Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-16, 17:52   #2641
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
ja jestem tu nowa i nie za bardzo wszystko tu jeszcze ogarniam ;P ale wybaczcie
podziwiam Was za cierpliwość do swoich włosów, tylko, że ja mam na początku czerwca mega ważne dla mnie wesele i nie za bardzo bym chciała występować na nim z odrostami na pół głowy i dlatego zapytałam o tą farbę, żeby szybciej uzyskać pożądany efekt (moja pierwsza wiadomość została przeniesiona do tego wątku). wiem że walczycie z farbowaniem włosów, ale chciałam wiedzieć czy nie ma innych sposobów na powrót do szybkiego koloru?
Wiesz, każda z nas chciałaby ominąć proces chodzenia w odrostach na pół głowy, ale niestety nie da się. Jeśli pytasz o farbę to wybacz, ale to nie ten wątek i tu Ci nie doradzimy w tej kwestii Możemy jedynie Ci radzić, żebyś zostawiła włosy w spokoju, odstaw farby i rozjaśniacze i zapuszczaj naturalki

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
moja odpowiedź o moich 2 centymetrowych włosach była do tego:

zrozumiałam, że chcesz podciąć tylko końcówki, spokojnie


u mnie się przetłuszcza czy jest na czole cała, czy na bok i trochę na czole czy na 2 boki to te najbliżej twarzy są tłuste, masakra normalnie


dziękuję


ja tez o wróceniu do naturalnych zostałam natchnięta przez Tż na rzecz ślubu ale już rok temu w listopadzie... nie trać czasu na dekoloryzacje itd tylko zapuszczaj jak leci, bo teraz miałabym naturalne za ucho jak nie dalej gdybym nie kombinowała. A teraz na ślub prawdopodobnie będą moje naturalne do długości tylko między ramieniem a łokciem, a chciałam do pasa planujemy ślub w lipcu 2012 także tez czasu niewiele...
Meadow, kochana, za rok ślub?! WOW !
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 18:23   #2642
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
tylko, że ja mam na początku czerwca mega ważne dla mnie wesele i nie za bardzo bym chciała występować na nim z odrostami na pół głowy
Ciezko cos doradzic...Sama mialam ten problem we wrzesniu-wazne wesele i to byl ostatni raz kiedy zafarbowalam moje odrosty...Pomysl moze o jakiejs fryzurce takiej,ktora moze nieco zatuszowac odrost-mysle,ze specjalista-fryzjer na pewno cos wymysli Masz juz 6-8cm. odrost,wiec to juz duzo i mysle,ze nie warto katowac swoich wlosów na nowo.Przemysl to naprawde.

Ja dzis mylam wlosy (myje srednio 2x w tyg.) Potem nalozylam maseczke na 3 godz. no i wloski w dotyku mieciutki,gladziudkie Jutro moze zajrze do fryzjera i kupie cos profesjonalnego albo i do zielarskiego ehhh ale mnie wzielo i ciekawe na jak dlugo
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 18:26   #2643
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

agaa91 ja też mam długie wlosy, ok 5 cm za łapatki i czekam aż naturalne odrosną ;p pewnie jak bedą dosiegać ramion to obetne farbowańce aby mieć w całości swoje. Ja jak mam jakieś ważne wyjście to uzywam jednorazowo szamponetki takiej do 6-8 myć. Więc na wesele mogłabyś iść bez widocznego odrostu. Pozatym masz długie włosy, do czerwca odrost bedzie już spory a jest mnóstwo upięć którymi zamaskujesz odrost. Wybór należy do Cibie
__________________
Wymiana ciuszków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489961

Wymiana kosmetyków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170


22 września 2010 koniec z papierochami

justevi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 18:30   #2644
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość

ja tez o wróceniu do naturalnych zostałam natchnięta przez Tż na rzecz ślubu i to już w listopadzie 2009 mi powiedział... nie trać czasu na dekoloryzacje itd tylko zapuszczaj jak leci, bo teraz miałabym naturalne za ucho jak nie dalej gdybym nie kombinowała. A teraz na ślub prawdopodobnie będą moje naturalne do długości tylko między ramieniem a łokciem, a chciałam do pasa planujemy ślub w lipcu 2012 także tez czasu niewiele...
My planujemy kwiecień - maj 2012 ...więc czasu mam jeszcze mniej ... ale wypróbuję wszystkie sposoby, żeby włosy rosły szybciej ... choć jeszcze nie wiem jaką fryzurę będę chciała mieć na ślubie i może okaże się, że z takich do ramion tez można cudo wyczarować...

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Wiesz, każda z nas chciałaby ominąć proces chodzenia w odrostach na pół głowy, ale niestety nie da się. Jeśli pytasz o farbę to wybacz, ale to nie ten wątek i tu Ci nie doradzimy w tej kwestii Możemy jedynie Ci radzić, żebyś zostawiła włosy w spokoju, odstaw farby i rozjaśniacze i zapuszczaj naturalki

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------


Meadow, kochana, za rok ślub?! WOW !
mi przy ostatnim wracaniu do naturalnych wlosów odrosty nie przeszkadzały (tylko uwagi innych osób były wkurzające) ...po jakimś czasie kolor się bardzo sprał i był nieznacznie widoczny ...mam nadzieję tylko, że teraz włosiska będą mi szybko rosnąć...
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 18:35   #2645
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Dziewczyny a moglybyscie mi napisac o co chodzi z tym skalpem Tak sobie czytam watki i na razie nie wiem o co chodzi
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 18:35   #2646
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez justevi Pokaż wiadomość
agaa91 ja też mam długie wlosy, ok 5 cm za łapatki i czekam aż naturalne odrosną ;p pewnie jak bedą dosiegać ramion to obetne farbowańce aby mieć w całości swoje. Ja jak mam jakieś ważne wyjście to uzywam jednorazowo szamponetki takiej do 6-8 myć. Więc na wesele mogłabyś iść bez widocznego odrostu. Pozatym masz długie włosy, do czerwca odrost bedzie już spory a jest mnóstwo upięć którymi zamaskujesz odrost. Wybór należy do Cibie
jak dla mnie szamponetki to kiepskie wyjście, bo nigdy nie zmyły się tak całkowicie a zostawał zawsze rudy odcień ;/

kurcze mam nadzieję, że dobrze robię wracając do naturalnych włosików ...
narazie nie będę robić z nimi nic, a z czasem ( i wraz z pojawianiem się efektów) podejmować będę decyzję co dalej ---> podstawowe pytanie to ..czy zdążę przed ślubem..
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 18:37   #2647
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Dziewczyny a moglybyscie mi napisac o co chodzi z tym skalpem Tak sobie czytam watki i na razie nie wiem o co chodzi
skalp to skóra głowy

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
jak dla mnie szamponetki to kiepskie wyjście, bo nigdy nie zmyły się tak całkowicie a zostawał zawsze rudy odcień ;/

kurcze mam nadzieję, że dobrze robię wracając do naturalnych włosików ...
narazie nie będę robić z nimi nic, a z czasem ( i wraz z pojawianiem się efektów) podejmować będę decyzję co dalej ---> podstawowe pytanie to ..czy zdążę przed ślubem..
szamponetka Joanna Multi Color Effect spiera się w 100%. Jest niby do 4-8 myć, a koloru nie ma już przy 3... Jest to jak dla mnie jedyna szamponetka po której nie zostaje żaden ślad
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-16, 18:40   #2648
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
skalp to skóra głowy



szamponetka Joanna Multi Color Effect spiera się w 100%. Jest niby do 4-8 myć, a koloru nie ma już przy 3... Jest to jak dla mnie jedyna szamponetka po której nie zostaje żaden ślad
a jakiego koloru używasz?? bo ja potrzebuję ciemnych brązów i zawsze "coś" zostawało...ale nie pamiętam czy używałam joanny
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...

Edytowane przez sikoreczka111
Czas edycji: 2011-01-16 o 18:41 Powód: dopisek
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 18:40   #2649
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
skalp to skóra głowy
O ja nie moge Nigdy nie slyszalam-dzieki
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 18:50   #2650
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
a jakiego koloru używasz?? bo ja potrzebuję ciemnych brązów i zawsze "coś" zostawało...ale nie pamiętam czy używałam joanny
Używałam różnych odcieni blondu, do tego aromatyczne cappuccino, kawowy brąz. Kolory wychodzą ślicznie, nie widać żeby szamponetka bardzo niszczyła włosy, włosy fajnie się błyszczą i każdy kolor spłukał się u mnie w 100%. Zresztą nie tylko u mnie, bo przeczytałam wiele opinii na temat tej szamponetki zanim się na nią zdecydowałam

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
O ja nie moge Nigdy nie slyszalam-dzieki
Nie ma sprawy Też dopiero dzięki wizażowi dowiedziałam się o takim określeniu
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 18:54   #2651
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Używałam różnych odcieni blondu, do tego aromatyczne cappuccino, kawowy brąz. Kolory wychodzą ślicznie, nie widać żeby szamponetka bardzo niszczyła włosy, włosy fajnie się błyszczą i każdy kolor spłukał się u mnie w 100%. Zresztą nie tylko u mnie, bo przeczytałam wiele opinii na temat tej szamponetki zanim się na nią zdecydowałam


Nie ma sprawy Też dopiero dzięki wizażowi dowiedziałam się o takim określeniu
to super w kryzysowych sytuacjach jej użyje
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-16, 19:03   #2652
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Meadow, kochana, za rok ślub?! WOW !
tak dlatego tez z włosami panikuję... ale wyparzyłam odrost przed chwilą!!! więcej niż 0,5 cm a mniej niż 1 cm
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 19:06   #2653
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
to super w kryzysowych sytuacjach jej użyje
Polecam

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
tak dlatego tez z włosami panikuję... ale wyparzyłam odrost przed chwilą!!! więcej niż 0,5 cm a mniej niż 1 cm
Nie patrz przez jakiś czas na odrost, nie wiem z 2 tyg. np to później jak spojrzysz to będzie WOW
Ja tak robię jeśli chodzi o długość włosów, noszę przez 2 tyg w kitce, bez większego przyglądania się im, a później jak rozpuszczam i się dokładnie im przyglądam mam wrażenie, że urosły ciutek, ale urosły
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 19:09   #2654
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
tak dlatego tez z włosami panikuję... ale wyparzyłam odrost przed chwilą!!! więcej niż 0,5 cm a mniej niż 1 cm
to jesteśmy w sumie obie na starcie i obie mamy podobny cel... mam nadzieję, że nam sie uda
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 22:43   #2655
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Jejku, dziewczyny jesteście świetne! dziękuje Wam bardzo
pomysł z szamponetką i odpowiednią fryzurą genialny chyba bym na to nie wpadła heh ;P tylko czy na moich mocno rozjaśnianych włosach kolor (jakiś jasny/średni odcień blondu) wyjdzie taki jaki powinien? nie będzie dużej różnicy w odcieniu między odrostami a rozjaśnianymi? to pytanie do tych, które używały szamponetek w trakcie zapuszczania włosów
Dzięki Wam chyba pozostanę przy zaprzestaniu farbowania włosów i ich zapuszczaniu, najgorzej, że to trwa naprawdę długo..
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 22:54   #2656
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
Jejku, dziewczyny jesteście świetne! dziękuje Wam bardzo
pomysł z szamponetką i odpowiednią fryzurą genialny chyba bym na to nie wpadła heh ;P tylko czy na moich mocno rozjaśnianych włosach kolor (jakiś jasny/średni odcień blondu) wyjdzie taki jaki powinien? nie będzie dużej różnicy w odcieniu między odrostami a rozjaśnianymi? to pytanie do tych, które używały szamponetek w trakcie zapuszczania włosów
Dzięki Wam chyba pozostanę przy zaprzestaniu farbowania włosów i ich zapuszczaniu, najgorzej, że to trwa naprawdę długo..
Jasne odcienie szamponetek niewiele zmieniają, więc jeśli wybierzesz jakiś ciemniejszy odcień nie powinno być dużej różnicy. Polecam aromatyczne cappuccino, kolor wychodzi przepiękny Kawowy brąz zresztą też, a blondy nie zmieniają praktycznie nic, dają tylko lekkiego połysku (wypowiadam się o szamponetkach Joanny na moich włosach
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 23:14   #2657
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

a wiesz może coś na temat odcienia "naturalny blond"? te kolory, o których piszesz z tego co widzę są dość ciemne a w takich się nie czuje najlepiej. po za tym to byłby dla mnie chyba mega szok z mocno rozjaśnionych włosów rzucić się na ciemny odcień i jeszcze jedno pytanko - czy od rodzaju włosa zależy to czy szamponetka spłuka sie w 100%?
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 23:36   #2658
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

rozjaśniane mocno włosy podobno powodują szybsze schodzenie tego co się na nie nałoży... ja tak nie miałam, miałam normalnie więc nie wiem jak to jest w końcu

Cytat:
Napisane przez sikoreczka111 Pokaż wiadomość
to jesteśmy w sumie obie na starcie i obie mamy podobny cel... mam nadzieję, że nam sie uda
tez mam nadzieję, że się uda

w ogóle ostatnio mnie bierze obrzydzenie jak patrzę na OBOJĘTNIE jaki kolor włosów farbowanych... po prostu od razu widać że farba i mnie mdli aż, od siebie w lustrze też
jakoś tak naturalne wywołują u mnie spokój i takie "to jest to", też nie ważne w jakim kolorze, byle naturalne

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2011-01-16 o 23:39
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 23:54   #2659
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
a wiesz może coś na temat odcienia "naturalny blond"? te kolory, o których piszesz z tego co widzę są dość ciemne a w takich się nie czuje najlepiej. po za tym to byłby dla mnie chyba mega szok z mocno rozjaśnionych włosów rzucić się na ciemny odcień i jeszcze jedno pytanko - czy od rodzaju włosa zależy to czy szamponetka spłuka sie w 100%?
Wiesz co, to głównie zależy od producenta, choć jak powszechnie wiadomo, każda farba czy szamponetka spłucze się szybciej z rozjaśnianych włosów. Niestety bardzo często jest tak, że mimo iż producent obiecuje, że kolor będzie utrzymywał się do x myć, kolor się nie spłukuje.

Używałam koloru naturalny blond, na platynie robiłam, delikatnie przyciemniła mi włosy, aczkolwiek widać było różnicę między odrostami a naturalnymi włosami. No i po 1 myciu nie miałam już po niej śladu, jak dla mnie była za delikatna.
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-17, 09:45   #2660
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

hej ja kładłam joannę naturalny blond na bardzo bardzo jasne włosy z lekkim odrostem 1,5 cm i lekko żółtym przy głowie. Wyszło tak jak na zdjęciu, odrost był dalej widoczny, ale napewno mniej niż przy białych włosach. aha i spłukało się po 2 myciach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1042htfhcrf.jpg (80,4 KB, 52 załadowań)
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 11:05   #2661
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 329
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Meadow mnie też czasami obrzydzają farbowane włosy...,ale tylko w niektórych przypadkach np. gdy jakaś dziewczyna ma jakiś blond o żóltym odcieniu-okropność...i do tego tone tapety i różowe/niebieskie cienie na powiekach ...
albo żólty blond i do tego takie mocno ciemne niemal czarne odrosty brrrrr
Chociaż sama teraz takie mam hahah porażka
Patisha87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 11:11   #2662
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

ja widziałam bodajże przedwczoraj dziewczynę naubieraną, natapetowaną na różowo i miała włosy białe wyżej żółte a przy głowie odrosty ciemne i myślałam, że padnę...
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 11:34   #2663
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Wiesz co, to głównie zależy od producenta, choć jak powszechnie wiadomo, każda farba czy szamponetka spłucze się szybciej z rozjaśnianych włosów. Niestety bardzo często jest tak, że mimo iż producent obiecuje, że kolor będzie utrzymywał się do x myć, kolor się nie spłukuje.

Używałam koloru naturalny blond, na platynie robiłam, delikatnie przyciemniła mi włosy, aczkolwiek widać było różnicę między odrostami a naturalnymi włosami. No i po 1 myciu nie miałam już po niej śladu, jak dla mnie była za delikatna.
dzięki wielkie za info, tak mnie zachęciłaś tym aromatycznym cappuccino, że chyba się skuszę ;P Powiedz mi tylko czy strasznie ciemny ten odcień Ci wyszedł?

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
hej ja kładłam joannę naturalny blond na bardzo bardzo jasne włosy z lekkim odrostem 1,5 cm i lekko żółtym przy głowie. Wyszło tak jak na zdjęciu, odrost był dalej widoczny, ale napewno mniej niż przy białych włosach. aha i spłukało się po 2 myciach.
dziękuję za zdjęcie, teraz wiem jaki to odcień naturalny blond joanny chyba z niego zrezygnuję, bo troszkę za jasny jest
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 11:41   #2664
landis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 45
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

hej!
mam podobny problem jak w temacie :0
otoz przez lata farbowalam wlosy a raczej odrosty na jasny blond-zdj nr 1
pod koniec zeszlego roku cos mnie naszlo i u fryzjerki wlosy zafarbowalam na ciemny braz zdj nr 2

teraz chcialabym jednak wrocic do poprzedniego koloru, jednak nie wiem jak sie za to zabac, w gre wchodzi tylko fryzjer-nie zadne domowe sposoby bo sie boje sama cos robic a wlosy mam dlugie
i tak jedna fryzjerka powiedziala - bez problemu, zrobimy pasmeka i bedziemy tak dochodzic do poprzedniego koloru
druga powiedziala ze niemozliwe jest przejscie znowu na blond, poniewaz wlos pod tym kolorem brazu jest puty i wlosy sie spala, mam czekac azodrost bedzie duzy, reszte obciac i wtedy dopiero
no ale wyobrazacie sobie-ja mam teraz bardzo dlugie wlosy a nie chce czekac x lat az odrost bedzie zadowalajacy zeby reszte obciac

co myslicie???


ps teraz mam troche jasniejsze wlosy (drugie zdj bylo zrobione w dniu w ktorym wyszlam od fryzjera-a wiadomo pozniej kolor szybko sie spral)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ww1.jpg (37,2 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ww2.jpg (22,7 KB, 47 załadowań)
landis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 11:41   #2665
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
dzięki wielkie za info, tak mnie zachęciłaś tym aromatycznym cappuccino, że chyba się skuszę ;P Powiedz mi tylko czy strasznie ciemny ten odcień Ci wyszedł?



dziękuję za zdjęcie, teraz wiem jaki to odcień naturalny blond joanny chyba z niego zrezygnuję, bo troszkę za jasny jest
W załączniku zdjęcie po aromatycznym cappuccino
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20101210905.jpg (30,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20101210908.jpg (36,0 KB, 21 załadowań)
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 11:42   #2666
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez landis Pokaż wiadomość
hej!
mam podobny problem jak w temacie :0
otoz przez lata farbowalam wlosy a raczej odrosty na jasny blond-zdj nr 1
pod koniec zeszlego roku cos mnie naszlo i u fryzjerki wlosy zafarbowalam na ciemny braz zdj nr 2

teraz chcialabym jednak wrocic do poprzedniego koloru, jednak nie wiem jak sie za to zabac, w gre wchodzi tylko fryzjer-nie zadne domowe sposoby bo sie boje sama cos robic a wlosy mam dlugie
i tak jedna fryzjerka powiedziala - bez problemu, zrobimy pasmeka i bedziemy tak dochodzic do poprzedniego koloru
druga powiedziala ze niemozliwe jest przejscie znowu na blond, poniewaz wlos pod tym kolorem brazu jest puty i wlosy sie spala, mam czekac azodrost bedzie duzy, reszte obciac i wtedy dopiero
no ale wyobrazacie sobie-ja mam teraz bardzo dlugie wlosy a nie chce czekac x lat az odrost bedzie zadowalajacy zeby reszte obciac

co myslicie???


ps teraz mam troche jasniejsze wlosy (drugie zdj bylo zrobione w dniu w ktorym wyszlam od fryzjera-a wiadomo pozniej kolor szybko sie spral)
to nie ten wątek
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 11:42   #2667
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 329
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

ja też sie szamponetkowałam aromatycznym capuccino i zeszło po dwóch myciach
Meadow hahah o kurcze,niektóre dziewczyny na serio myślą,że wyglądają atrakcyjnie w ten sposób?!
Patisha87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 11:52   #2668
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez landis Pokaż wiadomość
hej!
mam podobny problem jak w temacie :0
[...]
co myslicie???
tak samo jak xyolax, myślę, że nie trafiłaś na ten wątek co trzeba
i nie widzę, żebyś chociaż w małym stopniu miała podobny problem jak my

Cytat:
Napisane przez Patisha87 Pokaż wiadomość
Meadow hahah o kurcze,niektóre dziewczyny na serio myślą,że wyglądają atrakcyjnie w ten sposób?!
no chyba tak myślą, a przynajmniej tak to wyglądało
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 12:10   #2669
landis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 45
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

gdzie w takim razie moge swoj problem wcisnac?
nie chce zakladac nowego tematu a podobnego nie znalazlam jeszcze
landis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 12:15   #2670
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
W załączniku zdjęcie po aromatycznym cappuccino
też na platynę kładłaś?
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.