Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-19, 06:03   #541
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

u mnie ostatnio nie wypalił pomysł z kontrolowanym wyciskaniem, czyli wyciśnięciem jednego i pośpiesznym odejściem od lustra, na początku sie udawało później nie potrafiłam na czas odejść, tak zmasakrowałam sobie policzki, na których żadko mi cos wyskakuje, ale patrzyłam przy lustrze i patrzyłam, aż cisnęłam w jakiś punkcik i zrobiłam sobie straszne plamy i goi sie teraz to ponad tydzień
jak z tym skończyć nie mam pojęcia chyba żeby wszystkie lustra z domu wynieść, jedyne wyjście chyba
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-19, 08:17   #542
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

a ja ruszylam kilka zaskornikow na czole, bo nie moglam juz na nie patrzec. mam dzis czerwone plamki, ale mam nadzieje, ze jutro bedzie lepiej. same sie o to prosily .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-26, 11:07   #543
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

cos dlugo zadna z was dziewczynki sie nie odzywa . albo jest tak dobrze u was albo wrecz odwrotnie . naszukalam sie naszego watku, byl dopiero na szostej stronie. oj zaniedbalysmy nasz watek kobietki . a moze to i dobrze, bo to znaczy ze nie wyciskamy .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-26, 11:15   #544
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Heh nie pociesze Cie Przez długi czas nie wyciskałam wogóle, ale wczoraj nie wytrzymałam i teraz mam na policzku wielka czerwoną gulke (normalnie nerwy mi puściły na godzine przed wyjściem do dermatologa ), ale to tylko pojedynczy przypadek więc już więcej nie bede... teraz siedze z buzią całą zasmarowaną maścią żeby sie szybko goiło
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-26, 11:38   #545
Aneta(anecia)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 315
Wink Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Cytat:
Napisane przez Durga
Heh nie pociesze Cie Przez długi czas nie wyciskałam wogóle, ale wczoraj nie wytrzymałam i teraz mam na policzku wielka czerwoną gulke (normalnie nerwy mi puściły na godzine przed wyjściem do dermatologa ), ale to tylko pojedynczy przypadek więc już więcej nie bede... teraz siedze z buzią całą zasmarowaną maścią żeby sie szybko goiło

z jaką maścią?? ja potrzebuje super szybko działajacy środek na dopiero co wyciśnietęgo pryszczakalol chyba że lepiej to zostawić w spokoju i niczym nie maziać??...qrde a ja mam takiego pecha że mi sie ranki po "wybrykach"bardzo bardzo długo goja
Aneta(anecia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-26, 11:44   #546
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Ja posmarowałam Chlorocyclinum 3% (dermatolog mi przepisał do samrowania na dzień jak siedze w domu bo jest bardzo tłusta i ostro żółta) - szczerze mówiąc podejrzewam, że to działa na zasadzie homeopatii (?) , ale wole posmarować i żyć ze świadomością , że coś robie niż niczym nie samrować i głowić sie w jakim czasie samo sie zagoi
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-26, 11:47   #547
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

no wlasnie najgorsze to te "ranki" po tym duszeniu. mi tez bardzo wolno sie goja takie zmiany. ja smaruje metronidazolem.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-26, 13:59   #548
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
cos dlugo zadna z was dziewczynki sie nie odzywa . albo jest tak dobrze u was albo wrecz odwrotnie . naszukalam sie naszego watku, byl dopiero na szostej stronie. oj zaniedbalysmy nasz watek kobietki . a moze to i dobrze, bo to znaczy ze nie wyciskamy .

u mnie w sumie lepiej (odpukac!!!) tylko zaczelam sie wczoraj dobierac do zaskornika na brodzie, musze pamietac zeby tego nie robic ! A ogolnie, zmienilam zel do twarzy i tonik na mydlo protex, wszystko ladnie mi poschodzilo , czolo sie gladkie zrobilo (gdyby tylko nie te przebarwienia) . Troche mnie teraz to mydlo przesuszylo, wiec kupilam sobie kostke seba-med bez zawartosci mydla i jest lepiej. W kazdym razie, do wczoraj dlugo jak na mnie nic nie dotykalam i jest o wiele lepiej, wiec juz tego robic nie bede. Mam nadzieje, ze nie zapesze aha, i odstawilam wszystkie masci leczace, wysuszajace,itd, ewentualnie tylko dermalibour miejscowo
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-26, 14:10   #549
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

@ska jak milo slyszec, ze jest lepiej u ciebie . ja tez staram sie nie grzebac przy buzce .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-26, 15:11   #550
madziaaakk
Rozeznanie
 
Avatar madziaaakk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
GG do madziaaakk
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

a ja wlasniedorwalam sie do mojej twarzy!! bosh jaka ja jestem glupia .... zaraz ide na angielski i jak ja bede wygladac!! debil ze mnie
madziaaakk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-26, 16:05   #551
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
@ska jak milo slyszec, ze jest lepiej u ciebie . ja tez staram sie nie grzebac przy buzce .
dzieki dobrze ze tez nie ruszasz, tak trzymac!!! zaczynam wierzyc, ze mozna przestac
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-26, 17:04   #552
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

mnie tez sie nie udaje nie dzubac buzki.Wczoraj w ramach zlosci narobilam sobie plam na czole Jestem taka zla na siebie!!!!Ale coz kiedys w koncu znikna. Najgorsze jast to ze mam taka zmeczona skore i zupelnie nie wiem jak ja odzywic Ciagle smaruje buzka kremami nawilzajacymi ale nie pomagaja
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-26, 17:42   #553
Madzia K
Raczkowanie
 
Avatar Madzia K
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kuba ;)
Wiadomości: 52
GG do Madzia K
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Ja juz od tygodnia lecze swoja buzke, mialam pelno strupkow ,blizn i nowych krostek.Przez caly tydzien ,raz dziennie uzywalam pilingu do twarzy St Ives,na blizny Contratubex a na nowe krostki maseczki z glinka (ale tylko na krostki).Teraz widac juz duza poprawe ,co prawda bardzo staram sie powstrzymac od wyciskania ale same wiecie jakie to jest trudne i czasami zdarzy mi sie jakas jedna wycisac.Jak juz calkowicie wylecze buzka to bede uzywac kremu brazujacego albo samoopalacza zeby dodac jej troche kolorkow bo jestem starsznie blada.Mam nadziej ,ze uda mi sie wytrwac .
A wam kochane wizazanki zycze powodzenia i wytrwalosci
Trzeba byc twardym a nie mietkim
Buziaczki
__________________
życiem rządzą przypadki, zbiegi okoliczności i nieoczekiwane zwroty akcji
Madzia K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-26, 21:35   #554
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Dziś wycisnęłam zaskórnika... Ale taki mały, lekko zaczerwienoną mam buzię. W sumi coś tam ciągle dziabię. Ale delikatnie, ż ennawet nie widać. Jutro mam kwasy. Fluid mi bardzo pomaga, wszystkie zmiany ropne przeszły, buzię mam już fajną... ale NAJGORSZE !!! pogryzłam całe paznokcie. 9 miesięcy nic nie robiłam, miałam szpony, niczym tipsy. A dziś.... we krwi... Aż bolą, nie mogę trzymać długopisu, ba...nawet się podrapać nie mam czym. Wszystko przez sesję i egzaminy. Ale paznokcie to chyba mniejsze zło niż bym miała drapać skórę. Teraz to na bank nie wycisnę. Bo nie mam czym....
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 13:02   #555
antonina
Przyczajenie
 
Avatar antonina
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 28
Unhappy Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Witam.
Niestety mam to samo.Wieczne masakrowanie swojej twarzy,a przez to dużo zaskórników i pryszczy i tak w kółko.W dodatku obgryzam paznokcie.Ludzie, to wszystko z nerwów i z braku samoakceptacji.Uważam się za brzydką...Smutne,ale prawdziwe.To samookaleczanie własnej twarzy to w moim przypadku wstrętny nałóg.Wyglądam źle,czuję się źle.Ista rozpacz...
Ale mam doła dziś...Już zdążyłam się powyciskać.potem siadłam na neta w celu poszukania jakiegos ratunku dla mnie.I znalazłamto forum.Mam nadzieję,ze dam radę wyeliminowac te wstretne obgryzanie i wyciskanie.Będzie ciężko,gdyż już nie raz próbowałam...Ale chyba kiedyś nastanie ten dzień-dzień zwycięstwa.
Pozdrawiam Kochane.
antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 13:34   #556
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

najlepiej po kapieli czy prysznicu nie patrzec w lustro.. a potem nalozyc szybko jakis kremik z kwasami albo masc albo maseczke itp. itd. zeby nie ruszac.. a w dzien.. zrobic sobie szybko makijaz zeby zawsze cos miec na twarzy.. i zeby nie bylo mowy o ruszaniu
wiem, ze latwo gadac.. ale mi sie z tego narazie.. udalo wyleczyc.. wlasnie dzieki temu co napisalam wyzej..
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 14:43   #557
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Cytat:
Napisane przez antonina
Witam.
Niestety mam to samo.Wieczne masakrowanie swojej twarzy,a przez to dużo zaskórników i pryszczy i tak w kółko.W dodatku obgryzam paznokcie.Ludzie, to wszystko z nerwów i z braku samoakceptacji.Uważam się za brzydką...Smutne,ale prawdziwe.To samookaleczanie własnej twarzy to w moim przypadku wstrętny nałóg.Wyglądam źle,czuję się źle.Ista rozpacz...
Ale mam doła dziś...Już zdążyłam się powyciskać.potem siadłam na neta w celu poszukania jakiegos ratunku dla mnie.I znalazłamto forum.Mam nadzieję,ze dam radę wyeliminowac te wstretne obgryzanie i wyciskanie.Będzie ciężko,gdyż już nie raz próbowałam...Ale chyba kiedyś nastanie ten dzień-dzień zwycięstwa.
Pozdrawiam Kochane.
Ja kiedyś jak byłam młodsza i bardzo się odchudzałam i przejmowałam swoją wagą to był taki cykl: ćiwczyam, głodziłam się, pękałam zjadałam batonika, gryzłam paznokcie i wyciskałam twarz. Potem siadałam mówiłam sobie " jestem do niczego, trochę pobeczałam i zaczynaam wszystko "od nowa" ".... Teraz na szczęście mi to minęło. Nie przejmuję się swoją wagą, raczej nie mam kompleksów, jestem zadowolona z siebie (czasami nawet przesadnie ) Rzadziej niż kiedyś drapię buzię, a jak już coś cisnę to nie do takiej postaci, jak kiedyś. A paznokci nie gryzłam długo. Nie wiem co mi wczoraj odbiło.... sama się sobie zastanawiam.. Ale najważniejsze... : samoakceptacji można się nauczyć. Można się wyzbyć kompleksów, przałamać nieśmiałość. Też kiedyś byłam znerwicowana, zakompleksiona i stale się shizowałam... Teraz to jak podrapię skórę to głownie, bo mnie wkurzają sterczące zaskórniki a nie moja osoba Ty też dasz radę...
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-27, 14:54   #558
antonina
Przyczajenie
 
Avatar antonina
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 28
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Cytat:
Napisane przez miiee
Ja kiedyś jak byłam młodsza i bardzo się odchudzałam i przejmowałam swoją wagą to był taki cykl: ćiwczyam, głodziłam się, pękałam zjadałam batonika, gryzłam paznokcie i wyciskałam twarz. Potem siadałam mówiłam sobie " jestem do niczego, trochę pobeczałam i zaczynaam wszystko "od nowa" ".... Teraz na szczęście mi to minęło. Nie przejmuję się swoją wagą, raczej nie mam kompleksów, jestem zadowolona z siebie (czasami nawet przesadnie ) Rzadziej niż kiedyś drapię buzię, a jak już coś cisnę to nie do takiej postaci, jak kiedyś. A paznokci nie gryzłam długo. Nie wiem co mi wczoraj odbiło.... sama się sobie zastanawiam.. Ale najważniejsze... : samoakceptacji można się nauczyć. Można się wyzbyć kompleksów, przałamać nieśmiałość. Też kiedyś byłam znerwicowana, zakompleksiona i stale się shizowałam... Teraz to jak podrapię skórę to głownie, bo mnie wkurzają sterczące zaskórniki a nie moja osoba Ty też dasz radę...
Oby.Dziękuję za słowa otuchy
antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-28, 19:11   #559
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Cytat:
Napisane przez blue18
najlepiej po kapieli czy prysznicu nie patrzec w lustro.. a potem nalozyc szybko jakis kremik z kwasami albo masc albo maseczke itp. itd. zeby nie ruszac.. a w dzien.. zrobic sobie szybko makijaz zeby zawsze cos miec na twarzy.. i zeby nie bylo mowy o ruszaniu
wiem, ze latwo gadac.. ale mi sie z tego narazie.. udalo wyleczyc.. wlasnie dzieki temu co napisalam wyzej..
tez tak myślę, ja musze coś nakładac żeby nie było widać zwłaszcza po kąpieli lub przed nią
dziś mama mi nawyciskała bo jej sie nudziło, a ja niby taka nieporadna nie powiedziałam nie
i tak że sama później podociskałam, naskórek poraniłam jeszcze bardziej
i się załatwiłam
najlepiej jak nie mam czasu albo siły żeby sie przyglądac w lustrze to wtedy jest fajnie i nic nie kusi
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-02, 23:02   #560
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

No i wczoraj nie wiem co mi odbiło tymi poobgryzanymi placami chciałam powyciskać twarz, ale po kwasach nie da sie wycisnac, weic jedyni co to sobie zdrałam naskórek. Teraz mi się robią ropniaki, bo coś wprowadziłam w skórę, poza tym jestem czerwona na maxa. Pięknie pięknie... Teraz to na pewno wylądam lepiej.....
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 09:41   #561
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

mnie tez wczoraj cos podkusilo!! i chociaz wiem, ze na policzkach ruszac nie moge bo mam strasznie wrazliwe, to oczywiscie musialam ruszyc. I teraz mam czerwone placki i pewnie dlugo beda widoczne. No cholerka...
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 11:19   #562
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

ja narazie daję sobie radę, to nie znaczy że nie wyciskam wcale, bo wyciskam, ale już mniej i takie które widze ze wyjdą i nie podrażnię skóry i naskórek nie ucierpi do krwi co często się zdażało,
jest dobrze chyba dlatego że nie chce mi sie stac przed lustrem bo stałam się okropnie leniwa
na regulację brwi ide do kosmetyczki żeby za długo nie wpatrywac się w lustro i "niechcący" czegoś nie przycisnąć łapami
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 13:29   #563
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Witam Dziewczyny
Chyba przydałaby się jakaś terapia grupowa, bo ten wątek zamienia się w istną ścianę płaczu.
Proponuję wrócić do starej zadady że jak ruszamy to nie piszemy tutaj. Wtedy każda niech pochwali się że "była grzeczna", a tak to wydaje się napędzaniem do 'grzechu'
Pozdrawiam
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 14:24   #564
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

a to ja sie moge pochwalić że jestem "względnie" grzeczna z lenistwa ale grzeczna
polecam lenistwo do tego stopnia że nie chce sie podejść do lustra i czarne błoto Apisu nakładac wtedy gdy coś korci bo wtedy nie widac syfków ani twarzy, a później twarz dobrze wygląda po zmyciu błotka moje nowe odkrycie i jestem zadowolona
kto był jeszcze grzeczny?
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 14:31   #565
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

no ja tez bylam grzeczna . nie stoje przed lustrem i nie szukam. za dwa-trzy dni koncze jesc antybiotyk doustny i potem to pewnie bede wam marudzic dziewczynki, oj jak ja sie boje .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-03, 19:12   #566
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Cytat:
Napisane przez .:aniah:.
Witam Dziewczyny
Chyba przydałaby się jakaś terapia grupowa, bo ten wątek zamienia się w istną ścianę płaczu.
Proponuję wrócić do starej zadady że jak ruszamy to nie piszemy tutaj. Wtedy każda niech pochwali się że "była grzeczna", a tak to wydaje się napędzaniem do 'grzechu'
Pozdrawiam
wątpię, czy jest napędzaniem.... Szczególnie, że ja znacznie rzadziej ruszam a jesli ruszę, to już sukcesywnie. Po co pisać codziennie, że się nie ruszało. Czasami można i z pół roku nic nie ruszać i jednego dnia coś odbije i twarz czerwona. Myślę, że ważniejsze jest wspierać się jak juz nabroiłyśmy i wyglądamy jak salamandry... Wtedy przychodzą załamki i złośćna siebie a ten wątek staje się bardzo pomocny. Bo jak jest dobrze to wątek odchodzi w zapomnienie... Berdziej mi się wydaje, ze tu to jest rodzajen "wsparcia" niczym odchudzające się na fitnesie
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 05:59   #567
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

ja mam jegnego takiego wulkana giganta na nosie, czerwony jest troche, ale nie chce go wyciskac bo wiem że nie wyjdzie, jak go dotkne to mój nos to będzie purchawa gigantus
trzymam się raźno posiedze tutaj zamiast siedzieć przed lustrem
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 14:01   #568
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

a u mnie masakra policzkowa trwa. I jestem szczegolnie na siebie wkurzona, bo gdybym nie ruszala, to policzki mialabym bezproblemowe calkiem. A ja nie moge darowac zadnemu zaskornikow ! Ale sie wkurzylam, wczoraj ruszylam jednego na ktorego sie juz dlugo czailam, ale balam sie ze bedzie gorzej, i wlasnie jest gorzej wrrrr
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 17:08   #569
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Ja teraz się jakoś trzymam... wiadomo po totalnej rzezi jest spokój. Robię sobie codzienni parówki z rumiankiem i cera nabiera ładnego kolorytu. Dodatkowo stosuję krem nawilżający soraji miód i mleko, co też wyrównuje koloryt skóry. ( bo parówki wysuszają naskórek podobno) i na razie jakoś się goi... Do natępnego razu..
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-04, 21:08   #570
antonina
Przyczajenie
 
Avatar antonina
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 28
Dot.: jak powstrzymac sie od wyciskania????!!!!!

Witam.U mnie supeeer Co prawda jest to chwilowe,ale i tak się ciesze.Niedawno byłam chora i siedziałam na antybiotykach.efekt?Z twarzy wszystko mi zniknęłom,a w dodatku nic nie wyciskałam.Nie wyciskam.Co prawda nie wiem ile,bo nie licze.Ale z tydzień moze będzie.Gorzej jak trąd wróci,bo wraz z nim wróci pokusa wyciskania...
Trzymajcie się
antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:49.