U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-08, 00:46   #4261
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez DwaKoty Pokaż wiadomość
To miniaturka (nie wiem czy robiona w Japonii), ale na rynek nie-japonski.
Ostrzegam, sklad moze byc ZUPELNIE inny niz Biore na rynek japonski (ta sama historia co z Kaminomoto).

Generalnie, jesli kupujesz z Hong Kongu, to bedzie to produkt na rynek nie-japonski, albo zeszloroczny produkt na rynek japonski, ktory po przeterminowanej waznosci jest sprzedawany super tanio w innych krajach Azji.
Albo, niestety, podrobka.
No nic, poczekam, aż przyjdzie i przetestuję. Innego wyjścia nie mam
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 06:30   #4262
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez DwaKoty Pokaż wiadomość
To miniaturka (nie wiem czy robiona w Japonii), ale na rynek nie-japonski.
Ostrzegam, sklad moze byc ZUPELNIE inny niz Biore na rynek japonski (ta sama historia co z Kaminomoto).

Generalnie, jesli kupujesz z Hong Kongu, to bedzie to produkt na rynek nie-japonski, albo zeszloroczny produkt na rynek japonski, ktory po przeterminowanej waznosci jest sprzedawany super tanio w innych krajach Azji.
Albo, niestety, podrobka.
....
no to mnie przestraszyłaś,ja mam z HongKongu zamawiane...pełnowymiarow a Anessa Essence taki dwupak z mniejszym opakowaniem złotej Anessy.... czyli mogą się różnic składem? a jeśli tak to nie będzie dobrze działało? ten sam sprzedawca miał tez normalne pojemnośco pojedynczych filtrów.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 07:28   #4263
DwaKoty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: na polnoc od Tokio
Wiadomości: 396
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
no to mnie przestraszyłaś,ja mam z HongKongu zamawiane...pełnowymiarow a Anessa Essence taki dwupak z mniejszym opakowaniem złotej Anessy.... czyli mogą się różnic składem? a jeśli tak to nie będzie dobrze działało? ten sam sprzedawca miał tez normalne pojemnośco pojedynczych filtrów.
Firmy japonskie produkuja wiele wersji tego samego produktu na rozne kraje. Te na rynek nie-japonski (inny rynek azjatycki) bardzo czesto maja mniej delikatny sklad, ze tak powiem. Lub moga byc przeterminowane. Czasem mozna zgadnac rok produkcji po szacie graficznej pudelka (z przypadku Anessy).

Osobiscie w zyciu bym nie kupowala japonskich kosmetykow od nikogo z Hong Kongu, ale ja mieszkalam przez prawie rok w HK, wiec mam bardzo subiektywne zdanie.

Osobiscie, nie kupowalabym jakichkolwiek kosmetykow przez internet z HK czy Tajwanu, bo za duze ryzyko podroby, czy przeterminowanego towaru.

O ile w HK sama nie moge pojsc do jednej z lepszych galerii handlowych (lub wolnoclowo na lotnisku w HK) i osobiscie cos kupic, to nie ufam tam nikomu. Sorry. Takie jest moje zdanie. Bez wzgledu na to, czy sa to kosmetyki francuskie, amerykanskie czy japonskie. Nacielam sie zbyt wiele razy, kiedy tam mieszkalam, niestety i uwazam, ze bez sensu jest tak ryzykowac.

A Anessa, Biore, HL i obecnie Allie to jedne z najpopularniejszych podrabianych japonskich kosmetykow obecnie.

Dostalam kilka maili od dziewczyn, ktorych interesowal pewien japonski krem BB, podaly mi linki do ebayu. I co? I ten krem juz nie jest produkowany w Japonii od prawie roku. A ciagle sprzedawany jako "swiezy" przez sprzedawcow w HK.

Filtr po roku w butelce juz nie bedzie tak dobrze chronil (o ile po takim czasie w ogole bedzie chronil) jak nowy produkt. Wiem, bo jestem filtromaniaczka.

ale znowu, powtarzam, to moje subiektywne zdanie na podstawie moich doswiadczen w HK. Kocham HK i ludzi tam, ale jesli chodzi o zakupy, to nie ufam im w ogole.
__________________
Na wsi w Japonii czyli moj blog
DwaKoty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 08:59   #4264
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez DwaKoty Pokaż wiadomość
Firmy japonskie produkuja wiele wersji tego samego produktu na rozne kraje. Te na rynek nie-japonski (inny rynek azjatycki) bardzo czesto maja mniej delikatny sklad, ze tak powiem. Lub moga byc przeterminowane. Czasem mozna zgadnac rok produkcji po szacie graficznej pudelka (z przypadku Anessy).

Osobiscie w zyciu bym nie kupowala japonskich kosmetykow od nikogo z Hong Kongu, ale ja mieszkalam przez prawie rok w HK, wiec mam bardzo subiektywne zdanie.

Osobiscie, nie kupowalabym jakichkolwiek kosmetykow przez internet z HK czy Tajwanu, bo za duze ryzyko podroby, czy przeterminowanego towaru.

O ile w HK sama nie moge pojsc do jednej z lepszych galerii handlowych (lub wolnoclowo na lotnisku w HK) i osobiscie cos kupic, to nie ufam tam nikomu. Sorry. Takie jest moje zdanie. Bez wzgledu na to, czy sa to kosmetyki francuskie, amerykanskie czy japonskie. Nacielam sie zbyt wiele razy, kiedy tam mieszkalam, niestety i uwazam, ze bez sensu jest tak ryzykowac.

A Anessa, Biore, HL i obecnie Allie to jedne z najpopularniejszych podrabianych japonskich kosmetykow obecnie.

Dostalam kilka maili od dziewczyn, ktorych interesowal pewien japonski krem BB, podaly mi linki do ebayu. I co? I ten krem juz nie jest produkowany w Japonii od prawie roku. A ciagle sprzedawany jako "swiezy" przez sprzedawcow w HK.

Filtr po roku w butelce juz nie bedzie tak dobrze chronil (o ile po takim czasie w ogole bedzie chronil) jak nowy produkt. Wiem, bo jestem filtromaniaczka.

ale znowu, powtarzam, to moje subiektywne zdanie na podstawie moich doswiadczen w HK. Kocham HK i ludzi tam, ale jesli chodzi o zakupy, to nie ufam im w ogole.

A ja tak lubię zakupy z HK! No nie... teraz będę musiała 5 razy myśleć zanim cokolwiek kupię, ale to dobrze, bo może się rozmyślę i mój portfel nie ucierpi
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 13:54   #4265
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

2 lata temu na jakimś forum zagranicznym czytałam że alphabeautyuk sprzedaje podróbki
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 16:23   #4266
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

...
dzieki za oświecenie...jeszcze tylu rzeczy nie ogarniam ...jeżeli chodzi o te zależności o których mówiła 2Koty....
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 17:22   #4267
Elfelins
Raczkowanie
 
Avatar Elfelins
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 461
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

aardbei77 czy Ty kochana przypadkiem nie miałaś skin79 scandal rose bb i nie chciałaś się go pozbyć? bo ja go bardzo chciałam przetestować teraz gdy się opaliłam lekko. Jeśli masz to odkupię każdą ilość
__________________
"Iloraz inteligencji przegrywa z sumą głupoty"
Elfelins jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-08, 18:39   #4268
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez DwaKoty Pokaż wiadomość
Firmy japonskie produkuja wiele wersji tego samego produktu na rozne kraje. Te na rynek nie-japonski (inny rynek azjatycki) bardzo czesto maja mniej delikatny sklad, ze tak powiem. Lub moga byc przeterminowane. Czasem mozna zgadnac rok produkcji po szacie graficznej pudelka (z przypadku Anessy).

Osobiscie w zyciu bym nie kupowala japonskich kosmetykow od nikogo z Hong Kongu, ale ja mieszkalam przez prawie rok w HK, wiec mam bardzo subiektywne zdanie.

Osobiscie, nie kupowalabym jakichkolwiek kosmetykow przez internet z HK czy Tajwanu, bo za duze ryzyko podroby, czy przeterminowanego towaru.

O ile w HK sama nie moge pojsc do jednej z lepszych galerii handlowych (lub wolnoclowo na lotnisku w HK) i osobiscie cos kupic, to nie ufam tam nikomu. Sorry. Takie jest moje zdanie. Bez wzgledu na to, czy sa to kosmetyki francuskie, amerykanskie czy japonskie. Nacielam sie zbyt wiele razy, kiedy tam mieszkalam, niestety i uwazam, ze bez sensu jest tak ryzykowac.

A Anessa, Biore, HL i obecnie Allie to jedne z najpopularniejszych podrabianych japonskich kosmetykow obecnie.

Dostalam kilka maili od dziewczyn, ktorych interesowal pewien japonski krem BB, podaly mi linki do ebayu. I co? I ten krem juz nie jest produkowany w Japonii od prawie roku. A ciagle sprzedawany jako "swiezy" przez sprzedawcow w HK.

Filtr po roku w butelce juz nie bedzie tak dobrze chronil (o ile po takim czasie w ogole bedzie chronil) jak nowy produkt. Wiem, bo jestem filtromaniaczka.

ale znowu, powtarzam, to moje subiektywne zdanie na podstawie moich doswiadczen w HK. Kocham HK i ludzi tam, ale jesli chodzi o zakupy, to nie ufam im w ogole.
Eh, to teraz już nie wiadomo, co i skąd brać I szczerze mówiąc, jakoś sobie nie przypominam, abym trafiła do tej pory na sprzedawcę z Japonii, jeśli o azjatyckie kosmetyki chodzi...
Co do filtrów; ja nigdy nie używam tych sprzed roku. Jak nie zużyję w sezonie, to wyrzucam. Nawet jak jeszcze rok, dwa do końca 'legalnego' użytkowania. Chyba, że te do twarzy, to aż wykończę, choćby trwało to do zimy. Inna sprawa, czy one faktycznie od sprzedawcy wychodzą świeże. Tu już nic nie poradzimy...
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:

Edytowane przez EbonyLuna
Czas edycji: 2013-08-08 o 18:44
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-08, 21:41   #4269
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

znacie jakąś bąblującą maskę jak su:m37?
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 01:52   #4270
DwaKoty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: na polnoc od Tokio
Wiadomości: 396
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Eh, to teraz już nie wiadomo, co i skąd brać I szczerze mówiąc, jakoś sobie nie przypominam, abym trafiła do tej pory na sprzedawcę z Japonii, jeśli o azjatyckie kosmetyki chodzi...
Jest kilku, chyba trzech w sumie z JP, z fajna oferta, ale ich ceny sa wyzsze niz tych z HK. Czasem az sie zastanawiam nad tymi z HK, bo w niektorych przypadkach sprzedaja rzeczy taniej niz u nas sa na przecenach.

Dziewczyny na japonskiej babskiej liscie mailingowej do ktorej naleze juz sie kiedys nad tym zastanawialy.
__________________
Na wsi w Japonii czyli moj blog
DwaKoty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 06:50   #4271
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Effelins ja mam scandala w pełnym wymiarze
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-09, 07:37   #4272
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez DwaKoty Pokaż wiadomość
Jest kilku, chyba trzech w sumie z JP, z fajna oferta, ale ich ceny sa wyzsze niz tych z HK. Czasem az sie zastanawiam nad tymi z HK, bo w niektorych przypadkach sprzedaja rzeczy taniej niz u nas sa na przecenach.

Dziewczyny na japonskiej babskiej liscie mailingowej do ktorej naleze juz sie kiedys nad tym zastanawialy.
To faktycznie zastanawiające, ale też z drugiej strony dla osób nie wtajemniczonych w realne ceny nie ma powodów, aby nie kupić... Eh, uroki internetowych zakupów Najwyżej trzeba będzie uważać na sprzedawców z HK, ale i nie popaść w paranoję Choć jeśli niektórzy z nich mają niemal same pozytywne komentarze przy ogromnej ich ilości, to chyba jednak nie oferują podróbek..? W końcu ktoś przecież zweryfikuje ich autentyczność.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 08:32   #4273
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Dziewczyny ja muszę znowu pochwalić tonik hada labo czy to emulsja czy cokolwiek jest świetny!
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 08:41   #4274
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja muszę znowu pochwalić tonik hada labo czy to emulsja czy cokolwiek jest świetny!
Która wersja? Ja już byłam kilkukrotnie o krok od zamówienia emulsji wybielającej
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 08:58   #4275
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
To faktycznie zastanawiające, ale też z drugiej strony dla osób nie wtajemniczonych w realne ceny nie ma powodów, aby nie kupić... Eh, uroki internetowych zakupów Najwyżej trzeba będzie uważać na sprzedawców z HK, ale i nie popaść w paranoję Choć jeśli niektórzy z nich mają niemal same pozytywne komentarze przy ogromnej ich ilości, to chyba jednak nie oferują podróbek..? W końcu ktoś przecież zweryfikuje ich autentyczność.
też niekoniecznie, są tacy którzy z pełną świadomością kupują podrabiane produkty i tacy którzy są całkiem nieświadomi i nie wnikają i dają sprzedawcy pozytyw chociażby za szybką wysyłkę, niską cenę i dobry kontakt.
Przed laty na allegro był pewien gościu nie pamiętam nicka który sprzedawał ciuchy japan style, wszyscy pisali w komentarzach że ciuchy niezgodny z opisem ale miał i tak 100% pozytywów
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 08:59   #4276
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Która wersja? Ja już byłam kilkukrotnie o krok od zamówienia emulsji wybielającej
mam obie butelki wybielającą zostawiam sobie na drugi ogien i szczerze to nie wiem kiedy do niej dotrę bo cholerstwo jest mega wydajne!
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 09:26   #4277
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
też niekoniecznie, są tacy którzy z pełną świadomością kupują podrabiane produkty i tacy którzy są całkiem nieświadomi i nie wnikają i dają sprzedawcy pozytyw chociażby za szybką wysyłkę, niską cenę i dobry kontakt.
Przed laty na allegro był pewien gościu nie pamiętam nicka który sprzedawał ciuchy japan style, wszyscy pisali w komentarzach że ciuchy niezgodny z opisem ale miał i tak 100% pozytywów
O rety, jak to możliwe było? Ale przynajmniej było zamieszczone w komentarzach, że niezgodne z opisem
Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
mam obie butelki wybielającą zostawiam sobie na drugi ogien i szczerze to nie wiem kiedy do niej dotrę bo cholerstwo jest mega wydajne!
A jakie masz pojemnościowo? Ja to chciałam na początek wypróbować tę, bodajże, trzydziestkę. Nie wiem jednak czy w ogóle to nastąpi przy takiej ilości zapasów. No i na liście wciąż i wciąż sie pojawiają nowe pozycje i jakoś tak wbrew woli lądują u mnie...
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 09:49   #4278
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
O rety, jak to możliwe było? Ale przynajmniej było zamieszczone w komentarzach, że niezgodne z opisem
A jakie masz pojemnościowo? Ja to chciałam na początek wypróbować tę, bodajże, trzydziestkę. Nie wiem jednak czy w ogóle to nastąpi przy takiej ilości zapasów. No i na liście wciąż i wciąż sie pojawiają nowe pozycje i jakoś tak wbrew woli lądują u mnie...
może niektórzy dają pozytywa w obawie przed rewanżem- negatywem? albo tusze "oryginalne,nówki, świeże i zapakowane" Lancome np. za 30zł czy masowy wysyp podróbek Benefitu i Mac'a na allgero, mam nadzieję że tacy sprzedawcy prędzej czy później karierę zakończą:rolley es: Nie wiem jak teraz na tym allegro jest ale parę lat temu dziewczyny kupowały kosmetyki Benefit za 30zł a potem były oburzone że podróbką się okazywały. Bywali i tacy bezczelni sprzedawcy którzy sprzedawali chińszczyznę za normalną cenę sklepową, pełnowymiarową czyli grubo powyżej stówy
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 10:15   #4279
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
O rety, jak to możliwe było? Ale przynajmniej było zamieszczone w komentarzach, że niezgodne z opisem
A jakie masz pojemnościowo? Ja to chciałam na początek wypróbować tę, bodajże, trzydziestkę. Nie wiem jednak czy w ogóle to nastąpi przy takiej ilości zapasów. No i na liście wciąż i wciąż sie pojawiają nowe pozycje i jakoś tak wbrew woli lądują u mnie...
Ja mam duże butelki 170ml
białą i niebieską
biała z hialuronem, niebieska z arbutyną
i jest to tak mega wydajne, że chyba na rok mi starczy ma super przyjemną konsystencję i na moje oko w ogole nie trzeba po nich używać kremu bo swietnie nawilzaja
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-09, 12:51   #4280
JDJP
Przyczajenie
 
Avatar JDJP
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 24
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Przyszła moja paczuszka z Korei - 8 dni, nieźle
JDJP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 12:57   #4281
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Elfelins Pokaż wiadomość
aardbei77 czy Ty kochana przypadkiem nie miałaś skin79 scandal rose bb i nie chciałaś się go pozbyć? bo ja go bardzo chciałam przetestować teraz gdy się opaliłam lekko. Jeśli masz to odkupię każdą ilość
Kochana tylko że ja, jak to z opakowaniami Skina, nie mam pojęcia ile go tam jest, trochę sama używałam, no i zrobiłam kilka odlewek na wymiankowym.
Cytat:
Napisane przez JDJP Pokaż wiadomość
Przyszła moja paczuszka z Korei - 8 dni, nieźle
normalny czas
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 13:20   #4282
JDJP
Przyczajenie
 
Avatar JDJP
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 24
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
normalny czas
Pewnie tak, ale nadal zdumiewa mnie, że czekałam krócej niż na większość przesyłek z Polski

No ale wiadomo, że to inna logistyka.
JDJP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 14:23   #4283
DwaKoty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: na polnoc od Tokio
Wiadomości: 396
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Ja mam duże butelki 170ml
białą i niebieską
biała z hialuronem, niebieska z arbutyną
i jest to tak mega wydajne, że chyba na rok mi starczy ma super przyjemną konsystencję i na moje oko w ogole nie trzeba po nich używać kremu bo swietnie nawilzaja
Ktore biale i niebieskie?
Jest ich wiecej niz jedna - nawilzajace, lekko nawilzajace i cos tam jeszcze, nie pamietam.

I jesli nie masz nic przeciwko temu (mozesz odpowiedziec na priwa) to ile za nie zaplacilas?
Sama przymierzam sie do oferowania tego toniku i z tego co widze na ebayu i allegro to ceny sa bardzo rozne.
__________________
Na wsi w Japonii czyli moj blog
DwaKoty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 14:57   #4284
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
może niektórzy dają pozytywa w obawie przed rewanżem- negatywem? albo tusze "oryginalne,nówki, świeże i zapakowane" Lancome np. za 30zł czy masowy wysyp podróbek Benefitu i Mac'a na allgero, mam nadzieję że tacy sprzedawcy prędzej czy później karierę zakończą:rolley es: Nie wiem jak teraz na tym allegro jest ale parę lat temu dziewczyny kupowały kosmetyki Benefit za 30zł a potem były oburzone że podróbką się okazywały. Bywali i tacy bezczelni sprzedawcy którzy sprzedawali chińszczyznę za normalną cenę sklepową, pełnowymiarową czyli grubo powyżej stówy
Może i tak, ale skoro i tak napisali, ze się nie zgadza, to trochę dziwne postępowanie jak dla mnie. To już chyba lepiej byłoby, jakby nie komentowali w ogóle
No tak... Błyszczyki Maca za 30z Eh... Ja kiedyś kupowałam u jakiegoś użytkownika, zdaje sie, żelowy eyeliner i otrzymałam w gratisie taką macową kredkę, heh.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Ja mam duże butelki 170ml
białą i niebieską
biała z hialuronem, niebieska z arbutyną
i jest to tak mega wydajne, że chyba na rok mi starczy ma super przyjemną konsystencję i na moje oko w ogole nie trzeba po nich używać kremu bo swietnie nawilzaja
To może i na nawilżającą sie skusze, ale też pewnie w tej wersji testowej na pierwszy raz A czy ten nawilżacz to taki typowy na lato, czy na chłodniejsze pory roku też się nada?


Filtr Biore już ze mną Wczoraj doszedł też z Pl Neutrogeny, a były zamawiane w tym samym dniu
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 15:01   #4285
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez DwaKoty Pokaż wiadomość
Ktore biale i niebieskie?
Jest ich wiecej niz jedna - nawilzajace, lekko nawilzajace i cos tam jeszcze, nie pamietam.

I jesli nie masz nic przeciwko temu (mozesz odpowiedziec na priwa) to ile za nie zaplacilas?
Sama przymierzam sie do oferowania tego toniku i z tego co widze na ebayu i allegro to ceny sa bardzo rozne.
http://www.ebay.co.uk/itm/Rohto-Hada...item231b4fab95

http://www.ebay.co.uk/itm/Rohto-Hada...item2a2fcabb94



najniższa cena to okolo 12-13 funtów i ja zwykle za najniższą kupuję o ile sprzedawca mi się podoba a w sklepach(czy innych miejscach gdzie kupujesz) po ile są?
cholerstwo jest okropnie wydajne i super skuteczne

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość

To może i na nawilżającą sie skusze, ale też pewnie w tej wersji testowej na pierwszy raz A czy ten nawilżacz to taki typowy na lato, czy na chłodniejsze pory roku też się nada?
Zależy kto jakiego nawilżenia potrzebuje według mnie jest odpowiedni na każdą porę roku, ma konsystencję hmmm
gęstsze niż woda, jak się da na wacik to się w niego nie wchłania ja wklepuje łapkami
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 15:32   #4286
DwaKoty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: na polnoc od Tokio
Wiadomości: 396
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
http://www.ebay.co.uk/itm/Rohto-Hada...item231b4fab95

http://www.ebay.co.uk/itm/Rohto-Hada...item2a2fcabb94



najniższa cena to okolo 12-13 funtów i ja zwykle za najniższą kupuję o ile sprzedawca mi się podoba a w sklepach(czy innych miejscach gdzie kupujesz) po ile są?
cholerstwo jest okropnie wydajne i super skuteczne [COLOR="Silver"]
Mnie niespecjalnie zachwycilo. Ale moze dam jeszcze jedna szanse temu z arbutyna. Glowna zaleta HL to cena.
Ten sprzedawca ma to po bardzo rozsadnej cenie, po przewalutowaniu ma dosyc znosna marze.

Ja mysle, ze 50 zl to tyle ile powinno byc
Ile jest w sklepie nie powiem, bo bedziesz plakac

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
ja wklepuje łapkami
japonskie toniki zawsze wklepuje sie lapkami. Ewentualnie, jak mi kiedys pani w pracy pokazala, bierze sie papier toaletowy, nasacza sie go tonikiem. Rozklada sie ten papier na twarzy i czeka jakies 30 sekund. Papier sie sciaga i wywala. Wtedy te wydajne cholerstwa zuzywa sie szybciej
__________________
Na wsi w Japonii czyli moj blog

Edytowane przez DwaKoty
Czas edycji: 2013-08-09 o 15:38
DwaKoty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 16:07   #4287
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez DwaKoty Pokaż wiadomość
Mnie niespecjalnie zachwycilo. Ale moze dam jeszcze jedna szanse temu z arbutyna. Glowna zaleta HL to cena.
Ten sprzedawca ma to po bardzo rozsadnej cenie, po przewalutowaniu ma dosyc znosna marze.

Ja mysle, ze 50 zl to tyle ile powinno byc
Ile jest w sklepie nie powiem, bo bedziesz plakac



japonskie toniki zawsze wklepuje sie lapkami. Ewentualnie, jak mi kiedys pani w pracy pokazala, bierze sie papier toaletowy, nasacza sie go tonikiem. Rozklada sie ten papier na twarzy i czeka jakies 30 sekund. Papier sie sciaga i wywala. Wtedy te wydajne cholerstwa zuzywa sie szybciej
Ja nie chce wybielic calej twarzy, mam kilka plamek ale nic nie dziala dam szansę temu z arbutyną jak wykoncze ten "zwykly"
powiedz ile w sklepie, ja ciekawska
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 17:00   #4288
DwaKoty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: na polnoc od Tokio
Wiadomości: 396
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

On niczego raczej nie wybieli, bo nie takie jego przeznaczenie, choc w doslownym tlumaczeniu tak mogloby sie wydawac.

jesli chcesz zmniejszyc natezenie plamek, to poszukaj serii do pielegnacji, ktora sie w tym specjalizuje, jak np White (od Kose Cosmeport) przedzial cenowy mniej wiecej taki sam jak ten z HL, ale zupelnie inna bajka.

Sama mam melasme, probowalam chyba kazdego srodka na "plamki", ktore sa tu dostepne, od tych tanich do tych drogich. I nadal probuje, bo zawsze cos nowego sie pojawia w sklepie

HL ogolnie powinna wyrownac koloryt cery, ale plamek nie zlikwiduje i niczego nie wybieli.
__________________
Na wsi w Japonii czyli moj blog
DwaKoty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 17:29   #4289
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez DwaKoty Pokaż wiadomość
On niczego raczej nie wybieli, bo nie takie jego przeznaczenie, choc w doslownym tlumaczeniu tak mogloby sie wydawac.

jesli chcesz zmniejszyc natezenie plamek, to poszukaj serii do pielegnacji, ktora sie w tym specjalizuje, jak np White (od Kose Cosmeport) przedzial cenowy mniej wiecej taki sam jak ten z HL, ale zupelnie inna bajka.

Sama mam melasme, probowalam chyba kazdego srodka na "plamki", ktore sa tu dostepne, od tych tanich do tych drogich. I nadal probuje, bo zawsze cos nowego sie pojawia w sklepie

HL ogolnie powinna wyrownac koloryt cery, ale plamek nie zlikwiduje i niczego nie wybieli.
No powiedz mi ile kosztuje w sklepie no?

A znalazlas coś dzialajacego?? Bo ja się czaję na the history of whoo whitening intensive
No to nawet jak wyrowna koloryt bedzie fajnie

Swoja droga na jesien walne sobie kwasy ale to inna bajka
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 17:39   #4290
djprinzesin
Rozeznanie
 
Avatar djprinzesin
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: JaponiA
Wiadomości: 724
U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

na japonskim amazonie mozna sprawdzic ceny w lokalnym dtogeriach ciut drozej, ale trzeba liczyc tez przesylke (nie zawsze free )


odterazwjaponii.blogspot. com

Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
djprinzesin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.