Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-06, 07:08   #4381
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Również czekam na ten moment z ogroooooomną niecierpliwością
unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 10:12   #4382
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Super by było nie martwić się o VAT, o to że paczka zniknie na poczcie, bo nie jest rejestrowana w Polsce a może nawet iść do zwykłego sklepu wysypać sobie proszki, posprawdzać kolory cudowne marzenia. Mam nadzieję, że kiedyś będzie to możliwe. Swoją drogą polskie przepisy są bardzo nieżyciowe
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-06, 11:09   #4383
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Ok, skończmy już dyskusje o megusiaa-gate i wracajmy do tematu przewodniego wątku

ide zaktualizowac moje hity mineralne, kto ze mna?
Ide tez zaraz sie dopisac do hitow

Odstawilam zupelnie puder i primer, efekt wizualny mniej mi sie podoba, bo z pudrem ladniej, ale cera sie troszke uspokoila, nie mam juz takiego wysypu pryszczy codziennie, zamowilam czysty jedwabny puder, moze nie bedzie mnie zapychal
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 19:04   #4384
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziewczyny, przepraszam za OT (Vril, nie bij)

O ile dobrze pamiętam ktoś pisał o pędzlach Pixie. Widziałam na allegro Flat Topa za 23 zł (wysyłka gratis) i zastanawiam się - jaka jest jakośc tych pędzli? Czy ktoś mógłby coś o nich napisać?
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 19:06   #4385
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam za OT (Vril, nie bij)

O ile dobrze pamiętam ktoś pisał o pędzlach Pixie. Widziałam na allegro Flat Topa za 23 zł (wysyłka gratis) i zastanawiam się - jaka jest jakośc tych pędzli? Czy ktoś mógłby coś o nich napisać?
Było juz o tym w watku. Prawdopodobnie sa od tego samego producenta i dziewczyny pisaly, ze jakoscia sie nie roznia.
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-07, 19:06   #4386
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam za OT (Vril, nie bij)

O ile dobrze pamiętam ktoś pisał o pędzlach Pixie. Widziałam na allegro Flat Topa za 23 zł (wysyłka gratis) i zastanawiam się - jaka jest jakośc tych pędzli? Czy ktoś mógłby coś o nich napisać?
Piszę PW żeby nie ciągnać OT
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 18:40   #4387
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Nowy watek o primerach\bazach, pudrach wykonczeniowych.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post15742969
Prosimy o wpisy, mile widziane opisy posiadanych, testowanych produktow roznych firm, sugestie odnosnie pierwszych postow i ogolnie dyskusja - jest to jeden z najczesciej przewijajacych sie tematow na forum, teraz bedzie gdzie odsylac nowo-wpadajacych
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-08, 20:04   #4388
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dostalam dzisiaj probki z cory minerals (te super tanie), sa strasznie malutkie, gora dwa kolory mi pasuja, a roze wogole, za ciemne
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 09:42   #4389
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dziewczyny, mam do Was prosbe, czy moglybyscie powiedziec mi czy podklad mineralny z Laury Mercier, jest 100% naturalny??

Oto sklad:
(Natural Beige, Soft Porcelain): Mica, Pearl Powder. (+/-): CI 77163 (Bismuth Oxychloride), CI 77947 (Zinc Oxide), CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides).


agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 09:49   #4390
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Agulek jest specjlany watek o składach kosmetyków,ten wątek poświęcony jest kosmetykom EDM,więc prosze przenieś się tam z Twoim pytaniem.
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 09:50   #4391
Mojitooo
Zadomowienie
 
Avatar Mojitooo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 125
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez agulek124 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do Was prosbe, czy moglybyscie powiedziec mi czy podklad mineralny z Laury Mercier, jest 100% naturalny??

Oto sklad:
(Natural Beige, Soft Porcelain): Mica, Pearl Powder. (+/-): CI 77163 (Bismuth Oxychloride), CI 77947 (Zinc Oxide), CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides).


Składniki są naturalne, 100%.
Dobra, że ja zielona i odpowiedziałam też nie tam gdzie trzeba, to proszę pominąć mój post
__________________
"Każda miłość kobiety do mężczyzny i odwrotnie ma w sobie nienawiść. Bo człowiek jest związany z kimś, kogo kocha, i to mu odbiera cząstkę wolności: nie może być inaczej. A mając za złe utratę własnej wolności, usiłuje drugiego zmusić do tego, aby się swej wyrzekł całkowicie." James Jones

Edytowane przez Mojitooo
Czas edycji: 2009-12-10 o 09:51
Mojitooo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-10, 12:31   #4392
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Agulek jest specjlany watek o składach kosmetyków,ten wątek poświęcony jest kosmetykom EDM,więc prosze przenieś się tam z Twoim pytaniem.
Juz sie przenosze PRZEPRASZAM
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 11:07   #4393
catshka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 19
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

witam serdecznie
T3kla namowila mnie do wyprobowania mineralow - i nie da sie ukryc - wsiaklam - odkrycie wlasciwie na miare prawidlowo dobranego biustonosza
podklady w fuidzie i tak odstawilam bo po lecie dawaly mi cudowny efekt podskornych kalafiorow na linii zuchwy

wreszcie widze, ze to kolory kosmetykow sa dla mojej twarzy - a nie moja cera ma sie wpasowywac w mizerna oferte jasnych podkladow
jestem juz po odebranych probkach z EDM - ustalilam juz, ze moje odcienie to Fair/ Fair medium - a mojej potradzikowej z czerwonawymi niespodziankami skorze krycie dobre daje formula intensive
cienie od razu tez sprawdzilam -w polaczeniu z pedzelkiem z rossmana sprawdzaja sie fajnie - no i dziala patent z plynem do soczewek

dzieki dziewczyny - za tak wiele informacji tutaj dostepnych - kawal swietnej roboty - i naprawde potrzebnej - caly okres swiateczno noworoczny sumiennie doczytywalam

moje pytania :
po polozeniu Fair na kaolin sunlight mialam wrazenie zolci w swietle sztucznym - omamy, czy z primerami tez powinnam uwazac w dobieraniu tonacji ?
dziewczyny , ktorym pasowaly te odcienie z EDM - Fair, Fair Medium - co jeszcze mozna wyprobowac ? zglosilam sie do zbiorczego probkowego meow z zapotrzebowaniem na 1 sleek Spynx, 1 sleek Chaussie - co jeszcze ? jak w lecie tymi odcieniami ?
mam problem z rozem - nigdy nie uzywalam, zawsze wydawalo mi sie, ze nadmiernie podkresla zbliznowacenia potradzikowe na policzkach - jakie sa Wasze doswiadczenia ?
jakie odcienie bronzerow polecacie dla chlodnej karnacji ?

jesli nakladam cienie w wersji suchej - bez zmoczenia - bardzo mi sie osypuja na policzki - jakies rady poza klasycznym pokryciem gruba warstwa pudru i pozniejszym zebraniem wraz z osypanymi cieniam i ? po aplikacji sie juz dobrze trzymaja i raczej nie roluja ani nie osypuja

Edytowane przez catshka
Czas edycji: 2010-01-04 o 11:11
catshka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 15:40   #4394
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Mam nadzieję, że wybrałam dobry watek, no bo przeciez ogólny.

Szukam czegos, najchetniej mineralnego, w rodzaju palety/cieni do brwi. Wykoncypowałam sobie, że wśród kosmetyków mineralnych bede mogła dobrac sobie najodpowiedniejszy kolor ze wzgledu na dosc szeroka kolorówkę. Najlepiej byloby jakby bylo to porównywalne z paleta do brwi Sephory nr 02 , którą wycofano ze sprzedaży , co doprowadza mnie do rozpaczy. Jest to obecnie jedyny kosmetyk bez którego nie wychodzę miedzy ludzi. Bez innych przezyję, bez tego...nie wiem
Pomocy!!!!!

Edytowane przez wróbel
Czas edycji: 2010-01-05 o 15:46
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 16:11   #4395
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Czyste mineraly sa wylacznie w formie sypkiej - jakiekolwiek prasowanie wymaga uzycia alkoholu i\lub tluszczy i tym samym mineralne pigmenty w polaczeniu z tymi dodatkami staja sie tradycyjna kolorowka. Niestety nie pomozemy w tym temacie. Oczywiscie sa mineralne cienie do brwi (rozne firmy maja je w ofercie) ale wszystkie sa w formie sypkiej.

Catshka - co do cieni - zawsze otrzepuj pedzelek z nadmiaru cienia i nakladaj go na powieki metoda "pac, pac, pac" - lepiej nalozyc kilka cienkich warstw, niz machnac raz oproszkowanym na calego pedzlem.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-01-05 o 16:15
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 19:31   #4396
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Catshka, pod cienie może jeszcze baza, proszek będzie się lepiej "chwytał". Np Artdeco, Lumene. Z bazami też łatwo nie jest, sama jeszcze nie trafiłam na idealną.
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 20:34   #4397
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Catshka ja polecam bazę pod cienie Urban Decay, najlepsza moim zdaniem oraz tak ja Vril mówi tzn po nabraniu cienia na pędzelek postaraj się najpierw go w ten pędzelek wetrzeć pocierając albo o wierzch dłoni albo o nakrętkę od cienia a następnie otrzep pędzelek. Możesz też delikatnie w niego dmuchnąć
Co do innych podkładów to ja polecam firmy Lauress i EGM, ale wiadomo, trzeba samemu potestować
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 20:36   #4398
ewelina*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Siemiatycze/Warszawa
Wiadomości: 505
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Hej

Chciałabym prosić o pomoc, dopiero zaczynam uczyć się dokladnego makijażu. Chciałbym skompletować podstawowe kosmetyki do codziennego użytku
Do tej pory używałam fluidu MaxFactor i pudru prasowanego Isadory, jednak to nie wystarcza.
Cały czas widoczne są czerwone przebarwienia i wszelkie niedoskonałości skóry.
Zaczęłam więc czytać co powinnam dokupić aby uzyskać jednolitą cerę myślę że potrzebny mi korektor maskujący i może sypki puder?

Tylko jakiej firmy? Nie za bardzo oriętuje się.
Wiem też są chyba z 4 rodzaje korektorów, na razie mam jeden pod oczy( innego nie było). czy opłaca się kupić 2w1 ( zielony i żółty działają?)
Czy ten puder sypki jest transparentny czy trzeba dobierać do skóry?

Wiem że pytania mogą być bardzo głupie, ale niestety dopiero się uczę, może ktoś cierpliwy odpowie na te moje wątpliwości?
Bardzo z góry dziękuje
__________________




ewelina* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 21:30   #4399
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Ewelina* upewnie sie, bo po twoim wstepie mam watpliwosc - chodzi ci o kosmetyki mineralne czy tradycyjna kolorowke? Tutaj mozemy polecic wylacznie czyste mineraly
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-05, 21:51   #4400
ewelina*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Siemiatycze/Warszawa
Wiadomości: 505
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

A mogłabyś dokładniej pewnie jest tak jak mówisz
Co w takim razie konkretnie możesz mi polecić z tych minerałów?
__________________




ewelina* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 21:57   #4401
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez ewelina* Pokaż wiadomość
A mogłabyś dokładniej pewnie jest tak jak mówisz
Co w takim razie konkretnie możesz mi polecić z tych minerałów?
Wszystko

Pudry mineralne, primer mineralny, róż mineralny, cienie do powiek i co tam jeszcze jest

No i na początek blog też mineralny http://mineralnekosmetyki.blogspot.c...ralne-faq.html
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-05, 22:13   #4402
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Ewelina*, hmm... to ty tutaj trafilas - patrzylas w ogole na nazwe forum?
Jesli chcesz sie czegos wiecej dowiedziec o kosmetykach mineralnych to przeczytaj prosze watki redakcyjne podwieszone u gory glownej strony tego forum - jest to kompendium podstawowych informacji o tej kategorii kosmetykow.
Jesli natomiast chodzi ci o tradycyjna kolorowke to przejdz prosze do forum "Pytania do wizazystki"
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 10:20   #4403
catshka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 19
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

dzieki dziewczyny - metoda wcierania cienia w pedzelek, dmuchania i aplikacji "pac, pac" - dziala
jeszcze musze dopracowac ilosc warst/intensywnosc - ale juz nic mi sie pod oczami nie osypalo dzisiaj rano

baz ( artdeco i sephora ) pod cienie probowalam kiedys pod tradycyjna kolorowke - bez wzgledu na ich grubosc warzyly mi cienie, rolowaly - mam wrazenie, za mam dosc mocno naturalnie natluszczona skore - i polaczenie sebum z baza to bylo juz za duzo

wiec mam pytania dodatkowe - teraz sie bawie Winter Wonderland EDM - a co byscie polecily jesli szukalabym cieni popielatych w kierunku blekitu, granatu i grafitu ? bez cieplych tonow, najchetniej w macie, ewentualnie z mozliwie niewielkim nablyszczeniem ? oraz podobne zalozenie w rozu/fiolecie ?

no i nagle w wieku bardzo doroslym czlowiek sie wlasciwie uczy od poczatku sztuki makijazu

zamowilam probki z Ocean Mist - no i mam nadzieje, ze Meow tez sie wspolne probkowe zbierze, bo polaczenie odplatnych probek i ceny wysylki w ich przypadku nie jest zbyt zachecajace
catshka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 10:54   #4404
CurlyDorothy
Raczkowanie
 
Avatar CurlyDorothy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 110
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Witam wszystkie minerałoholiczki Forum podczytuję do dawna, dzięki niemu przerzuciłam się prawie całkowicie na kolorówkę mineralną.
Na razie używam EDM, ale chciałam spróbować czegoś innego, bo EDM (intensive) nie jest idealna - jak dla mnie jest zbyt sucha. Czy któraś z dziewczyn byłaby tak miła i zrobiła porównanie minerałów pod względem kremowości/nawilżenia? Interesują mnie najbardziej kryjące formuły.
CurlyDorothy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 13:04   #4405
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez CurlyDorothy Pokaż wiadomość
Witam wszystkie minerałoholiczki Forum podczytuję do dawna, dzięki niemu przerzuciłam się prawie całkowicie na kolorówkę mineralną.
Na razie używam EDM, ale chciałam spróbować czegoś innego, bo EDM (intensive) nie jest idealna - jak dla mnie jest zbyt sucha. Czy któraś z dziewczyn byłaby tak miła i zrobiła porównanie minerałów pod względem kremowości/nawilżenia? Interesują mnie najbardziej kryjące formuły.
Lumiere radzę spróbować Kremooowe
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 20:04   #4406
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

od nawilżania jest krem
a kremowe to dla mnie cover me z EGM i simple radiance z Joppa.
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 21:45   #4407
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dziewczyny, czy są nam znane minerały Sassy? Wyszukiwarka nie wypluła nic, w spisie próbek brak wzmianki.
Ceny dość przeciętne, czy ktokowiek słyszał...
Przyjemnie brzmi darmowa wysyłka powyżej 50 $

http://www.sassyminerals.com/


widze ze wysyłaja do PL, Paypal jest.
Zrobiłam małe symulacje i:
wysyłka First-Class Mail International 2 dużych podkładów kosztuje 3,12$
wysyłka 3-5 próbek w słoiczkach 2,28$

sassyminerals.com
2321 S. Oneida St, Suite 6-194
Green Bay, WI 54304 - US
Simply Sassy, Inc.
orders@sassyminerals.com


no to zamówiłam
4 próbki w słoiczkach 15,15 zł
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2010-01-11 o 22:29
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 22:17   #4408
Prazynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 21
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Na wstępnie chciałam się przywitać, oraz powitać wszystkie pozytywnie zakręcone minerałoholiczki. Forum podczytuję od dawna, do tej pory jednak nie znalazłam na tyle ciekawego tematu, aby wziąć udział w dyskusji, aż do teraz. Jako, że jestem już w tym etapie życia, że codzienne malowanie wydaje się niezbędne (niestety), oraz tego wymaga moja praca, zaczęłam szukać przede wszystkim podkładu, który nie szkodzi mojej cerze. Na początku oczywiście wynalazki typu Maybelline, Loreal i inne pseudominerały, a późnie trafiłam do polskiej firmy Rhea, a później dzięki forum oraz "hitom mineralnym" na firmy lumiere oraz EDM. Na razie testuję próbki podkładów, które sobie zamówiłam i w związku z tym pojawiają mi się pytania Oczywiście przeczytałam wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=306835 oraz bloga cathy. Jednak mimo wszystko mam pytania

Na razie najbardziej chyba pasuje mi firma Lumiere, a zwłaszcza formuła VV oraz Cashmire. Jednak mam problem z doborem koloru - mianowicie nie wiem jak dobrać kolor podkładu, bowiem moje szyja jest raczej koloru oliwkowego, a twarz różowa chłodna Nie wiem czy celować bardziej w oliwkę czy w cool, beige? Na razie z zamówionych próbek zachwyciła mnie formuła, ale nie kolor

Poza tym mam pytanie odnośnie mieszania podkładu z kremem (jest o tym krótko w poście podstawowe...) - czy któraś stosuje tę metodę, czy najpierw nakładacie sam krem, a później krem z podkładem, bo rozumiem że nakładając podkład na sucho nakładam krem-primer-podkład tak?? Z pewnością nasuną mi się jeszcze pytania, z góry dziękuję za cierpliwość i wszelkie rady.
Prazynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 22:48   #4409
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Prazynka witam
Zdecydowanie celuj w kolory neutralne-zolte-oliwkowe, jak twoja szyja, wszelkie chlodne odcienie podkladow podbija twoja zarozowiona cere i bedzie sie ona jescze bardziej odcinac. Mozesz przed podkladem nalozyc zielony korektor (omiesctwarz pedzlem do pudru, niewielka ilosc), troche zneutralizuje rozowe tony.

Ja kiedys probowalam mixow podkladow z kremem ale podklady nakladane w tej formie sa malo kryjace, weic sila rzeczy zuzywa sie ich duzo wiecej, jak dla mnie nieekonomiczne rozwiazanie, poza tym mialam wrazenie, ze takie mixy ciemnieja na skorze z czasem.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-12, 07:36   #4410
CurlyDorothy
Raczkowanie
 
Avatar CurlyDorothy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 110
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Isilindil, braworka - dzięki za podpowiedzi Zapisałam, będę testować.
CurlyDorothy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.