Edixal - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-02, 11:04   #1
olunia1919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
GG do olunia1919
Talking

Edixal


Hej dziewczyny czy stosowała któraś z was tabletki Edixal? Ponoć są super czekam na odpowiedzi
olunia1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 21:21   #2
Maziunia88
Raczkowanie
 
Avatar Maziunia88
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 166
Dot.: Edixal

Także jestem ciekawa opinii na temat tych tabletek. Żadna dziewczyna ich nie stosowała?
Maziunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 07:38   #3
helisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Dot.: Edixal

Witam zakupiłam ten specyfik zachęcoa reklamą, kto z nas nie ma problematycznych miejsc, testuje już drugi dzień , wczoraj zgodnie z ulotką przy wadze powyżej 60 kg, wziełam 2 tabletki, w sumie 4 na dzień, ale powiem szczerze, ze efekt ciepła jest nie do wytrzymania. Dzisiaj zażyłam dla odmiany 1 tabletę. Po skończeniu opakowania będę mogła potwierdzić czy rzeczywiście coś dają , póki co te tabeltki są dla ludzi z mocnym żołądkiem. Po zażyciu czuje się efekt ciepła w żołądku rozkładającej tabletki, może być nie dobrze, bo ja mam coś na zasadzie nudności, ale położyłam się na chwilę i przeszło. Dają efekt wypełnienia i nie czuję sie głodu
helisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 14:10   #4
Blazenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Edixal

Witam wszystkich, dzisiaj zakupiłam edixal i zaczynam walkę..hehe; przy obiedzie wzięłam 2 tabletki i oblał mnie pot miałam wrażenie że żołądek mi pęknie znaczy się chyba działa.. będę pisać jakie będą rezultaty.. pozdrawiam
Blazenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 12:30   #5
ech0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Edixal

Dziewczyny. Czemu Wy wciaz wierzycie w cuda? Magiczne tabletki na odchudzanie nie istnieją. Gdyby istnialy nie byloby otyłości bo lekarze kazali by to jesc i juz.
Weź się za porzadny wysilek fizyczny 3 razy w tygodniu poczatkowo po 15 minut i poczytaj na madrych stronach internetowych co jak i kiedy jesc. Inaczej sie nie da.
Ja 2,5 roku temu schudlem 15 kilo w 3 miesiace jedzac 5 smacznych posilkow dziennie bez zadnych wspomagaczy. Utrzymuję ten stan do dzisiaj. Mało tego wyrzezbilem niezly kaloryfer na brzuchu o ktorym moglem kiedys pomarzyc.
Ludzie przestance sie truc i nabijac pieniadze ogromnym firmom produkujacym to badziewie.

Jakby ktos chcial sie dowiedziec jak tego dokonałem moze sie odezwac na prv. aczkolwiek zastrzegam, osoby ktore nie sa w stanie zrezygnowac np z czekolady czy wypadu na kebaba niech sie nawet nie fatygują bo ci zawsze bedą grubasami - mniejszymi lub wiekszymi. Gwarantuje Wam to ;]
ech0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 18:00   #6
sisi75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Edixal

Echo chyba robi sobie reklamę bo już spotkałam się z identycznym postem tylko na innym forum .
A co do tabletek edixal to je zakupiłam i czekam na przesyłkę. Po świętach będą jak znalazł, chociaż nie zamierzam przesadzać z jedzonkiem. O swoich rezultatach na pewno napiszę
sisi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 19:30   #7
ruda pysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Edixal

kupiłam po obejrzeniu reklamy.powiem szczerze że działa ale musicie dziewczynki sie przyzwyczaić do ciepła w żoładku i do niesamowitych wręcz skurczy,uczucia palenia w brzuchu,nudności,i zawrotów głowy w składzie mają papryczki chilii więc dla osób z problemami żołądkowimi nie polecam.POZA TYM ŻADEN ŚRODEK NIE DZIAŁA ODCHUDZAJĄCA JAK NIE BĘDZIESZ STOSOWAĆ DIETY CHOĆBY MINIMALNEJ TO NAWET JAK BĘDZIESZ JEŚĆ TONY TABLETEK TO I TAK NIE POMOŻE TROCHE RUCHU SILNEJ WOLI I BĘDZIE DOBRZE .......POWODZENIA LASECZKI
ruda pysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-06, 14:40   #8
helisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Dot.: Edixal

Blazenka no dokładnie cos jakby rozrywało żołądek ja już biorę 6 dni i na razie rezultatów nie widzę,
helisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 18:54   #9
iwona3108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Edixal

witam.ja chce podzielic sie opinia -bralam edixal przez 6 dni i kiedy weszlam na wage dozalam szoku 2 kilo wiecej-przytylal.strasznie sie czuje,slodyczy ie jadam,nic smazonego ani tlustego i ostatni posilek zjadalam o 18-tej.z wagi 55 przeszlam na 57 a chcialam zrzucic tylko 3-4 kilo.odradzam wam to brac i do tego cierpie na zaparcie.
iwona3108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 12:26   #10
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Edixal

Ale skąd w ogóle macie takie specyfik?? Co to takiego?
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 18:09   #11
kinga_slimitin_aqua
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 38
Dot.: Edixal

Cytat:
Napisane przez ech0 Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Czemu Wy wciaz wierzycie w cuda? Magiczne tabletki na odchudzanie nie istnieją. Gdyby istnialy nie byloby otyłości bo lekarze kazali by to jesc i juz.
Weź się za porzadny wysilek fizyczny 3 razy w tygodniu poczatkowo po 15 minut i poczytaj na madrych stronach internetowych co jak i kiedy jesc. Inaczej sie nie da.
Ja 2,5 roku temu schudlem 15 kilo w 3 miesiace jedzac 5 smacznych posilkow dziennie bez zadnych wspomagaczy. Utrzymuję ten stan do dzisiaj. Mało tego wyrzezbilem niezly kaloryfer na brzuchu o ktorym moglem kiedys pomarzyc.
Ludzie przestance sie truc i nabijac pieniadze ogromnym firmom produkujacym to badziewie.

Jakby ktos chcial sie dowiedziec jak tego dokonałem moze sie odezwac na prv. aczkolwiek zastrzegam, osoby ktore nie sa w stanie zrezygnowac np z czekolady czy wypadu na kebaba niech sie nawet nie fatygują bo ci zawsze bedą grubasami - mniejszymi lub wiekszymi. Gwarantuje Wam to ;]
Zgodzę się, ale tylko w pewnej części. Magiczne tabletki nie istnieją, żadne preparaty nie sprawią, że schudniemy tylko i wyłącznie za ich pomocą. Ale to nie znaczy, że nie pomagają. Suplementy mogą hamowac głód i apetyt na słodycze, dodawac energii, oczyszczac organizm, przyspieszac metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej. Ale bez racjonalnego odżywiania i wysiłku fizycznego nie będzie efektów. Co nie oznacza też, że musimy popadac w drugą skrajnosc. Ktoś kto pozwoli sobie na kebab podczas wyjścia ze znajomymi nie musi byc wcale grubasem.
kinga_slimitin_aqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 21:24   #12
Blazenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Edixal

Witam, 2 kg mniej na edixalu dzień 8... żołądek się przyzwyczaił i nie odczuwam już dolegliwości z jego strony, tylko 8-poty oblewają w dalszym ciągu hehe.. przyznam jednak, że zaczęłam na siłownię chodzić regularnie bieżnia i rowerek chwilowo bo z kondycją marnieeee także pewnie to skompensowane działanie edixalu i siłki.. zobaczymy jak będzie dalej pozdrawiam
Blazenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 18:52   #13
sisi75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Edixal

Stosuję Edixal już 6 dni. Zaczęłam od jednej tabletki do obiadu. Kolejny dzień jedna tabletka do obiadu, jedna do kolacji. Trzeciego dnia dwie do obiadu, jedną do kolacji a czwartego już po dwie i do obiadu i do kolacji. Robiłam tak aby przyzwyczaić żołądek do chili zawartej w kapsułkach. Na początku trochę piekł mnie przełyk i ściskał żołądek ale nie było to bardzo męczące. Teraz nie odczuwam już żadnych skutków ubocznych. No i najważniejsze po 6 dniach 1kg w dół
sisi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 22:41   #14
kamag86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Edixal

Witam,
Zdecydowałam się na zakup tabletek Edixal. Zaczęłam go brać od dnia dzisiejszego - dwa razy po 2 tabletki. Mimo wcześniejszych komentarzy ja nie odczułam żadnego bólu brzucha czy nudności. Zobaczymy jutro jak będę reagować, ale dziś nie odczuwałam żadnych negatywnych objawów zażycia tabletek.
Ważę jakieś 77 kg przy wzroście 170 cm, więc mam nadwagę. Regularnie chodzę na ćwiczenia pilates dwa razy w tygodniu. Nie jem po godz. 18. Niestety prowadzę siedzący tryb życia (praca biurowa), dlatego powinnam jeszcze dodatkowo chodzić na spacery wieczorem. Mam nadzieje, że jakieś efekty będą tylko nie jojo...
Jak coś odezwę się za kilka dni, żeby zdać relację jak to działa

Edytowane przez kamag86
Czas edycji: 2012-04-17 o 22:42
kamag86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 10:31   #15
helisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Dot.: Edixal

2 tygodnie i nic
helisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 23:44   #16
peacock
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
GG do peacock
Wink Dot.: Edixal

Cytat:
Napisane przez iwona3108 Pokaż wiadomość
witam.ja chce podzielic sie opinia -bralam edixal przez 6 dni i kiedy weszlam na wage dozalam szoku 2 kilo wiecej-przytylal.strasznie sie czuje,slodyczy ie jadam,nic smazonego ani tlustego i ostatni posilek zjadalam o 18-tej.z wagi 55 przeszlam na 57 a chcialam zrzucic tylko 3-4 kilo.odradzam wam to brac i do tego cierpie na zaparcie.
Słońce, jeśli cierpisz na zapas je to nie dziwne, że waga pokazuje 2 kg więcej... Treść jelitowa też swoje waży więc skoro się nie wydostała, a zbiera się jej coraz więcej to i waga pokazuje więcej... Proste. Założę się, że piłaś bardzo mało wody. Trzeba pamiętać, że podczas kuracji tego typu preparatami wody trzeba pić najmniej 3 litry dziennie.
peacock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 15:35   #17
susie95
Raczkowanie
 
Avatar susie95
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 76
Dot.: Edixal

a któraś z was wie może jak Edixal działa na skórę trądzikową? bo osoby z trądzikiem powinny unikać papryczki, a w Edzxalu ona właśnie jest ...
susie95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 17:22   #18
GośkaGośka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2
Dot.: Edixal

Dziewczyny, każdy reaguje inaczej. Pomna tych słów popędziłam do apteki jeszcze przed śniadaniem. Zanabyłam, zjadłam zgodnie ze wskazaniami, łyknęłam dwie kapsułki, popiłam dwoma kubkami wody i po 10 minutach się zaczęło. Najpierw ciepełko w brzuszku potem uderzenia gorąca i potworny ból brzucha! Aż mnie zgięło. Dostałam ślinotoku tak niesamowitego, że nie nadążyłam przełykać i zemdliło mnie.. spędziłam prawie godzinę na podłodze w toalecie modląc się żeby przestało. Próbowałam ratować się maślanką, ale na nic. Wystraszyłam wszystkich dookoła a siebie najbardziej. Powinnam podjąć jeszcze jedną próbę z 1 tabletką (mimo iż wg wagi 70 kg powinnam wziąć dwie) ale piekielnie się boję . ?Jeśli jest ktoś chętny to odsprzedam- info na prv.
GośkaGośka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 22:32   #19
Shamisen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Edixal

Jedna przestroga dla wszystkich co do tabletek Edixal- (może raczej użyteczna informacja) jak już wiecie, kapsułki mają w składzie chilli (i inne badziewie). Co za tym idzie- szatańska papryczka wywołuje uczucie pełności i pragnienia, czyli pijemy żeby ugasić "ogień" w żołądku co zwiększa uczucie sytości. CO NAJWAŻNIEJSZE: rozszerza naczynia krwionośne powodując siódme poty. Pocąc się tracimy mnóstwo wody jedząc ten specyfik- co za tym idzie- CHUDNIEMY. To jest właśnie podstawą tego triku marketingowego. Co do dodatkowych profitów, nie łudźcie się kobitki- nie oczyszcza organizmu, nie przyspiesza również metabolizmu (w zdrowy i prawidłowy sposób, chyba że lubicie dolegliwości układu trawiennego, zgagi, nudności, wymioty, etc...) Cały trik polega na wypacaniu wody z organizmu i ograniczeniu apetytu poprzez uczucie dyskomfortu w trakcie przyjmowania kapsułek. Sięgajcie raczej po chrom i magnez przepisane przez lekarza (tak, wiem, trzeba iść ) jeśli możecie, złapcie kumpelkę, sąsiadkę, mamę, chodźcie na spacery, pływajcie, bądźcie aktywne tak jak lubicie efekty na pewno przyjdą z czasem, po prostu nie niszczcie swojego zdrowia bardziej jakimiś durnymi chwytami reklamowymi z modelkami wyłażącymi ze styropianowej skorupy
Shamisen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 10:22   #20
Anka1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Edixal

Chyba każdy kto bierze suplement na odchudzanie czyta skład i ulotkę, jak zażywać i wie na co się decyduje. Ja się zdecydowałam na Edixal i nie żałuję. Fakt, rozgrzewa jak się zażyje, ale to daje świetny efekt przy ćwiczeniach jak napisała Shamisen wyżej. Ja ćwiczę 3 razy w tygodniu dość intensywnie i wypacam z siebie o wiele więcej, niż przez braniem suplementu. Nie zaobserwowałam u siebie objawów typu ból brzucha – myślę, że każdy ma inną tolerancje i reaguje inaczej. widząc moją utratę wagi -5 kg od początku kwietnia i mniejszy brzuch – polecam
Anka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 11:59   #21
kaole
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Edixal

GośkaGośka niestety sama odpowiedziałaś sobie na pytanie o to dlaczego tak silnie zareagowałaś na Edixal. ŻADNEGO PREPARATU NIE ZAŻYWAMY NA CZCZO! Jak wiadomo Edixal zawiera w swoim składzie wyciąg z papryczek chilli, dlatego tez podejrzewam, że podobnego stanu doświadczyłabyś po zjedzeniu chilli na pusty żołądek. Apeluję, czytajmy ulotki i nie eksperymentujmy ze zdrowiem po swojemu. Stosuję Edixal od 3 tygodni i jeszcze ani razu nie doświadczyłam bólu brzucha, nudności czy innych tego typu sensacji. być może udało mi się tego uniknąć dzięki racjonalnej diecie i dbaniu o to, by przyjmować wszelkie preparaty na odchudzanie PO posiłku. PS modelką jeszcze nie zostałam, ale pozbyłam się łądnych 5 kilo, a to już coś
kaole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 13:02   #22
rozowy_motylek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Dot.: Edixal

Dziewczyny czytajcie ulotki, proszę! zawsze czytajcie opis leku i zalecenia producenta, zanim zaczniecie cokolwiek zażywać. Producent wyraźnie zaleca, by pod żadnym pozorem nie przyjmować edixalu na czczo, swoja droga tak jak i wiekszości leków.. Wprzeciwieństwie do niektórych stosuję się do tych zaleceń a dzięki temu nie odczułam żadnych negatywnych skutków związanych z odchudzaniem i zażywaniem Edixalu . Schudłam 5 kg w 2 miesiace, czyli dokładnie tyle ile zamierzałam, z tego tez powodu robię sobie przerwę , zobaczymy czy się utrzyma
rozowy_motylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 21:25   #23
Miss Van De Tramp
Przyczajenie
 
Avatar Miss Van De Tramp
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Stamtąd :)
Wiadomości: 8
GG do Miss Van De Tramp
Dot.: Edixal

W sumie tak się zastanawiam, o właściwościach odchudzających chili słyszałam już dawno (odpowiada za to rzekomo kapsaicyna) i sama jestem pies na ostre potrawy, fakt, szybko się spalają, choć... cóż... pieką zwykle dwa razy myślę, że preparat jest ciężki do zniesienia, bo nie jesteśmy przyzwyczajeni do ostrych potraw tak jak np. Meksykanie, Hindusi, Chińczycy... może najpierw warto troszeczkę przyzwyczaić organizm jedząc ostrzejsze potrawy z chili (pieprzem cayenne, bo widzę że nie wszyscy wiedzą że to to samo), które naprawdę "podgrzewają". Mi mój kręgarz-specjalista od medycyny chińskiej polecał chili od lat, jako remedium na marne krążenie, zwłaszcza zimne stopy i ręce a nawet cellulit, razem z imbirkiem, najlepiej świeżym : ) w składzie tam jest jeszcze zielona herbata bodajże, którą też można pić świeżą i zaoszczędzić sporo... ja jednak sie skuszę pewnie bo nie obce mi pieczenie w brzuszku, jak będzie coś drgać waga to napiszę.
__________________
http://www.dark-one-girl.blog.pl/ - dawno temu i nieprawda, ale ciągle śmiesznie
Miss Van De Tramp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 12:29   #24
_Asiaczek_
Rozeznanie
 
Avatar _Asiaczek_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 586
Dot.: Edixal

ile ja już kasy wydałam na "cudowne" odchudzacze a odchudziłam tylko kieszeń. a te panienki,co rzekomo schudły na edixalu po 5 kg,to zauważcie,że mają po jednym poście na koncie, czyli wg mnie to reklama,ktoś się zarejestrował tylko po to,żeby zareklamować to badziewie. jak chcecie sobie rozwalić żołądek to bierzcie edixal. lepiej dodawać do potraw ostre przyprawy i już
_Asiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 07:30   #25
zegda
Raczkowanie
 
Avatar zegda
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 480
GG do zegda
Dot.: Edixal

Witam , dziewczyny i jak u Was idzie odchudzanie z Edixalem ,ja biorę od trzech dni i jakoś bardziej ssie mnie w żołądku- no jeść mi sie chce fakt przy wysiłku fizycznym bardziej się pocę ,no i pragnienie ,jest ale nie aż tak duże
odezwijcie się jak działa na Was, są już efekty?
zegda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 16:07   #26
m_asia
Przyczajenie
 
Avatar m_asia
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: 3-miasto
Wiadomości: 1
Dot.: Edixal

Dziś mój pierwszy dzień z edixalem.Mam nadzieję,że się uda!
m_asia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 11:58   #27
Kiliana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Edixal

Witam! Ja też mam te tabletki. Szczerze mówiąc miałam trochę obawy przed ich zastosowaniem, gdyż naczytałam się nieciekawych opinii.
Kupiłam je, gdyż doradziła mi je aptekarka.
Podeszłam ostrożnie do tematu. Wczoraj zjadłam 1 tabletkę po śniadaniu (jogurt) i nic mi nie było. Potem zjadłam 2 tabletkę (tez po jogurcie) i po obiedzie 2. Razem 4 (waże pow. 60kg więc w wg zaleceń 2xpo 2 tabletki).

Nie mam żadnych negatywnych objawów. Stosuję je po posiłku i popiłam dużą ilością wody. W ciągu dnia też pilnuję aby pić jak najwięcej mineralnej.
Aptekarka doradziła mi te tabletki, gdyż poprosiłam żeby mi coś dała aby skuteczniej spalać moje zbędne kg przy ćwiczeniach. Nie potrzebowałam nic na zahamowanie apetytu gdyż z tym sobie radzę.
Postanowiłam poświęcić ok.1h dziennie (wieczorem) na jazdę na rowerze stacjonarnym. Żadnego jedzenia po 18.00.

Zobaczymy efekty...
Ja chcę zrzucić 10kg, które zostały mi po dziecku.

Wczoraj w trakcie "jazdy" bardzo się spociłam, chciało mi się strasznie pić więc piłam, aby nie odwodnić organizmu. Zgłodniałam tez ale z tym sobie dałam rade i nic nie zjadałam



3mam w kciuki za Was dziewczyny - piszcie jak Wam tez idzie.
Kiliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 06:23   #28
Kiliana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 3
Dot.: Edixal

dzis 12 dzien z edixal-em. Schudłam 3hg
oczywiście pilnuje się z jedzeniem (przede wszystkim 0 słodyczy, jedzenia po 18 i duuuzo wody) no i codziennie jeżdze na rowerze stacjonarnym (puls 120-160) a także pomagam mężowi przy przygotowaniu podłoża na kostkę.

Przede wszystkim brzuch mi spadł, mam nadzieje ze schudnę jeszcze te 7 kg.

A Wam jak idzie?
Kiliana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 10:30   #29
BlackRoze
Zadomowienie
 
Avatar BlackRoze
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Edixal

Witam, kupiłam i będę testować, jak będą rezultaty albo jak ich nie będzie to napiszę, ale trochę się podłamałam tymi waszymi wypowiedziami. W sumie jak nic nie będzie to szkoda kasy.
__________________
Wybierz mężczyznę, który będzie niszczył twoją szminkę, a nie tusz do rzęs.
Zawsze trzeba działać, źle czy dobrze, okaże się później, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania, czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
BlackRoze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 09:43   #30
nowawiosna2013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Edixal

Witam,
Sporo się naczytałam na temat tabletek EDIXAL, jednak nic szczególnego o nich się nie dowiedziałam .
Wypowiedzi były różne, na niektóre osoby działały, a na niektóre wręcz odwrotnie – do tego były jakieś dolegliwości (ból brzucha, silne pieczenie w żołądku itp.) Z natury jestem ryzykantem co do takich różnych specyfików pomagających stracić kilka kg (Co nie oznacza że nie dbam o swoje zdrowie-moje decyzje są przemyślane). Zażywałam różne tabletki, mój organizm je przyswajał i nie miałam większych problemów z samopoczuciem, a nawet lepiej się czułam ( kg znikały). Odchudzanie to długi proces, niż tycie i niestety trzeba z tym walczyć każdego dnia.
Mój organizm poczuł już pierwsze wiosenne promienie słońca i postanowiłam zwalczyć jeszcze kilka kg.
Wczoraj (14.03.2013) kupiłam ten „wspaniały specyfik”
Na początek zażyłam jedną tableteczkę po zjedzeniu obiadu – czułam lekkie ciepło w brzuszku i popiłam dużą jak dla mnie ilością wody. Na kolację zjadłam tylko jabłko i jest OK.
Dziś (15.03.2013) rano wypiłam kawkę bo bez niej nie funkcjonuję, odczekałam kilka godz. i niedawno zjadłam dopiero śniadanie ( jedną bułkę z serkiem topionym) połknęłam tabletkę i zapijam ja cały czas wodą.
Czuję się dobrze, nie mogę narzekać na dolegliwości po tych tabletkach. Jak na razie przyjmuję po jednej tabletce do posiłku, aby przyzwyczaić organizm (zalecana dawka tabletek do mojej wagi to 2tabletki do posiłku, no ale lek to lek jak by nie patrzeć, dlatego stopniowo będę zwiększała sobie dawkę aż dojdę do 4tabletek na dzień).
Pozdrawiam
nowawiosna2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-22 18:47:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.