Szybka pomoc na prezent dla chłopaka na mikołaja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-05, 20:17   #1
comehugforgive
Przyczajenie
 
Avatar comehugforgive
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 16

Szybka pomoc na prezent dla chłopaka na mikołaja


Jutro mikołaj ,a ja nie mam prezentu dla mojego chłopaka....wybieram się jutro do galerii rano ale kompletnie nie wiem co kupić (ma prawie 17 lat) dostał ode mnie już koszulkę i rękawiczki na zimę...problem w tym ,że on nie interesuje się niczym konkretnym co mogło by ułatwić sprawę...myślałam nad czapką zimową ale okazało się ,że ma ...perfuma? to trochę banalne ,zresztą ma już jedną ,na zdj w ramce jest za późno ,grami komputerowymi się nie interesuje ,jakimś szczególnym zespołem lub konkretną muzyką też nie ....bokserek ma tyle ,że kolejna para to też przesada ,naprawdę nie wiem co mam mu kupić ,ja dostałam od niego piękny zegarek na rękę ,już dzisiaj bo nie mógł się powstrzymać,on zegarek na rękę też już ma ;( pomocy !
comehugforgive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 21:51   #2
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Szybka pomoc na prezent dla chłopaka na mikołaja

Cytat:
Napisane przez comehugforgive Pokaż wiadomość
Jutro mikołaj ,a ja nie mam prezentu dla mojego chłopaka....wybieram się jutro do galerii rano ale kompletnie nie wiem co kupić (ma prawie 17 lat) dostał ode mnie już koszulkę i rękawiczki na zimę...problem w tym ,że on nie interesuje się niczym konkretnym co mogło by ułatwić sprawę...myślałam nad czapką zimową ale okazało się ,że ma ...perfuma? to trochę banalne ,zresztą ma już jedną ,na zdj w ramce jest za późno ,grami komputerowymi się nie interesuje ,jakimś szczególnym zespołem lub konkretną muzyką też nie ....bokserek ma tyle ,że kolejna para to też przesada ,naprawdę nie wiem co mam mu kupić ,ja dostałam od niego piękny zegarek na rękę ,już dzisiaj bo nie mógł się powstrzymać,on zegarek na rękę też już ma ;( pomocy !
ja mojemu kupiłam podstawkę na kubek z napisem "Dla fajnego chłopaka" i trochę ją przerobiłam dodałam dla NAJfajn..iejszego chłopaka, popisałam markerem "najukochańszego, najlepszego" itp. Na odwrocie jest do napisania DLA......... OD......
Miałam mu kupić kubek z jego ulubioną drużyną piłkarską ale nie było w empiku więc kupiłam samą podkładkę
Dorzucę mu jeszcze meliskę i zioła uspokajające bo ostatnio ma duże nerwy na pracę.

Więc możesz kupić kubek, teraz w empiku są śliczne rzeczy.
Albo jeśli u Ciebie w mieście jest Tk maxx to polecam tam wejść, bo jest milion dwieście rzeczy i na pewno coś Ci wpadnie w oko
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 22:29   #3
Hayley__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 460
Dot.: Szybka pomoc na prezent dla chłopaka na mikołaja

ja dla mojego kubel XXL (jest naprawde OGROMNY) z kukartki i taka specjalna herbatke z kukartki z miłymi napisami. jak na mikołaja w sam raz. ma 34 lata, ale mam nadzieje ze sie ucieszy - fajny, duzy kubek zawsze przyda sie na zime

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

kubek*, nie kubeł
Hayley__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 23:11   #4
comehugforgive
Przyczajenie
 
Avatar comehugforgive
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 16
Dot.: Szybka pomoc na prezent dla chłopaka na mikołaja

też myślałam nad kubkiem...ale dla 17 latka który praktycznie nie piję takich napoi jak kawa/herbata wiecie...kupi sobie butelkę coli i pije z gwinta chciałam kupić coś co mu się naprawdę przyda..jak kupiłam mu koszulkę fakt faktem podoba sie ale rozmiar nie ten ;/ w rękawiczkach nie chodzi bo przeważnie zapomina ich ze sobą zabrać ,więc teraz chciałam kupić coś co naprawdę będzie dobre )) chyba trochę za bardzo wymyślam ...;p
comehugforgive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 01:06   #5
Hayley__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 460
Dot.: Szybka pomoc na prezent dla chłopaka na mikołaja

może pendrive?

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 01:06 ----------

albo jakas gra na pc/xboxa o ile w to gra?
Hayley__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 01:20   #6
izka222
Rozeznanie
 
Avatar izka222
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 724
Dot.: Szybka pomoc na prezent dla chłopaka na mikołaja

A może czapka? Wydaje mi się, że teraz wśród jego rówieśników są modne czapki zimowe w rzucających się w oczy kolorach.

Ewentualnie jakieś fajne słuchawki.

Albo portwel.

I jeszcze wpadł mi na myśl pasek do spodni z fajną klamrą
izka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 10:16   #7
Rapaszka
Rozeznanie
 
Avatar Rapaszka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 857
GG do Rapaszka Send a message via Skype™ to Rapaszka
Dot.: Szybka pomoc na prezent dla chłopaka na mikołaja

Ja swojego chłopaka zawsze pytam co by chcial dostać, ponieważ nie lubie kupować zbędnych rzeczy.

Mozesz kupić np.
Piłke nożną, hantle, portfel, książka, płyte z muzyką/filmem, portfel, kupić bon do jakiegoś sklepu, perfumy (sa teraz rożne fajne zestawy ) opcji jest naprawde wiele

jeśli byś chciała to możesz zrobić coś od siebie np. muffinki, ciasto. Przez żołądek do serca
Rapaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-06, 11:45   #8
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Szybka pomoc na prezent dla chłopaka na mikołaja

A może po prostu jakieś słodycze plus ładne zapakowanie ich?
Monian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-06, 12:40   #9
libraria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 30
Dot.: Szybka pomoc na prezent dla chłopaka na mikołaja

Gadżet do komputera na USB (podstawka grzejąca pod kubek albo wiatraczek na lato)
Podstawka pod laptopa
Może jakaś gra planszowa (gralibyście wspólnie albo na imprezach, np. Dixit jest rewelacyjny: xxxx
__________________
---
<ciach_reklama>

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-04-09 o 10:06 Powód: link
libraria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:31.