Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-11, 09:20   #2821
datlies
Raczkowanie
 
Avatar datlies
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krs
Wiadomości: 131
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Hej babki

znowu jakoś kulawo z moją obecnością... chwile zwątpienia, deprecha i jakoś tak wychodzi, w domu mnie tydzień nie było... najlepiej jak kupię farbę od razu i się nie będę zastanawiać i użalać nad sobą, ewentualnie tylko nad płowiejącym kolorem z rozjaśnianych nie farbowałam włosów trwałą farbą już 4 miesiące także coraz więcej zdrowych kandydatów na mniej schodzącą czerwień

zastanawiam się tak tylko jeszcze nad powrotem do maji... ale chyba najpierw spróbuję ten allwaves na 9%
powiedzcie mi - czy na tych włosach co mam najjaśniejsze mogę dać tego allwavesa z 3%? nie przyciemni mi to za mocno?

i drugie pytanie - nie macie problemów z pracą? bo ja to chcę i będę tatuażystką, ale gdzieś trzeba zarobić na kurs itd

Sugar - chyba też będę musiała popracować nad jakimiś suplementami tak jak Ty bo kurczę po tych 4 miesiącach włosy mi urosły 3,7 cm :/ masakra jakaś

a jak jakiś zlocik kiedyś będzie to ja też ze śląska

tak dodam jeszcze na koniec po tej nieobcności - włosiąt waszych nawet nie chwalę, bo wiecie, że są piękne
Ja używałam allwaves 0.6 z 3% dwa razy na długości jakoś i normalnie wychodził piękny kolor
__________________
..zakochana w pięknych włosach <3
więc zapuszczamy i dbamy!
datlies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 11:32   #2822
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Witajcie.
Chciałabym prosić Was o pomoc. Mam włosy wielokrotnie rozjaśniane, prawie białe. Zaczęłam zapuszczać naturalne, ale niestety aktualny kolor rożni się od tego sprzed kilku lat... Nie jest już pięknym popielatym blondem, tylko jakąś mysią szarością... A ja lubię się wyrożniać, dlatego wpadła mi w oko czerwień. Problem tkwi w tym, że nie chciałabym od razu robić pigmentacji i farbowania, wolałabym najpierw położyć szamponetkę i "pobyć" w tym kolorze jakiś czas. Już kiedyś zachciało mi się innego koloru i skończyło się na płaczu i kolejnym rozjaśnianiu .
Stąd moje pytania są następujące:
Czy szamponetka spłucze się z rozjaśnianych włosow?
Czy, w razie czego, przykryje to poźniej blond szamponetka?
Wolałabym nie używać pianek, tonerow itd. Stawiam na szamponetkę, szczegolnie z Joanny, gdyż ostatnio używałam jej do lekkiego przyciemnienia i spłukała się w ciągu trzech myć, więc jej ufam. Ciekawe, czy Porzeczkowa czerwień tez by tak szybko zeszła i co by po sobie pozostawiła... Nie chciałabym też skończyć z rudością, raczej to nie moj kolor. Zależy mi na pięknej, czystej czerwieni, ewentualnie lekko przygaszonej bordem. Proszę o pomoc.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 12:21   #2823
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Dzięki Sugar i datlies, to dam 9% na odrosty i 3% po całości
przy ostatnim farbowaniu na moje włosy poszło 100ml farby + utleniacz, no powiem wam, że to nie jest zbyt oszczędne, ale moja siostra inaczej nie potrafi nakładać, raz jej nawet brakło ale i tak taniej to wychodzi niż fryzjer...
Lady_Caroline hej naturale wydają się często szare, bo po letniej ekspozycji na słońcu dostają refleksów, jak były schowane cały czas to będą zawsze myszowate odrosty
ale do rzeczy - szamponetka z mocno rozjaśnianych zejdzie na pewno z końcówek, niekoniecznie z włosów bliżej głowy i ja bym raczej stawiała na to, że na 100% nie zejdzie do końca, to powinien załatwić dekoloryzator bez żadnych zniszczeń jeśli chciałabyś się tego pozbyć ALE uwierz mi spróbowanie koloru będzie o wiele lepsze dla włosów jeśli zrobisz to tonerem albo pianką, bo szamponetka Ci może przesuszyć włosy lekko, toner Ci takiej niespodzianki nie zrobi
Blond szamponetka też nic nie przykryje później. Najlepiej resztki szorować szamponem i dekoloryzatorem przejechać (nie rozjaśniaczem)

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2013-05-11 o 12:23
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 12:31   #2824
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Pokaż wiadomość
Witajcie.
Chciałabym prosić Was o pomoc. Mam włosy wielokrotnie rozjaśniane, prawie białe. Zaczęłam zapuszczać naturalne, ale niestety aktualny kolor rożni się od tego sprzed kilku lat... Nie jest już pięknym popielatym blondem, tylko jakąś mysią szarością... A ja lubię się wyrożniać, dlatego wpadła mi w oko czerwień. Problem tkwi w tym, że nie chciałabym od razu robić pigmentacji i farbowania, wolałabym najpierw położyć szamponetkę i "pobyć" w tym kolorze jakiś czas. Już kiedyś zachciało mi się innego koloru i skończyło się na płaczu i kolejnym rozjaśnianiu .
Stąd moje pytania są następujące:
Czy szamponetka spłucze się z rozjaśnianych włosow?
Czy, w razie czego, przykryje to poźniej blond szamponetka?
Wolałabym nie używać pianek, tonerow itd. Stawiam na szamponetkę, szczegolnie z Joanny, gdyż ostatnio używałam jej do lekkiego przyciemnienia i spłukała się w ciągu trzech myć, więc jej ufam. Ciekawe, czy Porzeczkowa czerwień tez by tak szybko zeszła i co by po sobie pozostawiła... Nie chciałabym też skończyć z rudością, raczej to nie moj kolor. Zależy mi na pięknej, czystej czerwieni, ewentualnie lekko przygaszonej bordem. Proszę o pomoc.
hej
Wiesz, ja nigdy nie miałam takie sytuacji żeby na blond dawać szamponetke, kładłam je kiedyś też z joanny ale ciemne czerwienie..
Nie mam pojęcia czy się całkiem wypłucze, może tak, może nie.. pocZekaj az inne dziewczyny odpiszą, może któraś używała..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 14:23   #2825
CzarnaGS
Raczkowanie
 
Avatar CzarnaGS
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 100
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
hej dziewczynki!
bylam dzis na rozmowie o prace, nie dostałam jej, nie dogadalismy sie co do czasu pracy a ogolnie nie pasuje im ze mam dziecko
Dla tego właśnie nie chce mieć dzieci.. potem są same problemy. Jak dziecko to po 30stce, ale wątpie, bo zwyczajnie nie lubię dzieci i sie nie zanosi bym lubiła.

Ja sobie wczoraj zrobiłam kolczyk w nosie nie bolało aż tak, na pewno język bardziej, nos boli tylko jak dotykam ale to powinno przejść jak się zagoi. myśle nad brwią ale tego już by było za dużo.
__________________
Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych,
tylko są ci pozamykani w zakładach, i ci którzy nie zostali przebadani.

ZARĘCZONA:
14.02.2012
CzarnaGS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 15:15   #2826
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Dzięki za odpowiedzi.
Właśnie zależy mi na szamponetce, bo po niej miałam mięciutkie włosy.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 18:24   #2827
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez CzarnaGS Pokaż wiadomość
Ja sobie wczoraj zrobiłam kolczyk w nosie nie bolało aż tak, na pewno język bardziej, nos boli tylko jak dotykam ale to powinno przejść jak się zagoi. myśle nad brwią ale tego już by było za dużo.
Ja mam kolczyk w języku i nie bolało czymś mi piercer posmarował język i nie czułam nic. Tylko jak jadłam gdzieś przez 4 dni to coś tam poczułam ale ogólnie spoko

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2013-05-11 o 18:25
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-11, 18:26   #2828
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Odp: Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Ja mam kolczyk w języku i nie bolało czymś mi piercer posmarował język i nie czułam nic. Tylko jak jadłam gdzieś przez 4 dni to coś tam poczułam ale ogólnie spoko
Ja mam dwa kolce w jezorku i nie bolaly za specjalnie. Bylo to bardziej uczucie ojej cos dziwnego jest w moim jezyku.

W poniedzialek mam plan odswiezyc kolor znowu chyba syossa bede robic.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 20:41   #2829
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Pokaż wiadomość
Witajcie.
Chciałabym prosić Was o pomoc. Mam włosy wielokrotnie rozjaśniane, prawie białe. Zaczęłam zapuszczać naturalne, ale niestety aktualny kolor rożni się od tego sprzed kilku lat... Nie jest już pięknym popielatym blondem, tylko jakąś mysią szarością... A ja lubię się wyrożniać, dlatego wpadła mi w oko czerwień. Problem tkwi w tym, że nie chciałabym od razu robić pigmentacji i farbowania, wolałabym najpierw położyć szamponetkę i "pobyć" w tym kolorze jakiś czas. Już kiedyś zachciało mi się innego koloru i skończyło się na płaczu i kolejnym rozjaśnianiu .
Stąd moje pytania są następujące:
Czy szamponetka spłucze się z rozjaśnianych włosow?
Czy, w razie czego, przykryje to poźniej blond szamponetka?
Wolałabym nie używać pianek, tonerow itd. Stawiam na szamponetkę, szczegolnie z Joanny, gdyż ostatnio używałam jej do lekkiego przyciemnienia i spłukała się w ciągu trzech myć, więc jej ufam. Ciekawe, czy Porzeczkowa czerwień tez by tak szybko zeszła i co by po sobie pozostawiła... Nie chciałabym też skończyć z rudością, raczej to nie moj kolor. Zależy mi na pięknej, czystej czerwieni, ewentualnie lekko przygaszonej bordem. Proszę o pomoc.
Nie chce mi się wybierać, więc zacytuję cały post.
Rzecz pierwsza. wątpię czy znajdziesz aktualnie w szamponetkach typową czerwień. Raczej mocno rudy błyskający czasami na czerwono lub brąz z czerwonym. Skutki mody na barwy zbliżone do natury.
Rzecz druga. Spłukuje się na rudo już po 2-3 myciach. Jeżeli nie chcesz rudych musisz wziąć ten fakt pod uwagę.
Rzecz trzecia. Wątpliwe szanse by się wypłukała. Na początku moich przygód z czerwienią włosy moje były w blond pasemkach. Szamponetka ładnie chwyciła, ale jeżeli o schodzenie chodzi to wypłukała się do rudego i taki kolor już pozostał. Nawet po 6 miesiącach przerwy. Jeżeli masz jaśniejsze włosy może być nieciekawie.
Rzecz czwarta. Te farby mi włosów nie zniszczyły i jako jedyne się bez problemu wypłukiwały. Masz w tym zestawie 4 czerwienie, na Twoich włosach powinny wyjść dobrze. Polecam wziąć saszetki - mniej chemii (barwnik + lawsonia), a efekt ten sam. No i grosze kosztują.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.





Edytowane przez Drakan
Czas edycji: 2013-05-11 o 20:42
Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 21:58   #2830
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez CzarnaGS Pokaż wiadomość
Dla tego właśnie nie chce mieć dzieci.. potem są same problemy. Jak dziecko to po 30stce, ale wątpie, bo zwyczajnie nie lubię dzieci i sie nie zanosi bym lubiła.

Ja sobie wczoraj zrobiłam kolczyk w nosie nie bolało aż tak, na pewno język bardziej, nos boli tylko jak dotykam ale to powinno przejść jak się zagoi. myśle nad brwią ale tego już by było za dużo.
Płatek nosa czy przegroda? Mnie akurat nos bolał dużo bardziej niż jęzor. Może dlatego, że dziabałam dwa na raz.

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;4076155 9]Ja mam dwa kolce w jezorku i nie bolaly za specjalnie. Bylo to bardziej uczucie ojej cos dziwnego jest w moim jezyku.[/QUOTE]
Dwa w sensie venom, czy dwa na środku?
Ja jestem właścicielką cudnego venoma. :x
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 22:06   #2831
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Płatek nosa czy przegroda? Mnie akurat nos bolał dużo bardziej niż jęzor. Może dlatego, że dziabałam dwa na raz.

Dwa w sensie venom, czy dwa na środku?
Ja jestem właścicielką cudnego venoma. :x
też chciałam venoma, ale mam na środku i już za późno i taki tyci malusi kawałek języka mi wylazł koło kolczyka, kolczyk się przesunął i teraz jak to jest już zagojone w pełni to za kolczykiem mam takie dziwne małe wystające coś
chciałam też sobie zrobić septum, ale mam strasznie długi nos i tylko niepotrzebnie zwracałoby uwagę + piercerzy odmawiają, bo niby coś tam mam inaczej niż większość ludzi... chyba zrobię zwykły labret na środku pod ustami i tyle

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2013-05-11 o 22:08
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-11, 22:50   #2832
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
też chciałam venoma, ale mam na środku i już za późno i taki tyci malusi kawałek języka mi wylazł koło kolczyka, kolczyk się przesunął i teraz jak to jest już zagojone w pełni to za kolczykiem mam takie dziwne małe wystające coś
chciałam też sobie zrobić septum, ale mam strasznie długi nos i tylko niepotrzebnie zwracałoby uwagę + piercerzy odmawiają, bo niby coś tam mam inaczej niż większość ludzi... chyba zrobię zwykły labret na środku pod ustami i tyle
Ja myślałam o septum też. Ale jakoś jak nie przymierzałam, to mi wychodziło, że mam nochal za długi i nie byłam tego pewna. Przebiłam płatek nosa, noszę w nim podkówkę zakończoną stożkami i jestem przezadowolona.
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 02:49   #2833
Margharett_Agness
Raczkowanie
 
Avatar Margharett_Agness
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 136
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Ja nosa nie kłułam, ale wiele osób mówi, że nos boli jak cholera, a septum szczególnie.
Myślę nad językiem, ale niewiedza anatomiczna piercerów mnie rozwala (ostatnio usłyszałam od piercerki, że tętniczka wargowa dolna nie istnieje) i boję się powierzyć język (silnie unerwiony i unaczyniony) osobie, która po prostu kłuje go na ślepo. A nie wiem gdzie szukać osoby naprawdę doświadczonej, która sprawdza najpierw unaczynienie światłem ledowym.
No i wędzidełko mam tak ułożone, że mogłabym kłuć tylko czubek jęzora, a bardziej podobają mi się kolce przesunięte do tyłu.
__________________
Żonka i mama

Zapuszczam włosy od: Grudzień 2012
Margharett_Agness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 09:17   #2834
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Odp: Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Płatek nosa czy przegroda? Mnie akurat nos bolał dużo bardziej niż jęzor. Może dlatego, że dziabałam dwa na raz.


Dwa w sensie venom, czy dwa na środku?
Ja jestem właścicielką cudnego venoma. :x
Venom planuje jeszcze dolozenie trzeciego standarda pomiedzy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Margharett_Agness Pokaż wiadomość
Ja nosa nie kłułam, ale wiele osób mówi, że nos boli jak cholera, a septum szczególnie.
Myślę nad językiem, ale niewiedza anatomiczna piercerów mnie rozwala (ostatnio usłyszałam od piercerki, że tętniczka wargowa dolna nie istnieje) i boję się powierzyć język (silnie unerwiony i unaczyniony) osobie, która po prostu kłuje go na ślepo. A nie wiem gdzie szukać osoby naprawdę doświadczonej, która sprawdza najpierw unaczynienie światłem ledowym.
No i wędzidełko mam tak ułożone, że mogłabym kłuć tylko czubek jęzora, a bardziej podobają mi się kolce przesunięte do tyłu.
A skad jestes? moge popytac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;4076717 5]Venom planuje jeszcze dolozenie trzeciego standarda pomiedzy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------



A skad jestes? moge popytac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]

A juz widze ze Lublin :x popytam i moze znajde kogos dovrego

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 09:28   #2835
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Hej dziewczyny widze ze sie rozpisałyście

Co do piercingów ja mam w nosie w pępku i w uszach.
W pępku bolał pierwszy moment przekłucia potem troszkę pierwsze dni pobolewał.
W nosie przekłuwane miałam 3 razy..za 3 razem wyszlo poprawnie wiadomo ze troszke bolało ale ogólnie jest OK> Mam kolczyk już ze 10 lat w nosie
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 09:31   #2836
myszka13_13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 60
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

A ja mam piercing na jezyku, na platku nosa, tragusa.... i planuje teraz daith
no i oczywiscie mam 2 na lewym platku ucha i jeden na prawym platku ucha....

Edytowane przez myszka13_13
Czas edycji: 2013-05-12 o 09:45
myszka13_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 09:36   #2837
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Odp: Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez myszka13_13 Pokaż wiadomość
A ja mam piercing na jezyku, na platku nosa, tragusa.... i planuje teraz daith
Ja musze wreszcie dolkuc ucho do konca matzy mi cie lewe ucho cale w kolcach a stanelo na 3 w platku 2 w chrzastce :x

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 14:48   #2838
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez myszka13_13 Pokaż wiadomość
A ja mam piercing na jezyku, na platku nosa, tragusa.... i planuje teraz daith
no i oczywiscie mam 2 na lewym platku ucha i jeden na prawym platku ucha....
Polecam daitha !
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 14:54   #2839
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Margharett_Agness Pokaż wiadomość
Ja nosa nie kłułam, ale wiele osób mówi, że nos boli jak cholera, a septum szczególnie.
Myślę nad językiem, ale niewiedza anatomiczna piercerów mnie rozwala (ostatnio usłyszałam od piercerki, że tętniczka wargowa dolna nie istnieje) i boję się powierzyć język (silnie unerwiony i unaczyniony) osobie, która po prostu kłuje go na ślepo. A nie wiem gdzie szukać osoby naprawdę doświadczonej, która sprawdza najpierw unaczynienie światłem ledowym.
No i wędzidełko mam tak ułożone, że mogłabym kłuć tylko czubek jęzora, a bardziej podobają mi się kolce przesunięte do tyłu.
mi to piercer zrobił tak, że wędzidełko przebił, powiedział, że będę mogła mocniej język wystawić, ale nie sprawdzałam jak było wcześniej ale fajnie trafił, bo idealnie na środku przebite

kurka znowu offtopa robimy
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-12, 16:06   #2840
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Ha! tez mi nowość! My w kółko offtopujemy haha
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 20:05   #2841
Aleksandra 90
Raczkowanie
 
Avatar Aleksandra 90
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 243
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Hej!
Ja również jestem posiadaczką czerwonych włosów Do tej pory używałam szamponu oraz odżywki z firmy Daviness z pigmentem czerwonym( a dokładniej różowym ). Są to bardzo dobrej jakości kosmetyki ( prawie w 100% naturalne ) - super odżywiają i przy tym fajnie podtrzymują kolor, włosy po 2 mscach nie są matowe.

Aktualnie nie mogę sobie pozwolić na kupno tych kosmetyków i przeczytałam, że można dodawać do odżywki/maski tonera np: Direction.Czy on działa jak farba? tzn otwiera łuski włosa? Wyczytałam, że utrzymuje się do ok.miesiąca
__________________
Aleksandra 90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 21:11   #2842
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Aleksandra 90 Pokaż wiadomość
Hej!
Ja również jestem posiadaczką czerwonych włosów Do tej pory używałam szamponu oraz odżywki z firmy Daviness z pigmentem czerwonym( a dokładniej różowym ). Są to bardzo dobrej jakości kosmetyki ( prawie w 100% naturalne ) - super odżywiają i przy tym fajnie podtrzymują kolor, włosy po 2 mscach nie są matowe.

Aktualnie nie mogę sobie pozwolić na kupno tych kosmetyków i przeczytałam, że można dodawać do odżywki/maski tonera np: Direction.Czy on działa jak farba? tzn otwiera łuski włosa? Wyczytałam, że utrzymuje się do ok.miesiąca
To wszystko zależy od tego co ile myjesz.. i czym myjesz..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 21:12   #2843
myszka13_13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 60
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Pokaż wiadomość
Polecam daitha !
Vanilka masz daitha ??? boli ??? jakie wrazenia ??? ciekawa jestem
myszka13_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 21:43   #2844
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Mnie tam kolczyki nie jarają. Wolę jak boli kogoś innego niż mnie.
Prędzej tatuaż. Myślę o zeppelinowskim 'zoso' jako tatuaż tymczasowy, ale nie jest to pierwszej potrzeby rzecz, bez której nie usnę. Może i dopełniłby wizerunek, ale i bez tego potrafię zachować styl.

Nota bene potwierdza się już któryś raz, że moje miasto to zaścianek... Szukając dzisiaj różności do włosów okazało się, że to co w większości stoi na półkach w zwykłych drogeriach, u mnie to luksus.
A o matowym top coat'cie to już w ogóle mało co kto słyszał : )
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 23:20   #2845
Martek_
Zadomowienie
 
Avatar Martek_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 202
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Ja mam pod ustami i w sumie 5 w uszach (ostatnio musiałam wyjąć jednego z chrząstki bo się brzydko goił). I tatuażami też się jaaaram, w przyszłości zamierzam mieć.


Zastanawiam się czy na swoje włosy kupić Allwaves 0.6 czy Scandica 10.60.. Allwaves wychodzi, wydaje mi się, bardziej różowo - ale jest mocniejsza a mi chyba będzie potrzebne własnie coś mocniejszego..
__________________
Pielęgnacja fal od 01.02.2012.
Martek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 01:43   #2846
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Martek_ Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy na swoje włosy kupić Allwaves 0.6 czy Scandica 10.60.. Allwaves wychodzi, wydaje mi się, bardziej różowo - ale jest mocniejsza a mi chyba będzie potrzebne własnie coś mocniejszego..
widzę, że masz taki dylemat jak ja - którą z tych dwóch wybrać
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 05:57   #2847
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

co do farb- obie są dobre i wydajne...
daitha- co to jest bo jestem niezorientowana? mniemam że gdzieś jakiś kolczyk.. ale jaki?
Drakan- mnie tez to aż tak nie jara. w sumie mam to co chcialam i więcej raczej nie zrobie. Chyba że mi "na starość" coś odwali jak mojej mamie i sobie przed 50-tką porobiła tatuaży. Ma chyba ze 4-5 sztuk.. 1xszyja, 2xplecy, 1xłopatka..

Aleksandra- wracając do odświeżania koloru, poczytaj na 1 stronie, posprawdzaj linki wchodz na nasze blogi.. tam masz wszystko.. odswiezanie i dodawanie tonera do maski/ odzywki jest tansze i na dłuzej starcza..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 06:31   #2848
myszka13_13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 60
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

[QUOTE=SugarbabyLove;40781 378][B]co do farb- obie są dobre i wydajne...
daitha- co to jest bo jestem niezorientowana? mniemam że gdzieś jakiś kolczyk.. ale jaki?
Drakan- mnie tez to aż tak nie jara. w sumie mam to co chcialam i więcej raczej nie zrobie. Chyba że mi "na starość" coś odwali jak mojej mamie i sobie przed 50-tką porobiła tatuaży. Ma chyba ze 4-5 sztuk.. 1xszyja, 2xplecy, 1xłopatka..

Daith to kolczyk na uchu ...wpisz sobie daith piercing ( nie umiem okreslic jak to miejsce sie nazywa ) troche wyzej niz tragus
a odnosnie tattoo to tez mam i planuje nastepne

Edytowane przez myszka13_13
Czas edycji: 2013-05-13 o 06:32
myszka13_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 11:23   #2849
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

[QUOTE=myszka13_13;4078150 9]
Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
[B]co do farb- obie są dobre i wydajne...
daitha- co to jest bo jestem niezorientowana? mniemam że gdzieś jakiś kolczyk.. ale jaki?
Drakan- mnie tez to aż tak nie jara. w sumie mam to co chcialam i więcej raczej nie zrobie. Chyba że mi "na starość" coś odwali jak mojej mamie i sobie przed 50-tką porobiła tatuaży. Ma chyba ze 4-5 sztuk.. 1xszyja, 2xplecy, 1xłopatka..

Daith to kolczyk na uchu ...wpisz sobie daith piercing ( nie umiem okreslic jak to miejsce sie nazywa ) troche wyzej niz tragus
a odnosnie tattoo to tez mam i planuje nastepne
aaa takie coś... dobra... Mi się nie podoba.. ale mam koleżankę która takie ma i w tej chrząstce przy dziurze od ucha i przy płatku ucha, nawet przez całe ucho chyba ma jeden..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 13:55   #2850
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez myszka13_13 Pokaż wiadomość
Vanilka masz daitha ??? boli ??? jakie wrazenia ??? ciekawa jestem
Mam od yyy chyba ok. 4 lat, czuję się jakbym miała go od zawsze i bez niego byłam zapewne wybrakowana! Z tego co pamiętam trochę bolało, bo nie powiem, że nie, ale taki ból to sama przyjemność No i przebijałam jeszcze w czasie gimnazjum. Zagoił się dość szybko, nie chcę teraz skłamać, ale po paru miesiącach w ogóle nie czułam że mam coś w uchu.

Ach, jak dla mnie to cudeńko jest po prostu śliczne
http://th.interia.pl/50,b5aefebd61087833/daith.jpg

Ale wiadomo, nie każdemu się podoba to samo - na szczęście
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 16:06:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.