Kocham Lancome!!! - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-01, 20:16   #2971
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ktory kupilas ??
ten.. chyba byl najlepszym wyborem..
I cudem odciagnelam sie by nie wziaźc zestawu 5 juicy tubes i mini mascary za ... 19.90 tylkoooo!
wracam po nie jutro..
Pomalowalam sie jeszcze raz Arizoną (peach) i w sumie nie jest az tak wyrazista(za dużo nakładałam chyba zwykle)...

i nadal mi chodzi po glowie pomysł z grzywka. 3 dzien Spontaniczna kobieta, nie ma co
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 20:21   #2972
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
ten.. chyba byl najlepszym wyborem..
I cudem odciagnelam sie by nie wziaźc zestawu 5 juicy tubes i mini mascary za ... 19.90 tylkoooo!
wracam po nie jutro..
Pomalowalam sie jeszcze raz Arizoną (peach) i w sumie nie jest az tak wyrazista(za dużo nakładałam chyba zwykle)...

i nadal mi chodzi po glowie pomysł z grzywka. 3 dzien Spontaniczna kobieta, nie ma co
u mnie tru nie dziala wiec nie wiem co to ale niech Ci dobrze sluzy ... Arizona mi sie bardzo podoba ale tez niedostepna ehhhh... czasami mnie to wkurza... tubek na szczescie nie lubie hehe
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 20:27   #2973
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
u mnie tru nie dziala wiec nie wiem co to ale niech Ci dobrze sluzy ... Arizona mi sie bardzo podoba ale tez niedostepna ehhhh... czasami mnie to wkurza... tubek na szczescie nie lubie hehe
nie dziala Ci tru? Dlaczego..?

Kupilam guerlain success eye tech. Mysle ze bedzie ok-hope so..

Ty tak mozesz w pracy wizazowac..? Podejrzewam ze teraz jestes juz po.. ale w ciagu dnia(wscibskosc)
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 20:34   #2974
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
nie dziala Ci tru? Dlaczego..?

Ty tak mozesz w pracy wizazowac..? Podejrzewam ze teraz jestes juz po.. ale w ciagu dnia(wscibskosc)
bo tru ogolnie w de nie dziala... juz jakis czas temu zablokowali

w pracy nie moge wizazowac bo tam przewaznie siedze w aucie i dostepu do netu nie mam ... ale na stare lata zachcialo mi sie szkoly... i wlasnie ja koncze... jutro zaczynaja mi sie egzaminy... 4 pisemne ... a potem 4 ustne...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 20:42   #2975
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Kocham Lancome!!!

gratuluje.. jakie stare lata..

robimy juz OT czy mozesz mi napisac co studiujesz..? czy na plotkowym?
ja zaczynam tutaj studia od konca wrzesnia.. ale nie mam pojecia czy wyrobie sie finansowo.. i kondycyjnie...:/ wiec chyba zrobie rok przerwy..nalezy mi sie
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 21:03   #2976
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kocham Lancome!!!

Ferguusson moze lepiej na plotkowym bo to juz bylo by za bardzo off
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 09:06   #2977
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Dimiti-ale jakis delikatny, odzywczy mozesz juz uzywac..

Desti wiedzialam ze moge liczyc na Ciebie
Lat 25 dopiero i raczej nie mam tendencji zmarszczkowych. Ale profilaktyka musi byc
Nawet nie znam tych serii(nie wiedzialam ze do dojrzalych cer) dlatego Was pytalam o rade..
Zaraz sprawdze te ktore Ty uzywasz... a za chwile mam przerwe i ide.. buszowacccccccccccc
ja sie nie znam wiec nawet nie wiem jakie to te odzywcze wiem co to nawilzajace
desti ty jestes glowny prowodyr OFFtoPow !
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 11:32   #2978
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
desti ty jestes glowny prowodyr OFFtoPow !
jaaaa... a skad ... to jakies pomowienia hehe...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 11:43   #2979
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
jaaaa... a skad ... to jakies pomowienia hehe...

dobra dobra i tak juz wszystko wyszlo na jaw
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 13:18   #2980
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Bylam dzisiaj znowu na stoisku lancome i niestety jeszcze nie maja tego tuszu z wielka szczotka... jedyna nowosc to zapach Hypnose Senses..
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 18:13   #2981
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Bylam dzisiaj znowu na stoisku lancome i niestety jeszcze nie maja tego tuszu z wielka szczotka... jedyna nowosc to zapach Hypnose Senses..
powachalas ? bo musimy wiedziec czy sie napalac juz czy jeszcze sobie darowac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 19:11   #2982
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
powachalas ? bo musimy wiedziec czy sie napalac juz czy jeszcze sobie darowac
darowac
moja opinie zamiescilam juz na innym watku, skopiuje ja dla was:

Hypnose Senses

Wstep
Uwielbiam klasyczne Hypnose. Moj pierwszy ukochany zapach z wyzszej polki. Kocham go do dzisiaj i co raz dokupuje sobie do niego a to balsam a to zel pod prysznic. Mialam wersje letnia, ale byla dla mnie za slaba. Probka Elixiru jest juz w drodze do mnie. Dzisiaj przyszedl czas na testowanie Hypnose Senses.
Dodam, ze nie lubie wersji limitowanych , letnich itp , wole klasyczne zapachy, jeszcze nigdy nie spotkalam limitowanki, ktora podobalaby mi sie bardziej niz klasyk..Lub chociaz byla tak samo dobra..
Nie spodziewalam sie wiec zadnej sensacji po Lancome...

Flakon i kartonik
Flakon w takim samym ksztalcie jak klasyk, tylko ze mniej kanciasty, boki ma zaokrąglone. Kolor jasny morelowy. Korek jak w klasyku plastikowy, tylko ze mniejszy, przez co traci swoj urok. Na gorze korka czarny napis Hypnose Senses...niezbyt to dobrze wyglada..
Kartonik morelowy, inny niz u klasyka.
Ogolnie wszystko na morelowo, bardzo mdle i bezbarwnie... Gdyby nie ten pomyslowy flakon, to chyba bym w ogole nie zwrocila uwagi na Senses..

Zapach
Czytalam , ze jest to lekko zmieniona Coco Mademoiselle. Na jednej ze angielskich stronek padlo nawet slowo "plagiat".
Po pierwszym psiknieciu nie czuc tej Coco. Czuc bardzo kobiecy, delikatny zapach, ale taki..bezbarwny... Po paru chwilach zapach sie klaruje i wtedy czuc cos podobnego do Coco Mademoiselle, ale rozwodnionego i lekko zmienionego. W tej chwili mina godzina od wypsikania sie nim i nadal czuje to rozwodnione Coco z jakimis dodatkowymi nutami...
Jesli ktos marzyl o lekko zmienionym klasyku to sie rozczaruje. Ja nie czuje nic ze starego Hypnose. Mimo premiery w czerwcu, nie jest to tez zaden slodziak, cytrusowy odswiezacz ani nic w tym stylu.

Wiem, ze nie powinno sie oceniac zapachu po jednym tescie. Niewazne ze wypsikalam nadgarstki i dekolt i czuje ten zapach doookola.. Mimo wszystko juz teraz mowie, ze jestem na NIE.
Plus dla lancome za to, ze wymyslili nowy zapach, nie poszli na latwizne zmieniajac lekko klasyka i sprzedajac to samo pod nowa nazwa. To, ze Senses jest takie malo odkrywcze, nudne to juz inna sprawa.
Minus za estetyke kartonika i mdle barwy.
__________________
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 23:13   #2983
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
darowac
moja opinie zamiescilam juz na innym watku, skopiuje ja dla was:

Hypnose Senses

Wstep
Uwielbiam klasyczne Hypnose. Moj pierwszy ukochany zapach z wyzszej polki. Kocham go do dzisiaj i co raz dokupuje sobie do niego a to balsam a to zel pod prysznic. Mialam wersje letnia, ale byla dla mnie za slaba. Probka Elixiru jest juz w drodze do mnie. Dzisiaj przyszedl czas na testowanie Hypnose Senses.
Dodam, ze nie lubie wersji limitowanych , letnich itp , wole klasyczne zapachy, jeszcze nigdy nie spotkalam limitowanki, ktora podobalaby mi sie bardziej niz klasyk..Lub chociaz byla tak samo dobra..
Nie spodziewalam sie wiec zadnej sensacji po Lancome...

Flakon i kartonik
Flakon w takim samym ksztalcie jak klasyk, tylko ze mniej kanciasty, boki ma zaokrąglone. Kolor jasny morelowy. Korek jak w klasyku plastikowy, tylko ze mniejszy, przez co traci swoj urok. Na gorze korka czarny napis Hypnose Senses...niezbyt to dobrze wyglada..
Kartonik morelowy, inny niz u klasyka.
Ogolnie wszystko na morelowo, bardzo mdle i bezbarwnie... Gdyby nie ten pomyslowy flakon, to chyba bym w ogole nie zwrocila uwagi na Senses..

Zapach
Czytalam , ze jest to lekko zmieniona Coco Mademoiselle. Na jednej ze angielskich stronek padlo nawet slowo "plagiat".
Po pierwszym psiknieciu nie czuc tej Coco. Czuc bardzo kobiecy, delikatny zapach, ale taki..bezbarwny... Po paru chwilach zapach sie klaruje i wtedy czuc cos podobnego do Coco Mademoiselle, ale rozwodnionego i lekko zmienionego. W tej chwili mina godzina od wypsikania sie nim i nadal czuje to rozwodnione Coco z jakimis dodatkowymi nutami...
Jesli ktos marzyl o lekko zmienionym klasyku to sie rozczaruje. Ja nie czuje nic ze starego Hypnose. Mimo premiery w czerwcu, nie jest to tez zaden slodziak, cytrusowy odswiezacz ani nic w tym stylu.

Wiem, ze nie powinno sie oceniac zapachu po jednym tescie. Niewazne ze wypsikalam nadgarstki i dekolt i czuje ten zapach doookola.. Mimo wszystko juz teraz mowie, ze jestem na NIE.
Plus dla lancome za to, ze wymyslili nowy zapach, nie poszli na latwizne zmieniajac lekko klasyka i sprzedajac to samo pod nowa nazwa. To, ze Senses jest takie malo odkrywcze, nudne to juz inna sprawa.
Minus za estetyke kartonika i mdle barwy.
__________________
heh czyli mi pewnie tez nie spasuje-coco wogole mi sie nie podoba zadne chanelki mi nie przypadly do gustu to tez inna sprawa, ale przynajmniej nie bede czatowala pod marrionaud zeby zobaczyc kiedy beda te perfumy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 07:55   #2984
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh czyli mi pewnie tez nie spasuje-coco wogole mi sie nie podoba zadne chanelki mi nie przypadly do gustu to tez inna sprawa, ale przynajmniej nie bede czatowala pod marrionaud zeby zobaczyc kiedy beda te perfumy
Z Lancome to lubię klasyczne Hypnose. U Chanel też niczego dla siebie nie widzę. Może zbyt młode jesteśmy
Ja w ogóle mam problem z kupnem nowych perfum...żadne mi do gustu nie przypadają (mówię o nowościach). Lubię deliktane, owocowe zapachy z nutą wanilii (którą po prostu kocham)...Podoba mi się to jabłuszko Niny Ricci i Red od Burberry...Z letnich używam tylko Kenzo L`eau par Kenzo.
Inne letnie z cytrusowymi nutami kojarzą mi się z odświeżaczami do toalet albo mają jakieś takie skrzywiające zapach, "gorzkie" nuty...Trudno mi dogodzić w tym względzie...a chciałabym już zmienić zapach. Ile można
Wąchałam już różne, przeróżne zapachy, które wysyłali mi z perfumerii Quality (parę złotych za kilka próbek) więc "niszowych" też próbowałam i lipa. Spodobały mi się tylko gruszkowe Annick Goutal Petitie Cherie. Poza tym - nic. Masakra.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 10:44   #2985
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Z Lancome to lubię klasyczne Hypnose. U Chanel też niczego dla siebie nie widzę. Może zbyt młode jesteśmy
Ja w ogóle mam problem z kupnem nowych perfum...żadne mi do gustu nie przypadają (mówię o nowościach). Lubię deliktane, owocowe zapachy z nutą wanilii (którą po prostu kocham)...Podoba mi się to jabłuszko Niny Ricci i Red od Burberry...Z letnich używam tylko Kenzo L`eau par Kenzo.
Inne letnie z cytrusowymi nutami kojarzą mi się z odświeżaczami do toalet albo mają jakieś takie skrzywiające zapach, "gorzkie" nuty...Trudno mi dogodzić w tym względzie...a chciałabym już zmienić zapach. Ile można Wąchałam już różne, przeróżne zapachy, które wysyłali mi z perfumerii Quality (parę złotych za kilka próbek) więc "niszowych" też próbowałam i lipa. Spodobały mi się tylko gruszkowe Annick Goutal Petitie Cherie. Poza tym - nic. Masakra.
no moja ciotka uwielbia zapachy Chanela-takie ciezkie i duszace!
ja mam pare swoich ulubionych zapachow, reszta mi sie nie podoba, albo za slabe, albo nic nie maja takiego w sobie, albo za cytrusowe, wogole to wydaje mi sie, ze ciezko cos znalezc ostatnio w tych zapachach mi sie jeszcze podobaja hugo boss femme intesne ale poki co nie mam
Hypnose mam, ale to nie jest tez dla mnie taki zapach, ktory bardzo lubie fajne sa, ale szalu u mnie nie ma, za to moja kolezanka je uwielbiala, dostala i tez jej przeszlo-choruje na cody armaniego, podobnie jak i ja chorowalam, a jak zdobylam to juz po zachwycie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2009-07-03 o 10:45
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 11:29   #2986
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja mam pare swoich ulubionych zapachow, reszta mi sie nie podoba, albo za slabe, albo nic nie maja takiego w sobie, albo za cytrusowe, wogole to wydaje mi sie, ze ciezko cos znalezc ostatnio w tych zapachach
No właśnie. Zawsze jestem w ciężkim szoku jak widzę na perfumach kilkunasto (a nawet kilkudziesięcio !) flakonowe zbiory u dziewczyn...Jak one to wyszukują...Ja mam aktualnie 2 (słownie: dwa)


Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Hypnose mam, ale to nie jest tez dla mnie taki zapach, ktory bardzo lubie fajne sa, ale szalu u mnie nie ma
No mnie też nie powala. To jedyny znośny dla mnie zapach tej marki. Nic więcej.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 11:57   #2987
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
No właśnie. Zawsze jestem w ciężkim szoku jak widzę na perfumach kilkunasto (a nawet kilkudziesięcio !) flakonowe zbiory u dziewczyn...Jak one to wyszukują...Ja mam aktualnie 2 (słownie: dwa)


No mnie też nie powala. To jedyny znośny dla mnie zapach tej marki. Nic więcej.

heh a taki jest lol, ze jak idziesz sobie cos powachac to zaraz sie wszystko miesza! a kawy ze soba nie bede nosila, zeby wachac
ogolnie to najlepiej testowac kolorowke i wybor ciekawszy i opakowania
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 18:22   #2988
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Z Lancome to lubię klasyczne Hypnose. U Chanel też niczego dla siebie nie widzę. Może zbyt młode jesteśmy
Ja w ogóle mam problem z kupnem nowych perfum...żadne mi do gustu nie przypadają (mówię o nowościach). Lubię deliktane, owocowe zapachy z nutą wanilii (którą po prostu kocham)...Podoba mi się to jabłuszko Niny Ricci i Red od Burberry...Z letnich używam tylko Kenzo L`eau par Kenzo.
Inne letnie z cytrusowymi nutami kojarzą mi się z odświeżaczami do toalet albo mają jakieś takie skrzywiające zapach, "gorzkie" nuty...Trudno mi dogodzić w tym względzie...a chciałabym już zmienić zapach. Ile można
Wąchałam już różne, przeróżne zapachy, które wysyłali mi z perfumerii Quality (parę złotych za kilka próbek) więc "niszowych" też próbowałam i lipa. Spodobały mi się tylko gruszkowe Annick Goutal Petitie Cherie. Poza tym - nic. Masakra.
Ja tez nie znosze tych cytrusowych swiezakow, tez kojarza mi sie z odswiezaczem to kibelka;-) Ja od pewnego czasu tez nic nie moge znalezc nowego dla siebie, wszystko jest nudne i oklepane.... Niszowki tez kupilam na allegro , powachalam i wszystkie odlewki sprzedalam szybko, bo te duszace zapachy jednak nie sa dla mnie...
Ja tez lubie jabluszko Niny Ricci, lubie tez Lolite, Hypnose, Ogrodek Nilowy, Coco Mademoiselle, Chloe, Madame JPG...
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Hypnose mam, ale to nie jest tez dla mnie taki zapach, ktory bardzo lubie fajne sa, ale szalu u mnie nie ma, za to moja kolezanka je uwielbiala, dostala i tez jej przeszlo-choruje na cody armaniego, podobnie jak i ja chorowalam, a jak zdobylam to juz po zachwycie
Ja tez chorowalam na Code, zuzylam z 1/3 i sprzedalam na Allegro. One pachna jak jakas tania bazarowa podrobka...
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 18:51   #2989
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Ja tez lubie jabluszko Niny Ricci, lubie tez Lolite, Hypnose, Ogrodek Nilowy, Coco Mademoiselle, Chloe, Madame JPG...
zaznaczone to moje ulubione a od siebie dodam Crystal noir versace , flowerbomb , ckin2u, kenzo amour a tak poza tym to kocham wszystkie słodziaki
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-03, 19:04   #2990
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
zaznaczone to moje ulubione a od siebie dodam Crystal noir versace , flowerbomb , ckin2u, kenzo amour a tak poza tym to kocham wszystkie słodziaki
Oj zapomnialam o Flowerbombie i CKIN2U. Kenzo Amour mam, ale znudzilo mi sie i mam zamiar sprzedac. Lubie tez Prade, nie jest slodka, ale taka elegancka.
Co do zapachow Lancome , to dla mnie istnieje tylko Hypnose.
Mam jeszcze miniaturke Miracle Forever, ale mecze ja strasznie, oddam ja szwagierce jak pojade do Polski. Reszta mi zupelnie nie pasuje. Poeme to wg mnie zapach dla dojrzalych kobiet, Tresor zupelnie mi sie nie podoba, Miracle meczy i dusi. Miracle So Magic tak samo.Attraction tez wydalo mi sie mdle...
Moj brat za to lubi meskie Hypnose.
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 19:19   #2991
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
zaznaczone to moje ulubione a od siebie dodam Crystal noir versace , flowerbomb , ckin2u, kenzo amour a tak poza tym to kocham wszystkie słodziaki
Och jak tu zapachowo sie zrobilo .. az pieknie pachnie przy otwieraniu stronki No to moje kochane zapachy to dolce vita , gucci II, armani mania... a flowerbombka spadla juz troszke nizej, jest w porzadku ale jej 5minutek juz minelo

Lolity mecza masakrucko a hypnose mimo ze lubie to zawsze kojarzy mi sie z guma Donald

Edytowane przez thelila
Czas edycji: 2009-07-03 o 19:20
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 19:36   #2992
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Ja od pewnego czasu tez nic nie moge znalezc nowego dla siebie, wszystko jest nudne i oklepane.... Niszowki tez kupilam na allegro , powachalam i wszystkie odlewki sprzedalam szybko, bo te duszace zapachy jednak nie sa dla mnie...
Echh...ja mam wrażenie, że wszystko na jedno kopyto produkują...podobne to wszystko do siebie jak jasny gwint. No normalnie nie ma w czym wybierać

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
zaznaczone to moje ulubione a od siebie dodam Crystal noir versace , flowerbomb , ckin2u, kenzo amour a tak poza tym to kocham wszystkie słodziaki
Na mnie też dobrze leżą ciepłe, słodkie nuty...wanilia...ubóstwia m ją Nawet sobie kiedyś wykombinowałam, że jakbym miala mieć syna, to dałabym mu na imię Maksymilian bo mi się z wanilią kojarzy
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 09:59   #2993
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no moja ciotka uwielbia zapachy Chanela-takie ciezkie i duszace!
ja mam pare swoich ulubionych zapachow, reszta mi sie nie podoba, albo za slabe, albo nic nie maja takiego w sobie, albo za cytrusowe, wogole to wydaje mi sie, ze ciezko cos znalezc ostatnio w tych zapachach mi sie jeszcze podobaja hugo boss femme intesne ale poki co nie mam
Hypnose mam, ale to nie jest tez dla mnie taki zapach, ktory bardzo lubie fajne sa, ale szalu u mnie nie ma, za to moja kolezanka je uwielbiala, dostala i tez jej przeszlo-choruje na cody armaniego, podobnie jak i ja chorowalam, a jak zdobylam to juz po zachwycie
Mi Coco sie podoba, czuje pewne podobienstwo do klasycznego Hypnose. A Hypnose to moje ukochane perfumy, tuz obok Aqua di Gio, Code, Escady - Into the blue i gwiazdki Angela
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 16:14   #2994
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Ja tez nie znosze tych cytrusowych swiezakow, tez kojarza mi sie z odswiezaczem to kibelka;-) Ja od pewnego czasu tez nic nie moge znalezc nowego dla siebie, wszystko jest nudne i oklepane.... Niszowki tez kupilam na allegro , powachalam i wszystkie odlewki sprzedalam szybko, bo te duszace zapachy jednak nie sa dla mnie...
Ja tez lubie jabluszko Niny Ricci, lubie tez Lolite, Hypnose, Ogrodek Nilowy, Coco Mademoiselle, Chloe, Madame JPG...

Ja tez chorowalam na Code, zuzylam z 1/3 i sprzedalam na Allegro. One pachna jak jakas tania bazarowa podrobka...
hehe przynajmniej wiesz jakie lubisz i dosc ich jest

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Och jak tu zapachowo sie zrobilo .. az pieknie pachnie przy otwieraniu stronki No to moje kochane zapachy to dolce vita , gucci II, armani mania... a flowerbombka spadla juz troszke nizej, jest w porzadku ale jej 5minutek juz minelo

Lolity mecza masakrucko a hypnose mimo ze lubie to zawsze kojarzy mi sie z guma Donald
gucci rush II kocham!
Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Mi Coco sie podoba, czuje pewne podobienstwo do klasycznego Hypnose. A Hypnose to moje ukochane perfumy, tuz obok Aqua di Gio, Code, Escady - Into the blue i gwiazdki Angela
no kazdy ma inny gust aqua di gio mi sie nic a nic nie podoba ale dobrze, ze kazdemu sie podoba co innego bo przynajmniej nie podkradamy sobie okazji jak sie trafiaja
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 14:12   #2995
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Kocham Lancome!!!

Dziewczyny, czy Lancome (nie daj Boże ) wycofał Cils Design Pro? Dawno nie byłam w perfumeriach, sama go sobie zamówiłam na Tru ale nie wiem czy już podzielił los mojego ukochanego Fatale, czy jeszcze się broni??
I chciałam zapytać, czy ktoś coś słyszał już o nowej wersji Hypnose Drama? Widzę, że jest tylko w Sephorach..
http://www.sephora.com/browse/produc...ategoryId=1741
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 14:53   #2996
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Kocham Lancome!!!

Co do Cils Design Pro to nie wiem, a o nowym Hypnose pisalysmy kilka stron wczesniej, dziewczyny nawet wklejaly zdjecia.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 16:55   #2997
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
gucci rush II kocham!
Kochana ja pisze o gucci II
thelila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 21:15   #2998
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kocham Lancome!!!

dziewczyny pomocy... mam plyn do zmywania oczu bi-facil ... i od paru dni ta ciemniejsza warstwa tak jakby sie zwazyla... zrobila sie metna i jasna ... sprawdzilam oczu nie podraznilo i dalej funkcjonuje bez problemu... z tym, ze pierwszy raz sie z czym takim spotkalam... miala ktoras z was cos takiego ??

... ta hypnose drama z amerykanskiej sephory jest ma zupelnie inna szczoteczke jak ta w europie... nic juz nie rozumiem ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P244006_hero.jpg (10,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b_162049.jpg (9,7 KB, 20 załadowań)
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 07:37   #2999
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
dziewczyny pomocy... mam plyn do zmywania oczu bi-facil ... i od paru dni ta ciemniejsza warstwa tak jakby sie zwazyla... zrobila sie metna i jasna ... sprawdzilam oczu nie podraznilo i dalej funkcjonuje bez problemu... z tym, ze pierwszy raz sie z czym takim spotkalam... miala ktoras z was cos takiego ??

... ta hypnose drama z amerykanskiej sephory jest ma zupelnie inna szczoteczke jak ta w europie... nic juz nie rozumiem ...
mam ten płyn, ale nie zważył sie

nie wiadomo co to

a ta szczoteczka fajna, chętnie bym przetestowała
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 09:36   #3000
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
mam ten płyn, ale nie zważył sienie wiadomo co to
ehhh... pachnie jak pachnialo i nie podraznia to chyba jest ok... moze to temperatura... tez mi sie po raz pierwszy cos takiego zrobilo...

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
a ta szczoteczka fajna, chętnie bym przetestowała
mi tez... ale dlaczego lancome wypuszcza dwa tusze pod ta sama nazwa co inaczej wygladaja
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-12 17:55:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.