam 2 probki bluschowych podkladow gdy szukalam metoda prob i bledow czegos odpowiedniego z edm. i juz pryz blusche pozostalam, uzywam columbian i jestem mega zadowolona bo po edm po 3h juz mi sie nos swiecil, po kolejnych 2 czolo a na koniec dnia juz cala buzia. A przy blusche problem znikl. I juz nie zamienie ich na zadne inne bo primery mi bardzo nie sluza zeby nie powiedziec szkodza a podklad blusche zalatwia wszystko. czasem daje ciut wykonczeniowki i przez caly dzien niczym sie nie martwie i wydaje mi sie ze sa bardziej wydajne niz edm bo daje ich serio 1/3 tego co edm musialam bo jakos sie kleil bardziej czy cos. i w koncu, dzieki pielegnacji tez, ale podkladowi sadze ze takze przestaly mnie spotykac niespodzianki, nawet przed okresem z czym walczylam cale zycie wiec podklad nie zapycha tylko te pudla malo uzyteczne sa wiec kupuje woreczki i przesypuje
ja bardzo lubię wykończeniówkę blusche... podkłady znalazlam gdzie indziej
lubię cień old rose który używam jako róż

a co do pudełka... no niestety ładnie wygląda ale dla mnie totalnie niepraktyczne, też zamawiam refille i przesypuję do pudełeczek
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 15:47   #972
zkarolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 123
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Dokladnie tak jak Is pisala, te ich pudla sa w 100% niepraktyczne bo nie ma gdzie wysypac zeby pedzlem nabrac a lusterko jest chyba dla ozdoby bo nawet oka porzadnie sie w nim nie da umalowac:/ poza pudlami reszta smiga i cienie tez super sa

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Dorottessa, No wlasnie to jest problem- napisze Ci jak wroce do domu ktorych probowalam z edm, niestety zaden mi na 100% nie przypasowal:/ ale moze i lepiej bo teraz nie mam problemu jak sie wypieli na nas a cienie sie jakos zorganizuje, no rozy i bronzerow z edm mi tylko szkoda ale jestem dobrze zaopatrzona eee chyba offtopuje:P
zkarolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 15:55   #973
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez zkarolcia Pokaż wiadomość
Dorotessa, gdyby columbian Ci nie podpasowal to wyslij mi PW-ja go uzywam wiec jak cos odkupie od Ciebie jesli bedziesz chciala sie go pozbyc i formula tez gra jakby cos
Cytat:
Napisane przez zkarolcia Pokaż wiadomość
Dokladnie tak jak Is pisala, te ich pudla sa w 100% niepraktyczne bo nie ma gdzie wysypac zeby pedzlem nabrac a lusterko jest chyba dla ozdoby bo nawet oka porzadnie sie w nim nie da umalowac:/ poza pudlami reszta smiga i cienie tez super sa

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Dorottessa, No wlasnie to jest problem- napisze Ci jak wroce do domu ktorych probowalam z edm, niestety zaden mi na 100% nie przypasowal:/ ale moze i lepiej bo teraz nie mam problemu jak sie wypieli na nas a cienie sie jakos zorganizuje, no rozy i bronzerow z edm mi tylko szkoda ale jestem dobrze zaopatrzona eee chyba offtopuje:P
dziękuję będę wdzięczna za informacje o tych kolorach
a jak opisałabyś columbian?
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 16:10   #974
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

dziewczyny a ta wykończeniówka to daje jakiś mocny kolor bo chce zamówić w ciemno 2 refille i nie wiem jaki kolor brać
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 16:21   #975
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Dziewczyny mam pytanie, czy Cappucino jest dużo ciemniejsze od English Toffe? Czym sie różnią?
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 17:34   #976
opelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 304
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
dziewczyny a ta wykończeniówka to daje jakiś mocny kolor bo chce zamówić w ciemno 2 refille i nie wiem jaki kolor brać
Używam podkładów blusche i nie raz nie dwa na to zdarzyło mi się użyć też ich wykończeniówki i na mnie nie dają żadnego koloru, a próbowałam chyba w 2 czy 3 odcieniach i wydaje mi się, że nie było widać żadnej różnicy jak użyłam koloru zbliżonego do mojej karnacji czy też sporo ciemniejszego
opelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 17:53   #977
niby nic
Zakorzenienie
 
Avatar niby nic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 403
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Pomoc komuś z doborem koloru?
ja też poprosze o pomoc używam winged butter z edm (intensive, jesli to ma w czymś pomóc) jednak jest on troche zbyt zółty i za ciemny. Zamierzam wypróbować caramel correcto (jest najbardziej do niego zbliżony) i myślisz ze coś jeszcze powinnam wziać żeby np. zmieszac z tym cc żeby troche rozjaśnic?
I które kolory primera i wykonczeniowego mogą byc dobre? nie mam pojęcia, czy brac jasniejsze zeby troche się rozjasnic czy takie podobne do podładu?

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Zmam z edm coś co było podpisane jako multi - intensive i to coś genialnie nadaje się jako korektor dla mnie. Co to może być i jaki może byc odpowiednik w Blusche? Medium?
to chyba korektor który moze byc również bazą pod cienie
__________________
Can we pretend that airplanes in the night sky are like shooting stars
I could really use a wish right now..



Edytowane przez niby nic
Czas edycji: 2010-08-04 o 17:58
niby nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 18:23   #978
carmageddon
Pełzanie
 
Avatar carmageddon
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Midgard
Wiadomości: 531
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Ja właśnie czekam aż mi przyjdzie kasa na Paypal i chcę również zamówić próbki, jak będzie ok to mam nadzieję że uda mi się zamówić pełne wymiary w promocyjnych cenach . Myśle nad Butterscotch Toffe, Brazilian i Caramel Coretto. Miałam wcześniej Golden Fair EDM, Cream Lucy, używam teraz Blossom 1 Pixie. Mimo, że bardzo lubie Pixie, to jakoś się nie mogę oprzeć, żeby czegoś nowego nie zamówić...A na Blusche czaję się już jakiś czas...
carmageddon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 18:34   #979
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość

Oj nie będziesz, na pewno
A tony podkładów nie będą się sniły... to rzeczywistość przyjdzie jak przyjdą zamowienia
haha - masz racje Is

Film dla wszystkich, ktorzy nie wiedza, co zrobic z ciemnymi podkladami... - a na powaznie - czy przyszlo Wam kiedykolwiek cos takiego do glowy?

http://www.youtube.com/user/pursebuzz#p/u/1/7pVmmsuuc5U

ja... nie wierze... w to, ze ktos moglby zapragnac namalowac sobie miesnie brzucha...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 19:35   #980
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

a możecie coś powiedzieć o primerze z blushe ??
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 19:41   #981
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Czy tez 20g jar (obojetnie czego, podkladu czy primera) za 6.05 dodaje sie wam za 6.80 w koszyku? co oni zas robia? ><'
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 19:44   #982
opelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 304
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
a możecie coś powiedzieć o primerze z blushe ??
Jak podkładami jestem zachwycona, tak jak dla mnie primer nie robi nic - po prostu jakby go nie było, ani nie przedłuża trwałości podkładu, ani nie matuje jakoś specjalnie, ale też testowałam go tylko jakieś 2-3 razy, może po prostu nie zdążyłam mu się przyjrzeć.
opelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 19:47   #983
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
dziewczyny probki bronzerow i rozy nie sa w secie 3zippie bag 1,75$? u mnie przynajmniej tego nie widac a na zamowienionwym dziewczyny teoretycznie tak zamawiaja :|
Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
czy wiecie może czy opcja "3 Zippie Ba" za 1,75$ dotyczy też korektorów?
Wygląda na to, że nie można zamawiać zestawów próbek produktów z kategorii Cheeks: różów, brązerów i rozświetlaczy (na pasku wyboru Size nie ma opcji 3 Zippie Bag).

Opcja 3 Zippie Bag jest dostępna dla wszystkich produktów z kategorii Face i Eyes. Dodatkowo próbki cieni do powiek można zamawiać w zestawach 5 Zippie Bag.


Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
w EDM jestem golden fair, golden light tez ujdzie. no zoltek ze mnie, ale bezoliwkowy (w oliwkach wygladam jak Czesio).
powinnam celowac w Butterscotch Toffee i w Braziliana tak na logike - chyba. Ale tak czytam o tej zmieie kolorkow i juz sama nie wiem
Wydaje mi się, że dobrze celujesz, Butterscotch Toffee powinien być najbliżej Golden Fair.
__________________

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2010-08-04 o 21:12
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 19:47   #984
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez opelka Pokaż wiadomość
Jak podkładami jestem zachwycona, tak jak dla mnie primer nie robi nic - po prostu jakby go nie było, ani nie przedłuża trwałości podkładu, ani nie matuje jakoś specjalnie, ale też testowałam go tylko jakieś 2-3 razy, może po prostu nie zdążyłam mu się przyjrzeć.
ok dziękuję więc biorę 2 refille finisherów każdy inny kolor a z primera rezygnuję dzięki raz jeszcze
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 19:53   #985
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez opelka Pokaż wiadomość
Jak podkładami jestem zachwycona, tak jak dla mnie primer nie robi nic - po prostu jakby go nie było, ani nie przedłuża trwałości podkładu, ani nie matuje jakoś specjalnie, ale też testowałam go tylko jakieś 2-3 razy, może po prostu nie zdążyłam mu się przyjrzeć.

Podpinam się pod tę recenzję. Dodatkowo myślę, że podkłady blusche- mimo, że świetne- są jednymi z bardziej wysuszających, a primer dodatkowo to potęgował.
__________________
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 20:40   #986
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Ja z kolei jestem zadowolona z primera, ładnie matowi i lepiej się trzyma na nim podkład ale różnica nie jest bardzo duża
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 21:33   #987
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Podpinam się pod wątek
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 08:42   #988
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Z edm uzywam Linen matte zmieszany z Fawn o'glo. Dzisiaj dodałam jeszcze trochę Light Neutral bo mam wrażenie że tak jest ciut ciemniej ale naturalniej do lekkiej opalenizny mojego bladego lica...
Czy podklady French Vanilla w SS i English Toffee FM dadzą podobny efekt?
Nie pamietam dokladnie Fawna.. Czy on jest jasniejszy ciut od FLNi delikatnie bardziej rozowy czy myli mi sie z Perfectemteraz?
French Vanilia jest poprostu ton jasniejsza od English i delikatnie "chlodniejsza". Zatem analogicznie english bedzie lekko cieplejsza wersja Linen-ale to sa delikatne roznice, naprawde. czasami na skorze po pierwszej aplikacji moze byc za jasno/za ciemno/inny odcien, a sprawdzcie sie w lusterku po godzinie-idealnie wtopiony kolor. Dlatego smialam sie kiedys do znajomych ze co podklad naloze to "ten idealny" Pasuja mi niemal wszystkie jasno-srednie poza kategoria Cool.. i uzywam co mi sie akurat otworzy. Ale ja dziwna jestem wiec wiesz

Ja na Twoim miejscu sprobowalabym na pewno French, English i moze Colombian jesli tamte za chlodne beda..? a da odcien lekkiej opalenizny lub podkresli ta ktora masz-nie opala sie nikt na "chlodna", zawsze cera nawet oliwkowa czy neutralna przejdzie troche w warm/beige.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a Ty znasz cenę podkładu 3g po promocji?
nie mam pojecia prawde powiedziawszy..

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
wow!
to się nazywa miłe podejście do klienta my też pozdrawiamy


mam z edm coś co było podpisane jako multi - intensive i to coś genialnie nadaje się jako korektor dla mnie. Co to może być i jaki może byc odpowiednik w Blusche? Medium?

[/COLOR]

A jaki byś róż lub rozświetlacz poleciła do jasnej karnacji?
Z korektorow mialam light i medium.. light jest chyba bardziej odpowiednikiem Multi intensive. Multi tasking i Clear(z nawilzajacych, naprawde fajnych na marginesie i cholery dodaly LL ) zblizony jest do Medium.

Do jasnej czyli Twojej? A lubisz ochlodzic twarz czy ja troche musnac efektem cieplym, "sloncem"?

Napewno wzielabym finishing powders-nie wyobrazam sobie makijazu juz bez niego, mimo ze zawsze uwazalam za zbedny wydatek. Naprawde przedluza trwalosc makijazu i utrwala go, wygladza skore i jakby wtapia podklad w skore. Mialam go dlugo w kosmetyczce az wreszcie zdecydowalam sie uzyc.. i zamowilam 3 od razu
jest opcja matte i glow wiec glow mozna potraktowac jako bardzo subtelny rozswietlacz.

Babydoll i mist jest dobry dla chlodniejszych tonow, natomiast amaretto i suede pieknie podkreslaja opalenizne i cieplejsza karnacje. Moge zrobic swatche ale nie wiem czay aparat uchwyci ten efekt..
Z kolei Radiant bedzie uniwersalny.. Choc to nie sa jakies scisle zasady-zalezy ktory Ci sie najbardziej spodoba.
Ja osobiscie lubie najbardziej Amaretto i suede, ale mist daje taka meteorytowa poswiate(jak w meteorytach guerlaina Imperiale)

chyba nie jestem dobra w doradzaniu

Cytat:
Napisane przez aaniutek Pokaż wiadomość
Jaki bronzer polecasz? Ja najchętniej chciałabym taki matowy, lub tylko z lekkim blaskiem. Dość ciemny, oby nie pomarańczowy . Do tej pory mam Warmtha z Bare Escentuals, ale czas na zmianę
A może wiesz który podkład jest taki do opalonej skóry (efekt jak bronzer tylko nie bronzer ).
widze ze Monica wprowadzila nowe (a mialam juz nic nie brac)

Summer jest matowy, ale ma pomaranczowawe tony(ten ktory mam). z drugiej strony na stronie wyglada zupelnie inaczej niz sunset, a te ktore ja posiadam to bardzo zblizone kolory, tylko summer jest matowy a sunset ma zlote drobinki..(robilam juz swatch i porownanie 5 bronzerow, zaraz znajde ten post..)
Nie wiem jak z cinnamon i desert plum, czy sa matowe-trzeba zapytac Moniki, ale same kolory juz mnie oczarowaly

Nie wiem czy Spice nie bedzie takim ktorego szukasz(z lekkim glow, bez drobinek, brazowy z bezowo-rozowym tonem, tylko moze byc za jasny..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 08:53   #989
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Wygląda na to, że nie można zamawiać zestawów próbek produktów z kategorii Cheeks: różów, brązerów i rozświetlaczy (na pasku wyboru Size nie ma opcji 3 Zippie Bag).

Opcja 3 Zippie Bag jest dostępna dla wszystkich produktów z kategorii Face i Eyes. Dodatkowo próbki cieni do powiek można zamawiać w zestawach 5 Zippie Bag.
dzięki za info
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 09:04   #990
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Kosmetyki mineralne Blusche

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
no i mamy przecene 30$
Fergusonku który z bronzerów byś poleciła mi, jestem na poziomie Caramel Coretto (z lucy Creamy Olive)

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------


znalazlam porownanie flatow zrobione przez Fergusonka i chyba jednak odpuszcze sobie flata... wydaje mi sie bardzo malo zbity;>
Goldiko... hmm..
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=760
tutaj sa porownania bronzerow. A jakiego efektu potrzebujesz? Tahiti czy jak on sie nazywa bedzie za jasny.. spice mozliwe ze nei da na tyle wyrazistego efektu jaki potrzebujesz, ale nie da sie z nim przesadzic.
summer/sunset sa na swatchu, raczej pomaranczowe..
Sprobowalabym tych dwoch nowych napewno

Do podkladu tez uzywam tylko Edm.. Flat Blusche do primera, finishingu(obydwoch) i nawet bronzera

a widzialas ile nowych pedzli ??


Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
mnie! mnie!

w EDM jestem golden fair, golden light tez ujdzie. no zoltek ze mnie, ale bezoliwkowy (w oliwkach wygladam jak Czesio).
powinnam celowac w Butterscotch Toffee i w Braziliana tak na logike - chyba. Ale tak czytam o tej zmieie kolorkow i juz sama nie wiem mysle nad formula full matte.
a ktoras z Was zamawiala ostatnio tinted primery? jak wrazenia?
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=761 tutaj primery.
Nie wysusza mnie-ale wyraznie przedluza trwalosc makijazu. Z drugiej strony zauwazylam jesli uzywam przez pare tyg tylko podkladu to jest odrobine przesuszona.. a z primerem nie-a widze dziewczyny maja inne wrazenia.. Moze to indywidualna sprawa?
na "lepsze" dni cery nakladam tylko korektor i primer-matuje i ma male krycie, mniejsze niz matte ale pozostawia woalke koloru(uzywam medium).


Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
ja byłabym bardzo wdzięczna
oto mój post, wklejam link, aby nie zaśmiecać

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=868
Dotroresso
Kurcze, na moim monitorze w pracy kolory sa takie przeklamane.. To jest kategoria beige prawda?
Napewno Colombian.. nie jestem pewna co do jasnosci tego odcienia z edm(nie mialam go).. ale jesli chcesz moge sprawdzic na blogu Cathy i porownac. Mozesz zejsc o jeden odcien w gore i w dol i wziac trzy sample.



Cytat:
Napisane przez Lena4 Pokaż wiadomość
Ferguusson ja też, ja też

Wiem, że już było, ale nie zaszkodzi się upewnić. Używam Linen intensive z EDM i potrzebuję czegoś podobnego w formule kryjącej. Które kolorki są beżowe, takie neutralne bez żółci, różu, oliwki czy pomarańczu, a które są przyszarzało beżowe jednak z kapką żółtego? I który kolor będzie odpowiadać FLN intensive z EDM? Dziękować za poradę

Dziewczyny mające porównanie żółtego korektora z EDM i Blushe - jakie wrażenia? Od kiedy dodali LL EDMowski lezy na mnie tragicznie, wcale nie zakrywa cieni pod oczami, jest po prostu tragiczny. Będę zadowolona z Blushe? Ma zblizony poziom nasycenia pigmentem i odcień?
lenko, Linen to French vanilia, FLN porownalabym to English (nie jestem pewna czy nie jest odrobine jasniejsza.. chyba jest. Tak, jest)
jesli chcesz czysto szarawy, neutralny to French, jesli ma byc odrobine cieplejszy(ale w bez, nie w zolc) ale ta sama jasnosc to French + Vanilia Latte.. jesli ciemniejszy ale ten sam poziom co linen to french i english lub sam english.
beige Blusche sa czystymi bezami, nie wpadaja z zadne inne tony

Zoltego bardzo rzadko uzywam, bardzo odznacza sie na zdjeciach(nawet jesli w rzeczywistosci sie wtopil) i trzeba uzyc wiecej podkladu by zatuszowac roznice. Ewentualnie mieszam go z lososiowym i pieknie tuszuja cienie.
Poziom nasycenia i pigmentacja sa te same(ale mialam tylko probke, teraz nie uzywam wogole zoltego).



Cytat:
Napisane przez vesper Pokaż wiadomość
dziewczyny która formuła jest lepsza full mate czy oryginal mate nie mogę się zdecydować nie zależy mi na kryciu bardziej ,żeby wtapiał się w skórę i był łatwy do aplikacji czasem mam ciężką rękę i wychodzi mi piękna maska
widze ze dziewczyny polecaja nizej SS.
Ja bym pewnie wymieszala FC i Matte

Cytat:
Napisane przez dolce&gabbana Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie porównanie Minta z edm i korektora Green z Blusche?
robilam porownanie korektorow chyba
wg mnie sa porownywalne, podobny sklad(co przed edm-owska zmiana).

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane ja mam takie pytanie "na zaś" - ile trwać będzie ta letnia promocja? Dopiero zamówiłam próbki więc zanim one przyjda i je przetestuję to zajmie mi ok.miesiąc... ewentualnie za ile będzie kolejna promocja?
do konca miesiaca.


Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
teoretycznie promocja ma trwac do 30 sierpnia, a skad mamy wiedziec o nastepnej? zadna firma nie wysyla nam grafiku z planowanymi promocjami

__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.