bolesny pierwszy raz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-02, 12:06   #1
agusia222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 24

bolesny pierwszy raz


mam duzy problem... podczas mojego pierwszego stosunku odczuwalam okropny bol, strasznie sie zestresowalam i nie jestem pewna czy doszlo do stosunku czy nie... boje sie ze nie i ze za kolejnym razem znowu bede odczuwac ten okropny bol... co mam zrobic?
agusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 12:15   #2
Madlenka007
Raczkowanie
 
Avatar Madlenka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 422
Dot.: pierwszy raz

Oooo kolejny wątek o pierwszym razie
Nie martw się nic, to ma do siebie ten pierwszy raz, że niektóre kobiety odczuwaja ból. To nic złego. Nastepnym razme na pewno będzie lpeiej. Każdy kolejny stosunek powinien wyglądac coraz lepiej
Co możesz zorbić? Przede wszytskim: wyluzowac się (jesli będziesz wyluzowana, tam na dole tez będzie luźniej i nie będzie tak bolało )
Powinniście też zaopatrzyć sie w jakis nawilżacz, bo może byłaś tam za sucha? Tomogło spowodowac ból i otarcia zwłaszcza, jesli używaliście prezerwatywy.
Ale jedno mnie zastanaiwa: Jak możesz nie wiedzieć czy doszlo do stosunku?
__________________
A jednak, zakochałam się...
Madlenka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 19:37   #3
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez Madlenka007 Pokaż wiadomość
Ale jedno mnie zastanaiwa: Jak możesz nie wiedzieć czy doszlo do stosunku?
Da się nie wiedzieć
Tzn jeśli partner się wycofa w tym momencie, kiedy zabolało - można się zastanawiać czy on tę błonę przebił, czy "naciągnął", czy naderwał... Wydaje mi się, że o to właśnie chodzi autorce - nie jest pewna czy błona została całkiem przerwana i dlatego obawia się bólu następnym razem.

Zaraz to przesunę na Seks
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 19:52   #4
Stokrotka19
Raczkowanie
 
Avatar Stokrotka19
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 159
Dot.: pierwszy raz

Oj mnie to strasznie bolało zanim mnie całkiem rozdziewiczył to probowalismy trzy razy- tez w ciagu tych prob zastanawiałam sie czy błona jest przerwana ale okazało sie, ze dopiero za trzecim razem udało sie nam ja przerwać i stało sie to w nasza rocznice dlatego uznaje, zew tym dniu straciłam dziwewictwo
Trzeba sie wyluzować i naprawde tego chciec no i przede wszystkim partner musi byc delikatny...
Stokrotka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 08:59   #5
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: pierwszy raz

a mnie to nic a nic nie bolało.. nawet krew mi nie leciała... poprostu mój TZ był wtedy bardzo, ale to bardzo delikatny... pamietam, że na poczatku nowet jego członek nie chciał we mnie wejsc.. bo tak ciasno było... ale po pewnych staraniach sie udało... wspominm to bardzo dobrze...
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 18:00   #6
shantelle
Przyczajenie
 
Avatar shantelle
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 23
ja mam inny problem. jeszcze nie współżyłam z chłopakiem, ale bardzo boję sie bólu przy pierwszym razie. Raz gdy próbowałam włożyć sobie tampon w czasie okresu, ledwo przyłożyłam i zaczęło mnie boleć, dlatego tamponów już nie używam, można powiedzieć że nigdy nie używałam bo przy pierwszym zetknięciu z nim było nie za ciekawie. Obawiam się własnie tego, że przy pierwszym razie poczuję jeszcze mocniejszy ból, ponieważ penis jest większy i grubszy... aż się odechciewa uprawiać ten seks... i podobno niektóre dziewczyny odczuwają ten ból również przy następnych razach... więc jeśli nie moge sobie nawet włożyć tampona w czasie okresu to czy jest możliwe że przy stosunku będzie również mnie boleć? Ehh...

i jeszcze jedno, co to za przyjemność ten cały seks, skoro czuje się ból, a do orgazmu i tak w wielu przypadkach nie dochodzi...

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-07-03 o 23:08 Powód: Post pod postem. Przypominam o Edycji i MULTIcytowaniu.
shantelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 18:23   #7
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: pierwszy raz

bo z seksu trzeba nauczyc sie cieszyc..odczuwac przyjemnosc..nie mozna miec wszystkiego od razu
czesto dziewczyny narzekaja na blesn pierwsze razy...jednak mysle ze jak sie zadba o(w sensie ze mezczyzna zadba) o podniecenie o klimat ,bedzie delikatny i nie bedzie sie spieszyl to bedzie mniej bolalo bo sie rozluznicie pochwa tez i czlonek spokojnie wejdzie choc mozxe to byc bolesne..wkoncu to pierwszy raz...pozniej juz dojdziecie do wprawy ze tak powiem i nie bedzie bolu a zacznie sie pojawiac przyjemnosc powolutku powolutku
mnie tam np.nic nie bolalo przy pierwszym razie
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-03, 18:39   #8
Madlenka007
Raczkowanie
 
Avatar Madlenka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 422
Dot.: pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
bo z seksu trzeba nauczyc sie cieszyc..odczuwac przyjemnosc..nie mozna miec wszystkiego od razu
zdecydowanie tak.
tak jest tez w moim przypadku. Seks na początku był dla mnie bez sensu, ale zaczęłam sie powoli do neigo przekonywac i teraz mogę śmiało powiedzieć że seks jest dla mnie ogromną radościa i że potrafie właściwie go odczuwać tak samo ważny jest partner i jego deliktanośc
Ja mimo, że nie odczułam nigdy orgazmu pochwowego, uważam że seks jest suuuper
__________________
A jednak, zakochałam się...
Madlenka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 19:00   #9
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: pierwszy raz

Ja też zanim zaczęłam współżyć nie mogłam sobie tamponów wkładac, bo było za ciasno i bolało... nawet do połowy tego najcieńszego nie włożyłam... teraz to już smiga wiec się nie bój.... seks to przecież nie tylko ból... to przede wszystkim przyjemność... wiadomo.. wiele zależy od faceta, musi byc ostrożny i delikatny... a i zadbajcie o dobrą grę wstępną.... i napewno nie podchodź do tego, że to bedzie bolało... bo przecież tak nie musi być
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 19:05   #10
aneciak18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 25
Dot.: pierwszy raz

Ja też niedawno przeżyłam swój pierwszy raz...Też bolało...Ale z każdym następnym razem już było znacznie lepiej Nie martw się, to minie, szybciej niż Ci się wydaje
aneciak18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 19:06   #11
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: pierwszy raz

no jak bedzie podchodzic tak ze bedzie bolalo to sie zestresuje i w efekcie bedzie bolalo
dobry nastroj i samopoczucie to juz polowa sukcesu
powodzenia
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-03, 22:25   #12
shantelle
Przyczajenie
 
Avatar shantelle
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 23
Dot.: pierwszy raz

dziękuje dziewczyny
shantelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 16:37   #13
monblackk
Raczkowanie
 
Avatar monblackk
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 37
Dot.: pierwszy raz

w jakim wieku najlepiej przeżyć swój pierwszy raz??
monblackk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 19:34   #14
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: pierwszy raz

nie ma takiej regułu... przede wszystkim musisz sie czuc do tego gotowa: nie tylko fizycznie ale i psychicznie ja swoj pierwszy raz miałam z mężczyzną, z którym cały czas jestem (już od 6 lat prawie).. i moim mażeniem zawsze było miec tylko jednego partnera... zaczęlismy sie kochac po 4,5 miesiącach naszego bycia razem. Mieliśmy wtedy po 17 lat ( a raczeaj prawie 18 lat.. bo 2 miesięcy nam do tego brakowało). To był wspaniały dzień.. razem pamietamy wszytskie szczególy.. a najważniejsze to było to, że mój pratner mnie kochał, nie naciskał.. az w końcu sama poczułam że to jest ten moment.. poszlismy do sklepu on kupił gumki.. i.. się stało...
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 20:15   #15
Ania89pc
Raczkowanie
 
Avatar Ania89pc
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 195
GG do Ania89pc
Dot.: pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez shantelle Pokaż wiadomość
ja mam inny problem. jeszcze nie współżyłam z chłopakiem, ale bardzo boję sie bólu przy pierwszym razie. Raz gdy próbowałam włożyć sobie tampon w czasie okresu, ledwo przyłożyłam i zaczęło mnie boleć, dlatego tamponów już nie używam, można powiedzieć że nigdy nie używałam bo przy pierwszym zetknięciu z nim było nie za ciekawie. Obawiam się własnie tego, że przy pierwszym razie poczuję jeszcze mocniejszy ból, ponieważ penis jest większy i grubszy... aż się odechciewa uprawiać ten seks... i podobno niektóre dziewczyny odczuwają ten ból również przy następnych razach... więc jeśli nie moge sobie nawet włożyć tampona w czasie okresu to czy jest możliwe że przy stosunku będzie również mnie boleć? Ehh...

i jeszcze jedno, co to za przyjemność ten cały seks, skoro czuje się ból, a do orgazmu i tak w wielu przypadkach nie dochodzi...

Hey Shantelle nie martw sie z tym tamponem to tak że sie stresiowałąś przu pierwszym stosunku nie bedzie bolało albotylko troszkę ale jak sie wyluzujesz ja tesh sie bałąm pierwszego razu a nie było źle.. ;] i poprubuj z tymi tamponami kup mini i weź troszkę na wpół leżąco pewnym ruchem i nie bedzie boleć i seks to sama przyjemnosć pamiętaj ;p;d
__________________
_________________________ ______________
::..MATURA..::

Tylko Ty umiesz jednym dotykiem przenieść mnie w pełną gwiazd galektykę..
KC M. *
Ania89pc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 08:41   #16
agusia222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 24
Talking Dot.: bolesny pierwszy raz

dzieki dziewczyny..;* najgorsze jest to ze mnie wydaje sie ze jestem meeega wyluzowana;/ hmmm... nastawienie mam bojowe wiec mysle, ze bedzie ok..xD dokladnie tak... mozna nie wiedziec i ja tego nie bylam do konca pewna..;/ kto nie ryzykuje ten nie ma..
agusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 15:54   #17
monblackk
Raczkowanie
 
Avatar monblackk
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 37
Dot.: bolesny pierwszy raz

Madzialenka12344321 dzięki
monblackk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 23:27   #18
greenpea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 12
Dot.: bolesny pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez agusia222 Pokaż wiadomość
mam duzy problem... podczas mojego pierwszego stosunku odczuwalam okropny bol, strasznie sie zestresowalam i nie jestem pewna czy doszlo do stosunku czy nie... boje sie ze nie i ze za kolejnym razem znowu bede odczuwac ten okropny bol... co mam zrobic?
przede wszystkim: nie martw się.
niecały rok temu miałam ten sam problem, nasz pierwszy raz miał przypaść na nasz wyjazd w góry, przede wszystkim robiliśmy wszystko, żeby się rozluźnić - wspólny prysznic, mycie włosów, moje balsamowanie się i jego golenie .
pierwszy raz dla chłopaka jest pewnie stresujący, ale nie tyle, co dla dziewczyny może być bolesny.
nie wiedzieliśmy jak zacząć, żeby było dobrze.
próbowaliśmy 'na jeźdźca', ale próba wprowadzenia członka skończyła się niepowodzeniem.
pozycja klasyczna to zaciśnięcie przeze mnie ust i szybkie zakończenie stosunku.
całe szczęście, że mój chłopak zrozumiał, nie naciskał, nie miał mi za złe.
na drugi dzień znów próbowaliśmy, ale ból nie pozwolił mi nawet na pelne wprowadzenie członka.
w trzecim dniu z wprowadzeniem członka nie bylo problemu, ale stosunek nie był udany... mój chłopak, choć delikatny, sprawiał mi ból.
daliśmy sobie spokój na ok. miesiąc.
po miesiącu udało się - było już bez bólu i całkiem całkiem.
wszystko jednak zależy od partnera i jego wyrozumiałości.

dodam, że przed pierwszym stosunkiem chłopak pieścił mnie palcami, wtedy przebił moją błonę...
greenpea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 17:04   #19
NaStoLatKa :)
Rozeznanie
 
Avatar NaStoLatKa :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 638
Dot.: bolesny pierwszy raz

a ja tyle nie boje sie bólu ale że zalicze wpade

mam takie głupie szczescie
A po drugie chcialam sie zapytac was, doswiadczone juz, jak wygląda"od kuchni" ten pierwszy raz.
Słyszałam że masa krwi i w ogole. Wiec lepiej gdzies z łazienka w poblizu to zrobic, czy np nie sprawi kłopotu jak np na jakiejs polanie sie to zrobi
potem jeszcze słyszalam że kilka dni po tym pierwszym razie to laSKA CHODZI jak kaczka, tzn ma wszystko obolałe tam i w ogole
praWDA TO?
__________________
By osiagnac sukces nalezy najpierw nastawic na to swój umysl, a w sercu miec wiare w swoje mozliwosci.
Arnold Schwarzenegger
NaStoLatKa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-16, 17:22   #20
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: bolesny pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez NaStoLatKa :) Pokaż wiadomość
a ja tyle nie boje sie bólu ale że zalicze wpade

mam takie głupie szczescie
A po drugie chcialam sie zapytac was, doswiadczone juz, jak wygląda"od kuchni" ten pierwszy raz.
Słyszałam że masa krwi i w ogole. Wiec lepiej gdzies z łazienka w poblizu to zrobic, czy np nie sprawi kłopotu jak np na jakiejs polanie sie to zrobi
potem jeszcze słyszalam że kilka dni po tym pierwszym razie to laSKA CHODZI jak kaczka, tzn ma wszystko obolałe tam i w ogole
praWDA TO?
Nie. To sprawa indywidualna czy jest ból, czy jest krew. Ja np. miałam bezbolesny i bezkrwawy pierwszy raz. A o tym chodzie jak kaczka piersze słysze
__________________

Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 08:43   #21
greenpea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 12
Dot.: bolesny pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez NaStoLatKa :) Pokaż wiadomość
a ja tyle nie boje sie bólu ale że zalicze wpade

mam takie głupie szczescie
A po drugie chcialam sie zapytac was, doswiadczone juz, jak wygląda"od kuchni" ten pierwszy raz.
Słyszałam że masa krwi i w ogole. Wiec lepiej gdzies z łazienka w poblizu to zrobic, czy np nie sprawi kłopotu jak np na jakiejs polanie sie to zrobi
potem jeszcze słyszalam że kilka dni po tym pierwszym razie to laSKA CHODZI jak kaczka, tzn ma wszystko obolałe tam i w ogole
praWDA TO?
to zależy na ile jesteś rozluźniona - wtedy przy przerwaniu błony nie ma bólu. krew jest, ale niewiele - przyszykuj na to chłopaka, a siebie mając pod ręką jakieś wilgotne chusteczki i wkładki do bielizny.
nie chce Cię straszyć, ale prawdopodobnie pierwszy raz nie będzie dla Ciebie przyjemny - będziesz odczuwała ból podbrzusza [coś jak przed okresem], jednak nic więcej.
greenpea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 10:15   #22
NaStoLatKa :)
Rozeznanie
 
Avatar NaStoLatKa :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 638
Dot.: bolesny pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez greenpea Pokaż wiadomość
to zależy na ile jesteś rozluźniona - wtedy przy przerwaniu błony nie ma bólu. krew jest, ale niewiele - przyszykuj na to chłopaka, a siebie mając pod ręką jakieś wilgotne chusteczki i wkładki do bielizny.
nie chce Cię straszyć, ale prawdopodobnie pierwszy raz nie będzie dla Ciebie przyjemny - będziesz odczuwała ból podbrzusza [coś jak przed okresem], jednak nic więcej.
nie wiem co to za ból bo miesiaczki mam bezboolesne, przed tez nic nie m,am zadnych bóli
__________________
By osiagnac sukces nalezy najpierw nastawic na to swój umysl, a w sercu miec wiare w swoje mozliwosci.
Arnold Schwarzenegger
NaStoLatKa :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 12:13   #23
greenpea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 12
Dot.: bolesny pierwszy raz

ja odczuwałam bóle podbrzusza...
greenpea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 18:29   #24
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: bolesny pierwszy raz

Mój pierwszy raz...troszkę bolało, on sie wycofał po jakichś 15 min druga próba i tu też bolało ale nie tak by nie dało sie wprowadzić członka a jak już był w środku to nie bolałoobolała nie chodziłam, krew sie nie lała, ani nawet kropelka nie spadła.
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 20:56   #25
damianek1109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: bolesny pierwszy raz

hej dziewzcyny jestem ze swoja dziecwzyna juz okolo 5 miesiecy chcialei bysmy sie pokochac tylko moja dziewczyna bedzie to robila pierwszy raz i ja tez chcial bym zeby to bylo dla niaj jak najmniej bolesne) myslalem nad tym zeby przeprowadzic dobra gre wstepną jak tu pisałyscie do tej pory troszke sie niekiedy piescimy no wiecie ale nigdy nie moge wyczuc ''łechtaczki'' powiedzcie mi dokladnie w korym miejscu mozna to wyczuc??HELP!!! pozdrawiam buzka
damianek1109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 21:41   #26
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: bolesny pierwszy raz

agusia222 nie martw się! Mnie też bolało za pierwszym razem a nawet troche za drugim ale potem już było dobrze
Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 00:34   #27
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: bolesny pierwszy raz

Hmm...Skąd ja znam te obawy Ja też nie mogę uzywać tamponów, bo za cholere nie chce wejść...nawet jak byłam u gienekologa to nie mogła mnie "normalnie" zbadać bo mam za mały otwór w błonie. I jak sobie pomyslę, że takiego tyci- tyci tamponika nie mogę wprowadzić to co dopiero...


Moja przyjaciółka pierwszy raz przeżyłam rok temu, to opowiadała że nie krwawiła...tylko dzień "po" mówiła że "było jej tam dziwnie" jak np.siadała itp. I troszkę się krzywiła przy tym No i tak wogóle stwierdziła że sex to nic fajnego w sumie, pomimo tego że współzyje nadal z chłopakiem...Hmm...Ale może to też kwestia temperamentu...

__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 18:49   #28
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: bolesny pierwszy raz

damianek napisał: hej dziewzcyny jestem ze swoja dziecwzyna juz okolo 5 miesiecy chcialei bysmy sie pokochac tylko moja dziewczyna bedzie to robila pierwszy raz i ja tez chcial bym zeby to bylo dla niaj jak najmniej bolesne) myslalem nad tym zeby przeprowadzic dobra gre wstepną jak tu pisałyscie do tej pory troszke sie niekiedy piescimy no wiecie ale nigdy nie moge wyczuc ''łechtaczki'' powiedzcie mi dokladnie w korym miejscu mozna to wyczuc??HELP!!! pozdrawiam buzka


no musisz okazac jej duzo czułości, pieścić ja tak jak lubi, chyba poznasz to po niej prawda? Pytaj sie co lubi, w jakim tepie i nie pospieszaj ani nie ponaglaj.
Najwazniejsze teraz dla niej jest poczucie bezpieczenstwa i pewnosc ze jesli sie w tym dniu np. rozmysli to nie zgromisz jej wzrokiem
Bedzie dobrze
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 00:12   #29
agusia222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 24
Dot.: bolesny pierwszy raz

heh noo teraz to mnie tez nie boli) dziekuje dziewczyny;*
agusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 23:30   #30
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: bolesny pierwszy raz

Dziewczyny, jeśli jesteście potwornie spanikowane i "wiecie", źe będziecie wyć z bólu, a juz na myśl o tamponach robi się wam słabo, to radzę wybrać się do ginekologa i poprosić o przecięcie błony dziewiczej. Pierwszy raz i tak nie musi byc wtedy absolutnie przyjemny i bezbolesny, ale przynajmniej jednego stresu się pozbędziecie.
Teje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-28 11:32:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.