Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-06, 18:23   #3001
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez AimiA Pokaż wiadomość
Czy przy zamówieniu miałaś normalnie shipping calculator? Próbuje zrobić symulacje ale nie mam tej opcji

spróbuj po zalogowaniu.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 18:26   #3002
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar AimiA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań/Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 403
GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

jestem zalogowana, logowałam się i wylogowywałam już parę razy też, ale nic to nie dało

Edytowane przez AimiA
Czas edycji: 2009-08-06 o 18:27
AimiA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 19:26   #3003
yolita
Przyczajenie
 
Avatar yolita
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Jestem niewtajemniczona w kosmetyki EDM, ale chcialabym to zmienic. Bylabym wdzieczna gdyby ktoras z was chialaby odpowiedziec mi na pare pytan. Czy zamawiajac Personal Custom Kit-Full mozna np. dwa razy wybrac kategorie 'base' czy trzeba wszystkie 6 prduktow wybrac tylko jednokrotnie? I czy ktorejs z was, majac tradzik i stosujac mineraly, pogorszyla sie cera, czy bez obaw moge uzywac tych kosmetykow? I wlasnie do przetluszczajacej sie cery ze zmianami tradzikowymi jaka najlepsza jest formula intensive czy matte? I czy ktoras z was umialaby wskazac odcien podkladu do bladej cery(ale bez przesady) z delikatnymi zlotymi refleksami? Bo chce od razu bez zamawiania probek trafic w odpowiedni kolor, a czytalam, ze kolory na srt EDM sa inne, jeszcze inne ciemnieja i ogolnie za pierwszym razem trudno trafic w odpowiedni klor. Czy jeden odcien podkladu np. sandy fair rózni sie kolorem w formule intensive i matte? Poradzcie
yolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 19:36   #3004
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez yolita Pokaż wiadomość
Jestem niewtajemniczona w kosmetyki EDM, ale chcialabym to zmienic. Bylabym wdzieczna gdyby ktoras z was chialaby odpowiedziec mi na pare pytan. Czy zamawiajac Personal Custom Kit-Full mozna np. dwa razy wybrac kategorie 'base' czy trzeba wszystkie 6 prduktow wybrac tylko jednokrotnie? I czy ktorejs z was, majac tradzik i stosujac mineraly, pogorszyla sie cera, czy bez obaw moge uzywac tych kosmetykow? I wlasnie do przetluszczajacej sie cery ze zmianami tradzikowymi jaka najlepsza jest formula intensive czy matte? I czy ktoras z was umialaby wskazac odcien podkladu do bladej cery(ale bez przesady) z delikatnymi zlotymi refleksami? Bo chce od razu bez zamawiania probek trafic w odpowiedni kolor, a czytalam, ze kolory na srt EDM sa inne, jeszcze inne ciemnieja i ogolnie za pierwszym razem trudno trafic w odpowiedni klor. Czy jeden odcien podkladu np. sandy fair rózni sie kolorem w formule intensive i matte? Poradzcie
Dla trądzikowej cery kosmetyki mineralne to najlepsza opcja jesli trzeba juz uzywac podkladow.
Niektorzy sądzą że kosmetyki mineralne poprawily im stan skory- w to wierze, nie zapychaja tak jak podklady w plynie.
Te formuly ktore wymienialas moga wysuszac, w przypadku twojej cery celowalabym w intensive, jak chcez matte to musialabys sie sporo nabawic korektorami

wklej zdjecie


nie wiem czy brac flat topa wysuwanego czy czekac na LHK ;/
moze tak być że się nie doczekam do wrzesnia...a w szkole przyda mi sie cos na przypurowanie nosa (tylko jak tu FT przypudrowac nos..)
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-08-06 o 19:38
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 19:38   #3005
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez yolita Pokaż wiadomość
Jestem niewtajemniczona w kosmetyki EDM, ale chcialabym to zmienic. Bylabym wdzieczna gdyby ktoras z was chialaby odpowiedziec mi na pare pytan. Czy zamawiajac Personal Custom Kit-Full mozna np. dwa razy wybrac kategorie 'base' czy trzeba wszystkie 6 prduktow wybrac tylko jednokrotnie? I czy ktorejs z was, majac tradzik i stosujac mineraly, pogorszyla sie cera, czy bez obaw moge uzywac tych kosmetykow? I wlasnie do przetluszczajacej sie cery ze zmianami tradzikowymi jaka najlepsza jest formula intensive czy matte? I czy ktoras z was umialaby wskazac odcien podkladu do bladej cery(ale bez przesady) z delikatnymi zlotymi refleksami? Bo chce od razu bez zamawiania probek trafic w odpowiedni kolor, a czytalam, ze kolory na srt EDM sa inne, jeszcze inne ciemnieja i ogolnie za pierwszym razem trudno trafic w odpowiedni klor. Czy jeden odcien podkladu np. sandy fair rózni sie kolorem w formule intensive i matte? Poradzcie
Wszystko było juz opisane

1.zamawiając personal kit możesz wziąźc nawet 6 czy 12 tych samych produktów.
2.nie mam trądziku i nigdy nie miałam, ale dostałam nagle wysypu jakiś pryszczy-i dzieki LRP Eff.k i mineralnym cera jest juz niemal idealna. Dwa razy-przyznaję się-zdradziłam go z Revlonem po czym dostałam 10 nowych wyprysków. Nigdy wiecej. Jeśli wczytasz się w wątek zobaczysz że minerały stosują osoby z wrażliwa i problematyczna cerą i są bardzo zadowolone. Ja osobiście uważam ze ten podkład "zasusza" mi wypryski(są o wiele mniejsze wieczorem) ale nie wysusza skóry..(o ile się nie myle to tlenek cynku ktory działa przeciwzapalnie i ściągająco-ale jeszcze musze dużo o składach poczytać..)
3. co do formuły-zamów i ta i ta i sama zdecyduj. ja sie rzuciłam na samo intensive przy pierwszych probkach.. a widzę ze najlepiej wygląda na mnie OG, ew mieszam różne formuły
4. dodaj zdjęcie twarzy z szyją i oglądaj swatche w albumie mineralnym by porównać różnice w odcieniach w różnych formułach-ale tak, są minimalne. Mam wrażenie ze Intensive jest o pół/ 1/4 tonu ciemniejsze.

5. do bladej cery z delikatnymi złotymi albo Olive fair(oliwki) albo Golden Fair(nieco jaśniejszy, z goldenów).
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 19:43   #3006
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar AimiA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań/Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 403
GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez yolita Pokaż wiadomość
Jestem niewtajemniczona w kosmetyki EDM, ale chcialabym to zmienic. Bylabym wdzieczna gdyby ktoras z was chialaby odpowiedziec mi na pare pytan. Czy zamawiajac Personal Custom Kit-Full mozna np. dwa razy wybrac kategorie 'base' czy trzeba wszystkie 6 prduktow wybrac tylko jednokrotnie? I czy ktorejs z was, majac tradzik i stosujac mineraly, pogorszyla sie cera, czy bez obaw moge uzywac tych kosmetykow? I wlasnie do przetluszczajacej sie cery ze zmianami tradzikowymi jaka najlepsza jest formula intensive czy matte? I czy ktoras z was umialaby wskazac odcien podkladu do bladej cery(ale bez przesady) z delikatnymi zlotymi refleksami? Bo chce od razu bez zamawiania probek trafic w odpowiedni kolor, a czytalam, ze kolory na srt EDM sa inne, jeszcze inne ciemnieja i ogolnie za pierwszym razem trudno trafic w odpowiedni klor. Czy jeden odcien podkladu np. sandy fair rózni sie kolorem w formule intensive i matte? Poradzcie

Z tego co wiem:
Personal custom kit może się składać z jakichkolwiek rzeczy z wymienionych grup, np. 6 tych samych pędzli albo 2 pędzli 3 podkładów i rózu-w imię potzreb. Co do formuł dobierasz je w zaleznosci od potzrebnego krycia a nie rodzaju cery. Ponoc różne podkłady w róznych formułach wyglądają odrobine inaczej w pudełeczkach, ale na skórze daja ten sam kolor (wyczytane na forum). Co do trafienie w kolor-jest watek w którym dziewczyny porównuja kolory tradycyjnej kolorówki do podkładów mineralnych róznych firm-podpięty na szczycie forum.
AimiA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 19:44   #3007
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

inc0rrect, wszystko było opisane w 1. poście, na inne pytania odpowie wyszukiwarka.


Jeśli na każdy taki post będziemy ochoczo odpowiadać zrobi nam się śmietnik z wątku...
Oficjalne stanowisko moderatorów brzmi: prosimy o odsyłanie do 1. postu i wyszukiwarki, chyba że pytanie pada po raz pierwszy w historii.

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-08-06 o 19:47
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 19:56   #3008
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
inc0rrect, wszystko było opisane w 1. poście, na inne pytania odpowie wyszukiwarka.


Jeśli na każdy taki post będziemy ochoczo odpowiadać zrobi nam się śmietnik z wątku...
Oficjalne stanowisko moderatorów brzmi: prosimy o odsyłanie do 1. postu i wyszukiwarki, chyba że pytanie pada po raz pierwszy w historii.

__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 20:04   #3009
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

mały swatch słoiczkowy, może komuś się przyda
akurat tylko obfociłam rzeczy na wymianę, więc nie ma pędzli , bigów i sampli dla mnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg EDM.jpg (135,5 KB, 77 załadowań)
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 20:05   #3010
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
inc0rrect, wszystko było opisane w 1. poście, na inne pytania odpowie wyszukiwarka.


Jeśli na każdy taki post będziemy ochoczo odpowiadać zrobi nam się śmietnik z wątku...
Oficjalne stanowisko moderatorów brzmi: prosimy o odsyłanie do 1. postu i wyszukiwarki, chyba że pytanie pada po raz pierwszy w historii.
To głupota, kto pamieta wszystkie pytania jakie tu padaly i czy zostaly udzielone wyczerpujace odpowiedzi.


A co do pytania o tradzik, to ja mam i na pewno mineraly nie szkodza.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 20:08   #3011
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Rozwielitce pewnie chodziło o yolitę. Spokojnie, zaraz się pewnie wyjaśni

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
To głupota, kto pamieta wszystkie pytania jakie tu padaly i czy zostaly udzielone wyczerpujace odpowiedzi.


A co do pytania o tradzik, to ja mam i na pewno mineraly nie szkodza.
No ale jak pada pytanie o pędzle FT czy LHK lub o ten nieszczęsny wybór kraju przy zamawianiu to wiesz...
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 20:31   #3012
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Samotna w sieci tak sobie czytam Twoje posty o perypetiach z EDM i naprawde nie rozumiem dlaczego upierasz sie przy tej firmie, nie mowie tego wrednie, moze sprobuj innych? albo chociaz zmien formule? na mnie intensive jednak paskudnie wyglada z bliska( widac taka jakby kaszke), semi-matte tez mi jakos nie pasuje, za to matte-bajka

wczoraj przyszedl do mnie roz Pink Ribbon- bardzo mi sie podoba, chociaz na mojej brzoskwiniowo-zoltej skorze zmienia sie blyskawicznie w rozana brzoskwinke podobna do Snuggle, nawet na grzbiecie dloni.

zachwycam sie niezmiernie Viki`s Radiant Creation ciezko jednoznacznie okreslic jak wyglada, ale po prostu upiększa niesamowicie twarz a przy tym wyglada bardzo naturalnie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 20:34   #3013
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Samotna w sieci tak sobie czytam Twoje posty o perypetiach z EDM i naprawde nie rozumiem dlaczego upierasz sie przy tej firmie, nie mowie tego wrednie, moze sprobuj innych? albo chociaz zmien formule? na mnie intensive jednak paskudnie wyglada z bliska( widac taka jakby kaszke), semi-matte tez mi jakos nie pasuje, za to matte-bajka

wczoraj przyszedl do mnie roz Pink Ribbon- bardzo mi sie podoba, chociaz na mojej brzoskwiniowo-zoltej skorze zmienia sie blyskawicznie w rozana brzoskwinke podobna do Snuggle, nawet na grzbiecie dloni.

zachwycam sie niezmiernie Viki`s Radiant Creation ciezko jednoznacznie okreslic jak wyglada, ale po prostu upiększa niesamowicie twarz a przy tym wyglada bardzo naturalnie
a jak go stosujesz?
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 20:55   #3014
itissunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zachod
Wiadomości: 90
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

oolong dziekuje bardzo za pomoc po weekendzie bede robic swoje pierwsze zamowienie
Zastanawiam sie tylko czy zamowic za jednym zamachem wszystko co potrzeba (podklad, roz, puder, pedzel do podkladu i korekoru, korektor i wszystko duze w personal custom kit) czy lepiej zamowic sample podkladu (intensive) plus jeden pedzel do podkladu i postosowac z miesiac i zobaczyc jak moja skora przyswaja, a potem porwac sie na wszystko?
Nie moge sie zdecydowac )
itissunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 21:00   #3015
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
To głupota, kto pamieta wszystkie pytania jakie tu padaly i czy zostaly udzielone wyczerpujace odpowiedzi.
magdoleno głupotą można na tym forum nazwać wiele rzeczy, ale nie to, że się tępi notoryczne powtarzanie tych samych pytań i odsyła do wyszukiwarki, tudzież postu informacyjnego.

Proszę daruj więc sobie tego typu uwagi, bo to nie jest widzimisię kogokolwiek, tylko próba utrzymania porządku w wątku.

Ponieważ prośby o odsyłanie do wyszukiwarki, do wątków informacyjnych i do pierwszego postu przewijały się tu niezliczoną ilość razy informujemy, że od teraz osoby nie stosujące się do próśb Moderatorów będą karane punktami karnymi (zgodnie z regulaminem forum). Dotyczy to zarówno osób nagminnie zadających te same pytania jak i osób które życzliwie spieszą z odpowiedzią, zamiast po prostu odesłać do miejsca, gdzie można znaleźć odpowiedź.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-08-06 o 21:02
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 21:01   #3016
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez itissunny Pokaż wiadomość
oolong dziekuje bardzo za pomoc po weekendzie bede robic swoje pierwsze zamowienie
Zastanawiam sie tylko czy zamowic za jednym zamachem wszystko co potrzeba (podklad, roz, puder, pedzel do podkladu i korekoru, korektor i wszystko duze w personal custom kit) czy lepiej zamowic sample podkladu (intensive) plus jeden pedzel do podkladu i postosowac z miesiac i zobaczyc jak moja skora przyswaja, a potem porwac sie na wszystko?
Nie moge sie zdecydowac )

pewnie że lepiej przetestowac wiele osob nie przypadaja do gustu podklady EDM, ale też nie zrazaj się na poczatku bo zwykle poczatki są najgorsze jak się przechodzi na mneraly


Zamówilam tego Flat Topa składanego i Puff Jara - jak tym pędzlem nie da sie ladnie nalozyc pudru to może gąbeczką z Puff Jar się uda ale coś do torebki miec musze

swoja droga leniwa jestem, bo nie chce mi sie isc do szafki i sprawidzic czy Flat topem da rade nalozyc puder

pozniej się dokupi LHK skladanego, wsumie te pedzle sa drogie, przed zakupami powstzymuje mnie tylko TŻ ktory wkółko mnie opieprza
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 21:06   #3017
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
a jak go stosujesz?
chodzi Ci o matte?

chyba jednak najlepiej sprawdza sie taka metoda: psikam na pedzel troche toniku z zawartoscia gliceryny i lekko wcieram

swietnie tez jest przy uzyciu fixa domowej roboty- do malej buteleczki wlewam hydrolatu, na "oko" dolewam gliceryny z apteki- nie psikam na pedzel tylko wlewam duza kropelke na nakretke, na która juz nasypałam troche matte, mieszam troche pędzlem i nakladam

mam jednak wrazenie,ze przy fixie, podklad wydaje sie odrobine ciemniejszy, ale calosc wyglada naturalniej, szczegolnie wlascicielki suchych cer z suchymi skorkami powinny byc zadowolone

przyszly do mnie probki Lumiere VV i duzej roznicy nie widze miedzy matte a VV na mojej twarzy, oba kryja, ale wygladaja naturalnie, nawet bardzo z bliska
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 21:19   #3018
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
To głupota, kto pamieta wszystkie pytania jakie tu padaly i czy zostaly udzielone wyczerpujace odpowiedzi.
Nie chodzi o znajomosc calego watku i zadanych na nim pytan ale o znajomosc calego, biezaco redagowanego pierwszego postu. Jesli go znasz i widzisz pytanie, na ktore odpowiedz jest zawarta wlasnei w pierwszym poscie, to go do niego odsylasz.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 21:23   #3019
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
pewnie że lepiej przetestowac wiele osob nie przypadaja do gustu podklady EDM, ale też nie zrazaj się na poczatku bo zwykle poczatki są najgorsze jak się przechodzi na mneraly


Zamówilam tego Flat Topa składanego i Puff Jara - jak tym pędzlem nie da sie ladnie nalozyc pudru to może gąbeczką z Puff Jar się uda ale coś do torebki miec musze

swoja droga leniwa jestem, bo nie chce mi sie isc do szafki i sprawidzic czy Flat topem da rade nalozyc puder

pozniej się dokupi LHK skladanego, wsumie te pedzle sa drogie, przed zakupami powstzymuje mnie tylko TŻ ktory wkółko mnie opieprza
myślę, że warto jednak popróbować, szczególnie różne formuły, niektóre tu lubią Intensive, niektóre Matte
co do pędzla, ja niewprawnym (czyli takim jak ja) poleciłabym raczej LHK, bo Flat Topem więcej się nakłada podkładu i łatwiej o efekt tapety
a pędzle nie wychodzą tak drogo, jak wejdziesz w zamówienia zbiorowe, jest oddzielne forum, wtedy jest koło 20zl za rzecz

żeby nie było tak w kółko to samo, to się pochwalę moim zbiorkiem EDM (sampelki, które mi się nie spodobały są wyżej, a teraz to co mam dla siebie )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moje EDM.jpg (114,3 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pędz EDM.jpg (106,3 KB, 50 załadowań)
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 21:25   #3020
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
chodzi Ci o matte?

chyba jednak najlepiej sprawdza sie taka metoda: psikam na pedzel troche toniku z zawartoscia gliceryny i lekko wcieram

swietnie tez jest przy uzyciu fixa domowej roboty- do malej buteleczki wlewam hydrolatu, na "oko" dolewam gliceryny z apteki- nie psikam na pedzel tylko wlewam duza kropelke na nakretke, na która juz nasypałam troche matte, mieszam troche pędzlem i nakladam

mam jednak wrazenie,ze przy fixie, podklad wydaje sie odrobine ciemniejszy, ale calosc wyglada naturalniej, szczegolnie wlascicielki suchych cer z suchymi skorkami powinny byc zadowolone

przyszly do mnie probki Lumiere VV i duzej roznicy nie widze miedzy matte a VV na mojej twarzy, oba kryja, ale wygladaja naturalnie, nawet bardzo z bliska

chodziło mi o Viki's
bo mam i chce się go nauczyć
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 21:29   #3021
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
chodzi Ci o matte?

chyba jednak najlepiej sprawdza sie taka metoda: psikam na pedzel troche toniku z zawartoscia gliceryny i lekko wcieram

swietnie tez jest przy uzyciu fixa domowej roboty- do malej buteleczki wlewam hydrolatu, na "oko" dolewam gliceryny z apteki- nie psikam na pedzel tylko wlewam duza kropelke na nakretke, na która juz nasypałam troche matte, mieszam troche pędzlem i nakladam
oo jaki ciekawy sposób, muszę koniecznie wyróbować
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 21:34   #3022
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
magdoleno głupotą można na tym forum nazwać wiele rzeczy, ale nie to, że się tępi notoryczne powtarzanie tych samych pytań i odsyła do wyszukiwarki, tudzież postu informacyjnego.

Proszę daruj więc sobie tego typu uwagi, bo to nie jest widzimisię kogokolwiek, tylko próba utrzymania porządku w wątku.

Ponieważ prośby o odsyłanie do wyszukiwarki, do wątków informacyjnych i do pierwszego postu przewijały się tu niezliczoną ilość razy informujemy, że od teraz osoby nie stosujące się do próśb Moderatorów będą karane punktami karnymi (zgodnie z regulaminem forum). Dotyczy to zarówno osób nagminnie zadających te same pytania jak i osób które życzliwie spieszą z odpowiedzią, zamiast po prostu odesłać do miejsca, gdzie można znaleźć odpowiedź.
Aha, czyli lepiej zasmiecac forum odsylaniem do 1 postu niz zyczliwie odpowiedziec?

To ja jeszcze mam prosbe, mam lekko cieply typ cery( uzywalam linen, ale troche szaro w nim wygladalam i po zmiesznaiu z fawn badz sweet almond wygladam dobrze, atomiast w samym fawnie za zolto). Jaki doradzilybyscie mi delikatny dyskretny roz?? Zebym wygladala naturalnie, nie chce zeby zabardzo bylo widac ze mam cos na policzkach.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 21:38   #3023
NiesfornaC
Raczkowanie
 
Avatar NiesfornaC
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 131
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Mam pytanie - czy nie ma już problemu z płaceniem dla EDM przez PayPal bez karty kredytowej ? (przelewam pieniądze na PP, a potem dla EDM)

Pytam, bo jak ostatni raz tu zaglądałam, to były jakieś problemy. A od tego czasu powstało już ze 30 stron wątku.. :/
__________________
Nasz Wielki Dzień!
22 maj 2010 rok
NiesfornaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 21:43   #3024
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
chodziło mi o Viki's
bo mam i chce się go nauczyć
viki's jest cudowny dla bladolicych, właściwie nie da się nim zrobić krzywdy bo jest jaśniejszy od soft bronzera. Ja nakładam na dekolt, szyję, policzki, a czasem omiatam całą twarz. Idealny na lato, tak jak wszystko oprócz podkładu i primera mam w samplach tak viki's oraz champagne leca do mnie pełnowymiarowe.
nakładam skunksem, nie da się tego zrobić źle.

Niesforna, już wszystko ok.
magdolena, jeśli będzie się odpowiadać na pytania, które ciągle się powtarzają dajesz przyzwolenie na zaśmiecanie wątku, bo po co jest 1. post skoro i tak odpowiedzą? Mi taki brak szanowania czasu osób na forum przeszkadza.
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania zapraszam na PW.

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-08-06 o 21:48
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 21:46   #3025
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Aha, czyli lepiej zasmiecac forum odsylaniem do 1 postu niz zyczliwie odpowiedziec?
Nie, lepiej życzliwie odesłać do pierwszego postu...

Koniec tematu.

Proszę się stosować do przyjętych tutaj zasad.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 21:47   #3026
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
viki's jest cudowny dla bladolicych, właściwie nie da się nim zrobić krzywdy bo jest jaśniejszy od soft bronzera. Ja nakładam na dekolt, szyję, policzki, a czasem omiatam całą twarz. Idealny na lato, tak jak wszystko oprócz podkładu i primera mam w samplach tak viki's oraz champagne leca do mnie pełnowymiarowe.
nakładam skunksem, nie da się tego zrobić źle.

Niesforna, już wszystko ok.
magdolena, jeśli będzie się odpowiadać na pytania, które ciągle się powtarzają dajesz przyzwolenie na zaśmiecanie wątku, bo po co jest 1. post skoro i tak odpowiedzą? Mi taki brak szanowania czasu osób na forum przeszkadza.
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania zapraszam na PW.
sęk Ju, dobra duszo
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 21:51   #3027
NiesfornaC
Raczkowanie
 
Avatar NiesfornaC
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 131
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
oolong
dziękuję
__________________
Nasz Wielki Dzień!
22 maj 2010 rok
NiesfornaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 21:54   #3028
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
myślę, że warto jednak popróbować, szczególnie różne formuły, niektóre tu lubią Intensive, niektóre Matte
co do pędzla, ja niewprawnym (czyli takim jak ja) poleciłabym raczej LHK, bo Flat Topem więcej się nakłada podkładu i łatwiej o efekt tapety
a pędzle nie wychodzą tak drogo, jak wejdziesz w zamówienia zbiorowe, jest oddzielne forum, wtedy jest koło 20zl za rzecz

żeby nie było tak w kółko to samo, to się pochwalę moim zbiorkiem EDM (sampelki, które mi się nie spodobały są wyżej, a teraz to co mam dla siebie )

oolong - mam i flat topa i LHK

chodzi o pedzel wysuwany, żeby nosic w torebce

oczywscie wolalabym LHK, bo wiadomo że do pudrow the best, ale nie wiadomo kiedy firma EDM znow go wprowadzi, bo w ich plany nie ma co wierzyc

Niesforna - nie ma problemu z Paypal !

juz kilka zamowien placonych PalPayem do mnie spokojnie doszlo, a dwa w drodze takze placone PayPalem

truskawkowawiosna - a co to za hydrolat?
Taki z BU oczarowy czy z kocanki moze byc?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-08-06 o 21:56
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 21:54   #3029
itissunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zachod
Wiadomości: 90
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

oolong jeszcze raz dziekuje za cenne rady na watku o zamowieniach juz bylam i na pewno w przyszlosci skorzystam, a teraz musze poprobowac sama aby moc zamowic jeszcze free sample z roznymi formulami. Bo narazie uzylam tylko intensive
itissunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 22:08   #3030
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
chodziło mi o Viki's
bo mam i chce się go nauczyć
aaa

ja go nakladam jak zwykly roz, czyli rysuję dużą 3 zaczynajac od skroni, a konczac przy zuchwie


Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość

truskawkowawiosna - a co to za hydrolat?
Taki z BU oczarowy czy z kocanki moze byc?
ja mam rozany, ale mysle, ze z innym tez bedzie ok

co do tych powtarzajacych sie pytan- mnie tez to wkurza i jestem za kasowaniem takich postow najlepiej

dziewczyny, moze nie uwierzycie, ale w te wakacje przeczytalam wszystkie 3(!) wątki o EDM, jak sie bardzo chce, to mozna
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:51.