Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-07, 20:28   #2551
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
Krolis, no slicznie Tobie pasuje Poza tym oddawaj mi swoje rzesy
dzięki Moniś
jakie tam rzęsy, to tylko baza Lancome i Diorshow
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 22:01   #2552
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Przejrzałam kilka ostatnich stron zaledwie i

Otóż chce skomponować sobie paletkę 4 cieni MAC.
Mam oczy niebiesko-szare, jestem brunetką
Zależy mi na takich kolorach tych cieni abym mogła je stosować również do makijażu codziennego(raczej w jasnej tonacji 'nude', ale jeden cień ciemniejszy-<myslałam o satin toupe>też byłby przydatny)
Potrzebuje z pewnością jakiegoś 1 cienia pod łuk brwiowy w celu rozświetlenia.
Poza tym w czerwcu wychodzę za mąż i chciałabym makijaż smokey eyes z dodatkiem fioletu.
Poradzicie jakie cienie wybrać +-?
Będę bardzo wdzięczna Bo odwiedzając ostatnio stoisko MAC kompletnie nie mogłam się zdecydować.
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 22:10   #2553
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Przejrzałam kilka ostatnich stron zaledwie i

Otóż chce skomponować sobie paletkę 4 cieni MAC.
Mam oczy niebiesko-szare, jestem brunetką
Zależy mi na takich kolorach tych cieni abym mogła je stosować również do makijażu codziennego(raczej w jasnej tonacji 'nude', ale jeden cień ciemniejszy-<myslałam o satin toupe>też byłby przydatny)
Potrzebuje z pewnością jakiegoś 1 cienia pod łuk brwiowy w celu rozświetlenia.
Poza tym w czerwcu wychodzę za mąż i chciałabym makijaż smokey eyes z dodatkiem fioletu.
Poradzicie jakie cienie wybrać +-?
Będę bardzo wdzięczna Bo odwiedzając ostatnio stoisko MAC kompletnie nie mogłam się zdecydować.
skąd my znamy kompletne niezdecydowanie po wejsciu do MACa witaj wśród swoich

Oczy mam takie jak Ty, ale jestem blondynką. Myślę jednak że na pewno pasowałby Ci Satin Taupe bo on chyba każdemu pasuje.
Do Satyny ja np lubię bardzo pod łuk brwiowy Ricepaper. Niby na pędzlu i w panie wpada w żółty ale tego na powiece nie widać kompletnie przynajmniej u mnie, a rozświetlenie lepsze od niego to moim zdaniem może dać jedynie pigment Vanilla. Tak czy owak, do Satyny Ricepaper. Polecam też jaśniutki, nudasowy Naked Lunch który delikatnie, prawie niezauważalnie wpada w róż. To by Ci pasowało do fioletu który planujesz kupić. Bardzo ładny jest kolor Nocturnelle. Łatwo się też nim pracuje. Polecam również z fioletów ale takich trochę innych Plum Dressing. To cień który zamówiłam w ciemno, myśląc że to klasyczna śliwka, przyjechało to i myślałam że się popłaczę, ale na oku - BOSKI! Trzeba zobaczyć. Ogólnie od wyboru do koloru.
A ślubny smokey z dodatkiem fioletu miałam też na swoim ślubie bardzo mi się podobał
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 11:09   #2554
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Jak to jest mozliwe, ze TTB nie weszla jeszcze do sklepow, a Marine Life jest juz wyprzedany na ich stronie?

I co bede musiala znowu w czwartek jechac i miec nadzieje, ze w sklepie jeszcze bedzie

Co za polityka .......
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 11:21   #2555
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Jak to jest mozliwe, ze TTB nie weszla jeszcze do sklepow, a Marine Life jest juz wyprzedany na ich stronie?

I co bede musiala znowu w czwartek jechac i miec nadzieje, ze w sklepie jeszcze bedzie

Co za polityka .......
bo na stronę zarówno PaP jak i TTB weszły już we wtorek..
a do sklepów wchodzą oddzielnie.. PaP przedwczoraj, a TTB dopiero w przyszły czwartek..
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 12:07   #2556
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
bo na stronę zarówno PaP jak i TTB weszły już we wtorek..
a do sklepów wchodzą oddzielnie.. PaP przedwczoraj, a TTB dopiero w przyszły czwartek..
Wiem, bo bylam przedwczoraj.
Po prostu dziwi mnie, ze maja tak malo egzemplarzy rzeczy, ktora wiadomo, ze rozejdzie sie jak swieze bulki
Pedzel 131 byla wyprzedany tego samego dnia, co weszla kolekcja
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 13:23   #2557
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Wiem, bo bylam przedwczoraj.
Po prostu dziwi mnie, ze maja tak malo egzemplarzy rzeczy, ktora wiadomo, ze rozejdzie sie jak swieze bulki
Pedzel 131 byla wyprzedany tego samego dnia, co weszla kolekcja
131 nie został tak szybko wyprzedany, tylko wprowadzony na stronę już jako 'sold out'.. śledziłam stronę w momencie wprowadzania tych kolekcji i co parę chwil odświeżałam stronę.. nie mógł sprzedać się w kilka sekund pomiędzy moimi odświeżeniami.. od samego początku nie był dostępny..
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-08, 15:19   #2558
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
skąd my znamy kompletne niezdecydowanie po wejsciu do MACa witaj wśród swoich

Oczy mam takie jak Ty, ale jestem blondynką. Myślę jednak że na pewno pasowałby Ci Satin Taupe bo on chyba każdemu pasuje.
Do Satyny ja np lubię bardzo pod łuk brwiowy Ricepaper. Niby na pędzlu i w panie wpada w żółty ale tego na powiece nie widać kompletnie przynajmniej u mnie, a rozświetlenie lepsze od niego to moim zdaniem może dać jedynie pigment Vanilla. Tak czy owak, do Satyny Ricepaper. Polecam też jaśniutki, nudasowy Naked Lunch który delikatnie, prawie niezauważalnie wpada w róż. To by Ci pasowało do fioletu który planujesz kupić. Bardzo ładny jest kolor Nocturnelle. Łatwo się też nim pracuje. Polecam również z fioletów ale takich trochę innych Plum Dressing. To cień który zamówiłam w ciemno, myśląc że to klasyczna śliwka, przyjechało to i myślałam że się popłaczę, ale na oku - BOSKI! Trzeba zobaczyć. Ogólnie od wyboru do koloru.
A ślubny smokey z dodatkiem fioletu miałam też na swoim ślubie bardzo mi się podobał
Właśnie też myślałam o tym ricepaper, co do pigmentu to jest spora różnica między zwykłym cieniem a pigmentem jeśli chodzi np. o aplikację jak i różnice w efekcie końcowym?
Z fioletu ciekawszy efekt a zarazem będzie cieniem dobrym na codzień da Nocturnelle czy Plum Dressing o którym pisałaś?
Bo myślałam też o Crystal lub Sketch(tylko one tak do końca chyba nie wpadają w fiolet)

Pokazałabyś swój makijaż ślubny?Czy może wklejałaś już gdzieś zdjęcie?
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 17:11   #2559
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dziewczyny i chłopaki jakbyście potrzebowali swatchy z To The Beach to u mnie cała fotorelacja, wczoraj byłam, zobaczyłam i zdobyłam

Polecam szczególnie dwa cienie z Pret-a-Papier, Tissueweight oraz Gazette Grey, przeboski jest również róż Instant Chic
Bardzo ładny jest błyszczyk C-thru oraz ciekawe są te jasne kredeczki do zastosowania po wewnętrznej stronie powieki
Z To The Beach...Marine Life 'bajerancki' ale kolory ładnie ożywią karnację, przypomina mi limitowankę z Estee Lauder Exotic Shimmer...
Po za tym przecudna szminka Lazy Day (taka mniej krzykliwa Lady Gaga), taka wearable również Thrills...
Błyszczyki bardzo fajne, Flurry of Fun ma oryginalny kolor z zielonymi drobinkami, Splashing to kryjący, kremowy róż, Easy Lounger już prawie był mój, ale jest zbyt podobny do tego co mam Virgin Kiss, tylko ten pierwszy bardziej srebrzysty...
Cienie do powiek nasycone, prócz tego najjaśniejszego...Humid i Shimmermoss to już klasyka, warto mieć
Róże też fajne pewnie kupiłabym Hipness, ale bardziej odpowiada mi stonowany Instant Chic z PaP, Get-Away Bronze nadaje połysk, formuła jak w X-Rocks z kolekcji Neo Sci fi...
To co wróciło przy okazji TTB to Lustre Drops - po wmasowaniu w skórę nadają subtelny połysk, z brązującej kolekcji również pudrowe brązery i nowość - kremowe - jeśli ktoś lubi drobinki to kolor peach bronze, jeśli ma to być jedynie brązer to ciemniejszy weekend, kolory po nałożeniu są półtransparentne.
Ponad to dostępny jest olejek z drobinkami, jednakże jest tłusty i nieszczególny (również zdanie bardzo miłej Pani makijażystki ze sklepu).
I jeszcze bym zapomniała, kredki! Najładniejsza turkusowa - bardzo nasycona, miękka, choć oliwkowa również fajna...co do lakierów i kredek do ust się nie wypowiem, bo w ogóle nie używam

Uff to chyba wszystko...dawno mnie tu nie było
__________________

Edytowane przez Nevada87
Czas edycji: 2010-05-08 o 17:23
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 19:55   #2560
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Właśnie też myślałam o tym ricepaper, co do pigmentu to jest spora różnica między zwykłym cieniem a pigmentem jeśli chodzi np. o aplikację jak i różnice w efekcie końcowym?
Z fioletu ciekawszy efekt a zarazem będzie cieniem dobrym na codzień da Nocturnelle czy Plum Dressing o którym pisałaś?
Bo myślałam też o Crystal lub Sketch(tylko one tak do końca chyba nie wpadają w fiolet)

Pokazałabyś swój makijaż ślubny?Czy może wklejałaś już gdzieś zdjęcie?
Aplikacja pigmentu jest zupełnie inna bo to sypki cień. Co prawda ja nakładam i pigmenty i cienie prasowane tym samym pędzlem, 217, ale trochę się ta aplikacja różni. przede wszystkim pigmentu trzeba nabrać naprawdę niewiele, strzepać nadmiar, tak żeby się nie posypało pod oczy, ja to zawsze tak dozuję, że prawie nie widać proszku na pędzlu Efekt końcowy jak dla mnie rewela po jednym i po drugim, no może za wyjątkiem odcieni Lustre, którymi ja nie umiem się posługiwać. I cienie, i pigmenty możesz stopniować. Ja np bardzo lubię efekt jaki pigmenty dają na mokro, wtedy są bardzo intensywne, w sam raz na imprezę
Co do Plum Dressing vs. Nocturnelle: to zależy jaki efekt lubisz na oku i co uważasz za odpowiednie na co dzień. Dla mnie oba te odcienie są boskie, nie wiem na który bym się zdecydowała gdybym miała zostawić sobie tylko jeden... Nocturnelle chyba bardziej klasyczny.
Crystal to baaaardzo delikatny cień, idealny do wewnętrznego kącika lub roztarcia fioletowego makijażu. Akurat ja mam tak, że mi pasują i bardziej podobają się cieplejsze wykończenia przy fiolecie, dlatego wolę Naked Lunch
A co do makijażu to chętnie bym pokazała ale nie zrobiłam a na takich tradycyjnych fotach to nie ma takiego zbliżenia na twarz.
Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny i chłopaki jakbyście potrzebowali swatchy z To The Beach to u mnie cała fotorelacja, wczoraj byłam, zobaczyłam i zdobyłam

Polecam szczególnie dwa cienie z Pret-a-Papier, Tissueweight oraz Gazette Grey, przeboski jest również róż Instant Chic
Bardzo ładny jest błyszczyk C-thru oraz ciekawe są te jasne kredeczki do zastosowania po wewnętrznej stronie powieki
Z To The Beach...Marine Life 'bajerancki' ale kolory ładnie ożywią karnację, przypomina mi limitowankę z Estee Lauder Exotic Shimmer...
Po za tym przecudna szminka Lazy Day (taka mniej krzykliwa Lady Gaga), taka wearable również Thrills...
Błyszczyki bardzo fajne, Flurry of Fun ma oryginalny kolor z zielonymi drobinkami, Splashing to kryjący, kremowy róż, Easy Lounger już prawie był mój, ale jest zbyt podobny do tego co mam Virgin Kiss, tylko ten pierwszy bardziej srebrzysty...
Cienie do powiek nasycone, prócz tego najjaśniejszego...Humid i Shimmermoss to już klasyka, warto mieć
Róże też fajne pewnie kupiłabym Hipness, ale bardziej odpowiada mi stonowany Instant Chic z PaP, Get-Away Bronze nadaje połysk, formuła jak w X-Rocks z kolekcji Neo Sci fi...
To co wróciło przy okazji TTB to Lustre Drops - po wmasowaniu w skórę nadają subtelny połysk, z brązującej kolekcji również pudrowe brązery i nowość - kremowe - jeśli ktoś lubi drobinki to kolor peach bronze, jeśli ma to być jedynie brązer to ciemniejszy weekend, kolory po nałożeniu są półtransparentne.
Ponad to dostępny jest olejek z drobinkami, jednakże jest tłusty i nieszczególny (również zdanie bardzo miłej Pani makijażystki ze sklepu).
I jeszcze bym zapomniała, kredki! Najładniejsza turkusowa - bardzo nasycona, miękka, choć oliwkowa również fajna...co do lakierów i kredek do ust się nie wypowiem, bo w ogóle nie używam

Uff to chyba wszystko...dawno mnie tu nie było
Nevaaaaadka
Tyle czasu Cię tu nie było!
A powiedz mi, Ty masz porównanie tej turkusowej kredki z fluidlinem Blue Peep? Bo się mocno zastanawiam...
Ale się rozpisałaś!!!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 11:46   #2561
ahhha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 50
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

witam, wiem, że jestem nowa tu, ale chciałam was spytać, czy są u was w macu produkty takie jak :

Mac Naked Pigment
Szminka Mac Angel

?

i mac eyeliner w żelu , ten w słoiczku kolor czarny

Edytowane przez ahhha
Czas edycji: 2010-05-09 o 11:51
ahhha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-09, 13:06   #2562
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez ahhha Pokaż wiadomość
witam, wiem, że jestem nowa tu, ale chciałam was spytać, czy są u was w macu produkty takie jak :

Mac Naked Pigment
Szminka Mac Angel

?

i mac eyeliner w żelu , ten w słoiczku kolor czarny

Wydaje mi się, że powinny być w każdym MACu, bo to są niezbędniki, ale najlepiej podzwoń po salonach - telefony w pierwszej wiadomości wątku
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 15:43   #2563
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Nevaaaaadka
Tyle czasu Cię tu nie było!
A powiedz mi, Ty masz porównanie tej turkusowej kredki z fluidlinem Blue Peep? Bo się mocno zastanawiam...
Ale się rozpisałaś!!!
Kasiu

Niestety nie mam porównania z Blue Peep...

Dzisiaj testowałam róż Instant Chic na twarzy i jestem zakochana, kolory przecudny i przede wszystkim stonowany, 'naturalny', praktycznie trudno przesadzić z kolorem, bo jest to róż półtransparentny i trzeba się troszkę namachać pędzlem ale zdecydowanie warto, najładniej róż wygląda po jakimś czasie od nałożenia gdy już całkiem stopi się z cerą

Resztę kosmetyków będę testowała jutro ''na sobie'', dzisiaj musiałam nieco zdjęć porobić, a puder z konikiem to bardzo wdzięczny obiekt do fotografowania

Jeszcze taki mały apel do MACzków jeśli macie róże mineralne z kolekcji Too Fabulous na zbyciu to ja jestem bardzo zainteresowana
Interesują mnie Buddy Up, Chic Couple, Bi-tone. Dziękuję
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 08:51   #2564
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
przyszłam się pochwalić
przyszła dzisiaj moja Gaga i wklejam swatch na ustach.
wpadłam na wizaż tylko na chwilkę, ale nie mogłam nie przyłączyć sie do zachwytów uwielbiam takie kolorki, niestety mi kompletnie nie pasują Obojętnie czy miałam tak jak wcześniej blond włosy, czy teraz ciemne (dodam tylko, że patrzeć na nie nie mogę, najchętniej chodziłabym w czapce lub torbie na głowie), to i tak efekt jakiś taki...plastikowy, sztuczny...Kusi mnie od dawna Angel, ale boję się że efekt też taki będzie....Tobie naprawdę ślicznie w tym kolorze
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 11:27   #2565
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
wpadłam na wizaż tylko na chwilkę, ale nie mogłam nie przyłączyć sie do zachwytów uwielbiam takie kolorki, niestety mi kompletnie nie pasują Obojętnie czy miałam tak jak wcześniej blond włosy, czy teraz ciemne (dodam tylko, że patrzeć na nie nie mogę, najchętniej chodziłabym w czapce lub torbie na głowie), to i tak efekt jakiś taki...plastikowy, sztuczny...Kusi mnie od dawna Angel, ale boję się że efekt też taki będzie....Tobie naprawdę ślicznie w tym kolorze
dziękuję kupiłam w ciemno i jestem zachwycona
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 11:38   #2566
limetka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 835
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

dziewczyny gdzie mozna kupic tanio oryginalne odyspki pigmentow MAC? macie jakis sprawdzonych sprzedawcow ,bylabym wdzięczna za namiary
limetka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-10, 11:51   #2567
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez limetka87 Pokaż wiadomość
dziewczyny gdzie mozna kupic tanio oryginalne odyspki pigmentow MAC? macie jakis sprawdzonych sprzedawcow ,bylabym wdzięczna za namiary

Przeczytaj proszę pierwszy post w wątku. Tam jest wszystko.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 10:44   #2568
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Potrzebuję Waszej pomocy, inspiracji, jendym słowem
otóż w sobotę wybieram sie na dużą imprezę z okazji okrągłej rocznicy urodzin babci mojego TŻta i jednocześnie rocznicy ślubu jego dziadków. Babcia jest osobą bardzo konserwatywną jeśli chodzi o strój, a wyżyny osiąga jeśli chodzi o makijaż (tzn. nie dość, że nienawidzi żadnego makijażu, to nawet użycie mocniejszych perfum lub lakieru do włosów jest dla niej zbrodnią). Jest to osoba wiekowa, zresztą centralna postać imprezy, wiec wolałabym wywrzeć na niej dobre wrażenie, jednak poznam też większą cześć rodziny TŻta, której wcześniej nigdy nie widziałam i chciałabym zrobić dobre wrażenie, a bez makijażu... Może problem wyda Wam sie błahy, ale podrzućcie jakiś pomysł, zwłaszcza na makijaż oka, coby wszystkie strony były zadowolone
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 11:47   #2569
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Potrzebuję Waszej pomocy, inspiracji, jendym słowem
otóż w sobotę wybieram sie na dużą imprezę z okazji okrągłej rocznicy urodzin babci mojego TŻta i jednocześnie rocznicy ślubu jego dziadków. Babcia jest osobą bardzo konserwatywną jeśli chodzi o strój, a wyżyny osiąga jeśli chodzi o makijaż (tzn. nie dość, że nienawidzi żadnego makijażu, to nawet użycie mocniejszych perfum lub lakieru do włosów jest dla niej zbrodnią). Jest to osoba wiekowa, zresztą centralna postać imprezy, wiec wolałabym wywrzeć na niej dobre wrażenie, jednak poznam też większą cześć rodziny TŻta, której wcześniej nigdy nie widziałam i chciałabym zrobić dobre wrażenie, a bez makijażu... Może problem wyda Wam sie błahy, ale podrzućcie jakiś pomysł, zwłaszcza na makijaż oka, coby wszystkie strony były zadowolone
Ja bym postawiła na Make up "No make up"
korektor na niedoskonałości i pod oczy, lekki podkład który nie daje mocnego krycia (może minerałki ) a i pilnowałabym by nie mieć "pudrowego" efektu na twarzy .
Cienie w kolorze skóry jakaś satyna lub wręcz matte: Brule, Wedge, Blanc Type coś dopasowanego do Twojej karnacji albo np. pigmacz Provance albo Naked. Zrezygnowałbym z eyelinera a tusz ewentualnie brązowy, na pewno nie pogrubiający itp.
Zapewne babcia nie toleruje też szminek i błyszczyków
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-11, 12:03   #2570
ahhha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 50
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez ahhha Pokaż wiadomość
witam, wiem, że jestem nowa tu, ale chciałam was spytać, czy są u was w macu produkty takie jak :

Mac Naked Pigment
Szminka Mac Angel

?

i mac eyeliner w żelu , ten w słoiczku kolor czarny
ok, kolezanka byla w macu i mowi ze nie ma ;(
angel szminke juz mam

potrzebuje mac naked pgiment
i eyeliner w żelu
oraz szminkę myth
pomoze ktos? pokryje wszystkie koszty i sie odwdziecze !!!
ahhha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 12:08   #2571
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Potrzebuję Waszej pomocy, inspiracji, jendym słowem
otóż w sobotę wybieram sie na dużą imprezę z okazji okrągłej rocznicy urodzin babci mojego TŻta i jednocześnie rocznicy ślubu jego dziadków. Babcia jest osobą bardzo konserwatywną jeśli chodzi o strój, a wyżyny osiąga jeśli chodzi o makijaż (tzn. nie dość, że nienawidzi żadnego makijażu, to nawet użycie mocniejszych perfum lub lakieru do włosów jest dla niej zbrodnią). Jest to osoba wiekowa, zresztą centralna postać imprezy, wiec wolałabym wywrzeć na niej dobre wrażenie, jednak poznam też większą cześć rodziny TŻta, której wcześniej nigdy nie widziałam i chciałabym zrobić dobre wrażenie, a bez makijażu... Może problem wyda Wam sie błahy, ale podrzućcie jakiś pomysł, zwłaszcza na makijaż oka, coby wszystkie strony były zadowolone
Do pomysłu Eustaszka dodałabym jeśli nie będziesz szaleć z minerałami - Oil Control do tego coś wyrównującego koloryt (np. F&B) i na to P+P Finishing (ew. Blot) to będzie niewidocznie ale nie będziesz sie świecić a P+P da ładny finish.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 15:19   #2572
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Potrzebuję Waszej pomocy, inspiracji, jendym słowem
otóż w sobotę wybieram sie na dużą imprezę z okazji okrągłej rocznicy urodzin babci mojego TŻta i jednocześnie rocznicy ślubu jego dziadków. Babcia jest osobą bardzo konserwatywną jeśli chodzi o strój, a wyżyny osiąga jeśli chodzi o makijaż (tzn. nie dość, że nienawidzi żadnego makijażu, to nawet użycie mocniejszych perfum lub lakieru do włosów jest dla niej zbrodnią). Jest to osoba wiekowa, zresztą centralna postać imprezy, wiec wolałabym wywrzeć na niej dobre wrażenie, jednak poznam też większą cześć rodziny TŻta, której wcześniej nigdy nie widziałam i chciałabym zrobić dobre wrażenie, a bez makijażu... Może problem wyda Wam sie błahy, ale podrzućcie jakiś pomysł, zwłaszcza na makijaż oka, coby wszystkie strony były zadowolone
Zanim przejdę do meritum, to po prostu nie mogę nie skomentować. I Kochana, nie chodzi mi tu o żadną prowokację, wiesz, że szanuję Twój wybór, cokolwiek postanowisz. Niezależnie od szacunku dla osoby która mnie gdziekolwiek zaprasza, niezależnie od tego czy to moja czy męża rodzina, niezależnie od statusu tej osoby, ja bym się umalowała... Będziesz się źle czuła tylko po to żeby Babci zrobić przyjemność? ja bym się czuła źle bez makijażu. Zwłaszcza na takiej imprezie gdzie na pewno będzie ktoś zdjęcia robił itp. A Teściowa się nie maluje?a inni? myślisz że każdy przyjdzie saute? Ale oczywiście rozumiem, że chcesz bez konfliktu... (tzn ja bym chyba celowo się tak pomalowała, żeby było widać, ale ja to awanturnica jestem, na wizażu tylko grzeczna dziewczynka )
W takim razie: dobry krem, baza wygładzająco-matująca (jak nie używasz na co dzień to ja bym poszła do Sephory i powiedziała, że testujesz takie bajery i chciałabyś próbeczkę bo przymierzasz się do zakupu..., fajny jest np Estee Lauder Idealist), podkład mineralny jest na skórze prawie niewidoczny, ale to już wiesz I ja bym zrobiła na Twoim miejscu gdybym naprawdę musiała się dostosować, oko: baza, cień typu Bisque (jakiś beżyk, najlepiej mat) i mocno wytuszowane rzęsy. No coś cholipa musi Ci to oko podkreślić!
na usta coś bezbarwnego lub lekkiego w kolorze ust (ja walnęłabym sobie pewnie New York Apple albo Pink Bursta, hihi )
Czyli jednym słowem: Make-up No Make-up jak to Eustaszek napisała.

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Ja bym postawiła na Make up "No make up"
korektor na niedoskonałości i pod oczy, lekki podkład który nie daje mocnego krycia (może minerałki ) a i pilnowałabym by nie mieć "pudrowego" efektu na twarzy .
Cienie w kolorze skóry jakaś satyna lub wręcz matte: Brule, Wedge, Blanc Type coś dopasowanego do Twojej karnacji albo np. pigmacz Provance albo Naked. Zrezygnowałbym z eyelinera a tusz ewentualnie brązowy, na pewno nie pogrubiający itp.
Zapewne babcia nie toleruje też szminek i błyszczyków
tak tak, korektowy oczywiście.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 20:12   #2573
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Moje MACowe wczorajsze nabytki
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 21:31   #2574
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Moje MACowe wczorajsze nabytki

Pięknoty A możesz napisać, ile kosztowały rzęsy? Jakoś nigdy nie zwracałam na nie uwagi...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 22:07   #2575
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Pięknoty A możesz napisać, ile kosztowały rzęsy? Jakoś nigdy nie zwracałam na nie uwagi...
Dziś macałam w salonie rzęsy i stało na nich 50zł
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 22:12   #2576
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Dziś macałam w salonie rzęsy i stało na nich 50zł
już widzę siebie w trakcie naklejania tychże...
oko bym sobie skleiła a bym nie nakleiła jak trzeba
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 22:19   #2577
eustachy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
już widzę siebie w trakcie naklejania tychże...
oko bym sobie skleiła a bym nie nakleiła jak trzeba
ja razem z okularami
eustachy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 22:26   #2578
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
ja razem z okularami
hehehe
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 23:38   #2579
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
Dziś macałam w salonie rzęsy i stało na nich 50zł

Dzięki

Klejenie klejeniem, ale cudne są, nie ma co...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-11, 23:52   #2580
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Potrzebuję Waszej pomocy, inspiracji, jendym słowem
otóż w sobotę wybieram sie na dużą imprezę z okazji okrągłej rocznicy urodzin babci mojego TŻta i jednocześnie rocznicy ślubu jego dziadków. Babcia jest osobą bardzo konserwatywną jeśli chodzi o strój, a wyżyny osiąga jeśli chodzi o makijaż (tzn. nie dość, że nienawidzi żadnego makijażu, to nawet użycie mocniejszych perfum lub lakieru do włosów jest dla niej zbrodnią). Jest to osoba wiekowa, zresztą centralna postać imprezy, wiec wolałabym wywrzeć na niej dobre wrażenie, jednak poznam też większą cześć rodziny TŻta, której wcześniej nigdy nie widziałam i chciałabym zrobić dobre wrażenie, a bez makijażu... Może problem wyda Wam sie błahy, ale podrzućcie jakiś pomysł, zwłaszcza na makijaż oka, coby wszystkie strony były zadowolone
podkreśl delikatnie to co na twarzy juz jest, matowym cielistym cieniem wyrównaj koloryt na środku powieki ruchomej, lekko podkoloruj brwi i rzęsy, wpunktuj kreskę miedzy rzęsy wtedy podkreśla oko a jej nie widąć, odrobina kremowego różu i wklep minimalnie koloryzujący balsam w usta tak żeby nie były suche

co do skóry jeżeli masz ładną to połóż tylko punktowo korektor pod oczy w obydwóch kącikach i odrobinę dosłownie 1mm pod linią rzęs, to sporo ukrywa a w ogóle tego nie widać + oprósz skórę puder sypkim, jeżeli skóra jest nie za ładna to podkład punktowo tylko tam gdzie trzeba ale postaraj się wybrać taki żeby był matowy na twarzy żeby nie trzeba go było pudrować wtedy lepiej imituje naturalną fakturę skóry.
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.