Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-14, 21:10   #1891
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Szlag! Lustrzanka poszła, ze tak powiem z dymem.... to już druga jej naprawa będzie, albo mamy jakiś lipny egzemplarz, albo ten dzisiejszy sprzęt taki słaby i nie nadaje się do dużej ilości robionych zdjęć
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 22:36   #1892
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Aktualnie stosuję dwie opcje:
ekoampułka i na to krem nawilżający lub ekoampułka wymieszana z olejem arganowym bez kremu
pewnie będę robić tak samo


Holu-Olu - obecnie mam olej z róży piżmowej (mam go z wymianki) sklep: Naturalis KLIK. Jest bardzo wydajny. Mam buteleczkę 15 ml i uważam, że na początek spokojnie wystarczy. Bardzo go polubiłam
W zapasie czeka organiczny olej z róży z ZSK KLIK

Oleje z róży najbardziej mi podpasowały. Nie są tak ciężkie dla skóry. Olej wspaniały czy macadamia są fajne, dobrze regenerują, ale używam ich tylko w krytyczniejszych momentach. Na co dzień są dla mnie za ciężkie.

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Szlag! Lustrzanka poszła, ze tak powiem z dymem.... to już druga jej naprawa będzie, albo mamy jakiś lipny egzemplarz, albo ten dzisiejszy sprzęt taki słaby i nie nadaje się do dużej ilości robionych zdjęć
O matko, współczuję co się stało, przestała działać po prostu?
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 23:32   #1893
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
O matko, współczuję co się stało, przestała działać po prostu?
Owszem, robiłam zdjecia i szlag go trafił Najpierw poszła lampa błyskowa i czuć było swąd jakby jakiś bezpiecznik sie przepalał, a potem odmówiła posłuszeństwa automatyka. Jednym słowem z dymem poszła Alfa Generalnie robi zdjęcia tylko ręcznym ustawieniem i bez lampy. No cóz, tzreba do serwisu, gorzej, jak gwarancja była tylko na rok, to mamy z głowy a w dokumentach nie pisze ile wazna gwarancja :/
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 23:49   #1894
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Owszem, robiłam zdjecia i szlag go trafił Najpierw poszła lampa błyskowa i czuć było swąd jakby jakiś bezpiecznik sie przepalał, a potem odmówiła posłuszeństwa automatyka. Jednym słowem z dymem poszła Alfa Generalnie robi zdjęcia tylko ręcznym ustawieniem i bez lampy. No cóz, tzreba do serwisu, gorzej, jak gwarancja była tylko na rok, to mamy z głowy a w dokumentach nie pisze ile wazna gwarancja :/
O kurczę, a to złośliwiec z tego aparatu Chyba standardem jest gwarancja dwuletnia, ale lepiej się upewnić. Mam nadzieję, że uda się naprawić
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 07:42   #1895
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Laski dziś koło mnie otwarcie salony NYX
Od znajomej blogerki mam cynka, że mają być spore rabaty i gratisy przy zakupach - ponoć mają fajne cienie, kredki jumbo (cokolwiek to znaczy i pomadki... jakby kto co chciał, to będę tam koło południa, mogę kupić
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 08:46   #1896
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Ja wpadlam na chwile z paroma wiesciami .

1. Ostatnio pisalam, ze w sklepie cedrynek.pl sprzedali mi krem Organix z otworzona folia (nie mam wiec pewnosci, czy nie byl uzywany). Zachowali sie niby okej, bo powiedzieli, zebym odeslala. Jako, ze ja jednak przyzwyczajona do sklepow na poziomie (brytyjskich) to szczerze wolalaby, aby powiedzieli "wyrzuc se go pani do kosza a przyslemy Ci nowy". Ostatnio nie mam czasu na wizyty na poczcie. Robie kilkanacie godzin dodatkowo w tygodniu wiecej i na luksus wizyty na poczcie pozwolic sobie nie moge. Teraz tez jestem w pracy .
Wyrzuce wiec prawdopodobnie krem i strace pieniadze.
Wam jednak cedrynek.pl odradzam. No, chyba, ze lubicie otwarte lub uzywane kosmetyki.

2. W koncu uzylam cienia holo Lovely, o ktorym kiedys pisalam. Sliczny jest. Warto kupic.

3. W koncu znalazlam tez idealny blyszczyk.

4. No i najwazniejsze: moje wypadanie wlosow sie zmniejszylo .

5. Tez wazne: znalazlam w koncu cos do wlosow, co ograniczylo przetluszczanie. Dzis jest drugi dzien po myciu a ja smigam z rozpuszczonymi wlosami.

Wracam do roboty. Milego dzionka .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 08:59   #1897
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Takie wiadomości, a ty sobie do pracy idziesz

Już mi tu mów jak na spowiedzi, co ograniczyło przetłuszczanie włosów!



I też muszę pochwalić się, że włosów mniej gubię
Za trzy miesiące pewno zaczną lecieć, bo ostatnie stresy w pracy znajdą gdzieś ujście
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-15, 09:08   #1898
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jest jakis rabat w dougim online teraz? Ale nie na zapachy, tylko na wszystko.
co tam Cie kusi
Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
zawsze zapomnę Wam powiedzieć - jakby któraś szukała pisaka do kresek polecam ten -> SMASHBOX LIMITLESS LIQUID LINER PEN
http://www.smashbox.com/product/6028...ice/index.tmpl

no tak kapitalny że wreszcie umiem robić kreski )))
mówisz? trzeba bedzie się zainteresowac nim, bo jedno oko super a drugie jakos mi zawsze nie wyjdzie tak dobrze

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja kupilam 2 dni temu Kanebo wczoraj go użyłam i jest rewelacyjny
Mam mieszaną skórę ale świetnie się u mnie sprawdził, ogólnie dobrze matuje. Po nałożeniu jest taka lekka satynowa poświata. Ja nakładałam go na podkład Diora diorskin nude, mam wrażenie ze lekko rozjasnia, ale pozniej wszystko wraca do normy. Jednym słowem to bedzie moj hit jest chodzi o ,,białe'' pudry
moim też, używam od kilku lat, ma 4 czy 5 opakowanie

obecnie moim odkryciem jest get even benefitu


Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
pewnie będę robić tak samo

Holu-Olu - obecnie mam olej z róży piżmowej (mam go z wymianki) sklep: Naturalis KLIK. Jest bardzo wydajny. Mam buteleczkę 15 ml i uważam, że na początek spokojnie wystarczy. Bardzo go polubiłam
W zapasie czeka organiczny olej z róży z ZSK KLIK

Oleje z róży najbardziej mi podpasowały. Nie są tak ciężkie dla skóry. Olej wspaniały czy macadamia są fajne, dobrze regenerują, ale używam ich tylko w krytyczniejszych momentach. Na co dzień są dla mnie za ciężkie.
https://static.wizaz.pl/forum/images...ons/1_cmok.gif
---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------


O matko, współczuję co się stało, przestała działać po prostu?
dziekuje Milko
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Owszem, robiłam zdjecia i szlag go trafił Najpierw poszła lampa błyskowa i czuć było swąd jakby jakiś bezpiecznik sie przepalał, a potem odmówiła posłuszeństwa automatyka. Jednym słowem z dymem poszła Alfa Generalnie robi zdjęcia tylko ręcznym ustawieniem i bez lampy. No cóz, tzreba do serwisu, gorzej, jak gwarancja była tylko na rok, to mamy z głowy a w dokumentach nie pisze ile wazna gwarancja :/
współczuje, gwarancja to przewaznie 2 lata, z naciskiem na przewaznie..

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38144060]Ja wpadlam na chwile z paroma wiesciami .

1. Ostatnio pisalam, ze w sklepie cedrynek.pl sprzedali mi krem Organix z otworzona folia (nie mam wiec pewnosci, czy nie byl uzywany). Zachowali sie niby okej, bo powiedzieli, zebym odeslala. Jako, ze ja jednak przyzwyczajona do sklepow na poziomie (brytyjskich) to szczerze wolalaby, aby powiedzieli "wyrzuc se go pani do kosza a przyslemy Ci nowy". Ostatnio nie mam czasu na wizyty na poczcie. Robie kilkanacie godzin dodatkowo w tygodniu wiecej i na luksus wizyty na poczcie pozwolic sobie nie moge. Teraz tez jestem w pracy .
Wyrzuce wiec prawdopodobnie krem i strace pieniadze.
Wam jednak cedrynek.pl odradzam. No, chyba, ze lubicie otwarte lub uzywane kosmetyki.

2. W koncu uzylam cienia holo Lovely, o ktorym kiedys pisalam. Sliczny jest. Warto kupic.

3. W koncu znalazlam tez idealny blyszczyk.

4. No i najwazniejsze: moje wypadanie wlosow sie zmniejszylo .

5. Tez wazne: znalazlam w koncu cos do wlosow, co ograniczylo przetluszczanie. Dzis jest drugi dzien po myciu a ja smigam z rozpuszczonymi wlosami.

Wracam do roboty. Milego dzionka .[/QUOTE]

sklep wedruje na czarna listę

co to za idealny blyszczyk

supoer ze włosy nie leca Ci juz, moje tez juz na glowie nie na podlodze wreszcie

milego dnia
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 09:09   #1899
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;38142987]O kurczę, a to złośliwiec z tego aparatu Chyba standardem jest gwarancja dwuletnia, ale lepiej się upewnić. Mam nadzieję, że uda się naprawić[/QUOTE]

Raczej jakiś egzemplarz wybrakowany skoro juz drugi raz szlag go trafił ...
Oby dwa lata! Dzisiaj sie dowiem co i jak z gwarancją, bo małz zabrał go do serwisu Sony.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 09:33   #1900
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38144060]
5. Tez wazne: znalazlam w koncu cos do wlosow, co ograniczylo przetluszczanie. Dzis jest drugi dzien po myciu a ja smigam z rozpuszczonymi wlosami.

[/QUOTE]
co to za cudo?ja własnie zamówiłam kolejne nowe dwa szampony mają nadzieję,że sprawią aby moje włosy były świeżutkie dwa dni
Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Już mi tu mów jak na spowiedzi, co ograniczyło przetłuszczanie włosów!



Corii oby wam pomyślnie rozpatrzyli reklamację
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 09:36   #1901
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
co to za cudo?ja własnie zamówiłam kolejne nowe dwa szampony mają nadzieję,że sprawią aby moje włosy były świeżutkie dwa dni





Corii oby wam pomyślnie rozpatrzyli reklamację
Dziękuję Kochana

A co do szamponów, na myję co 5 dni średnio, przez 2-3 pierwsze bez problemu moge nośić rozpuszczone bo wyglądają świeżo.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-15, 09:37   #1902
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
co to za cudo?ja własnie zamówiłam kolejne nowe dwa szampony mają nadzieję,że sprawią aby moje włosy były świeżutkie dwa dni





Corii oby wam pomyślnie rozpatrzyli reklamację
moim odkryciem na przetłuszczające sie włosy jest szampon Korres...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 09:40   #1903
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziękuję Kochana

A co do szamponów, na myję co 5 dni średnio, przez 2-3 pierwsze bez problemu moge nośić rozpuszczone bo wyglądają świeżo.
nie dosyć,że brwi zazdroszczę to jeszcze teraz to
muszę Cię ignorować chyba,bo pęknę z zazdrości jak mi jeszcze czymś podobnym sypniesz

przed zmianą antykoncepcji też miałam ten luksus-3 dni świeże włosyteraz na drugi dzień mycie obowiązkowe,bo wyglądam jak mokry pies i tylko związanie włosów sprawia,że mogę wyjść do ludzi.

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
moim odkryciem na przetłuszczające sie włosy jest szampon Korres...
trza było wczoraj krzyczeć jak na naturalnym jęczałam poka go
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 09:43   #1904
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
nie dosyć,że brwi zazdroszczę to jeszcze teraz to
muszę Cię ignorować chyba,bo pęknę z zazdrości jak mi jeszcze czymś podobnym sypniesz

przed zmianą antykoncepcji też miałam ten luksus-3 dni świeże włosyteraz na drugi dzień mycie obowiązkowe,bo wyglądam jak mokry pies i tylko związanie włosów sprawia,że mogę wyjść do ludzi.

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------



trza było wczoraj krzyczeć jak na naturalnym jęczałam poka go
Anusia on na naturalny wątek raczej sie nie nadaje, kupiłam próbki, kupiłam i pełnowymiarowe opakowanie
http://allegro.pl/korres-szampon-z-w...849749613.html
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 09:51   #1905
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Anusia on na naturalny wątek raczej sie nie nadaje, kupiłam próbki, kupiłam i pełnowymiarowe opakowanie
http://allegro.pl/korres-szampon-z-w...849749613.html
a pal licho jaki ma skład,jak ma przedłużyć świeżość to niech sobie będzie jaki chcę
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 09:54   #1906
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
nie dosyć,że brwi zazdroszczę to jeszcze teraz to
muszę Cię ignorować chyba,bo pęknę z zazdrości jak mi jeszcze czymś podobnym sypniesz

przed zmianą antykoncepcji też miałam ten luksus-3 dni świeże włosyteraz na drugi dzień mycie obowiązkowe,bo wyglądam jak mokry pies i tylko związanie włosów sprawia,że mogę wyjść do ludzi.
Wiesz, hormony maja wpływ, to prawda, ale pielegnacja do włosów również.
Moje od dawna polubiły kerastasy, bo wczesniej to tez po jednym dniu włosy miałam do niczego
A teraz mimo, ze po kazdym myciu suszę i modeluję je suszarą, to nie przetłuszczają się. Jeszcze raz polecę Mythic Oil L'oreala, który naprawde nie przetłuszcza i nie obciąza kudełków, a nawet przedłuża ich świeżość. jak to możliwe w przypadku olejku - nie wiem, ale możliwe
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 09:56   #1907
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziękuję Kochana

A co do szamponów, na myję co 5 dni średnio, przez 2-3 pierwsze bez problemu moge nośić rozpuszczone bo wyglądają świeżo.
Corii, a czemu właściwie chcecie korzystać z gwarancji (dobra wola i warunki producenta), a nie ustawowej niezgodności towaru z umową (24 miesiące i dużo korzystniej dla ciebie, bo towar ma działać i już)? Przy czym przy niezgodności zgłaszasz się do sprzedawcy, i to on wtedy się kłopocze z serwisem, wymianą itd.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 10:03   #1908
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiesz, hormony maja wpływ, to prawda, ale pielegnacja do włosów również.
Moje od dawna polubiły kerastasy, bo wczesniej to tez po jednym dniu włosy miałam do niczego
A teraz mimo, ze po kazdym myciu suszę i modeluję je suszarą, to nie przetłuszczają się. Jeszcze raz polecę Mythic Oil L'oreala, który naprawde nie przetłuszcza i nie obciąza kudełków, a nawet przedłuża ich świeżość. jak to możliwe w przypadku olejku - nie wiem, ale możliwe
ja przechodziłam przez kerastasy,loreale,ale nie służą mi ani trochę.
Używam tylko naturalniaków do włosów i wiem i widzę,że to jest to,a winę na przyspieszenie przetłuszczania zwalam na hormony
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 10:57   #1909
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
a pal licho jaki ma skład,jak ma przedłużyć świeżość to niech sobie będzie jaki chcę
dokaldnie w okresie czapkowym

próbka wystarcza na dwa mycia
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-15, 11:36   #1910
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Corii, a czemu właściwie chcecie korzystać z gwarancji (dobra wola i warunki producenta), a nie ustawowej niezgodności towaru z umową (24 miesiące i dużo korzystniej dla ciebie, bo towar ma działać i już)? Przy czym przy niezgodności zgłaszasz się do sprzedawcy, i to on wtedy się kłopocze z serwisem, wymianą itd.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Sala, bo małz ten telefon kupil nowy ale nie w sklepie, tylko na allegro od gościa, ktry go wygrał w konkursie psiej karmy
nie mamy faktury vat. wiec gdzie nam isc i sie uzerac z niezgodnosciami towaru z umowa?
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
ja przechodziłam przez kerastasy,loreale,ale nie służą mi ani trochę.
Używam tylko naturalniaków do włosów i wiem i widzę,że to jest to,a winę na przyspieszenie przetłuszczania zwalam na hormony
a które kerastase mialas, bo mnie wszystkie tez nie sluża
i jednak nie do konca to wina hormonów
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 11:46   #1911
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja kupilam 2 dni temu Kanebo wczoraj go użyłam i jest rewelacyjny
Mam mieszaną skórę ale świetnie się u mnie sprawdził, ogólnie dobrze matuje. Po nałożeniu jest taka lekka satynowa poświata. Ja nakładałam go na podkład Diora diorskin nude, mam wrażenie ze lekko rozjasnia, ale pozniej wszystko wraca do normy. Jednym słowem to bedzie moj hit jest chodzi o ,,białe'' pudry
dziękuję za opinię ta poświata mnie kusi, właśnie MUFE HD nie dawał efektu płaskiego matu, tylko ślicznie wygładzał twarz, lekko fotoszopując
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 11:56   #1912
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
a które kerastase mialas, bo mnie wszystkie tez nie sluża
i jednak nie do konca to wina hormonów
miałam cement,jakaś zielona butelka.Oddałam prawie cały tak mi nie pasował,od tamtej próby kerastase omijam szerokim łukiem

u mnie to wygląda tak,kosmetyków nie zmieniałam,bo mam swoje kwc(no teraz szamponu szukam,który ma zrobić cud)i przed zmianą antykoncepcji było ok,po przejściu na co innego dupa blada z włosami
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 11:58   #1913
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
a pal licho jaki ma skład,jak ma przedłużyć świeżość to niech sobie będzie jaki chcę
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
miałam cement,jakaś zielona butelka.Oddałam prawie cały tak mi nie pasował,od tamtej próby kerastase omijam szerokim łukiem

u mnie to wygląda tak,kosmetyków nie zmieniałam,bo mam swoje kwc(no teraz szamponu szukam,który ma zrobić cud)i przed zmianą antykoncepcji było ok,po przejściu na co innego dupa blada z włosami
Anusia kup sobie próbki tego szmponu, niewielki koszt a wg mnie warto
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 12:01   #1914
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Anusia kup sobie próbki tego szmponu, niewielki koszt a wg mnie warto
no przecież kupiłam już
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 12:03   #1915
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
no przecież kupiłam już:d
:d
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 12:13   #1916
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
miałam cement,jakaś zielona butelka.Oddałam prawie cały tak mi nie pasował,od tamtej próby kerastase omijam szerokim łukiem

u mnie to wygląda tak,kosmetyków nie zmieniałam,bo mam swoje kwc(no teraz szamponu szukam,który ma zrobić cud)i przed zmianą antykoncepcji było ok,po przejściu na co innego dupa blada z włosami
Z serii cementowej to tylko mleczko termiczne i maska mi pasują, reszta już nie.
grunt to dobrać szampon i odzywkę do potrzeb swoich włosów.
Uzywam serii farbowanej i Crystalliste i są ok.
Miałam jeszcze próbki serii Anti Age do której byłam sceptycznie nastawiona i ktora okazała sie równiez strzalem w dziesiątke i jak skoncze Csrystalliste to ja nabędę
Generalnie czesto niepotrzebnie meczy sie wlosy jakimis odpbudowywującymi specyfikami, kiedy tego wcale nie potrzebują.
W ogóle seria z cementem nie jest polecana do użytku raz za razem. Ja najlepiej używac raz na tydzien-dwa, wiecej nie potrzeba, bo tylko obciąży włosy. A tak kupuje sie szampon do swojego typu włosów.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-12-15 o 12:15
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 12:26   #1917
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Dziewczęta Orientujecie się może, czy w Mario są zestawy kolorówkowe YSL?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 12:41   #1918
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Przepraszam że wciskam się w dyskusję, ale może któraś z was orientuje się czy bony z BenefitSystem można wykorzystać w Sephorze podczas np. dni VIP? Czy wtedy kosmetyki otrzymuje się ze zniżką?
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 13:07   #1919
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Na wypadanie włosów to ja kozieradkę polecam
Corii współczuję z tą lustrzankom i jak testy BB?

Ja włosy myję często, bo lubię
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-15, 13:15   #1920
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Na wypadanie włosów to ja kozieradkę polecam
Corii współczuję z tą lustrzankom i jak testy BB?

Ja włosy myję często, bo lubię
Małz pisal, ze przyjeli w sony do naprawy na gwarancji, pewno dopiero bedzie po nowym roku ciekawe czym bede foty strzelac ...

a własnie, bb jest super, zupelnie inny niz podobny macowy w kremie.
Ale jak tak patrze na kolor korektora, to jest taki sam, jak moja sk ora, zastanawiam sie wobec tego, czy moze 2.5 podkład nie za ciemny i nie lepiej 2? ale jak sprawdzalam na rece to byl jasniutki. Moze korektory wypadają inaczej?

Jakbym nie musiala sie bawic suszarka i szczotka, to tez bym myla piora co dzien, a tak mi sie nie kcceee
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.