Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-03, 17:39   #1381
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

dziewczyny, sorry że zaburzam Wasze podniecenie kosmetykami ale zapraszam do wątku o zamówieniach bucików
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=373569&page=23
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 17:49   #1382
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Dennyrose, ja zawsze pisze, ze jestem "very unsatisfied with this purchase" i wklejam foty (foty to nawet zenek zrozumie )
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 17:51   #1383
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
enkoo, no jakby towar był niezgodny z umowa, to ja rozumiem. Jednak jeśli kupujący chce zwrócić towar zgodny z opisem - powinien to zrobić na własny koszt.
nie no jasne. Ale z jej punktu widzenia, dostała podróbę, więc przedmiot niezgodny z umową, więc należy jej się zwrot kosztów przesyłki. Nie twierdzi przecież ,że chce wymienić, bo jej się nie podoba opakowanie. Chodzi o zasadę. Moim zdaniem najdokładniej jej spróbuj opisać jak się ma sprawa z miniaturami, może ona zwyczajnie nie wie. Jak dostaniesz od niej zdjęcie, rzecz jasna. Może się okazać, że faktycznie ma te azjatyckie albo podróbę i sprawa się wyjasni. A tu już się dziewczyny na nią nakręcają niepotrzebnie otworzyła paczkę, zobaczyła, że coś nie gra i sie wkurzyła. Każdy by się wkurzył. Moim zdaniem, możesz też zaproponować ekspertyzę jeśli wyjdzie,ze orginał (a wyjdzie) to ona za nią płaci. Powinna wtedy uwierzyć, że wiesz co masz.
Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o to że na powierzchni kosmetyku były kropelki wody? Ja tez tak miałam z podkładem SB w kompakcie ale po pierwszym użyciu wszystko się wymieszało i jest ok. Wytrącone z kosmetyku kropelki wody nie świadczą o tym że jest zepsuty
Dla porównania- drugi taki sam podkład w kompakcie przyszedł bez kropelek wody na powierzchni i niczym się nie różni od tego pierwszego - tzn. konsystencja, zapach, właściwości ma takie same
potwierdzam. Miałam to samo. Mam i korektor i kompakt. Oba "spocone" i oba cudne.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 17:51   #1384
mag11111111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: s
Wiadomości: 141
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o to że na powierzchni kosmetyku były kropelki wody? Ja tez tak miałam z podkładem SB w kompakcie ale po pierwszym użyciu wszystko się wymieszało i jest ok. Wytrącone z kosmetyku kropelki wody nie świadczą o tym że jest zepsuty
Dla porównania- drugi taki sam podkład w kompakcie przyszedł bez kropelek wody na powierzchni i niczym się nie różni od tego pierwszego - tzn. konsystencja, zapach, właściwości ma takie same
tak, to jak kropelki wody ale skoro może tak być to się cieszę Nie lubię reklamacji i takich tam. Teraz jeszcze czekam na cupid's Benefita i puder alabaster i basta w tym miesiącu - wydałam już 400zł -ale na pociesznie -wszysyko było mi potrzebne wręcz niezbędne.
mag11111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 17:54   #1385
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
no niestety
przesyłka jest osobną sprawą - reklamujesz towar, a nie usługę doręczenia
sklepy czasem zwracają koszty przesyłki, ale to tylko ich dobra wola
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Tak, zgadza się

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

denny
Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no to jest zdecydowanie coś innego. Przecież sposób dostawy jest częścią transakcji. Ponoszę jego koszt w uzgodnieniu ze sprzedającym. Jesli jest napisanie w aukcji , ze przesyłka pocztą to nie wymagam zwrotu za transport promem kosmicznym. A na to jak ja dotrę do sklepu stacjonarnego sprzedający nie ma wpływu żadnego.

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

acha..no tylko my sobie tak gadamy na logikę ale jestem ciekawa czy jest jakiś przepis ( z góry zakładam,że głupawy )

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

kochane z ciekawości wlazłam na prawo.money i wychodzi, ze nie macie racji...no już mnie zaczyna to męczyć znowu ennka ma rację ..ehh..zycie
cyt: W przypadku niezgodności towaru z umową - koszt przesyłki ponosi
sprzedawca
Kodeksu cywilnego z dnia 27 lipca 2002 r.
art. 8 p. 2
"Nieodpłatność naprawy i wymiany w rozumieniu ust. 1 oznacza, że
sprzedawca ma również obowiązek zwrotu kosztów poniesionych przez
kupującego, w szczególności kosztów demontażu, dostarczenia, robocizny,
materiałów oraz ponownego zamontowania i uruchomienia."

chyba, ze to stary przepis, jak nie umiem czytać...dziecko mi rzyga..idę
polecam artykuł z linka poniżej
http://biznes.interia.pl/news/kto-pl...u,1115797,3415

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
z drugiej strony 99,9% sklepów i sprzedawców netowych zasrzega w regulaminie sobie że nie oddaje za przesyłkę i nie ujedziesz;
jak ktoś upierdliwy i ustawe znajdzie to nie wygrasz;
jak ktoś niekumaty to uwierzy że tak ma być a nie inaczej;
zapis w regulaminie to sobie może mieć
ale takie zapisy należą do tzw klauzul niedozwolonych, za co może beknąć taki sprzedający
Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o to że na powierzchni kosmetyku były kropelki wody? Ja tez tak miałam z podkładem SB w kompakcie ale po pierwszym użyciu wszystko się wymieszało i jest ok. Wytrącone z kosmetyku kropelki wody nie świadczą o tym że jest zepsuty
Dla porównania- drugi taki sam podkład w kompakcie przyszedł bez kropelek wody na powierzchni i niczym się nie różni od tego pierwszego - tzn. konsystencja, zapach, właściwości ma takie same
ja mam 3 podkłady SB i 2 z nich miały kropelki
tak jak koleżanka napisała nie oznacza to starości kosmetyku
nie masz czego reklamować
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 17:58   #1386
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
ennkoo
na ten przepis powołujemy się, jeśli to my chcemy złożyć reklamację

jeśli my przyjmujemy reklamację powołujemy się na ustawę o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny

cudne to nasze prawo
Rozumiem,że to co zacytowałaś to jakaś interpertacja? W życiu bym nie kupiła ponownie z sklepie, który by się do niej zastosował. To tak jak z wydawaniem reszty zwyczajowo się przyjęło, ze Ci wydają resztę. Ciekawe czy ktokolwiek by wrócił do sklepu, w którym sprzedawca by wykorzystał przecież swoje prawo do przyjmowania tylko ścisle odliczonej kwoty.
Ja , jako sprzedawca nie pozwoliłabym,żeby kupujący poniósł chociaż złotówkę straty przez moją pomyłkę czy niedbalstwo. Jako kupujący rownież tego oczekuję.

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
czyli znowu wyszło ...hm..jak by to..na moje?
eh...mój geniusz mnie przytłacza
muszę sobie coś kupić w nagrodę żeby nie być tylko mondrom ale i pieknom!
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 18:06   #1387
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
oooo....a jak byś dała radę jakoś rozwinąć to porównanie kulek i tego prasowańca? on nie jest dużo bardziej rozświetlający?
W tej chwili jest dużo bardziej rozświetlający niż kulki, ale również w zupełnie inny sposób Twarz jest taka wypoczęta

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
no ja wiem, ze te mini sa kiepsko wykonane
sprzedawalam wszystkie osobno. od osoby kupujacej pedzel i jeszcze inne kulki z tego zestawu mam komentarz pozytywny.. eh.

no ja bym nie miala nic przeciwko zwortowi kosztow, jakby faktycznie cos nie tak z mojej winy bylo, ale takie widzimisie kupujacej?

miala wyslac @ ze zdjeciami tych swoich, ale na razie cisza..
Wiesz, a ja myślę, że ona je wypróbowała i jej się nie spodobały i szuka powodu, żeby oddać, a najlepiej zwalić, że to podróbka Absolutnie nie zwracaj pieniędzy przed tym jak dostaniesz kulki z powrotem, bo: nie wiadomo co Ci odeśle i w jakim stanie, jeśli w ogóle odeśle
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
no wreszcie ciekawe miniaturkowe pudła, chcę takie!!

poważnie aż tak dobrze?


Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o to że na powierzchni kosmetyku były kropelki wody? Ja tez tak miałam z podkładem SB w kompakcie ale po pierwszym użyciu wszystko się wymieszało i jest ok. Wytrącone z kosmetyku kropelki wody nie świadczą o tym że jest zepsuty
Dla porównania- drugi taki sam podkład w kompakcie przyszedł bez kropelek wody na powierzchni i niczym się nie różni od tego pierwszego - tzn. konsystencja, zapach, właściwości ma takie same
Te kropelki to chyba nic złego. Kiedyś kupiłam pomadkę w MAC we Wrocławiu, była nowiutka, ale miała własnie kropelki
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 18:08   #1388
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
: roza: jakieś zakupy, prezenty? Trzeba korzystac póki jest okazja
Eeee...w niedzielę mam urodziny , to wtedy będzie się działo...

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
edit:
ooo! opakowania tej azjatyckiej mini-trójki sa klasyczne papierowe, mniam
No pikne jakby na nie nie patrzeć
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 18:11   #1389
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
Rozumiem,że to co zacytowałaś to jakaś interpertacja?
art. 11 = umowa zawarta na odległość powinna określać miejsce i sposób składania reklamacji nie powodujące nadmiernych trudności lub kosztów po stronie konsumenta

interpretacją, jest jedynie uznanie, że koszty przesyłki pocztowej są na tyle niewielkie, że może ponieść je konsument = nie są to nadmierne trudności lub koszty

Cytat:
Napisane przez ennkaa
eh...mój geniusz mnie przytłacza
muszę sobie coś kupić w nagrodę żeby nie być tylko mondrom ale i pieknom!
oczywiście, że musisz
i ja też
i wszyscy, którzy to czytają i dokształcili się w niuansach prawa konsumenckiego też muszą

tylko co ja muszę? chciałam Coralistę, ale wziął i zniknął
nowe promocje poproszę
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 18:16   #1390
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość

oczywiście, że musisz
i ja też
i wszyscy, którzy to czytają i dokształcili się w niuansach prawa konsumenckiego też muszą

tylko co ja muszę? chciałam Coralistę, ale wziął i zniknął
nowe promocje poproszę
no właśnie kurcze moje cienie mają tą samą przypadłość
przebieram nogami i czekam na ..natchnienieznając życie za czas niedługi wygenerujecie mi jakąś potrzebę
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 18:27   #1391
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Dzwoniłam dzisiaj do paypala- powiedział mi pan, że pieniądze doszły do tru ( mimo tego,że wysłałam na mail info@srtrawberry...), a z tru jak im wysyłam potwierdzenie wplaty, to piszą,ża wpłata jeszcze niezaksięgowana, wtopiłam Nacre i 138,50
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 18:36   #1392
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Dennyrose, ja zawsze pisze, ze jestem "very unsatisfied with this purchase" i wklejam foty (foty to nawet zenek zrozumie )
To mag chciała reklamować korektor ale wyszło że wszytko z nim ok

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
nie no jasne. Ale z jej punktu widzenia, dostała podróbę, więc przedmiot niezgodny z umową, więc należy jej się zwrot kosztów przesyłki. Nie twierdzi przecież ,że chce wymienić, bo jej się nie podoba opakowanie. Chodzi o zasadę. Moim zdaniem najdokładniej jej spróbuj opisać jak się ma sprawa z miniaturami, może ona zwyczajnie nie wie. Jak dostaniesz od niej zdjęcie, rzecz jasna. Może się okazać, że faktycznie ma te azjatyckie albo podróbę i sprawa się wyjasni. A tu już się dziewczyny na nią nakręcają niepotrzebnie otworzyła paczkę, zobaczyła, że coś nie gra i sie wkurzyła. Każdy by się wkurzył. Moim zdaniem, możesz też zaproponować ekspertyzę jeśli wyjdzie,ze orginał (a wyjdzie) to ona za nią płaci. Powinna wtedy uwierzyć, że wiesz co masz.
Ja rozumiem że nie wszyscy muszą być tak dobrze poinformowani na temat kosmetyków jak Wizażanki ale jeżeli otrzymany kosmetyk wzbudził jej podejrzenia to powinna:
1.pójść do perfumerii zapytać o opinię bądź
2. napisać do dystrybutora albo producenta i dołączyć zdjęcia aby oni się wypowiedzieli bądź
3. poszukać informacji lub zdjęć w internecie (a tych jak wiadomo nie brakuje).
A ona od razu zarzuciła Sprzedającej że to podróba i zażądała zwrotu pieniędzy i kosztów przesyłek na warunkach dla mnie niedopuszczalnych (tzn. najpierw ona dostanie pieniądze a dopiero potem odeśle produkt). Nikt przy zdrowych zmysłach nie odda z góry pieniędzy osobie, która rzuca oskarżeniami o podróbkę podczas gdy istnieje 100% pewność że dostała oryginał


Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Wiesz, a ja myślę, że ona je wypróbowała i jej się nie spodobały i szuka powodu, żeby oddać, a najlepiej zwalić, że to podróbka Absolutnie nie zwracaj pieniędzy przed tym jak dostaniesz kulki z powrotem, bo: nie wiadomo co Ci odeśle i w jakim stanie, jeśli w ogóle odeśle
Tak też niestety może być

Edytowane przez dennyrose
Czas edycji: 2009-11-03 o 18:43
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 19:15   #1393
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
mają napis na opakowaniu "ASIAN SEASONS"

swoją drogą śliczne są i w stosunku do nich truskawkowe faktycznie wyglądają jak podróby
ale laaaaaaaaaaaadne!

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Pewnie, że będzie. Jak tylko doleci ten zestaw Cliniqua

Żeby to było takie proste...Jak się nie ma, też się wchodzi, a potem cóż...długi, debety, likwidacja lokaty
hehe jak powiesz jaki bedzie to moze bedzie klinik!
no wlasnie....nie ma sie a i tak sie wchodzi, pozniej spac nie mozna, jesc, myc sie tez jest ciezko, ale juz trzeba bo trzeba wyjsc od ludzi cos pozyczyc, zeby miec na zakupy na tru
Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no ba! nikt nam nie zarzuci,ze szalejemy. Ja jak idę na zakupy z mamą to zawsze tak jest. Mam np. ogląda jakąś bluzkę ale jej kasy szkoda, to ja jej mówię, że jej kupię. Dwa sklepy dalej odwrotna sytuacja. A potem w domu TŻ pyta. I co sobie kupiłaś? A ja z czystym sumieniem odpowiadam NIC!


Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
liczę na Ciebie

a jak się nie ma, to też można, ale wtedy się chyba popadnie w depresję

napisz jej, żeby poszła do sephory czy czegoś podobnego, że Ty nie sprzedałaś jej podróby i coś w tym stylu niech się pocałuje w .. nos
jasne, może jeszcze jej dopłać za straty moralne, psychologa, psychiatrę, za rozpakowanie kulek, potem zapakowanie przed wysłaniem do Ciebie i ruszenie tyłka na pocztę w celu wysłania. O, i za ten tel do Ciebie też jej oddaj
juz mam depresje
heh zawsze sie znajdzie jakis wsciekly klient na all:/
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 19:29   #1394
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Kliknąć różyk nie klikać różyka
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 19:35   #1395
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Też mam ten dylemat
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 19:39   #1396
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Kliknąć różyk nie klikać różyka
klikaaaac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 19:46   #1397
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

Jakby korzenny Eee nie umiem opisywać zapachów Jak masz Douglasa pod ręka to skocz powąchać
Aha, masz racje zajrze do Douglasa, zreszta przeciez wklejalam Wam co mi Zenek pisal grzecznie ze należy na Truskawce raczej kupowac coś, co się już zna


Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wypróbowałam Narces Co Wam będę mówić - dla mnie lepszy od kulek o niebo Chyba z każdej buzi zrobi fotoshopowy glow
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
W tej chwili jest dużo bardziej rozświetlający niż kulki, ale również w zupełnie inny sposób Twarz jest taka wypoczęta

On juz prawie mój, umieram z ciekawosci, wszyscy pisza o tym efekcie photoshopu W TAKIEJ SYTUACJI NIE MOGE GO NIE KUPIC
Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 19:49   #1398
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Kliknąć różyk nie klikać różyka
klikać

dostałam drugą laurkę z UC
__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 19:55   #1399
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
klikaaaac
No to klikac ale jutro, moze spadnie dolar
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 20:08   #1400
mag11111111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: s
Wiadomości: 141
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Zwracam się do tej częsci, która zakupiła diamond dust - też tak macie, że większość osób mi teraz zwraca uwagę (po muśnięciu nawet całej twarzy nim - a co mi tam!) że cera mi się porawiła i w ogóle twarz wygląda bardzo zdrowo, ładnie, nie widać pudru, itp.? Zakupiłam 2 opakowania z czego cieszyłam się niezmiernie ale moja koleżanka - wizażystka, makijażystka - wyprosiła go u mnie. Coś w nim jednak jest.
mag11111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 20:27   #1401
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez mag11111111 Pokaż wiadomość
Zwracam się do tej częsci, która zakupiła diamond dust - też tak macie, że większość osób mi teraz zwraca uwagę (po muśnięciu nawet całej twarzy nim - a co mi tam!) że cera mi się porawiła i w ogóle twarz wygląda bardzo zdrowo, ładnie, nie widać pudru, itp.? Zakupiłam 2 opakowania z czego cieszyłam się niezmiernie ale moja koleżanka - wizażystka, makijażystka - wyprosiła go u mnie. Coś w nim jednak jest.
o jak się cieszę że go w końcu kliknęłam
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 20:36   #1402
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
o jak się cieszę że go w końcu kliknęłam
a ja nie kupiłam
i co??
jak ja mam z tym żyć??
jak sie nikt do dimiti nie zgłosi po niego to pewnie w końcu przegram i JA się zgłoszę
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 20:37   #1403
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

a co to?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 20:38   #1404
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość

On juz prawie mój, umieram z ciekawosci, wszyscy pisza o tym efekcie photoshopu W TAKIEJ SYTUACJI NIE MOGE GO NIE KUPIC
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 20:42   #1405
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez mag11111111 Pokaż wiadomość
Zwracam się do tej częsci, która zakupiła diamond dust - też tak macie, że większość osób mi teraz zwraca uwagę (po muśnięciu nawet całej twarzy nim - a co mi tam!) że cera mi się porawiła i w ogóle twarz wygląda bardzo zdrowo, ładnie, nie widać pudru, itp.? Zakupiłam 2 opakowania z czego cieszyłam się niezmiernie ale moja koleżanka - wizażystka, makijażystka - wyprosiła go u mnie. Coś w nim jednak jest.
ja cala twarz mizialam platinum, diamond na policzki, raz uzylam diamonda, ale wydawalo mi sie, ze za duzo go nalozylam jutro jednak jeszcze raz zrobie do niego podejscie i sie okaze ogolnie za taka cene puderki sa swietne i baaaaaaaaaardzo wydajne

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
No to klikac ale jutro, moze spadnie dolar
hehe no moze
Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
klikać

dostałam drugą laurkę z UC
a ja jutro musze dzwonic do UC bo zaplacilam vat naliczony lacznie z 3 paczek a dostalam tylko jedna i do tej pory 2 mi nie przyszly!

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
a ja nie kupiłam
i co??
jak ja mam z tym żyć??
jak sie nikt do dimiti nie zgłosi po niego to pewnie w końcu przegram i JA się zgłoszę
no do piatku jak bedzie cisza to mozesz go przygarnac

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a co to?
chodzi ci o ten puderek ? tru dala na promocji pudry sypkie scotta barnesa po dwa opakowania za cos 56zl? i ja kliknelam bronze, platinum i diamond dust diamond wychwalany wszedzie cos jak efekt po meteorytach
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 20:42   #1406
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
a ja nie kupiłam
i co??
jak ja mam z tym żyć??
jak sie nikt do dimiti nie zgłosi po niego to pewnie w końcu przegram i JA się zgłoszę
no ja się w końcu złamałam, chociaż jakoś nie mam zaufania do tego barnesa. Mam nadzieję że jednak będzie super fantastic

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a co to?
to
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 20:43   #1407
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

aha ok. mam meteorki to mi niepotrzebny
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 20:48   #1408
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
aha ok. mam meteorki to mi niepotrzebny
no ja też mam meteorki - ale to niewiele zmienia nam tu nigdy nie jest dość
z tego co pamietam dimiti miała go w jakiejś rewelacyjnej cenie więc kusi kusi kusi ..... przecież w końcu i meteorki się skończą to trzeba będzie co innego użyć
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 20:48   #1409
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
aha ok. mam meteorki to mi niepotrzebny
no wiele osob rzucilo w kat meteoryty przez ten puderek ja tez ale ze mna to inna sprawa, bo ja fanka meteorytow nie jestem podobaja mi sie, ale jakos bezowe i miniaturki mi wystarcza, pastele biedne siedza nieuzywane!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 20:53   #1410
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VII

dziewczyny skoro Wy takie specjalistki jesteście to powiedzcie mi proszę coś o meteorytach - buszując po all natknęłam się na http://www.allegro.pl/item786978453_...mythic_01.html
ja kupowałam na tru pełnowymiarowe i miały czarny kartonik a nie biały - o co chodzi??
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.