merz-special - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-30, 22:08   #61
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: merz-special

Każdy organizm reaguje inaczej. U mnie tabletki sprawdzają się rewelacyjnie. Jestem podczas drugiej kuracji, drugi miesiąc. Poprzednia kuracja przyniosła super rezultaty głównie jeśli chodzi o włosy bo pazury zawsze szybko mi rosły choć trzeba przyznać, że po zdjęciu żeli tabletki bardzo pomogły w szybkiej regeneracji płytki paznokcia. Ja Merz stosuję przez 2 miesiące po czym robię minimum miesiąc przerwy. Nie pamiętam czy któreś tabletki spisały się lepiej niż Merz.
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 17:00   #62
simple9
Raczkowanie
 
Avatar simple9
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 294
Dot.: merz-special

merz-special to stanowczo najlepsze tabletki na pazurki ja używam już od paru lat i zawsze jestem tak samo zadowolona godne polecenia
simple9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 19:54   #63
olcias79
Raczkowanie
 
Avatar olcias79
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 113
Dot.: Re: merz-special

[QUOTE=guest;37302]Wiesz, wszystkie te tabletki mają zbliżony skład, myślę o Skrzypie z witaminami, H-pantoten, Merz Special, Silica itd (może tylko Rewalid się trochę różni od reszty).
Silica, Merz, Skrzypowita, Vitapil to suplementy diety a Revalid jest lekiem na wypadanie włosów a to już co innego
olcias79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 19:03   #64
Artemida1989
Raczkowanie
 
Avatar Artemida1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 73
Nie sprawdziły się:(

Witam,
brałam Merc Special po tym jak przerwałam kurację z Vitapilem po której miałam tak ładną cerę jak nigdy wcześniej. Merc Special nie sprawdził się u mnie. Na mojej twarzy pojawiły się niedoskonałości mimo to ,że nie jadłam żadnej ostrej potrawy , nie byłam przed tymi dniami. To te tabletki spowodowały ,że na moich rękach oraz na twarzy pojawiły się początkowe małe wypryski a potem swędzące pryszcze. Wyrzuciłam te tabletki do kosza ,ponieważ nie będę sobie szkodzić zamiast pomagać. W moim przypadku ten drogi lek w porównaniu do Vitapilu nie sprawdził się i osobiście więcej po niego nie sięgnie.

Teraz pozostaje mi tylko czekać i mieć nadzieje ,że cera wróci do poprzedniego stanu))

Pozdrawiam
Artemida1989
Artemida1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 15:53   #65
migotka_zdw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 66
Dot.: merz-special

Tabletki pomogły mi kiedyś z problemami paznokci, dzięki nim moje włosy mniej wypadały i w okresie dorastania pomogły w walce z trądzikiem. Jednak koszt ok 45zł jak dla nastolatki jest dość duży i zrezygnowałam z nich po dwóch miesiącach. Poza tym wolę naturalne kuracje, a skoro takie znam to się ich trzymam! Jeśli jednak wolicie łatwiejszą drogę na skróty, preparat jest rewelacyjny!!!
Aha, u mojej koleżanki włosy wzmocniły skręt.

http://naturalnekosmetykimoniki.blogspot.com
migotka_zdw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 15:58   #66
c6dd19d2e156b67a7267fc6748d16ce2731948bf_62181c28d2c03
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 42
Dot.: merz-special

Ja zażywam Merz Spezial od 2 września, po jednej drażetce dziennie (bo zażywam również tran, piję pokrzywę i nie chcę się przewitaminować ) i efekty są powalające !!!
Preparat ten bardzo wzmocnił moje paznokcie , które kiedyś były mocne i zdrowe, ale potem zaczęły się tak łamać, że 7 razy podchodziłam do zapuszczania ich. Teraz spowrotem są wytrzymałe, nie łamią się, nawet jak zawadzę gdzieś o szafkę czy coś !!! za niedługo wstawię recenzję na moim blogu xxxxxxx

Polecam wszystkim bardzo gorąco. Lepiej wydać troszkę więcej pieniędzy na Merz Spezial (chociaż ja kupowałam w aptece w Krakowie xxx i zapłaciłam 37,27 zł), niż kupować Skrzypovitę czy Bellisę, które nic nie dają ;/

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2022-02-24 o 10:52 Powód: Link.
c6dd19d2e156b67a7267fc6748d16ce2731948bf_62181c28d2c03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 20:41   #67
ganja105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Odradzam

Dziewczynki,

przez te wakacje postanowiłam sobie, że sumiennie popracuje nad swoim ciałem, w każdej kwestii. Dlatego między innymi, zdecydowałam się na kurację Merz-Special. Z ręką na sercu - dbałam o regularne zażywanie, 2x dziennie przez miesiąc.

Nie oczekiwałam rezultatów po tygodniu - okej. Jednak po całym miesiącu kuracji lekko(zaznaczam lekko) poprawiła się kondycja włosów. Co poza tym? Guzik z pętelką. Paznokcie jakie były przed, takie zostały po. Na skórze też nie zauważyłam poprawy.

Nie kupie już tego nigdy więcej. Jednym słowem - odradzam.
ganja105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-19, 00:18   #68
lailapeak
Przyczajenie
 
Avatar lailapeak
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: merz-special

WItam,

kuracje Merz Special rozpoczelam miesiac temu.
Niesamowicie wypadaly mi wlosy, najwyrazniej jednak to juz przeszlosc. Witaminy sprawdzily sie rewelacyjnie.

Poza tym, czego kompletnie sie nie spodziewalam, to efekt na moja skore. Nie do konca mam pewnosc czy to jedynie zasluga tabletek Merz, bo stosuje rowniez genialny krem Pilarix, ale moja skora stala sie widocznie gladsza i po raz pierwszy w zyciu moge na nia spogladac bez zalu. (Cierpie na obrzydliwosc zwana rogowacenie okolomieszkowe skory).
Zakladam jednak, ze to zasluga obu.
Takze, moim zdaniem warto wydac te 40 zlotych.
Pozdrawiam.
__________________
Za brak polskich znakow przepraszam.
lailapeak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 12:17   #69
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: merz-special

wczoraj zaczęłam brać Merz, mam nadzieję, że podziała na włosy, będę go stosować 3 miesiące

co do opinii negatywnych typu nie podziałał na cerę, nadal mam wypryski, albo nadal wypadają mi włosy, to należy się zbadać czy nie ma innych przyczyn wywołujących te przypadłości, ja wiem, że z zaskórników mnie nie wyleczy bo to problem hormonalny i żadne witaminy go nie zniwelują
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 10:53   #70
Mebik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 7
GG do Mebik
Dot.: merz-special

Moja corka zazywala , poprawily sie jej paznokcie natomiast wlosy nadal wypadaly. Teraz bierze drugą dawkę wellness na paznokcie i wlosy, ktore nie wychodza jej juz garsciami

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mebik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 13:34   #71
sanberg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4
Dot.: merz-special

czy możliwe, że po merz special pojawiły mi się wypryski na twarzy?
sanberg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 14:21   #72
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: merz-special

Trudno powiedzieć? Musisz odstawić i zobaczyc czy przejdzie.

Ja się przestawiłam na Solgar i jest lepiej niż po Merz.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 13:16   #73
kacha_a_a
Raczkowanie
 
Avatar kacha_a_a
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 73
Dot.: merz-special

wg mnie możliwe, mnie już po 1. opakowaniu wysypało na maxa, brałam 3, nie przeszło, odstawiłam. w tym momencie od miesiąca biorę skrzypowitę i powoli cera sie stabilizuje, ale to ewidentnie od merz special.
kacha_a_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 17:28   #74
Sysiol
Przyczajenie
 
Avatar Sysiol
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 22
Dot.: merz-special

czy są jakieś przeciwwskazania do brania merz spezial podczas kuracji izotekiem?
Sysiol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 19:08   #75
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: merz-special

Jakieś 2 lata temu brałam merz-special przez 1 miesiac po jednej tabletce i włosy mi wzmocnił. Obecnie wznawiam kurację, ale teraz mam zamiar brać te tabletki przez pół roku.

Belissa na mnie nie działała tak dobrze mimo, że brałam ją 3 miesiące. A po Skrzypovita dostałam okropnych wyprysków i twarz mi się strasznie zaczęła przetłuszczać.
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 13:26   #76
Olka1225
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 6
Thumbs up Dot.: merz-special

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny czy któraś z Was używala kiedyś tabletek merz-special? Czy rzeczywiście są skuteczne? A może jakieś inne witaminki są lepsze? A co sądzicie o zielonej herbacie? Będę wdzięczna za pomoc


Ja sama jakiś czas temu stosowałam te kapsułki i uważam, że są świetne!!!! Paznokcie przestały mi się rozdwajać, a włosy stały się mocniejsze. Fakt, nie są tanie ale jak się dobrze poszuka, to można je kupić dość okazyjnie :P, ja znalazłam je tanio w drogerii internetowej.

Edytowane przez Olka1225
Czas edycji: 2015-02-27 o 13:35
Olka1225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 13:31   #77
purpledot
Raczkowanie
 
Avatar purpledot
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 104
Dot.: merz-special

myślę, że zdecydowanie są to najlepsze tabletki na tego typu problemy niestety trzeba się wykosztować ...
purpledot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 08:47   #78
asik_s82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: merz-special

Po przeczytaniu tylu dobrych opinii o merz-special stwierdziłam ok. trzeba spróbować bo moje paznokcie są w opłakanym stanie i nic im nie pomaga.
Pierwszy miesiąc i nic zero efektów tak jak się łamały i rozdwajały tak pozostało.
Ale stwierdziłam ok. to pierwszy miesiąc może za wcześnie by wydawać opinie. Jednak 2 i 3 m-c a rozczarowanie rosło w końcu dałam sobie spokój ;(

Dodam, że brałam je regularnie o tej samej godzinie
asik_s82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 14:42   #79
kajlan
Raczkowanie
 
Avatar kajlan
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 34
Dot.: merz-special

tak taż bywa, nie każdemu pomogą, więc wybierając kolejny raz musisz wybrać coś o zupełnie innym składzie, może wtedy pomoże
__________________
Moda przemija, styl pozostaje...
kajlan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-27, 12:10   #80
asik_s82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Dot.: merz-special

Teraz spróbuję Biotebal i zobaczymy. A może ktoś już go brał i podzieli się spostrzeżeniami
asik_s82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 10:57   #81
strzelec_k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: merz-special

Zużyłam opakowanie. Efekt:
- wypadających włosów znacznie mniej (świetne!)
-paznokcie bez zmian - rozdwajają się
- skóra - bez poprawy (być może to wina hormonów)

Podsumowując: Jeśli któraś z Was ma poważny problem z wypadaniem włosów - baardzo polecam. Efekt jest widoczny po min. 2-3 tygodniach stosowania. Jesli komuś przeszkadza zapach kozieradki (która wg mnie pod względem ceny i efektu jest numerem 1) to polecam
strzelec_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 22:20   #82
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: merz-special

Cytat:
Napisane przez strzelec_k Pokaż wiadomość
Zużyłam opakowanie. Efekt:
- wypadających włosów znacznie mniej (świetne!)
-paznokcie bez zmian - rozdwajają się
- skóra - bez poprawy (być może to wina hormonów)

Podsumowując: Jeśli któraś z Was ma poważny problem z wypadaniem włosów - baardzo polecam. Efekt jest widoczny po min. 2-3 tygodniach stosowania. Jesli komuś przeszkadza zapach kozieradki (która wg mnie pod względem ceny i efektu jest numerem 1) to polecam
na włosy i tak lepszy Biotebal i to o wiele, wiem bo próbowałam i tego i tego
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 14:09   #83
19karlaa93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: merz-special

Dziewczyny, pani w aptece mowila mi, ze trzeba tabletki brac conajmniej 3 miesiace, zeby widziec porzadne rezultaty. Ja dopiero biore 3ci dzien ale czekam z niecierpliwoscia na piekne wlosy i paznokcie
19karlaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 21:18   #84
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: merz-special

Cytat:
Napisane przez 19karlaa93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pani w aptece mowila mi, ze trzeba tabletki brac conajmniej 3 miesiace, zeby widziec porzadne rezultaty. Ja dopiero biore 3ci dzien ale czekam z niecierpliwoscia na piekne wlosy i paznokcie
daj potem znać jak efekty
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 10:36   #85
Betbet8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: merz-special

ja jestem po pełnej kuracji, czyli 3 miesiące (3 opakowania, stosowane rano i wieczorem) i bede polecać każdemu kto mi zada to pytanie, bo zdecydowanie sie sprawdziły, kiedyś widziałam pełno włosów na podłodze a teraz naprawdę rzadko kiedy coś zobaczę, na mnie merz spezial podziałał
Betbet8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 17:15   #86
Secretto23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 14
Dot.: merz-special

Bralam biotebal trzy opakowania efektow zero nic dobrego nie zdzialaly u mnie , przerzucilam sie na revalid i tez zero efektow po kilku miesiacach stosowania zalamka wlosy leca jak szalone mysle teraz o merz special ale juz sama nie wiem przedzialek.mi sie powiekszyl wlosy splaszczone ehh byly piekne a teraz ... Szkoda gadac . Srosowalam szampon biovax med na stymulacje wlosow zeby odrosly i szampon jantar ( on to juz calkiem mnie dobil) wyniki mialam calkiem dobre prolaktyne mialam podwyzszona moze to jej wina ? Teraz stosuje wcierki z joanna rzepa na wzmocnienie na zmiane z tonikiem NV , ktory jest dosc alkoholowy ale widze sporo baby hair niektore sa kilkucentymetrowe wiec jest nadzieja

Czy ktoras z Was moze mi cos polecic na szybkie zachamowanie wypadania ?
Secretto23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 14:50   #87
2016103100900
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 105
Dot.: merz-special

Cytat:
Napisane przez Secretto23 Pokaż wiadomość
Bralam biotebal trzy opakowania efektow zero nic dobrego nie zdzialaly u mnie , przerzucilam sie na revalid i tez zero efektow po kilku miesiacach stosowania zalamka wlosy leca jak szalone mysle teraz o merz special ale juz sama nie wiem przedzialek.mi sie powiekszyl wlosy splaszczone ehh byly piekne a teraz ... Szkoda gadac . Srosowalam szampon biovax med na stymulacje wlosow zeby odrosly i szampon jantar ( on to juz calkiem mnie dobil) wyniki mialam calkiem dobre prolaktyne mialam podwyzszona moze to jej wina ? Teraz stosuje wcierki z joanna rzepa na wzmocnienie na zmiane z tonikiem NV , ktory jest dosc alkoholowy ale widze sporo baby hair niektore sa kilkucentymetrowe wiec jest nadzieja

Czy ktoras z Was moze mi cos polecic na szybkie zachamowanie wypadania ?

A próbowałaś Seboradinu? Mi on pomógł, te wcierki. A co do suplementów to ja bym spróbowała jakiś kolagen do rozpuszczania i picia. No i wizyta u dobrego dermatologa, bo to może być jakaś poważniejsza choroba, łysienie?
2016103100900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 10:48   #88
Secretto23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 14
Dot.: merz-special

Obstawialabym zla diete i ogromny stres od rana do wieczora w pracy obiad dopiero o 19 i to szybki byle jaki i stalo sie probuje naprawic blad i staram sie jesc wiecej wartosciowych rzeczy mam duzo baby hair wiec o lysieniu raczej nie ma mowy

Walcze dzielnie seboradin nie przypadl mi do gustu aczkolwiek mialam tez po nim wysyp baby hair nie wszystko dla wszystkich

Teraz mam ochote wyprobowac ampulki radikal i olej sesa podobno sa swietne moze i ze mna sie polubia
Secretto23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-28 11:48:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.