nowy tusz z rimela;] - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-19, 16:56   #181
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: nowy tusz z rimela;]

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
rzyrafka - to ja mysle ze jak szukasz tanszego odpowiednika to spokojnie mozesz sprobowac magnifeyes wady i zalety sa tu szeroko opisane, mysle ze warto wyprobowac
troche dziwia mnie dziewczyny, ktore przezucjaja sie z np max factora na o polowe tanszego rimmela i sa zdziwione ze nie ma takiego samego efektu Ja przewaznie kupuje tusze w okolicach 50-60 złotych i tez raz nie mialam kasy i postanowilam (bez wiekszych oczekiwań) sprobowac cos tanszeg0 i kupilam rimmela i milo sie rozczarowalam. Oczywiscie sa osoby, ktore twierdza ze cena nie gra roli, ale wydaje mi sie ze maja one sliczne rzesy i jakim tuszem by ich nie pomalowaly to bedzie ok
Myślę, ze po tylu opiniach moge spokojnie zaryzykować (tylko poczekam az skończę brązowy z Avonu )
dzięki
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 17:03   #182
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: nowy tusz z rimela;]

ooo, po avonie to na pewno bedzie ok nie wiem jak teraz (bo tusze tej firmy odpuscilam sobie jakis czas temu, jak i powoli wiekszosc ich kosmetykow) ale kiedys tusze mieli do d...
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 17:15   #183
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: nowy tusz z rimela;]

Ja daaawno temu się zraziłam tuszem pogrubiającym (bez komentarza ) i dopiero po tyhc 4-5 latach skusiłam się na ten z gumką zamiast szczoteczki. Jets ok- ladnie czesze i podkręca ale wcale nie wydłuża i kiepsko się zmywa Ale szczoteczkę zostawię sobie do czesania
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 17:19   #184
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: nowy tusz z rimela;]

szczoteczke to sobie zostaw bo moze Ci sie przydac do magnifayes, juz wczesniej pisalam, ze jest fajna tylko te male grzebyczki sie wylamuja (chyba sa po prostu za sztywne) moja juz wyglada bardzo nieciekawie
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 17:26   #185
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: nowy tusz z rimela;]

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
szczoteczke to sobie zostaw bo moze Ci sie przydac do magnifayes, juz wczesniej pisalam, ze jest fajna tylko te male grzebyczki sie wylamuja (chyba sa po prostu za sztywne) moja juz wyglada bardzo nieciekawie
Jeszcze raz dziękuję za odp.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 20:36   #186
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: nowy tusz z rimela;]

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja na razie spotkałam się tylko z jednym usztywniającym tuszem- Panoramic Lorealai był to efekt własnie podkręcenia przez cały dzień i szukam tańszego odpowiednika teraz
Tak, kiedys tez mialam ten tusz. Ale w przypadku tego Rimmela jest zupelnie inna sytuacja bo jest potwornie rzadki i szybko zasycha. Wiec efekt jakbys weszla pod prysznic, rzesy mokre i takie kikutki by Ci przyschnely O tuszach L'oreala mozna wiele powiedziec ale nie to, ze sa rzadkie jak woda raczej czasem za geste i wysychaja szybko.
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 22:03   #187
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: nowy tusz z rimela;]

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
troche dziwia mnie dziewczyny, ktore przezucjaja sie z np max factora na o polowe tanszego rimmela i sa zdziwione ze nie ma takiego samego efektu
Ja akurat kupiłam Rimmela bo chciałam nowy brązowy tusz i wybór padł na niego

Co do wyłamywania sie grzebyczków potwierdzam, gdyż niektóre już się troche powyginały :/
Wiecie co mi sie jeszcze w tym tuszu nie podoba do końca. Szczoteczka. Te grzebyczki nie są rozmieszczone dookoła szczoteczki, tylko 4 rzędy po jednej stronie, 4rzędy po drugiej; a między tymi rzędami tak jakby przerwa. Aż ma się wrażenie że szczoteczka nie jest okrągła.
Więcz trzeba uważać którą stroną się przykłada do oka: grzebyczkami czy tą przerwą
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-20, 09:13   #188
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: nowy tusz z rimela;]

wiesz tez na poczatku tak myslalam, ze sa 4 rzedy, ale niedawno umyłam szczoteczke i okazalo sie ze pomiedzy nimi sa tez takie mniejsze tak czy siak trzeba patrzec ktroa strona sie maluje
pozdrawiam
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 21:14   #189
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: nowy tusz z rimela;]

Też myslałam ze są tylko 4 rzędy ! I nie podoba mi się końcówka.. tak jakby goła mimo ze sa maluśkie ząbki grzebyka.
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 00:15   #190
Mirandaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 111
GG do Mirandaa
Post Dot.: nowy tusz z rimela;]

troszkę się pogubiłam czytając Wasze posty... możecie mi powiedzieć o szczoteczce jakiego tuszu rozmawiacie?? czyżby o Magnif'eyes?? bo mam ochotę się na niego skusić
__________________
Jestem tabletką na uspokojenie. Tylko mnie zażyj, rozpuść pod językiem. Tylko mnie połknij,tylko popij wodą


Mirandaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 10:09   #191
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: nowy tusz z rimela;]

tak Magnif'eyes
ja już mam kilka ząbków wyłamanych i powykrzywianych
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-15, 09:46   #192
Mirandaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 111
GG do Mirandaa
Post Dot.: nowy tusz z rimela;]

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
tak Magnif'eyes
ja już mam kilka ząbków wyłamanych i powykrzywianych

dzięki za wyjaśnienie Madziu czyli ogólnie nie polecasz tego tuszu??
__________________
Jestem tabletką na uspokojenie. Tylko mnie zażyj, rozpuść pod językiem. Tylko mnie połknij,tylko popij wodą


Mirandaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 10:17   #193
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: nowy tusz z rimela;]

sam tusz jest dobry, jak pomalowałam rzęsy szczoteczką od Masterpieca to efekt był ładny
ale szczoteczka 4 rzędy większe i 4 mniejsze ale te 4 jak dla mnie to w ogóle nie malują po zakrywa je do końca tusz. Poza tym tusz mam chyba z 1,5/2m-ce i szczoteczka wygląda tak jak na zdjęciach, a dodam że wyjmowałam i wkładałam szczoteczkę delikatnie.
Jak maluję rzęsy tym tuszem, to muszę patrzeć czy przykładam do rzęs stronę z grzebyczkami bo inaczej sklejenie gwarantowane
ja w każdym razie go więcej nie kupie
jest dobry, dopóki szczoteczka nie zaczyna się psuć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCdF0373.jpg (17,7 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0377.jpg (17,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0378.jpg (16,8 KB, 25 załadowań)
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 23:38   #194
Mirandaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 111
GG do Mirandaa
Post Dot.: nowy tusz z rimela;]

ahaaa... no to chyba się nie skuszę a włąśnie widziałam reklamę w TV ego tuszu dzięki za rady Madzia
__________________
Jestem tabletką na uspokojenie. Tylko mnie zażyj, rozpuść pod językiem. Tylko mnie połknij,tylko popij wodą


Mirandaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 15:16   #195
RoxiGirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4
Dot.: nowy tusz z rimela;]

Hmm. mi ta szczoteczka wyjątkowo pasuje, bo przy dokladnym przylozeniu to maluje nawet krociótkie rzęsy - to wyjaśnia dla mnie jej budowa Kolor i konsystencja bardzo mi odpowiadają, ostatnio polecilam siostrze (zreszta tu na forum tez juz o nim wspominalam ), ktora uzywa Rimmela a nie wiem jak nie wiedziala o tym tuszu i jest tez bardzo zadowolona. co najwazniejsze, nie skleja nam rzes, a z tym byl zawsze problem i przy rozczesywaniu rzesy tracily blysk i sie tusz kruszyl. no i teraz sa podniesione, jakby podkrecone i to rzeczywiscie jest fajny efekt. No nic, mi sie bardzo chwali i poniewaz cena jest ok, to sobie za jakies 2-3 miesiace kupie brazowy!
RoxiGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 16:51   #196
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: nowy tusz z rimela;]

a właśnie jak dla mnie to ta końcówka jest lipna, wolę dopłacić i kupic sobie Masterpiece. Na początku wydawał się wyśmienity, ale coraz rzadziej po niego sięgam Coś czuję, że prędzej wyłamie mi się połowa ząbków zanim ten tusz się skończy

W sumie można wypróbować, majątek to nie jest...
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 17:44   #197
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: nowy tusz z rimela;]

Ja po dzisiejszym dniu jeszcze mniej lubie ten tusz. Kruszył się mocno i jak wróciłam do domu to mialam piękne brazowe xero pod oczami
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 14:56   #198
RoxiGirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4
Dot.: nowy tusz z rimela;]

A po jakim czasie sie Wam te zabki lamia, bo ja nic takiego nie widze!? Co do kruszenia sie no to wogole ciezko mi sobie to wyobrazic, bo akurat ten trzyma sie mnie kurczowo he he no i nadal nie moge zlego slowa powiedziec No bo ja to Rimmela poprostu lubie, czasem tylko zamienie na Astora ... Ale do rzeczy - jak nie chcecie wydawac na niego kasy a chcecie sprobowac no to ja dzis trafilam na stronke http://blog.rimmel.info no i tam maja cos takiego, ze ten tusz mozna wygrac za jakies tam komenty. To chyba swieza sprawa, bo ja czesto szperam w sieci a nie trafilam na to do tej pory, a darmochy wszelkie zawsze wykorzsystuje ) A jak swieza sprawa to latwiej wygrac - tak to sobie tlumacze heheh.
RoxiGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 11:44   #199
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: nowy tusz z rimela;]

mi zabki połamały sie po ok 1,5 miesiąca, ale ostanio (gdy juz naprawde bylo tragicznie) wkurzylam sie i przelozylam szczoteczke ze zuzytego tuszu lash arhitect loreala (umyta wczesniej) i jest naprawde super jak dla mnie ten tusz sie nie starzeje, moze na poczatku byl za rzadki, ale teraz za to jest super i jeszcze z ta nowa szczoteczka ekstra
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.