Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-21, 17:43   #1291
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

oto moje, mam nadzieje, ze nie zmyja sie wraz z kapiela

french z zebra (jezeli to w ogole to przypomina, pierwszy raz robilam) i cyrkonie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC19713.jpg (37,5 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC19712.jpg (48,7 KB, 55 załadowań)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 17:45   #1292
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

a do tego mimo, że w pazurki co dzień wmasowuję olejek rycynowy to i tak sie łapią, wystarczy, że delikatnie za opuszek wystają
no nic pożaliłam się
czasem trzeba się pożalić we wszystkim jest raz pod górkę raz z górki, ale będzie lepiej! ja mam tak z włosami, czasem nie mogę patrzeć, a czasem (rzadziej) mi się nawet podobają!

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Anula 0 wow jakie króciaki nie poznałabym, że to są Twoje paznokcie
Ale oczywiście też śliczne


Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

Właśnie Tż umówił mnie na wizytę do lekarza zdycham normalnie
ojoj, wszyscy chorują, zdrowia

Cytat:
Napisane przez diablica88 Pokaż wiadomość
Moje Kochane Ale mi się miło zrobiło jak zobaczyłam, że o mnie jeszcze pamiętacie Będę teraz mieć przez to dobry humor co najmniej przez tydzień (no chyba, że nie o mnie chodzi o podczas mojej nieobecności pojawiło się jakieś inne Diablisko ).
nie ma innej Diabliczki kochana, nie ma!
czekam z niecierpliwością na pazurki, a jeszcze bardziej na to że będziesz miała więcej czasu żeby z nami poplotkować, choć łatwo nie jest, bo co się wejdzie to tylko nadrabianie i nadrabianie

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
AnulaPPP Nigdy bym nie pomyslala, ze ot Twoje Ile czasu Ci zajelo, zeby je zapuscic do takiej dlugosci, jaka masz teraz ?
oj ciężko powiedzieć... patrząc na wątek to takie dłuższe miałam po około pół roku, ale ja bardzo dużo piłuję paznokcie zwłaszcza w fazie wzrostu i zapuszczania. A zaczynałam od mega krótkich i nierównych, zniszczonych więc trochę zeszło zanim nadłam kształt itp. No i mogło byc tak (nie pamiętam już ) że trzymałam określoną długość jakiś czas itp



Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość

I widziałam krótkie paznokcie Anuli Myslałam, że to mit... Coś jak o wielkiej stopie. Wszyscy słyszeli- nikt nie widział
A oto i były
bez przesady
długaśne paznokcie miałam na przełomie gim i lo, a potem długo nie mogłam zapuścić.... dopiero jak wróciłam z zagranicy po wakacjach pierwszy raz i były straszne i wzięłam się za nie jak już troszkę podrosły wyglądały tak jak załącznik 1. (19.paź. 2008 ) zapuściłam na długie i przed pracą wakacyjną w natępnym roku skróciłam na zero, a jak wróciłam znowu wzięłam się za zapuszczanie i 19 list 2009 wyglądały tak jak na 2 zdj.
3zdj, 18 luty 2010, a 4-te z 26 lipca 2010 i do tej pory są to "te same"

także możecie zobaczyć że nie urodziłam się z takimi paznokciami i nawet z brzydali można zrobić coś w miarę

poza tym na jednym blogu raz zobaczyłam taką metamorfozę paznokci że szczena opada

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość

Nalegam
taaa, mi na pewno takie nie wyjdą bo ja mam jakieś inne te kreski i myślę, że nie będę mogła się przestawić u Ciebie te Twoje wychodzą tak "naturalnie"

Cytat:
Napisane przez Lidzia007 Pokaż wiadomość

Także pokazuje - różowy w rzeczywistości jest ciemniejszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg naturalne początek.jpg (21,5 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg naturalne.jpg (14,8 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg naturalne2.jpg (32,7 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg naturalne3.jpg (24,5 KB, 51 załadowań)
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 17:46   #1293
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Chcecie małą zapowiedź moich egipskich?
Nawet jak nie, to macie ^^
Coraz bardziej napalam się na ten pomysł geograficznych pazurków
woow


Cytat:
Napisane przez guinessi Pokaż wiadomość
kingusiusia jasne, można założyć grupę, albo jakiś fan page

Orlica super pomysł z tym podróżniczym motywem

ktosia1 ciekawy kolorek!

Lidzia007 super zeberka :P taka inspirowana :P....

Dziewczyny.. ILE WY MACIE LAKIERÓW!! innym razem pokażę swój baaardzo skromny zbór w porównaniu do Was. choc znajome, które mają 3 lakiery i tak uważaja, że jestem nienormalna ;D

poprzedni kolor się nie podobał... więc stracę wiarę w swój gust, bo mnie sie baaardzo podobał :P więc dzisiaj coś innego.. zrobiłam duzo zdjęć, bo z każdej strony wygląda inaczej ( więcej na blogu ) no i prośba o pomoc, jaki inny lakier, lepszy jakościowo będzie miał takie same właściwości,, tylko żeby nie zabijał ceną...
uwazam, ze ten kolor w macie bylby oh i ah
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 17:47   #1294
guinessi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 210
GG do guinessi
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

kingusiusia raczej się nie podejmę, poniewaz musiałabym być administratorem, dodawać nowych członków itp.. a ja nie mam aż tyle wolnego czasu, żeby wszyscy byli usatysfakcjonowani.. ale pomysł jak najbardziej popieram

caate a nie straciłby tego najwazniejszego dla mnie efektu kameleona ? przeciez nie byłoby widać drobinek, które tak cudownie zmieniaja rzeczywistość ;D

Edytowane przez guinessi
Czas edycji: 2011-03-21 o 17:48
guinessi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 17:50   #1295
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
czasem trzeba się pożalić we wszystkim jest raz pod górkę raz z górki, ale będzie lepiej! ja mam tak z włosami, czasem nie mogę patrzeć, a czasem (rzadziej) mi się nawet podobają!







ojoj, wszyscy chorują, zdrowia



nie ma innej Diabliczki kochana, nie ma!
czekam z niecierpliwością na pazurki, a jeszcze bardziej na to że będziesz miała więcej czasu żeby z nami poplotkować, choć łatwo nie jest, bo co się wejdzie to tylko nadrabianie i nadrabianie



oj ciężko powiedzieć... patrząc na wątek to takie dłuższe miałam po około pół roku, ale ja bardzo dużo piłuję paznokcie zwłaszcza w fazie wzrostu i zapuszczania. A zaczynałam od mega krótkich i nierównych, zniszczonych więc trochę zeszło zanim nadłam kształt itp. No i mogło byc tak (nie pamiętam już ) że trzymałam określoną długość jakiś czas itp





bez przesady
długaśne paznokcie miałam na przełomie gim i lo, a potem długo nie mogłam zapuścić.... dopiero jak wróciłam z zagranicy po wakacjach pierwszy raz i były straszne i wzięłam się za nie jak już troszkę podrosły wyglądały tak jak załącznik 1. (19.paź. 2008 ) zapuściłam na długie i przed pracą wakacyjną w natępnym roku skróciłam na zero, a jak wróciłam znowu wzięłam się za zapuszczanie i 19 list 2009 wyglądały tak jak na 2 zdj.
3zdj, 18 luty 2010, a 4-te z 26 lipca 2010 i do tej pory są to "te same"

także możecie zobaczyć że nie urodziłam się z takimi paznokciami i nawet z brzydali można zrobić coś w miarę

poza tym na jednym blogu raz zobaczyłam taką metamorfozę paznokci że szczena opada



taaa, mi na pewno takie nie wyjdą bo ja mam jakieś inne te kreski i myślę, że nie będę mogła się przestawić u Ciebie te Twoje wychodzą tak "naturalnie"



jeeeeeeeeeezuuus!!! paadlam
I-D-E-A-L-N-E
M-A-S-Z
P-A-Z-N-O-K-C-I-E

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez guinessi Pokaż wiadomość
kingusiusia raczej się nie podejmę, poniewaz musiałabym być administratorem, dodawać nowych członków itp.. a ja nie mam aż tyle wolnego czasu, żeby wszyscy byli usatysfakcjonowani.. ale pomysł jak najbardziej popieram

caate a nie straciłby tego najwazniejszego dla mnie efektu kameleona ? przeciez nie byłoby widać drobinek, które tak cudownie zmieniaja rzeczywistość ;D
stracilby... ale ten kolor w macie sam solo
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2011-03-21 o 17:55
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 17:52   #1296
diablica88
Rozeznanie
 
Avatar diablica88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 623
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
O masz Ci Anula i Madzik przywołali Diabliczkę no przynajmniej dałaś kobieto znać żeś cała i zdrowa no dobrze że chociaż podczytujesz bo tu wystarczy czasami chwilę nie być i już bałagan do ogarnięcia Oczywiście będziemy czekać na twoje pazurki..


Cytat:
Napisane przez Lidzia007 Pokaż wiadomość
Diablątko się odnalazło witamy witamy i na pazurki czekamy .

A pazurki śliczne Równiutkie i wzorek bardzo ładnie Ci wyszedł tak precyzyjnie A tym, że w sob malowane i już odpryskuje nie przejmuj się - ja niestety tak ma z większością lakierów, ale z drugiej strony jest to świetnym powodem do częstej zmiany kolorku na pazurkach a w efekcie dużej ilości lakierów (no bo przecież jak często zmieniam kolor to muszę mieć ich sporo, żeby było w czym wybierać

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Diabełku w końcu żeś się pokazała fajnie, że nas podczytujesz
Teraz czekam na Twoje pazurki

A ja kupiłam dziś nudziaka nawet nie chce liczyć ile mam już tych lakierów
Kiedy zaczęłam tu zaglądać miałam jakieś 15 sztuk

O wow nie zwracajcie uwagi na to coś na moim kciuku, co niby kwiatka przypomina nudziło mi się
Nudziak piękny i z tego co widziałam na blogu pięknie kryje Pisałam już ale jeszcze raz skrobnę - cudne masz te pazurki, ciągle są w świetnej kondycji i wyglądają rewelacyjnie I nie to coś co niby kwiatka przypomina tylko to jest przepiękny kwiatuszek, idealny na ten dzisiejszy pierwszy dzień wiosny

Cytat:
Napisane przez ktosia1 Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze
Bardzo ładne Piękny kolorek, zresztą pazurki również takie zadbane


Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Chcecie małą zapowiedź moich egipskich?
Nawet jak nie, to macie ^^
Coraz bardziej napalam się na ten pomysł geograficznych pazurków
Oooo powiało wakacjami świetnie Ci to wyszło jestem bardzo ciekawa całości

A moje pazurkasy, jak na przekór, jak tylko zawitałam na wizażu i napisałam post, rach ciach i się złamały (tzn. jeden ale resztą skróciłam) Wstrętne jedne Ale i tak im nie daruję i wrzucę Wam czekoladkę z Bell, nawet na króciakach
diablica88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:00   #1297
diablica88
Rozeznanie
 
Avatar diablica88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 623
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
oto moje, mam nadzieje, ze nie zmyja sie wraz z kapiela

french z zebra (jezeli to w ogole to przypomina, pierwszy raz robilam) i cyrkonie
Super Zawsze zazdroszczę kobitką, które umieją malować frencha Strasznie mi się podoba, ale ja jakaś kaleka jestem w tym względzie i zawsze mi coś krzywo wyjdzie.. Poza tym niestety pazury moje strasznie się wywijają i to w różne strony i french nie wygląda na nich dobrze.. także zazdroszcze

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
nie ma innej Diabliczki kochana, nie ma!
czekam z niecierpliwością na pazurki, a jeszcze bardziej na to że będziesz miała więcej czasu żeby z nami poplotkować, choć łatwo nie jest, bo co się wejdzie to tylko nadrabianie i nadrabianie

Jak pisałam Wam odpowiedz przed chwilą, to już w tym czasie pojawiło się kolejne z 8 postów Jesteście normalnie maszynką do pisania postów
Anula wiem, że Ciebie też chwilę nie było na wizażu, miałaś jakieś zawirowania, mam nadzieję, że już w porządku, że wszystko się dobrze ułożyło
diablica88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 18:07   #1298
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość

A ja kupiłam dziś nudziaka nawet nie chce liczyć ile mam już tych lakierów
Kiedy zaczęłam tu zaglądać miałam jakieś 15 sztuk
fajny nudek, ciekawe czy to ten sam co Agateczki
u mnie nie ma z tymi koronkowymi zakrętkami, czasem trafię na jakieś stare ale nic ciekawego, a szkoda, bo Ty takie ładne pokazujesz

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
z

AnulaPPP, meedzik, Karolcia, Orlica, Carmen, Antii, piekne Wasze pazurki sa zarazilyscie mnie wzorkami, szkoda, ze nie mam tej paletki z konada, wiec bede dzisiaj cos sama kombinowac


Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Oto większość mojej kolekcji ^^
ładnie

Cytat:
Napisane przez ktosia1 Pokaż wiadomość

Moje dzisiejsze
śliczności, wszystko mi się podoba
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:07   #1299
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny... juz prawie czuję się jak żywa. Jako mój come back pomyślałam, że pochwalę się nabytkami nowymi (jeszcze nawet nie malowałam pazurków) i kolekcją. Nie przekroczyłam 100 więc nie jest ze mną źle - zwłaszcza, że mam pudełko którego w ogóle już nie używam z 40 sztukami (ostatnie zdjęcie). Drugie zdjęcie to moje pudełko do wzorków konad. W drodze gdzieś są jeszcze 3 chinki i koniec! nic więcej dla mnie.
ładna kolekcja
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Jakiejś specjalnej kuracji nie robie ale codziennie smaruje na noc pazurki maścią z wit A oraz olejkiem rycynowym. rano i wieczorem balsamem do paznokci herba studio i olejkiem z wibo caly czas miziam ale paznokcie maluje bo bez lakieru czuje się goło tyle ze szybko zmywam jak wiem ze nigdzie nie wychodze

AnulaPPP nie wieze ze miałas takie krótkie więc dla mnie tez jest nadzieja 2009 r to bardzoooo dawno temu
no to i tak sporo dobrego dla nich

haha a jednak

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość

Mi sie dzis snilo, ze dostalam moja paczke z lakierami, ale kolory byly nie te, ktore chcialam To byly wlasnie ChG Jeden taki zolty, a drugi sraczkowato rozowy - perlowy. Ale... Jako rekompensate wreczyli mi 10 lakierow innej firmy, ktorych kolpry byly zabojcze I kilka takich woreczkow z ozdobami To byl piekny sen...
niezły sen

Cytat:
Napisane przez cekinka88 Pokaż wiadomość
Jeszcze koncowki w panterke
delikatesiki

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Chcecie małą zapowiedź moich egipskich?
Nawet jak nie, to macie ^^
Coraz bardziej napalam się na ten pomysł geograficznych pazurków
haha super

Cytat:
Napisane przez guinessi Pokaż wiadomość


poprzedni kolor się nie podobał... więc stracę wiarę w swój gust, bo mnie sie baaardzo podobał :P więc dzisiaj coś innego.. zrobiłam duzo zdjęć, bo z każdej strony wygląda inaczej ( więcej na blogu ) no i prośba o pomoc, jaki inny lakier, lepszy jakościowo będzie miał takie same właściwości,, tylko żeby nie zabijał ceną...
mi się podobał

śliczne masz paznokcie nie poznałam tego Wibo hehe, u mnie troszkę inaczej wyszedł, ale on już tak ma

chodzi Ci o inne duochromy, czy inne lakiery w takim kolorze?

może http://www.spookynails.com/2010/12/v...day-4-140.html ?
dobrze Sabb napisała - duochromowy glassflecked



Alex - gratuluję pracy!
__________________
blog





Edytowane przez AnulaPPP
Czas edycji: 2011-03-21 o 18:16
AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:08   #1300
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

Cytat:
Napisane przez diablica88 Pokaż wiadomość
Super Zawsze zazdroszczę kobitką, które umieją malować frencha Strasznie mi się podoba, ale ja jakaś kaleka jestem w tym względzie i zawsze mi coś krzywo wyjdzie.. Poza tym niestety pazury moje strasznie się wywijają i to w różne strony i french nie wygląda na nich dobrze.. także zazdroszcze



Jak pisałam Wam odpowiedz przed chwilą, to już w tym czasie pojawiło się kolejne z 8 postów Jesteście normalnie maszynką do pisania postów
Anula wiem, że Ciebie też chwilę nie było na wizażu, miałaś jakieś zawirowania, mam nadzieję, że już w porządku, że wszystko się dobrze ułożyło
dziekuje
od 2tyg pracuje nad frenchem, pisalam kiedys ze nie potrafie, ze kazdy paznokiec jest inny, ale cwicze, bo musze sie nauczyc, tymbardziej ze kiedys malowalam bez problemu ja mam taki problem, ze moje paznokcie sie poglebily (wczesniej obgryzalam) i wrocilo to na swoje miejsce, po sciagnieciu zelu, wiec musze optycznie wydluzac plytke, a co za tym idzie, nakladac 2warstwy lakieru tego rozowego, czyli paznokcie sa nie trwale i odpryskuja po 2dniach
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:13   #1301
guinessi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 210
GG do guinessi
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

Anula jak powiem gdziekolwiek duochromowy glassflecked to zrobią taaaakie oczy, albo mnie wyśmieją ale chodzi o efekt, nie o kolor! juz zapisałam, jeszcze jakies propozycje ??: D dziekuję
guinessi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 18:14   #1302
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
oto moje, mam nadzieje, ze nie zmyja sie wraz z kapiela

french z zebra (jezeli to w ogole to przypomina, pierwszy raz robilam) i cyrkonie
ładny french i kolejna śliczna zeberka
a paznokcie bym jeszcze podpiłowała, ale to moje zboczenie

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
jeeeeeeeeeezuuus!!! paadlam
I-D-E-A-L-N-E
M-A-S-Z
P-A-Z-N-O-K-C-I-E
ee tam
no ale jeśli się podobają to jest mi niezmiernie miło i dziękuję

Cytat:
Napisane przez diablica88 Pokaż wiadomość
Ale i tak im nie daruję i wrzucę Wam czekoladkę z Bell, nawet na króciakach
i to mi się podoba

Cytat:
Napisane przez diablica88 Pokaż wiadomość
Jesteście normalnie maszynką do pisania postów
Anula wiem, że Ciebie też chwilę nie było na wizażu, miałaś jakieś zawirowania, mam nadzieję, że już w porządku, że wszystko się dobrze ułożyło
taaa
A nom... jeszcze się nie ułożyło i nie wiem czy to do końca możliwe, ale są postępy więc trzeba być dobrej myśli... dziękuję
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:14   #1303
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

meeedziku dzięki, super ze juz zdrowa... meczace te choroby strasznie...
frame ten różowy to sexy lady (zastanawiałam sie czy go nie sprzedać, bo będę miała pół pudełka róży ale teraz to się zastanowię)
sen zacnny to fakt
Orlico nie ty jedna się napaliłaś ja też się nie mogę doczekać kolekcji
Anula aaa w sumie jestem zadowolona (jak dojdą te 3 bede miala wszyctko co chcialam)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:17   #1304
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

AnulaPPP, pilowalam wczoraj, wiecej juz nie dam, bo ciaaagle je tylko skracam, no ile mozna a jak mam, krotkie kwadraty, to zaraz boczki sie lamia i tak w kolko... ale dziekuje

a Twoje sa perfect, razem z meedzikiem, macie idealna plytke i ksztalt
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2011-03-21 o 18:19
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:26   #1305
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
dziekuje
od 2tyg pracuje nad frenchem, pisalam kiedys ze nie potrafie, ze kazdy paznokiec jest inny, ale cwicze, bo musze sie nauczyc, tymbardziej ze kiedys malowalam bez problemu ja mam taki problem, ze moje paznokcie sie poglebily (wczesniej obgryzalam) i wrocilo to na swoje miejsce, po sciagnieciu zelu, wiec musze optycznie wydluzac plytke, a co za tym idzie, nakladac 2warstwy lakieru tego rozowego, czyli paznokcie sa nie trwale i odpryskuja po 2dniach
i tak masz ładną płytkę
a ogólnie frenche nie trzymają się zbyt długo, tak mi się zdaje. Chyba że masz tak ze wszystkimi lakierami?
może lepsza baza?

Cytat:
Napisane przez guinessi Pokaż wiadomość
Anula jak powiem gdziekolwiek duochromowy glassflecked to zrobią taaaakie oczy, albo mnie wyśmieją ale chodzi o efekt, nie o kolor! juz zapisałam, jeszcze jakies propozycje ??: D dziekuję
takich rzeczy sie nie mówi, bo i tak pani w sklepie nie zrozumie
Ale akurat Jumpki są przeważnie w takich "słojach" i sobie można pogrzebać

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Anula aaa w sumie jestem zadowolona (jak dojdą te 3 bede miala wszyctko co chcialam)
no tak, ale nowości są cały czas i co chwila się coś chce

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
AnulaPPP, pilowalam wczoraj, wiecej juz nie dam, bo ciaaagle je tylko skracam, no ile mozna a jak mam, krotkie kwadraty, to zaraz boczki sie lamia i tak w kolko... ale dziekuje

a Twoje sa perfect, razem z meedzikiem, macie idealna plytke i ksztalt
ale nie trzeba bardzo skracać, można nadawać kształt bardzo powoli i stopniowo
ja lubię bardziej zdecydowane kształty, albo kwadrat albo owal...
Może migdały by Ci podpasowały

dzięki
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:28   #1306
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
i tak masz ładną płytkę
a ogólnie frenche nie trzymają się zbyt długo, tak mi się zdaje. Chyba że masz tak ze wszystkimi lakierami?
może lepsza baza?



takich rzeczy sie nie mówi, bo i tak pani w sklepie nie zrozumie
Ale akurat Jumpki są przeważnie w takich "słojach" i sobie można pogrzebać

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------



no tak, ale nowości są cały czas i co chwila się coś chce



ale nie trzeba bardzo skracać, można nadawać kształt bardzo powoli i stopniowo
ja lubię bardziej zdecydowane kształty, albo kwadrat albo owal...
Może migdały by Ci podpasowały

dzięki
mam tak z czerwienia i frenchami, moze tez dlatego, ze ja zawsze daje odzywke pod, bo mam takie miekkie paznokcie i potrzebuje je utwardzac... jestem zdania, ze mam taka tlusta plytke, bo mi zawsze lakie platami schodzil odkad pamietam. chyba, ze cos polecisz, bo szczerze to juz nie szukam, troche zwatpilam, ze to sie moze zmienic mozliwe, ze to wina tez wysuszacza, chociaz dzisiaj nie uzylam, bo chce sprawdzic, czy bedzie roznica
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:31   #1307
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

O kurde, załamałam się ale nadrabiania

Cekinka ładne, ale mi brakuje podkładu pod tą panterkę

Orlica ciekawie wyszło

Guinessis podobają mi się i jakie długie

Caate śliczne i ta zeberka ja to wcale nie umie robić zebry raz jak zrobiłam to wyglądała jak ślady po traktorze

Anula nawet nie pomalowane mi się podobają i nie są aż takie żółte jak moje
A co do pracy, to nawet mi nie mów, we wrześniu jadę na 2 miesiące za granicę do pracy (co roku jeżdżę) i moje pazurki wtedy przeżywają kryzys ciągle na zero obcięte, jak wracam to męczę się przez miesiąc, żeby nadać im kształt

A i jeszcze co do Twoich pazurków, to masz strasznie długie, mi aż tyle nie wystaje za opuszek
A ten lakier to chyba jest ten co Agatka miała, ale nie jestem pewna.
Teraz mnie korci, żeby je zmatowić
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:33   #1308
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

No dobra więc tak;
Medziku jaki to numer tego nudziaka? bo podobny do tego mojego
Orli fajny zbiorek
ktosia ładniutkie pazurki
Mgiełko witaj cała i zdrowa ładny zbiorek i fajny pomysł na przechowywanie
guinessi ładne pazurki kolor w słońcu fajnie się mieni
caate pięknie to wygląda
Anulka to ten nudek Madzika to ten sam co mój a ja jutro powinnam wiedzieć czy jeszcze są te lakiery dla ciebie

Ależ gonicie, jak spokój to nikt nic nie pisze jak już się zacznie ruch to wszystkie na raz
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:34   #1309
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

Caate a co do odchodzenia lakieru, to ja tak mam jak po zmyciu lakieru nasmaruję ręce kremem i za szybko pomaluję pazurki, to wtedy tak mi się dzieje.

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Agatko numerek ma 25
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 18:35   #1310
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

Anula, oooj nie migdaly nie, nienawidze tego ksztaltu, nie podoba mi sie i jestem na anty bede kombinowac z ksztaltem, chcialabym bardzo kwadrat, ale dzis ich juz nie ruszam

meedzik dziekuje ale wybacz, nie wierze Ci, niemozliwe, bo Ty za zdolna jestes
zmywam duzo wczesniej, osuszam i po jakies h dopiero maluje, wiec chyba to nie to...

Agateczka* dziekuje
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2011-03-21 o 18:36
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:39   #1311
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość

Anula nawet nie pomalowane mi się podobają i nie są aż takie żółte jak moje
A co do pracy, to nawet mi nie mów, we wrześniu jadę na 2 miesiące za granicę do pracy (co roku jeżdżę) i moje pazurki wtedy przeżywają kryzys ciągle na zero obcięte, jak wracam to męczę się przez miesiąc, żeby nadać im kształt

A i jeszcze co do Twoich pazurków, to masz strasznie długie, mi aż tyle nie wystaje za opuszek
A ten lakier to chyba jest ten co Agatka miała, ale nie jestem pewna.
Teraz mnie korci, żeby je zmatowić
moje też są żółte, teraz chyba nawet bardziej niż na zdjęciach... trudno i tak maluję non stop.

No to witaj w klubie ja byłam 2 razy a w tamtym roku nie byłam bo miałam staż... jak będzie teraz, nic nie planuję bo już mi życie pokazało, że planować się nie da
ale Ty masz dłuższą płytkę chyba

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
No dobra więc tak;

Anulka to ten nudek Madzika to ten sam co mój a ja jutro powinnam wiedzieć czy jeszcze są te lakiery dla ciebie
ten sam numer serio? Twój mniej różowy mi się zdawał tak czy siak łądny i jak coś to poproszę
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:42   #1312
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

Madziku już doczytałam u Ciebie i to ten sam ale rozpoznałam go od razu
caate mnie się wydaje, że zależy raz od lakieru a dwa też od paznokci. Ale bardziej obstawiam że od lakieru bo mnie zazwyczaj się trzymają lakiery długo, ale zdarzają się takie że po jednym dniu odpadają niemal płatami
Anula no widzisz zależy od paznokci i zabarwienia(ukrwienia ) pod płytką wtedy lakier różnie wygląda na różnych pazurkach...
__________________
synek

Edytowane przez Agateczka*
Czas edycji: 2011-03-21 o 18:45
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:42   #1313
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
mam tak z czerwienia i frenchami, moze tez dlatego, ze ja zawsze daje odzywke pod, bo mam takie miekkie paznokcie i potrzebuje je utwardzac... jestem zdania, ze mam taka tlusta plytke, bo mi zawsze lakie platami schodzil odkad pamietam. chyba, ze cos polecisz, bo szczerze to juz nie szukam, troche zwatpilam, ze to sie moze zmienic mozliwe, ze to wina tez wysuszacza, chociaz dzisiaj nie uzylam, bo chce sprawdzic, czy bedzie roznica
polecić to raczej nie mam co, bo tak taka typową bazę mam pierwszą i jest fajna, ale juz wycofana. Wcześniej używałam odzywek. A;e na moich paznokciach wszystko się długo trzyma więc nie wiem co polecić...

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Anula, oooj nie migdaly nie, nienawidze tego ksztaltu, nie podoba mi sie i jestem na anty bede kombinowac z ksztaltem, chcialabym bardzo kwadrat, ale dzis ich juz nie ruszam
no to nie trafiłam hehe
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:50   #1314
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

Agateczko najdluzej, to mi sie odzywki trzymaja lakiery tylko z Revlona sa dla mnie lepsze, SH odpada, Inglot, Bell, hean, Essence, ale te 3ostatnie kupuje bo zawsze sa swieze i nowe kolory i s atanie, a wielkiej roznicy mi nie robia z Revlonem, a tak to przynajmniej musze czesciej malowac i zmieniac kolory jednak zal mi, jak cos mi sie uda na nich i trzymaja sie te 2dni... nawet mialam problem jak nosila zele, potrafily mi odpadac, zapowietrzac sie u najlepszych stylistek, chwalonych przez tyle wizazanek i innych osob...

Anula rozumiem wiem, ze w lato sie wnerwie, jak bede jezdzic na basen i lakier bedzie mi schodzil platami, po 2rundkach wiec wtedy sie wsciekne i cos wymysle
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:54   #1315
alexis77
Zadomowienie
 
Avatar alexis77
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 257
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

Madzia ładny tek Twój kwiatek musisz kiedyś takie zmalować
Ktosia super kolor i pazurki rosną
Guinessi ten kolor też już chyba u Anulki widziałam chociaż ręki sobie odciąć nie dam
Caate co za french dobra robota!
Anulka a Ty kiedy coś pokażesz? bo ja czekam i czekam z niecierpliwością na pazurki cały tydzień co tydzień
alexis77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:54   #1316
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

No to najwyraźniej taką masz już płytkę, niestety bo tipsy też właśnie nie każdemu się będą trzymać ja miałam kilka razy tipsy i trzymały się bez zarzutu całe 3 tygodnie aż jeden odpadł i zdjęłam wszystkie
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 18:59   #1317
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Anula rozumiem wiem, ze w lato sie wnerwie, jak bede jezdzic na basen i lakier bedzie mi schodzil platami, po 2rundkach wiec wtedy sie wsciekne i cos wymysle
z tego co piszesz faktycznie możesz mieć tłustą płytkę...

Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość
Anulka a Ty kiedy coś pokażesz? bo ja czekam i czekam z niecierpliwością na pazurki cały tydzień co tydzień
ajj mam już zaległe, ale nie mam kiedy zdjęć wybrać i wrzucić, i obrobić bo lakier było strasznie ciężko uchwycić...
wszystko przez to nadrabianie tutaj!

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
Anula no widzisz zależy od paznokci i zabarwienia(ukrwienia ) pod płytką wtedy lakier różnie wygląda na różnych pazurkach...
tak tak wiem no i kolor skóry i zdjęcia i światło, wsio

dobra zmykam, do jutra
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 19:01   #1318
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

Anula ten lakier tylko na zdjęciu tak wyszedł, w rzeczywistości nie widać, żeby wpadał w róż i polecam Ci go po fajowy jest
A co do wyjazdu, to ja już od 3 lat jeżdżę co roku w jedno miejsce praca fajna i dobrze płatna co najważniejsze.
No ale za to teraz mój TŻ jedzie na 3 miesiące beze mnie będę tęsknić i nie wiem jak wytrzymam, bo to będzie pierwsza nasza rozłąka na tak długo

Caate oj kochana uwierz, bo naprawdę kiepsko mi wychodzi zeberka Przypomnij sobie na moim wątku te czerwone pazurki z zeberką
Alexis
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 19:02   #1319
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
No to najwyraźniej taką masz już płytkę, niestety bo tipsy też właśnie nie każdemu się będą trzymać ja miałam kilka razy tipsy i trzymały się bez zarzutu całe 3 tygodnie aż jeden odpadł i zdjęłam wszystkie
mialam zelowane naturalne, wiec u mnie to dopeiro bylo dziwne, bo zel odchodzil mi identycznie jak lakier platami... zmienialam tak stylistki, az znalazlam jedna ktora mnie wysluchala i przedluzyla jeden etap i powtorzyla go 2x i wtedy paznokcie potrafily sie trzymac 5-7tyg ale wole nature i dalam sobie spokoj

Cytat:
Napisane przez alexis77 Pokaż wiadomość
Madzia ładny tek Twój kwiatek musisz kiedyś takie zmalować
Ktosia super kolor i pazurki rosną
Guinessi ten kolor też już chyba u Anulki widziałam chociaż ręki sobie odciąć nie dam
Caate co za french dobra robota!
Anulka a Ty kiedy coś pokażesz? bo ja czekam i czekam z niecierpliwością na pazurki cały tydzień co tydzień
dziekuje staralam sie

ide sie kapac, mam nadzieje, ze nie zostawie lakieru w wannie jak to u mnie bywa
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 19:02   #1320
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne... cz. IV

Anula no też mi się wydaje, że mam trochę dłuższą płytkę, ale Ty masz za to pazurki dłuższe
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.