Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2006-06-02, 20:45   #121
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 3 372
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Shanyah
Hmm.. czy Palette (Intensive Color Creme) jest naprawde taki z³y?? Naczyta³am siê na forum samych negatywnych opinii (g³ównie, ¿e kolor wychodzi inny ni¿ powinien i ¿e w³oski siê bardzo niszcz±). Ju¿ parê razy stosowa³am Palette, ale tylko szampon. A teraz mam przed sob± farbkê "z³ocisty czekoladowy br±z" - mniami ¶liczny kolorek Jednak zaczê³am siê wahaæ, przed moim pierwszym razem farb± Jak my¶licie.. udaæ siê w ten 'dziewiczy rejs' czy nie warto..??
No có¿... nale¿e do tych osób, które tej farby nie cierpi±. Te¿ zaczyna³am kiedy¶ od szamponów Palette i by³y jeszcze zno¶ne, ale jak przesz³am na farby... koszmar. Nie powiem nic nowego - kolor rzadko wychodzi³ taki jaki mia³ wyj¶æ i w³osy siê bardzo niszczy³y. My¶la³am wtedy, ¿e takie po prostu s± farby, ale ju¿ od dawna wiem, ¿e s± i takie, które nie robi± z w³osów siana.
Ale muszê dodaæ, ¿e s± osoby zadowolone z tych farb i osobi¶cie znam kilka. Nie wiem z czego to wynika, niektórym te farby po prostu s³u¿±.
Wiem te¿, ¿e fryzjerzy tej farby nie lubi±. Podobno Palette maj± w sobie jaki¶ sk³adnik, który sprawia ¿e przy kolejnym farbowaniu w³osy mog± wyj¶æ zielone. Kilka moich kole¿anek, jak powiedzia³o w salonie ¿e farbuj± w³osy Palette, to fryzjer albo nie chcia³ im farbowaæ w³osów, albo powiedzia³, ¿e nie bierze odpowiedzialno¶ci za efekt.
To tyle co wiem na temat tych farb. Osobi¶cie odradzam, ale sama zdecyduj.
frantic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-02, 22:09   #122
goldenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: slask
Wiadomo¶ci: 59
GG do goldenka Send a message via Skype™ to goldenka
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a mi przedwczoraj garnier nutrise krem zrobil psikusa. z koloru z³oty szatyn (cappuccino 43) wyszedl mi baaardzo ciemny braz. a trzymalam tylko 20 min. wczesniejszy moj kolor to sprany czekoladowy braz..
jak myslicie, ile czasu potrzeba, zeby ten ciemny braz sie wyplukal na czekoladowy?
goldenka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-03, 04:12   #123
awadawa
Raczkowanie
 
Avatar awadawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomo¶ci: 170
GG do awadawa
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez frantic
awadawa czy z tego wynika, ¿e ta farba ma w³a¶ciwo¶ci rozja¶niaj±ce i dlatego mo¿na j± stosowaæ na w³osy ciemne? Czy te¿ zalecaj± w³osy ciemne przed farbowaniem rozja¶niæ?
Z tego co jest na opakowaniu wynika³oby, ¿e mo¿na ni± farbowaæ wloski ciemne tylko trzeba siê spodziewaæ odpowiednio ciemniejszego rezultatu. Zreszt± jest to pokazane na tych zdjêciach. No mi troszkê rozja¶ni³o w³oski , ale do ciemnego blondu to jeszcze ho, ho (nie mniej jednak nie on by³ moim celem o czym ju¿ pisalam w po¶cie wczesniej)
Jak kto¶ chcialby za pomoc± tej farbki przej¶æ z ciemnego br±zy na ciemny blond to zapewne musialby u¿yæ rozja¶niacza.
awadawa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-03, 11:16   #124
awadawa
Raczkowanie
 
Avatar awadawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomo¶ci: 170
GG do awadawa
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez frantic
Myszeczko je¿eli chcesz jasny odcieñ br±zu, to radzi³abym Ci kupiæ jaki¶ szatyn. Poczytaj w±tek o farbie Garnier 100% kolor. Sporo dziewczyn chwali tam sobie odcieñ "opalizuj±cy szatyn", podobno wychodzi z niego bardzo fajny br±z. A je¿eli chodzi o pozbycie siê prze¶witów po pasemkach, to nie chodzi do koñca o to by kolor by³ ciemny, ale by farba równomiernie i trwale kry³a.
Dok³adnie tak Poza tym na wlosach farbowanych farba z regu³y lepiej chwyta i kolor wychodzi ciemniejszy.
awadawa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-03, 12:13   #125
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomo¶ci: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ja dzis robilam szampon koloryzuj±cy 24 mycia Palette jasny braz i oto co mam na glowie;D mi sie podoba
__________________

Edytowane przez N4TI
Czas edycji: 2006-07-08 o 08:16
N4TI jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-03, 12:46   #126
goldenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: slask
Wiadomo¶ci: 59
GG do goldenka Send a message via Skype™ to goldenka
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez awadawa
Jak kto¶ chcialby za pomoc± tej farbki przej¶æ z ciemnego br±zy na ciemny blond to zapewne musialby u¿yæ rozja¶niacza.
A jakbym chcia³a z ciemnego br±zu na ¶redni br±z? Taki czekoladowy.. albo hm, taki jak ma Rihanna w³a¶nie. Jak to uzyskaæ?
Jejku, ¿a³ujê, ¿e nie posz³am do fryzjera siê zafarbowaæ. Szkoda mi by³o 90 z³, a warto, bo ostatnim razem mia³am ¶liczn± czekoladkê..
goldenka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-03, 13:35   #127
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomo¶ci: 2 832
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez N4TI
ja dzis robilam szampon koloryzuj±cy 24 mycia Palette jasny braz i oto co mam na glowie;D mi sie podoba
Przepiêkny kolor Bardzo Ci pasuje, a w³osy wygl±daj± naprawdê zdrowo
Voodia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-06-03, 13:48   #128
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomo¶ci: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Voodia
Przepiêkny kolor Bardzo Ci pasuje, a w³osy wygl±daj± naprawdê zdrowo
dziekuje Voodia widze nowy avatarek bardzo ladny
__________________
N4TI jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-03, 17:43   #129
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomo¶ci: 7 415
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga
Kurcze, to mi zabi³a¶ æwieka, bo zakocha³am siê w tym kolorku, który Ci wyszed³, a teraz okazuje siê ¿e farba ¿adna rewelacja
nio niestety ( szczerze ci odradzam, nie warto...a kolor to sama wiesz jak to jest, kazdej z nas inazj wychodzi a wloskach) taki urok tych kupczych farb-->efekt zazwyczaj jest podobny do zamierzonego.
Jak juz mam cos polecic to lubuje sie w farbach garnier color naturals no i loreala fryzjerskich(ale to juz jak jestem w salonie)


Myszeczko00: Dziekuje za wyrazenie aprobaty co do mych wlosow, niestety teraz juz mam ciemny blond (tak mi sie zdaje, ze to trafne okreslenie ;P) Napisz jaki masz obecnie kolor wlosow, oprocz tych rozjasnionych pasemek. Ja osttanio malowalam BLONDEM! garniera i mialam piekne jasno-brazowe, teraz wyplukal mi sie kolorek i mam ciemny blond (cos w tym stylu)Wydaje mi sie ze ten szatyn 100%color moze wyjsc tak jak po tej gorzkiej czekoladzie...

Frantic:Zgadzam sie z toba a propos pallete...robilam kiedys czerwone pasemka, i zamiast pieknej czerwieni wlosy wyszly mi brudno zielono-brazowe Ja nie wiem co oni dodaja do tych farb, ale to chyba nie jest normalne (?) Moze moje wlosy po prostu sa przyzywczajone do innego traktowania?
praline jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-03, 18:46   #130
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 3 372
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez N4TI
ja dzis robilam szampon koloryzuj±cy 24 mycia Palette jasny braz i oto co mam na glowie;D mi sie podoba
Mi te¿ siê bardzo podoba ten kolorek. Jednak szampon Palette to zupe³nie co innego ni¿ farba. Z szamponów, jak wspomnia³am ju¿ wcze¶niej, by³am ca³kiem zadowolona, z farb ju¿ nie. N4TI a jaki kolorek mia³a¶ przed farbowaniem?
frantic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-03, 18:50   #131
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 3 372
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez praline
Zgadzam sie z toba a propos pallete...robilam kiedys czerwone pasemka, i zamiast pieknej czerwieni wlosy wyszly mi brudno zielono-brazowe Ja nie wiem co oni dodaja do tych farb, ale to chyba nie jest normalne (?) Moze moje wlosy po prostu sa przyzywczajone do innego traktowania?
No ja te¿ nie wiem co oni tam dodaj±. Osobi¶cie popieram jednak zdanie, ¿e moje w³osy zas³uguj± na co¶ lepszego ni¿ farby Palette.
frantic jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-03, 19:34   #132
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomo¶ci: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

naturalny kolor;D
__________________

Edytowane przez N4TI
Czas edycji: 2006-07-08 o 08:16
N4TI jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-03, 21:42   #133
myszeczka00
Wtajemniczenie
 
Avatar myszeczka00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: szczyt góry
Wiadomo¶ci: 2 523
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Myszeczko00: Dziekuje za wyrazenie aprobaty co do mych wlosow, niestety teraz juz mam ciemny blond (tak mi sie zdaje, ze to trafne okreslenie ;P) Napisz jaki masz obecnie kolor wlosow, oprocz tych rozjasnionych pasemek. Ja osttanio malowalam BLONDEM! garniera i mialam piekne jasno-brazowe, teraz wyplukal mi sie kolorek i mam ciemny blond (cos w tym stylu)Wydaje mi sie ze ten szatyn 100%color moze wyjsc tak jak po tej gorzkiej czekoladzie...

Praline w sumie to ja niewiem jaki to kolor to poprostu zo³te w³osy takie z³otawo zolte(paskudne ) niewiem co napisac w sumie frzyjerka robila mi na ciemnych wlosach rozjasniaczem i wyszly takie hmm z³otawo-miedziane cos w tym stylu (uprzedzila mnie ze takie beda-zgodzilam sie bo bylam zdesperowawna tym ciemnym kolorem na wlosach-zle mi w takich tonacjach, jak juz to jasniejsze- naturalny braz)
Myslisz ze po tym szatynie wyjdzie ciemny kolorek???
To powiedz jaki mialabym kupic??
dzieki
__________________
Ain't No Mountain High Enough

myszeczka00 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-04, 09:33   #134
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomo¶ci: 7 415
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ja np malowalam wlosy jakis msc temu blondem garnier color naturals i wlosy mi wyszly takie:http://w8.grono.net/pub/u/529461/gallery/655045/0/
02-06-06_1257.jpg03-06-06_1515.jpg02-06-06_1301.jpg
(to juz po wieeelu myciach, na pocztku byl taki jasny brazik)
Polecalabym ci moze ciemny blond?? (nie ugeruj sie nazwa-powinien wyjsc ci brazik) http://www.goldmax.pl/index.php?cPath=127_128
ewentualnie cos z castingow (ton w ton koloryzacja, wloski tak bardzo nie ucierpia) http://www.raan.istore.pl/sklep,1846...,282806,0.html -->a kolor jakis jasny braz? )
praline jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-05, 18:44   #135
myszeczka00
Wtajemniczenie
 
Avatar myszeczka00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: szczyt góry
Wiadomo¶ci: 2 523
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez praline
ja np malowalam wlosy jakis msc temu blondem garnier color naturals i wlosy mi wyszly takie:http://w8.grono.net/pub/u/529461/gallery/655045/0/
Za³±cznik 433561Za³±cznik 433562Za³±cznik 433563
(to juz po wieeelu myciach, na pocztku byl taki jasny brazik)
Polecalabym ci moze ciemny blond?? (nie ugeruj sie nazwa-powinien wyjsc ci brazik) http://www.goldmax.pl/index.php?cPath=127_128
ewentualnie cos z castingow (ton w ton koloryzacja, wloski tak bardzo nie ucierpia) http://www.raan.istore.pl/sklep,1846...,282806,0.html -->a kolor jakis jasny braz? )
w sumie nie chce zeby to byl jasny braz tylko taki hmm naturalny brazik
__________________
Ain't No Mountain High Enough

myszeczka00 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-05, 18:50   #136
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 3 574
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

praline , blond wyszed³ Ci tak ciemno? jaki mia³as pierwotny kolor wlosów?
__________________


natee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-05, 19:32   #137
Martus87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ¦wiêtoch³owice
Wiadomo¶ci: 220
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ja tez robi³am szamponem koloryzuj±cym palette "jasny braz" i wyszedl mi bardzo ciemny (mi siê taki na szczescie podobal )
__________________
lubiêêêê moj± pracê
Martus87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-05, 21:09   #138
kaszellek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 034
GG do kaszellek
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

To i ja poka¿e moje farbowane br±zowe w³oski
Farbujê je sszamponem palette na 24 mycia, kolor albo jasny br±z albo czekoladowy br±z ró¿nie..
chocia¿ zostaê przy jasnym, bo na pocz±tku jest mniej 'czarny' ni¿ czekoladowy.. hmm w sumie myjê w³oski codziennie, wiêc po tygodniu kolor ju¿ jest br±zowy (wyp³ucze siê do koñca ta czerñ z powierzchni) a potem stopniowo blednie, blednie i robi± siê takie fajne refleksy.. no zmianki koloru pokazujê na zdjêciach (tych, które tak na szybko znalaz³am a w sum ie jestem z tej farby zadowolona bardzo mimo ¿e ryzjerka non stop powtarza mi, ¿e to szajs

pierwsze foty- kolor jaki¶ tydzieñ po farbowaniu
kucyk (clech nie³adny, ale niewa¿ne )- 3 tygodnie po
grzywka (tak de facto to pseudo grzywka )- 5 tygodni po, w sumei to mój ulubiony kolor chyba
i ostatnie, jak siê ju¿ bardzo wypiera..
a jak siê wypierze to znowu frbka
a powiedzcie przy okazji- lepiej z grzywk± czy bez? bo siê waham troche
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg a3.jpg (28,6 KB, 203 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg a2.jpg (29,5 KB, 353 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg a6.JPG (4,2 KB, 379 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg a4.JPG (4,6 KB, 326 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg a5.JPG (4,9 KB, 273 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg a7.JPG (4,5 KB, 298 za³adowañ)
kaszellek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-05, 21:56   #139
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 3 372
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez kaszellek
a powiedzcie przy okazji- lepiej z grzywk± czy bez? bo siê waham troche
Moim zdaniem lepiej Ci bez grzywki. Bardziej kobieco wtedy wygl±dasz i ogólnie Twoja buzia jako¶ tak lepiej siê prezentuje. Tak jak jeste¶ uczesana na dwóch pierwszych fotkach jest ok.
frantic jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-05, 22:37   #140
Paul@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Witam wszystkie kobietki.
No to bedzie moj pierwszy post na wizazu .

Jakis czas temu (chyba na Swieta Wielkanocne) farbowalam w³osy polecana juz na wizazu Lond± ciemnym popielatym blondem, moj kolor wyglada³ mniej wiecej tak jak na zdjeciu 1 i 5 po zafarbowaniu Lond± kolor ulegl znacznemu przyciemnieniu (zdj.2 swiezo po farbowaniu, zdj. 3- tydzien po).

Na poczatku mialam mieszane uczucia, bo z jednej strony ucieszyl mnie taki zimny brazik, a z drugiej, hm..wydawa³ mi sie zbyt ciemny.
Po niedlugim czasie zauwazylam, ze farba szybko sie wyplukuje (moze i na moje szczescie), tylko najgorsze bylo w niej to, ze wlosy szybko staja sie matowe i takie...hm...bez polysku .

Moj obecny kolor jest bardzo "wyplukany", a na wlosach przeswituja mocne rude refleksy (ktorych nota bene nie znosze) - zdjecie 4.
Mysle zatem aby na wlosy cos polozyc, bo juz nie moge patrzec w lustro.

W zwiazku tym moje pytanie:
Zastanawiam sie nad farba Garnier: jasny szatyn (lub braz), b±d¼ szatyn opalizuj±cy.
Jak myslicie, który z nich wychodzi jasniej? :conf used:
Czy ktoras z Was farbowala wlosy jedna i druga farba i czy moglaby ewentualnie wrzucic jakies zdjecia?
Bede bardzo wdzieczna!Pozdrawia m.

P.S. przepraszam za zamieszanie z numerowaniem zdjec, ale cos nakrecilam przy ich zaladowywaniu. Mam nadzieje ze beda w miare czytelne.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg grzywka natura 1.JPG (10,9 KB, 5240 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ja przed farbowaniem 2.JPG (6,8 KB, 103 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Londa ciemny popielaty blond po farbowaniu 3.JPG (10,8 KB, 109 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg londa ciemny popielaty blond tydzien po 4.jpg (13,4 KB, 132 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 5.JPG (93,5 KB, 112 za³adowañ)
Paul@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-05, 22:56   #141
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 3 372
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Je¿eli chodzi o wymienione przez Ciebie odcienie Garniera, to nie pomogê, bo nie u¿ywa³am ich. Chcê natomiast powiedzieæ, ¿e jestem bardzo zaskoczona kolorkiem jaki uzyska³a¶ po farbie ciemny popielaty blond. Wysz³y bardzo ciemne, prawie czarne (zw³aszcza na drugim zdjêciu tak wygl±daj±). Nie s±dzi³am, ¿e tak mo¿e wygl±daæ blond. To mnie jeszcze bardziej utwierdza w przekonaniu, ¿eby nie siêgaæ po farby Londy, bo efekt mo¿e zadziwiæ.
frantic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-05, 23:20   #142
Paul@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez frantic
jestem bardzo zaskoczona kolorkiem jaki uzyska³a¶ po farbie ciemny popielaty blond. Wysz³y bardzo ciemne, prawie czarne (zw³aszcza na drugim zdjêciu tak wygl±daj±). Nie s±dzi³am, ¿e tak mo¿e wygl±daæ blond. .
No wlasnie ja tez nie sadzilam.
W sumie to skusilam sie pochlebnymi opiniami, ale nie sadzilam ze wyjda az tak ciemne, a tu klops. Mama sie ze mnie smiala ze moze farby w pudelku podmienili , ale sprawdzalam po farbowaniu i numer sie zgadzal (zreszta kupowalam farbe we fryzjerskim sklepie).
Ale jeszcze raz podkreslam, ze dla tych dziewczyn ktore chca uzyskac efekt "chlodnego" brazu, a lubia mocno ciemne wloski, to mysle ze farba ok.

No i teraz nie wiem czy to moze moje wlosy sa jakies dziwne i nie toleruja farb . Jeszcze poczekam na odzew innych dziewczyn.
Paul@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-06, 09:06   #143
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomo¶ci: 7 415
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez natee
praline , blond wyszed³ Ci tak ciemno? jaki mia³as pierwotny kolor wlosów?

mialam jakies takie podobne, tyle ze juz z odrostem i na mase sprane
hyhy i to ma byc blond wg producenta? niezle (tyle, ze ja chciaqlam taki ciemny odcien i wcale sie nie rozczarowalam chyba jhestem jasnowidzem :P
praline jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-06, 13:28   #144
kaszellek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 034
GG do kaszellek
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

obciê³am dzisiaj moje br±zowe w³oski
mia³am tylko podci±æ koñce, ale pani siê skrzywi³a i powiedzia³a, ¿e s± bardzooo zniszczone te w³oski i ona w ogóle by je skróci³a.. no i skróci³a i jestem very hepi bo mam i d³ugie i krótkie i jak chcê to grzywkê i fajne s± rozpuszczone, spiête, podpiête.. w ¿yciu nie wysz³am tak zadowolona od fryzjera
kaszellek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-06, 13:45   #145
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 3 372
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

No to bardzo fajnie, ¿e jeste¶ zadowolona z nowej fryzurki. Mo¿e pochwalisz siê jakimi¶ fotkami?
frantic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-08, 14:09   #146
magda*M
Rozeznanie
 
Avatar magda*M
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 838
GG do magda*M
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Paul@

W zwiazku tym moje pytanie:
Zastanawiam sie nad farba Garnier: jasny szatyn (lub braz), b±d¼ szatyn opalizuj±cy.
Jak myslicie, który z nich wychodzi jasniej? :conf used:
Czy ktoras z Was farbowala wlosy jedna i druga farba i czy moglaby ewentualnie wrzucic jakies zdjecia?
Farbowa³am jasnym szatynem z Garniera i muszê Ciê zmartwiæ, bo mi pozostawi³ strasznie ciep³e (rudawe i inne) refleksy, których równie¿ nienawidzê. Próbowa³am je przykryæ ciemnym popielatym blondem z Londy, i ³adnie siê przykry³y, ale na krótko...
Zdjêæ niestety nie posiadam z tego kolorku.
A jeszcze co do szatyna opalizuj±cego, to wydaje mi siê, ¿e opalizuj±cy to tym bardziej wyjdzie ciep³y kolor...
magda*M jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-08, 14:49   #147
Paul@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Madziu dziekuje za zainteresowanie .

Nie wytrzymalam i wlasnie siedze z farba garniera na wlosach - szatyn opalizujacy. Z ciekawosci najpierw zrobilam sobie grzyweczke i musze przyznac, ze kolor bardzo mi sie spodobal! Wcale nie jest taki ciemny jak ten popielaty blond (ktorego zdjecia umiescilam powyzej). Zreszta za jakies 30 minut zobacze efekt ogolny (tzn jak wygla na calych wlosach .
Jeszcze dzis wieczorem zdam relacje (niestety bez zdjecia bo czasowo nie mam aparatu). Pzdr!

No to pofarbowalam cale wloski i jestem bardzo zadowolona. Zdziwilam sie tym, ze kolor okazal sie jasniejszy nit popielaty blond Londy. Jesli chodzi o wlosy po farbie, to sa bardzo przyjemne w dotyku, mieciutkie i takie blyszczace- mam nadzieje ze ten efekt utrzyma sie przez dluzszy czas!

Tymczasem najblizsze dni pokaza jak bardzo farba jest trwala...zobaczymy.

Pozdrawiam!

Edytowane przez Paul@
Czas edycji: 2006-06-08 o 22:23
Paul@ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-11, 12:40   #148
Martini*Girl
Raczkowanie
 
Avatar Martini*Girl
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez awadawa
No w³asnie ja siê te¿ tego obawialam, ¿e zafarbujê, nic nie z³apie a w³oski to odczuj± jednak (farba to farba, zawsze co¶ tam szkodzi).
Na opakowaniu co prawda jest pokazany kolor jaki siê otrzymuje z farbowania w³osow ciemnych (ciemny br±z/czarny) ale ja jako¶ sceptycznie zawsze do tego podchodzê. Na szczê¶cie chwyci³a farbka troszkê
Oto co siê znajduje na opakowaniu
wiem, ¿e to kompletnie nie na temat, ale masz boskie korale. takich wlasnie szukam..ehh.. jestem zazdrosna o twoje
__________________
I knew you were mine for the taking when I walked in the room
Martini*Girl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-12, 15:31   #149
joanna85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a jak osi±gn±æ takie kolory?
1) serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,68586,3402752.html
2) http://img204.imageshack.us/my.php?image=kolor47zi.jpg

jak kto¶ ma pomys³, to bêdê BARDZO wdziêczna
joanna85 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2006-06-12, 19:41   #150
extravaganza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 188
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ja mam bardzo podobny kolor do tego z drugiego linku. osiagnelam do fenomenalna farba Garnier 100% Color w kolorze g³êboki szatyn. Tylko,ze ja mialm wszesniej wlsoy robione innymi kolorami ciemnymi. ale ta farba daje serio fajny efekt. Jesli chcesz odrobine ciemniejszego efektu to uzyj ciemnego szatyna.
__________________
Усни, я буду рядом,
Всегда я буду рядом,
В жизни или в смерти...
Всё, что есть, поверь,
тебе.
Всё, что есть, отдам тебе.
extravaganza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.