Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-18, 17:24   #2521
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

heh a mi się nie chce malować i dobrze mi z tym
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 18:07   #2522
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Mi to się strasznie nic nie chce...
odrost gigantyczny i brak pomysłu co dalej
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 19:09   #2523
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Odp: Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez anjali_ravenly Pokaż wiadomość
Variance - super włosy a i twarz śliczna że Ci nawet makijaż niepotrzebny

myha618 -
Jaskółka przepiękna, a co do koloru to ten bordo Ci bardzo pasuje

SceneQueene - bez makijażu to ja ostatni raz byłam chyba z 10 lat tamu na ulicy :P Więc nie czuj się odosobniona
Ojej dziekuje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 19:21   #2524
Jellie
Przyczajenie
 
Avatar Jellie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez kaludia91 Pokaż wiadomość
pytałam już kiedyś tutaj o niego i się nie dowiedziałam, ale Mysia (kokardka-mysi.blogspot.com) powiedziała że to jest 7.5
Wiem, stąd mam to zdjęcie, ale nie pamiętałam właśnie odpowiedzi :P
Nie wydaje mi się, żeby to był ten odcień, podają 7,5 jako czerwony blond, czyli powinien wyjść raczej jasny?
Jellie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 19:31   #2525
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Jellie Pokaż wiadomość
Wiem, stąd mam to zdjęcie, ale nie pamiętałam właśnie odpowiedzi :P
Nie wydaje mi się, żeby to był ten odcień, podają 7,5 jako czerwony blond, czyli powinien wyjść raczej jasny?
raczej nie, zobacz np ten w załączniku to 7.44.

dziewczyny, niedługo farben time! zdecydowałam się na allwaves 0.6
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f2f48fe6b846abb421816b59b16a.jpg (11,1 KB, 16 załadowań)
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 19:34   #2526
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez kaludia91 Pokaż wiadomość
raczej nie, zobacz np ten w załączniku to 7.44.

dziewczyny, niedługo farben time! zdecydowałam się na allwaves 0.6
u mnie tez niedlugo... haha
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 20:36   #2527
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Przyczajam się do lastrady 10.60 w ogóle wiecie co, ludzie u mnie w mieście reagują na sprane czerwone włosy w kierunku różu jak na jakieś ufo
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-18, 21:05   #2528
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Przyczajam się do lastrady 10.60 w ogóle wiecie co, ludzie u mnie w mieście reagują na sprane czerwone włosy w kierunku różu jak na jakieś ufo
hahah no coty,
To ja mam wrażenie że cały czas na mnie ludzie jak na ufo patrzą albo zapierdzielam z okularami typu "muchy" plus włosy oczo*** albo wyblakłe rudo różowo z odrostem cośTAM HEHE jednym słowem ja nigdy nie wyglądam " normalnie" to pojęcie względnie u mnie także nie przejmuj się
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 00:38   #2529
Margharett_Agness
Raczkowanie
 
Avatar Margharett_Agness
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 136
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cześć dziewczyny,

Dzisiaj eksperymentowałam z farbą Farouk Chi Ionic, odcień 8RR czyli czerwień z poziomu średniego blondu. Sam odcień na długości wyszedł zjadliwy, tzn. taki sobie, nie jakiś brzydki, ale liczyłam na bardziej wyrazisty efekt. Farba jednak (z oxydantem 6%) nie złapała mi odrostów (trzymałam tylko ok. 25 minut, bo farba na łbie przeszła w brąz i przestraszyłam się, że mnie przyciemni, a wtedy znowu rozjaśniacz na całość łba ).
Odrosty są miesięczne, jakiś centymetr, może trochę więcej - nie ma jeszcze dramatu, bo przy krótkich włosach odrosty się aż tak nie rzucają w oczy, ale prędzej czy później będę musiała je zafarbować. Pytanie tylko jak rozjaśnić same odrosty tak, żeby czerwona farba je łapała?

A może macie jakiś sprawdzony sposób na utrzymanie oczo...nej czerwieni a'la znak stopu vel rihanna?
__________________
Żonka i mama

Zapuszczam włosy od: Grudzień 2012
Margharett_Agness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 00:45   #2530
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Margharett_Agness Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

Dzisiaj eksperymentowałam z farbą Farouk Chi Ionic, odcień 8RR czyli czerwień z poziomu średniego blondu. Sam odcień na długości wyszedł zjadliwy, tzn. taki sobie, nie jakiś brzydki, ale liczyłam na bardziej wyrazisty efekt. Farba jednak (z oxydantem 6%) nie złapała mi odrostów (trzymałam tylko ok. 25 minut, bo farba na łbie przeszła w brąz i przestraszyłam się, że mnie przyciemni, a wtedy znowu rozjaśniacz na całość łba ).
Odrosty są miesięczne, jakiś centymetr, może trochę więcej - nie ma jeszcze dramatu, bo przy krótkich włosach odrosty się aż tak nie rzucają w oczy, ale prędzej czy później będę musiała je zafarbować. Pytanie tylko jak rozjaśnić same odrosty tak, żeby czerwona farba je łapała?

A może macie jakiś sprawdzony sposób na utrzymanie oczo...nej czerwieni a'la znak stopu vel rihanna?
Na litość boską, przecież o tym jest cały wątek i te tematy zostały omówione już tysiąc razy.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 05:48   #2531
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Margharett_Agness Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

Dzisiaj eksperymentowałam z farbą Farouk Chi Ionic, odcień 8RR czyli czerwień z poziomu średniego blondu. Sam odcień na długości wyszedł zjadliwy, tzn. taki sobie, nie jakiś brzydki, ale liczyłam na bardziej wyrazisty efekt. Farba jednak (z oxydantem 6%) nie złapała mi odrostów (trzymałam tylko ok. 25 minut, bo farba na łbie przeszła w brąz i przestraszyłam się, że mnie przyciemni, a wtedy znowu rozjaśniacz na całość łba ).
Odrosty są miesięczne, jakiś centymetr, może trochę więcej - nie ma jeszcze dramatu, bo przy krótkich włosach odrosty się aż tak nie rzucają w oczy, ale prędzej czy później będę musiała je zafarbować. Pytanie tylko jak rozjaśnić same odrosty tak, żeby czerwona farba je łapała?

A może macie jakiś sprawdzony sposób na utrzymanie oczo...nej czerwieni a'la znak stopu vel rihanna?
Kochana przerabiała to chyba każda z nas... te zwykłe farby właśnie na poziomach blondu ktore wlasnie na blondach mega super wychodzą, przewaznie odrostu ciemniego nie złapią, nie męcz ich teraz już zostaw.. za 3-4 tygodnie sobie pofarbujesz

enn ma racje swoja drogą cały wątek o tym gadamy.., pianki, odzywki, ograniczanie sls..

No a ja chce koleżanke namówić może dziś albo przy następnym myciu mi pofarbuje odrost

w ogóle tym mieszkasz w niemczech nie? nie chcesz moze oleju kokosowego ? mam też do oddania zlewke kallosa al latte
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-19, 08:04   #2532
Margharett_Agness
Raczkowanie
 
Avatar Margharett_Agness
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 136
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Oesu enn_ wyobraź sobie, że zanim w ogóle dołączyłam do czerwonowłosych, przeczytałam cały ten wątek od deski do deski.
I nie, nie znalazłam odpowiedzi na to która farba da taki efekt, oprócz tego, że bez farb profesjonalnych nie da się go uzyskać.

SugarbabyLove - dzięki
Ja wiem, że cały wątek o tym gadamy, ale pierwszy raz ktoś ma z tego powodu srakę. A była już mowa o piankach 1500 razy i jak ktoś pisał o venicie 1501-wszy raz to było ok.
__________________
Żonka i mama

Zapuszczam włosy od: Grudzień 2012
Margharett_Agness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 08:28   #2533
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Margharett_Agness Pokaż wiadomość
Oesu enn_ wyobraź sobie, że zanim w ogóle dołączyłam do czerwonowłosych, przeczytałam cały ten wątek od deski do deski.
I nie, nie znalazłam odpowiedzi na to która farba da taki efekt, oprócz tego, że bez farb profesjonalnych nie da się go uzyskać.

SugarbabyLove - dzięki
Ja wiem, że cały wątek o tym gadamy, ale pierwszy raz ktoś ma z tego powodu srakę. A była już mowa o piankach 1500 razy i jak ktoś pisał o venicie 1501-wszy raz to było ok.
noo masz racje, moge powiedzieć że mi chyba najfajniejsza cZysta czerwien wychodziła po tonerze directionsa.. allwaves i scandic są OK ale jak dasz na wyblakły rudy np poppy,pillarbox czy vermillion to wychodzi czysta czerwien, mi bynajmniej pamiętam że wyszła. nie wiem dlaczego teraz nie chce mi wyjść, zawsze jest odcień różu albo rudośći.. czysta czerwień teraz- po tym jak na jakiś czas na brąz byłam ciężko mi do niej wrócić. teraz mam coś różowo czerwono rudego z odrostem
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 08:51   #2534
Margharett_Agness
Raczkowanie
 
Avatar Margharett_Agness
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 136
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

No właśnie póki robiłam pillarboxem to było ok. W sumie teraz też jest w miarę ok, ale muszę jeszcze zobaczyć włosy w słońcu żeby sprawdzić dokładnie prawdziwy odcień, bo w domu to wiadomo - trochę przekłamany kolor. Martwię się tylko tym, że skoro utleniacz 6% nie dał rady złapać mi odrostów, to powinnam chyba kombinować z 9-tką na odrosty albo z wcześniejszym ich rozjaśnianiem przed nałożeniem farby...
Zdziwiłam się, bo jak rozjaśniałam do blondu to większość drogeryjnych farb rozjaśniających dawała odrostom radę.
A wiesz, nie mam doświadczenia z robieniem samych odrostów (zawsze po prostu kładłam farbę na całość i łapało) i boję się, że wyjdzie mi ombre na moich krótkich włosach - rozjaśnią się nie tylko odrosty, ale też częściowo czerwone włosy. Nie bardzo wiem jak to technicznie rozpracować, żeby kolor był równy...
__________________
Żonka i mama

Zapuszczam włosy od: Grudzień 2012
Margharett_Agness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 08:53   #2535
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Margharett_Agness Pokaż wiadomość
No właśnie póki robiłam pillarboxem to było ok. W sumie teraz też jest w miarę ok, ale muszę jeszcze zobaczyć włosy w słońcu żeby sprawdzić dokładnie prawdziwy odcień, bo w domu to wiadomo - trochę przekłamany kolor. Martwię się tylko tym, że skoro utleniacz 6% nie dał rady złapać mi odrostów, to powinnam chyba kombinować z 9-tką na odrosty albo z wcześniejszym ich rozjaśnianiem przed nałożeniem farby...
Zdziwiłam się, bo jak rozjaśniałam do blondu to większość drogeryjnych farb rozjaśniających dawała odrostom radę.
A wiesz, nie mam doświadczenia z robieniem samych odrostów (zawsze po prostu kładłam farbę na całość i łapało) i boję się, że wyjdzie mi ombre na moich krótkich włosach - rozjaśnią się nie tylko odrosty, ale też częściowo czerwone włosy. Nie bardzo wiem jak to technicznie rozpracować, żeby kolor był równy...
hmm no na krótkich włoskach to może być cięzko sam odrost chwycić...

ja też muszę teraz 9 % odrost robić bo mi 6 coś nie chce łapać...
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 09:02   #2536
Margharett_Agness
Raczkowanie
 
Avatar Margharett_Agness
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 136
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

No właśnie... No chyba, żeby po prostu nie przejmować się odrostami i jechać na samym tonerze, a co 3-4 mies. rozjaśnianie całości i farba? Wypadną mi kłaki?
__________________
Żonka i mama

Zapuszczam włosy od: Grudzień 2012
Margharett_Agness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 09:11   #2537
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

hej dziewczyny zdecydowałam się na allwaves 0.6 gp, w załączniku dodaję zdjęcia jakie mam włosy teraz i jakie mniej więcej chciałabym mieć, potrzebuję pomocy z doborem oksy, chodzi mi przed wszystkim o to żeby odrost nie wyszedł mi bardziej oczo☠☠☠ny niż reszta i żeby nie były za ciemne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02626.jpg (60,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02628.jpg (71,7 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02551.jpg (90,8 KB, 29 załadowań)
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 09:16   #2538
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Margharett_Agness Pokaż wiadomość
No właśnie... No chyba, żeby po prostu nie przejmować się odrostami i jechać na samym tonerze, a co 3-4 mies. rozjaśnianie całości i farba? Wypadną mi kłaki?
ja miałam okres że co 3-4 tyg farbowałam całość.. nie wypadły mi.. ale były mocno przesuszone i konce zniszczone musiałam wtedy pratycznie co 2 miesiące dużo konców ścinać.. teraz gdy się troche odratowały jest o wiele lepiej ale nadal są lekko przesuszone ale to po farbowaniu normalka..
no ja myśle że farbowanie samego odrostu co 3-4 tyg jest OK.. reszte mozna właśnie pianką czy tonerem robić. a całość np prepigmentacją potraktować co 3 miesiące ja taki mam plan a że robiła pre pig. niedawno teraz sobie tylko odrost machnę

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kaludia91 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny zdecydowałam się na allwaves 0.6 gp, w załączniku dodaję zdjęcia jakie mam włosy teraz i jakie mniej więcej chciałabym mieć, potrzebuję pomocy z doborem oksy, chodzi mi przed wszystkim o to żeby odrost nie wyszedł mi bardziej oczo☠☠☠ny niż reszta i żeby nie były za ciemne
mi sie wydaje że spokojnie 6 da rade ale zobaczymy co inne dziewczyny powiedza
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 12:39   #2539
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Hej dziewczyny, dawno nie zaglądałam.

Chciałam wam tylko powiedziec, że już nie jestem czerwona. Od niedawna jestem ciemno-brązowa

Ale zajrzałam tu głównie z myślą o kobietkach z Niemiec, bo chce wam polecić fajna odżywkę, tórej używam już od jakiegoś czasu. Po tym co moje włosy przeszły przez ostatni miesiąc podczas schodzenia z czerwieni - ta odzywka jako jedyna daje sobie rade z moimi włosami. Dlatego chciałam się podzielić ta wiadomością. Może se którejś z was równiez spodoba.
Tu jest link do odżywki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg alverde2.jpg (22,9 KB, 7 załadowań)
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-19, 13:00   #2540
Margharett_Agness
Raczkowanie
 
Avatar Margharett_Agness
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 136
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Kaludia - ja tam się nie znam, sama mam podobny problem... Ale na takich długich włosach łatwo jest pofarbować tylko kawałek, więc po prostu nakładałabym farbkę najpierw na ciemniejsze, żeby dłużej na nich pobyła, a po jakiś 10-15 min na resztę. I też myślę, że 6% będzie oki
__________________
Żonka i mama

Zapuszczam włosy od: Grudzień 2012
Margharett_Agness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 13:17   #2541
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, dawno nie zaglądałam.

Chciałam wam tylko powiedziec, że już nie jestem czerwona. Od niedawna jestem ciemno-brązowa

Ale zajrzałam tu głównie z myślą o kobietkach z Niemiec, bo chce wam polecić fajna odżywkę, tórej używam już od jakiegoś czasu. Po tym co moje włosy przeszły przez ostatni miesiąc podczas schodzenia z czerwieni - ta odzywka jako jedyna daje sobie rade z moimi włosami. Dlatego chciałam się podzielić ta wiadomością. Może se którejś z was równiez spodoba.
Tu jest link do odżywki
Ja mialam z tej serii i z serii czerwonej szampon i odzywkę, odzywka OK ale szampon bez rewelacji, to już ten dla dzieci z babylove jest lepszy

Margharett- oo wlasnie no najlepiej pierw ciemniejsze partie farbo0wac a na koncu te jasne ..
A ja jestem wlasnie po farbowaniu odrostu.. kurcze dziś zafundowałam włosom totalne przesuszenie.. ojj bedą się kurować przy następnym myciu olejami i maskami.. ponieważ mialam tylko 2 h czasu tzn moja kolezanka tyle miala zeby mi machnąć odrost i je wysuszyć także zanim odrost byl pokryty to 30 minut potem 3o minut czekania a potem że ja też musiałam na 13 do przedszkola leciec po dziecko to szybko suszarka i prostownica w ruch... wiem wiem.. niedobra jestem ale to byla tzw. awaryjna sytuacja farby 90 ml stykło na odrost i zostało jeszcze to rosmarowałyśmy na reszte.. farba na 9% bo odrost mega ciemny.. normalnie mnie piekła w głowe.. trzymałam mniej niż te 30min.. a kolor... kurde przy odroscie czerwono- rudy!! ta farba chyba taka mocna.. ja jej kiedyś użyłam ale na 6% i nie szczypiala i wyszła coś a 'la allwaves wpadająć w róż lekko.. nie wiem jak z kondycją na razie w dotyku nie są złe, konce troche suche, ale całość lekko naoliwkowałam po myciu przy prostowaniu.. fotki jakieś porobie i dodam później..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 13:50   #2542
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
[B]Ja mialam z tej serii i z serii czerwonej szampon i odzywkę, odzywka OK ale szampon bez rewelacji, to już ten dla dzieci z babylove jest lepszy
Szamponu nie kupowałam, więc nie moge się wypowiedzieć. Ale odżywka jest cudowna Jak dla mnie najlepsza z drogeryjnych.
Szamponu uzywam z Loreal do farbowanych z linii profesjonalnej. Ale żeby cudowny był, to powiedziec nie mogę.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 14:02   #2543
anjali_ravenly
Przyczajenie
 
Avatar anjali_ravenly
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Margharett_Agness Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

Dzisiaj eksperymentowałam z farbą Farouk Chi Ionic, odcień 8RR czyli czerwień z poziomu średniego blondu. Sam odcień na długości wyszedł zjadliwy, tzn. taki sobie, nie jakiś brzydki, ale liczyłam na bardziej wyrazisty efekt. Farba jednak (z oxydantem 6%) nie złapała mi odrostów (trzymałam tylko ok. 25 minut, bo farba na łbie przeszła w brąz i przestraszyłam się, że mnie przyciemni, a wtedy znowu rozjaśniacz na całość łba ).
Odrosty są miesięczne, jakiś centymetr, może trochę więcej - nie ma jeszcze dramatu, bo przy krótkich włosach odrosty się aż tak nie rzucają w oczy, ale prędzej czy później będę musiała je zafarbować. Pytanie tylko jak rozjaśnić same odrosty tak, żeby czerwona farba je łapała?

A może macie jakiś sprawdzony sposób na utrzymanie oczo...nej czerwieni a'la znak stopu vel rihanna?
Ja Farbą Farouk Chi Infra RR mocno rozjaśniającą wychodziłam z czarnych i było całkiem nieźle ale jak potem kupiłam tą samą tylko nie rozjaśniającą to zupełnie inny kolor i jakość, więc może to wina farby bardziej, ze Ci odrosty nie złapały. ;/
__________________
Zaczynam o siebie dbać
Koniec z nadwagą
Zapuszczam zdrowe włosy
!! Podobam się sobie !!

http://anjaliravenly.wordpress.c om
anjali_ravenly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 14:10   #2544
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Tego farouka widziałam raz na ebay i sie zastanawialam ja wychodzi..

dodaje moje fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg odrost wlos.jpg (80,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolorrr.jpg (47,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kokokolor 2.jpg (52,8 KB, 25 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 14:24   #2545
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Tego farouka widziałam raz na ebay i sie zastanawialam ja wychodzi..

dodaje moje fotki
Faktycznie zrudziały odrost coś. Ale za to reszta jaki ma piękny odcień.
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 14:34   #2546
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Sugar, ja też mam ostanio problemy z łapaniem odrostu ale kolorek ogólnie boski przypomnij czym farbowałaś
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 15:31   #2547
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Sugar, ja też mam ostanio problemy z łapaniem odrostu ale kolorek ogólnie boski przypomnij czym farbowałaś
goldwell Topchic Effects RED
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Goldwell-Top-Chic-Effects.jpg (13,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG2115.jpg (32,5 KB, 23 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2013-04-19 o 15:32
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 15:34   #2548
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Faktycznie zrudziały odrost coś. Ale za to reszta jaki ma piękny odcień.
noo kolor fajny choc rdzawy miejscami
haha twoj blog jest fajny
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 16:11   #2549
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
noo kolor fajny choc rdzawy miejscami
haha twoj blog jest fajny
Haha, dzięki. Tylko jakoś coś nie mam weny nic nowego wytworzyć ostatnio.
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 16:26   #2550
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez kaludia91 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny zdecydowałam się na allwaves 0.6 gp, w załączniku dodaję zdjęcia jakie mam włosy teraz i jakie mniej więcej chciałabym mieć, potrzebuję pomocy z doborem oksy, chodzi mi przed wszystkim o to żeby odrost nie wyszedł mi bardziej oczo☠☠☠ny niż reszta i żeby nie były za ciemne
6 na spokojnie powinna dać radę.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 16:06:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:43.