Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-23, 15:03   #361
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Fruity- piękne makijaże Przez Ciebie mam coraz większą ochotę na nowe zakupy z Lumiere
A to mój dzisiejszy makijaż.
Oczy nieminerałowe, ale cała reszta tak, więc wklejam
Kosmetyki:
Twarz:
- jak primer mieszanka krzemionki z CS z Golden Light o-glo EDM z Medium Beige Oryginal EDM
- podkład Light Olive Matte EDM (ciut ciemny i matte nie dla mnie, bo włazi mi w pory )
- Start To Finish Rice Sunlight
- EDM Coffe Break jako róż
- EDM Sparkle Beige jako rozświetlacz na kości (niewidoczny na zdjęciu )
- Korektor Joppa Medium na czole (tam gdzie mi wyskoczyło coś )
Oczy:
- cienie NYX
- Cień do brwi EDM Medium Brown (chyba pójdzie na wymiankę, bo te czerwonawe tony w nim doprowadzają mnie do szału )
- pod łukiem EDM Sparkle Beige (też niewidoczny )
I tyle.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P3230082.jpg (51,8 KB, 456 załadowań)
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 15:10   #362
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Slicznie wygladasz i dziekuje! Light olive ciut ciemny powiadasz? Na mnie jest duzo za ciemny.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 15:16   #363
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cathy najbardziej mi sie podobasz w dzisiejszym podkladzie i kolorze brwi i w rozu po raz drugi
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 15:16   #364
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Slicznie wygladasz i dziekuje! Light olive ciut ciemny powiadasz? Na mnie jest duzo za ciemny.
przecież Ty masz ciemniejszy odcień niż ja U mnie light olive jest dość ciemny, ale nałozyłam go cieniutką warstwą i na to sunlight, więc nieco rozjaśnił się Ale odpada spryskiwanie go hydrolatem, bo wtedy coś dziwnego się z nim dzieje- ciemnieje o kilka dobrych tonów
Wczoraj przygotowałam sobie mix EDM golden fawn (za jasny i zbyt kurczakowaty) plus light olive ( za ciemny) własnie i chyba całkiem dobry kolorek mi wyszedł, ale rano nie mogłam go znaleźć
i dziękuję

Pastereczko- ręce mi opadły Ja narzekam, że podkład za ciemny, że brwi nie takie, a Ty mówisz, że ok Dziękuję Ci w takim razie bardzo i chyba muszę zweryfikować swoje spojrzenie na siebie samą

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-03-23 o 15:19
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 15:23   #365
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cathy super wyglądasz. Nie widać, żeby Light Olive był za ciemny. Może to przez to stonowanie Sunlightem. Ja w ogóle nie mogę się nadziwić, jak Tobie pasuje Coffee Break. Co prawda nie widziałam go na żywo, ale na fotkach wyglądał dość przerażająco , a na Tobie wygląda rewelacyjnie . Do niego chyba trzeba mieć odpowiednio ciemną karnację.
I ładnie Ci w zieleni
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 15:24   #366
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

mnie sie Twoje poprzednie brwi nie podobaly, za mocne. Na zdjęciu podklad wyszed l naturalnie, chyba neutral olive moglby byc tez o ile nie bedzie za ciemny.. Oliwko :P

Dominiko ten roz dkrylam przypadkiem, na stronie i w sloiczku wyglada paskudnie ale w rzeczywistosci pięknie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 15:41   #367
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
mnie sie Twoje poprzednie brwi nie podobaly, za mocne. Na zdjęciu podklad wyszed l naturalnie, chyba neutral olive moglby byc tez o ile nie bedzie za ciemny.. Oliwko :P

Dominiko ten roz dkrylam przypadkiem, na stronie i w sloiczku wyglada paskudnie ale w rzeczywistosci pięknie
W takim razie przy następnym zamówieniu (cały czas czekam na jakąś promocję rabatową) wrzucam próbeczkę
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 15:52   #368
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Cathy super wyglądasz. Nie widać, żeby Light Olive był za ciemny. Może to przez to stonowanie Sunlightem. Ja w ogóle nie mogę się nadziwić, jak Tobie pasuje Coffee Break. Co prawda nie widziałam go na żywo, ale na fotkach wyglądał dość przerażająco , a na Tobie wygląda rewelacyjnie . Do niego chyba trzeba mieć odpowiednio ciemną karnację.
I ładnie Ci w zieleni
Dziękuję Ci bardzo
Coffe Break to naprawdę piękny odcień, choć zamawiałam go kompletnie w ciemno. Gdy zobaczyłam go w pudełeczku byłam załamana, bo takie to niepozorne i brzydkie bylo, że nawet nie miałam ochoty próbować
Ale to taki kameleon- zmienia się nie do poznania w momencie aplikacji na twarz. Piękny opalizujący odcień.
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
mnie sie Twoje poprzednie brwi nie podobaly, za mocne. Na zdjęciu podklad wyszed l naturalnie, chyba neutral olive moglby byc tez o ile nie bedzie za ciemny.. Oliwko :P

Dominiko ten roz dkrylam przypadkiem, na stronie i w sloiczku wyglada paskudnie ale w rzeczywistosci pięknie
A widzisz, za ciemne brwi mialam mówisz To czemu nie krzyczałaś
Że oliwki dla mnie to w życiu bym się nie spodziewała. Co prawda, że goldeny też nie. Ja raczej w szarobure ciemniejsze beże celowałam przez całe życie i dziwiłam sie, że ciągle mi coś nie gra
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
W takim razie przy następnym zamówieniu (cały czas czekam na jakąś promocję rabatową) wrzucam próbeczkę
Zdecydowanie polecam
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 16:07   #369
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cathy-piekny, staranny makijaz.Sliczna cera
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 16:13   #370
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Kasiu bo nie to co ładne jest ładne a to co się komu podoba wiem ze na MM siedzisz wiec tam pewno maja wiecej do powiedzenia. Bylam otworzyc szkatulkę skarbów- sprobuj neutral olive, jest jasniejszy od light i mniej oliwkowy- porownalam
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 16:27   #371
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Cathy-piekny, staranny makijaz.Sliczna cera
Dziękuję Ci bardzo
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Kasiu bo nie to co ładne jest ładne a to co się komu podoba wiem ze na MM siedzisz wiec tam pewno maja wiecej do powiedzenia. Bylam otworzyc szkatulkę skarbów- sprobuj neutral olive, jest jasniejszy od light i mniej oliwkowy- porownalam
No to w takim razie koniecznie muszę nowe próbki zamówić Nie tylko wake up call, ale i neutral olive.. Nie ma wyjścia. Muszę Mam usprawiedliwienie
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 16:48   #372
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

fruity alez ty pieknie malujesz!!!slicznie wygladasz
cathy pieknie dobrany podklad!!!!!oczko cud mio-slicznie ci w zieleniech!!!

ja jutro zaczynam przygode z mineralami-dostalam przesylkemusze tylko pedzel dokupic
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 16:59   #373
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

sylwia dziekuje!

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
przecież Ty masz ciemniejszy odcień niż ja U mnie light olive jest dość ciemny, ale nałozyłam go cieniutką warstwą i na to sunlight, więc nieco rozjaśnił się Ale odpada spryskiwanie go hydrolatem, bo wtedy coś dziwnego się z nim dzieje- ciemnieje o kilka dobrych tonów
Wczoraj przygotowałam sobie mix EDM golden fawn (za jasny i zbyt kurczakowaty) plus light olive ( za ciemny) własnie i chyba całkiem dobry kolorek mi wyszedł, ale rano nie mogłam go znaleźć
i dziękuję
A moze nie mam. U mnie light olive sie sprawdza tylko wymieszany z Olive fair. A tak to moze do modelowania.
W ogole ja chyba jestem naprawe oliwkowa a nie goldenowa tak jak myslalam. Zaluje, ze pochopnie 3 pelnow. winged butter zamowilam..moze latem sie przydadza..nie wiem..dawno ich nie aplikowalam.
Z oliwkowych jaki bym nie nalozyla, wyglada dobrze. Ostatnio ciagle na zmiane maluje sweet almond, light almond i light martian.
Wiec po prostu mieszanka ciemnego oliwkowego z jasnym oliwkowym mi pasuje.
Moze tak najlepiej zamowic i sobie przez caly rok mieszac samemu taki odcien jaki sie potrzebuje. Mam wlasnie probke olive medium i olive fair, a z tego wlasnie sie skladaja te odcienie, co mi pasuja. No i brazer od razu bedzie bardziej naturalny, bo soft mi jest za slaby, everday zbyt cieply. Zobaczymy, pomyslimy.


Wczoraj wyprobowalam na szybko cienie z lavender kit plus prezent-birthday cake.
Wiem, ze sa niedociagniecia, bo myslalam,ze sie zaraz zmyje, ale jakos mi sie nie chcialo, bo nie wygladalo najgorzej, wiec zrobilam fotki zeby chociaz pokazac Wam kolorki. Cienie bardzo mi sie podobaja, super sa napigmentowane, uzylam na sucho a kolorki wyszly mocno.
Na buzi mialam Light almond int. EDM (kolejny pasujacy chyba odcien), int. medium concealer EDM (rowniez pierwszy raz go uzylam pod oczy i wokol noska), snuggle EDM, wet sand EDM
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSL17273 Kopie.jpg (34,6 KB, 360 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Unbenannt-1.jpg (41,2 KB, 235 załadowań)
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..



Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2009-03-23 o 17:01
fruity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 17:31   #374
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Fruity-pieknie.Kolorki sliczneCiesze sie bo zamowiłam tego kita z cieniami i na dniach powinien byc
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 18:07   #375
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Pastereczko- ręce mi opadły Ja narzekam, że podkład za ciemny, że brwi nie takie, a Ty mówisz, że ok Dziękuję Ci w takim razie bardzo i chyba muszę zweryfikować swoje spojrzenie na siebie samą
Cathy oj musisz, musisz zweryfikować, bo wyglądasz w tych minerałach naprawdę przepięknie. I cień do brwi i podkład bardzo Ci pasują.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 19:07   #376
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Dołączam się do tej opinii, frantic ma rację
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 22:02   #377
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cathy i Fruity, mi zawsze mowe odejmuje jak widze Wasze piekne makijaze i buzie w nich.
Ja nawet za sto lat swietlnych nie bede umiala sie tak umalowac. Dobrze, ze chociaz Fruity polecila mi ten swietny cien do brwi...
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 22:49   #378
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
fruity alez ty pieknie malujesz!!!slicznie wygladasz
cathy pieknie dobrany podklad!!!!!oczko cud mio-slicznie ci w zieleniech!!!

ja jutro zaczynam przygode z mineralami-dostalam przesylkemusze tylko pedzel dokupic
Dziękuję Ci bardzo i czekamy na Twoje minerałowe maziania
Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
A moze nie mam. U mnie light olive sie sprawdza tylko wymieszany z Olive fair. A tak to moze do modelowania.
W ogole ja chyba jestem naprawe oliwkowa a nie goldenowa tak jak myslalam. Zaluje, ze pochopnie 3 pelnow. winged butter zamowilam..moze latem sie przydadza..nie wiem..dawno ich nie aplikowalam.
Z oliwkowych jaki bym nie nalozyla, wyglada dobrze. Ostatnio ciagle na zmiane maluje sweet almond, light almond i light martian.
Wiec po prostu mieszanka ciemnego oliwkowego z jasnym oliwkowym mi pasuje.
Moze tak najlepiej zamowic i sobie przez caly rok mieszac samemu taki odcien jaki sie potrzebuje. Mam wlasnie probke olive medium i olive fair, a z tego wlasnie sie skladaja te odcienie, co mi pasuja. No i brazer od razu bedzie bardziej naturalny, bo soft mi jest za slaby, everday zbyt cieply. Zobaczymy, pomyslimy.


Wczoraj wyprobowalam na szybko cienie z lavender kit plus prezent-birthday cake.
Wiem, ze sa niedociagniecia, bo myslalam,ze sie zaraz zmyje, ale jakos mi sie nie chcialo, bo nie wygladalo najgorzej, wiec zrobilam fotki zeby chociaz pokazac Wam kolorki. Cienie bardzo mi sie podobaja, super sa napigmentowane, uzylam na sucho a kolorki wyszly mocno.
Na buzi mialam Light almond int. EDM (kolejny pasujacy chyba odcien), int. medium concealer EDM (rowniez pierwszy raz go uzylam pod oczy i wokol noska), snuggle EDM, wet sand EDM
Do mnie właśnie leci winged butter (musiałam z ciekawości zamówić próbkę ) i choć wydaje mi się, że za ciemny jednak będzie, to nie byłabym sobą, gdybym nie spróbowała
Ja byłam przekonana, że oliwki na mnie będą zbyt chore, a okazuje się, że jednak wcale nie.. Ale i tak najlepiej chyba się czuję w golden light i dlatego to pierwsze duże opakowanie, które zamówiłam..

Pięknie te lawendowe odcienie na Tobie wyglądają. Ta paletka w ogóle mnie nie kusiła, bo jakaś taka nieciekawa mi się wydawała, ale na Tobie ślicznie
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Cathy oj musisz, musisz zweryfikować, bo wyglądasz w tych minerałach naprawdę przepięknie. I cień do brwi i podkład bardzo Ci pasują.
Czyli jednak oliwki Kurczę, a co z moimi goldenami Ja je tak lubię
No i dziękuję
Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Dołączam się do tej opinii, frantic ma rację
Cóż, pozostaje mi w takim razie pobuszować jeszcze w oliwkowych działach minerałów
Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Cathy i Fruity, mi zawsze mowe odejmuje jak widze Wasze piekne makijaze i buzie w nich.
Ja nawet za sto lat swietlnych nie bede umiala sie tak umalowac. Dobrze, ze chociaz Fruity polecila mi ten swietny cien do brwi...
Dziękuję Ci bardzo I nie narzekaj, tylko maluj i pokazuj nam swoją buźkę tutaj
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 11:15   #379
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

cathy widzisz a na mnie tez golden light jest za ciemny. Tylko wymieszany z fawn jest ok. Winged butter jest jasniejszy, ale bardziej zoltawy.

pranie ciesze sie i dziekuje! Jak sprawuje sie special dark?

nefernefer nie pozalujesz ich, sa sliczne. Dziekuje.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 12:26   #380
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
pranie ciesze sie i dziekuje! Jak sprawuje sie special dark?
.
Super. Ja mam podobne brwi do Twoich chyba, calkiem czarne i wyrazne i w sumie tylko od strony nosa delikatnie mi ich brakuje Special dark wyglada mega naturalnie i delikatnie. Nakladam go smudge brushem i jest git
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 12:50   #381
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

To swietnie!
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 23:08   #382
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

To i ja się odważę... Średnio wyraźne ale mam kiepski aparat

Mineralne:
primer: Buff'd setting Powder Angelica
podkład: EDM linen intensive
róż: EDM Soft Touch
puder wykończeniowy: matujący Dr Jadwiga do cery tłustej/mieszanej

Przepraszam za brak pomalowanych rzęs ale maluję je raz na tydzień lub dwa a oczu malowac nie potrafię
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie112.jpg (74,3 KB, 557 załadowań)
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 02:21   #383
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
To i ja się odważę... Średnio wyraźne ale mam kiepski aparat

Mineralne:
primer: Buff'd setting Powder Angelica
podkład: EDM linen intensive
róż: EDM Soft Touch
puder wykończeniowy: matujący Dr Jadwiga do cery tłustej/mieszanej

Przepraszam za brak pomalowanych rzęs ale maluję je raz na tydzień lub dwa a oczu malowac nie potrafię
o kurczę, aleś Ty ładna.. Przynajmniej ta widoczna połowa Ciebie
A tak serio- gdybym tak dobrze wyglądała w takim minimalistycznym makijazu, też bym nie używała ani tuszu ani cieni. Masz świetną cerę i szczerze mówiąc, to zdziwiła mnie formuła intensive, bo jakoś nie wydaje mi się, żebyś jej potrzebowała
Gdzie nie spojrzę, same piękne minerałoholiczki widzę. Normalnie kompleksów sie można przy was nabawić, jak nic
Ślicznie wyglądasz i tyle. Wielkie brawa tym bardziej, że lista użytych kosmetyków jest wyjątkowo krótka

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-03-26 o 02:22
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 10:27   #384
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
o kurczę, aleś Ty ładna.. Przynajmniej ta widoczna połowa Ciebie
A tak serio- gdybym tak dobrze wyglądała w takim minimalistycznym makijazu, też bym nie używała ani tuszu ani cieni. Masz świetną cerę i szczerze mówiąc, to zdziwiła mnie formuła intensive, bo jakoś nie wydaje mi się, żebyś jej potrzebowała
Gdzie nie spojrzę, same piękne minerałoholiczki widzę. Normalnie kompleksów sie można przy was nabawić, jak nic
Ślicznie wyglądasz i tyle. Wielkie brawa tym bardziej, że lista użytych kosmetyków jest wyjątkowo krótka
Dziękuję choć naprawdę mam sporo do ukrycia: pełno zaczerwienień, blizny po trądziku (naprawdę spore na caaałyym czole ) i w ogóle pełno zanieczyszczeń a dbam bardzo... Teraz wygląda to lepiej niż kiedyś bo tyle co się namęczyłąm przy kwasach (głównie TCA) musiało w końcu pomóc A co do tej połowy to zdecydowanie to ta lepsza W weekend postaram się dodać zjęcia do działu przed/po lepszej jakości i ukażę tym samym jak minerały kryją (obiecuję, że rzęsy pomaluję )
Lista kosmetyków jest krótka bo mało rzeczy mam ale niedługo nadrobię
Jeszcze raz bardzo dziękuję ale to Wy wszystkie takie piękne, idealnie dopracowane makijaże i śliczne buźki bez problemów Pozazdrościć
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 11:09   #385
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

WhiteInnocent, wyglądasz zabójczo, naprawdę nie widać u Ciebie formuły Intensive. Typem urody przypominasz mi Alexis Bledel (nie wiem, czy ktoś kojarzy Gilmore Girls?). Mamy podobny odcień cery z tym, że ja jestem chyba odrobinę bardziej żółta. Ślicznie mhmm.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 11:48   #386
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

WhiteInnocent podpisuję się pod wypowiedziami poprzedniczek - ślicznie wyglądasz w minerałach.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 11:53   #387
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

WhiteInnocent, ślicznie!!!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 12:07   #388
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

evelinek_r, frantic, rozwielitko- dziękuję
Naprawdę jestem bardzo zadowolona z minerałów
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 12:52   #389
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

WhiteInnocent sliczne pol buzkii naprawde ja widze idelanie gladziutka buzke i naprawde ladnie ci w takim mninimalistycznym makijazu
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 13:01   #390
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Makijaże wykonane kosmetykami mineralnymi

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
To i ja się odważę... Średnio wyraźne ale mam kiepski aparat

Mineralne:
primer: Buff'd setting Powder Angelica
podkład: EDM linen intensive
róż: EDM Soft Touch
puder wykończeniowy: matujący Dr Jadwiga do cery tłustej/mieszanej

Przepraszam za brak pomalowanych rzęs ale maluję je raz na tydzień lub dwa a oczu malowac nie potrafię
pięknie
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-13 10:27:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:58.