GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-12, 14:21   #2311
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Pierwszy raz nie miałam okazji sprawdzić zawartości przed otrzymaniem pudełka. Wreszcie jakaś niespodzianka

1.Balsam do ciała z Bath&Body Works - ucieszył mnie, ponieważ ostatnio zastanawiałam się nad przetestowaniem produktów tej marki, a tu proszę
2. Figs&Rouge balsam do ust - o tym produkcie czytałam wiele pozytywnych opinii, sprawdzę więc na sobie.
3. Nuxe krem do skóry normalnej - jeszcze nie miałam niczego z Nuxe, więc obecność i tego produktu mnie zadowoliła.
4. Phyto- odżywka do farbowanych. Cieszę się z możliwości pozania tej marki, chociaż zaznaczyłam, że mam włosy cienkie, a nie farbowane, ale nie przeszkadza mi to.
5. Yoskine- mikrodermabrazja- jestem bardzo ciekawa jak sprawdzi się ten peeling.



Ogólnie: jestem bardzo zadowolona, to jeden z moich najbardziej udanych boxów! Cieszy mnie możliwość poznania nowych marek (jedynie z Yoskine miałam wcześniej styczność, a o reszcie tylko czytałam) i fakt, że to produkty do pielęgnacji (całe szczęście obyło się bez kremu pod oczy ). Cieszę się, że nie mogłam wcześniej sprawdzić zawartości boxa i opinii w Internecie, bo w większości były one mieszane/ niepochlebne i pewnie automatycznie nastawiłabym się negatywnie. Tak już mam Minusem jest fakt, że nie przyłożyli się do profilu piękności i dostosowania zawartości GlossyBoxa do informacji przez nas udzielonych.


No, to wszystko
__________________
Mój Instagram

Edytowane przez Hedonistka
Czas edycji: 2012-09-12 o 14:22
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 15:14   #2312
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Hmm... myślałam że te wersje będą się różnić trochę bardziej...
Nie zamówiłam pudełka bo uznałam że jak mi się spodoba to kupię. Zdecydowanie tego nie zrobię bo nie używałabym niczego ^^
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 15:39   #2313
martuskaoo4
Raczkowanie
 
Avatar martuskaoo4
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 165
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Ja jestem zadowolona Balsam do ust organiczny - super sprawa, fajnie nawilża, przyjemny skład. Wolałabym w sztyfcie, ale ten też jest fajny
Balsam do ciała pięknie pachnie, zużyję w przeciągu tygodnia
Dostałam też krem do twarzy z Nuxe do cery mieszanej, odzywkę do farbowanych (całe szczęście mam farbowane ) i peeling przeciwzmarszczkowy - choć mam 24 lata Oddam mamie. No ale nie widzę przeciwwskazań co używania na sobie Ładnie pachnie.
martuskaoo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 15:41   #2314
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Dobrze, że już zrezygnowałam z GB. To wrześniowe pudełko jest w miarę ok, ale to wszystko już było I znowu krem. Jednak wolę wydać te pieniądze na coś, z czego będę zadowolona w 100%.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 16:51   #2315
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Moje pierwsze pudełko - i jestem na tak. Byłabym na tak zresztą z każdą zawartością, bo raz, że pierwsze i już przez to fajne, a dwa - ja nie bywam wybredna z mazidłami ;p

Zwłaszcza mnie ciekawi odżywka do farbowańców - muszę sprawdzić, jak się kwalifikuje jej skład.
Peeling za to niekoniecznie, falami miewam wrażliwą skórę i wtedy podrażnia wszystko.
Nie cierpię za to mięty, ale balsam po chwili zmienia aromat na skórze, więc ok - i ładne pudełeczko, lubię takie wrażenia estetyczne. Do ust będzie, w sam raz.
Pachnący przyjemnie balsamik z Bodycośtam - miłe.
Krem z Nouxe - szkoda, że suchy olejek już był, bo swego czasu się nań zasadzałam. A krem się potestuje, chociaż ostatnio uważam z tym, co aplikuję na twarz - jw., nigdy nie wiem, co podrażni.

Ogólnie: fajna imprezka, czekam na kolejne
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 16:53   #2316
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Błagam Cię Agus, nie pisz o sobie pani przed 40stką, bo mało się kawą nie oplułam W zestawieniu z Twoją osobą to naprawdę nie brzmi A co do perfum, bylam pewna, że jakąś miniaturkę tam dadzą, w końcu sporo nowości się ostatnio pojawiło, i o mało nie złamałam się i nie zamówiłam pudełka. Uff.
Sosku, takie fakty, co robić

Cytat:
Napisane przez IrkaIrka Pokaż wiadomość
i co tam masz?

wrześniowy SB:
1. Dermedic Hydrain3 Hialuro peeling enzymatyczny produkt pełnowymiarowy
2. Dermedic Hydrain3 Hialuro koncentart balsamu produkt pełnowymiarowy
3. Bioderma Hydrabio Masque maseczka intensywnie nawilżająca 15ml
4. Bioderma Hydrabio Serum skoncentrowane serum intensywnie nawilżające 15ml
5. Zepter krem do rąk Swisso Logical 2x5ml
6. Zepter Owocowy tonik nawilżajacy La Danza 5ml
prezent -zawieszka wykończona kryształkami od Zepter
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 17:23   #2317
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Sosku, takie fakty, co robić


wrześniowy SB:
1. Dermedic Hydrain3 Hialuro peeling enzymatyczny produkt pełnowymiarowy
2. Dermedic Hydrain3 Hialuro koncentart balsamu produkt pełnowymiarowy
3. Bioderma Hydrabio Masque maseczka intensywnie nawilżająca 15ml
4. Bioderma Hydrabio Serum skoncentrowane serum intensywnie nawilżające 15ml
5. Zepter krem do rąk Swisso Logical 2x5ml
6. Zepter Owocowy tonik nawilżajacy La Danza 5ml
prezent -zawieszka wykończona kryształkami od Zepter
Chyba za zaoszczedzone na glossy pieniadze kupie shiny xD
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 17:35   #2318
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

A ja dostałam maila że Glossy wysłane, ciekawe jaką wersje dostane , z tego co widzę to w każdym jest odżywka dla farbowańców więc bym się cieszyła.
Krem mógłby być do mieszanej
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 20:31   #2319
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Kurczę, Dziewczyny, jestem rozczarowana. I widzę, że nie jestem jedyna... Cieszę się, że to było moje gratisowe pudełko, za wymienione punkty. Nie chcialabym za nie płacić...
Po pierwsze - totalnie niedopasowane do mojego profilu, z wyjątkiem kremu Nuxe. Dostałam odżywkę do farbowanych, a nie farbuję i nie mam takiego zamiaru; peeling z DAX'a (od kiedy to DAX jest luksusem?) do cery mieszanej/normalnej przy mojej suchej jak wiórek raczej się nie przyda...
Po drugie - totalna powtarzalność produktów - kolejny krem do twarzy, kolejny produkt do włosów, kolejny balsam do ciała (zapach mi nie odpowiada);
Po trzecie - właściwie trudno produkty z tego box'a nazwać luksusowymi, innowacyjnymi, ciekawymi, najnowszymi - a tego oczekiwałam od Glossybox
Chciałam próbować kosmetyków, których jeszcze nie znam, o nowych formułach, ciekawych formach, nowosci rynkowych - tyle pojawia się nowych mascar, perfum, masek, lakierów itp. - właśnie tego chciałam, w zagranicznych edycjach Glossy o to właśni chodzi! A my chyba dostajemy to, co akurat udało się zdobyć ekipie GB! Zero kolorówki, znowu pudło pielęgnacyjne i nudne, moim zdaniem. Powtórka z rozrywki, a ja odgrzewanych kotletów nie lubię i chyba przestaję mieć ochote na kolejne miesiące z GB.
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 21:21   #2320
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Ja też bym chciała żeby było coś z zapachów , Lancome ma nowe perfumy które bardzo chciałabym powąchać , coś z kolorówki chętnie - jakiś brązer w naturalnym kolorze albo jakaś próbka podkładu.
No ale cóż. Poczekam jeszcze - bo zamówiłam kolejny raz 3 miesięczne pudła. Jak nie będzie fajnie w dalszych miesiącach to więcej nie kupuję.
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 21:30   #2321
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Miniatura zapachu była w pierwszym box;ie i zaczynam podejrzewać, ze tylko "na wabia"... słabo okrutnie, w końcu wciąż nowosci pojawiają się w perfumeriach, chyba nie tak trudno porozumieć się z dystrybutorem którejś z marek, która chciałaby zareklamować swój najnowszy produkt...
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 21:46   #2322
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Pewnie , co im za różnica , szczególnie że ze strony Hugo Bossa można zamówić bezpłatnie próbke nowego zapachu
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 21:50   #2323
kaszlak18
Rozeznanie
 
Avatar kaszlak18
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 729
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse Pokaż wiadomość
Kurczę, Dziewczyny, jestem rozczarowana. I widzę, że nie jestem jedyna... Cieszę się, że to było moje gratisowe pudełko, za wymienione punkty. Nie chcialabym za nie płacić...
Po pierwsze - totalnie niedopasowane do mojego profilu, z wyjątkiem kremu Nuxe. Dostałam odżywkę do farbowanych, a nie farbuję i nie mam takiego zamiaru; peeling z DAX'a (od kiedy to DAX jest luksusem?) do cery mieszanej/normalnej przy mojej suchej jak wiórek raczej się nie przyda...
Po drugie - totalna powtarzalność produktów - kolejny krem do twarzy, kolejny produkt do włosów, kolejny balsam do ciała (zapach mi nie odpowiada);
Po trzecie - właściwie trudno produkty z tego box'a nazwać luksusowymi, innowacyjnymi, ciekawymi, najnowszymi - a tego oczekiwałam od Glossybox
Chciałam próbować kosmetyków, których jeszcze nie znam, o nowych formułach, ciekawych formach, nowosci rynkowych - tyle pojawia się nowych mascar, perfum, masek, lakierów itp. - właśnie tego chciałam, w zagranicznych edycjach Glossy o to właśni chodzi! A my chyba dostajemy to, co akurat udało się zdobyć ekipie GB! Zero kolorówki, znowu pudło pielęgnacyjne i nudne, moim zdaniem. Powtórka z rozrywki, a ja odgrzewanych kotletów nie lubię i chyba przestaję mieć ochote na kolejne miesiące z GB.
Niestety, zgadzam się. To jest mój ostatni GlossyBox. O ile wrześniowe pudełko, bardzo mi odpowiada pod względem przeznaczenia tych produktów, czyli balsam, maseczka, peeling itp to brakuje kolorówki, zapachów nowości i nie są to marki luksusowe. Praktycznie zgadzam się w 100% z Make_up_Mouse

Niby produkty fajne, ale wieje nudą. Jeśli dostałabym to gratis, albo za kwotę 30zł? było by do przełknięcia, ale jak się patrzy przez pryzmat 50zł co miesiąc, to już tak cudownie nie jest...
__________________
Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok

Coco Chanel
kaszlak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 21:53   #2324
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Akurat Hugo Bossa z pewnych względów historycznych (nie będę przytaczała, kto ciekaw, sam znajdzie w sieci) omijam szeroooookim łukiem.
Co nie zmienia faktu, że faktycznie - wiele marek wręcz zabiega o taką reklamę dla siebie, w perfumeriach zazwyczaj przy premierze nowych zapachów "rzucają" sporo gratisów dla klientów - próbek - oraz miniatur dołączanych do zakupów. Tym bardziej wiec nie rozumiem, czemu dostałyśmy taki rarytas 1 raz, przez tyle miesięcy... Nie zdarzyła się też dotąd właściwie żadna miniatura luksusowego kosmetyku do makijażu, raz pełnowymiarowy cień Becca, którą to markę można uznać - jeśli nie za ekskluzywną, to chociaż za niszową i nietanią. Ale o miniaturkach luksusowych mascar, pudrów czy lakierów możemy sobie w Polsce pomarzyć, jak widać.

Wystarczyłoby nawet, gdyby GB troszkę się wysilił, pośledził trendy wśród blogerek urodowych czy na forach takich jak to... I dzięki tak nabytej wiedzy wrzucił nam do pudełka coś, o czym się aktualnie mówi, coś na czasie, nowego i ciekawego. Nie wiem - naklejany eye-liner, gąbeczkę do twarzy konjac, beauty blender, nietypową mascarę, lakier z którejś z kolekcji Essie czy OPI, piankę do mycia twarzy dobrej marki - przynajmniej wzbudziłoby to jakieś emocje, dostałybyśmy coś, co z ciekawoscią wypróbujemy. A teraz - po prostu monotonnie i nudno. Ile można wypróbować kremów/balsamów i odżywek w ciągu paru miesiecy??? Pewnie i ze sto, tylko po co...

Edytowane przez Make_up_Mouse
Czas edycji: 2012-09-12 o 21:58
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 22:07   #2325
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Mnie najbardziej wkurzyl napis na tyle peelingu -free sample... Luksus jak nie wiem co:/
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 22:13   #2326
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Ja rozumiem, jak to działa, ale mogliby chociaż zadbać o to, żeby te napisy w oczy nas nie bodły...
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 09:15   #2327
ijabluszko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 321
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Dziewczyny czy aby otrzymać pudełko trzeba dużej filozofii?
ijabluszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 10:00   #2328
martuskaoo4
Raczkowanie
 
Avatar martuskaoo4
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 165
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Szczerze mówiąc nie rozumiem pretensji z kategorii "to już było", "kolejny krem do twarzy" Czego oczekujecie? Innowacyjnej Odżywki Do Dolnych Rzęs, czy może Serum Do Pielęgnacji Pępka ?

Pojawiłby się podkład, podniosłaby się wrzawa, że "nie ten odcień". Zapach też nie każdemu podpasuje

Ja cieszę się, że w Glossyboxie pojawiają się kosmetyki polskich firm, aniżeli zagranicznych marek odzieżowych które przeciętnej Polce z luksusem się kojarzą
martuskaoo4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 12:54   #2329
aezn913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 447
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Mam pytanie dla posiadaczek konto GB na stronie, powiedzcie mi proszę, jak zapraszać znajomych? Czy robi się to wyłącznie meilowo? Czy można wygenerować jakiś link, np. gdybym chciała umieścić go jako np. baner?


Czy już wiadomo jakie były 4 wersje pudełek? bo jak na razie wyczytałam tylko o różnicy krem/maseczka NUXE. Generalnie znów więcej szumu o tym, niż to warte... tak jak z ostatnią niespodzianką szczerze, myślałam, że te pudełka będą bardziej dopasowane i urozmaicone.
edit: wyczytałam na fb, że różnorodność to... 1) krem do suchej/ mieszanej cery 2) maseczka 3) odżywka do włosów cienkich/farbowanych 4) balsam do ust/ błyszczyk ?

W ogóle dziewczyny zobaczcie w jakim stanie balsam do ust otrzymały niektóre dziewczyny? FUJ

Ja mam tak:
Cytat:
Bath and body works Balsam do ciała
Figs and Rouge Balsam do ust
Nuxe maseczka nawilżająca
Phyto odżywka utwalająca kolor
Yoskine - peeling przeciwzmarszczkowy
Generalnie wszystko mi przyda, wszystkie 5 produktów mi się podoba, ciesze się dostałam maseczkę Nuxe niż krem do twarzy... Zamawiałam GB jeszcze meilowo, więc mój profil piękności ograniczony był tam tylko do rodzaju cery, ale widzę, że maseczka do włosów farbowanych dostali wszyscy bez wyjątku, trochę bez sensu. Peeling przeciwzmarszczkowy? Faaajnie, lubię peelingi ale myślę, że jak ktoś ma 22lata to raczej nie ma w głowie walki ze zmarszczkami, co oczywiście mam nadzieję, nie zaszkodzi.

Oczywiście, wiadomo, że zawsze ktoś coś znajdzie, co nie do końca mu podpasuje. Zamawiając pudełko w ciemno, trzeba się z tym liczyć. Jednak GB powinno być bardziej dopasowane indywidualnie, po co komuś odżywka do włosów farbowanych jak nie farbuje? W myśl zasady, bo nie zaszkodzi? Bardzo brakuje tutaj kolorówki, próbki podkładów - może nie trafilibyśmy idealnie z odcieniem, ale wystarczyło by uszczególnić profil piękności jasna/normalna/ciemna/ ciepła/zimna karnacja itp. pudry, róże, cienie, lakiery, eyelinery, korektory, rozświetlacze ... wymieniać można nie skończoność 2 sprawa to nie są produkty luksusowe, trudno dostępne i myślę, że większość produktów z GB można gdzieś zdobyć za darmo przy okazji jakiś zakupów.

Trudno nie mieć wrażenia, że GB zbiera darmowe próbki jak leci i jeden produkt bardziej lub mniej dopasuje i na tym niestety koniec. I ileż można testować, produktów pielęgnacyjnych? Niestety stwierdzam, że wydając 50zł miesięcznie, równie dobrze mogłabym je odłożyć i kupić nawet 1 produkt, ale konkretny, który nie będzie mi się kurzył na półce. Nie jestem wybredną osobą, idea testowania mnie kręci, ale brakuje mi urozmaicenia i kolorówki, trendów !
__________________


Edytowane przez aezn913
Czas edycji: 2012-09-13 o 14:21
aezn913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 16:57   #2330
Myrtille8
Raczkowanie
 
Avatar Myrtille8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 216
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Dziewczyny czy wasz balsam do ust też ma pełno białych grudek? Ja na to nie zwróciłam uwagi,ale ktoś na fb stwierdził że z tym balsamem jest coś nie tak.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040891_(1024_x_768).jpg (69,8 KB, 78 załadowań)
__________________
Zapraszam na mojego bloga klik
Myrtille8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 17:02   #2331
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez martuskaoo4 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie rozumiem pretensji z kategorii "to już było", "kolejny krem do twarzy" Czego oczekujecie? Innowacyjnej Odżywki Do Dolnych Rzęs, czy może Serum Do Pielęgnacji Pępka ?

Pojawiłby się podkład, podniosłaby się wrzawa, że "nie ten odcień". Zapach też nie każdemu podpasuje

Ja cieszę się, że w Glossyboxie pojawiają się kosmetyki polskich firm, aniżeli zagranicznych marek odzieżowych które przeciętnej Polce z luksusem się kojarzą
Wiesz ilu rzeczy jeszcze nie było a już powtarzają? Nie musi być przecież podkład z kolorówki. Miniaturki transparentnych pudrów, kredka do brwi, utrwalacz makijażu, baza pod cienie, bezbarwna, nabłyszczająca maskara do brwi i rzęs, topcoat albo wysuszacz lakieru, możliwości są ogromne i wcale nie musi to być produkt który trzeba dopasowywać kolorystycznie. Zresztą glossy pyta nas przecież o nasz odcień skóry i może podkładu nie da się na tej podstawie dopasować ale intensywność różu czy brązera już tak. A z pielęgnacji? Kule i proszki do kąpieli, rajstopy w sprayu, maski do ciała, odżywka do rzęs, preparaty do skórek, filtry, glinki do twarzy, może jakaś dwufaza do demakijażu, peelingi do ust.... jest tyle rzeczy do wyboru a glossy ciągle raczy nas kremami do twarzy (najczęściej przeciwzmarszczkowymi) i pod oczy.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 17:03   #2332
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez Myrtille8 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wasz balsam do ust też ma pełno białych grudek? Ja na to nie zwróciłam uwagi,ale ktoś na fb stwierdził że z tym balsamem jest coś nie tak.

Tak Konsystencja bardzo podejrzana. Wygląda na zważony, również zastanawiałam się nad jego przydatnością do użycia. Może niech się wypowiedzą osoby, które już miały ten błyszczyk.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 17:16   #2333
Myrtille8
Raczkowanie
 
Avatar Myrtille8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 216
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Tak Konsystencja bardzo podejrzana. Wygląda na zważony, również zastanawiałam się nad jego przydatnością do użycia. Może niech się wypowiedzą osoby, które już miały ten błyszczyk.
To niedobrze. Tylko żeby to nie była kolejna wpadka jak w poprzednim pudełku z przeterminowanym żelem.
Mam nadzieję że ktoś nam powie czy ten produkt jest zdatny do użytku, czy nadaje się do kosza.
__________________
Zapraszam na mojego bloga klik
Myrtille8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 17:17   #2334
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Moj też ma grudki , aż sprawdziłam na ręku jaką ma dokładnie konsystencje - po rozsmarowaniu normalna ale nie mam pojęcia czy jest zdatny do użytku
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 17:31   #2335
0gabi0
Rozeznanie
 
Avatar 0gabi0
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 697
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Mój również ma grudki, które znikają w trakcie rozsmarowywania. Do tego wczoraj miał bardzo wodnistą konsystencję (tak jakby leżał na słońcu) , a ja przyzwyczajona do dosyć twardego carmexa utaplałam w balsamie cały palec, przez co wygląda on teraz jeszcze gorzej. Dziś jednak tak jakby już trochę stężał. Mam nadzieje, że szybko wyjaśni się ta sprawa...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0713 (1824 x 1368).jpg (127,9 KB, 87 załadowań)
0gabi0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 17:39   #2336
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Mi się wydaje , że może mieć normalnie taką konsystencje - w końcu jest organiczny , a takie kosmetyki są mniej przyjazne dla oczu i nosa
Ale czekam , aż ktoś mądry się wypowie
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 17:44   #2337
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

balsam jest strasznie rzadki, ma te okropne grudki i smakuje jak stara, zważona, przechowywana w złych warunkach pomadka czuć wazelinę może się nie znam, ale coraz bardziej mi się to nie podoba! szczególnie po tym ostatnim wybryku z żelem, wszystkiego można się spodziewać.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014

Edytowane przez rybkaa90
Czas edycji: 2012-09-13 o 17:45
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 18:00   #2338
aezn913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 447
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Balsam do ust FIGS&ROUGE nie powinien być z żadnymi grudkami, wodnisty, ani miękki. Definitywnie jest z nim coś nie tak. Mój ma gęstą konsystencje, mniej więcej jak TUTAJ - poszukajcie przykładowych zdjęć w googlach.

Jeśli jest grudkowaty i rzadki jak TU zgłaszajcie to ekipie GB !

W ogóle kolejna wpadka GB jak z poprzednimi żelami L'occitane
__________________

aezn913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 18:07   #2339
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

nie mogę znaleźć daty ważności, chyba jestem ślepa...
pogrzebałam w internecie, mój balsam rzeczywiście różni się konsystencją. piszę maila do GB, niech się tłumaczą.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 18:17   #2340
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
balsam jest strasznie rzadki, ma te okropne grudki i smakuje jak stara, zważona, przechowywana w złych warunkach pomadka czuć wazelinę może się nie znam, ale coraz bardziej mi się to nie podoba! szczególnie po tym ostatnim wybryku z żelem, wszystkiego można się spodziewać.
Ja mam ten balsam nie z GB i też ma takie grudki w zimniejszej temperaturze. oleje w nim zawarte mają różną temperaturę topnienia więc to normalne. Jak jest cieplej jest bardziej wodnisty.
Ale dziwne trochę, że tak źle Twój pachnie - chociaż w sumie odczucia zapachowe są bardzo indywidualne, co jednemu śmierdzi dla drugiego pachnie, więc tu trudno coś stwierdzić. Do gb zawsze napisać możesz.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-20 16:44:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.