Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-18, 11:35   #1
flowerpower33
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 35

Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)?


Denerwuje mnie to, że tak dużo ludzi myli te dwa typy. Mówią, ze wyglądam jak słowianka. Dlaczego? Bo mam niebieskie oczy i blond włosy?
flowerpower33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 11:41   #2
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)?

a ty koniecznie chcesz żeby wiedzieli że nalezysz do rasy aryjskiej?
dirt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 11:42   #3
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)?

Cytat:
Napisane przez flowerpower33 Pokaż wiadomość
Denerwuje mnie to, że tak dużo ludzi myli te dwa typy. Mówią, ze wyglądam jak słowianka. Dlaczego? Bo mam niebieskie oczy i blond włosy?
A dlaczego to dla ciebie takie istotne ?
Jakimś faszyzmem mi to trąci
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 11:43   #4
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)?

Ariowie, Aryjczycy - lud indoeuropejski, który w okresie od XIX do XIV wieku p.n.e. rozprzestrzenił się w dolinie Indusu, wypierając z niej inne ludy - prawdopodobnie Drawidów. W późniejszym okresie zasiedlili cały Półwysep Indyjski, dziś są uważani za przodków większości Indusów. Nazwa 'Ariowie', 'aryjski' pochodzi od wyrazu arya ('wysoki'), występującego w językach staroindyjskim, staroperskim i awestyjskim, określającego właśnie ludy, które ich używały, czyli Aryjczyków, Indów i Irańczyków.
Istnieje także hipoteza, że Ariowie założyli ok. 1490 r. p.n.e. na terenie Mezopotamii państwo Mitanni, jednocząc istniejące wcześniej na tym terenie państwa huryckie. Wskazują na to w szczególności nazwy bóstw czczonych w państwie Mitanni oraz nazwiska arystokratów, zbliżone do nazw bóstw aryjskich i nazwisk arystokratów aryjskich w Indiach.
Lud o nazwie Ariowie żył również na terenach dzisiejszego zachodniego Afganistanu i wschodniego Iranu, gdzie przybyli z Azji Środkowej po koniec drugiego tysiąclecia p.n.e.. Od ich nazwy pochodzi nazwa Iran.
Na przełomie VII/VI wieku p.n.e. zostali podbici przez Medów, a później (po 550 roku p.n.e.) stali się poddanymi władców Persji.
Po podbojach Aleksandra Wielkiego Ariowie znaleźli się pod władzą Seleucydów. W roku 240 p.n.e. tereny Ariów weszły w skład państwa baktryjskiego, a w roku 167 p.n.e. zostały podbite przez Partów. Przez cały ten czas Ariowie z terenów Iranu i Afganistanu asymilowali się z innymi ludami i ostatecznie zniknęli.

kazdy inaczej dostrzega dany typ i ma inne pojecie na jego temat, ogolnie sie przyjmuje ze polacy to slowianie wiec malo kto rozumuje ze w PL moga byc typy aryjskie skoro to niby slowianie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 11:44   #5
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A dlaczego to dla ciebie takie istotne ?
Jakimś faszyzmem mi to trąci
wlasnie tez mi sie to nie podoba....aryjczycy to chore wyobrazenie Hitlera, ktory aryjska uroda nie grzeszyl a jego ojciec byl zydem dla mnie pseudo aryjczycy to troche niemrawy narod skoro uwierzyl komus takiemu. A pozatym wedlug wikipedii aryjczycy sa z troche odleglych czesci swiata wiec komu przychodzi do glowy ze sa w PL?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 11:51   #6
flowerpower33
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 35
Dot.: Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)?

halo halo jaki rasizm...wy chyba tu jesteście źle nastawieni do aryjczyków niż ja z tego co widać i kto to mówi o rasiźmie. Ja chciałabym być słowianką bo słowianku uchodzą ponoć za ładne. Tylko wkurza mnie to ze ludzie mylą te dwie rasy.
flowerpower33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 11:52   #7
catherine0
Raczkowanie
 
Avatar catherine0
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 193
Dot.: Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)?

Uroda słowiańska to niebeiskie bądz szare oczy z wlosami w kolorze ciemnego blondu badz jasnego brazu!!
__________________
I'm still a bit naive with my heart...
catherine0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-18, 11:53   #8
flowerpower33
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 35
Dot.: Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)?

i w ogóle dlaczego z Hitlerem mi tu wujeżdzacie...? Moje pytanie nie jest w ogóle związane z historią to forum chyba tez nie
flowerpower33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 11:59   #9
flowerpower33
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 35
Dot.: Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)?

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A dlaczego to dla ciebie takie istotne ?
Jakimś faszyzmem mi to trąci

a może tylko ciekawością? wypraszam sobie takie uwagi
flowerpower33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 12:09   #10
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)?

Cytat:
Napisane przez flowerpower33 Pokaż wiadomość
i w ogóle dlaczego z Hitlerem mi tu wujeżdzacie...? Moje pytanie nie jest w ogóle związane z historią to forum chyba tez nie

jak to nie z historia? prosze przedstaw mi swoj punkt widzenia ariow (rasa aryjska to blad, takiego terminu uzywal wlasnie Hitler, dlatego wyszlasz na rasistke -z niewiedzy). Przykro mi, ale wszystkie ludy europejskie (antropolodzy nie sa pewni co do ludow ugro-finskich) sa wnukami wlasnie ariow, a niebieskie czy brazowe oczy to po prostu dostosowanie sie do klimatu i ogolnie pojetego srodowiska. to do jakiej grupy nalezy dany czlowiek, swiadczy jego czaszka, kosci, ksztalt nosa, warg, zuchwa, kolor wlosow i oczu, skory ma drugorzedne znaczenie -przeciez i wsrod murzynow sa albinosi i co juz naleza do rasy bialej? dlatego Coon -tworca pojecia rasy halsztacko-nordyckiej umiescil te cechy na samym koncu charakterystyki antropologicznej owego typu.

najlepiej policzyc sobie indeks cefaliczny czaszki, z tego co pamietam, ten typ ma wskaznik srednio 77-80 C.L.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 12:14   #11
flowerpower33
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 35
Dot.: Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)?

Z niewiedzy? OO doskonale wiem ze Hitler i ta cała rasa arysjka i w ogóle. Wiem wiem. Wam sie tylko Hilter z rasą aryjską kojarzy. Mi chodziło tylko i wyłącznie o różnice w wyglądzie miedzy rasą nordycką a słowiańską a nie o przytaczanie jakiejś historii.

I pytałam o RÓŹNICE a nie jakby definicje rasy nordyckiej. Różnice

Edytowane przez flowerpower33
Czas edycji: 2009-01-18 o 12:18
flowerpower33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-18, 12:23   #12
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)?

Cytat:
Napisane przez flowerpower33 Pokaż wiadomość
Z niewiedzy? OO doskonale wiem ze Hitler i ta cała rasa arysjka i w ogóle. Wiem wiem. Wam sie tylko Hilter z rasą aryjską kojarzy. Mi chodziło tylko i wyłącznie o różnice w wyglądzie miedzy rasą nordycką a słowiańską a nie o przytaczanie jakiejś historii.

I pytałam o RÓŹNICE a nie jakby definicje rasy nordyckiej. Różnice

przeciez, rasa aryjska to termin wlasnie wymyslony przez Hitlera! Wiec prosze, nie oburzaj sie ale sama użyłaś tego terminu, dlatego padly podejrzenia o rasism.

w takim razie wpisz sobie w wikipedie typ (w atropologii nie ma jako takiej rasy nordyckiej) halsztacko-nordycki, powinno tam to byc.

wybacz ale antropologia jest zwiazana nieodzownie z historia... Wybacz ale jestes ignorantem w tej dziedzinie i na dodatek sie oburzasz gdy ktos Cie (slusznie!) poprawia.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 12:28   #13
flowerpower33
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 35
Dot.: Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)?

Dobra to już nie mówię rasa arysjka tylko nordycki typ urody. Ta nazwa może nie będzie budzić takich skojarzeń z Hitlerem. I nie będe sobie nic do żadnej wikipedii wpisywac bo (powtarzam kolejny raz) chodzi mi o różnice a nie o jakieś definicji jakiejś rasy!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez flowerpower33
Czas edycji: 2009-01-18 o 12:30
flowerpower33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 12:28   #14
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)?

Cytat:
Napisane przez flowerpower33 Pokaż wiadomość
Z niewiedzy? OO doskonale wiem ze Hitler i ta cała rasa arysjka i w ogóle. Wiem wiem. Wam sie tylko Hilter z rasą aryjską kojarzy. Mi chodziło tylko i wyłącznie o różnice w wyglądzie miedzy rasą nordycką a słowiańską a nie o przytaczanie jakiejś historii.

I pytałam o RÓŹNICE a nie jakby definicje rasy nordyckiej. Różnice
typ słowiański pochodzi od rasy aryjskiej. Niestety kilka lat minęło od roku dwu tysięcznego przed nasza erą więc z powodu mieszania się ras i typów antropologicznych rozmowa na ten temat to taka trochę abstrakcja bo niczego takiego nie zaobserwujesz w życiu codziennym No chyba, że posiadasz dużą wiedzę antropologiczną i duże doświadczenie jednocześnie mogąc na oko zmierzyć takie rzeczy jak któraś wizazanka wspominała wielkość czaszki itp...
odada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 12:33   #15
flowerpower33
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 35
Dot.: Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)?

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
typ słowiański pochodzi od rasy aryjskiej. Niestety kilka lat minęło od roku dwu tysięcznego przed nasza erą więc z powodu mieszania się ras i typów antropologicznych rozmowa na ten temat to taka trochę abstrakcja bo niczego takiego nie zaobserwujesz w życiu codziennym No chyba, że posiadasz dużą wiedzę antropologiczną i duże doświadczenie jednocześnie mogąc na oko zmierzyć takie rzeczy jak któraś wizazanka wspominała wielkość czaszki itp...

ooo hm...a ktoś mi tu pisał ze to Hitler miał jakiś chory pomysł i wymyślił sobie rase aryjską..hm...czyli słowiańską również? hahaha
flowerpower33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 12:49   #16
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)?

Cytat:
Napisane przez flowerpower33 Pokaż wiadomość
ooo hm...a ktoś mi tu pisał ze to Hitler miał jakiś chory pomysł i wymyślił sobie rase aryjską..hm...czyli słowiańską również? hahaha

rasa Ariów istniała 4 tysiące lat temu i od tego ludu wywodzi się wiele typów antropologicznych. Współczesna typologia antropologiczna wygląda jednak trochę inaczej http://pl.wikipedia.org/wiki/Typologia_antropologiczna przeczytaj sobie.
Obecnie, jak i w czasach chorych wymysłów Hitlera nie istniało coś takiego jak czysta rasa aryjska.
odada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 12:53   #17
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)?

Cytat:
Napisane przez flowerpower33 Pokaż wiadomość
ooo hm...a ktoś mi tu pisał ze to Hitler miał jakiś chory pomysł i wymyślił sobie rase aryjską..hm...czyli słowiańską również? hahaha
tak w ogóle to nie rasa słowiańska .... tylko słowiański typ urody o czym sama na początku napisałaś... (rasa to najwyżej biała - chociaż z przyczyn poprawności politycznej nie dzieli się juz ludzi na rasy)
niestety twoje pojęcie o antropologii to jest jedno wielkie TABULA RASA

Edytowane przez dirt
Czas edycji: 2009-01-18 o 12:54 Powód: literówka
dirt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:04   #18
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)?

Cytat:
Napisane przez flowerpower33 Pokaż wiadomość
halo halo jaki rasizm...wy chyba tu jesteście źle nastawieni do aryjczyków niż ja z tego co widać i kto to mówi o rasiźmie. Ja chciałabym być słowianką bo słowianku uchodzą ponoć za ładne. Tylko wkurza mnie to ze ludzie mylą te dwie rasy.
Jak nie jesteś ładna to nawet nazwanie Cię słowianką nie sprawi że będziesz

Cytat:
Napisane przez flowerpower33 Pokaż wiadomość
Z niewiedzy? OO doskonale wiem ze Hitler i ta cała rasa arysjka i w ogóle. Wiem wiem. Wam sie tylko Hilter z rasą aryjską kojarzy. Mi chodziło tylko i wyłącznie o różnice w wyglądzie miedzy rasą nordycką a słowiańską a nie o przytaczanie jakiejś historii.

I pytałam o RÓŹNICE a nie jakby definicje rasy nordyckiej. Różnice
Po 1 mnie hitler kojarzy się głównie z specyficznym upodobaniem seksualnym oraz miłości do motylków A także z tym że sam uważał się za aryjczyka będąc pół Żydem chodzący debilizm.

typ nordycki panuje w Niemczech, Danii, Holandii, Belgii, Finlandii, a słowiański w Polsce, Rosji, Czechach, Słowacji. Typ nordycki niebieskie oczy, jasna cera, jasne, grube blond włosy, mocne rysy twarzy, mocna szczęka. A słowianie też niebieskie oczy, włosy o słomianyym kolorze, złoty blond. Łagodne rysy twarzy, rumiane policzki.


Wszystko oczywiście w bardzoo bardzo wielkim ogóle

Cytat:
Napisane przez flowerpower33 Pokaż wiadomość
Dobra to już nie mówię rasa arysjka tylko nordycki typ urody. Ta nazwa może nie będzie budzić takich skojarzeń z Hitlerem. I nie będe sobie nic do żadnej wikipedii wpisywac bo (powtarzam kolejny raz) chodzi mi o różnice a nie o jakieś definicji jakiejś rasy!!!!!!!!!!!!
Czy z łaski swojej możesz nie używać tylu wykrzykników?
Na tym forum odczytywane jest to jako krzyk.
Więc może ogranicz ilość wklepywanych wykrzykników aby rozmowa nie wyglądała jak histeryczny krzyk dziecka.

Cytat:
Napisane przez dirt Pokaż wiadomość
tak w ogóle to nie rasa słowiańska .... tylko słowiański typ urody o czym sama na początku napisałaś... (rasa to najwyżej biała - chociaż z przyczyn poprawności politycznej nie dzieli się juz ludzi na rasy)
niestety twoje pojęcie o antropologii to jest jedno wielkie TABULA RASA
__________________

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2009-01-18 o 13:06
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:06   #19
flowerpower33
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 35
Dot.: Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)?

Ok...Widze, ze tu się bajzel zrobił. Dajcie spokój z waszymi mądrościami. Ja osobiście nie widze nic złego w tym aby dzielić ludzi na rasy. Natomiast uważam za złe nie tolerowanie jakiejś rasy. A rasy u nas ludzi występują i taka jest prawda. Dlaczego mamy o tym nie mówić? Bo nie rozumiem...

Moim zdaniem słowianki mają ciemne blond włosy, a nawet złote niebieskie oczy i łatwo się opalają. Łagodne rysy twarzy, wystające kości policzkowe.

Natomiast rasa nordycka to wysocy blondyni (jasny, platynowy blond) o niebieskich oczach, długich nogach, ostrych tysach twarzy i moją wysoko kości policzkowe. Długie nosy, oczy osadzone blisko siebie.
flowerpower33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-18, 13:14   #20
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)?

No to skoro sama widzisz różnice pomiędzy nimi to po co ten wątek?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:14   #21
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)?

Cytat:
Napisane przez flowerpower33 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem słowianki mają ciemne blond włosy, a nawet złote niebieskie oczy i łatwo się opalają. Łagodne rysy twarzy, wystające kości policzkowe.

Natomiast rasa nordycka to wysocy blondyni (jasny, platynowy blond) o niebieskich oczach, długich nogach, ostrych tysach twarzy i moją wysoko kości policzkowe. Długie nosy, oczy osadzone blisko siebie.
aaa.. to tu pies pogrzebany...

Słowianki to kobiety a Nordycy to kolesie.
czyli chcesz udowodnić jakiemuś sexi "Wikingowi", że też jesteś rasowa.
a żeby mówić o rasach, to trzeba niejako pojęcie o tym mieć, a nie wykrzykiwać coś o wspaniałej aryjskiej rasie blondynów i białogłowych.
dirt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:20   #22
blackswan
Raczkowanie
 
Avatar blackswan
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bad Dürkheim/Wloclawek
Wiadomości: 398
GG do blackswan Send a message via Skype™ to blackswan
Dot.: Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)?

Jak moga miec lagodne rysy twarzy, i wystajace kosci policzkowe ?
__________________
Serdecznie zapraszam na moj watek 'Ambasadorka Garniera'...
Wasza Czyscioszka Pedantka...
How can I be lost,
If I've got nowhere to go?
Search for seas of gold
How come it's got so cold?

blackswan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:24   #23
flowerpower33
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 35
Dot.: Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)?

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
No to skoro sama widzisz różnice pomiędzy nimi to po co ten wątek?
Bo myślałam ze wy coś więcej wiecie w tym temacie..ja tylko takie podstawy...
flowerpower33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:38   #24
flowerpower33
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 35
Dot.: Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)?

Cytat:
Napisane przez blackswan Pokaż wiadomość
Jak moga miec lagodne rysy twarzy, i wystajace kosci policzkowe ?
A w czym widzisz problem? To ze koś ma wystające kości policzkowe nie znaczy że nie ma łagodnych rysów twarzy. Bo mogą być ostre wystające kości policzkowe i łagodne wystające kości policzkowe hahhahahhahahahhahahahah :P


Ok ja wam powiem.

Przykład słowianki:
http://img451.imageshack.us/img451/2292/ab15xf.jpg

Przykład gościówki o typie nordyckim:
http://img403.imageshack.us/img403/8513/94853711sz9.jpg
flowerpower33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:39   #25
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)?

Cytat:
Napisane przez flowerpower33 Pokaż wiadomość
A w czym widzisz problem? To ze koś ma wystające kości policzkowe nie znaczy że nie ma łagodnych rysów twarzy. Bo mogą być ostre wystające kości policzkowe i łagodne wystające kości policzkowe hahhahahhahahahhahahahah :P


Ok ja wam powiem.

Przykład słowianki:
http://img451.imageshack.us/img451/2292/ab15xf.jpg

Przykład gościówki o typie nordyckim:
http://img403.imageshack.us/img403/8513/94853711sz9.jpg
Słuchaj, możesz zacząć się wyrażać na poziomie?
Bo jak narazie Twoje wypowiedzi są co najmniej żenujące.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:54   #26
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)?

Cytat:
Napisane przez flowerpower33 Pokaż wiadomość
(...)

Ok ja wam powiem.

Przykład słowianki:
http://img451.imageshack.us/img451/2292/ab15xf.jpg

Przykład gościówki o typie nordyckim:
http://img403.imageshack.us/img403/8513/94853711sz9.jpg
raczej zrobionej, utlenionej pop-gwiazdki - kwestia tony makijażu i barwników do włosów.
a ta "Słowianka" to według mnie ani urodziwa ani ładna - więc w tym kontekście nazwanie mnie Słowianką byloby dla mnie niezłą obelgą
skoro tak się znasz, że pokazujesz nam przykłady, to powtórzę za poprzedniczkami - po co zakładać wątek?
dirt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:58   #27
Paulinax123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Eternia ;)
Wiadomości: 1 745
Dot.: Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)?

Cytat:
Napisane przez dirt Pokaż wiadomość
raczej zrobionej, utlenionej pop-gwiazdki - kwestia tony makijażu i barwników do włosów.
a ta "Słowianka" to według mnie ani urodziwa ani ładna - więc w tym kontekście nazwanie mnie Słowianką byloby dla mnie niezłą obelgą
skoro tak się znasz, że pokazujesz nam przykłady, to powtórzę za poprzedniczkami - po co zakładać wątek?

Może ja odpowiem . Nudzi sie dziewczynie
__________________
"Bo życie to coś więcej, nie tylko krew,pot sperma i łzy "
Marzą się lepsze dni ? One przyjdą z czasem. Wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę !
Na pewno znasz takie noce, ten destrukcyjny moment, w którym każda myśl waży grubo ponad tonę
Paulinax123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 14:00   #28
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)?

Cytat:
Napisane przez flowerpower33 Pokaż wiadomość
Bo myślałam ze wy coś więcej wiecie w tym temacie..ja tylko takie podstawy...

prosze bardzo 'leniuszku' http://pl.wikipedia.org/wiki/Typ_halsztacko-nordycki
wiem, co nie co na ten temat, mialam w tym semestrze antropologie -oczywiscie nie uznaje sie za eksperta, ale co nie co wynioslam z tych wykladow. no i temat mnie zainteresowal

powtarzam raz jeszcze, typy mozna poznac, po kosccu (czaszka najlepiej), a rase po kolorze skory i charakterystycznych ukladach fald i chrzastek (jak u azjatow przerosnieta faldka, ta nad okiem. To ze ktos jest wysoki, ma niebieskie oczy czy czarne wlosy, nie czyni go ani typem nordyckim czy jakims innym.
typ nie jest rowny rasie, wlasnie miedzy innymi hitler polaczyl ze soba te slowa, nieslusznie; to tak na marginesie. typy halsztacko-nordyckie (patrz link) wystepuja nawet w dalekim Afganistanie. Wniosek jest taki, ze ludzie sa tak wymieszami jesli chodzi o typologie antropologiczna, ze w Srodkowej Europie nie uraczysz tego czystego typu.

A juz tak calkowicie offtopujac, 'slowianie' to kryterium lingwistyczne i bardziej kulturowe, a nie rownoznaczne z typologia antropologiczna. NIE MA CZEGOS TAKIEGO JAK TYP SLOWIANSKI. -to nie krzyk, to podkreslenie

takze uwazam, ze grupa Slowian, moze nalezec do typu danubian, czyli proto-nordyckiego.
W kazdym razie to jest temat rzeka i bez swojego wlasnego wkladu w szukaniu informacji, niewiele sie dowiesz.

Edytowane przez Ankalime
Czas edycji: 2009-01-18 o 14:02
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 14:15   #29
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)?

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
(...)

A juz tak calkowicie offtopujac, 'slowianie' to kryterium lingwistyczne i bardziej kulturowe, a nie rownoznaczne z typologia antropologiczna. NIE MA CZEGOS TAKIEGO JAK TYP SLOWIANSKI. -to nie krzyk, to podkreslenie

takze uwazam, ze grupa Slowian, moze nalezec do typu danubian, czyli proto-nordyckiego.
W kazdym razie to jest temat rzeka i bez swojego wlasnego wkladu w szukaniu informacji, niewiele sie dowiesz.
.. czyli inaczej rzecz ujmując grupy, które posługują się językiem należącym do jednej z słowiańskich grup językowych. należą do niej także ciemnowłosi Bułgarzy i Serbowie - nijak nie przypominający wyglądem niebieskookich, jasnowłosych kolesi
dirt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 14:25   #30
pajus123
Raczkowanie
 
Avatar pajus123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 42
Dot.: Czym się różni uroda słowiańska od nordyckiej (aryjskiej)?

oj, dziewczyny a co to za różnica ? jakby odrożniać japończyka z honsiu od japończyka z hokkaido. nie potrzebne nerwy, jestes taka dumna ze jestes rasy aryjskiej ? to napisz to potomkow rodziny hitlera ;d
pajus123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.