Clinique - kolorówka - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-08, 12:57   #1621
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
Sparkling Sage nie jest ciemny to mocno perłowa zieleń, w dość dziwnym odcieniu,
To nie dla mnie Dziękuję, już nie będę musiała jego szukać



EDIT:
Dziewczyny czy to oryginał?
Bo nie ma z prawej strony na końcu kartonika oznaczenia koloru, więc nie wiem, bo na Clinique się średnio znam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HI.jpg (101,7 KB, 51 załadowań)
__________________

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2008-01-08 o 13:48
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 14:19   #1622
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Clinique - kolorówka

Ja mam identyczny Sis (High Impact)

- dostała sunbursta jaki on pięęęękny
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 17:07   #1623
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Clinique - kolorówka

Chcialam sie podzielic wrazeniami z 2 tyg uzywania mascary High Impact

Rzeczywisce porownania do 2000kcal Max Factora (do tej pory byla to moje ulubiona mascara) sa trafione, ale ...
  • HI daje minimalnie delikatniejszy efekt, ale nie ma problemu zeby nalozyc wiecej warstw, co przy 2000kcal u mnie dawalo efekt zlepionych rzes
  • nie skleja, nie robi owadzich nozek, nawet przy kilku warstwach
  • ladnie wydluza i pogrubia, nie wiem jak z podkrecaniem, bo moje rzesy maja taki naturalny lok
  • nie osypuje sie przez caly dzien (zobaczymy jak bedzie dalej ,bo to nowka- data produkcji 09.2007, mam nadzieje, ze nie zrobi sie gesta)
  • na szcztoteczke nabiera sie tyle tuszu, ile potrzeba
  • ladnie rozczesuje rzesy
  • ma fajna rzadka konsystencje (niektorym moze to nie pasowac, ale ja akurat bardzo lubie)
  • po jednym nalozeniu efekt jest w sam raz na dzien, do pracy, szkoly czy gdzie tam jeszcze, jak sie nalozy wiecej warstw efekt robi sie bardziej wieczorowy ale bez sklejania, jak Diorshow, rzesy nadal sa lekkie
aha, jeszcze opis moich rzes: srednio dlugie, srednio grube, ale za to naturalnie wywiniete.

Moze komus przydadza sie moje wypociny


Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy to oryginał?
Bo nie ma z prawej strony na końcu kartonika oznaczenia koloru, więc nie wiem, bo na Clinique się średnio znam
Za duzo nie pomoge, ale moj ma wlasnie z prawej strony oznaczenie koloru. Ale pierwszy raz mam ten tusz, wiec nie wiem na 100% jak to jest z tymi oznaczeniami.
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 17:46   #1624
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Pierwszy dzien z Plum Seduction
To najbardziej nasycone, najitensywniejsze i najciemniejsze cienie w moim zbiorze klinikowym
Uzylam wszystkich czterech kostek - pierwszy (srednio jasny szaro-braz, blyszczacy) w wewnetrznym kaciku i pod lukiem brwiowym, drugi (fiolet, slaby blysk) nalozylam na cala ruchoma powieke, trzeci (granat, matowy) podkreslil zalamanie powieki, a czwarty (ciemny, bury szaro-braz, blyszczacy) posluzyl do wycieniowania zewnetrznego kacika.
Uzyskalam bardzo (jak na mnie) mocny makijaz ale elegancki, bez dyskoteki.
Quad jest zdecydowanie "ostrzejszy" niz trojka Forget Me Not.
Podoba mi sie, wreszcie mam cos mocniejszego, jak dla mnie kazdy z czterech cieni moze mi posluzyc solo jako ten ciemniejszy akcent w makijazu oka, np. w polaczenu z Mleczakiem. Cienie mam "na sobie" 8 godzine, oczywiscie trwalosc bez zarzutu
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 18:00   #1625
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Pierwszy dzien z Plum Seduction
To najbardziej nasycone, najitensywniejsze i najciemniejsze cienie w moim zbiorze klinikowym
Uzylam wszystkich czterech kostek - pierwszy (srednio jasny szaro-braz, blyszczacy) w wewnetrznym kaciku i pod lukiem brwiowym, drugi (fiolet, slaby blysk) nalozylam na cala ruchoma powieke, trzeci (granat, matowy) podkreslil zalamanie powieki, a czwarty (ciemny, bury szaro-braz, blyszczacy) posluzyl do wycieniowania zewnetrznego kacika.
Uzyskalam bardzo (jak na mnie) mocny makijaz ale elegancki, bez dyskoteki.
Quad jest zdecydowanie "ostrzejszy" niz trojka Forget Me Not.
Podoba mi sie, wreszcie mam cos mocniejszego, jak dla mnie kazdy z czterech cieni moze mi posluzyc solo jako ten ciemniejszy akcent w makijazu oka, np. w polaczenu z Mleczakiem. Cienie mam "na sobie" 8 godzine, oczywiscie trwalosc bez zarzutu
No to rewelacja

Ja szczerze mówiąc nie mogę zrozumieć (to broń Boze nie jest zarzut !!!) skąd u wielu z Was opinia, że cienie clinique sa ....delikatne i mało nasycone .......?
Kurcze, one po prostu moga być nałozone na oko w rózny sposób. Ja np. plum seduction uzywam do mejkapu w stylu przydymionego oka...no rerelacja. Wewnętrzne kąciki nakładam jasno szary (czasami łamię go jasnym fioletem) zewnętrzną strone powieki wyciągam ciemnostalowym. Ciemny fiolet nakładam na załania...to zalezy czy chce miec smoky w odcieniach fioletu czy stali. Pod dolna powieką pędzelkiem do smoku z sephory rozcieram najciemniejszy odcień i wychodzi kurcze piekny przydymiony mejkap. Oczysiście do tego czarna kredka.
Oczywiście, wersja delikatna tez jest mozliwa, mamy jasno szary kolor, jasny fiolet, delikatnie w kaciku mozemy ciemnym fioletem lub ciemostalowym kolorem zaakcentować oko.
No janie wiem....
Fakt, jak nakładam je pędzelkiem (jakimkolwiek) to wychodzą baaardzo delikatnie. No ale po co stworzono całą masę aplikatorów
Hmmm....? No nie wiem, nie moge tego jakoś sobie uzmysłowić.

Niezapominajki to co innego . Jasne, pastelowe....ale one tez maja niezłe nasycenie kolorem...jak na swój odcień, one takie po prostu maja być. Delikatne, chłodne, piekielnie eleganckie pastele
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 18:01   #1626
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Pierwszy dzien z Plum Seduction
To najbardziej nasycone, najitensywniejsze i najciemniejsze cienie w moim zbiorze klinikowym
Uzylam wszystkich czterech kostek - pierwszy (srednio jasny szaro-braz, blyszczacy) w wewnetrznym kaciku i pod lukiem brwiowym, drugi (fiolet, slaby blysk) nalozylam na cala ruchoma powieke, trzeci (granat, matowy) podkreslil zalamanie powieki, a czwarty (ciemny, bury szaro-braz, blyszczacy) posluzyl do wycieniowania zewnetrznego kacika.
Uzyskalam bardzo (jak na mnie) mocny makijaz ale elegancki, bez dyskoteki.
Quad jest zdecydowanie "ostrzejszy" niz trojka Forget Me Not.
Podoba mi sie, wreszcie mam cos mocniejszego, jak dla mnie kazdy z czterech cieni moze mi posluzyc solo jako ten ciemniejszy akcent w makijazu oka, np. w polaczenu z Mleczakiem. Cienie mam "na sobie" 8 godzine, oczywiscie trwalosc bez zarzutu
O wow 8h??!! to moze w końcu Clinique poradzi sobie z moimi tłustościami ocznymi? Jak rozumiem miałaś bazę, si? W Douglasie testowałam dzisiaj własnie te czwórki i rzeczywiście są bardzo nasycone a najlepsze jest to, że można śmiało kupować w ciemno kolory tylko po zobaczeniu ich na stronie Clinique bo w rzeczywistości sa identyczne az sie zdziwiłam w sklepie Mnie przyjaciółka a Belgii ma kupić trójeczkę już nie mogę się doczekać...moje pierwsze Kliniczki
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 18:05   #1627
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
O wow 8h??!! to moze w końcu Clinique poradzi sobie z moimi tłustościami ocznymi? Jak rozumiem miałaś bazę, si? W Douglasie testowałam dzisiaj własnie te czwórki i rzeczywiście są bardzo nasycone a najlepsze jest to, że można śmiało kupować w ciemno kolory tylko po zobaczeniu ich na stronie Clinique bo w rzeczywistości sa identyczne az sie zdziwiłam w sklepie Mnie przyjaciółka a Belgii ma kupić trójeczkę już nie mogę się doczekać...moje pierwsze Kliniczki
Słuchaj, bedziesz zadowolona z pewnościa. Ja np. mam oczy....bardzo głeboko osadzone. Co to znaczy....to znaczy , że jak "patrze normalnie" to ani milimetra mojej powieki na oku nie widac, tylko rzęsy. No tragedia. co jasne, moje pwieki tez sie przetłuszczają w ciągu dnia a do tego powieka o powieke ciągle trze. Cienie clinique trzymaja sie na mnie od rana do wieczora. Fakt, uzywam bazy artdeco, ale do innych cieni tez uzywałam i efekt był po prostu mizerny w porównaniu do clinique

A mozna sie dowiedziec jaka trójeczka do Ciebie przyleci?
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-08, 18:13   #1628
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Katarina uwazaj z ta paleta kolorow na stronach klinika, one nie zawsze sa wierne oryginalowi. Aha, i witaj na watku

Klinikow raz uzywam z baze (Lumene), raz bez, trwalosc ta sama, nakladam ja tylko dlatego, bo dodatkowo ujednolica mi kolor powieki. Pod sliwkami mialam dzis i baze i Mleczaka

Mulier tez sie zgodze, ze kliniki sa dobrze napigmentowane, po prostu te jasne moga sie przy roznych karnacjach zlewac ze skora (duzo zalezy tez od techniki nakladania) ale typowo transparentne to nie sa. Przykladowo Mleczak jest bardzo jasny ale kryje wybitnie
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 18:14   #1629
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Pierwszy dzien z Plum Seduction
To najbardziej nasycone, najitensywniejsze i najciemniejsze cienie w moim zbiorze klinikowym
Uzylam wszystkich czterech kostek - pierwszy (srednio jasny szaro-braz, blyszczacy) w wewnetrznym kaciku i pod lukiem brwiowym, drugi (fiolet, slaby blysk) nalozylam na cala ruchoma powieke, trzeci (granat, matowy) podkreslil zalamanie powieki, a czwarty (ciemny, bury szaro-braz, blyszczacy) posluzyl do wycieniowania zewnetrznego kacika.
vril, Ty masz w Plum Seduction granatową kostkę czy ja dobrze zrozumiałam ?
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 18:20   #1630
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
No to rewelacja

Ja szczerze mówiąc nie mogę zrozumieć (to broń Boze nie jest zarzut !!!) skąd u wielu z Was opinia, że cienie clinique sa ....delikatne i mało nasycone .......?
Kurcze, one po prostu moga być nałozone na oko w rózny sposób.
Pewnie, każdy nakłada inaczej. W moich paletkach są bardzo ciemne brązy, ale nakładam ilość śladową natomiast nie żałuję sobie z jasniejszych kostek. Prawda jest, że nie testowałam nakładania mocnego uderzenia i może stąd taka subiektywna opinia - że sa jasne Chyba spróbuję pomazać się mocno, a co
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 18:22   #1631
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Madlaine dla mnie to jest granat w fioletowa strone ale jak ktos bedzie go nazywal ciemnym fioletem, to nie bede oponowac

Majade, nakladam tak samo - jasne wklepuje pacynka, a ciemnymi muskam pedzelkiem w zalamaniu i zewnetrzny kacik
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-08, 18:30   #1632
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Clinique - kolorówka

no nie dziewczyny na Truskawie takie fajne ceny, a Wy tu jeszcze z kuszeniem
Clinique Blended sypki już prawie mój a cieni nie mam żadnych (!) więc może...?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 18:30   #1633
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Pewnie, każdy nakłada inaczej. W moich paletkach są bardzo ciemne brązy, ale nakładam ilość śladową natomiast nie żałuję sobie z jasniejszych kostek. Prawda jest, że nie testowałam nakładania mocnego uderzenia i może stąd taka subiektywna opinia - że sa jasne Chyba spróbuję pomazać się mocno, a co
A jak ! Raz sie żyje

Ja kiedyś, mimo, że lubie ciemne oko i mocny mejkap, chyba po prostu przesadziłam. Zrobiłam z siebie przerażającą babe z ciemnojamiastymi oczami (plum seduction doprawione granatem z polar blue )
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 18:30   #1634
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Madlaine dla mnie to jest granat w fioletowa strone ale jak ktos bedzie go nazywal ciemnym fioletem, to nie bede oponowac
Dla mnie też
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 18:36   #1635
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
no nie dziewczyny na Truskawie takie fajne ceny, a Wy tu jeszcze z kuszeniem
Clinique Blended sypki już prawie mój a cieni nie mam żadnych (!) więc może...?

A w miejsce słowa "może" dajemy "z pewnością"

__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 18:45   #1636
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Chcialam sie podzielic wrazeniami z 2 tyg uzywania mascary High Impact

Rzeczywisce porownania do 2000kcal Max Factora (do tej pory byla to moje ulubiona mascara) sa trafione, ale ...
  • HI daje minimalnie delikatniejszy efekt, ale nie ma problemu zeby nalozyc wiecej warstw, co przy 2000kcal u mnie dawalo efekt zlepionych rzes
  • nie skleja, nie robi owadzich nozek, nawet przy kilku warstwach
  • ladnie wydluza i pogrubia, nie wiem jak z podkrecaniem, bo moje rzesy maja taki naturalny lok
  • nie osypuje sie przez caly dzien (zobaczymy jak bedzie dalej ,bo to nowka- data produkcji 09.2007, mam nadzieje, ze nie zrobi sie gesta)
  • na szcztoteczke nabiera sie tyle tuszu, ile potrzeba
  • ladnie rozczesuje rzesy
  • ma fajna rzadka konsystencje (niektorym moze to nie pasowac, ale ja akurat bardzo lubie)
  • po jednym nalozeniu efekt jest w sam raz na dzien, do pracy, szkoly czy gdzie tam jeszcze, jak sie nalozy wiecej warstw efekt robi sie bardziej wieczorowy ale bez sklejania, jak Diorshow, rzesy nadal sa lekkie
aha, jeszcze opis moich rzes: srednio dlugie, srednio grube, ale za to naturalnie wywiniete.

Moze komus przydadza sie moje wypociny
Przydadzą, przydadzą i jeszcze Cię pomęczę
Czy w takim razie wg Ciebie opłaca się przepłacić i kupić HI czy lepiej pozostać przy 2000 calorie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Pierwszy dzien z Plum Seduction
To najbardziej nasycone, najitensywniejsze i najciemniejsze cienie w moim zbiorze klinikowym
Uzylam wszystkich czterech kostek - pierwszy (srednio jasny szaro-braz, blyszczacy) w wewnetrznym kaciku i pod lukiem brwiowym, drugi (fiolet, slaby blysk) nalozylam na cala ruchoma powieke, trzeci (granat, matowy) podkreslil zalamanie powieki, a czwarty (ciemny, bury szaro-braz, blyszczacy) posluzyl do wycieniowania zewnetrznego kacika.
Uzyskalam bardzo (jak na mnie) mocny makijaz ale elegancki, bez dyskoteki.
Quad jest zdecydowanie "ostrzejszy" niz trojka Forget Me Not.
Podoba mi sie, wreszcie mam cos mocniejszego, jak dla mnie kazdy z czterech cieni moze mi posluzyc solo jako ten ciemniejszy akcent w makijazu oka, np. w polaczenu z Mleczakiem. Cienie mam "na sobie" 8 godzine, oczywiscie trwalosc bez zarzutu
A gdzie fotki

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
No to rewelacja

Ja szczerze mówiąc nie mogę zrozumieć (to broń Boze nie jest zarzut !!!) skąd u wielu z Was opinia, że cienie clinique sa ....delikatne i mało nasycone .......?
Kurcze, one po prostu moga być nałozone na oko w rózny sposób. Ja np. plum seduction uzywam do mejkapu w stylu przydymionego oka...no rerelacja. Wewnętrzne kąciki nakładam jasno szary (czasami łamię go jasnym fioletem) zewnętrzną strone powieki wyciągam ciemnostalowym. Ciemny fiolet nakładam na załania...to zalezy czy chce miec smoky w odcieniach fioletu czy stali. Pod dolna powieką pędzelkiem do smoku z sephory rozcieram najciemniejszy odcień i wychodzi kurcze piekny przydymiony mejkap. Oczysiście do tego czarna kredka.
Oczywiście, wersja delikatna tez jest mozliwa, mamy jasno szary kolor, jasny fiolet, delikatnie w kaciku mozemy ciemnym fioletem lub ciemostalowym kolorem zaakcentować oko.
No janie wiem....
Fakt, jak nakładam je pędzelkiem (jakimkolwiek) to wychodzą baaardzo delikatnie. No ale po co stworzono całą masę aplikatorów
Hmmm....? No nie wiem, nie moge tego jakoś sobie uzmysłowić.

Niezapominajki to co innego . Jasne, pastelowe....ale one tez maja niezłe nasycenie kolorem...jak na swój odcień, one takie po prostu maja być. Delikatne, chłodne, piekielnie eleganckie pastele
O tej delikatności to chyba ja zaczęłam, bo chciałam się dowiedzieć, jakie te cienie są naprawdę. No i dalej wydaje mi się, że za delikatne jak dla mnie, ale z drugiej strony mogę się mylić, dlatego sprawdzić je jeszcze zamierzam. Jeszcze nie wyrzuciłam z mojej głowy obrazu paletek

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Mulier tez sie zgodze, ze kliniki sa dobrze napigmentowane, po prostu te jasne moga sie przy roznych karnacjach zlewac ze skora (duzo zalezy tez od techniki nakladania) ale typowo transparentne to nie sa. Przykladowo Mleczak jest bardzo jasny ale kryje wybitnie
Znów zaczynam się nakręcać na Klinikową paletkę
Przez Was
Nie mogę się doczekać, aż w końcu wyjdę z domu i kroki swe skieruję do Sephory
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 18:52   #1637
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Clinique - kolorówka

ja mam obecnie na stanie zarówno HI jak i 2000Calorie i niestety ale 2000 na moich rzęsach daje zupełnie inny efekt, owszem, rzęsy sa pogrubione, ale HI dodatkowo je pieknie wydłuża i lekko podkręca, 2000 przy moich rzęsach wygląda niestety miernie

---

vril, co oko, to inne spojrzenie już myślałam, że z moją czwórką coś nie tak
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 18:58   #1638
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Katarina uwazaj z ta paleta kolorow na stronach klinika, one nie zawsze sa wierne oryginalowi. Aha, i witaj na watku
Dzieki Vril

Uuuups, mam nadzieję ze moja wymarzona trójka jest tego koloru co na ich stronie jak nie to mój watek wymiankowy się wzbogaci

Pozdrawiam!
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 19:02   #1639
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Przydadzą, przydadzą i jeszcze Cię pomęczę
Czy w takim razie wg Ciebie opłaca się przepłacić i kupić HI czy lepiej pozostać przy 2000 calorie
Oplaca sie kupic HI na Truskawie

Moj tusz to byl prezent, gdybym sama miala kupic za normalna cene, nie wiem czy bym sie zdecydowala, na wszystkich wysokopolkowych tuszach, jakie mialam do tej pory sie przejechalam i zawsze wracalam z podkulonym ogonem do 2000kcal

Ale Max Factor, czasem szczypal mnie w oczy, szybko gestnial i wtedy jak chcialam sie szybko pomalowac, to sklejal strasznie rzesy. HI jest jeszcze caly czas tak samo rzadki, nic nie zgestnial i nie ma mowy o podrażnieniach Mam nadzieje, ze bedzie taki caly czas.

Wiec w sumie to tak na 100% szczerze bede mogla sie wypowiedziec za jakis czas. Na dzien dzisiejszy jestem bardzo zadowolona i oby tak zostalo


Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
ja mam obecnie na stanie zarówno HI jak i 2000Calorie i niestety ale 2000 na moich rzęsach daje zupełnie inny efekt, owszem, rzęsy sa pogrubione, ale HI dodatkowo je pieknie wydłuża i lekko podkręca, 2000 przy moich rzęsach wygląda niestety miernie
U mnie daja podobny, ale mysle ze i tu sprawdza sie zasada, ze wszystko zalezy od rzes

Madlaine, a Twoj HI gestnieje?

Co do podkrecenia jeszcze, mimo ze mam naturalnie podkrecone rzesy, u mnie po calym dniu 2000kcal je jakby prostowalo, HI trzma caly czas rzesy w nienaruszonym stanie i caly czas wyglada swiezo.
__________________
Living my dreams, not to dream my life!



Edytowane przez kasiahan
Czas edycji: 2008-01-08 o 19:40
kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-08, 19:06   #1640
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Katarina uwazaj z ta paleta kolorow na stronach klinika, one nie zawsze sa wierne oryginalowi. Aha, i witaj na watku
Dzieki Vril

Uuuups, mam nadzieję ze moja wymarzona trójka jest tego koloru co na ich stronie jak nie to mój watek wymiankowy się wzbogaci

Pozdrawiam!
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 19:25   #1641
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość

Madlaine, a Twoj HI gestnieje?

Co do podkręcenia jeszcze, mimo ze mam naturalnie podkrecone rzesy, u mnie po calym dniu 2000kcal je jakby prostowalo, HI trzma caly czas rzesy w nienaruszonym stanie i caly czas wyglada swierzo.
nie gęstnieje,
jeden, lata świetlne temu, zgubiłam i znalazłam dopiero po 1,5 roku w czasie przeprowadzki, oczywiście sprawdziłam tusz, wszystko grało, więc go zużyłam

u mnie 2000 też obciąża rzęsy, zwłaszcza w zewnętrznym kąciku mi opadają, przez co niestety wyglądam na zmęczoną i dlatego trafił na straganik, moje rzęsy są niestety mało lotne, więc dobry tusz to dla mnie BARDZO ważna rzecz
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 19:39   #1642
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Pierwszy dzien z Plum Seduction
To najbardziej nasycone, najitensywniejsze i najciemniejsze cienie w moim zbiorze klinikowym
Uzylam wszystkich czterech kostek - pierwszy (srednio jasny szaro-braz, blyszczacy) w wewnetrznym kaciku i pod lukiem brwiowym, drugi (fiolet, slaby blysk) nalozylam na cala ruchoma powieke, trzeci (granat, matowy) podkreslil zalamanie powieki, a czwarty (ciemny, bury szaro-braz, blyszczacy) posluzyl do wycieniowania zewnetrznego kacika.
Uzyskalam bardzo (jak na mnie) mocny makijaz ale elegancki, bez dyskoteki.
Quad jest zdecydowanie "ostrzejszy" niz trojka Forget Me Not.
Podoba mi sie, wreszcie mam cos mocniejszego, jak dla mnie kazdy z czterech cieni moze mi posluzyc solo jako ten ciemniejszy akcent w makijazu oka, np. w polaczenu z Mleczakiem. Cienie mam "na sobie" 8 godzine, oczywiscie trwalosc bez zarzutu
Vril, A powiedz mi, jak porównasz kolorystycznie do tego mojego zdjęcia, które zamieściłam, to fiolety wyszły Ci tak samo mocne czy mocniejsze?

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
No to rewelacja

Ja szczerze mówiąc nie mogę zrozumieć (to broń Boze nie jest zarzut !!!) skąd u wielu z Was opinia, że cienie clinique sa ....delikatne i mało nasycone .......?
Kurcze, one po prostu moga być nałozone na oko w rózny sposób. Ja np. plum seduction uzywam do mejkapu w stylu przydymionego oka...no rerelacja. Wewnętrzne kąciki nakładam jasno szary (czasami łamię go jasnym fioletem) zewnętrzną strone powieki wyciągam ciemnostalowym. Ciemny fiolet nakładam na załania...to zalezy czy chce miec smoky w odcieniach fioletu czy stali. Pod dolna powieką pędzelkiem do smoku z sephory rozcieram najciemniejszy odcień i wychodzi kurcze piekny przydymiony mejkap. Oczysiście do tego czarna kredka.
Oczywiście, wersja delikatna tez jest mozliwa, mamy jasno szary kolor, jasny fiolet, delikatnie w kaciku mozemy ciemnym fioletem lub ciemostalowym kolorem zaakcentować oko.
No janie wiem....
Fakt, jak nakładam je pędzelkiem (jakimkolwiek) to wychodzą baaardzo delikatnie. No ale po co stworzono całą masę aplikatorów
Hmmm....? No nie wiem, nie moge tego jakoś sobie uzmysłowić.

Niezapominajki to co innego . Jasne, pastelowe....ale one tez maja niezłe nasycenie kolorem...jak na swój odcień, one takie po prostu maja być. Delikatne, chłodne, piekielnie eleganckie pastele
Mulier, a czy możesz zaglądnąć na moje zdjęcie w tym wątku
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1564
i powiedzieć, czy ten Twój mejkap wychodzi podobny / jaśniejszy / ciemniejszy?

I dziewczyny, jeśli mozecie dać zdjęcia swoich oczu, pewnie wszystkie byłybyśmy wdzięczne
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 19:47   #1643
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
ja mam obecnie na stanie zarówno HI jak i 2000Calorie i niestety ale 2000 na moich rzęsach daje zupełnie inny efekt, owszem, rzęsy sa pogrubione, ale HI dodatkowo je pieknie wydłuża i lekko podkręca, 2000 przy moich rzęsach wygląda niestety miernie
Dzięki i Tobie za porównanie, Mad
Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Oplaca sie kupic HI na Truskawie

Moj tusz to byl prezent, gdybym sama miala kupic za normalna cene, nie wiem czy bym sie zdecydowala, na wszystkich wysokopolkowych tuszach, jakie mialam do tej pory sie przejechalam i zawsze wracalam z podkulonym ogonem do 2000kcal

Ale Max Factor, czasem szczypal mnie w oczy, szybko gestnial i wtedy jak chcialam sie szybko pomalowac, to sklejal strasznie rzesy. HI jest jeszcze caly czas tak samo rzadki, nic nie zgestnial i nie ma mowy o podrażnieniach Mam nadzieje, ze bedzie taki caly czas.

Wiec w sumie to tak na 100% szczerze bede mogla sie wypowiedziec za jakis czas. Na dzien dzisiejszy jestem bardzo zadowolona i oby tak zostalo




U mnie daja podobny, ale mysle ze i tu sprawdza sie zasada, ze wszystko zalezy od rzes

Madlaine, a Twoj HI gestnieje?

Co do podkrecenia jeszcze, mimo ze mam naturalnie podkrecone rzesy, u mnie po calym dniu 2000kcal je jakby prostowalo, HI trzma caly czas rzesy w nienaruszonym stanie i caly czas wyglada swiezo.
Że na Truskawie cena normalna to wiem, ale póki co mam jeden świeżutki tusz, drugi też bardziej świeży niż nieświeży, więc po prostu przypomnę się za jakiś czas, ale i tak coś czuję w kościach że się na niego skuszę. Bo skoro jest podobny, ale ciut inny, to czemu by nie spróbować
A 2000 calorie też mnie zawsze prędzej czy później zaczyna podrażniać, ale w sumie nie tylko on, więc myślałam, że taka moja natura Ale skoro i Wy tak macie to już nie wiem. Może po prostu złe tusze kupuję Może są takie, które nie podrażniają po 2-3 miesiącach, a ja o tym nie wiem
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 19:54   #1644
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Clinique - kolorówka

Gothic_Daisy, u mnie śliwki wychodzą zdecydowanie ciemniejsze

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość

Ale skoro i Wy tak macie to już nie wiem. Może po prostu złe tusze kupuję Może są takie, które nie podrażniają po 2-3 miesiącach, a ja o tym nie wiem
mnie HI nigdy nie podrażnił, mam go zawsze na stanie
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 20:03   #1645
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Clinique - kolorówka

Madlaine, dzięki
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 20:31   #1646
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
Gothic_Daisy, u mnie śliwki wychodzą zdecydowanie ciemniejsze
U mnie też

ps bawię się dziś w echo i powtarzam po Was
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 20:31   #1647
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A gdzie fotki
Beda za kilka dni, jak doleca z Truskawy dwie zamowione dwojki

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
vril, co oko, to inne spojrzenie już myślałam, że z moją czwórką coś nie tak
Si

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
mam nadzieję ze moja wymarzona trójka jest tego koloru co na ich stronie
Ktora

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Vril, A powiedz mi, jak porównasz kolorystycznie do tego mojego zdjęcia, które zamieściłam, to fiolety wyszły Ci tak samo mocne czy mocniejsze?
Ja nalozylam je dosc oszczednie i wyszlo mniej-wiecej, tak jak u ciebie (dla mnie to juz ostro) i z pewnoscia moglabym uzyskac jeszcze mocniejszy makijaz Poprobuj z pacynka.

Wiem, ze jako prawdziwy maniak klinikowy i nakrecacz powinnam pierwsza zalewac was zdjeciami na patrzalkach ale wstydam sie majestatu, wybaczcie


OT. Marzy mi sie na Wizazystce masa watkow, z ktorych kazdy bedzie wyspecjalizowany w jednej z "ulubionych" firm wizazanek Jest juz kilka ale osobiscie chce wiecej, wiecej, wiecej...
Kiedys moim "stalym" watkiem byl ten pryzmowy (podupadl ostatnio), a teraz o najnowszych firdygalkach na rynku dowiaduje sie tylko z watkow Trendy zima-lato, a fajnie bylo by tez prowadzic watki o "stalej" ofercie roznych firm oraz ich nowosciach oczywiscie
Zabrzmi jak bluznierstwo ale... do dziela moje drogie\drodzy
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 20:33   #1648
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Clinique - kolorówka

Bu, moje Polar Blue zostały złapane przez UC A perfumy Chanel przepuścili

Musiałam się pożalić, bo nie mogę się doczekac tej paletki, zwłaszcza po testach w perfumerii.


Co do różnicy HI a 2000Cal to na moich rzęsach też dawały inny efekt i wygrywa HI (muszę mu zmnienić recenzję na KWC )
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 20:35   #1649
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Clinique - kolorówka

O zesz... palete zlapali
Moje kondolencje Snow Byle szybko wypuscili, moze wystarczy tylko przeslac papiery i jednak nie nalicza cla.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 20:36   #1650
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Clinique - kolorówka

Vril wczoraj myślałam, o tym samym Żeby powstały wątki specjalizujące się w kolorówce danej firmy

To będę musiała pomyśleć o firmie którą najbardziej lubię Eee raczej z której najwięcej mam kosmetyków, bo tak prawde mówiąc to lubię każdą
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:41.