usuwanie znamion W-wa-do Pana doktora(i nie tylko)jaka bedzie blizna,gdzie usunac? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-15, 16:30   #1
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Wink

usuwanie znamion W-wa-do Pana doktora(i nie tylko)jaka bedzie blizna,gdzie usunac?


Mam pytanie skierowane do Pana Doktora ,ale bede wdzieczna za każdą odpowedź. Chciałabym usunąć 4 znamiona , już dawno planowałam to zrobić ,ale 3 lata temu usunęłam dwa u chirurga i nie jestem zadowolona. Obydwie blizny są wielkie ,jeden pieprzyk miał 3mm i blizna ma wielkość 1cm(kwadratowego) ,a drugi miał 4 mm i blizna jest wielkości ponad 1cm(kwadratowego) poza tym jest brzydka ,bo po wycieciu wdalo sie zakazenie i brzydko sie zagoilo. Teraz zalezy mi na tym ,zeby blizny byly jak najciensze ,czy jest to wogole mozliwe ,aby blizna po wycieciu byla poprostu kreską ? a nie wielkim okregiem ? zalezy mi na tym bo chce usunac pieprzyki z okolicy plecow i brzucha ,a nie chce miec kolejnych wielkich plackow (blizn) ,bo bylo by ich juz poprostu za duzo. Planuje wybrac się do chirurga plastyka ,ale nie mam pojecia gdzie szukac adresow i czy "plastyk" zagwarantuje mi to aby blizny po usunieciu koljenych pieprzykow nie beda wygladaly tak jak te ktore usunal zwykly chirurg. Jezeli ktos z Warszawy ma jakies doswiadczenia na ten temat do bardzo prosze o odpowiedz i ewentualnie jakies adresy. Kiedys byl watek o tym i byly nawet zdjecia dziewczyn ,na ktorych bylo widac blizny po usunieciu znamion i rzeczywiscie byly one zwyklymi kreseczkami ,ale nie ,moge odnalezc tego watku... mam nadzieje ze ktos mi pomoze i doradzi
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.