Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-31, 11:32   #1801
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No mogliby przybliżyć datę, wtedy bym wiedziała czy już przeglądać produkty żeby wiedzieć co mi jest potrzebne, bo narazie nie mam chęci
No właśnie z doświadczenia wiem, że im dłużej się na coś czeka, tym później większa lipa
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 11:32   #1802
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Ja chce podkład Double wear na pewno ;-) bez zastanowienia klikam jak będą fajne gratisy ;-) Tylko nie mam kiedy koloru sprawdzić
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 11:37   #1803
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość


W D. Issey Miyake Kompas przy zakupie dowolnego zapachu marki Issey Miyake

Już pędzę składać zamówienie, zawsze marzyłam o kompasie Szkoda, że nie dodają śrubokrętów albo wierteł
no kompas się przyda - jak się zgubimy w gąszczu wspaniałych promocji w Douglasie to wskaże nam właściwy kierunek
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 11:39   #1804
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no kompas się przyda - jak się zgubimy w gąszczu wspaniałych promocji w Douglasie to wskaże nam właściwy kierunek
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 11:40   #1805
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no kompas się przyda - jak się zgubimy w gąszczu wspaniałych promocji w Douglasie to wskaże nam właściwy kierunek
na te hiper promocje już nie liczę dziś dostałam maila z przypomnieniem o tych wspaniałych 3 rabatach
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 11:45   #1806
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Dopiero pierwszy raz ubrania wystawiłam i słabo narazie ;-)
Szkoda mi też wyrzucać, ale chyba trzeba będzie ;-)
Do pojemników nie wrzucam, bo to nie dla biednych, tylko firma chyba przekazuje 5% przychodów z tej sprzedaży na Caritas. W ośrodku dla młodych matek z dzieckiem zakonnica powiedziała mi, że nie mają gdzie trzymać i "Szczęść Boże" (czytaj "Spadaj"). Zawiozłam raz do ośrodka dla bezdomnych, ale tam też jakoś nie bardzo byli zainteresowani i chcieli tylko płaszcze i kurtki, bo coś takiego jak sukienka im się nie przyda. Na SWAPach pojawiają się tylko ekomaniaczki, do których pobiera się 10zł za wejście na imprezę. Na allegro nie wystawiam, bo mają wysoką prowizję i musiałabym dokładać do sprawy, a na olx zdarzają się różni ludzie (prawdziwie potrzebujący nie mają dostępu do Internetu) i niektórzy biorą ubrania w celu ich dalszej odsprzedaży.

Wychodzi na to, że w tym kraju nie ma potrzebujących.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-03-31 o 11:51
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 11:45   #1807
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no kompas się przyda - jak się zgubimy w gąszczu wspaniałych promocji w Douglasie to wskaże nam właściwy kierunek
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-31, 11:50   #1808
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Do pojemników nie wrzucam, bo to nie dla biednych, tylko firma chyba przekazuje 5% przychodów z tej sprzedaży na Caritas. W ośrodku dla młodych matek z dzieckiem zakonnica powiedziała mi, że nie mają gdzie trzymać i "Szczęść Boże" (czytaj "Spadaj"). Zawiozłam raz do ośrodka dla bezdomnych, ale tam też jakoś nie bardzo byli zainteresowani i chcieli tylko płaszcze i kurtki, bo coś takiego jak sukienka im się nie przyda. Na allegro nie wystawiam, bo mają wysoką prowizję, a na olx zdarzają się różni ludzie (prawdziwie potrzebujący nie mają dostępu do Internetu) i niektórzy biorą ubrania w celu ich dalszej odsprzedaży.

Wychodzi na to, że w tym kraju nie ma potrzebujących.
Zgadzam się w 100%, ale kompletnie tego nie rozumiem...
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 11:50   #1809
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Do pojemników nie wrzucam, bo to nie dla biednych, tylko firma chyba przekazuje 5% przychodów z tej sprzedaży na Caritas. W ośrodku dla młodych matek z dzieckiem zakonnica powiedziała mi, że nie mają gdzie trzymać i "Szczęść Boże" (czytaj "Spadaj"). Zawiozłam raz do ośrodka dla bezdomnych, ale tam też jakoś nie bardzo byli zainteresowani i chcieli tylko płaszcze i kurtki, bo coś takiego jak sukienka im się nie przyda. Na allegro nie wystawiam, bo mają wysoką prowizję, a na olx zdarzają się różni ludzie i niektórzy biorą ubrania w celu ich dalszej odsprzedaży.

Wychodzi na to, że w tym kraju nie ma potrzebujących.

ja od dawna nie wrzucam do pojemników tylko daję cioci lub teściowej do przekazania na wieś - tam są naprawdę potrzebujący ludzie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 11:50   #1810
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Do pojemników nie wrzucam, bo to nie dla biednych, tylko firma chyba przekazuje 5% przychodów z tej sprzedaży na Caritas. W ośrodku dla młodych matek z dzieckiem zakonnica powiedziała mi, że nie mają gdzie trzymać i "Szczęść Boże" (czytaj "Spadaj"). Zawiozłam raz do ośrodka dla bezdomnych, ale tam też jakoś nie bardzo byli zainteresowani i chcieli tylko płaszcze i kurtki, bo coś takiego jak sukienka im się nie przyda. Na allegro nie wystawiam, bo mają wysoką prowizję, a na olx zdarzają się różni ludzie (prawdziwie potrzebujący nie mają dostępu do Internetu) i niektórzy biorą ubrania w celu ich dalszej odsprzedaży.

Wychodzi na to, że w tym kraju nie ma potrzebujących.
Ja oddaje znajomym jak juz ;-)

Niby bieda a wybrzydzaja
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 11:52   #1811
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

ja od dawna nie wrzucam do pojemników tylko daję cioci lub teściowej do przekazania na wieś - tam są naprawdę potrzebujący ludzie
Ja oddaję do mamy i mama do sąsiadki, a ta do rodziny na wsi, ona mówi, że biorą wszystko, bo tam się wszystko znosi, tym bardziej, że to rodzina wielodzietna
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-31, 11:53   #1812
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100%, ale kompletnie tego nie rozumiem...

To jest chory kraj, najlepiej być całe życie na zasiłkach i leżeć na d... Nie opłaca się pracować, skoro Państwo (czyli my - pracujący) utrzymujemy tych nierobów
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 11:54   #1813
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ja oddaje znajomym jak juz ;-)
Niby bieda a wybrzydzaja
Moi znajomi i rodzina zrobiliby niezłego focha, gdybym im zaproponowała używane rzeczy. Zresztą ciężko dobrać, bo np. z bratową czy siostrą mamy zupełnie inne rozmiary i typ urody. Już nie mam pomysłu. Dzisiaj umówiłam się z kobietą z olx i podpytam jak najlepiej pozbyć się ubrań.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-03-31 o 11:58
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 11:54   #1814
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja oddaję do mamy i mama do sąsiadki, a ta do rodziny na wsi, ona mówi, że biorą wszystko, bo tam się wszystko znosi, tym bardziej, że to rodzina wielodzietna
Najlepiej dać bezpośrednio potrzebującym, bo MOPSy pomagają przeważnie nierobom i alkoholikom, a tacy to muszą mieć nówki-firmówki
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 12:04   #1815
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Moi znajomi i rodzina zrobiliby niezłego focha, gdybym im zaproponowała używane rzeczy. Zresztą ciężko dobrać, bo np. z bratową czy siostrą mamy zupełnie inne rozmiary i typ urody. Już nie mam pomysłu. Dzisiaj umówiłam się z kobietą z olx i podpytam jak najlepiej pozbyć się ubrań.
Dobrze na all mega paki wystawiać ;-)

Ja mam ciuszki dla dziewczynki do 68 cm i będę mega pakę robić ;-)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 12:35   #1816
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Jak zawsze na koniec miesiąca wyjęłam z szafki torbę ze zużytymi produktami z całego miesiąca i jest dobrze Trzy rzeczy z kolorówki, kilka próbek, bo ostatnio mam zrobiło mi się ich tyle, że nie mam gdzie upychać. Łącznie wszystkiego 21 sztuk. Uważam to za całkiem niezły wynik, z jednej strony denkuję dalej, a z drugiej strony, mam ochotę na coś nowego w to miejsce
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 12:50   #1817
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Ciotka moja, która pracuje w Caritasie, powiedziała mi ostatnio, że zaostrzyły się przepisy państwowe na gorsze i niestety nie mogą rozdawać i przyjmować od kogokolwiek wszystko muszą mieć udokumentowane na kilka miesięcy wcześniej (skąd niby mają wiedzieć, że za 2 miesiące jakaś Biedronka albo inne sklepy czy nawet ludzie przyniosą żywność, którą mogliby rozdać ubogim? albo skąd mają wiedzieć o jaki procent zmieni się liczba osób potrzebujących wsparcia?). Jeżeli tego nie udokumentują, nie rozdysponują i prawidłowych liczb nie wpiszą - muszą płacić kary...
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 12:55   #1818
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ciotka moja, która pracuje w Caritasie, powiedziała mi ostatnio, że zaostrzyły się przepisy państwowe na gorsze i niestety nie mogą rozdawać i przyjmować od kogokolwiek wszystko muszą mieć udokumentowane na kilka miesięcy wcześniej (skąd niby mają wiedzieć, że za 2 miesiące jakaś Biedronka albo inne sklepy czy nawet ludzie przyniosą żywność, którą mogliby rozdać ubogim? albo skąd mają wiedzieć o jaki procent zmieni się liczba osób potrzebujących wsparcia?). Jeżeli tego nie udokumentują, nie rozdysponują i prawidłowych liczb nie wpiszą - muszą płacić kary...
to jest chore, ot, polska biurokracja
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 12:58   #1819
makeupola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 286
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Wychodzi na to ze w tym kraju nawet pomagać sie nie da :/
__________________
Blog poświęcony leczeniu Izotretynoiną oraz kosmetykom!

Nowe wpisy

Jak zwalczyć trądzik po 20 roku życia?

Wypadanie włosów - przyczyny i co robić?

Wymiana kosmetyki
makeupola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-31, 13:15   #1820
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Te ciuchy z pojemników pck są sprzedawana czyściwo -cyt z ich strony
Cytat:
Większość tekstyliów, które trafiają do pojemników nie może być – ze względu na swój stan – przekazana potrzebującym. Może jednak zostać wykorzystana do celów przemysłowych.
Darczyńcy, którzy chcą przekazać ubrania, pościel, pluszaki, czy buty w dobrym stanie, wciąż mogą to zrobić odwożąc wyprane rzeczy do najbliższego oddziału PCK.
http://www.pck.pl/tekstylia/

U mnie w mieście co jakiś czas są organizowane akcji zbiórki odzieży- info jest na kilka dni wcześniej i ciężarówki zbierają wystawione przed domem worki z ubraniami.
Wpiszcie sobie "zbiórka odzieży+miasto" i znajdziecie takie akcji.
U nas namawiali nawet do zanoszenia ciepłych ubrań zimowych do straży miejskiej, która przekazuje je bezdomnym

Ja zwykle oddaje ciuchy rodzinie na wsi, zawsze komus sie przyda.
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 13:16   #1821
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez makeupola Pokaż wiadomość
Wychodzi na to ze w tym kraju nawet pomagać sie nie da :/
Ja co roku robię szlachetną paczkę ze znajomymi i rodziną wybieramy sobie rodzinę z programu szlachetna paczka jest tam opisana rodzna dlaczego są w ciężkiej sytuacji co im potrzeba z ubrań jakie mają rozmiary i jakie marzenia jak już jakąś rodzinę wybierzemy kompletujemy paczkę dla niej cześć rzeczy jest używana i wtedy pytam się wszystkich czy mają coś na takie rozmiary w tym roku miałam samotną mamę z trójką dzieci została wdową mając 25 lat dzieci w wieku 6, 5 i 4 lat najmłodsza była dziewczynka i to był mój problem bo nie mieliśmy ubranek na taką dziewczynkę dałam ogłoszenie na fb i tablicy że robię taką paczkę i potrzebne mi tylko ubranka dla tej dziewczynki ewentualnie zabawki odzew zero w końcu poszłam do sklepu i jej kupiłam
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 13:17   #1822
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Na allegro nie wystawiam, bo mają wysoką prowizję i musiałabym dokładać do sprawy, a na olx zdarzają się różni ludzie (prawdziwie potrzebujący nie mają dostępu do Internetu) i niektórzy biorą ubrania w celu ich dalszej odsprzedaży.
Żeby nie było tak jednostronnie to tez dorzucę swoje trzy grosze. Czasami kupuję używane sukienki droższych marek na allegro czy olx i niestety sprzedający też potrafią zaleźć za skórę, np:
- nie odpowiadają na zapytania
- przysyłają brudne, śmierdzące ubrania
- po wpłaceniu pieniędzy nagle informują, że w tym tygodniu nie dadzą rady wysłać bo i tu litania powodów leci
- w opisie aukcji jest jeden rozmiar przychodzi zupełnie inny, itp
Oczywiście z góry zaznaczam, że to żadna uwaga do Ciebie. Tak tylko moje własne doświadczenia się odzywają.

Edytowane przez Malenstwo82
Czas edycji: 2015-03-31 o 13:29
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 14:42   #1823
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ciotka moja, która pracuje w Caritasie, powiedziała mi ostatnio, że zaostrzyły się przepisy państwowe na gorsze i niestety nie mogą rozdawać i przyjmować od kogokolwiek wszystko muszą mieć udokumentowane na kilka miesięcy wcześniej (skąd niby mają wiedzieć, że za 2 miesiące jakaś Biedronka albo inne sklepy czy nawet ludzie przyniosą żywność, którą mogliby rozdać ubogim? albo skąd mają wiedzieć o jaki procent zmieni się liczba osób potrzebujących wsparcia?). Jeżeli tego nie udokumentują, nie rozdysponują i prawidłowych liczb nie wpiszą - muszą płacić kary...
O rany, jakie to chore
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 14:52   #1824
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Nawet znalazłam artykuły odnośnie tych utrudnien:
http://www.dzienniklodzki.pl/artykul....html?cookie=1
http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/23...-zywnosciowych
http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/22...0-ton-zywnosci
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 16:08   #1825
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Dziewczyny Wrocilam. Zrealizowalam bon doplacajac nieco ponad 4zl
Wiem ze mozna go bylo lepiej spozytkowac i wziac jakies cudo kosmetyczne ale serio nie jestem obecnie przy kasie i chcialam go tylko zrealizowac by nie przepadl

Maly puder Pupa kosztowal 14,90zl.
Maseczka do wlosow 7,50zl.
Cien nude Douglas 12zl.
Mleczko do zmywania makijazu 9,90zl.
Wszystko w promo przy kasie z wystawionych pudelek
Acha dostalam probke Si EDT

A ten Clarins byl za 69zl, a nie jak na stronce za 49zl wiec sobie go darowalam bo mam MACi i musze pozuzywac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1427814028805224733836.jpg (84,0 KB, 89 załadowań)
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 16:45   #1826
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Udało mi się na all kupić podkład Bare Minerals w okazyjnej cenie. Sprzedająca miała tylko ten podkład wystawiony, więc mam nadzieję, że to oryginał, tylko kolor nietrafiony
Ktoś miał, używał? Chodzi o ten d kompakcie
Ja miałam i nie polecam
Moja recenzja to ta pierwsza https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-912637
Jak widać ten podkład ma skrajne opinie, więc może u Ciebie się sprawdzi
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 17:34   #1827
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Wrocilam. Zrealizowalam bon doplacajac nieco ponad 4zl
Wiem ze mozna go bylo lepiej spozytkowac i wziac jakies cudo kosmetyczne ale serio nie jestem obecnie przy kasie i chcialam go tylko zrealizowac by nie przepadl

Maly puder Pupa kosztowal 14,90zl.
Maseczka do wlosow 7,50zl.
Cien nude Douglas 12zl.
Mleczko do zmywania makijazu 9,90zl.
Wszystko w promo przy kasie z wystawionych pudelek
Acha dostalam probke Si EDT
Fajne zakupy poczyniłaś.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 17:49   #1828
makeupola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 286
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Co do tego podkładu Bare Minerals to ja go miałam i akurat polecam - tylko raczej do cery normalnej, ewentualnie mieszanej - na pewno nie do tłustej bo się zważy i nie do suchej bo jest za suchy i podkreśla skórki. Moim zdaniem jest lepszy od tego w pyłku. Btw jeszcze mi zostało 30% (bo używałam w lato, tzn kupiłam go w sierpniu:p) Może ktoś go zechce?
__________________
Blog poświęcony leczeniu Izotretynoiną oraz kosmetykom!

Nowe wpisy

Jak zwalczyć trądzik po 20 roku życia?

Wypadanie włosów - przyczyny i co robić?

Wymiana kosmetyki
makeupola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 17:58   #1829
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Ja miałam i nie polecam
Moja recenzja to ta pierwsza https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-912637
Jak widać ten podkład ma skrajne opinie, więc może u Ciebie się sprawdzi
Potestuję i dam znać





Cytat:
Napisane przez makeupola Pokaż wiadomość
Co do tego podkładu Bare Minerals to ja go miałam i akurat polecam - tylko raczej do cery normalnej, ewentualnie mieszanej - na pewno nie do tłustej bo się zważy i nie do suchej bo jest za suchy i podkreśla skórki. Moim zdaniem jest lepszy od tego w pyłku. Btw jeszcze mi zostało 30% (bo używałam w lato, tzn kupiłam go w sierpniu:p) Może ktoś go zechce?
Jak lepszy od tego w pyłku, to może być nieźle a jaki masz odcień? Ja z chęcią odkupię
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 18:19   #1830
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez pysiak103 Pokaż wiadomość
Widziałyście nowe limitki DKNY w S ?
Jestem bardzo ciekawa tych zapachów
Dziewczyny liczę na pomoc. W przyszłym roku biorę ślub i muszę już zacząć myśleć też o makijażu. Nie wiem czy malować się sama czy przez kogoś, ale mieszkam w małej miejscowości i jestem pewna, że mam najlepsze kosmetyki w promieniu 40km. Nie ma tu żadnej fajnej wizażystki, więc chyba będę liczyć na siebie. I tu prośba do Was. Za każdy pomysł na podkład, bazę, puder, róż, cienie itd. będę bardzo wdzięczna
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-23 18:49:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:57.