wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-29, 14:45   #4951
MysiaLusia
Raczkowanie
 
Avatar MysiaLusia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 75
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Pieknie dziekuje za kazda odpowiedz.
A gdzie moge o sleep packach poczytac? Macie swoje faworyty?

A i jeszcze jedno- co najbardziej kolorem i konsystancja przypomina Lioele Water Drop? Potrzebuje slinie nawilzajacego kremu BB o barwie raczej ciemnej i zoltawej/oliwkowej i jest to niezwykle trudne.
MysiaLusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 19:48   #4952
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

siedze w tych skarpetkach peelingowych TonyMoly i powiem Wam, ze jest dziwnie
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 20:55   #4953
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

zrób zdjęcia jak zaczniesz się łuszczyć
ja te skarpetki już rok temu widziałam ale bałam sie tego specyfiku
i trochę mnie zdjęcia zraziły - zastanawiałam się czy boli i czy warto
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 05:53   #4954
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Witam Was Dziewczyny

Chciałam Wam zadać dwa pytania dotyczące zakupów u rubyruby, bo przypuszczam, że miałyście sporo do czynienia z tym sprzedawcą.

Postanowiłam u niej kupić uzywany przeze mnie krem BB oraz filtr UV, który mnie interesuje, a którego w Polsce nie znalazłam. Jednak ponieważ nie robiłam nigdy zakupów na ebay to mam po prostu z tym lekki problem.

Głównie chodzi o koszty przesyłki. Domyślnie jest ustawiona przesyłka economy - bezpłatna. Mnie jednak zależy na przesyłce standard - rejestrowanej. Nie moge jednak znaleźć miejsca gdzie dokonuje się wyboru rodzaju przesyłki, a gdy klikam kup teraz to automatycznie zostaje doliczona przesyłka economy. Ostatecznie zakupu nie potwierdzam, bo nie wiem czy gdzies dalej jest opcja wyboru przesyłki innej, czy po potwierdzeniu nie ma już opcji i trzeba sie zgodzić na tę bezpłatną :/
Jak w praktyce wygląda zmiana przesyłki economy na standard? Czy trzeba kontaktować się mailowo ze sprzedawcą? Jeśli tak to czy odpowiada na wiadomości wysyłane poprzez ebay?

Druga rzecz jest taka, ze przedmiotów, które chcę kupić od rubyruby znajdują się na dwóch róznych aukcjach. Próbując się zagłebić w temat zrozumiałam, ze rubyruby takie dwa produkty wysyła w jednej paczce i wtedy płaci się za wysyłkę jeden raz, jedną stawkę, a nie za każdy towar osobno. Czy tak jest faktycznie? I czy przy zakupie trzeba się w jakiś sposób z nią kontaktować, aby zaznaczyć że te dwie rzeczy mają iść w jednej paczce?

Będę Wam naprawdę wdzieczna za pomoc. Na ebay jeszcze nie kupowałam, a wolałabym najpierw uzyskać odpowiedzi na swoje pytania zamiast zrobić jakiś błąd i narobić kłopotów sobie i sprzedawcy.

Pomozcie?
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 06:08   #4955
Miss_Chocolate
Przyczajenie
 
Avatar Miss_Chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 14
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Przedwczoraj zamówiłam i zapłaciłam za rzeczy u cosmetic.love (w końcu). Wczoraj przyszedł mi mail z informacją, że paczkę wysłano i podali mi jej tracking number. Ale jak sprawdzam na ebay status to wyświetla się taki jak w załączniku.

Czy to znaczy, że paczka nie wyleciała z korei czy nie została wcale wysłana? A na stronie: http://service.epost.go.kr/iservice/ems/ems_eng.jsp (podali mi ją w mailu) nie mogę sprawdzić, bo wyświetla się tylko przesyłka EMS, a International Registered Item się nie chce wyświetlić (a kazali śledzić z tą opcją).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (7,5 KB, 17 załadowań)
Miss_Chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 09:47   #4956
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Niedawno zamawiałam u rubyruby 2 przedmioty na róznych aukcjach. Nie pamiętam już gdzie była opcja dokupienia rejestrowanej przesyłki, ale dopłaciłam tylko do jednego przedmiotu, ale oba poszły w jednej paczce z tracking number.
Status paczek wprawdza się na http://www.track-trace.com/ w zakladce Post/EMS
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 09:55   #4957
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Drogie używtkowniczki kremów BB, mam problem kupiłam Lioele Triple Solution... niby oryginalny z asianstore.pl . Było wszystko pięknie przez kilka godzin, ładna cera, świetne krycie, trwałość... kiedy to wieczorem zauważyłam wysypkę pod okiem, po chwili zaczęły mnie swędzieć policzka i moim oczom ukazała się kaszka od oczu aż do połowy szyji zmyłam, wypiłam wapno a rano jeszcze gorzej , całe te miejsca zaogniły się, zrobiły się czerwone, gorące i swędzące. Mija 4 dzień i powoli schodzi...
W strefie T nic się nie stało tylko w tej suchszej, delikatniejszej.
Co mogło wywołać taką reakcję? Pierwszy raz mi się coś takiego przytrafiło, nigdy nic mnie nie uczuliło a tu takie zaskoczenie. Więc muszę go sprzedac ale czy kupować kolejny? Próbki drogo wychodzą no i nie wiem czy jest sens próbować z innymi kremami BB czy wszystkie będą mnie uczulały ??
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 10:47   #4958
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Drogie używtkowniczki kremów BB, mam problem kupiłam Lioele Triple Solution... niby oryginalny z asianstore.pl . Było wszystko pięknie przez kilka godzin, ładna cera, świetne krycie, trwałość... kiedy to wieczorem zauważyłam wysypkę pod okiem, po chwili zaczęły mnie swędzieć policzka i moim oczom ukazała się kaszka od oczu aż do połowy szyji zmyłam, wypiłam wapno a rano jeszcze gorzej , całe te miejsca zaogniły się, zrobiły się czerwone, gorące i swędzące. Mija 4 dzień i powoli schodzi...
W strefie T nic się nie stało tylko w tej suchszej, delikatniejszej.
Co mogło wywołać taką reakcję? Pierwszy raz mi się coś takiego przytrafiło, nigdy nic mnie nie uczuliło a tu takie zaskoczenie. Więc muszę go sprzedac ale czy kupować kolejny? Próbki drogo wychodzą no i nie wiem czy jest sens próbować z innymi kremami BB czy wszystkie będą mnie uczulały ??


Ja osobiście nie mam zaufania do tego sklepu! ceny baaaardzo zawyżone - widac,że w szybkim tempie chcą się dorobić a w związku z tym moje podejrzenia są takie ( może niesłuszne) ,że musza kupować po max niskich cenach ( nie wiadomo czy 100% oryginalne) i sprzedają po max zawyzonych!
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 11:36   #4959
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Witam Was Dziewczyny

Chciałam Wam zadać dwa pytania dotyczące zakupów u rubyruby, bo przypuszczam, że miałyście sporo do czynienia z tym sprzedawcą.

Postanowiłam u niej kupić uzywany przeze mnie krem BB oraz filtr UV, który mnie interesuje, a którego w Polsce nie znalazłam. Jednak ponieważ nie robiłam nigdy zakupów na ebay to mam po prostu z tym lekki problem.

Głównie chodzi o koszty przesyłki. Domyślnie jest ustawiona przesyłka economy - bezpłatna. Mnie jednak zależy na przesyłce standard - rejestrowanej. Nie moge jednak znaleźć miejsca gdzie dokonuje się wyboru rodzaju przesyłki, a gdy klikam kup teraz to automatycznie zostaje doliczona przesyłka economy. Ostatecznie zakupu nie potwierdzam, bo nie wiem czy gdzies dalej jest opcja wyboru przesyłki innej, czy po potwierdzeniu nie ma już opcji i trzeba sie zgodzić na tę bezpłatną :/
Jak w praktyce wygląda zmiana przesyłki economy na standard? Czy trzeba kontaktować się mailowo ze sprzedawcą? Jeśli tak to czy odpowiada na wiadomości wysyłane poprzez ebay?

Druga rzecz jest taka, ze przedmiotów, które chcę kupić od rubyruby znajdują się na dwóch róznych aukcjach. Próbując się zagłebić w temat zrozumiałam, ze rubyruby takie dwa produkty wysyła w jednej paczce i wtedy płaci się za wysyłkę jeden raz, jedną stawkę, a nie za każdy towar osobno. Czy tak jest faktycznie? I czy przy zakupie trzeba się w jakiś sposób z nią kontaktować, aby zaznaczyć że te dwie rzeczy mają iść w jednej paczce?

Będę Wam naprawdę wdzieczna za pomoc. Na ebay jeszcze nie kupowałam, a wolałabym najpierw uzyskać odpowiedzi na swoje pytania zamiast zrobić jakiś błąd i narobić kłopotów sobie i sprzedawcy.

Pomozcie?
Musisz potwierdzić zakup i tam w płatnościach jest tabelka, jeszcze przed zapłata paypal i tam zaznaczasz 2$ i to wszystko. Nie musisz się kontaktować z ruby.

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Drogie używtkowniczki kremów BB, mam problem kupiłam Lioele Triple Solution... niby oryginalny z asianstore.pl . Było wszystko pięknie przez kilka godzin, ładna cera, świetne krycie, trwałość... kiedy to wieczorem zauważyłam wysypkę pod okiem, po chwili zaczęły mnie swędzieć policzka i moim oczom ukazała się kaszka od oczu aż do połowy szyji zmyłam, wypiłam wapno a rano jeszcze gorzej , całe te miejsca zaogniły się, zrobiły się czerwone, gorące i swędzące. Mija 4 dzień i powoli schodzi...
W strefie T nic się nie stało tylko w tej suchszej, delikatniejszej.
Co mogło wywołać taką reakcję? Pierwszy raz mi się coś takiego przytrafiło, nigdy nic mnie nie uczuliło a tu takie zaskoczenie. Więc muszę go sprzedac ale czy kupować kolejny? Próbki drogo wychodzą no i nie wiem czy jest sens próbować z innymi kremami BB czy wszystkie będą mnie uczulały ??
Ja używałam już kilkanaście bb kremów ale nigdy nie spotkało mnie nic podobnego. A włączyłaś może nowy krem, tonik? Odczekałabym kilka dni i znów położyła lioele. Najlepiej jak będziesz w domu, gdyby zaczęło boleć to zmywasz. Są różne kremy, na blogu millou masz notke o kremach bez parabenów, sls i innych dodatkach. Warto próbować.
dentico jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 11:47   #4960
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Nic nowego nie używałam, wszystko sprawdzone tylko ten Lioele Triple... trochę boje się go znowu użyć bo od niedzieli mam nadaj wysypkę, co prawda zmniejszyła się i zeszło zaczerwienienie ale jeszcze troszkę kaszkowate te policzki. Ehhh może się z kimś wymienię na jakiś inny BB na wymiankowym tak bardzo się ne niego cieszyłam.
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 12:39   #4961
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez dentico Pokaż wiadomość
Musisz potwierdzić zakup i tam w płatnościach jest tabelka, jeszcze przed zapłata paypal i tam zaznaczasz 2$ i to wszystko. Nie musisz się kontaktować z ruby.
Dziękuję
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 12:55   #4962
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Próbki drogo wychodzą no i nie wiem czy jest sens próbować z innymi kremami BB czy wszystkie będą mnie uczulały ??
Próbki możesz kupić na rozbiórkowym, albo bezpośrednio na ebay w saszetkach.
Reakcja na kosmetyk to indywidualna sprawa. Inne nie muszą Cię wcale uczulić.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 14:38   #4963
Miss_Chocolate
Przyczajenie
 
Avatar Miss_Chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 14
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Niedawno zamawiałam u rubyruby 2 przedmioty na róznych aukcjach. Nie pamiętam już gdzie była opcja dokupienia rejestrowanej przesyłki, ale dopłaciłam tylko do jednego przedmiotu, ale oba poszły w jednej paczce z tracking number.
Status paczek wprawdza się na http://www.track-trace.com/ w zakladce Post/EMS
A u mnie jak na tej stronie wpisuję tracking number, to jest napisane, że nie mogą znaleźć takiego numeru i mam potwierdzić jakiś item number, ale nie mam pojęcia co to
Miss_Chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 16:50   #4964
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez lukrecja1 Pokaż wiadomość
zrób zdjęcia jak zaczniesz się łuszczyć
ja te skarpetki już rok temu widziałam ale bałam sie tego specyfiku
i trochę mnie zdjęcia zraziły - zastanawiałam się czy boli i czy warto
póki co jeszcze efektów brak, ale całosc sfotografowalam i wrzucilam na bloga

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Próbki możesz kupić na rozbiórkowym, albo bezpośrednio na ebay w saszetkach.
Reakcja na kosmetyk to indywidualna sprawa. Inne nie muszą Cię wcale uczulić.
Nie wiem dlaczego, ale to nie ja napisałam ale Rossi Nie wiem, czemu mnie zacytowało
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 17:43   #4965
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny czy ktoras z was uzywala kremu bb ,"ROHTO Hadalabo BB Moist Cream "- (odcie nr2) ? i moglabyby sie podzielic swoimi wrazeniami o nim?
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 22:48   #4966
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Question Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziękuję i mam jeszcze jedno pytanie, o datę ważności bo może tu tkwi problem na pudełku jest 110210 na tubce B01 niestety nie wiem jak to odczytać ani ile BB jest świeży od otwarcia.
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 01:47   #4967
shelilah
Raczkowanie
 
Avatar shelilah
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
GG do shelilah Send a message via Skype™ to shelilah
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Drogie używtkowniczki kremów BB, mam problem kupiłam Lioele Triple Solution... niby oryginalny z asianstore.pl . Było wszystko pięknie przez kilka godzin, ładna cera, świetne krycie, trwałość... kiedy to wieczorem zauważyłam wysypkę pod okiem, po chwili zaczęły mnie swędzieć policzka i moim oczom ukazała się kaszka od oczu aż do połowy szyji zmyłam, wypiłam wapno a rano jeszcze gorzej , całe te miejsca zaogniły się, zrobiły się czerwone, gorące i swędzące. Mija 4 dzień i powoli schodzi...
W strefie T nic się nie stało tylko w tej suchszej, delikatniejszej.
Co mogło wywołać taką reakcję? Pierwszy raz mi się coś takiego przytrafiło, nigdy nic mnie nie uczuliło a tu takie zaskoczenie. Więc muszę go sprzedac ale czy kupować kolejny? Próbki drogo wychodzą no i nie wiem czy jest sens próbować z innymi kremami BB czy wszystkie będą mnie uczulały ??
Ja tam nie wiem, ale zamawialam raz probke Dr Jarta od asianstore (i kilka innych ale nie mialam okazji wyprobowac bo ktos z domownikow wywalil mi probki razem z koperta -.-) i mialam identyczna jak ty reakcje. I nie bylo opcji zeby cos innego mnie uczulalo - nic nowego nie probowalam. Rowniez nie wyszlo mi w dzien, za to wieczorem ujrzalam w lustrze potwora...

Z asianstore juz nic nie kupuje, zamowilam w ciemno 3 rozne pelnowymiarowe bb creamy od cosmetic.love na ebayu (skin79 the oriental gold, tonymoly dear me petite i Etude House Preciuss Mineral) i zadnych takich akcji nie bylo, wszystko jest jak byc powinno. Szczerze sie zastanawiam nad jakas probka tego jarta raz jeszcze, ale nie jestem pewna czy warto ryzykowac ;P nie chce chodzic znowu tydzien z torba na glowie ;P
__________________
“Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić , aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali.” Don McCullin
shelilah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 08:46   #4968
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja również zamawiałam u nich próbki oraz opakowania typu minitubki i nie wysypało mnie w taki sposób mimo dość wrażliwej skóry.
Choć reakcja sama w sobie jest mi znana, bo każdy kosmetyk z q10 u mnie takową powoduje.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 11:11   #4969
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego, ale to nie ja napisałam ale Rossi Nie wiem, czemu mnie zacytowało
Wizaż czaruje
Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Dziękuję i mam jeszcze jedno pytanie, o datę ważności bo może tu tkwi problem na pudełku jest 110210 na tubce B01 niestety nie wiem jak to odczytać ani ile BB jest świeży od otwarcia.
Na azjatyckich kosmetykach zazwyczaj podawana jest data produkcji.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 12:09   #4970
Alishia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 66
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Rossi: może to konfiguracja bb z jakimś kremem którego używasz, np: filtrem ?
Ja mam właśnie podobną sytuację, wypróbowałam już sporo bb, kładłam je na różne kremy i nie było problemu. Ale parę dni temu położyłam na nowy krem z filtrem Pharmaceris i podobnie jak u Ciebie, najpierw przy zmywaniu zauważyłam kaszkę, a potem wyskoczyły okropne czerwone i bolesne plamki.

A czym się smarujesz żeby to wyleczyć ?


Ja też miałam próbki z asianstore i nie było z nimi żadnych kłopotów poza wysokimi cenami oczywiście.
Alishia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 13:33   #4971
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Estelle, dziękuję a orientujesz się jak długa jest ważność od tej daty produkcji?
Alishia nie używam kremów pod podkład, tylko na wieczór inaczej różnie właśnie z bywało albo szybko schodził podkład albo coś się rolowało czy ważyło a ja mam mieszaną cerę i trudno znaleźć mi coś co by współpracowało ze sobą na mojej twarzy. Niedawno kupiłam krem kojąco-regenerujący ZINALFAT, i nim się smaruję. Niby zeszło ale jak dam podkład to w przyblizeniu widać jeszcze taką leciutką kaszkę... :/
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 22:49   #4972
MysiaLusia
Raczkowanie
 
Avatar MysiaLusia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 75
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Hej, dziewczyny, wybaczcie moje nekajace jak niechciane widmo pytanie... Mimo swatchy ciezko jest wybrac odpowiedni kolor, bo to co widac jest czesto mylne... Piszac w skrocie, to co swiadczy o kolorze to w duzej mierze konsystncja i gestosc, ktorej to nie da sie sfotografowac. Przykro mi, ze na moje pytanie odnosnie Water Drop nikt nie udzielil odpowiedzi, choc staralam sie jak moglam

Podpowiedzcie mi tylko, czy BRTC Gold Caviar jest wart swojej ceny. Mysle o mojej mamie i zalezy mi na czyms naprawde nawilzajacym, kremowym, lekkim, przeciwzmarszczkowym, takim luksusie, ktory bedzie troche jak Water Drop LIOELE... tylko lepszym...
Wlasciwie tylko ten krem jak do tej pory daje te swietlistosc, ktorej szukam...
MysiaLusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 23:14   #4973
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Alishia Pokaż wiadomość
Rossi: może to konfiguracja bb z jakimś kremem którego używasz, np: filtrem ?
Ja mam właśnie podobną sytuację, wypróbowałam już sporo bb, kładłam je na różne kremy i nie było problemu. Ale parę dni temu położyłam na nowy krem z filtrem Pharmaceris i podobnie jak u Ciebie, najpierw przy zmywaniu zauważyłam kaszkę, a potem wyskoczyły okropne czerwone i bolesne plamki.

A czym się smarujesz żeby to wyleczyć ?


Ja też miałam próbki z asianstore i nie było z nimi żadnych kłopotów poza wysokimi cenami oczywiście.
Kochana tylko nie krem ekran Pharmaceris!!!!!!!! Ja się po tym leczyłam dermatologicznie przez dobry rok.
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 23:48   #4974
Alishia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 66
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
Kochana tylko nie krem ekran Pharmaceris!!!!!!!! Ja się po tym leczyłam dermatologicznie przez dobry rok.
O Boże !!! Nie wiedziałam, że się tak wpakowałam.
Mama nadzieję, że to co mam teraz na twarzy zejdzie bez dalszych konsekwencji.

W każdym razie nie używam tego kremu ekranu : Pharmaceris A, Screen-Sensilium [bo pewnie o tym mówisz], tylko hydrolipidowego Pharmaceris S, Sun Protect, który na wizażu zbierał dobre opinie, aż do teraz bo właśnie jedna użytkowniczka napisała, że ją uczulił.
Alishia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 07:31   #4975
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez MysiaLusia Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny, wybaczcie moje nekajace jak niechciane widmo pytanie... Mimo swatchy ciezko jest wybrac odpowiedni kolor, bo to co widac jest czesto mylne... Piszac w skrocie, to co swiadczy o kolorze to w duzej mierze konsystncja i gestosc, ktorej to nie da sie sfotografowac. Przykro mi, ze na moje pytanie odnosnie Water Drop nikt nie udzielil odpowiedzi, choc staralam sie jak moglam

Podpowiedzcie mi tylko, czy BRTC Gold Caviar jest wart swojej ceny. Mysle o mojej mamie i zalezy mi na czyms naprawde nawilzajacym, kremowym, lekkim, przeciwzmarszczkowym, takim luksusie, ktory bedzie troche jak Water Drop LIOELE... tylko lepszym...
Wlasciwie tylko ten krem jak do tej pory daje te swietlistosc, ktorej szukam...
co do Twojego pierwszego pytania- o krem oliwkowy i nawilżający od razu przyszedł mi na myśl BRTC Gold Caviar. Ja go kupiłam za 55zł (aukcja) ponad roku temu. Jest nawilżający, odżywczy, dobrze chroni przed słońcem i ma ładny dość ciemny ale oliwkowy kolor. Nada się dla suchej, dojrzałej cery odradzałabym tłustym chyba że na zimę bo jest dość kremowy i odżywczy. Pamiętam że dobrze krył, zostawiał ładny glow i w ogóle nie zapychał mimo tej treściwości.Krem godny polecenia ale zawsze warto polować na aukcjach

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Alishia Pokaż wiadomość
O Boże !!! Nie wiedziałam, że się tak wpakowałam.
Mama nadzieję, że to co mam teraz na twarzy zejdzie bez dalszych konsekwencji.

W każdym razie nie używam tego kremu ekranu : Pharmaceris A, Screen-Sensilium [bo pewnie o tym mówisz], tylko hydrolipidowego Pharmaceris S, Sun Protect, który na wizażu zbierał dobre opinie, aż do teraz bo właśnie jedna użytkowniczka napisała, że ją uczulił.
ja tego Pharmacerisa ostatnio próbowałam i mnie po jednym użyciu wysypało co do tej kaszki bardzo dobrze się leczy tormentiolem. A zinalfat tez jest fajna maścią na różne problemy
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 09:40   #4976
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Estelle, dziękuję a orientujesz się jak długa jest ważność od tej daty produkcji?
2 do 3 lat najczęściej. Czasem jeszcze jest określona trwałość od pierwszego otwarcia.
Cytat:
Napisane przez MysiaLusia Pokaż wiadomość
Podpowiedzcie mi tylko, czy BRTC Gold Caviar jest wart swojej ceny. Mysle o mojej mamie i zalezy mi na czyms naprawde nawilzajacym, kremowym, lekkim, przeciwzmarszczkowym, takim luksusie, ktory bedzie troche jak Water Drop LIOELE... tylko lepszym...
Wlasciwie tylko ten krem jak do tej pory daje te swietlistosc, ktorej szukam...
Z tego co kojarzę, to lekki on chyba nie jest. Ma w sobie trochę tłustości.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 10:36   #4977
MysiaLusia
Raczkowanie
 
Avatar MysiaLusia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 75
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziekuje Wam pieknie
Zamowilam ten BRTC Gold Caviar. Ogladalam tutoriale i ma swietnie opinie wsrod dojrzalych kobiet. I wlasnie kolor. A co jest takim diamentem wsrod kremow BB? Drogim i iscie wymarzonym?
MysiaLusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 09:56   #4978
Alishia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 66
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja się posmarowałam maścią homeopatyczną i już jest wielokrotnie lepiej

Ale powrócił problem jakim filtrem się smarować pod kremy bb, polecacie coś dziewczyny ?

Na lato potrzebuję stabilnego filtra 50, ale nie chcę rezygnować z równego kolorytu i matowej cery.


Cytat:
Napisane przez MysiaLusia Pokaż wiadomość
Dziekuje Wam pieknie
Zamowilam ten BRTC Gold Caviar. Ogladalam tutoriale i ma swietnie opinie wsrod dojrzalych kobiet. I wlasnie kolor. A co jest takim diamentem wsrod kremow BB? Drogim i iscie wymarzonym?
Ja myślę, że to jest raczej firmament pełen gwiazd, czasem coś mocniej rozbłyśnie jak na przykład bb bez parabenów, ale jednak każda z nas ma inne potrzeby, wymagania i koloryt skóry więc chodzi o to żeby znaleźć własny ideał.
Większość bb ma tylko jeden odcień, wiele firm produkuje np. matujący, nawilżający, przeciwzmarszczkowy itd. ale każdy w innym odcieniu więc dobór koloru i właściwości to sprawa czysto indywidualna.
Alishia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 10:21   #4979
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Estelle, dzięki
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 10:49   #4980
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

proszę bardzo - krem bb za 95$
http://translate.google.pl/translate...26prmd%3Dimvns


to też drogi krem niestety nie wiem gdzie ty się ceny szuka i jaki jest przelicznik
http://english.gmarket.co.kr/challen...s_class_kind=T

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Dziewczyny , mam propozycję ponieważ na wątku zrobiło się trochę nudnawo to może zaczniemy wyszukiwać kremy bb z dużą ilością
cennych składniów (zioła ,extrakty,witaminy,minera ły)
można by je wspólnie rozbierać ,testować i przekonałybyśmy się
czy są lepsze od tych których używamy- trzeba przyznać ,że mało w nich dobroci a sporo parabenów i silikonów.
Może temat zainteresuje trochę starsze wizażanki po 30 tce
warto inwestować w skórę

Edytowane przez lukrecja1
Czas edycji: 2012-06-02 o 10:50
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.