Wyrolować problem, czyli dermaroller - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-19, 10:52   #301
Czarnuula87
Raczkowanie
 
Avatar Czarnuula87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 53
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Musisz ja dobrze nawilzac po, bo skora prawdopodobnie zacznie Ci sie luszczyc. Mi po pierwszym razie zaczela. I peeling zaraz przed i kilka dni po tez nie zaszkodzi.
Z tym nawilżaniem, to też może być ciężko, bo moja skóra zdaje się nie tolerować żadnych kremów:/ Próbowałam już różnych specyfików i po każdym buzia wydaje się jeszcze bardziej wysuszona. Jedyne, co toleruje, to nakładane maseczki na twarz, po których chwilowo jest nawilżona, a zaraz potem znowu jest to samo...wyć się chce.
Czarnuula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 11:56   #302
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Czarnuula87 Pokaż wiadomość
Z tym nawilżaniem, to też może być ciężko, bo moja skóra zdaje się nie tolerować żadnych kremów:/ Próbowałam już różnych specyfików i po każdym buzia wydaje się jeszcze bardziej wysuszona. Jedyne, co toleruje, to nakładane maseczki na twarz, po których chwilowo jest nawilżona, a zaraz potem znowu jest to samo...wyć się chce.
Pamietaj, zeby po rolce dawac tylko samorobione mazidla, zadnych gotowcow ze sklepu.
Sama musisz wyprobowac, co Ci bedzie sluzylo. Podobno nailzacz cukrowy jest niezly, ja jestem w trakcie testowania. I mocznik podobno tez, ale trzeba uwazac, bo jak dasz za duzo, to wysuszy zamiast nawilzyc.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 17:22   #303
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

czy ktoras z Was ma doswiadczenie w walka z celulitem przy pomocy tego oto przyrzadu???? mam plan kupic rolke 0,5 mm ze wzgledu na dosc wszechstronne zastosowanie tej dlugosci igielek. i mam pytanie czy sklepowy kosmetyk na celulit typu ziaja rebuild reduktor celulitu moglby byc stosowanu na skore po rolowaniu????
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 18:13   #304
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
czy ktoras z Was ma doswiadczenie w walka z celulitem przy pomocy tego oto przyrzadu???? mam plan kupic rolke 0,5 mm ze wzgledu na dosc wszechstronne zastosowanie tej dlugosci igielek. i mam pytanie czy sklepowy kosmetyk na celulit typu ziaja rebuild reduktor celulitu moglby byc stosowanu na skore po rolowaniu????
Jak pisalam wyzej, ani przed ani bezposrednio po nie powinno sie stosowac sklepowych kremow/balsamow etc.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 13:32   #305
Czarnuula87
Raczkowanie
 
Avatar Czarnuula87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 53
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Pamietaj, zeby po rolce dawac tylko samorobione mazidla, zadnych gotowcow ze sklepu.
Sama musisz wyprobowac, co Ci bedzie sluzylo. Podobno nailzacz cukrowy jest niezly, ja jestem w trakcie testowania. I mocznik podobno tez, ale trzeba uwazac, bo jak dasz za duzo, to wysuszy zamiast nawilzyc.
Cholewka, z takich niesklepowych specyfików to mam jedynie żel hialuronowy, ten olej jojoba i ewentualnie mogę ukręcić serum z wit. C, tylko raz próbowałam go używać i jakoś przesuszało mi skórę. A wiesz, czy wodę mogę całkowicie zastąpić żelem hialuronowym w tym serum?
Czarnuula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 13:35   #306
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Czarnuula87 Pokaż wiadomość
Cholewka, z takich niesklepowych specyfików to mam jedynie żel hialuronowy, ten olej jojoba i ewentualnie mogę ukręcić serum z wit. C, tylko raz próbowałam go używać i jakoś przesuszało mi skórę. A wiesz, czy wodę mogę całkowicie zastąpić żelem hialuronowym w tym serum?
Pewnosci nie mam, ale z tego co wiem, to zel mozna uzywac w stezeniu max 100%, tylko ze wtedy robi na skorze taka jakby skorupe. W kazdym razie sadze, ze mozna go dodac zamiast wody, choc nie wiem, o ktrym serum mowisz Aha, wit C bedzie piekla. Bardzo.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 14:23   #307
Czarnuula87
Raczkowanie
 
Avatar Czarnuula87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 53
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Pewnosci nie mam, ale z tego co wiem, to zel mozna uzywac w stezeniu max 100%, tylko ze wtedy robi na skorze taka jakby skorupe. W kazdym razie sadze, ze mozna go dodac zamiast wody, choc nie wiem, o ktrym serum mowisz Aha, wit C bedzie piekla. Bardzo.
Mówię o takim serum z witaminy C w proszku i wody. Słyszałam, że dziewczyny robią też właśnie takie ekspresowe, w dłoni mieszają żel hialuronowy i troszkę tego proszku. W ogóle to jak stosowałam żel hialuronowy, to też budziłam się z lekko wysuszona skórą, więc ja już na serio nie wiem co z tą cera jest nie tak i co właściwie powinnam użyc pod tą rolkę...Byłam u dermatolog, ale niestety z wizyty żadnych korzyści:/
Może skuszę się i zamówię ten nawilżacz cukrowy, bo jednak w ten weekend nie będzie rolkowania, gdyż jak zwykle pojawiły mi sie dwa duuże wypryski (złosliwe, zawsze wyczuwają zamiar jakichś większych akcji i je sabotują) i chyba lepiej teraz tego nie robić.
P.S: dzięki, że tak mi tutaj na wszystko udzielasz odpowiedzi
Czarnuula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 14:51   #308
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Czarnuula87 Pokaż wiadomość
Mówię o takim serum z witaminy C w proszku i wody. Słyszałam, że dziewczyny robią też właśnie takie ekspresowe, w dłoni mieszają żel hialuronowy i troszkę tego proszku. W ogóle to jak stosowałam żel hialuronowy, to też budziłam się z lekko wysuszona skórą, więc ja już na serio nie wiem co z tą cera jest nie tak i co właściwie powinnam użyc pod tą rolkę...Byłam u dermatolog, ale niestety z wizyty żadnych korzyści:/
Może skuszę się i zamówię ten nawilżacz cukrowy, bo jednak w ten weekend nie będzie rolkowania, gdyż jak zwykle pojawiły mi sie dwa duuże wypryski (złosliwe, zawsze wyczuwają zamiar jakichś większych akcji i je sabotują) i chyba lepiej teraz tego nie robić.
P.S: dzięki, że tak mi tutaj na wszystko udzielasz odpowiedzi
Serum HA z wit C jak najbardziej, ale wlasnie HA powoduje uczucie sciagniecia skory, dlatego ja zawsze mieszam a jakims olejkiem. Pryszczy lepiej nie nakluwac, bo moga sie rozpanoszyc na wiekszej powierzchni
Odpowiadam tylko w kwestiach, w ktorych cos tam wiem, ale moja wiedza na razie jest raczej bardzo skromna. Nie chcialabym Ci zle doradzic, wiadomo, kazda skora moze inaczej reagowac. Niestety, ale chyba bedziesz musiala robic za swojego krolika doswiadczalnego

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2012-03-20 o 14:53
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 08:03   #309
TOLA2005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 19
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

gdzie mogę kupić wit.C w proszku ?
TOLA2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 08:34   #310
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez TOLA2005 Pokaż wiadomość
gdzie mogę kupić wit.C w proszku ?
w naturalisie
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 06:23   #311
TOLA2005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 19
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dzięki
TOLA2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 07:47   #312
yoksa1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 32
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Pacynka Pokaż wiadomość
Yoksa1 a jakiej długości masz igły w rollerze? Chodzi mi o to, że czytałam iż na głowę to tylko 0,2.
Moja długość to 1mm, używam go na twarz i skórę głowy także.

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
czy ktoras z Was ma doswiadczenie w walka z celulitem przy pomocy tego oto przyrzadu???? mam plan kupic rolke 0,5 mm ze wzgledu na dosc wszechstronne zastosowanie tej dlugosci igielek. i mam pytanie czy sklepowy kosmetyk na celulit typu ziaja rebuild reduktor celulitu moglby byc stosowanu na skore po rolowaniu????
0,5 na cellulit może być za krótki, a raczej na pewno. Ja mam 1mm i myślę aby na tę część ciała zakupić 1,5mm

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

noiestety bedę musiała zrobić pauzę w rollowaniu, ponieważ idę niedługo na wesele i muszę się troszkę opalić. mimo i ż tylko troszkę to słyszałam że opalanie sie nie sprzyja nakłuwaniu - mogą zrobić sie min. przebarwienia. Mam wc tego pytanie, czy któraś z Was wie jak to bedzie jak słoneczko zaświeci na maxa? Filtry? Czy zaprzestać kłucia?
yoksa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 12:07   #313
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Yoksa1, ja bym zaprzestała. Nie ma co ryzykować, nawet stosując filtry.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 13:07   #314
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Yoksa1, ja bym zaprzestała. Nie ma co ryzykować, nawet stosując filtry.
Ja po prostu dzien po rolce nie bede wychodzic albo walne sobie spf 40 i tyle. Przeciez gdybym odpuscila na 3 miesiace to bym wygladala jakbym nigdy nic nie robila ze swoja skora.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 17:29   #315
Czarnuula87
Raczkowanie
 
Avatar Czarnuula87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 53
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Serum HA z wit C jak najbardziej, ale wlasnie HA powoduje uczucie sciagniecia skory, dlatego ja zawsze mieszam a jakims olejkiem. Pryszczy lepiej nie nakluwac, bo moga sie rozpanoszyc na wiekszej powierzchni
Odpowiadam tylko w kwestiach, w ktorych cos tam wiem, ale moja wiedza na razie jest raczej bardzo skromna. Nie chcialabym Ci zle doradzic, wiadomo, kazda skora moze inaczej reagowac. Niestety, ale chyba bedziesz musiala robic za swojego krolika doswiadczalnego

Wygląda na to, ze będę musiała zrezygnować z żelu hialuronowego, kilka razy go aplikowałam i wysusza mi skórę straszliwie. A ten nawilżacz cukrowy z czym mogłabym zmieszać?
Czarnuula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 17:39   #316
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Czarnuula87 Pokaż wiadomość
Wygląda na to, ze będę musiała zrezygnować z żelu hialuronowego, kilka razy go aplikowałam i wysusza mi skórę straszliwie. A ten nawilżacz cukrowy z czym mogłabym zmieszać?

Mozesz na poczatek sprobowac z samym olejkiem, tylko w malym stezeniu, ok 5%, bo bedziesz sie lepic.
Nie wiem, jak wyglada sprawa z dawaniem tego pod rolke, ja daje raczej dopiero na nastepny dzien, to lepienie sie jakos mnie odstrasza
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 21:52   #317
nesca1705
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Czy można stosować do rollowania ( przed i po) coś z gotowych serum z biochemii,czy mazideł , bo strasznie się w tym gubię?
Może jakaś 40-50 latka podzieli się swoim doświadczeniem?
nesca1705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 07:55   #318
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez nesca1705 Pokaż wiadomość
Czy można stosować do rollowania ( przed i po) coś z gotowych serum z biochemii,czy mazideł , bo strasznie się w tym gubię?
Może jakaś 40-50 latka podzieli się swoim doświadczeniem?
Pewnie mozna, jesli nie zawieraja konserwantu. Bycmoze sa jeszcze jakies zakazane substancje, tego nie wiem.
Niestety, ale dyzur w watku pelni osoba dobijajaca 30-tki
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 14:53   #319
Czarnuula87
Raczkowanie
 
Avatar Czarnuula87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 53
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Mozesz na poczatek sprobowac z samym olejkiem, tylko w malym stezeniu, ok 5%, bo bedziesz sie lepic.
Nie wiem, jak wyglada sprawa z dawaniem tego pod rolke, ja daje raczej dopiero na nastepny dzien, to lepienie sie jakos mnie odstrasza
Hehe masz dyżur na forum:P Nie zamierzam przed rolką tego używać, przed chyba nałożę wodne serum z Wit.C. Hmmm nawilżacz cukrowy 5% , a jak to odmierzę? Czytałam o tym nawilżaczu trochę, ale pisali, że wkraplają sobie kilka kropel do olejku, czy do innej ''bazy''.
Czarnuula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-24, 15:50   #320
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Czarnuula87 Pokaż wiadomość
Hehe masz dyżur na forum:P Nie zamierzam przed rolką tego używać, przed chyba nałożę wodne serum z Wit.C. Hmmm nawilżacz cukrowy 5% , a jak to odmierzę? Czytałam o tym nawilżaczu trochę, ale pisali, że wkraplają sobie kilka kropel do olejku, czy do innej ''bazy''.
Noooo, jest cos takiego jak kalkulator stezen
Ja daje na oko, kropelke nawilzacza na kilka kropli olejku z witaminami
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 12:02   #321
Czarnuula87
Raczkowanie
 
Avatar Czarnuula87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 53
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Noooo, jest cos takiego jak kalkulator stezen
Ja daje na oko, kropelke nawilzacza na kilka kropli olejku z witaminami
O kalkulatorku wiem, tylko właśnie chodziło mi o odmierzenie ''na oko'' Mam nadzieję, że w przyszły weekend już się ''porolkuję''. Dzięki za wszystkie rady!
Czarnuula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 12:06   #322
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Czarnuula87 Pokaż wiadomość
O kalkulatorku wiem, tylko właśnie chodziło mi o odmierzenie ''na oko'' Mam nadzieję, że w przyszły weekend już się ''porolkuję''. Dzięki za wszystkie rady!
Nie ma sprawy. Powodzenia I zdaj relacje
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 15:32   #323
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dziękuję Yoksa1

Zastanawiam się, czy po rolce można użyć na skórę głowy kapsułki 'rybki' Gal takie z keratyną i witaminami i czy na szyję np. z Q 10 też Gal?
One są takie olejowe. Czy wiecie może, czy takie olejowe można?
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 16:34   #324
faynie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

witam! czy stosująć rolke 1,0 mm przez rok (ponoc tyle czasu trzeba aby byl efekt pogrubionej skory) uda mi sie zredukowac choc troche rumieńce i naczynka?
faynie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 13:38   #325
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Hej,
przebrnęłam przez wątek. Wiem co kłaść przed i po. Rolkę kupię 0,5mm chyba tą, będzie ok?:
http://allegro.pl/dermaroller-derma-...221911824.html

Mam dwie wątpliwości:
- dezynfekcja rolki - trzeba kupić coś do dezynfekcji narzędzi chirurgicznych - rozumiem ze dostane coś takiego w aptece? czy rolkę się tylko spryskuje czy moczy w płynie przez jakiś czas?
- dezynfekcja twarzy - octenisept lub Borasol - ten drugi chyba tańszy?

Czy któraś z was wiec może jak dermaroller ma się do mezoterapii igłowej? Bylam na jednym zabiegu a niedługo ide na kolejny (są co 2 tyg. każdy) skoro trzeba dać czas na zregenerowania się włókien kolagenowych to czy da się jakoś obie rzeczy połączyć czy lepiej zrezygnować z którejś? Zapytałabym się lekarki u której zrobiłam mezo ale ona jakaś dziwna jest - zastanawiam się nad zmianą gabinetu.
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 13:49   #326
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Villemo. Pokaż wiadomość
Hej,
przebrnęłam przez wątek. Wiem co kłaść przed i po. Rolkę kupię 0,5mm chyba tą, będzie ok?:
http://allegro.pl/dermaroller-derma-...221911824.html

Mam dwie wątpliwości:
- dezynfekcja rolki - trzeba kupić coś do dezynfekcji narzędzi chirurgicznych - rozumiem ze dostane coś takiego w aptece? czy rolkę się tylko spryskuje czy moczy w płynie przez jakiś czas?
- dezynfekcja twarzy - octenisept lub Borasol - ten drugi chyba tańszy?

Czy któraś z was wiec może jak dermaroller ma się do mezoterapii igłowej? Bylam na jednym zabiegu a niedługo ide na kolejny (są co 2 tyg. każdy) skoro trzeba dać czas na zregenerowania się włókien kolagenowych to czy da się jakoś obie rzeczy połączyć czy lepiej zrezygnować z którejś? Zapytałabym się lekarki u której zrobiłam mezo ale ona jakaś dziwna jest - zastanawiam się nad zmianą gabinetu.

Rolka jest ok, wiem, ze dziewczyny saobie ja chwala.
Co do dezynfekcji, to ja rolke mocze w sprytusie skazonym habitanem, dostaniesz w aptece. Jest tani.
Twarz myje peelingiem, potem przecieram wacikiem z woda utleniona i mi to wystarczy. Pewnie zaraz mnie tu zjedza, ze to za malo.
W kwestii mezo sie nie wypowiem.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 08:25   #327
yoksa1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 32
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

myślę że oleje moga obciążać włosy a przez to będą się przetłuszczać. To tylko moje przypuszczenia, nie potwierdzone praktyką. Może sprubuj poprostu, jak sie okaże że Ci nie służy to trudno.
yoksa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 14:52   #328
wolfikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cześć wszystkim,
kupiłam kilka dni temu rolkę, dziś do mnie doszła i zamierzam zacząć moją walkę. Po przeczytaniu licznych informacji na forach próbowałam rozdzielić te dotyczące walki z cellulitem od tych z walką o piękną twarz.
Ja mam problem z cellulitem- jest dość duży (dawne problemy hormonalne) i nie mogłam się do pozbyć za pomocą preparatów, baniek, podciśnienia itd.

Trochę pogubiłam się w tych Waszych poradach, więc czy mogłabym prosić o łopatologiczne wytłumaczenie jakich preparatów mam używać w czasie i po rolowaniu żeby się cellulitu pozbyć? Mniemam, że najpierw powinnam sobie zrobić pilling ud (potem nie wiem co, bo doczytałam, że nie powinnam stosować kosmetyków na cellulit z ziaja tzn tych gotowych) czyli co mam stosować w czasie rolowania, a co po i kiedy mogę preparatów ze sklepów używać. Mam też pytania o olejki eteryczne (które działają na cellulit), czy mogę go użyć w połączeniu z oliwą z oliwek do rolowania? chodzi mi o taki
Błagam niech mi ktoś, kto ma jakąś wiedzę usystematyzuje, bo nie chcę nic zepsuć.
P.S. po jakim czasie mogę się spodziewać efektów?
pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc
wolfikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 21:28   #329
Czarnuula87
Raczkowanie
 
Avatar Czarnuula87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 53
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

[QUOTE=katja_24;33191002]Rolka jest ok, wiem, ze dziewczyny saobie ja chwala.
Co do dezynfekcji, to ja rolke mocze w sprytusie skazonym habitanem, dostaniesz w aptece. Jest tani.
Twarz myje peelingiem, potem przecieram wacikiem z woda utleniona i mi to wystarczy. Pewnie zaraz mnie tu zjedza, ze to za malo.
W kwestii mezo sie nie wypowiem.[/QUOTE

Hmmm, a taki spirytus skażony habitanem dostanę w aptece?pierwszy raz słyszę o takim:P Jakie stężenie i pojemność kupujesz?
Czarnuula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 09:21   #330
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

[QUOTE=Czarnuula87;3322374 0]
Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Rolka jest ok, wiem, ze dziewczyny saobie ja chwala.
Co do dezynfekcji, to ja rolke mocze w sprytusie skazonym habitanem, dostaniesz w aptece. Jest tani.
Twarz myje peelingiem, potem przecieram wacikiem z woda utleniona i mi to wystarczy. Pewnie zaraz mnie tu zjedza, ze to za malo.
W kwestii mezo sie nie wypowiem.[/QUOTE

Hmmm, a taki spirytus skażony habitanem dostanę w aptece?pierwszy raz słyszę o takim:P Jakie stężenie i pojemność kupujesz?

Kupowalam w DOZie, zobacz na ich stronie, mozesz sobie zamowic i odebrac w wybranej aptece w swoim miescie. Ja kupilam chyba 1l, ale stezenie to musialabym sprawdzic.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-15 14:10:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.