Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-18, 07:42   #3511
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Vea, widzę, że Ty także z aktorstwem zakumplowana jest coś, czego nie robiłaś?

Dziewczyny, pisałam jakis czas temu o kremie mineralnym do mycia paszczy z rhassoul firmy alva. Używałam go pomieszkując u ciotki i miałam wrażenia takie sobie.... Rzuciłam w kąt i nie używałam. Ale wczoraj użyłam i myslę, że te mieszane odczucia były spowodowane fatalna wodą, jaka jest u cioci - po wczorajszym umyciu twarzy uważam, że jest świetny!! Twarz gładziutka, z taką nawilżająca powłoczką na skórze, ładnie oczyszczona krem jest delikatny i naprawdę bardzo mi sie podoba!
Pewnie jest, ale niewiele Przeraźliwie aktywnym i ciekawym dzieckiem byłam i zostało mi to chyba do dzisiaj
LO byłam w klasie teatralnej - się grało i jeździło na różne fajne przeglądy- a potem ze sceną miałam kontakt o tyle, że przez trzy lata śpiewałam w chórze gospelowym Niestety w pewnym momencie z rożnych względów się urwało i teraz tęsknię

Cloche, a co gracie?

Dziewczyny, jak myślicie, czy mogę pomieszać różne oleje na głowie?
Rycynowy mieszałam do tej pory tylko z olejkiem eterycznym i olejem kokosowym i było ok. Ostatnio dałam na włosy sam olej z orzechów włoskich i było nieźle - miękkie włosy - ale trochę mało nawilżone. Myślicie, ze mogę zmieszać rycynowy z orzechem włoskim? W ogóle czy są oleje, których nie powinno się ze sobą mieszać?
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki


Edytowane przez vea7
Czas edycji: 2011-10-18 o 07:45
vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 07:59   #3512
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
troszku sie stresuje... wiedzialam, ze tu na wsparcie moge liczyc a czego sie zyczy...? polamania wszystkiego, co mozliwe... chyba
Powodzenia
Na pewno będzie super
Będziesz gwiazdą - Tylko jako gwiazda nie zapomnij o nas
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 08:07   #3513
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Pewnie jest, ale niewiele Przeraźliwie aktywnym i ciekawym dzieckiem byłam i zostało mi to chyba do dzisiaj
LO byłam w klasie teatralnej - się grało i jeździło na różne fajne przeglądy- a potem ze sceną miałam kontakt o tyle, że przez trzy lata śpiewałam w chórze gospelowym Niestety w pewnym momencie z rożnych względów się urwało i teraz tęsknię

Cloche, a co gracie?

Dziewczyny, jak myślicie, czy mogę pomieszać różne oleje na głowie?
Rycynowy mieszałam do tej pory tylko z olejkiem eterycznym i olejem kokosowym i było ok. Ostatnio dałam na włosy sam olej z orzechów włoskich i było nieźle - miękkie włosy - ale trochę mało nawilżone. Myślicie, ze mogę zmieszać rycynowy z orzechem włoskim? W ogóle czy są oleje, których nie powinno się ze sobą mieszać?
Widzę , że jest tu troche artystycznych dusz . Ja własnie zaczynam po wielo , wieloletniej przerwie śpiewac w chórze
Cloche połamania języka

Ja zazwyczaj stosuję mieszanki olejów . Dla syna na suchą skórę głowy mieszam rycynowy z oliwą z oliwek a na włosy oliwe z winogronowym. Sobie też różne mieszanki robie. Nigdzie nie trafiłam na przeciwwskazania do mieszania .
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-10-18 o 08:11
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 08:13   #3514
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Widzę , że jest tu troche artystycznych dusz . Ja własnie zaczynam po wielo , wieloletniej przerwie śpiewac w chórze
Cloche połamania języka

Ja zazwyczaj stosuję mieszanki olejów . Dla syna na suchą skórę głowy mieszam rycynowy z oliwą z oliwek a na włosy oliwe z winogronowym. Sobie też różne mieszanki robie. Nigdzie nie trafiłam na przeciwwskazania do mieszania .

Grażka, a gdzie w chórze, bo widzę że Ty z Dolnośląskiego też jesteś

Dziękuję za informację
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 08:19   #3515
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Kobietki, robie zakupy na bio-beauty
Mają darmową wysyłke od 100zł i jeszcze ten kod rabatowy 20%
O matko - ale sie alvą obkupię

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Grazka no proszę - jak ja bym zaśpiewała to wszyscy by uciekli....
Zazdroszczę Wam takich talentów
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 08:22   #3516
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

cloche jak napisałaś o reflektorach to pomyślałam że grasz w filmie niewiele się myliłam Musisz być bardzo podekscytowana! Bardzo lubię teatr i chętnie bym obejrzała sztukę w której grasz może ktoś będzie nagrywał co? Życzę powodzenia i oby trema nie zżarła

Mydełka polne zioła z lawendowej farmy fajnie się prezentują tylko jeszcze cen nie ma.
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.

Edytowane przez magnesita
Czas edycji: 2011-10-18 o 08:39
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 08:52   #3517
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Oooo!! Magnesita masz świetny pomysł - też bym chętnie zobaczyła Cloche na scenie a Grazki bym posłuchała
Ale Wy zdolne jesteście dziewczyny!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 08:57   #3518
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

zai, anula, vea, malgosia, magnesita, grazka (o ludzie, nie bijcie, jak o ktorejs z was zapomnialam) - dziekuje wam bede lamac i rzesy, i jezyk... co sie tylko da!
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Niestety makup sceniczny taki jest, bo reflektory strasznie "wyciągają" kolor z twarzy. Ale pomyśl, że Panowie mają gorzej - dla nas malowanie kresek, ust czy rzęs, to małe piffko, ale umalować facetowi oczy to wyższa sztuka jazdy
A jeszcze ludzie tak dziwnie patrzą, jak cała ekipa po premierze w pełnym makijażu (i fryzurach) przez miasto oblać sukces idzie
Heh, zazdroszczę przedstawienia, bo za sceną strasznie tęsknię...
jest dokladnie, jak piszesz. nie wiedzialam, ze to daje az taki efekt... no i faktycznie z facetami to troche gorzej, ale oni wszyscy sie poddali bez bicia - bo wszyscy juz od lat graja. tylko ja taka swiezynka zobaczymy, co ciekawego obczaje dzisiaj na szopingu w swietle reflektorow sklepowych powinnam sobie w miare dobrze dobrac kolorki!
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pisałam jakis czas temu o kremie mineralnym do mycia paszczy z rhassoul firmy alva. Używałam go pomieszkując u ciotki i miałam wrażenia takie sobie.... Rzuciłam w kąt i nie używałam. Ale wczoraj użyłam i myslę, że te mieszane odczucia były spowodowane fatalna wodą, jaka jest u cioci - po wczorajszym umyciu twarzy uważam, że jest świetny!! Twarz gładziutka, z taką nawilżająca powłoczką na skórze, ładnie oczyszczona krem jest delikatny i naprawdę bardzo mi sie podoba!
a ja tez mialam ten krem, daaawno temu... i fajnie myl, mialam wrazenie, ze tam faktycznie jakies mineraly byly, jakby woda wysoko zmineralizowana az do gestosci... do tego mialam jeszcze tonik i jakies smarowidlo. tylko mi sie po tym smarowidle paszcza swiecila. ale na noc bylo okej a krem do mycia myl 100razy lepiej od glinki logony chyba zuzyje ja na dekolt, bo do twarzy to niepotrzebny bajer...
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Pewnie jest, ale niewiele Przeraźliwie aktywnym i ciekawym dzieckiem byłam i zostało mi to chyba do dzisiaj
LO byłam w klasie teatralnej - się grało i jeździło na różne fajne przeglądy- a potem ze sceną miałam kontakt o tyle, że przez trzy lata śpiewałam w chórze gospelowym Niestety w pewnym momencie z rożnych względów się urwało i teraz tęsknię

Cloche, a co gracie?

Dziewczyny, jak myślicie, czy mogę pomieszać różne oleje na głowie?
Rycynowy mieszałam do tej pory tylko z olejkiem eterycznym i olejem kokosowym i było ok. Ostatnio dałam na włosy sam olej z orzechów włoskich i było nieźle - miękkie włosy - ale trochę mało nawilżone. Myślicie, ze mogę zmieszać rycynowy z orzechem włoskim? W ogóle czy są oleje, których nie powinno się ze sobą mieszać?
vea, doskonale rozumiem tesknice za scena... ja mieszkam w niemczech, tutaj na bawarii takie amatorskie albo ludowe teatry sa dosc popularne, ludzie chca to ogladac i znajduje sie zawsze sporo takich, ktorzy chca grac, organizowac, zajmowac sie niewdzieczna techniczna strona. jesli w polsce takich grup nie ma, to moze zalozysz swoja wlasna?
a sztuka nazywa sie "amnesie für fortgeschrittene"

co do olejow, to mieszaj! ja w ogole slyszalam, ze niektore oleje lepiej dzialaja w mieszankach niz same. taki rycynowy np. warto domieszac do jakiegos bazowego i dodac wlasnie potem jeszcze pare kropelek olejku eterycznego. a sam olej bazowy moze byc tez wystarczajaco odzywczy. na pewno uzyskasz przez mieszanie lepsza konsystencje, bo rycynowy sam dosc ciezko rozprowadzic. jako baza moze byc z orzechow, z pestek winogron, lniany czy oliwa z oliwek. probuj rozne i w roznych proporcjach i zdawaj relacje ja dotychczas polubilam wszystkie wyprobowane - lniany, krokoszowy, kokos, oliwka hipp, ...
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
cloche jak napisałaś o reflektorach to pomyslałam że grasz w filmie niewiele się myliłam Musisz być bardzo podekscytowana! Bardzo lubię teatr i chętnie bym obejrzała sztukę w której grasz może ktoś będzie nagrywał co? Życzę powodzenia i oby trema nie zżarła

Mydełka polne zioła z lawendowej farmy fajnie się prezentują tylko jeszcze cen nie ma.
trema pewnie jeszcze mnie zezre! wczoraj mnie tylko tak lekko nadgryzala: jak zasypialam, to sobie nagle uswiadomilam, co mnie czeka... i z otwartymi slepiami lezalam chyba z pol godziny i wmawialam sobie, ze wszystko bedzie dobrze... hihihi i to 8 razy.........
wszystko bedzie nagrywane, bedzie tez paru fotografow... moja mama chce tylko zdjecia widziec, bo niemieckiego nie lubi sluchac

a tak na marginesie, to wlasnie siedze z olejem lnianym na wlosach (i na skorze glowy), a na koncowkach dodatkowo wtarty kokosowy. jeszcze chwile posiedze i do wanny, a potem szoping sceniczno-naturalny w gryzacych w oczy kolorkach!!!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 09:07   #3519
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

No i zamówiłam ....
Z alvy wzięłam:
- aktywny krem oczyszczający z rhassoul alvy
- spray regenerujący rhassoul alvy (mam nadzieję, że po tym duecie moja paszcza zyska na wygladzie )
- krem do rąk - wzięłam 18 ml na sprawdzenie
- scrub solny do ciała
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 09:12   #3520
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
dziewczyny, reflektory to no... takie w pol-amatorskim teatrze juz od paru miesiecy sie przygotowuje do roli. no i w piatek premiera. wszyscy aktorzy opaleni, a ja biala jak sciana. na scenie zlewam sie z biala posciela lozek szpitalnych (to taka komedyjka i wszystko odgrywa sie w szpitalnym pokoju). ja pacjentem nie jestem, wiec blada byc nie powinnam i nasza charakteryzatorka chce mi walnac troche koloru na twarz - najlepiej ostre roze, bo do rudych wlosow wyglada to dosc temperamentnie, co pasuje do roli. tak, jak to ostatnio zrobila, bylo super - ale to taka troche prowizorka typu szminka na policzkach byla. ogolnie tak mozna tez, ale chcialabym takie kolory bez syfu, jaki daja do tych ciezkich glutow typu szminka wlasnie.
az dziwnie tak, bo aktorzy, ktorzy na zywo maja spalona skore, na scenie prezentuja sie wrecz idealnie. mi trzeba wszystko namalowac: ksztalt twarzy, usta, oko - i to nie wystarczy kreska, trzeba walic koloru ile sie da... zwyczajny make-up u mnie wyglada jak nude look. juz to przezylam przy moim makijazu slubnym - kobitka najpierw zrobila tradycyjnie i potem stwierdzila, ze bez sensu wysilek. no i potem pomalowala mnie "ostro" i dopiero wygladalam jak czlowiek

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 --------

Fantastycznie! Trzymam kciuki i życzę Ci, żebyś położyła publikę na kolana!
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość

Dziękuję za linka, zaraz poczytam sobie.

Ty się lepiej pochwal co za naturalną pielęgnację stosujesz Ale już!
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kobietki, robie zakupy na bio-beauty
Mają darmową wysyłke od 100zł i jeszcze ten kod rabatowy 20%
O matko - ale sie alvą obkupię

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Ekhm. Nie widziałam tego..
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość


trema pewnie jeszcze mnie zezre! wczoraj mnie tylko tak lekko nadgryzala: jak zasypialam, to sobie nagle uswiadomilam, co mnie czeka... i z otwartymi slepiami lezalam chyba z pol godziny i wmawialam sobie, ze wszystko bedzie dobrze... hihihi i to 8 razy.........
wszystko bedzie nagrywane, bedzie tez paru fotografow... moja mama chce tylko zdjecia widziec, bo niemieckiego nie lubi sluchac


Nie stresuj się, wszystko się uda i będzie idealnie!

Anulko- dziś lecę do apteki, jak oprzytomnieje Napiszę ci na PW co i jak

Dziewczyny czy można dostać wysypki ze stresu?! Bo ja myślałam, że mam na coś uczulenie, ale teraz jak analizuje to zawsze dostaję jej w sytuacjach stresujących.. I jestem w kropce.Wczoraj miałam mega stresujący dzień, i dziś co- budzę się z wysypką..
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 09:16   #3521
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cloche- powodzenia!!! To Ty musisz świetnie po niemiecku mówić, skoro w teatrze grasz
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No i zamówiłam ....
Z alvy wzięłam:
- aktywny krem oczyszczający z rhassoul alvy
- spray regenerujący rhassoul alvy (mam nadzieję, że po tym duecie moja paszcza zyska na wygladzie )
- krem do rąk - wzięłam 18 ml na sprawdzenie
- scrub solny do ciała
Z tego scrubu będziesz zadowolona - to jest to samo co Flos Lek, który mam, tylko w innym opakowaniu

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy można dostać wysypki ze stresu?! Bo ja myślałam, że mam na coś uczulenie, ale teraz jak analizuje to zawsze dostaję jej w sytuacjach stresujących.. I jestem w kropce.Wczoraj miałam mega stresujący dzień, i dziś co- budzę się z wysypką..
Oczywiście, że tak! (choroby psychosomatyczne to jedna z moich działek - zainteresowań).
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 09:20   #3522
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

cloche w telegraficznym skrócie... BĘDZIE DOBRZE
No i mam nadzieję, że po premierze chociaż jednym zdjęciem się pochwalisz A co do malowideł, to te, które wydadzą Ci się za mocne, będą w sam raz

Anula
zakupy
Kurcze trzeba chyba do Szefa po podwyżkę iść, bo z mojej pensji, to sobie mogę przesyłkę tylko opłacić

gayenka można, niestety można
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 09:24   #3523
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ekhm. Nie widziałam tego..


Anulko- dziś lecę do apteki, jak oprzytomnieje Napiszę ci na PW co i jak

Dziewczyny czy można dostać wysypki ze stresu?! Bo ja myślałam, że mam na coś uczulenie, ale teraz jak analizuje to zawsze dostaję jej w sytuacjach stresujących.. I jestem w kropce.Wczoraj miałam mega stresujący dzień, i dziś co- budzę się z wysypką..
W polu na rabat wpisujesz słowo "jesień" klikasz "kod rabatowy" i zakupki -20% zrobili rabacik na pożeganie starego wyglądu strony - nie wiem kiedy ją zmieniają, ale wolałam nie czekac za długo.
Spokojnie oprzytomniej i daj znać co w aptecie ciekawego
Myślę, że wysypka ze stresu jest jak najbardziej możliwa i bardzo prawdopodobna niestety....
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Z tego scrubu będziesz zadowolona - to jest to samo co Flos Lek, który mam, tylko w innym opakowaniu

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------


Oczywiście, że tak! (choroby psychosomatyczne to jedna z moich działek - zainteresowań).
To sie cieszę, że dobry zakup zrobiłam
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 09:25   #3524
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość

Dziewczyny czy można dostać wysypki ze stresu?! Bo ja myślałam, że mam na coś uczulenie, ale teraz jak analizuje to zawsze dostaję jej w sytuacjach stresujących.. I jestem w kropce.Wczoraj miałam mega stresujący dzień, i dziś co- budzę się z wysypką..
Niestety można
W ogóle alergie to jakby coś na kształt choroby autoagresyjnej (hi hi,co za skrót myślowy i to się wszystko w znacznej mierze bierze ze stresu Niestety wiem coś o tym
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 09:36   #3525
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość



Oczywiście, że tak! (choroby psychosomatyczne to jedna z moich działek - zainteresowań).
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość

gayenka można, niestety można
Dziękuję za potwierdzenie moich wątpliwości...
Kurczę no,tylko tego mi do szczęścia brakowało

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
W polu na rabat wpisujesz słowo "jesień" klikasz "kod rabatowy" i zakupki -20% zrobili rabacik na pożeganie starego wyglądu strony - nie wiem kiedy ją zmieniają, ale wolałam nie czekac za długo.
Spokojnie oprzytomniej i daj znać co w aptecie ciekawego
Myślę, że wysypka ze stresu jest jak najbardziej możliwa i bardzo prawdopodobna niestety....

To sie cieszę, że dobry zakup zrobiłam
Aaaniu! To ekhm, nie widziałam tego było .. do mnie wmawiam sobie,że nie widziałam takiej okazji Bo za dużo rzeczy mnie kusi.. i to nie do końca potrzebnych, wiesz.. żeby sobie poprawić humor..
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Niestety można
W ogóle alergie to jakby coś na kształt choroby autoagresyjnej (hi hi,co za skrót myślowy i to się wszystko w znacznej mierze bierze ze stresu Niestety wiem coś o tym
Oj Małgosiu, współczuję Ci bardzo.. (sama cierpię na dwie choroby autoagresywne więc wiem, jak jest wesoło.. )

Głupia wysypko-odejdź!

PS. Listonosz przyniósł mi właśnie paczuszkę z mydełkiem od Zai! Dziękuję dziękuję Mam nadzieję, że też dziś dostaniesz swoją
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 09:37   #3526
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Oooo!! Magnesita masz świetny pomysł - też bym chętnie zobaczyła Cloche na scenie a Grazki bym posłuchała
Ale Wy zdolne jesteście dziewczyny!
Nie bądź taka skromna-Ty na pewno też masz talenty, którymi się nie chwalisz Ja wierzę, że we mnie drzemie jeszcze wieeele nieodkrytych zdolności

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość


trema pewnie jeszcze mnie zezre! wczoraj mnie tylko tak lekko nadgryzala: jak zasypialam, to sobie nagle uswiadomilam, co mnie czeka... i z otwartymi slepiami lezalam chyba z pol godziny i wmawialam sobie, ze wszystko bedzie dobrze... hihihi i to 8 razy.........
wszystko bedzie nagrywane, bedzie tez paru fotografow... moja mama chce tylko zdjecia widziec, bo niemieckiego nie lubi sluchac


To naprawdę normalne że się stresujeszale na pewno poradzisz sobie-My w Ciebie Wierzymy!! kurcze szkoda, że zaniedbałam niemiecki bo podobno miałam talent do niego
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 09:40   #3527
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Anula zakupy
Kurcze trzeba chyba do Szefa po podwyżkę iść, bo z mojej pensji, to sobie mogę przesyłkę tylko opłacić
Idź koniecznie po podwyżkę - najlepiej z wydrukiem kosmetyków, których musisz sobie przez niego odmawiać takiego argumentu chłop nie dźwignie

Wczoraj dostałam paczkę z biolandera - wkleje razem z dobrociami z bio-beauty jak przyjdą i juz niemoge więcej zakupów robić , bo po pierwsze nie moge już wiecej wydawac na kosmetyki,a po drugie wszystko mam
Błyszczyki z naturado - gęste, mocno kryjące, dobrze sie trzymają, kolory piękne mam dwa: jeden jaśniutki, drugi ciemniejszy, najbardziej podobaja mi sie położone razem - jasny na ciemny szkoda, że bez zapachu żadnego....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 09:41   #3528
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

za nasze artystyczne dusze moja sis jest zwiazana z teatrem, ostatnio była z przedsatwieniem w turcji musiałam sie pochwalić wybaczcie - duma siostrzana mnie rozpiera

za Wasze zakupy

do mamus jakim kremem smarujecie pyszczyska maluchów na zimę ??
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 09:50   #3529
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Aaaniu! To ekhm, nie widziałam tego było .. do mnie wmawiam sobie,że nie widziałam takiej okazji Bo za dużo rzeczy mnie kusi.. i to nie do końca potrzebnych, wiesz.. żeby sobie poprawić humor..

Głupia wysypko-odejdź!
a ja głupia myslałam, że po prostu przeoczyłaś więc co prędzej wyjasniłam
Gayenka - nic nie widziałaś, nic nie widziałaś, anula nic nie pisała.....
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Nie bądź taka skromna-Ty na pewno też masz talenty, którymi się nie chwalisz Ja wierzę, że we mnie drzemie jeszcze wieeele nieodkrytych zdolności


To naprawdę normalne że się stresujeszale na pewno poradzisz sobie-My w Ciebie Wierzymy!! kurcze szkoda, że zaniedbałam niemiecki bo podobno miałam talent do niego
Tak, mam.... talent do wydawania pieniędzy na kosmetyki - ale on akurat nie jest jakiś mocno ukryty, a szkoda....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-18, 09:58   #3530
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Idź koniecznie po podwyżkę - najlepiej z wydrukiem kosmetyków, których musisz sobie przez niego odmawiać takiego argumentu chłop nie dźwignie

Wczoraj dostałam paczkę z biolandera - wkleje razem z dobrociami z bio-beauty jak przyjdą i juz niemoge więcej zakupów robić , bo po pierwsze nie moge już wiecej wydawac na kosmetyki,a po drugie wszystko mam
Błyszczyki z naturado - gęste, mocno kryjące, dobrze sie trzymają, kolory piękne mam dwa: jeden jaśniutki, drugi ciemniejszy, najbardziej podobaja mi sie położone razem - jasny na ciemny szkoda, że bez zapachu żadnego....
Aniu padłam "tego chłop nie dźwignie"

Czekam na zdjęcia zakupów, nacieszę oczka oficjalnie w liście do św Mikołaja, napiszę, że chcę w nocy wejść do Ani domu i się wymaziać kosmetykami ( i pograć z Młodą w bierki)
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a ja głupia myslałam, że po prostu przeoczyłaś więc co prędzej wyjasniłam
Gayenka - nic nie widziałaś, nic nie widziałaś, anula nic nie pisała.....

Tak, mam.... talent do wydawania pieniędzy na kosmetyki - ale on akurat nie jest jakiś mocno ukryty, a szkoda....


Potwierdzam! masz wielki talent! Szkoda,żeby się zmarnował. Myślę, że powinnaś być personal shopperem od kosmetyków naturalnych!
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 10:04   #3531
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Aniu padłam "tego chłop nie dźwignie"

Czekam na zdjęcia zakupów, nacieszę oczka oficjalnie w liście do św Mikołaja, napiszę, że chcę w nocy wejść do Ani domu i się wymaziać kosmetykami ( i pograć z Młodą w bierki)



Potwierdzam! masz wielki talent! Szkoda,żeby się zmarnował. Myślę, że powinnaś być personal shopperem od kosmetyków naturalnych!

oj tam od razu mikołaja fatygować wpadaj teraz, bo zimą pkp stoi i ciężko dojechac
a jak mam coś co byś chciała wypróbowac to pisz po prostu - wysle Ci próbki
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-10-18 o 10:07
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 11:00   #3532
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

no i nigdy nie ma w jednym sklepie wszystkiego co chce
weszłam sobie na matique i tam jest najwięcej wszystkiego. wrzuciłam sobie do koszyka:
1. peeling marilou bio
2. olej wspaniały
3. odżywke uterkam rumiankową
4. glinke zieloną w tubie argiletz

wszystko razem 160,79 i zastanawiam sie czy kupić. jak myślicie?

chciałam jeszcze sese ale na matique nie ma to musiałabym kupić w shea.pl

ale jeszcze bym chciała kolejną tubke błotka a to tylko na biolanderze więc musze zrobić zakupy w trzech sklepach i płacić za 3 przesyłki. koszmar
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 11:05   #3533
niczka
Raczkowanie
 
Avatar niczka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
do mamus jakim kremem smarujecie pyszczyska maluchów na zimę ??
Ja smaruję Babydream'em Wind- und Wettercreme. Sprawdza się bardzo dobrze, mimo że synek ma wrażliwą buzię na zimno. Nieźle się rozprowadza jak na ochronny krem, więc odpada problem z oporem przy smarowaniu buziaka.
niczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 11:16   #3534
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość

wszystko razem 160,79 i zastanawiam sie czy kupić. jak myślicie?

chciałam jeszcze sese ale na matique nie ma to musiałabym kupić w shea.pl

ale jeszcze bym chciała kolejną tubke błotka a to tylko na biolanderze więc musze zrobić zakupy w trzech sklepach i płacić za 3 przesyłki. koszmar
Kup co będziesz sobie żałować
w shea nie ma sesy na razie!!! Będzie za ok. tydzień

Żeby nie dopłacać do kosztów przesyłki róbcie Dziewczyny wspólne zakupy To świetny patent wizazowy, przy tym inegrujący towarzysko

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
awić humor..

Oj Małgosiu, współczuję Ci bardzo.. (sama cierpię na dwie choroby autoagresywne więc wiem, jak jest wesoło.. )

Głupia wysypko-odejdź!
Odejdż wsypko

Co do autoagresji: witaj w klubie Napisz mi pw może mamy to samo
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 11:18   #3535
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
no i nigdy nie ma w jednym sklepie wszystkiego co chce
weszłam sobie na matique i tam jest najwięcej wszystkiego. wrzuciłam sobie do koszyka:
1. peeling marilou bio
2. olej wspaniały
3. odżywke uterkam rumiankową
4. glinke zieloną w tubie argiletz

wszystko razem 160,79 i zastanawiam sie czy kupić. jak myślicie?

chciałam jeszcze sese ale na matique nie ma to musiałabym kupić w shea.pl

ale jeszcze bym chciała kolejną tubke błotka a to tylko na biolanderze więc musze zrobić zakupy w trzech sklepach i płacić za 3 przesyłki. koszmar
Peeling marilou, glinka zielona i olej wspaniały - napewno warto odżywki urtekram nie miałam.
Sesa
Błotka syberyjskiego na razie nie ma - nie wiem na ile Ci to pomogło
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 11:19   #3536
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość

do mamus jakim kremem smarujecie pyszczyska maluchów na zimę ??
My mamy Sopelek FlosLeku
jest skład podany - może ktoś zerknie?? Ja go kupuję,bo jako jeden z nielicznych nie ma parafiny i całkiem się spisuje w mojej rodzinie

Muszę wkleić skład,bo się nie chce skopiować strona :

Aqua, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Isopropyl Myristate, Glycerin, Vaselinum Album, Prunus Amygdalus Dulcius Oil, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Stearyl Heptanoate, Stearyl Caprylate, Beeswax, Glyceryl Polmethacrylate, Glycoproteins, Faex, Aleurtic Acid, Propylene Glycol, Paraffinum Liquidum, Tocopheryl Acetate, Sodium Chloride, Panthenol, Parfum, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben.

Ze strony apteki doz.
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2011-10-18 o 11:21
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 11:22   #3537
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez niczka Pokaż wiadomość
Ja smaruję Babydream'em Wind- und Wettercreme. Sprawdza się bardzo dobrze, mimo że synek ma wrażliwą buzię na zimno. Nieźle się rozprowadza jak na ochronny krem, więc odpada problem z oporem przy smarowaniu buziaka.
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 11:25   #3538
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

oj tam od razu mikołaja fatygować wpadaj teraz, bo zimą pkp stoi i ciężko dojechac
a jak mam coś co byś chciała wypróbowac to pisz po prostu - wysle Ci próbki
Aaaniu bo wiesz, ja niedługo będę częstym gościem w Stolicy Wiesz, tu nie chodzi o fakt testowania, ale o tyyyle tych wszystkich pudełeczek i buteleczek w jednym miejscu
Wyślij mi próbkę Twojego optymizmu najlepiej
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Żeby nie dopłacać do kosztów przesyłki róbcie Dziewczyny wspólne zakupy To świetny patent wizazowy, przy tym inegrujący towarzysko

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------



Odejdż wsypko

Co do autoagresji: witaj w klubie Napisz mi pw może mamy to samo
Ja bym chętnie z kimś ze śląska zrobiła zakupy w Zrób sobie krem, albo na innych mazidłach.. planuje takowe w listopadzie Ale chyba jestem tu sama
Już idę na PW
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 11:27   #3539
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Idź koniecznie po podwyżkę - najlepiej z wydrukiem kosmetyków, których musisz sobie przez niego odmawiać takiego argumentu chłop nie dźwignie
Oby, oby... drukarka może też takiej dłuuugaśnej listy nie udźwignąć

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wczoraj dostałam paczkę z biolandera - wkleje razem z dobrociami z bio-beauty jak przyjdą i juz niemoge więcej zakupów robić , bo po pierwsze nie moge już wiecej wydawac na kosmetyki,a po drugie wszystko mam
Oj tak, oj tam... na pewno jest jeszcze coś czego nie masz... hie, hie

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
za nasze artystyczne dusze moja sis jest zwiazana z teatrem, ostatnio była z przedsatwieniem w turcji musiałam sie pochwalić wybaczcie - duma siostrzana mnie rozpiera
Dla Sis

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Tak, mam.... talent do wydawania pieniędzy na kosmetyki - ale on akurat nie jest jakiś mocno ukryty, a szkoda....
No widzisz
A talent w ogóle się tak o odkrywa - nagle i niespodziewanie... jak dla mnie to masz ogromny talent do zjednywania sobie ludzi. Jakieś takie fajne ciepło nawet przez Net z Ciebie emanuje

No i mam zagwozdkę: co sobie z LF wziąć???
Kusi mnie "Skrzypiące mydło" i "Mniszkowe" z nowej serii, ale nie wiem czy i które będzie dostępne do końca października.
Poza tym chcę wziąć balsam naturalny i któreś z mydełek: Białą Różę, Cedrowy Las, Migdałowy Dotyk, Żywokostowe (głównie dla Małża), Orzeźwiające Maroko, Świeży Balsam albo któreś cytrusowe na zimę...

Wszystkiego kupić nie mogę... trzeba wybierać... miałyście któreś z nich? Podzielicie się wrażeniami?
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 11:29   #3540
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Kup co będziesz sobie żałować
w shea nie ma sesy na razie!!! Będzie za ok. tydzień
Ja w shea kupiłam sese w niedzielę-może drapnęłam ostatnią.

Anuś a Ty dostałaś maila od nich,że wysyłka poszłaBo dzisiaj wtorek i cisza z ich strony.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.