makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-19, 20:51   #3991
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez delvera Pokaż wiadomość
te są nawet ok, tylko chodzi mi o te włoski z przodu, co tak stoją.. MOże to tak musi być. Nie wiem, może inaczej się nie da.

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Byłam na Karmelickiej na rysunku w farmie urody. Oni nie mają może galerii na stronie, ale jak mi pani narysowała, to mi się bardzo podobało. I tak nie stały włoski.. Dziś wróciłam z kolei z Rzeszowa ze studia mp na ul. Maja. Aczkolwiek tam też się zawiodłam..

u mnie tez rysunek wygladal spoko, niestety po zabiegu byla masakra, krzywo i w ogole, dlatego jestem po 2 laserach i juz nie chce makijazu.
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 17:29   #3992
delvera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

No właśnie tego się boję, że rysunek sobie, a potem będę miałą zupełnie co innego. Tylko brwi naprawdę są mi potrzebne. Czuje się strasznie zagubiona w tym temacie.
delvera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 08:21   #3993
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez delvera Pokaż wiadomość
No właśnie tego się boję, że rysunek sobie, a potem będę miałą zupełnie co innego. Tylko brwi naprawdę są mi potrzebne. Czuje się strasznie zagubiona w tym temacie.
delvera: u mnie rysunek wyglądał dobrze i po zabiegu tez się nie rozczarowałem bo wyglądało wszystko tak samo jak przed Teraz jestem bardzo zadowolony ze swoich brwi nie ma co się martwić zawsze warto zaryzykować .
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 13:00   #3994
Studio Shee
Przyczajenie
 
Avatar Studio Shee
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Zapraszam na bezpłatną, niezobowiązującą konsultację. I link z moimi pracami:
https://www.facebook.com/pages/Shee-...=photos_stream

Pozdrawiam M.P.
__________________
Studio Makijażu Permanentnego Shee
http://www.shee.pl/

ul. Szlak 50/206, Kraków
info@shee.pl
, +48 506 389 548
Studio Shee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 19:54   #3995
delvera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Ok, dziękuję.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

A to nie jest tak, że ten makijaż jest na kilka lat tylko? Tak w większości się utrzymuje..
delvera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 08:19   #3996
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez delvera Pokaż wiadomość
Ok, dziękuję.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

A to nie jest tak, że ten makijaż jest na kilka lat tylko? Tak w większości się utrzymuje..
delvera: u mnie makijaż jest na kilka lat przynajmniej mi tak kosmetyczka która go robiła mówiła zresztą pożyjemy i zobaczymy Spróbuj na pewno nie pożałujesz. Ja nie żałuję swojego wyboru
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 09:06   #3997
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez delvera Pokaż wiadomość
te są nawet ok, tylko chodzi mi o te włoski z przodu, co tak stoją.. MOże to tak musi być. Nie wiem, może inaczej się nie da.[COLOR="Silver"]
Włoski można również położyć, nie zawsze muszą stać, to wszystko zależy od tego jak rosną naturalne włosy brwiowe, od Twoich preferencji...kwestia dobrej komunikacji z linergistką. Ty przedstawiasz swoje oczekiwania, ona natomiast powinna Ci doradzić i albo dojdziecie do wspólnych wniosków, albo szukasz innej linergistki.

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez delvera Pokaż wiadomość

A to nie jest tak, że ten makijaż jest na kilka lat tylko? Tak w większości się utrzymuje..
Tak, makijaż utrzymuje się od roku do lat 3 i bardzo dobrze, zważywszy na to, że twarz kobiety się zmienia, w pewnym momencie grawitacja u nas bardzo daje znać o sobie i to co wcześniej na twarzy było ok, z czasem może dawać wręcz odwrotny skutek.

To jak długo utrzymuje się makijaż permanentny uzależnione jest od typu skóry, od aktywności, od tego czy lubisz się opalać, czy niekoniecznie, od metabolizmu, od Twojego stanu zdrowia, również od tego jak o tę skóre dbasz... itd., itp. To wszystko powinna Ci wyjaśnić linergistka w trakcie konsultacji. Takie spotkanie z klientką, w większości gabinetów jest gratisowe i niezobowiązujące. Myślę, że w tej chwili jest to po prostu standard.

Edytowane przez muscat
Czas edycji: 2013-10-22 o 09:08 Powód: literówka
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-22, 15:50   #3998
delvera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

W teorii to wiem, praktyka mnie trochę przeraża..Dokładnie to samo powiedziano mi w farmie Urody i innych gabinetach. To nie kwestia, że nie wierzę, tylko lęk. Ale już zapisałam się. Zabieg mam w przyszłym tygodniu. Zobaczymy...
delvera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 12:36   #3999
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez delvera Pokaż wiadomość
W teorii to wiem, praktyka mnie trochę przeraża..Dokładnie to samo powiedziano mi w farmie Urody i innych gabinetach. To nie kwestia, że nie wierzę, tylko lęk. Ale już zapisałam się. Zabieg mam w przyszłym tygodniu. Zobaczymy...
delvera; Więc powodzenia życzę i na pewno nie rozczarujesz się ! jak będziesz mogła to wstaw swoje fotki a ja załączam swoje zdjęcie które tak dawno obiecywałem zamieścić! nie wiem co o tym pomyślicie i wiem ze będą różne komentarze na ten temat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja- z make up.jpg (12,1 KB, 155 załadowań)
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 13:24   #4000
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Michigens, to że rozmyłeś oczy to akurat mogę zrozumieć, natomiast ta kombinacja z samymi brwiami jest dla mnie nie do końca zrozumiała.... wygląda to tak jakby ktoś na jeden rysunek naniósł drugi, w dodatku dość mocno się różniący. Błagam miej litość dla poczucia estetyzmu tych, którzy mają to oglądać. Wstaw normalne zdjęcie brwi, zawsze możesz wykadrować tak, że oczu widać nie będzie, ale niechże te brwi wyglądają prawdziwie. Tak naprawdę to Ty masz być zadowolony ze swoich brwi a nie inni, więc po co ta kombinacja???? Nie róbmy z Wizażu forum dla fantomów, trzymajmy może jednak poziom.
Sorry za ostrą reakcję, ale nie znoszę takich kombinacji, wszelkie próby manipulacji powodują, że mam dreszcze :/

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez delvera Pokaż wiadomość
W teorii to wiem, praktyka mnie trochę przeraża..Dokładnie to samo powiedziano mi w farmie Urody i innych gabinetach. To nie kwestia, że nie wierzę, tylko lęk. Ale już zapisałam się. Zabieg mam w przyszłym tygodniu. Zobaczymy...
Delvera odpuść ze strachem, to najgorszy doradca i w dodatku boli bardziej, niż sam zabieg
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 15:17   #4001
ardua
Przyczajenie
 
Avatar ardua
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków,Wrocław,Warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez michigens Pokaż wiadomość
delvera; Więc powodzenia życzę i na pewno nie rozczarujesz się ! jak będziesz mogła to wstaw swoje fotki a ja załączam swoje zdjęcie które tak dawno obiecywałem zamieścić! nie wiem co o tym pomyślicie i wiem ze będą różne komentarze na ten temat
Zastanawiam się ,czy dobrze komentuję to zdjęcie? , ale przerażona tym co zobaczyłam nie mogłam pozostać bierna.
Nie wiem kto to Ci to zrobił i mam obawy ,co do prawdziwości tego zdjęcia, ale jeżeli w połowie TO coś wygląda tak źle jak Ja to widzę ,to jest to materiał na sprawę ,a nie powód do zachwytu i demonstracji.
Michigens, jeżeli jesteś kobietą, to współczuję, jeżeli płcią przeciwną, to nie rozumiem...
A.
ardua jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-24, 08:07   #4002
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ardua Pokaż wiadomość
Zastanawiam się ,czy dobrze komentuję to zdjęcie? , ale przerażona tym co zobaczyłam nie mogłam pozostać bierna.
Nie wiem kto to Ci to zrobił i mam obawy ,co do prawdziwości tego zdjęcia, ale jeżeli w połowie TO coś wygląda tak źle jak Ja to widzę ,to jest to materiał na sprawę ,a nie powód do zachwytu i demonstracji.
Michigens, jeżeli jesteś kobietą, to współczuję, jeżeli płcią przeciwną, to nie rozumiem...
A.
Wybaczcie Panie że takie zdjęcie wstawiłem trochę nad oczami mi się rozmazało ale zamieszczam drugą fotkę ze swoimi brwiami ale już tylko same brwi! wiem zę brew z prawej strony jest trochę rozmazana ale to nic . ale uwierzcie mam takie zrobione
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja- z make up zdjęcie obcięte.jpg (4,1 KB, 115 załadowań)

Edytowane przez michigens
Czas edycji: 2013-10-24 o 08:16
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 08:14   #4003
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Smile Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ardua Pokaż wiadomość
Zastanawiam się ,czy dobrze komentuję to zdjęcie? , ale przerażona tym co zobaczyłam nie mogłam pozostać bierna.
Nie wiem kto to Ci to zrobił i mam obawy ,co do prawdziwości tego zdjęcia, ale jeżeli w połowie TO coś wygląda tak źle jak Ja to widzę ,to jest to materiał na sprawę ,a nie powód do zachwytu i demonstracji.
Michigens, jeżeli jesteś kobietą, to współczuję, jeżeli płcią przeciwną, to nie rozumiem...
A.
ardua; Zdjęcie jak jak najbardziej prawdziwe nie jestem kobietą a płcią przeciwną ale mi się podobają moje brwi i nie zachwycam się nimi naturalnie wyglądają lepiej niż te na zdjęciu ale jeśli uda mi się zrobić lepiej zdjęcie to wyślę fotki poprawione.

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Michigens, to że rozmyłeś oczy to akurat mogę zrozumieć, natomiast ta kombinacja z samymi brwiami jest dla mnie nie do końca zrozumiała.... wygląda to tak jakby ktoś na jeden rysunek naniósł drugi, w dodatku dość mocno się różniący. Błagam miej litość dla poczucia estetyzmu tych, którzy mają to oglądać. Wstaw normalne zdjęcie brwi, zawsze możesz wykadrować tak, że oczu widać nie będzie, ale niechże te brwi wyglądają prawdziwie. Tak naprawdę to Ty masz być zadowolony ze swoich brwi a nie inni, więc po co ta kombinacja???? Nie róbmy z Wizażu forum dla fantomów, trzymajmy może jednak poziom.
Sorry za ostrą reakcję, ale nie znoszę takich kombinacji, wszelkie próby manipulacji powodują, że mam dreszcze :/

muscat ---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------



Delvera odpuść ze strachem, to najgorszy doradca i w dodatku boli bardziej, niż sam zabieg
muscat; a jaką masz na myśli kombinację z brwiami???? nie jest to rysunek naniesione na drugi przecież tak mam zrobione zdjęcie aparatem ale jeśli uda mi się zrobić lepiej to wstawię lepsze fotki. Ja jestem zadowolony ze swoich brwi i nie szkodzi za takie ostre komentarze Wiedziałem zę wam się nie spodobają ale mi się podobają i nie obchodzi mnie co kto myśli.
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 08:22   #4004
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez michigens Pokaż wiadomość
ardua; Zdjęcie jak jak najbardziej prawdziwe nie jestem kobietą a płcią przeciwną ale mi się podobają moje brwi i nie zachwycam się nimi naturalnie wyglądają lepiej niż te na zdjęciu ale jeśli uda mi się zrobić lepiej zdjęcie to wyślę fotki poprawione.

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------



muscat; a jaką masz na myśli kombinację z brwiami???? nie jest to rysunek naniesione na drugi przecież tak mam zrobione zdjęcie aparatem ale jeśli uda mi się zrobić lepiej to wstawię lepsze fotki. Ja jestem zadowolony ze swoich brwi i nie szkodzi za takie ostre komentarze Wiedziałem zę wam się nie spodobają ale mi się podobają i nie obchodzi mnie co kto myśli.

a tutaj mam zrobione usta tez taką samą metodą jak brwi zapewniam że te zdjecia sa moje a jeśli ktoś mi nie wierzy to mogę pokazać na priv swoją fotkę w całości jak jest zrobiony makijaż
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja- z make up- poprawka ust.jpg (5,7 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja- z make up zdjęcie obcięte.jpg (4,1 KB, 35 załadowań)

Edytowane przez michigens
Czas edycji: 2013-10-24 o 08:29
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 08:55   #4005
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez michigens Pokaż wiadomość
ardua; Zdjęcie jak jak najbardziej prawdziwe nie jestem kobietą a płcią przeciwną ale mi się podobają moje brwi i nie zachwycam się nimi naturalnie wyglądają lepiej niż te na zdjęciu ale jeśli uda mi się zrobić lepiej zdjęcie to wyślę fotki poprawione.

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------



muscat; a jaką masz na myśli kombinację z brwiami???? nie jest to rysunek naniesione na drugi przecież tak mam zrobione zdjęcie aparatem ale jeśli uda mi się zrobić lepiej to wstawię lepsze fotki. Ja jestem zadowolony ze swoich brwi i nie szkodzi za takie ostre komentarze Wiedziałem zę wam się nie spodobają ale mi się podobają i nie obchodzi mnie co kto myśli.
Michigens, ja nie oceniałam Twoich brwi, bo jako lenergistce byłoby mi raczej niezręcznie, biorąc pod uwagę że jesteś z nich zadowolony.... natomiast skrytykowałam zdjęcie, które umieściłeś i dalej uważam, że jest w tym jakaś kombinacja... wyraźnie widać jakiś rozmazany zarys brwi a na nim naniesiony drugi, ten pierwszy się rozlewa po za kontur tego nowego. Ty tego nie widzisz, czy co? Dla mnie to wygląda tak, jakbyś na starym makijażu nowy narysował ołówkiem, bo nie bardzo chce mi sie wierzyć żeby jakaś linergistka zrobiła Ci coś takiego. Jeszcze raz powtarzam, jesli Ci sie podobają to super i to jest dla Ciebie najważniejsze, w końcu Ty je widzisz na żywo i wiesz co masz, tylko po cholerę prosić o ocenę czegoś co ewidentnie jest jakąś "kombinacją alpejską"...?
Oprócz tego, że jestem linergistką, jestem również plastykiem i każdy fałsz wyłapię a tutaj takowy jest i nie zaprzeczaj.
I na koniec, albo wstaw zdjęcie rzeczywistych brwi, albo nie zawracaj głowy takimi zabaweczkami. I usta i brwi wyglądają mi na zabawę ołówkiem i szminką.

Edytowane przez muscat
Czas edycji: 2013-10-24 o 08:57 Powód: literówka
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 12:59   #4006
Studio Shee
Przyczajenie
 
Avatar Studio Shee
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witaj Michigens

Nie ukrywam, że Twój makijaż wzbudził moją ciekawość Czy byłaby możliwość byś wrzucił fotki nieco bardziej wyraźne? I powiedz, czy to jest efekt zaraz po pigmentacji, czy minęło już trochę czasu od zabiegu? I masz rację. Najważniejsze, że Ty jesteś z niego zadowolony i dobrze się w nim czujesz

M.P.
__________________
Studio Makijażu Permanentnego Shee
http://www.shee.pl/

ul. Szlak 50/206, Kraków
info@shee.pl
, +48 506 389 548
Studio Shee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 17:32   #4007
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Michigens, ja nie oceniałam Twoich brwi, bo jako lenergistce byłoby mi raczej niezręcznie, biorąc pod uwagę że jesteś z nich zadowolony.... natomiast skrytykowałam zdjęcie, które umieściłeś i dalej uważam, że jest w tym jakaś kombinacja... wyraźnie widać jakiś rozmazany zarys brwi a na nim naniesiony drugi, ten pierwszy się rozlewa po za kontur tego nowego. Ty tego nie widzisz, czy co? Dla mnie to wygląda tak, jakbyś na starym makijażu nowy narysował ołówkiem, bo nie bardzo chce mi sie wierzyć żeby jakaś linergistka zrobiła Ci coś takiego. Jeszcze raz powtarzam, jesli Ci sie podobają to super i to jest dla Ciebie najważniejsze, w końcu Ty je widzisz na żywo i wiesz co masz, tylko po cholerę prosić o ocenę czegoś co ewidentnie jest jakąś "kombinacją alpejską"...?
Oprócz tego, że jestem linergistką, jestem również plastykiem i każdy fałsz wyłapię a tutaj takowy jest i nie zaprzeczaj.
I na koniec, albo wstaw zdjęcie rzeczywistych brwi, albo nie zawracaj głowy takimi zabaweczkami. I usta i brwi wyglądają mi na zabawę ołówkiem i szminką.
muscat; ty chyba chcesz mnie obrazić czy co??? usta jak i brwi nie są zrobione ołówkiem bo nie mam takich zdolności plastycznych przecież takie mam a co do brwi to nie jest jedna nałożona na drugą po prostu tak mi makijaż wyszedł i tyle a że brwi tak wyglądają to mam je tylko jedne takie same jak na zdjęciach. I to nie są zabaweczki a na serio wszystko, widocznie ty jako plastyk i lingeristka mało się znasz ale bez obrazy tylko

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Studio Shee Pokaż wiadomość
Witaj Michigens

Nie ukrywam, że Twój makijaż wzbudził moją ciekawość Czy byłaby możliwość byś wrzucił fotki nieco bardziej wyraźne? I powiedz, czy to jest efekt zaraz po pigmentacji, czy minęło już trochę czasu od zabiegu? I masz rację. Najważniejsze, że Ty jesteś z niego zadowolony i dobrze się w nim czujesz

M.P.
Studio Shee; Dziękuję ci za opinię jestem z niej zadowolony zdjecie było zrobione tuż po pigmentacji a zdjęcia mam gdzieś trochę wyraźniejsze ale muszę je poszukać jeśli coś znajdę to na pewno tu załączę. Zabieg miałem już dawno zrobiony i dlatego wstawiłem zdjecie tuż po pigmentacji dlatego tak wygląda .
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 19:10   #4008
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez michigens Pokaż wiadomość
muscat; ty chyba chcesz mnie obrazić czy co??? usta jak i brwi nie są zrobione ołówkiem bo nie mam takich zdolności plastycznych przecież takie mam a co do brwi to nie jest jedna nałożona na drugą po prostu tak mi makijaż wyszedł i tyle a że brwi tak wyglądają to mam je tylko jedne takie same jak na zdjęciach. I to nie są zabaweczki a na serio wszystko, widocznie ty jako plastyk i lingeristka mało się znasz ale bez obrazy tylko

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:29 ----------



Studio Shee; Dziękuję ci za opinię jestem z niej zadowolony zdjecie było zrobione tuż po pigmentacji a zdjęcia mam gdzieś trochę wyraźniejsze ale muszę je poszukać jeśli coś znajdę to na pewno tu załączę. Zabieg miałem już dawno zrobiony i dlatego wstawiłem zdjecie tuż po pigmentacji dlatego tak wygląda .
Dołącz swoje foto nie wiem czy będzie lepsze czy też nie! ale co tam naturalnie brwi mam lepsze niż na zdjęciu mam także zrobiony makijaż oczu nie jest to rysowane żadną kredką, mazakiem czy jakimś innym piórem nie potrafię tak zrobić ale taki makijaż mam aktualnie i każdy może sobie sądzić jak chce. Ale są to moje prawdziwe zdjęcia i to ja na nich jestem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Moje brwi poprawione z oriflame.jpg (4,9 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MyOriflamePhoto - moje usta.jpg (5,1 KB, 61 załadowań)

Edytowane przez michigens
Czas edycji: 2013-10-24 o 19:12
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 19:45   #4009
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez michigens Pokaż wiadomość
Dołącz swoje foto nie wiem czy będzie lepsze czy też nie! ale co tam naturalnie brwi mam lepsze niż na zdjęciu mam także zrobiony makijaż oczu nie jest to rysowane żadną kredką, mazakiem czy jakimś innym piórem nie potrafię tak zrobić ale taki makijaż mam aktualnie i każdy może sobie sądzić jak chce. Ale są to moje prawdziwe zdjęcia i to ja na nich jestem

...i że to wszystko co widać na tych zdjęciach masz wykonane permanentnie, tak? A skąd w tytule tych fotek Oriflame? Brwi poprawione Oriflame i usta też Oriflame?
Michigens jak Ci wygodnie poczuć się obrażonym to Twój wybór, natomiast ja tak sobie myślę, że na pewno Ty próbujesz obrazić inteligencję wszystkich, którym usiłujesz wmówić, że te zdjęcia są normalne
Uwagę o moim braku rozeznania pozostawiam bez komentarza, natomiast proszę Cię nie zapychaj mi skrzynki pocztowej nieprzemyślanymi wiadomościami, dobrze?
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-24, 20:09   #4010
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

haha o Wy dyskutujecie z trolem?
przeciez to nawet nie oriflame tylko narysowane w paincie
a za kreski na oczach z ostatnich zdjec to order sie nalezy
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 20:15   #4011
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
haha o Wy dyskutujecie z trolem?
przeciez to nawet nie oriflame tylko narysowane w paincie
a za kreski na oczach z ostatnich zdjec to order sie nalezy

Svinecka też obstawiałam ten programik, ale jak zobaczyłam tytuły fotek to już wogóle mi kapcie spadły
Jezusie, ale mnie tym trollem rozbawiłaś
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 20:20   #4012
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Svinecka też obstawiałam ten programik, ale jak zobaczyłam tytuły fotek to już wogóle mi kapcie spadły
Jezusie, ale mnie tym trollem rozbawiłaś
muscat; No nie wiem czy dałoby się zrobić coś takiego w paincie chyba ze potraficie to tak, ale ja nie potrafię a Oriflame pisze i taki mam tytuł bo używam kosmetyków Oriflame przecież oczka mam zrobione kosmetykami oriflame i nie wiem z czego tu robić aferę bo pisze Oriflame w tytule

Edytowane przez michigens
Czas edycji: 2013-10-24 o 20:29
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 20:28   #4013
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez michigens Pokaż wiadomość
muscat; No nie wiem czy dałoby się zrobić coś takiego w paincie chyba ze potraficie to tak ale ja nie potrafię a Oriflame pisze taki mam tytuł bo używam kosmetyków Oriflame

Wiesz co? tak sobie chrupię pestki dyni z miodem, co zawsze`wprawia mnie w super nastrój i wpadł mi taki wesolutki pomysł żeby sciągnąć tę Twoją pierwszą fotkę, wyostrzyć to całe pomazanie, którego dokonałeś oczywiście na tyle, na ile w ogóle da się wyostrzyć coś takiego i widać jak na dłoni Twoje kombinacje Mam ją teraz tutaj wstawić?

Edytowane przez muscat
Czas edycji: 2013-10-24 o 20:30 Powód: literówka
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 20:39   #4014
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Wiesz co? tak sobie chrupię pestki dyni z miodem, co zawsze`wprawia mnie w super nastrój i wpadł mi taki wesolutki pomysł żeby sciągnąć tę Twoją pierwszą fotkę, wyostrzyć to całe pomazanie, którego dokonałeś oczywiście na tyle, na ile w ogóle da się wyostrzyć coś takiego i widać jak na dłoni Twoje kombinacje Mam ją teraz tutaj wstawić?

muscat: to zrób je i wyostrz i wyślij mi na priv a potem ją się wstawi!
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 20:47   #4015
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez michigens Pokaż wiadomość
muscat: to zrób je i wyostrz i wyślij mi na priv a potem ją się wstawi!
To nie wstawiam wcale
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 21:00   #4016
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
To nie wstawiam wcale
Ok ok! ale jak coś będzie widać to możesz mi wysłać na priv podam ci meila! i wtedy zobaczymy czy zdjęcie jest zrobione w paincie ! ja paintami się nie bawię skoro mi nie wierzysz ze to jest mój makijaż to trudno się mówi
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 21:10   #4017
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

...a może po prostu do moderatora ją podesłać, żeby ocenił na ile poważnie należy traktować tę fotkę, co? I będzie spokój święty.
Jeszcze raz powtarzam nie wypowiadam się na temat Twoich brwi, tylko samego zdjęcia na którym wyraźnie widać pomiziajki hocki-klocki i albo kończysz z tymi głupotami, albo poproszę moderatora żeby się temu przyjrzał.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 21:18   #4018
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
...a może po prostu do moderatora ją podesłać, żeby ocenił na ile poważnie należy traktować tę fotkę, co? I będzie spokój święty.
Jeszcze raz powtarzam nie wypowiadam się na temat Twoich brwi, tylko samego zdjęcia na którym wyraźnie widać pomiziajki hocki-klocki i albo kończysz z tymi głupotami, albo poproszę moderatora żeby się temu przyjrzał.
Dobra kończmy tą gadkę i tyle! zdjecie i tak jest moje
michigens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 22:31   #4019
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez michigens Pokaż wiadomość
muscat; No nie wiem czy dałoby się zrobić coś takiego w paincie chyba ze potraficie to tak, ale ja nie potrafię a Oriflame pisze i taki mam tytuł bo używam kosmetyków Oriflame przecież oczka mam zrobione kosmetykami oriflame i nie wiem z czego tu robić aferę bo pisze Oriflame w tytule
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...3&postcount=41

Nie no bardzo dobrze, ze sie (nie)umiesz poslugiwac takimi programami. Wez sie facet juz nie pograzaj, tylko albo wstaw NORMALNE zdjecie (bez obrobek, nieudolnie namalowanwego makijazu, czy innych rozmyc), albo nikt nie bedzie ocenial Twoich nieudolnych wypocin paintowo/fotoshopowych.
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 00:18   #4020
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

powyższy post z linkiem rozwiał już chyba wszelakie wątpliwości odnośnie pana z makijażem permanentym Ale się uśmiałam
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.