Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-29, 10:37   #301
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

DZIIEŃDoBry

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
To jest dramat jakiś.. Moja koleżanka chudsza niż Kitkulka i Snow i Niższa - taka drobinka jak była w ciąży to brzuch miała taki wielki, że jak wchodziła do pomieszczenia to najpierw był brzuch długo długo nic i ona Z racji tego, że zero bioder to się bała, że nie da rady naturalnie i pytała lekarza o cesarke.. A ten jak się na nią wydarł to ją tak zjechał,że się biedna popłakała

Podobno przed porodem mierzy się czymś w rodzaju cyrkla obwód bioder i ona była idealnie w granicy więc ją przepchnęli na naturalny, żeby nie robić cesarki
Męczyła się biedna i męczyła - w końcu urodziła sama ale ile godzin minęło.. Pielęgniarki takie nieuprzejme, lekarz burak.. taka trauma, że powiedziała, że nigdy więcej rodzić.. A minęło już 5 lat i jej to nie minęło..

Sala porodowa to wyglądała jak średniowieczna sala tortur..
Już mówiłam mojemu TŻtowi, że jak mam być w ciąży i mieć bobasa to tylko i wyłącznie prywatna klinika.. Bo to co się w państwowych dzieje to urąga człowiekowi..
Właśnie tego się boję, że jak będzie źle to nikt nie podejmie decyzji, żeby ciąć. Dlatego mój P się upiera, że chce być ze mną, bo musi mieć oko na wszystko. Uznał, że ja nie będę w stanie sama się obronić, albo walczyć o swoje z pełnym rozwarciem

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ale mnie rozbawiłaś

jakby wyskoczyło to by było mi się kiedyś zdarzyło ale nikt nie zauważył mam nadzieję
też się lepiej czuję Z bardziej komfortowo ale bez nie jest źle idzie się przyzwyczaić albo taki mam też co z tyłu jest cały gruby silikonowy pas do gołych pleców albo do głębokich dekoltów nie które bez ramiączek fajnie się trzymają można też podkleić są specjalne plasterki żeby się nic nie zsunęło
dziś mamy tyle możliwości dla chcącego nic trudnego
masz rację, teraz jest taka fajna bielizna, że w zasadzie wszystko można jeszcze kilkanaście lat temu to nie wiadomo było w co się ubrać

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
wklejam bardzo na szybko moje fotki przed i po c12, odrost był tylko 2 tygodniowy ale jak już mówiłam, nie wytrzymałam z ciekawości
myślę, że jest fajnie
sorki za burdel na głowie, ale właśnie lecę układaćwłoski i do pracki, papapa

przed: foto 1 i 2
po: foto 3, 4 i 5
jest bardzo fajnie też tak wypróbuję, na bardzo małym odroście, żeby nie było tragedii w razie co

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
też mi się podoba taka fryzurka + białe włoski do tego
jak nie laptop to jeszcze na telefonie można wizaż podczytywać
ja wczoraj Was troszkę czytałam będąc w przychodni
o ja głupia, masz rację oczywiście! wykupię sobie jakiś pakiet i będę śmigać na fonie


Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Asia
Witaj u Nas.
A no u Blondyn jest mega

Laski ogladam relacje ze slubu Wilhama i Katie. Na każdym programie to leci. Ciekawa jestem jej kiecki
u Blondyn jest mega
też czekam na kieckę matko jaki ten William łysy...

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
po drodze oczywiście jak zawsze weszłam do sklepu i tym razem padło na baleriny
czarne satynowe w różyczki takie do człapania będą w sam raz czuję się jak w kapciach

a teraz czekam mnie ta nieprzyjemna część dnia
jeszcze w to nie wierzę ale już czas zaraz jechać
baleriny
a za resztę dnia


Jak mi się nic nie chce dziś... Chyba sobie leżak wyciągnę i się pogrzeję na słoneczku
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 10:53   #302
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
o ja głupia, masz rację oczywiście! wykupię sobie jakiś pakiet i będę śmigać na fonie

Jak mi się nic nie chce dziś... Chyba sobie leżak wyciągnę i się pogrzeję na słoneczku
tylko trzeba mieć anielską cierpliwość - u mnie na telefonie wizaż ładuję się z jakieś 5 minut ale i tak warto

to już szybciutko - leżaczek, słoneczko, soczek i laptop
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 11:04   #303
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Także obstawiam numero uno

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
DZIIEŃDoBry



Właśnie tego się boję, że jak będzie źle to nikt nie podejmie decyzji, żeby ciąć. Dlatego mój P się upiera, że chce być ze mną, bo musi mieć oko na wszystko. Uznał, że ja nie będę w stanie sama się obronić, albo walczyć o swoje z pełnym rozwarciem
I bardzo dobrze Ja tam bym chciała poród rodzinny
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 11:08   #304
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Także obstawiam numero uno

I bardzo dobrze Ja tam bym chciała poród rodzinny
dodam do zakładek, bo najpierw muszą pieniążki wpłynąć

co do porodu rodzinnego - też bym chciała


oglądacie wędrówkę do ołtarza?
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 11:11   #305
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cześć, mimo że nie należę do Waszego grona to mam pytanie
Wczoraj pomalowałam włosy wellatotem- rozświetlony blond, ale.. na odroście kurczaczek i to dość mocny, a reszta ok, a z racji, że jutro mam ślub i jestem do tego pierwszą to dzisiaj chciałabym położyć na to jakiś inny kolor żeby to przygasić, myślałam o garniec color naturals jasny blond (8). Tylko czy nic włosom nie będzie po farbowaniu z dnia na dzień? Dodam, że moje włosy przeżyły dwuletnie spotkania z rozjaśniaczem plus codzienne prostowanie, na szczęście zaprzestałam tych praktyk
Pozdrawiam
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 11:14   #306
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
Cześć, mimo że nie należę do Waszego grona to mam pytanie
Wczoraj pomalowałam włosy wellatotem- rozświetlony blond, ale.. na odroście kurczaczek i to dość mocny, a reszta ok, a z racji, że jutro mam ślub i jestem do tego pierwszą to dzisiaj chciałabym położyć na to jakiś inny kolor żeby to przygasić, myślałam o garniec color naturals jasny blond (8). Tylko czy nic włosom nie będzie po farbowaniu z dnia na dzień? Dodam, że moje włosy przeżyły dwuletnie spotkania z rozjaśniaczem plus codzienne prostowanie, na szczęście zaprzestałam tych praktyk
Pozdrawiam
możesz położyć na to farbkę - naturę (czyli 0 po przecinku) lub popiel (1 po przecinku), perła (2 po przecinku)
nie kładź złota, bo rudość jeszcze bardziej wylezie
__________________



Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2011-04-29 o 11:22
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 11:17   #307
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
możesz położyć na to farbkę - naturę (czyli 0 po przecinku) lub popiel (1 po przecinku), perła (2 po przecinku)
nie kładź złota, bo rudość jeszcze bardziej wylezie
czyli jak to jest nr 8 to jest to natura? nie wiem co mnie podkusiło na wellaton- nikomu nie polecam
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 11:24   #308
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
czyli jak to jest nr 8 to jest to natura? nie wiem co mnie podkusiło na wellaton- nikomu nie polecam
tak, 8 to natura

ja tak kładę - najpierw jedną farbę na odrost, żeby rozjaśnić, a 2 dni później kolejną i włosy mam na swoim miejscu więc bez obaw
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 11:31   #309
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny kochana mam do Ciebie pytanie....
Ostatnio trulam Ci tylek o ten rudy odrost, wczoraj robilam kolezance odrosty C12 i tez wyszly jej rude !!
Aleee... cos jest nie tak z utleniaczem. Ta torebka od niego jest taka napuchnieta jakby bylo w niej powietrze
myslisz,ze moglo byc tak,że tam dostalo sie powietrze i utleniacz sie utlenil i stad rudy odrost
Bo moje utleniacze ostatnio tez takie były.
Nie mam pojecia co wy robicie ze wam rudy wychodzi...
jeszcze macie odrosty ciemny blond to juz w ogole.
torebke wydyma od temperatury powyzej 20stopni. ale to preparatowi wewnatrz nie szkodzi- to tak jak na jogurcie/smietanie denko wybula jak sie z lodowki wyjmie...
powietrze musi byc w torebce- przeciez one nie sa prozniowe
a w butelce z oksy nie masz powietrza?
jakby byla torebka dziurawa to bym sie obawiala ze oksy do smieci ale to by wtedy wyciekalo, a jak sie nadyma znaczy ze szczelne.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 11:44   #310
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Pierwsza najfajniejsza i maleństwo

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
tylko trzeba mieć anielską cierpliwość - u mnie na telefonie wizaż ładuję się z jakieś 5 minut ale i tak warto

to już szybciutko - leżaczek, słoneczko, soczek i laptop
warto tylko pewnie przy odpisywaniu mnie krew zaleje
tylko sobie elektrykę przez okno przerzucę, żeby laptop nie padł i idę

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
I bardzo dobrze Ja tam bym chciała poród rodzinny
Ja się trochę wstydzę lipiec będzie, jak znam swoje szczęście to pewnie upał ze 40 stopni a ja będę przeć zlana potem
Znam taką parę, co laska zmusiła gościa, żeby z nią rodził i facet przeżył taką traumę, że w końcu się rozstali... Co prawda swojego o to nie podejrzewam, w końcu głowy w warsztat nie musi wkładać, ale to może być przeżycie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
oglądacie wędrówkę do ołtarza?
no pewnie tylko strasznie się dłuży
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 11:53   #311
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
No właśnie martwi mnie ten "proceder" płatnych porodów w państwowym szpitalu. A jak odmówisz to wiadomo jak Cię potraktują? tzn mnie jak mnie, tylko, żeby się nikt na młodym nie wyżywał (jakoś w ogóle nie mam wiary w dobre chęci w służbie zdrowia)



Yatta, a wiesz czego ja się boję? Ostatnio jest takie parcie na rodzenie naturalnie, że o cesarce to pomarzyć można (oczywiście w nfz). Najgorsze jest to, że chodzi o kasę. Naturalny poród dla szpitala to praktycznie żaden koszt, a cesarka to już operacja (anestezjolog, narkoza itd) i potem cieżko szpitalowi odzyskać pieniądze z nfz, więc robią wszystko, żeby zmusić kobietę do rodzenia siłami natury.
Ostatnio z pierwszej ręki słyszałam historię jak pojechała dziewczyna do szpitala, bo jej wody odeszły a nie miała skurczów. Wyobraźcie sobie, że dopiero po 24h lekarz zdecydował się na cesarkę i to tylko dlatego, że położna się postawiła
I weź tu człowieku chciej urodzić po ludzku...



ciekawe co mój by powiedział, jakbym powiedziała "wyciągaj różdżkę, profesorze Snape"



no wieeelka to może nie, ale serio wszyscy się bali mojej ciąży (włącznie z moją mamą), bo taka 'grubokoścista' od zawsze jestem
a c12 mnie korci, bo taniej wychodzi, no i u Bunny wygląda



Bunny, zainwestuj w kropelki lub obrożę i to tym bardziej w mieście, bo te miejskie cholerne insekty są w większości zarażone babeszjozą. Ja miałam straszne przejścia z poprzednim psiurem swoim w ciągu dwóch miesięcy dwa razy złapał babeszjozę i za każdym razem ledwo go odratowaliśmy. To jest taka wstrętna zaraza, że atakuje narządy wewnętrzne i pies w ciągu 3 dni zdycha w strasznych mękach. A jeśli nawet uda się wyleczyć, to i tak w nerkach i wątrobie mogą zostać trwałe uszkodzenia, które potem będą bardzo dokuczać. Masz rację, że w kroplach i obroży jest chemia, ale wydaje mi się, że jak zrobisz bilans zysków i strat, to warto przeżyć trochę chemii Niestety nie ma 100% skutecznej metody na uniknięcie złapania kleszcza, ale można je chociaż odstraszyć. No i koniecznie rób "przegląd' codziennie wieczorem

Teraz mam kolejnego psa i jak jedziemy na działkę to nie przejmuję się specjalnie jak złapie kleszcza, bo tam jest jakiś inny gatunek chyba. Te co poprzedni łapał w W-wie to jeszcze przed wbiciem się w skórę były wielkości połowy paznokcia, mutanty normalnie.
Ale się rozpisałam




poprosimy zdjęcia



Super. Jeszcze jakby były nude...



Nie zawsze trzeba stanik, tylko kiecka musi dobrze trzymać. Fajnie jak ma pionowe fiszbiny.
Ja osobiście wolę jak bimbałki są na uwięzi, jakoś się bezpieczniej czuję. Chyba bym umarła jakby mi wyskoczył mały jak się pokaże to pół biedy...




ślycznie
ja mam schizy antykleszczowe po tym jak mi zle wyciagneli gnoja w przychodni i od razu skierowali do chirurga zeby mi wyciał to co zostało
a ten konował tak znieczulil ze czułam jak mi na zywca tnie kolano- jak skora skrzypi przecinana, bo to było głęboko... nigdy wiecej!
jak sama kleszcze wyciagam pęsetka do brwi to jeszcze nigdy nikomu nie urwałam.
psu tez krzywdy nie zrobię, zreszta ja jestem maniakiem i oglądam lolę z każdej strony kilka razy na dzien.
przeciez wiadomo ze kleszcz w grzbiet czy ogon sie nie wczepi tylko raczej pysk, ucho, pachy, pachwiny i tam gdzie ciepło i cieżko sie dostac ale juz kupilam dzis obrozke niech nosi- ale tylko po dworze nie bede tym katowac zwierzaka w domu a juz na pewno nie w moim lożku

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
cześć Ślicznotki miłego dnia

wklejam bardzo na szybko moje fotki przed i po c12, odrost był tylko 2 tygodniowy ale jak już mówiłam, nie wytrzymałam z ciekawości
myślę, że jest fajnie
sorki za burdel na głowie, ale właśnie lecę układaćwłoski i do pracki, papapa

przed: foto 1 i 2
po: foto 3, 4 i 5
o kurde... i kolejnej wyszlo ladniej niz mnie buuu...
ślicznie!

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Czesc kobitki
A ja sie postawilam i nie oddalam tel. Musze teraz troche wiecej popracowac i jak tak bez wizazu?
Zaczne od poczatku

Kotka
Pieknie wygladasz. New look

Asia
Witaj u Nas.
A no u Blondyn jest mega

Lady
Stomatolog?
Mam nadzieje ze nie bedzie bolalo
Ja ost wizyte mam w czwartek. I juz o nej mysle

Bunny
Ty i zla pani
No co Ty. Jestes taka wspaniala dla Loli. Jak smiesz tak
myslec

eNcha
Tz jadl mi wczoraj z reki. Podloge mu darowalam

Snow
I jak Ci dzis? Lepiej sie czujesz.
A co to takiego kochana
Ja uwielbiam z biedro kiełbache myśliwska
7 paczek zabralam ze soba

Katie
No i super wyszlo. Matko jak ja kocham ta farbke
Ale jak Snowi napisala ze sie nad nia zastanawia to juz w szok wpadlam

A mi sie snilo dzis ze zafarbowalam wlosy na braz i byly takie lśniace i zdrowe ze az szok. I stalam przed lustrem i sie na nie gapilam i dotykalam.
Ale musze dodac ze po ost podcieciu mam tak zdrowe i grube a zwlaszcza konce. Jak znajde chwile to zrobie foto. jestem taka happy w koncu mam wloski gladkie i nawet sie błyszcza. Jednak ten ocet je tak zmatowil. Przesadzilam z nim

Laski ogladam relacje ze slubu Wilhama i Katie. Na każdym programie to leci. Ciekawa jestem jej kiecki
dziekuje adzi!
ja po prostu nie wpadam w paranoje...
drzewo kleszczowe dobre sobie... dzis rano tz powiedzialam to sie ze mnie smial i mowi zebym wiecej z tymi dewotami z osiedla wystawala to inne nowinki uslysze
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 12:11   #312
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Lady, ja też trzymam kciuki

dodałam do albumu nową spódniczkę
no i piękna

mi tylko kuferek ostatni się podoba
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 12:20   #313
znasz_mnie
Matka na full etat
 
Avatar znasz_mnie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 315
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

blondy rządzą ! ja mam taki prawie że platynowy blond
znasz_mnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 12:32   #314
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
no i piękna


tylko kolor taki wyblakły wyszedł, na żywo jest meega czerwona, zresztą widziałas w Stradim w każdym razie w ZOO się prawie wszystkie laski się na nią gapiły, a M stwierdził, że objeżdzaja mnie przy swoich facetach i pilnują by oni się we mnie nie wpatrywali


i co myślicie o sukience Kate?
jak dla mnie ładna, ale trochę skromna, taka zachowawcza..bez szału
no ale tak wypadało
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 12:36   #315
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
tylko kolor taki wyblakły wyszedł, na żywo jest meega czerwona, zresztą widziałas w Stradim w każdym razie w ZOO się prawie wszystkie laski się na nią gapiły, a M stwierdził, że objeżdzaja mnie przy swoich facetach i pilnują by oni się we mnie nie wpatrywali


i co myślicie o sukience Kate?
jak dla mnie ładna, ale trochę skromna, taka zachowawcza..bez szału
no ale tak wypadało
nie dziwię się, że dziewczyny patrzyły z zazdrością

A sukienka Kate ładna nawet ale fakt taka trochę bezpłciowa
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 13:06   #316
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

dzień dobry
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Kitkulka widzialam juz buciki na blogu i powiedz mi kochana czy one są stabilne?? Pasowalyby do tej mojej sukienki na wesele?
Kurcze kupilam dzis 2 pary bucikow,ale nie na wesele i bialych
nie lubie takich butow,ale za 19 zl zal bylo nie wziasc,bo akurat sklep likwidowali
podobaly mi sie w Deichmanie jeszcze takie sandalki gladiatorki jasne ale 179 zl kosztowaly
o dokladnie chodzi mi o te https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1303927745 tylko troche za drogie jak dla mnie ...
stabilny obcas, ale bardzo wysoki, malutkie kroczki pewnie będę stawiać
też mi się podobają te gladiatorki, ale mam już bardzo podobne, więc ich nie brałam
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Macie, kolor mi sie tylko nie podoba
aj tam aj tam na lato się przydadzą, a za taką cenę żal było nie brać
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
taką chciałam będę szukała
ta kokarda jeszcze bardziej by Ci cycochy powiększyła
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
wkleje Wam moja kiece i butki ktore do niej kupilam (tez asos) slabe zdjecie, ale nie mam lepszego
łaaaaadne
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
ale pięknie wyglądają
dziękuję
1 i 3
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 13:09   #317
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Kitka dziękuję

pokażę Wam swój odrost tylko sie nie przestraszcie
100_3704.jpg


a teraz lecę po puder essence- pani mi go odłożyła
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 13:15   #318
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Kitka dziękuję

pokażę Wam swój odrost tylko sie nie przestraszcie
Załącznik 3925115


a teraz lecę po puder essence- pani mi go odłożyła
spory, ale jeszcze nie tragiczny
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 13:15   #319
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Bunny
Musisz wyluzowac troszke

Asia
Wylegujesz sie juz?

A kiecka mi sie wlasnie podobala. Nie to co zrobili z Dajany. Pyze jedna wielka.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 13:15   #320
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Kitka dziękuję

pokażę Wam swój odrost tylko sie nie przestraszcie
Załącznik 3925115


a teraz lecę po puder essence- pani mi go odłożyła

hmm jakbym widziała swój ale dziś go zgładze
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 13:20   #321
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
spory, ale jeszcze nie tragiczny
oj tragiczny, zepne wlosy w koczka to- wszędzie z zakamarków wychodzą naturalne wlosy hehe

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hmm jakbym widziała swój ale dziś go zgładze
koniecznie się pokaż
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 13:23   #322
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
A kiecka mi sie wlasnie podobala. Nie to co zrobili z Dajany. Pyze jedna wielka.
Diana miała tragiczną suknię
ale może wtedy była taka moda?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 13:25   #323
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
oj tragiczny, zepne wlosy w koczka to- wszędzie z zakamarków wychodzą naturalne wlosy hehe


koniecznie się pokaż
to moj 2 tygodniowy chyba nie pamiętam dokładnie kiedy robiłam.. sorry za lekkiego tłuscioszka
i trochę mi stoją te włosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ble.jpg (74,4 KB, 30 załadowań)
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 13:29   #324
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
to moj 2 tygodniowy chyba nie pamiętam dokładnie kiedy robiłam.. sorry za lekkiego tłuscioszka
i trochę mi stoją te włosy
nie duuuży
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 13:32   #325
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie duuuży
no niby nie, ale wiesz, teraz w soczewkach widzę go strasznie dokładnie
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 13:32   #326
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

dziewczyny to o tym samoopalaczu pisałyście?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-w-kremie.html

czy o innym Lirene?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 13:36   #327
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziewczyny to o tym samoopalaczu pisałyście?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-w-kremie.html

czy o innym Lirene?
nie wiem o ktorym pisała Agatka, ale ja i Snow pisałyśmy o tym : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...drniajacy.html

do ciemnej karnacji jest super
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 13:38   #328
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
nie wiem o ktorym pisała Agatka, ale ja i Snow pisałyśmy o tym : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...drniajacy.html

do ciemnej karnacji jest super
o dziękuję
chyba go dziś kupię
dostępny w rossmanie?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 13:39   #329
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
pokażę Wam swój odrost tylko sie nie przestraszcie
Załącznik 3925115


a teraz lecę po puder essence- pani mi go odłożyła
eee, wcale nie taki duży

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Asia
Wylegujesz sie juz?

A kiecka mi sie wlasnie podobala. Nie to co zrobili z Dajany. Pyze jedna wielka.
Taaaak, nogi wyciągłam na leżaku, ale strasznie słabo widać ekran w słońcu
Kiecka mi tez się podobała skromna i elegancka.

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
no niby nie, ale wiesz, teraz w soczewkach widzę go strasznie dokładnie

troszkę mniejszy niż mój mnie już korci, ale jeszcze się wstrzymam
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 13:43   #330
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
o dziękuję
chyba go dziś kupię
dostępny w rossmanie?
hmm nie wiem, ja kupowałam w Naturze oblukaj na stronce rossmana

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość

troszkę mniejszy niż mój mnie już korci, ale jeszcze się wstrzymam
mnie już na maxa korci..moglabym w sumie jeszcze z tydzien poczekać, bo jak się odpowiednio wymodeluje wlosy u nasady to nie widac az tak, no ale
naprawde podziwiam te laski, które zapuszają naturalki i chodzą z odrostami na pół głowy
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:38.