wielkie wulkany i to co po nich zostaje .. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-09, 13:36   #1
fistaszkowa
Raczkowanie
 
Avatar fistaszkowa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 266

wielkie wulkany i to co po nich zostaje ..


mam problem z tym że od jakiegoś czasu co jakieś 3,4 d ni wyskakuje mi na twarzy duży, twardy i bolący wulkan ,po kilku dniach jest on już zdlny do wyciskania i niesttey zostaje po nim ranka-strupek a potem gdy 'odpada' zostaje na skórze czerwona plamka która utrzymuje sie długo długo .. jak temu zaradzić? używam na to proszku Dermatol ,co wysusza i przyspiesza gojenie ale co używać bezpośrednio na te czerwone plamki? dodam że używam też Lysanel Aktiv
fistaszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 14:05   #2
nena-mycha
Zadomowienie
 
Avatar nena-mycha
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 062
Dot.: wielkie wulkany i to co po nich zostaje ..

Cytat:
Napisane przez fistaszkowa Pokaż wiadomość
mam problem z tym że od jakiegoś czasu co jakieś 3,4 d ni wyskakuje mi na twarzy duży, twardy i bolący wulkan ,po kilku dniach jest on już zdlny do wyciskania i niesttey zostaje po nim ranka-strupek a potem gdy 'odpada' zostaje na skórze czerwona plamka która utrzymuje sie długo długo .. jak temu zaradzić? używam na to proszku Dermatol ,co wysusza i przyspiesza gojenie ale co używać bezpośrednio na te czerwone plamki? dodam że używam też Lysanel Aktiv
mam ten sam problem
__________________
Jeśli To Raj To Chyba Mnie Wrobili...aj kil juXD
nena-mycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 14:12   #3
anCcik
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 729
Dot.: wielkie wulkany i to co po nich zostaje ..

Cytat:
Napisane przez fistaszkowa Pokaż wiadomość
mam problem z tym że od jakiegoś czasu co jakieś 3,4 d ni wyskakuje mi na twarzy duży, twardy i bolący wulkan ,po kilku dniach jest on już zdlny do wyciskania i niesttey zostaje po nim ranka-strupek a potem gdy 'odpada' zostaje na skórze czerwona plamka która utrzymuje sie długo długo .. jak temu zaradzić? używam na to proszku Dermatol ,co wysusza i przyspiesza gojenie ale co używać bezpośrednio na te czerwone plamki? dodam że używam też Lysanel Aktiv

ja tez to mialam :/. zostal mi czerwone podksórny slad na brodzie...
musze poczekac az zniknie .
anCcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 15:15   #4
>>Girl<<
Raczkowanie
 
Avatar >>Girl<<
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 264
GG do >>Girl<<
Dot.: wielkie wulkany i to co po nich zostaje ..

Cytat:
Napisane przez fistaszkowa Pokaż wiadomość
mam problem z tym że od jakiegoś czasu co jakieś 3,4 d ni wyskakuje mi na twarzy duży, twardy i bolący wulkan ,po kilku dniach jest on już zdlny do wyciskania i niesttey zostaje po nim ranka-strupek a potem gdy 'odpada' zostaje na skórze czerwona plamka która utrzymuje sie długo długo .. jak temu zaradzić? używam na to proszku Dermatol ,co wysusza i przyspiesza gojenie ale co używać bezpośrednio na te czerwone plamki? dodam że używam też Lysanel Aktiv
Lysanel Active zawiera kwasy,czy w takim bądź razie używasz kremu z filtrem?Bo jeśli nie,to nigdy nie osiągniesz zamierzonego efektu,a jedynie możesz jeszcze bardziej sobie zaszkodzić.
__________________

Ze szczęściem
bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich,a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

Phil Bosmans
>>Girl<< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 17:46   #5
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: wielkie wulkany i to co po nich zostaje ..

Tez mi zawsze takie wulkany wyskakiwały na brodzie,i przestały odkąd zaczełam regularne smarowac brode acnefanem/acnofanem(zmieniła sie nazwa).
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 18:14   #6
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: wielkie wulkany i to co po nich zostaje ..

nie wyciska sie takich zmian, zwnioskuje ze to ropne? jesli sie tworza to dermaotloga udaj sie i nei wyciskaj. mozesz zastosowac masc ichtiolowa zeby przyspieszyc ziarnionowanie skóry, polecam kremy z kwasem bha, kwas azelainowy np skinoren cy nadtlenek benzoilu
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 18:48   #7
fistaszkowa
Raczkowanie
 
Avatar fistaszkowa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 266
Dot.: wielkie wulkany i to co po nich zostaje ..

używam filtruuu , mam brevoxyl ale używam go sporadycznie- wiec używać go na jeszcze niewyciśniete wulkany taaak?
fistaszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-09, 19:23   #8
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: wielkie wulkany i to co po nich zostaje ..

wiecie co, też mam takie wulkany i nie wiem czym są powodowane, ja podejrzewam że to jakies zmiany wywołane hormonami(jaką ich burzą ale nie wiem, nie znam sie na tym.czesem mam tak, że te rosnące bulwy bolą, pulsują bez dotykania ich.nie wiem czy pomogą na to krey z kwasami-stosuję effaclar k i co drugą noc lysanel, poza 2 miejscami na brodzie, cała twarz jest zdrowa, macie podobne doświadczenia?
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 19:59   #9
AgniesiaS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 116
Dot.: wielkie wulkany i to co po nich zostaje ..

Pozwolę sobie dołączyć się do wątku Mam ogromny problem W sobote wychodzę za mąż a na policzku wyskoczył mi OGROMNY pryszcz!!! I niestety nie mogłam się powstrzymać i próbowałam go wycisnąć! W efekcie mam na twarzy wielką górkę i bordowy strup!!! Z doświadczenia wiem, że takie pryszcze goiły mi się tygodniami a poza tym najczęściej zbierała się w nich ropa!!! Błagam poradźcie mi co mogę zrobić żeby jak najszybciej choć trochę go zmniejszyć i sprawić żeby nie był tak czerwony i widoczny???
__________________

AgniesiaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 20:49   #10
leelee
Raczkowanie
 
Avatar leelee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 240
Dot.: wielkie wulkany i to co po nich zostaje ..

a ja mam takie pytanie... czemu po jakis rankach (niekoniecznie po krostach) na bardzo dlugo zostaje mi slad? glownie mam teraz slady po ugryzieniach przez komary. mam tego duzo jeszcze po zeszlorocznych wakacjach. mam rowniez slady po zadrapaniu przez kota...
szukalam czegos na forum ale nic nie znalazlam. moze brakuje mi jakiejs witaminy w organizmie ale nie wiem. stosuje salfazin (cynk) od dwoch miesiecy. myslalam ze zejdą mi te slady ale nic
leelee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 20:52   #11
nerikka
Raczkowanie
 
Avatar nerikka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 235
Dot.: wielkie wulkany i to co po nich zostaje ..

Cytat:
Napisane przez leelee Pokaż wiadomość
a ja mam takie pytanie... czemu po jakis rankach (niekoniecznie po krostach) na bardzo dlugo zostaje mi slad? glownie mam teraz slady po ugryzieniach przez komary. mam tego duzo jeszcze po zeszlorocznych wakacjach. mam rowniez slady po zadrapaniu przez kota...
szukalam czegos na forum ale nic nie znalazlam. moze brakuje mi jakiejs witaminy w organizmie ale nie wiem. stosuje salfazin (cynk) od dwoch miesiecy. myslalam ze zejdą mi te slady ale nic
Tez tak mam . Nie wiem skad to sie bierze? Skora taka czy faktycznie czegos brak?
nerikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-09, 21:02   #12
fistaszkowa
Raczkowanie
 
Avatar fistaszkowa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 266
Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
wiecie co, też mam takie wulkany i nie wiem czym są powodowane, ja podejrzewam że to jakies zmiany wywołane hormonami(jaką ich burzą ale nie wiem, nie znam sie na tym.czesem mam tak, że te rosnące bulwy bolą, pulsują bez dotykania ich.nie wiem czy pomogą na to krey z kwasami-stosuję effaclar k i co drugą noc lysanel, poza 2 miejscami na brodzie, cała twarz jest zdrowa, macie podobne doświadczenia?
też o tym słyszałam i powiem ci że to by sie u mnie zgadzało bo nigdy nie miałam takich porblemów-raczej miałam małe wysypki,grudki itp. za to teraz od niecałych 2 miesiecy nie miałam miesiączki, zażywam specjalne tabletki(niehormonalne) na uregulowanie ale tak czy siak mam z tym problemy i to może przez to mam bużke w takich gulach ;( jeden problem ciągnie za sobą następny ..

Cytat:
Napisane przez AgniesiaS Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie dołączyć się do wątku Mam ogromny problem W sobote wychodzę za mąż a na policzku wyskoczył mi OGROMNY pryszcz!!! I niestety nie mogłam się powstrzymać i próbowałam go wycisnąć! W efekcie mam na twarzy wielką górkę i bordowy strup!!! Z doświadczenia wiem, że takie pryszcze goiły mi się tygodniami a poza tym najczęściej zbierała się w nich ropa!!! Błagam poradźcie mi co mogę zrobić żeby jak najszybciej choć trochę go zmniejszyć i sprawić żeby nie był tak czerwony i widoczny???
ja od razu po wyciśnieciu nakładałam maść tribiotic (saszetka -1,5zł) wmasowywałam a potem nakładałam tenproszek Dermatol , po kilku godzinach smarowałam maścią arnikową ( w aptece za 2 zł) [na siniaki,orzęki] ,wmasowywałam i znowu ten proszek i cały czas jak tylko mogłam to w nimchodziłam i zazwyczaj po kilku dniach strupek albo samodlatywał albo niechcący go zdzierałam i włąsnie wtedy zostawała mi taka plamka ...

Edytowane przez sharlottek
Czas edycji: 2008-10-18 o 11:27
fistaszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 21:47   #13
leelee
Raczkowanie
 
Avatar leelee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 240
Dot.: wielkie wulkany i to co po nich zostaje ..

Cytat:
Napisane przez nerikka Pokaż wiadomość
Tez tak mam . Nie wiem skad to sie bierze? Skora taka czy faktycznie czegos brak?
skora raczej nie bo wczesniej tak nie mialam. najpierw myslalam o tym cynku ale skoro biore go juz od 2 miesiecy i nic to znaczy ze musi to byc cos innego
leelee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 07:38   #14
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: wielkie wulkany i to co po nich zostaje ..

Cytat:
Napisane przez AgniesiaS Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie dołączyć się do wątku Mam ogromny problem W sobote wychodzę za mąż a na policzku wyskoczył mi OGROMNY pryszcz!!! I niestety nie mogłam się powstrzymać i próbowałam go wycisnąć! W efekcie mam na twarzy wielką górkę i bordowy strup!!! Z doświadczenia wiem, że takie pryszcze goiły mi się tygodniami a poza tym najczęściej zbierała się w nich ropa!!! Błagam poradźcie mi co mogę zrobić żeby jak najszybciej choć trochę go zmniejszyć i sprawić żeby nie był tak czerwony i widoczny???
Ja bym poszła do apteki i poprosiła coś na szybkie gojenie się takich ranek Nie wiem czy Tribiotic,bo z nim różnie bywa,ale poprosiłabym panią farmaceutkę o pomoc
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 07:44   #15
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: wielkie wulkany i to co po nich zostaje ..

ja stosuje tribiotic, a na plamki po cepan,pamietam ze jak stosowalam go regularnie to plamki robily sie coraz bledsze az znikaly, ale trzeba bylo byc cierpliwym
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 08:42   #16
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: wielkie wulkany i to co po nich zostaje ..

a mi wlasnie jak syfy-to wychodza na brodzie..na tym takim hm..wgnieceniu? no wiecie o co chodzi wlasnie nie moge sie ich pozbyc..Mam zaskorniki i rozszerzone pory, gdzieniegdzie czasami wyskoczy mi jeszcze maly pryszcz ale tak to na brodzie.Blee..i jak sobie poradzic?
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 18:43   #17
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Cytat:
mam brevoxyl ale używam go sporadycznie- wiec używać go na jeszcze niewyciśniete wulkany taaak?
mozesz , ale przyspieszajace ziarninowanie skóylepsza jest ichtiolówka, czy tormentiol

Cytat:
Mam zaskorniki i rozszerzone pory, gdzieniegdzie czasami wyskoczy mi jeszcze maly pryszcz ale tak to na brodzie.Blee..i jak sobie poradzic?
__________________
w domu mozesz sproobowac nadtlenku benzoilu, czy kwasu azelainowego , tez kwasyu BHA

Edytowane przez sharlottek
Czas edycji: 2008-10-18 o 11:28
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 21:05   #18
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: wielkie wulkany i to co po nich zostaje ..

Emilia-dziekuje
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 10:51   #19
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: wielkie wulkany i to co po nich zostaje ..

nie ma sprawy
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-08, 06:31   #20
Different
Raczkowanie
 
Avatar Different
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 142
GG do Different
Dot.: wielkie wulkany i to co po nich zostaje ..

ja zazwyczaj stosuje Brevoxyl, mi bardzo pomaga, ale na ranki czy strupki no to smaruje Aloesem. To roslina dostepna w kwiaciarni. Ja ja mam od babci i sok z aolesu zawarty w jej grubych lisciach ma działanie antybakteryjne, i przyspiesza gojenie. Polecam
Different jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 16:17   #21
violet.heather
Raczkowanie
 
Avatar violet.heather
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 32
Dot.: wielkie wulkany i to co po nich zostaje ..

Witam.Mam spory problem,wrażliwą i zarazem tłustą cere.Od kilku dni stosuję kuracje Isotrexinem i nie wiem jakich kosmetyków użyć do codziennej pielengnacji twarzy.Czy jestem skazana tylko na apteczne kosmetyki(Avene,Bioderma, La Roche Posay,Iwostin)?Czy mogę używać drogeryjnych produktów?Ostatnio upatrzyłam sobie kosmetyki Dermiki,bo słyszałam,że są bardzo dobre,nie wiem jednak czy nie podrażnią mi skóry podczas używania isotrexinu.
violet.heather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 11:07   #22
iris_ek
Rozeznanie
 
Avatar iris_ek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 504
Dot.: wielkie wulkany i to co po nich zostaje ..

Ja jeszcze na chwilę wrócę do samego tworzenia się tego dziadostwa. To na pewno nie będzie wyjaśnienie dla wszystkich, ale może dotyczy części z was. Generalnie nie mam problemów ze skórą - raz na czas zdarza mi się pryszcz czy zaskórniak. Miałam też taki okres w życiu , że wyskakiwały mi właśnie taki bolące paskudztwa, a gdy jedno z drugim wycisnęłam, to już umarł w butach. Okazało się, że jak zaczęłam się cieplej ubierać problem się rozwiązał. Koleżanka miała dokładnie to samo. Gule wyskakiwały w okolicach uszu, na bokach policzków i na brodzie.
Teraz wcześniej wskakujemy w okrycia głowy, nosimy cieplejsze buty i takie tam. Naprawdę działa. Może Którejś z was takie wyjaśnienie pomoże
iris_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 14:45   #23
ChiChi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3
Dot.: wielkie wulkany i to co po nich zostaje ..

mojej koleżance lekarz powiedział , że ma pryszcze od noszenia stringów. Może coś w tym jest , kto wie
ChiChi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 15:41   #24
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: wielkie wulkany i to co po nich zostaje ..

Cytat:
Napisane przez ChiChi Pokaż wiadomość
mojej koleżance lekarz powiedział , że ma pryszcze od noszenia stringów. Może coś w tym jest , kto wie
umarlam
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 18:46   #25
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: wielkie wulkany i to co po nich zostaje ..

Cytat:
Napisane przez fistaszkowa Pokaż wiadomość
mam problem z tym że od jakiegoś czasu co jakieś 3,4 d ni wyskakuje mi na twarzy duży, twardy i bolący wulkan ,po kilku dniach jest on już zdlny do wyciskania i niesttey zostaje po nim ranka-strupek a potem gdy 'odpada' zostaje na skórze czerwona plamka która utrzymuje sie długo długo .. jak temu zaradzić? używam na to proszku Dermatol ,co wysusza i przyspiesza gojenie ale co używać bezpośrednio na te czerwone plamki? dodam że używam też Lysanel Aktiv
Cytat:
Napisane przez anCcik Pokaż wiadomość
ja tez to mialam :/. zostal mi czerwone podksórny slad na brodzie...
musze poczekac az zniknie .
kurcze... zdałam sobie sprawę że ja mam takie właśnie podskórne ślady... Tylko że ja nazywałam je "bliznami"
Takie czerwowo-bordowe plamy.. i nie mogę się ich pozbyć.. A do tego tworzą się nawet jak nie mam takich "wulkanów" ...Wystarczy mały wyprysk a jak on "zejdzie" to pozostaje taka właśnie plama-blizna

Robie sobie ot takie domowe peelingi i co? i wciąż one sa...A ja się na tych kosmetycznych i aptecznych rzeczach nie znam i nie wiem co używać i nie wiem o czym piszecie
Wytłumaczcie mi zielonej co powinnam zastosować by te plamy z brody mi zeszły?
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 19:48   #26
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: wielkie wulkany i to co po nich zostaje ..

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
nie wyciska sie takich zmian, zwnioskuje ze to ropne? jesli sie tworza to dermaotloga udaj sie i nei wyciskaj.
ja wiem ze wszelkie wyciskanie na wlasna reke jest be, co robic jesli alternatywa jest wyjscie z domu miedzy ludzi z pryszczem z paskudna biala koncowka
najczesciej taki wulkan wyskakuje mi przed okresem, smaruje go mascia ichtiolowa zeby "wyciagnac" ta rope pod powierzchnie a gdy juz jest wystarczajaco dojrzaly mu delikatnie pomagam wyjsc pozniej smaruje tribiotikiem i bezskutecznie sobie obiecuje ze nie zedre suchej skorki ktora powstanie.. Najczesciej zdzieram i mam to co opisujecie - dlugotrzymajaca sie czerwona kropka.
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 20:29   #27
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Dot.: wielkie wulkany i to co po nich zostaje ..

nad brwią mam ogromną podskórną i bolącą gulę czym to smarować?posmarowałam maścią z antybiotykiem ale nie wiem czy ichtiolowa nie byłaby lepsza boli okropnie
__________________

podusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 12:50   #28
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: wielkie wulkany i to co po nich zostaje ..

spadlyscie mi z nieba.. ja tez mam z tym problemy.. jak mi wyjdzie pryszcz to juz taki na pol geby ze ruszac nia nie moge.. i to zawsze przed okresem i po.. i po kazdym pryszczy takim zosatje mi brazowa blizna ktora schodzi sama po czasie przy zluszczaniu .Emila mowisz zeby nie wyciskac tak sie mowi tylko ale jak sie wstanie rano i chce pojsc na miasto a na poiczku stoi wielka ropna bania ktora az sie prosi to nie jest tak latwo ja zostawic w spokoju.. ja np sie wstydze z jakimkolwiek syfem wyjsc.. a do detmatologa chodzilam 2lata i nic mi nie pomogl jedynie w czasie leczenia byla fajnie a jak skonczylam chodzic to znow to samo.. jedynie tylko oslabilam sobie organizm od antybiotykow i wysuszylam skore od masci cynkowych.. wrrr..
wspominala stam cos o skinorenie kiedys ktos mi go podal i naprawde jest super.. wszytsko mi po nim zeszlo tylko ze narazie mi cena nie pozwala na jego zakup (ok 50zl) tez differin mi duzo pomogl(k 30zl) teraz stosuje benzacne ale chyba do kosza go wrzuce bo nic nie warty..
__________________
Bo ja wiem kim jestem i nikt nie musi mi tego mówić. !!!

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!



blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 16:51   #29
Marsjanka
Raczkowanie
 
Avatar Marsjanka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 80
Dot.: wielkie wulkany i to co po nich zostaje ..

właśnie dziś taki wulkan pojawił się na mojej brodzie
na noc posmaruje differinem bo tylko go posiadam z wymienionych wyżej preparatów
__________________
Reach for the heights / Launch forth into the deep
Marsjanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 13:01   #30
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: wielkie wulkany i to co po nich zostaje ..

i mi tez znow na czole... ;/ klne od rana juz na niego .. bo wieczorem mam spotkanie...
__________________
Bo ja wiem kim jestem i nikt nie musi mi tego mówić. !!!

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!



blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.