Lubelskie Panny Młode cz.VII (& Żonki'09) - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-04, 19:24   #4981
exceptional697
Raczkowanie
 
Avatar exceptional697
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 152
GG do exceptional697
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz.VII (& Żonki'09)

Cytat:
Napisane przez d123 Pokaż wiadomość
Nauki na pewno bedziemy robić na Staszica jak bedę wiedziała kiedy Mój przyjeżdza to zaklepie termin.Pozwolenie od proboszcza juz załatwiłam...wiec jedna sprawa z głowy.Wydał mi taki papierek ze zezwala na weekendowe nauki na ul.Staszica...a Mój przyjedzie na jakies 2 tyg.czyli .. tylko na odbycie nauk i ucieka z powrotem ..., ale cóż zrobic a jak jest na tych naukach to Ci niestety nie powiem ale dziewczyny mówiły ze fajnie i polecają
no właśnie u nas jest taki problem że mój może mieć tylko 22 dni urlopu na cały rok i jakbyśmy chcieli zrobić nauki na staszica to musiałby wziąć 8 dni urlopu(bo tak ma samoloty) wiec zostanie tylko 14 dni na ślub i wesele ;(
No właśnie ciekawa jestem czy można zrobić tak, że ja będę na tych obydwu weekendach a mój tż tylko na tych z poradnią, bo nauki kościelne ma już zaliczone
__________________
I nic nie jest stracone, jeżeli ma się dość odwagi, by przyznać, że wszystko jest stracone i że trzeba zaczynać od zera...

Edytowane przez exceptional697
Czas edycji: 2010-02-04 o 19:29
exceptional697 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 19:35   #4982
d123
Rozeznanie
 
Avatar d123
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 582
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz.VII (& Żonki'09)

Cytat:
Napisane przez exceptional697 Pokaż wiadomość
no właśnie u nas jest taki problem że mój może mieć tylko 22 dni urlopu na cały rok i jakbyśmy chcieli zrobić nauki na staszica to musiałby wziąć 8 dni urlopu(bo tak ma samoloty) wiec zostanie tylko 14 dni na ślub i wesele ;/
..hmm , wiec może da sie to jakoś rozbic ...najlepiej bedzie jakbys zadzwoniła albo podjechała na Staszica.Ja tak zrobie w przyszłym tygodniu pogadam z księdzem...o terminach, o ewentualnym rozbiciu tego jakos ..bo tez nie jestem przekonana na ile teraz Moj TŻ dostanie urlop...

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez exceptional697 Pokaż wiadomość
no właśnie u nas jest taki problem że mój może mieć tylko 22 dni urlopu na cały rok i jakbyśmy chcieli zrobić nauki na staszica to musiałby wziąć 8 dni urlopu(bo tak ma samoloty) wiec zostanie tylko 14 dni na ślub i wesele ;(
No właśnie ciekawa jestem czy można zrobić tak, że ja będę na tych obydwu weekendach a mój tż tylko na tych z poradnią, bo nauki kościelne ma już zaliczone
jeśli ma zaliczone ...to nie bedzie z tym najmniejszego problemu na 100% tylko poradnia do odrobienia mu pozostanie.
d123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 20:07   #4983
exceptional697
Raczkowanie
 
Avatar exceptional697
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 152
GG do exceptional697
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz.VII (& Żonki'09)

Cytat:
Napisane przez d123 Pokaż wiadomość
..hmm , wiec może da sie to jakoś rozbic ...najlepiej bedzie jakbys zadzwoniła albo podjechała na Staszica.Ja tak zrobie w przyszłym tygodniu pogadam z księdzem...o terminach, o ewentualnym rozbiciu tego jakos ..bo tez nie jestem przekonana na ile teraz Moj TŻ dostanie urlop...

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

jeśli ma zaliczone ...to nie bedzie z tym najmniejszego problemu na 100% tylko poradnia do odrobienia mu pozostanie.
no właśnie mamy z tą poradnią problem bo pani powiedziała mi że żeby to zaliczyć trzeba być na 3 spotkaniach które odbywają się raz w tygodniu... a my nie mamy tyle czasu...
__________________
I nic nie jest stracone, jeżeli ma się dość odwagi, by przyznać, że wszystko jest stracone i że trzeba zaczynać od zera...
exceptional697 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 20:17   #4984
bernadeta85
Rozeznanie
 
Avatar bernadeta85
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 969
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz.VII (& Żonki'09)

Cytat:
Napisane przez agaaa.k Pokaż wiadomość
OMG nie zapisałam się w końcu na makijaż do Marty.B bo cały dzień ma już zajęty wiedziałam że tak będzie eh....:/ pozostaje pani Ola lub pani Berta choć też niewiadomo jak z terminem. Bernadeta pani Berta dojeżdża do klientki? Załamka
Tak dojeżdża mi właśnie na tym najbardziej zależało...
__________________
10.04.2010 r. Zostałam Panią S...

http://s10.suwaczek.com/20100410650113.png
bernadeta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 20:18   #4985
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz.VII (& Żonki'09)

Cytat:
Napisane przez zaneta_212 Pokaż wiadomość
Kurde jeszcze ten taniec...ja tez musze swojego zaciagnąc, chociaż pare lekcji wziąc... ale gdzie? bo ja nie chce na jakies długie kursy iśc gdzie po kolei uczy sie różnych tańców. Taki podstawowy towarzyski wystarczy. Możecie kogoś polecic? byc moze gdzieś już sie ten wątek przewinął, ale ja nie pamiętam. Exceptional trzymaj sie jakoś to będzie
my chodziliśmy do Step by step, nie uczyliśmy się wszystkich tańców, tylko jednego, wybranego (walca z układem), byliśmy na bodajże 5 czy 6 lekcjach

Cytat:
Napisane przez kamab22 Pokaż wiadomość
Maria28 piękny avatarek, napatrzyć się nie mogę
dziękuję szkoda, że to nie ja na tym avatarku

Cytat:
Napisane przez d123 Pokaż wiadomość
eeeebleeee makijaż dla faceta ...? nawet mu tego nie mów...mój to by mnie chyba
mój TZ do ślubu nie miał żadnego make upu , za to do sesji zdjęciowej w plenerze pacnęła go moja makijażystka pudrem czy fluidem
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 20:45   #4986
Myszulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 196
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz.VII (& Żonki'09)

Cytat:
Napisane przez kamab22 Pokaż wiadomość
Dopiero zauważyłam ze wielkimi krokami zbliżamy się do końca wątku
Gaduły
no rzeczywiście
Może wymyślimy sobie jakiś fajny tytuł?? Widziałam że inne PM to często tak robią :P

Cytat:
Napisane przez bernadeta85 Pokaż wiadomość
5000 postów w wątku i zakłada się nowy a mój jest 4955 więc dlatego już niedługo...
ale wcześniejszy wątek VI o wiele szybciej skończyłyśmy a ten ciągnął się juz od końca sierpnia
widocznie nic się u nas nie działo, może mniej się przejmujemy i mniej omawiamy każdy szczególik

Cytat:
Napisane przez exceptional697 Pokaż wiadomość
Ale się porobiłą :/ okazuje się, że mój TŻ musi wziąć 8 dni urlopu z pracy, żebyśmy mogli załatwić wszystkie nauki w marcu, na cały rok ma przewidziane 22 dni urlopu czyli jak teraz wykorzysta 8 to zostanie mu raptem 14 dni urlopu na przyjazd na ślub i wesele!! To chyba jakieś ponure żarty i jak my niby mamy wszystko przygotować i wszystko załatwić jak on się pojawi dosłownie kilka dni przed ślubem (no bo będzie musiał zostać pare dni po - żeby wszystkie papierki pozałatwiać Normalnie tylko zacząć płakać Nawet tańczyć nie umiemy - chociaż to teraz wydaje się najmniejszym problemem bedzie płyta z wesela na którym Młodzi chodzą a nie tańczą
o jej to rzeczywiście macie napięty plan, współczuje bo co to jest te marne 22 dni przy tylu załatwieniach
Radzę pogadać z księdzem u was w kościele gdzie ślub macie, pójdź powiedz jak ma się sytuacja że tż daleko, możesz też najwyzej ciut podkoloryzować że tż nie ma tyle urlopu że nie wiesz jak to zrobić...no wiesz poczaruj moze zaliczy wam nauki na podstawie tylko twojego uczestnictwa...

Cytat:
Napisane przez agaaa.k Pokaż wiadomość
OMG nie zapisałam się w końcu na makijaż do Marty.B bo cały dzień ma już zajęty wiedziałam że tak będzie eh....:/ pozostaje pani Ola lub pani Berta choć też niewiadomo jak z terminem. Bernadeta pani Berta dojeżdża do klientki? Załamka
nie łam się, jest jeszcze parę innych dobrych makijażystek...
http://www.sluby.lublin.pl/portal/in...d=62&Itemid=92
z tego co orientuje się to te dwie panie z tej strony też są ok:
Edyta Błaszczak
E. Kazanowska-Flis
może mają jeszcze wolne terminy

Cytat:
Napisane przez potterowna Pokaż wiadomość
Zastanawiałyście się może nad oprawą muzyczną dla ślubu? A może macie jakiegoś skrzypka godnego polecenie
Cytat:
Napisane przez kamab22 Pokaż wiadomość
My mamy skrzypka, to jego stronka http://www.skrzypce.org/
ten pan był tu bardzo często polecany i też miałam pisać
__________________
...Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami...
P. C.

Edytowane przez Myszulek
Czas edycji: 2010-02-04 o 20:47
Myszulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 20:54   #4987
exceptional697
Raczkowanie
 
Avatar exceptional697
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 152
GG do exceptional697
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz.VII (& Żonki'09)

Cytat:
Napisane przez Myszulek Pokaż wiadomość
no rzeczywiście
o jej to rzeczywiście macie napięty plan, współczuje bo co to jest te marne 22 dni przy tylu załatwieniach
Radzę pogadać z księdzem u was w kościele gdzie ślub macie, pójdź powiedz jak ma się sytuacja że tż daleko, możesz też najwyzej ciut podkoloryzować że tż nie ma tyle urlopu że nie wiesz jak to zrobić...no wiesz poczaruj moze zaliczy wam nauki na podstawie tylko twojego uczestnictwa...
na szczescie tż ma dyplom z kursu przedmałżeńskiego który robił w wojsku, takze kościelne są załatwione tylko my nie możemy nijak zorganizować tych spotkań w poradni rodzinnej...
Ma ktoś jakieś namiary, gdzie można to załatwić w miarę szybko i sprawanie??
__________________
I nic nie jest stracone, jeżeli ma się dość odwagi, by przyznać, że wszystko jest stracone i że trzeba zaczynać od zera...
exceptional697 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-04, 20:57   #4988
bernadeta85
Rozeznanie
 
Avatar bernadeta85
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 969
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz.VII (& Żonki'09)

Cytat:
Napisane przez Myszulek Pokaż wiadomość
no rzeczywiście
Może wymyślimy sobie jakiś fajny tytuł?? Widziałam że inne PM to często tak robią :P
"PM z lubelskiego z niecierpliwością oczekują wesela własnego"
__________________
10.04.2010 r. Zostałam Panią S...

http://s10.suwaczek.com/20100410650113.png
bernadeta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 21:00   #4989
maciejka83
Rozeznanie
 
Avatar maciejka83
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 679
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz.VII (& Żonki'09)

Laseczki, kilka dni nie pisałam,a tyle naskrobałyście, że nie wiadomo na co odpisywać. Zaczyna się przedślubne poruszenie co z jednej strony cieszy a z drugiej przeraża
Gratuluję kolejnym Pm-kom wyboru tej jedynej i niepowtarzalnej sukni !!!
Wczoraj moja przyjacółka też się wkońcu zdecydowała, choć o samego rana marudzi, że coś nie tak-ale wymyśla, bo wyglądała bosko

Co do wystroju kościoła to i my nikogo jeszcze nie mamy, ale znam 2 pary, ktore ślubują tego samego dnia i mam nadzieję, ze jakoś się dogadamy.
Wogóle stwierdziłam, ze w niektórych sprawach jesteśmy daleko w polu.
Dziś zamówiłam zaproszenia & winietki - tylko muszę przeslać jeszcze listę do personalizacji, choć chyba postawię na wersję wierszyka, w którym nie trzeba będzie odmieniać nazwisk,bo juz szału dostaję

Nie mamy żadnej oprawy, choć zawsze marzyły mi się skrzypce i Ave Maria .Dzwoniłam chyba w tamtym tyg. do p. Natalii, którą miały u siebie Amirka i Elizka,ale 500zł to dla nas trochę za dużo

Jutro jadę próbować ciast z Modliborzyc -są ponoć w Olimpie i torciku z Wiliamsa (choć smak znam, bo to mój ulubiony tylko ta cena...)-mam już co prawda swoje typy -Nina i Alicja w Nasutowie-ale moja przyszła teściowa się uparła, więc stwierdzilam, ze trzeba zacieśniać relacje-a co mi tam

Quillaja-a co tam się stało z kiecką-jednak serduszko mocniej zabiło do innej? nie było problemu ze zwrotem zaliczki?

kurcze dziewczyny, to już kolejna część wątku...

Edytowane przez maciejka83
Czas edycji: 2010-02-04 o 21:05
maciejka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 21:02   #4990
exceptional697
Raczkowanie
 
Avatar exceptional697
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 152
GG do exceptional697
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz.VII (& Żonki'09)

Cytat:
Napisane przez bernadeta85 Pokaż wiadomość
"PM z lubelskiego z niecierpliwością oczekują wesela własnego"
Hehe dobre już możemy powoli odliczać
jeszcze tylko 7... wiadomości
__________________
I nic nie jest stracone, jeżeli ma się dość odwagi, by przyznać, że wszystko jest stracone i że trzeba zaczynać od zera...

Edytowane przez exceptional697
Czas edycji: 2010-02-04 o 21:08
exceptional697 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 21:05   #4991
bernadeta85
Rozeznanie
 
Avatar bernadeta85
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 969
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz.VII (& Żonki'09)

o nie mam lepsze z mojego ulubionego filmu..... moja koleżanka ostatnioo miała fazę na ten cytat:

"Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz - Lubelskie PM 2010"
__________________
10.04.2010 r. Zostałam Panią S...

http://s10.suwaczek.com/20100410650113.png
bernadeta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-04, 21:07   #4992
Myszulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 196
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz.VII (& Żonki'09)

Cytat:
Napisane przez bernadeta85 Pokaż wiadomość
o nie mam lepsze z mojego ulubionego filmu..... moja koleżanka ostatnioo miała fazę na ten cytat:

"Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz - Lubelskie PM 2010"
extra - jestem ZAAAAAAA
czy za parę postów założysz wątek jako ta pierwsza otwierająca nasze przejście z panienek na żonki :P ???
__________________
...Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami...
P. C.

Edytowane przez Myszulek
Czas edycji: 2010-02-04 o 21:08
Myszulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 21:14   #4993
kamab22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 465
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz.VII (& Żonki'09)

Cytat:
Napisane przez bernadeta85 Pokaż wiadomość
"PM z lubelskiego z niecierpliwością oczekują wesela własnego"
A może " Pm .....................wese la swego"

Cytat:
Napisane przez maciejka83 Pokaż wiadomość
Dziś zamówiłam zaproszenia & winietki - tylko muszę przeslać jeszcze listę do personalizacji, choć chyba postawię na wersję wierszyka, w którym nie trzeba będzie odmieniać nazwisk,bo juz szału dostaję

Nie mamy żadnej oprawy, choć zawsze marzyły mi się skrzypce i Ave Maria .Dzwoniłam chyba w tamtym tyg. do p. Natalii, którą miały u siebie Amirka i Elizka,ale 500zł to dla nas trochę za dużo
Ja za oprawę ślubu place 180zł, u mnie będzie grał właśnie Pan Szymon.

Maciejko gdzie zamawiasz zaproszenia? I jakie wybrałaś, możesz pokazać

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez bernadeta85 Pokaż wiadomość
o nie mam lepsze z mojego ulubionego filmu..... moja koleżanka ostatnioo miała fazę na ten cytat:

"Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz - Lubelskie PM 2010"
Dobre, uwielbiam te scenkę w Koglu Moglu
kamab22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 21:18   #4994
bernadeta85
Rozeznanie
 
Avatar bernadeta85
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 969
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz.VII (& Żonki'09)

Ok mogę założyć jeszcze nigdy tego nie robiłam ale kiedyś musi być ten 1 raz....
to jak dziewczynki zastawiamy
"Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz - Lubelskie PM 2010" wszystkie za??
__________________
10.04.2010 r. Zostałam Panią S...

http://s10.suwaczek.com/20100410650113.png
bernadeta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 21:19   #4995
exceptional697
Raczkowanie
 
Avatar exceptional697
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 152
GG do exceptional697
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz.VII (& Żonki'09)

Cytat:
Napisane przez kamab22 Pokaż wiadomość

Maciejko gdzie zamawiasz zaproszenia? I jakie wybrałaś, możesz pokazać

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------



Dobre, uwielbiam te scenkę w Koglu Moglu
Ja też bardzo bym chciała zobaczyć

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez bernadeta85 Pokaż wiadomość
ok mogę założyć jeszcze nigdy tego nie robiłam ale kiedyś musi być ten 1 raz:d....
To jak dziewczynki zastawiamy
"oj córuś, córuś już ty długo panienką nie będziesz - lubelskie pm 2010" wszystkie za??
100% za :d
__________________
I nic nie jest stracone, jeżeli ma się dość odwagi, by przyznać, że wszystko jest stracone i że trzeba zaczynać od zera...
exceptional697 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 21:21   #4996
kamab22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 465
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz.VII (& Żonki'09)

Ja jestem za, tylko moze 2010/ 2011 bo Pm-ki 2011 tez tu sa
kamab22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 21:21   #4997
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz.VII (& Żonki'09)

Cytat:
Napisane przez bernadeta85 Pokaż wiadomość
Ok mogę założyć jeszcze nigdy tego nie robiłam ale kiedyś musi być ten 1 raz....
to jak dziewczynki zastawiamy
"Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz - Lubelskie PM 2010" wszystkie za??
Zakładaj zakładaj załapałam się jeszcze na wątek 7 , dziś cofnełam się w czasie, tożto na poczatku tego wątku brałam ślub... Czytałam jak głupia, fajnie tak powspominać

Dziewczęta do zobaczenia w nówce wąteczku, ja żoneczka jeszcze z wami zostane
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 21:22   #4998
Myszulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 196
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz.VII (& Żonki'09)

Cytat:
Napisane przez bernadeta85 Pokaż wiadomość
Ok mogę założyć jeszcze nigdy tego nie robiłam ale kiedyś musi być ten 1 raz....
to jak dziewczynki zastawiamy
"Oj córuś, córuś już Ty długo panienką nie będziesz - Lubelskie PM 2010" wszystkie za??
z tego co patrzyłam musisz wrócić na stronę ze wszystkimi wątkami Na ślubnym kobiercu i na samym dole jest pomarańczowa ikonka NOWY WĄTEK.. potem powinno pójść jak po maśle

ooo jak fajnie załapałam się na 5000 post
__________________
...Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami...
P. C.

Edytowane przez Myszulek
Czas edycji: 2010-02-04 o 21:23
Myszulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 21:24   #4999
bernadeta85
Rozeznanie
 
Avatar bernadeta85
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 969
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz.VII (& Żonki'09)

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16968221
zapraszam
__________________
10.04.2010 r. Zostałam Panią S...

http://s10.suwaczek.com/20100410650113.png
bernadeta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-04, 21:24   #5000
kamab22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 465
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz.VII (& Żonki'09)

Mi się wydaje ze trzeba najpierw poprosić moderatora o zamkniecie tego wątku. Ale pewna nie jestem Motylku pamiętasz jak to było?
kamab22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 21:26   #5001
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz.VII (& Żonki'09)

Cytat:
Napisane przez kamab22 Pokaż wiadomość
Mi się wydaje ze trzeba najpierw poprosić moderatora o zamkniecie tego wątku. Ale pewna nie jestem Motylku pamiętasz jak to było?
Już piszę do M.a.r.t.y

Ogłaszam Ewakuacje do nowego wątku sio mi stąd
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami

Edytowane przez MalgosiaM8
Czas edycji: 2010-02-04 o 21:28
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 21:35   #5002
tweetek86
Raczkowanie
 
Avatar tweetek86
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Lbrt
Wiadomości: 185
GG do tweetek86
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz.VII (& Żonki'09)

Cytat:
Napisane przez kamab22 Pokaż wiadomość
Ja jestem za, tylko moze 2010/ 2011 bo Pm-ki 2011 tez tu sa
a są są i nie chcą by je pominięto
__________________
tweetek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 09:29   #5003
Aania.W
Raczkowanie
 
Avatar Aania.W
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Płock/Lublin
Wiadomości: 104
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz.VII (& Żonki'09)

Cytat:
Napisane przez exceptional697 Pokaż wiadomość
Ale się porobiłą :/ okazuje się, że mój TŻ musi wziąć 8 dni urlopu z pracy, żebyśmy mogli załatwić wszystkie nauki w marcu, na cały rok ma przewidziane 22 dni urlopu czyli jak teraz wykorzysta 8 to zostanie mu raptem 14 dni urlopu na przyjazd na ślub i wesele!! To chyba jakieś ponure żarty i jak my niby mamy wszystko przygotować i wszystko załatwić jak on się pojawi dosłownie kilka dni przed ślubem (no bo będzie musiał zostać pare dni po - żeby wszystkie papierki pozałatwiać Normalnie tylko zacząć płakać Nawet tańczyć nie umiemy - chociaż to teraz wydaje się najmniejszym problemem bedzie płyta z wesela na którym Młodzi chodzą a nie tańczą

Pamiętaj, że zarówno Tobie jak Twojemu TŻ należą się 2 dni wolnego okolicznościowego z okazji ślubu, nie jesto to dużo, ale zawsze więcej niż mniej

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez potterowna Pokaż wiadomość
Zastanawiałyście się może nad oprawą muzyczną dla ślubu? A może macie jakiegoś skrzypka godnego polecenie
U mnie dziewczyna z zespołu ma śpiewać, a tak nic poza tym nie zamawiałam. Zaznaczę, że bardzo ładnie jej to wychodzi
__________________
31.07.2010 na zawsze razem

http://www.suwaczek.pl/cache/f019dd8252.png
Aania.W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 14:13   #5004
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz.VII (& Żonki'09)

kochane, pora na następną część, tą zamykam i zapraszam tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=363123
część już ósma!

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2010-02-05 o 15:30
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:07.