wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-08, 16:45   #781
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Ja robię kropki na twarzy kremem, składam 2-3 palce razem (wskazujący, środkowy najczęściej), prostuje je żeby zrobić taką "szpachelkę" i "rozklepuję" po twarzy (takie stempelki się robią). No wiesz, tak jakby ktoś wdepnął w błoto i roznosił je po pokoju (buty-palce, podkłoga-twarz). I tak rozklepuję aż stempelki pokryją całą buzię. Takim szybkim, niezbyt zorganizowanym ruchem.

Prawdę mówiąc kiedy wcieram tu zużywam więcej produktu, bo moja twarz chłonie go jak gąbka. A kiedy rozklepuję to szybko go nakładam i tylko na powierzchni, więc mniej zużywam.
dziękuję Ci bardzo za wyjaśnienie,takiej instrukcji właśnie potrzebowałam
Używam dr jarta silver i smaruję go naprawdę minimalnie,żeby nie było widać więc nie chciałabym kłaść go w większej ilości,ale w takim razie przetestuję ten sposób skoro tak mowisz
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 16:51   #782
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez _groooszek_ Pokaż wiadomość
Polecam dr Jart Silver label klik - jasny, kryje wg mnie lepiej niż Missha PC, nie ma różowych tonów.
Trochę drogi Pewnie kiedyś go kupię, ale myślę, czy nie wypróbować Orientala Gold Plus
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.

Edytowane przez trustmyself
Czas edycji: 2011-06-08 o 17:40
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 16:53   #783
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dr. Jart silver label leży u mnie jeszcze nieotwarty. Chyba przetrzymam go do zimy, bo mówicie że gęsty, a jeśli i tak nie będę go teraz używać z tego względu(wolę coś lżejszego jak jest ciepło), to lepiej trzymać zamkniętego, żeby nie skracać mu terminu ważności. Ale ślinka mi cieknie na jego widok
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 16:54   #784
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

zygmus a masz ten ciemniejszy czy jasniejszy??
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 17:15   #785
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A gdzie kupujesz face shop oil free? Jeśli na ebayu to podasz nick sprzedawcy? ruby nie ma .
Ja właśnie kupuję u ideaseller_kr którego zygmus podała jako drugiego sprzedawcę Szybko paczuszki przychodzą i zawsze dostaję gratisy
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 17:19   #786
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
zygmus a masz ten ciemniejszy czy jasniejszy??
Ten jaśniejszy... nie znalazłam tego ciemniejszego w próbkach, ale napisałam do sprzedawcy czy ma możliwość wystawienia tego ciemniejszego.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 17:21   #787
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja u skinfood2you dostałam próbkę Missha B.B. Boomer Może całkiem ładnie rozświetlać buzię, ale to raczej na jesień, jak będzie się robić ziemista

Przetestowałam na dłoni i to taka perła, ale jak się rozsmaruje, to daje naprawdę fajny, delikatny glow bez tandety (opalizuje na leciutki, blady róż). Pachnie takim kremikiem, przyjemnie bardzo.
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.

Edytowane przez trustmyself
Czas edycji: 2011-06-08 o 17:25
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-08, 17:45   #788
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Może głupie pytanie,ale naprawdę nie wiem
Jak wy wklepujecie np właśnie bb creamy?
Zawsze rozsmarowuję i gdybym miała wklepać,to pewnie trzeba dużo klaść tego na twarz
Ja podobnie jak kmb1 robię sobie kropeczki na twarzy i dwoma paluszkami robię takie stempelki rozprowadzając po całej twarzy I jeszcze takie moje jedno spostrzeżenie - np oriental gold czy face shop oil free wklepują mi się lepiej niż gingko czy red bean które są takie rzadsze od tych dwóch pozostałych. Dzisiaj wklepując red bean na skórze odznaczały mi się linie papilarne i musiałam to trochę rozsmarować i tak jak wspominałam wcześniej na nosie szybciutko mi się wytarł red bean, natomiast na policzkach wygląda super
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 17:59   #789
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja mam problem z Aloe, bo za każdym razem nakładam za dużo (mimo, że ciągle zmniejszam ilość, którą kładę ! ). Bo on jest bardzo wydajny i moja skóra go tak nie chłodnie jak BB skin79.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 18:10   #790
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Może głupie pytanie,ale naprawdę nie wiem
Jak wy wklepujecie np właśnie bb creamy?
Zawsze rozsmarowuję i gdybym miała wklepać,to pewnie trzeba dużo klaść tego na twarz
Ja coprawda jeszcze nie mam żadnego bb kremu (czekam tylko na przelew iiii kupuję! wreszcie ), ale w przeciągu ostatnich 3 stron dziewczyny wklejały link na youtube z instrukcją jak wklepywać bb cream .

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Ja właśnie kupuję u ideaseller_kr którego zygmus podała jako drugiego sprzedawcę Szybko paczuszki przychodzą i zawsze dostaję gratisy
O, to może zamiast u ruby zamówię u tego sprzedawcy i będę mieć od razu 4 kremy...

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Ja właśnie kupuję u ideaseller_kr którego zygmus podała jako drugiego sprzedawcę Szybko paczuszki przychodzą i zawsze dostaję gratisy
Aa przy okazji, jako że jesteś moim guru bb kremowym , powiedz mi, które są najlepsze:
skinfood peach sake, skinfood red bean, skin79 oriental gold , face shop oil free?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 18:19   #791
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Ten jaśniejszy... nie znalazłam tego ciemniejszego w próbkach, ale napisałam do sprzedawcy czy ma możliwość wystawienia tego ciemniejszego.
A to napewno bedzie za jasna najwyzej jak Ci cos odpisze i wystawi ciemniejsze to daj znac to sobie najwyzej zamowie
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-08, 19:58   #792
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Dr. Jart silver label leży u mnie jeszcze nieotwarty. Chyba przetrzymam go do zimy, bo mówicie że gęsty, a jeśli i tak nie będę go teraz używać z tego względu(wolę coś lżejszego jak jest ciepło), to lepiej trzymać zamkniętego, żeby nie skracać mu terminu ważności. Ale ślinka mi cieknie na jego widok
Podziwiam za wytrwałość
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 20:52   #793
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Aa przy okazji, jako że jesteś moim guru bb kremowym , powiedz mi, które są najlepsze:
skinfood peach sake, skinfood red bean, skin79 oriental gold , face shop oil free?
Ojjjjj daleko mi do guru naprawdę Jeśli chodzi o moje zdanie to z tych 4 nie próbowałam skinfood peach sake. Na pierwszym miejscu z trzech pozostałych jest oriental gold ( tutaj zachwyt był przy pierwszym użyciu ) później face shop a na końcu red bean Ale proponuję wypróbować próbeczki bo niektórzy mówią że im oriental ciemnieje. Dla mnie zarówno oriental jak i face shop mają jakiś taki ziemisty kolorek ale na skórze po prostu super wyglądają (przynajmniej mojej ) No i na pewno są treściwsze niż red bean który jest bardzo delikatny aczkolwiek jest mniej trwały od dwóch pozostałych. Pozdrawiam serdecznie
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 21:01   #794
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Ojjjjj daleko mi do guru naprawdę Jeśli chodzi o moje zdanie to z tych 4 nie próbowałam skinfood peach sake. Na pierwszym miejscu z trzech pozostałych jest oriental gold ( tutaj zachwyt był przy pierwszym użyciu ) później face shop a na końcu red bean Ale proponuję wypróbować próbeczki bo niektórzy mówią że im oriental ciemnieje. Dla mnie zarówno oriental jak i face shop mają jakiś taki ziemisty kolorek ale na skórze po prostu super wyglądają (przynajmniej mojej ) No i na pewno są treściwsze niż red bean który jest bardzo delikatny aczkolwiek jest mniej trwały od dwóch pozostałych. Pozdrawiam serdecznie
Aguś, mamy podobne spostrzeżenia i typy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 21:14   #795
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Ojjjjj daleko mi do guru naprawdę Jeśli chodzi o moje zdanie to z tych 4 nie próbowałam skinfood peach sake. Na pierwszym miejscu z trzech pozostałych jest oriental gold ( tutaj zachwyt był przy pierwszym użyciu ) później face shop a na końcu red bean Ale proponuję wypróbować próbeczki bo niektórzy mówią że im oriental ciemnieje. Dla mnie zarówno oriental jak i face shop mają jakiś taki ziemisty kolorek ale na skórze po prostu super wyglądają (przynajmniej mojej ) No i na pewno są treściwsze niż red bean który jest bardzo delikatny aczkolwiek jest mniej trwały od dwóch pozostałych. Pozdrawiam serdecznie
Oj, ale jesteś moją wyrocznią, bo masz podobną skórę do mojej . Dzięki za odpowiedź .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 23:59   #796
lameczka
Rozeznanie
 
Avatar lameczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 637
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość

Jestem zadowolona. Kupując najbardziej kierowałam się kolorem i wysokim filtrem.
Jest cięższy niż inne BB (chyba przez wysoki filtr), wydaje się tłustawy. Ale nie swieci się, jest trwały, ma zadowalające krycie, nie jest różowy. Wszystkie najważniejsze warunki spełnia.
Wygląda świetnie co potwierdzają ciągłe komplementy, które zbieram. Jak zaczęłam go używać, koleżanka powiedziała , że wygladam jak gwiazda filmowa i wyglądam o wiele młodziej.
Inna koleżanka myślała, że nie mam makijażu.
Czyli jest dobrze.

kusisz
ja zaczelam dopiero uzywac moj pierwszy bb, jak je dostalam to tylko patrzylam na opakowania, tak zal mi bylo je otwierac...ale w koncu uzywam...i jakos na razie, tez patrze na siebie i wydaje mi sie, ze nie mam makijazu....widze roznice miedzy bb a normalnymi podkladami, teraz podklady wydaja MI SIE MASKAMI

MAM NADZIEJE; ZE BEDE ZADOWOLONA...sorry za capsa



Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Ja w worku dostałam od zinopark. I też kartonik cały pognieciony i jeszcze wyglądało jakby się ktoś do niego dobierał. A jedynie gdzie próbki dostałam to u ideaseller (nie wiem czy dobrze napisałam, bo z pamięci.)

---------- Dopisano o 07:15 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------



Ja u ruby zamawiałam chyba 4 bb i za każdym razem dostawałam w kartoniku.



u ideaseller_kr tez dostalam za kazdym razem jedna probeczke, ale ciegle tego samego produktu, ktory mi sie pasuje...wiec teraz zamawiam od innych aby moc cos innego potestowac

u zinopark jeszcze nie kupilam nic
a u rubyruby sie troche boje, bo ma negatywy i niektore z dziewczyn maja zle doswiadczenia



Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
lameczka jaka masz karnację, jasną czy ciemniejszą? Ja mam BRTC Gold Caviar i nie jestem zadowolona jest jednym z ciemniejszych bb i nie dopasowuje się, jest taki cięższy, treściwy, było chłodniej trochę i już wtedy był za ciężki ale co skóra to inna reakcja mi mało co pasuje a nie mam nie wiadomo jakiej skóry, największa zmora to naczynka, nie mam piegów,przebarwień,pryszc zy, tylko cały nos i policzki w naczynkach i skóra mieszana

ja mam raczej karnacje zoltawa, na pewno nie jestem bladziochem....dlatego ja wybieram kolorki takie ciemniejsze...

cera raczej gladka, ostatnio zaczerwienione policzki i z wiekiem pory
dlatego tez wybieramy takie bb rozjasniajace....ale moje doswiadczenia sa jeszcze malusie



Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
no i sie naczytalam i naczytalam i nakupilam BB kremow

bede sie dzielic jak ktos chce

a co kupilas????

---------- Dopisano o 00:59 ---------- Poprzedni post napisano o 00:44 ----------

Cytat:
Napisane przez reila21 Pokaż wiadomość

Ja mam 3 pełno wymiarówki do zużycia a ciągle próbki zamawiam i teraz mnie pełny wymiar fioletowego Skin79 oriental kusi =] Ale póki co to alergie muszę zwalczyć bo od ciągłego smarkania ścieram sobie z nosa każdy BB w tempie zastraszającym =[
mam ten fioletowy skin79 oriental...ladnie pachnie, ma taki raczej szary kolorek...ale nie zakrywa zaczerwien na policzkach...uzywam go dosyc krotko, wiec nie daje wyroku


Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
a ktoś ma już iFiona cc?
Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
a gdzie swatche i recenzje znajdę? bo nic mi w tym wątku nie wyszukało

Desti u siebie na blogu ma


Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Ja robię kropki na twarzy kremem, składam 2-3 palce razem (wskazujący, środkowy najczęściej), prostuje je żeby zrobić taką "szpachelkę" i "rozklepuję" po twarzy (takie stempelki się robią). No wiesz, tak jakby ktoś wdepnął w błoto i roznosił je po pokoju (buty-palce, podkłoga-twarz). I tak rozklepuję aż stempelki pokryją całą buzię. Takim szybkim, niezbyt zorganizowanym ruchem.


hehe....fajnie opisane
lameczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 00:28   #797
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Ja w worku dostałam od zinopark. I też kartonik cały pognieciony i jeszcze wyglądało jakby się ktoś do niego dobierał. A jedynie gdzie próbki dostałam to u ideaseller (nie wiem czy dobrze napisałam, bo z pamięci.)
kurczę, a ja właśnie od niego zamówiłam bo tylko u niego zestaw próbek znalazłam
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 08:42   #798
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Aguś, mamy podobne spostrzeżenia i typy
Ooooo jak miło

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Oj, ale jesteś moją wyrocznią, bo masz podobną skórę do mojej . Dzięki za odpowiedź .
Mam nadzieję że choć troszkę Ci pomogłam i także udaCi się znaleźć swój wymarzony BB Pozdrawiam

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
kurczę, a ja właśnie od niego zamówiłam bo tylko u niego zestaw próbek znalazłam
Póki nic się nie dzieje to nie ma czym się martwić trzeba cierpliwie czekać na przesyłkę i wierzyć że przyjdzie cało i zdrowo

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez lameczka Pokaż wiadomość
kusisz
ja zaczelam dopiero uzywac moj pierwszy bb, jak je dostalam to tylko patrzylam na opakowania, tak zal mi bylo je otwierac...ale w koncu uzywam...i jakos na razie, tez patrze na siebie i wydaje mi sie, ze nie mam makijazu....widze roznice miedzy bb a normalnymi podkladami, teraz podklady wydaja MI SIE MASKAMI
Ja mam dokładnie takie same spostrzeżenia- już chyba nigdy nie wrócę do podkładów bo w porównaniu z bb wypadają strasznie sztucznie, ciężko, bez blasku i mało naturalnie
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 09:07   #799
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja mam ochotę tylko na jeden podkład od kiedy używam BB Creamów, ale w musie i to tylko dlatego, że na mojej tłustej skórze wytrzymał a czasie testów 9 h.

Nie wyobrażam sobie powrotu do normalnych podkładów... dla mnie są (teraz) ciężkie, tłuste i każdy robi maskę... BB to dla mnie ideał, tylko jeszcze chcę potestować kilka by wybrać jeden do używania na stałe =]
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-09, 09:51   #800
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Wypróbowałam sposób z wklepywaniem i rzeczywiście jest dużo lepiej Nie ma smug, nie tworzy się maska i zużywam dużo mniej kremu (gdy za pierwszym razem miałam wklepywać to nałożyłam na twarz tyle kremu ile normalnie rozsmarowuje i nie mogłam tego za cholerę wklepać wystarczy odrobinka a skóra wygląda super, jest rozświetlona).

Mnie brakuje podkładów tylko ze względu na duży wybór kolorów, jeśli chodzi o BB to nie trafiłam jeszcze na idealny kolor, tj neutralny beż, najlepszy kolor miał Hanskin Caviar, ale ten BB w ogóle się u mnie nie sprawdził.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 10:18   #801
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny a kupowalyscie kiedys ze strony misshy??

Zauwazylam na necie ze bb cream ma La Roche Posay, widzieliscie moze w aptekach??

Edytowane przez ksenka
Czas edycji: 2011-06-09 o 12:09
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 14:36   #802
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja jestem w szoku.
Wcześniej jak wsmarowywałam w twarz tony moly cutie beauty dla suchej, to świeciłam się po nim jak latarnia. Dziś zaryzykowałam wklepać i SZOKŁAM, moja skóra nic a nic się nie błyszczała, wyglądała bardzo ładnie.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 15:02   #803
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Nakierujecie mnie na jakiś trop w jakie BB powinnam celować? Mam normalną cerę, bez przesuszeń ale często szarą i zmęczoną. Szukam kremu który zakryłby zaczerwienienia. Nie jestem bardzo jasna, średnia karnacja i żółte tony. Pomożecie?
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 15:12   #804
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

u mnie nie ma poza jedna rzeczą różnicy czy wmasowuje czy wklepuję, przy wklepaniu jest lepsze krycie no i przyjemniej się tak oklepuje buzię ja to robię dość długo. Dziś kolejny raz użyłam skina fioletowego, wklepałam go po emulsji matującej Uriage(15 minut jak się wchłonęła), użyłam naprawdę malutkiej ilości na matową już buzię i co? błysk na potęgę, musiałam sie przypudrować w dodatku chłodny dzień jest a ja mimo sypańca się "cudnie" błyszczę ja się dziwię ze Wy wszystkie macie matową buzie po orientalu
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 15:45   #805
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość




Mam nadzieję że choć troszkę Ci pomogłam i także udaCi się znaleźć swój wymarzony BB Pozdrawiam

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------
Jasne, że pomogłaś i to nawet bardzo . Też mam nadzieję, że "mój" bb szybko się odnajdzie
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 16:07   #806
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

A ja dziś wklepałam Misshę PC i wcale nie jestem zadowolona z efektu ;/ Słabo kryje, błyszczę się, a po nałożeniu korektora wyglądam jak chora (ciągle widoczne cienie pod oczami). Może Missha jednak nie dla mnie ?
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 16:22   #807
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
A ja dziś wklepałam Misshę PC i wcale nie jestem zadowolona z efektu ;/ Słabo kryje, błyszczę się, a po nałożeniu korektora wyglądam jak chora (ciągle widoczne cienie pod oczami). Może Missha jednak nie dla mnie ?
czasem trzeba poużywać kilka dni bb, mnie niektóre po pierwszym użyciu nie zachwyciły ale z każdym dniem było coraz lepiej akurat missha spodobała mi się od pierwszego użycia jak dla mnie kryje super i się po niej nie świecę tylko glow zdrowy z tym ze ja np. nie używałam nigdy podkładów typu revlon CS więc krycie wiekszości bb jest dla mnie spore
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 16:47   #808
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja właśnie przyzwyczajona jestem do mieszania ze sobą różnych podkładów dla lepszego krycia (i tak mieszam kroplę korektora, z nutką ciemniejszego podkładu i większą ilością jaśniutkiego i to pac na buzię), a dzisiaj nałożyłam samą Misshę, ale niestety - nie pokryła moich plam, cieni pod oczami i 2 jeszcze zaognionych wyprysków...
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 19:24   #809
zuzalenkam
Raczkowanie
 
Avatar zuzalenkam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź/GB/Coventry
Wiadomości: 422
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Hej, a ja mam pytanie ktory z kremow BB jest podobny "ziemistością" i odcieniem do Skin79 Beblesh Balm Pink?
Czaję się na Oriental Gold tylko która bedzie bardziej odpowiednia? (chyba ta złota?) Myslałam tez o którejś Missh'y ale jakos nie moge się przekonać...
Dużo jest zdjęć w necie, ale co każde to inne

P.S: Czy u Was Skinfood ten zielony (mam tylko próbkę) jest tak bardzo widoczny na twarzy? W sensie podkreśla suche skórki, meszek twrzowy czy coś?
__________________
"Cough, cough" - Oh sorry, I'm just alergic to bullshit...
zuzalenkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 21:16   #810
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
Zauwazylam na necie ze bb cream ma La Roche Posay, widzieliscie moze w aptekach??
To raczej produkt na azjatyckie rynki.
Znane zachodnie marki wypuszczają podkłady oznaczone BB, bo to lepiej się tam sprzedaje. Nie sądzę, żeby dotarły do nas .
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:40.