W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-21, 17:11   #961
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomo¶ci: 293
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

mnie siê podoba ten ciemniejszy...
beautygosiek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:19   #962
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
a CHI mo¿na w stacjonarnych sklepach dostaæ czy tylko na necie?
ja swój dosta³am u fryzjerki, w takim malutkim saloniku

Czeko
no ale wiesz, powód do glêdzenia zawsze siê znajdzie.
MOJA DROGA PANNO, co to za fejsbukowe poskramianie blondu, a my nic o nim nie wiemy?
...
dobra, doczyta³am

Kitka
Chodzi Ci o te w±sy na zegarku? Ja te¿ tego nie kminiê. Wszêdzie w±sy kole¿anka nawet sobie ze swoim ch³opakiem zrobili tatua¿e na palcu.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg koskosks.jpg (10,7 KB, 37 za³adowañ)
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2013-01-21 o 17:22
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:24   #963
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka¿ wiadomo¶æ
Ja robi³am tym roz¶wietlonym blondem i jak najbardziej polecam. Wbrew temu co widnieje na opakowaniu i palecie, nie wpada w ¿ó³tawe tony. Podczas farbowania kolor robi³ siê sino-fioletowy. Jak zmy³am i wysuszy³am to zobaczy³am bardzo ³adny, be¿owy bardzo jasny blond (co¶ miêdzy 9 a 10 poziomem). Rozja¶ni³y siê lepiej ni¿ siê spodziewa³am, a moje w³osy raczej ciê¿ko siê rozja¶niaj±, mimo ¿e naturalnie mam co¶ jak sprany blond poziomu 8

Hodujê odrost i chyba nied³ugo wypróbujê tym razem platynowy blond klik jestem naprawdê zaskoczona t± farb±, efekt jak po profesjonalnej
dziêki za info
w sumie mog³abym wypróbowaæ bo koszt 7 z³ i mam blisko miejsce gdzie mogê j± dostaæ pomy¶le nad ni±
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Asiu bardzo ³adnie Ci siê w³oski rozja¶ni³y



Dosta³am wiadomo¶æ jakiej w ¿yciu bym siê nie spodziewa³a Za³amka normalnie. Mam nadziejê tylko ¿e wszystko skoñczy siê dobrze (piszê tak ogólnikowo, bo to nie jest raczej temat do poruszania na forum)
ja siê te¿ ciesze
trzymaj siê mocno kochana
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
A ja mam ochotê na OMBRE wybijcie mi to z g³owy...
ja mam teraz chociaz niechce
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ

nie jest rudo po prostu wyszed³ ci ciep³y blond. Nie kombinuj ju¿ bo masz naprawde ³adne w³oski [COLOR="Silver"]
wiem , tylko ¿e ja jak ka¿da z nas widze rudo¶æ-zó³æ to juz takie ,,zboczenie"
Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
³adny kolor, nie kombinuj zobaczysz jak po 2gim farbowaniu bêdzie bo 1sze nie zawsze chwyta idealnie od razu
wiem bo ju¿ nim robi³am wcze¶niej dwa razy i nie wiem co mi odbi³o ¿eby siê przyciemniaæ bo mia³am taki ³adny jasny blodzik
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Troche sie odcina ale ogólnie jest ³adnie, bardziej ni¿ po Londzie mi siê podoba

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ





Nie jest rudo £adnie jest, zja¶nia³o faktycznie


ciesze siê
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Ja z marionu lubiê serum termoochronne A tak w ogóle to ostatnio na kwc widzia³am ¿e z joa¶ki jaki¶ olejek arganowy na w³osy zrobili czy co¶ takiego, ciekawa jestem jak sk³adowo wygl±da
te¿ mam to serum ,a ten olejek tez mam ale jeszcze go nie u¿ywa³am bo mam z marionu jeszcze arganow± podobn±
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny T¯ mi da³ w pi±tek ksi±¿kê planeta dobrych my¶li
ekstraaaa ma same takie pozytywne teksty w ¶rodku i normalnie odk±d j± mam to siê z ni± nie rozstajê
o... ciekawe sama bym poczyta³a
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:27   #964
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
KITKA ja teraz mam takie troche ombre tez myslalam ze nigdy a tu prosze 4 kolory

EXCLUSIVEE trzymaj sie Kochana, jak chcesz pisz pw
Co racja to racja

Agatko dziêkujê Ci

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ ostatnio kupi³am to serum Póki co jeszcze nie korzysta³am, jedynie z jedwabiu, i jestem zadowolona z niego bardzo, ale juz go mia³am wiec to nie by³ zakup w ciemno
To spróbuj, serum naprawdê jest fajne, w przeciwieñstwie do mgie³ki któr± mam i w której pompka mi siê popsu³a

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
a CHI mo¿na w stacjonarnych sklepach dostaæ czy tylko na necie?
I tu i tu, trzeba szukaæ Mo¿e nawet u fryzjera by mieli. Na allegro jest za nieca³e 4z³, wiêc je¶li planujesz kupiæ jak±¶ maskê w najbli¿szym czasie to zobacz czy u jednego sprzedawcy znajdziesz t± maskê i jedwab CHI, je¶li tak to Ci siê op³aci zamawiaæ z neta bo koszt przesy³ki bêdzie jeden

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
a co on oznacza?
W sumie to nic Ale podobaj± mi siê rzeczy z tym wzorem, wpisz w google moustache i powinno Ci co¶ wiêcej wyskoczyæ
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:30   #965
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Wklejam 2 kolory blondow ktore mi sie podobaja. Jasny i troche ciemniejszy
w³a¶nie taki mia³am kolor przed przyciemnieniem jak robi³am garnierem naturals 10 jak ten drugi blond co mi odbi³o wtedy
Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Kitka
Chodzi Ci o te w±sy na zegarku? Ja te¿ tego nie kminiê. Wszêdzie w±sy kole¿anka nawet sobie ze swoim ch³opakiem zrobili tatua¿e na palcu.
no w³a¶nie... o co z tymi w±sami biega?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:42   #966
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
w³a¶nie taki mia³am kolor przed przyciemnieniem jak robi³am garnierem naturals 10 jak ten drugi blond co mi odbi³o wtedy


no w³a¶nie... o co z tymi w±sami biega?
Jak ten ja¶niejszy czy ciemniejszy?

Spokojnie jeszcze wyprowadzisz sobie ³adnie kolorek

Ja sie w tym jasnym czuje blado mega czasami. Ale mo¿e jakbym robi³a 10 poziomem to by mi na bia³o pasm nie chwyta³o, nie wiem
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:48   #967
hexe22
Raczkowanie
 
Avatar hexe22
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 94
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

no kurcze... znacie siê na blondach jak nikt, a ani jedna s³ówka nie podpowie, ¿ebym sobie krzywdy nie zrobi³a?
hexe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 17:50   #968
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te witaminy g³ównie bra³am na cere + wypadanie w³osów jako takie ale wypadanie powoli siê normuje chyba...

Teraz nie wiem co z w³osami - a gdzie¶ 1,5 tygodnia ¿eby decyzje podj±æ.

3 opcje mam
-zostaæ przy takim jasnym jak mam tylko wyrównaæ kolor poziomem 10 na ca³o¶ci, zale¿y mi na czym¶ takim jak po Kolestonie i my¶la³am ¿eby daæ na na odrost alfe 11.21 10.21 mo¿e, plus na ca³o¶æ 10.21 - bo 9.21 raczej bedzie za ciemny jak odrost 11 Bardziej w sumie sk³aniam sie ku 10.21 na odrost bo jestem ciekawa jak sie sprawdzi u mnie po prostu poziom 10 a nie farba rozjasniajaca :P

-przyciemniæ ca³o¶æ do 9 poziomu, jakims 9.21 albo 9.13, ale 9.13 na odrost u mnie odpada na pewno wiêc 9.21 zostaje

No i tak sie zastanawiam, bo przy takich jasnych musze robiæ odrost na 12%, jestem do¶æ mocno blada i czasem mi sie wydaje ze mi sie twarz z w³osami zlewa bo przy twarzy i grzywke mam mega jasn±, prawie bia³±. I z tym bez przyciemniania nic nie zrobie bo tam w³osy nawet robi±c malaks co 2 miesi±ce od razu mi ³api± kolor taki jasny z wierzchu. A czasem wygl±dam ca³a taka blada, ostatnio jakie¶ jasne ciuchy przymierza³am w mohito, zimne kolory - miêta i jaki¶ blady ró¿, to wogóle masakra Z 9 poziomem wiêkszy kontrast by by³ do twarzy, mog³abym na 9 % robiæ. Ale sama nie wiem 9 poziom znowu wcale nie taki ciemny, korci mnie. Ale znowu nie wiem czy np potem nie by³oby problemu znowu jakbym jednak wola³a takie jasne z tym ¿e góra bêdzie ciemniejsza zapewne

- opcja 3 - najprostsza - br±z który tez mnie korci

Wklejam 2 kolory blondow ktore mi sie podobaja. Jasny i troche ciemniejszy
Jestem za ciemniejszym blondem Swoj± drog± ta tapicerka na ostatnim zdjêciu w logo LV..... O MAMUNIU zakocha³am siê

Cytat:
Napisane przez novelove Poka¿ wiadomo¶æ
Kitka
Chodzi Ci o te w±sy na zegarku? Ja te¿ tego nie kminiê. Wszêdzie w±sy kole¿anka nawet sobie ze swoim ch³opakiem zrobili tatua¿e na palcu.
To ³adnie haha

Wiecie, jest serce, gwiazdka, kwiatek, motylek etc. i s± te¿ W¡SY One maj± w sobie co¶ takiego ¿e chcia³abym jaki¶ dodatek z nimi w roli g³ównej S± inne ni¿ wszystkie dotychczasowe printy

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
ja siê te¿ ciesze
trzymaj siê mocno kochana

te¿ mam to serum ,a ten olejek tez mam ale jeszcze go nie u¿ywa³am bo mam z marionu jeszcze arganow± podobn±
Dziêkujê Ci Asiu

O i jak to z marionu siê sprawdza?
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:54   #969
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez hexe22 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie dziewczyny,
w ¶wiêta zafarbowa³am naturalnie br±zowe w³osy (poziom 5, mo¿e 6) farb± cee cee 8.1
mia³ byæ popielaty blond, wysz³o rudawo, ale nie panikowa³am. u¿ywa³am co kilka dni fioletowego szamponu joanny, by te rudo¶ci nieco zniwelowaæ. da³o to niewiele, albo i bardzo du¿o, ale niekoniecznie tego o co mi chodzi³o.
mianowicie, dzi¶ bêd±c w sklepie us³ysza³am od kumpla, ¿e mam jakie¶ takie zielone te w³osy.
niestety mia³ racjê, o ile w ³azience tego nie widzia³am, tak w mocno o¶wietlonym sklepie, faktycznie b³yska³a w nich zieleñ.
kupi³am loreal preference 7.1 , za kilka godzin planujê go u¿yæ...
teraz kilka pytañ - czy ten odcieñ wybije zielenie i rudo¶ci?
trzymaæ go zgodnie z zaleceniem? krócej? d³u¿ej?
bojê siê ¿e przyciemni mi w³osy za bardzo i wyjd± du¿o ciemniejsze ni¿ obiecuje producent, co zrobiæ by tak siê nie sta³o?
wszelkie inne sugestie i uwagi s± równie¿ mile widziane
Najlepiej jakbys wklei³a zdjecie tego co masz i co chcesz uzyskaæ.
Jak ci wybija zieleñ to nie wiem czy popiel co¶ da - raczej sam w sobie nie za bardzo. Kitka zreszta chyba nawet dzisiaj pisa³a ¿e na glona to be¿e. 7.13, 8.13
Moge sie myliæ ale wydaje mi siê ¿e popiel mo¿e podbiæ t± zieleñ, na rudo¶æ pomo¿e ale na zieleñ raczej nie.
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:55   #970
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Jak ten ja¶niejszy czy ciemniejszy?

Spokojnie jeszcze wyprowadzisz sobie ³adnie kolorek

Ja sie w tym jasnym czuje blado mega czasami. Ale mo¿e jakbym robi³a 10 poziomem to by mi na bia³o pasm nie chwyta³o, nie wiem
jak ta druga fotka od góry od lewej
mam nadzieje chocia¿ ju¿ siê czuje inaczej teraz jak siê popiel wyp³ukuje
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê Ci Asiu

O i jak to z marionu siê sprawdza?

to z marionu ok. fajnie w³osy siê rozczesuj± chocia¿ teraz odstawi³am na jaki¶ czas
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 17:56   #971
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem za ciemniejszym blondem Swoj± drog± ta tapicerka na ostatnim zdjêciu w logo LV..... O MAMUNIU zakocha³am siê

Kurcze zrobi³abym ten ciemniejszy ale cholera cykam siê raz ¿e co¶ nie wyjdzie, dwa ¿e nie bedzie mi pasowa³
No ale znowu teraz jakos mi cudownie z tym kolorem nie jest

Wiem na pewno ¿e odcieñ z per³owym po³yskiem pasuje mi jak ula³
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 18:14   #972
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Kurcze zrobi³abym ten ciemniejszy ale cholera cykam siê raz ¿e co¶ nie wyjdzie, dwa ¿e nie bedzie mi pasowa³
No ale znowu teraz jakos mi cudownie z tym kolorem nie jest

Wiem na pewno ¿e odcieñ z per³owym po³yskiem pasuje mi jak ula³
Czeko lepiej zrobiæ ciemniejszy blond ani¿eli br±z z którego ciê¿ej bêdzie zej¶æ z powrotem do jasnych A jak mówisz sama ¿e Ci ¼le w tym jasnym kolorze co masz, to mo¿esz spróbowaæ, mo¿e a nu¿ oka¿e siê lepszy To przyciemnienie tylko o jeden ton, dobrze zrozumia³am? Je¶li tak to nie powinno byæ ciê¿ko wróciæ z powrotem na poziom 10, w razie gdyby¶ czu³a siê ¼le Ja te¿ teraz zaryzykowa³am, bo mia³am ju¿ do¶æ d³ugie w³osy, a postanowi³am zej¶æ do koloru który nawet nie wiedzia³am czy bêdzie mi pasowa³. I nie ¿a³ujê, teraz muszê tylko pozbyæ siê tej marchewy i bêdê mog³a cieszyæ siê moim pierwszym w ¿yciu blondem

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
to z marionu ok. fajnie w³osy siê rozczesuj± chocia¿ teraz odstawi³am na jaki¶ czas
Yhym Skusi³abym siê na jaki¶ jedwab/olejek, i nie wiem czy przy okazji zamawiania lady spa z keratyn± wzi±æ jedwab chi czy co¶ drogeryjnego Bo co¶ w koñcu muszê wzi±æ dla tych w³osów moich, jak bêdê mia³a boba zabezpieczenie koñcówek bêdzie obowi±zkiem.

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Dziewczyny a mam do was takie pytanie.. czy maj±c blond te¿ macie tak ¿e górna czê¶æ w³osów jest ja¶niejsza od dolnej i widaæ lekkie przej¶cie miêdzy kolorami? Nie przeszkadza to Wam?

Bojê siê ¿e jak uzyskam w koñcu blond to bêdzie za bardzo widaæ to przej¶cie miêdzy kolorami i siê pod³amiê troszku No i nie wiem czy to normalne, czy tylko ja tak mam?
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 18:25   #973
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ

Yhym Skusi³abym siê na jaki¶ jedwab/olejek, i nie wiem czy przy okazji zamawiania lady spa z keratyn± wzi±æ jedwab chi czy co¶ drogeryjnego Bo co¶ w koñcu muszê wzi±æ dla tych w³osów moich, jak bêdê mia³a boba zabezpieczenie koñcówek bêdzie obowi±zkiem.

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Dziewczyny a mam do was takie pytanie.. czy maj±c blond te¿ macie tak ¿e górna czê¶æ w³osów jest ja¶niejsza od dolnej i widaæ lekkie przej¶cie miêdzy kolorami? Nie przeszkadza to Wam?

Bojê siê ¿e jak uzyskam w koñcu blond to bêdzie za bardzo widaæ to przej¶cie miêdzy kolorami i siê pod³amiê troszku No i nie wiem czy to normalne, czy tylko ja tak mam?
ja typowo na koñcówki u¿ywam tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html juz od wielu lat
co do koloru to ja mam na odwrót góre ciutke ciemniejsz± od do³u i w sumie ju¿ siê przyzwyczai³am chocia¿ i tak mnie to dra¿ni nieraz ....

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

dziewczynki mam takie pytanie
co s±dzicie o takich wsuwkach do w³osów dla kobietki w moim wieku ? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ra-wersja.html lubie takie spineczki rózne i mam kilka do spinania grzywki ,ale nie wiem czy to ju¿ nie przegiêcie w moim wieku takie kokardki?
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-01-21 o 18:23
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 18:26   #974
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

My tak siê przejmujemy w³osami a nawet zesz³oroczna miss polonia nie ma idealnie pofarbowanych KLIK
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 18:29   #975
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez hexe22 Poka¿ wiadomo¶æ
no kurcze... znacie siê na blondach jak nikt, a ani jedna s³ówka nie podpowie, ¿ebym sobie krzywdy nie zrobi³a?
Wybacz, ja jestem z doskoku, bo siê uczê no i jak nie ma zdjêæ to raczej nikt radziæ nie bêdzie - taka jest zasada, wszystko napisane na pierwszej stronie Bunny doradzi³aby Ci najlepiej, ale ma ciê¿ki okres, wiêc dobrze by by³o gdyby¶ poczeka³a...

Jednak je¶li chodzi o zieleñ to na ni± najlepsze s± be¿e. Te¿ siê z ni± zmaga³am, wiêc wiem i Bunny mi radzi³a. Samego popielu na pewno bym teraz nie dawa³a, bo mo¿e j± tylko podbiæ.
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 18:42   #976
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 437
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
My tak siê przejmujemy w³osami a nawet zesz³oroczna miss polonia nie ma idealnie pofarbowanych KLIK
no rzeczywi¶cie ró¿ne odcienie blondu u niej widaæ chyba ma fryzjera amatora ale d³ugo¶ci± tak± bym nie pogardzi³a
__________________
zapuszczanie w³osków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ew± Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 18:45   #977
hexe22
Raczkowanie
 
Avatar hexe22
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 94
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

hmm... przy tym ¶wietle nie jestem w stanie zrobiæ zdjêæ na których widaæ cokolwiek wiêcej... kurcze, zmartwi³y¶cie mnie z tym popielem, bo o tej porze i przy tej ¶lizgawicy nie dotrê ju¿ nigdzie po inna farbê a muszê j± nasmarowaæ dzi¶
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0147.jpg (63,0 KB, 18 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0148.jpg (65,6 KB, 16 za³adowañ)
hexe22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 18:48   #978
vermicelli
Raczkowanie
 
Avatar vermicelli
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: .swój ¶wiat.
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Te wymarzone wloski to dwa zupelnie inne kolory. Pierwsza modelka ma z pewnoscia jakis balejaz i to jest odcien neutralny w strone cieplego. Ja widze niuans rozowy i bezowy.
Druga pani ma rozjasniane i malowane na popielaty blond.

To, co zechcesz u siebie, moze wyjsc inaczej, niz u tych pan. Majac wyjsciowy kolor farbowany, mozesz pokusic sie o farbe z popielem i fioletem po kropce np. 12.16 Kolestonu - farba rozjasniajaca. Popiel da kopniaka rudosci, a fiolet da nieco zycia, ze kolor nie wyjdzie burawy. To w przypadku drugiej pani z pieskiem. Moze byc tak, ze bedziesz musiala uzyc potem tonera np. 9.16 Color Touch na wodzie 2 proc czy farby Koleston 10.16 na 3 proc wodzie - farbowanie pastelowe.

W przypadku pani pierwszej, to raczej mamy do czynienia z jasnym blondem bezowym i w tym wypadku to raczej farba 12.17 weszla by w gre. 7 odpowiada za bez. W przypadku Twoich wlosow trzeba je jednak nieco schlodzic, a ta farba moze nie do konca dac wymarzony efekt mimo, ze ma popiel po kropce, bo bez dodaje nieco ciepla. Wyjsciowe wlosy musialyby byc raczej neutralne lub mysie, a nie takie plomiennie cieple . Fakt, mozesz nieco kombinowac z tonerami i dojdziesz do kolorku

Dziewczyny moga doradzic cos innego, bo znaja wiele farb, ja jade tylko na Kolestonie i jestem z niego zadowolona.[COLOR="Silver"]
Podsumowuj±c my¶lisz, ¿e mog³abym co¶ zdzia³aæ farb± 12.16 Kolestonu?
__________________

.pomiêdzy "zostajê", a "nigdy wiêcej" | <3



..and watchin you walk away..


WYMIANKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post41491354
vermicelli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 18:49   #979
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 2 437
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te witaminy g³ównie bra³am na cere + wypadanie w³osów jako takie ale wypadanie powoli siê normuje chyba...

Teraz nie wiem co z w³osami - a gdzie¶ 1,5 tygodnia ¿eby decyzje podj±æ.

3 opcje mam
-zostaæ przy takim jasnym jak mam tylko wyrównaæ kolor poziomem 10 na ca³o¶ci, zale¿y mi na czym¶ takim jak po Kolestonie i my¶la³am ¿eby daæ na na odrost alfe 11.21 10.21 mo¿e, plus na ca³o¶æ 10.21 - bo 9.21 raczej bedzie za ciemny jak odrost 11 Bardziej w sumie sk³aniam sie ku 10.21 na odrost bo jestem ciekawa jak sie sprawdzi u mnie po prostu poziom 10 a nie farba rozjasniajaca :P

-przyciemniæ ca³o¶æ do 9 poziomu, jakims 9.21 albo 9.13, ale 9.13 na odrost u mnie odpada na pewno wiêc 9.21 zostaje

No i tak sie zastanawiam, bo przy takich jasnych musze robiæ odrost na 12%, jestem do¶æ mocno blada i czasem mi sie wydaje ze mi sie twarz z w³osami zlewa bo przy twarzy i grzywke mam mega jasn±, prawie bia³±. I z tym bez przyciemniania nic nie zrobie bo tam w³osy nawet robi±c malaks co 2 miesi±ce od razu mi ³api± kolor taki jasny z wierzchu. A czasem wygl±dam ca³a taka blada, ostatnio jakie¶ jasne ciuchy przymierza³am w mohito, zimne kolory - miêta i jaki¶ blady ró¿, to wogóle masakra Z 9 poziomem wiêkszy kontrast by by³ do twarzy, mog³abym na 9 % robiæ. Ale sama nie wiem 9 poziom znowu wcale nie taki ciemny, korci mnie. Ale znowu nie wiem czy np potem nie by³oby problemu znowu jakbym jednak wola³a takie jasne z tym ¿e góra bêdzie ciemniejsza zapewne

- opcja 3 - najprostsza - br±z który tez mnie korci

Wklejam 2 kolory blondow ktore mi sie podobaja. Jasny i troche ciemniejszy
by³abym za ciemnym blondem
__________________
zapuszczanie w³osków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ew± Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 18:50   #980
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ

[/COLOR]Dziewczyny a mam do was takie pytanie.. czy maj±c blond te¿ macie tak ¿e górna czê¶æ w³osów jest ja¶niejsza od dolnej i widaæ lekkie przej¶cie miêdzy kolorami? Nie przeszkadza to Wam?

Bojê siê ¿e jak uzyskam w koñcu blond to bêdzie za bardzo widaæ to przej¶cie miêdzy kolorami i siê pod³amiê troszku No i nie wiem czy to normalne, czy tylko ja tak mam?
Przeszkadza ja mam górê ciemniejsz±, resztê ja¶niejsz±, a po lewej stronie przy koñcach ciemniej.
Ojj tak, te wszystkie perfekcyjnie równe, b³yszcz±ce kolorki to maj±, bo siê sphotoshopuj±, o.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 18:51   #981
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez hexe22 Poka¿ wiadomo¶æ
hmm... przy tym ¶wietle nie jestem w stanie zrobiæ zdjêæ na których widaæ cokolwiek wiêcej... kurcze, zmartwi³y¶cie mnie z tym popielem, bo o tej porze i przy tej ¶lizgawicy nie dotrê ju¿ nigdzie po inna farbê a muszê j± nasmarowaæ dzi¶
a masz mo¿e w domu koncentrat pomidorowy? ciapnij na g³owê i potrzymaj troszkê je¶li glon jest delikatny, widoczny tylko w sztucznym ¶wietle to powinno troszkê pomóc, a jak nie to bêdzie trzeba co¶ z be¿ami kombinowaæ, czy to farb± czy chocia¿ jak±¶ szamponetk±
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 18:54   #982
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Laskyyyy wla¶nie zmy³am z w³osów lady spa... wyobra¼ie sobie pyszne pachn±ce,s³odkie cappuccino taaak tak pachnie ta maska chcia³o sie j± zjesc ju¿ raz j± probowa³am ale jaki¶ efektów nie zauwarzy³am dzi¶ drugi raz podchodze, no i przedewszystkim ma bardzo dobre opinie na KWC 4,5 gwazdki opisze efekty jak ju¿ wysuszê

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
nic tu nie ma, pisze ze produkt niedostêpny

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te witaminy g³ównie bra³am na cere + wypadanie w³osów jako takie ale wypadanie powoli siê normuje chyba...

Teraz nie wiem co z w³osami - a gdzie¶ 1,5 tygodnia ¿eby decyzje podj±æ.

3 opcje mam
-zostaæ przy takim jasnym jak mam tylko wyrównaæ kolor poziomem 10 na ca³o¶ci, zale¿y mi na czym¶ takim jak po Kolestonie i my¶la³am ¿eby daæ na na odrost alfe 11.21 10.21 mo¿e, plus na ca³o¶æ 10.21 - bo 9.21 raczej bedzie za ciemny jak odrost 11 Bardziej w sumie sk³aniam sie ku 10.21 na odrost bo jestem ciekawa jak sie sprawdzi u mnie po prostu poziom 10 a nie farba rozjasniajaca :P

-przyciemniæ ca³o¶æ do 9 poziomu, jakims 9.21 albo 9.13, ale 9.13 na odrost u mnie odpada na pewno wiêc 9.21 zostaje

No i tak sie zastanawiam, bo przy takich jasnych musze robiæ odrost na 12%, jestem do¶æ mocno blada i czasem mi sie wydaje ze mi sie twarz z w³osami zlewa bo przy twarzy i grzywke mam mega jasn±, prawie bia³±. I z tym bez przyciemniania nic nie zrobie bo tam w³osy nawet robi±c malaks co 2 miesi±ce od razu mi ³api± kolor taki jasny z wierzchu. A czasem wygl±dam ca³a taka blada, ostatnio jakie¶ jasne ciuchy przymierza³am w mohito, zimne kolory - miêta i jaki¶ blady ró¿, to wogóle masakra Z 9 poziomem wiêkszy kontrast by by³ do twarzy, mog³abym na 9 % robiæ. Ale sama nie wiem 9 poziom znowu wcale nie taki ciemny, korci mnie. Ale znowu nie wiem czy np potem nie by³oby problemu znowu jakbym jednak wola³a takie jasne z tym ¿e góra bêdzie ciemniejsza zapewne

- opcja 3 - najprostsza - br±z który tez mnie korci

Wklejam 2 kolory blondow ktore mi sie podobaja. Jasny i troche ciemniejszy
kurcze no mi sie blond zdecydowanie bardziej podoba .... ale decyzja nale¿y do Ciebie


a teraz tadam! moje w³osy na przestrzeni ponad 2 lat
1. poczatki w³osy popalone suche zniszczone
2.ju¿ dobrze wygl±daj±ce cel zapuszczanie i pielêgnacja
3. zdjecie z wrze¶nia 2012
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg page222.jpg (34,7 KB, 66 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg porost 2.jpg (43,8 KB, 50 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 09.12.jpg (79,7 KB, 60 za³adowañ)
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2013-01-21 o 18:56
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 18:59   #983
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Czeko lepiej zrobiæ ciemniejszy blond ani¿eli br±z z którego ciê¿ej bêdzie zej¶æ z powrotem do jasnych A jak mówisz sama ¿e Ci ¼le w tym jasnym kolorze co masz, to mo¿esz spróbowaæ, mo¿e a nu¿ oka¿e siê lepszy To przyciemnienie tylko o jeden ton, dobrze zrozumia³am? Je¶li tak to nie powinno byæ ciê¿ko wróciæ z powrotem na poziom 10, w razie gdyby¶ czu³a siê ¼le Ja te¿ teraz zaryzykowa³am, bo mia³am ju¿ do¶æ d³ugie w³osy, a postanowi³am zej¶æ do koloru który nawet nie wiedzia³am czy bêdzie mi pasowa³. I nie ¿a³ujê, teraz muszê tylko pozbyæ siê tej marchewy i bêdê mog³a cieszyæ siê moim pierwszym w ¿yciu blondem

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------



Yhym Skusi³abym siê na jaki¶ jedwab/olejek, i nie wiem czy przy okazji zamawiania lady spa z keratyn± wzi±æ jedwab chi czy co¶ drogeryjnego Bo co¶ w koñcu muszê wzi±æ dla tych w³osów moich, jak bêdê mia³a boba zabezpieczenie koñcówek bêdzie obowi±zkiem.

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Dziewczyny a mam do was takie pytanie.. czy maj±c blond te¿ macie tak ¿e górna czê¶æ w³osów jest ja¶niejsza od dolnej i widaæ lekkie przej¶cie miêdzy kolorami? Nie przeszkadza to Wam?

Bojê siê ¿e jak uzyskam w koñcu blond to bêdzie za bardzo widaæ to przej¶cie miêdzy kolorami i siê pod³amiê troszku No i nie wiem czy to normalne, czy tylko ja tak mam?
No masz racje, chyba sie zdecyduje na ten 9 poziom. A jaki ja mam teraz na g³owie... hmmm 10/11 bym powiedzia³a bo pasemka bia³awe posiadam nawet
O tu moje k³aki https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=370
Troche sie cykam bo mam do¶æ problematyczny odrost, a znowu d³ugosci mocno ³api± zimny kolor. Boje sie troche szarego mopa na d³ugosci
No i nie wiem czy koleston 9.16, czy alfa 9.21 czy moze cos innego.
Jeszcze musze mamie wymy¶leæ jak ma doj¶æ do ch³odnego be¿owego blondu A ona to ma wogole têcze, ciemny odrost mocno + zrudzia³y stary odrost a reszta jasny blond od ¿ó³tawego do zimnego bia³awego

Co do twojego pytania - chyba nikt nie ma super jednolitego blondu Ja walczy³am ci±gle z ciemniejszym do³em, zrówna³am - to dó³ i tak jest ja¶niejszy od góry A znowu w³osy zwierzchu s± ja¶niejsze ni¿ te od spodu
I póki nie ma to odcieni ¿ó³ci ani rudo¶ci to jest ok

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
Laskyyyy wla¶nie zmy³am z w³osów lady spa... wyobra¼ie sobie pyszne pachn±ce,s³odkie cappuccino taaak tak pachnie ta maska chcia³o sie j± zjesc ju¿ raz j± probowa³am ale jaki¶ efektów nie zauwarzy³am dzi¶ drugi raz podchodze, no i przedewszystkim ma bardzo dobre opinie na KWC 4,5 gwazdki opisze efekty jak ju¿ wysuszê



nic tu nie ma, pisze ze produkt niedostêpny



kurcze no mi sie blond zdecydowanie bardziej podoba .... ale decyzja nale¿y do Ciebie


a teraz tadam! moje w³osy na przestrzeni ponad 2 lat
1. poczatki w³osy popalone suche zniszczone
2.ju¿ dobrze wygl±daj±ce cel zapuszczanie i pielêgnacja
3. zdjecie z wrze¶nia 2012
Postêp jest mega je¶li chodzi o w³osy u ciebie, jakby dwie ró¿ne osoby patrz±c na pierwsze i ostatnie


No na braz chyba sie póki co nie zdecyduje, ale przyciemnienie o ten ton czy 1,5 mnie korci.
Mega jasny blond jest piêkny ale czasem czuje sie troche jakby w³osy swoje a moja twarz swoje, mega blado, troche sztucznie. Czasem znowu czuje sie bosko

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2013-01-21 o 18:56
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 19:01   #984
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Czeko dawaj poziom 9


a gdzie Wy kupujecie te maski lady spa?
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 19:06   #985
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Postêp jest mega je¶li chodzi o w³osy u ciebie, jakby dwie ró¿ne osoby patrz±c na pierwsze i ostatnie


No na braz chyba sie póki co nie zdecyduje, ale przyciemnienie o ten ton czy 1,5 mnie korci.
Mega jasny blond jest piêkny ale czasem czuje sie troche jakby w³osy swoje a moja twarz swoje, mega blado, troche sztucznie. Czasem znowu czuje sie bosko
nom sama te¿ tak bym pomy¶la³a
a jaki kolor chcia³aby¶ wiesz ju¿ dok³adnie? to ma byæ jaki¶ be¿?



Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Czeko dawaj poziom 9


a gdzie Wy kupujecie te maski lady spa?
allegro bejbe
http://allegro.pl/listing.php/search...ory=89001&sg=0
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 19:06   #986
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 942
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
Laskyyyy wla¶nie zmy³am z w³osów lady spa... wyobra¼ie sobie pyszne pachn±ce,s³odkie cappuccino taaak tak pachnie ta maska chcia³o sie j± zjesc ju¿ raz j± probowa³am ale jaki¶ efektów nie zauwarzy³am dzi¶ drugi raz podchodze, no i przedewszystkim ma bardzo dobre opinie na KWC 4,5 gwazdki opisze efekty jak ju¿ wysuszê



nic tu nie ma, pisze ze produkt niedostêpny



kurcze no mi sie blond zdecydowanie bardziej podoba .... ale decyzja nale¿y do Ciebie


a teraz tadam! moje w³osy na przestrzeni ponad 2 lat
1. poczatki w³osy popalone suche zniszczone
2.ju¿ dobrze wygl±daj±ce cel zapuszczanie i pielêgnacja
3. zdjecie z wrze¶nia 2012
jest róznica ogromna teraz tak b³yszcz± i takie g³±dkie s± piêkne
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja w³osków

by³o - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podciêciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening ca³ego cia³a
asiabb1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 19:08   #987
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
allegro bejbe
dziêx!

zamówiê sobie, ale pó¼niej, jak poczytam o tym trochê


aaa Czeko w koñcu zdecydowa³am siê na pêdzel do bronzera i wybra³am hakuro h14 http://allegro.pl/hakuro-pedzel-rozs...942728056.html
dzisiaj przyszed³, jutro wypróbujê uzna³am, ¿e taki nie za du¿y, nie za ma³y, LECZ W SAM RAZ mo¿e siê sprawdzi
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 19:17   #988
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
nom sama te¿ tak bym pomy¶la³a
a jaki kolor chcia³aby¶ wiesz ju¿ dok³adnie? to ma byæ jaki¶ be¿?





allegro bejbe
http://allegro.pl/listing.php/search...ory=89001&sg=0
Be¿ ale z per³owym po³yskiem
Wiem ¿e co¶ takiego mi wychodzi na odro¶cie po farbie popielato-per³owej. Ale ni wiem kompletnie jak to bedzie jak po³o¿e 9.21 na ca³o¶æ
Dlatego sie cykam I kombinuje inne farby ni¿ alfa i mo¿e na odrost popielato-per³owa czy tam fioletowa, a na dlugosc sama per³e
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
dziêx!

zamówiê sobie, ale pó¼niej, jak poczytam o tym trochê


aaa Czeko w koñcu zdecydowa³am siê na pêdzel do bronzera i wybra³am hakuro h14 http://allegro.pl/hakuro-pedzel-rozs...942728056.html
dzisiaj przyszed³, jutro wypróbujê uzna³am, ¿e taki nie za du¿y, nie za ma³y, LECZ W SAM RAZ mo¿e siê sprawdzi
No to super Daj znaæ jak sie sprawdza

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2013-01-21 o 19:27
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 19:27   #989
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
nic tu nie ma, pisze ze produkt niedostêpny

a teraz tadam! moje w³osy na przestrzeni ponad 2 lat
1. poczatki w³osy popalone suche zniszczone
2.ju¿ dobrze wygl±daj±ce cel zapuszczanie i pielêgnacja
3. zdjecie z wrze¶nia 2012
Kurcze to musieli ju¿ wysprzedaæ, bo inne z tej serii s± tylko nie ten Pokazywa³am zegarek z w±sami

Ale zmiana Gratulacje

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
No masz racje, chyba sie zdecyduje na ten 9 poziom. A jaki ja mam teraz na g³owie... hmmm 10/11 bym powiedzia³a bo pasemka bia³awe posiadam nawet
O tu moje k³aki https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=370
Troche sie cykam bo mam do¶æ problematyczny odrost, a znowu d³ugosci mocno ³api± zimny kolor. Boje sie troche szarego mopa na d³ugosci
No i nie wiem czy koleston 9.16, czy alfa 9.21 czy moze cos innego.
Jeszcze musze mamie wymy¶leæ jak ma doj¶æ do ch³odnego be¿owego blondu A ona to ma wogole têcze, ciemny odrost mocno + zrudzia³y stary odrost a reszta jasny blond od ¿ó³tawego do zimnego bia³awego

Co do twojego pytania - chyba nikt nie ma super jednolitego blondu Ja walczy³am ci±gle z ciemniejszym do³em, zrówna³am - to dó³ i tak jest ja¶niejszy od góry A znowu w³osy zwierzchu s± ja¶niejsze ni¿ te od spodu
I póki nie ma to odcieni ¿ó³ci ani rudo¶ci to jest ok [COLOR="Silver"]

No na braz chyba sie póki co nie zdecyduje, ale przyciemnienie o ten ton czy 1,5 mnie korci.
Mega jasny blond jest piêkny ale czasem czuje sie troche jakby w³osy swoje a moja twarz swoje, mega blado, troche sztucznie. Czasem znowu czuje sie bosko
Ok dobrze wiedzieæ Ja bym na Twoim miejscu spróbowa³am, z pomoc± Bunny napewno dasz radê wróciæ do ja¶niejszego odcienia w³osów w razie gdyby co¶ nie wysz³o

Swoj± drog± ciekawe co u niej

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
a gdzie Wy kupujecie te maski lady spa?
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
Kotka uprzedzi³a¶ mnie
Kitka jest jeszcze seria z keratyn±

(btw, kotka i kitka, ale to fajnie wygl±da )

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
aaa Czeko w koñcu zdecydowa³am siê na pêdzel do bronzera i wybra³am hakuro h14 http://allegro.pl/hakuro-pedzel-rozs...942728056.html
dzisiaj przyszed³, jutro wypróbujê uzna³am, ¿e taki nie za du¿y, nie za ma³y, LECZ W SAM RAZ mo¿e siê sprawdzi
Oo takie do bronzerów s± fajne bo bardziej precyzyjne
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-01-21 o 19:28
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-21, 19:34   #990
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
No to super Daj znaæ jak sie sprawdza
jasne, ¿e dam
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Kotka uprzedzi³a¶ mnie
Kitka jest jeszcze seria z keratyn±

(btw, kotka i kitka, ale to fajnie wygl±da )



Oo takie do bronzerów s± fajne bo bardziej precyzyjne
z keratyn± to od razu odpada, moim w³osom nie s³u¿y

w³a¶nie mam pêdzel do ró¿u, ten ze ¶ciêtym w³osiem i nak³ada³am nim bronzer. Fajnie siê nim rozciera³o, ale ju¿ ¿eby precyzyjnie wykonturowaæ japê to nie dawa³o rady, dlatego uzna³am, ¿e mo¿e ten siê nada, a ewentualnie do rozcierania kupiê jeszcze jaki¶ inny

tym sposobem wymieni³am wszystkie pêdzle na porz±dniejsze
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.