Wzmacnianie paznokci - gitarzysta. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-03, 21:38   #1
stefang
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 34

Wzmacnianie paznokci - gitarzysta.


Witam.
Mam 18 lat i jestem gitarzystą klasycznym. Do gry używam paznokci. Mam zdrowe, ładne paznokcie, lecz dobrze jest je wzmacniać, ponieważ podczas gry może pęknąć, co jest katastrofą podczas występu, no i takie wzmocnienie usztywnia trochę paznokieć i brzmi dużo lepiej
Otóż nie chce w żaden sposób zniszczyć tych paznokci, nie może być to dla nich szkodliwe. Do tej pory używałem odżywki Eveline 8w1, lecz ma jedną wadę - wysusza skórki wokół
Rozmawiałem z jednym gitarzystą i mówi, że nakłada cienką warstwę akrylu. Czytałem wizaz i piszą, że akryl jest nieszkodliwy dla paznokcia, ale czy na pewno? Jeżeli nie to co jeszcze jest?
Jeżeli tak to co potrzebuje, bo czytałem, że puder, liquid...
stefang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 09:22   #2
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Wzmacnianie paznokci - gitarzysta.

Cytat:
Napisane przez stefang Pokaż wiadomość
Witam.
Mam 18 lat i jestem gitarzystą klasycznym. Do gry używam paznokci. Mam zdrowe, ładne paznokcie, lecz dobrze jest je wzmacniać, ponieważ podczas gry może pęknąć, co jest katastrofą podczas występu, no i takie wzmocnienie usztywnia trochę paznokieć i brzmi dużo lepiej
Otóż nie chce w żaden sposób zniszczyć tych paznokci, nie może być to dla nich szkodliwe. Do tej pory używałem odżywki Eveline 8w1, lecz ma jedną wadę - wysusza skórki wokół
Rozmawiałem z jednym gitarzystą i mówi, że nakłada cienką warstwę akrylu. Czytałem wizaz i piszą, że akryl jest nieszkodliwy dla paznokcia, ale czy na pewno? Jeżeli nie to co jeszcze jest?
Jeżeli tak to co potrzebuje, bo czytałem, że puder, liquid...
Sam sobie nie nałożysz od razu, prędzej sobie zaszkodzisz, radziłabym ci się wybrać do Stylistki, Manicurzystki na pierwszy raz, ona ma wszystko, lampy, płyny, pudry, żele, lakiery, zrobi ci paznokcie, a ty się przypatrz jak to robi, czy ci się opłaca te wszystkie produkty kupować, a potem będzie samoukowi nie wychodzić, tylko się będziesz denerwował.
Najpierw idź na manicure, przyjrzyj się co i jak, potem jak będziesz pewny że chcesz sobie robić sam paznokcie, to dopiero kupuj.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 20:32   #3
stefang
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 34
Dot.: Wzmacnianie paznokci - gitarzysta.

Więc co on robi?
https://www.youtube.com/watch?v=jErIOWzdbd0
stefang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 06:21   #4
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Wzmacnianie paznokci - gitarzysta.

przeczytałeś co koleżanka wyżej napisała? najpierw idź do profesjonalistki, zobacz co robi, jakich produktów używa i dopiero działaj na własną rękę. Jeśli nie masz o tym pojęcia to zdobędziesz je przypatrując się jak to powinno wyglądać. Inaczej efekt będzie marny.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-06 07:21:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:10.