Czekoladowy br±z - odpowiedni kolor dla mnie? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informacjê jak zmieniæ swój wygl±d, styl, makija¿, fryzurê oraz sposób ubierania siê. Poddaj siê metamorfozie i zaskocz sam± siebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-06-17, 08:24   #1
Myssteriouss
Przyczajenie
 
Avatar Myssteriouss
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: £dz
Wiadomo¶ci: 9
GG do Myssteriouss

Czekoladowy br±z - odpowiedni kolor dla mnie?


Cze¶æ, jestem umówiona w pi±tek do fryzjera na farbowanie w³osów, niby ustali³am ¿e zrobiê sobie czekoladowy br±z, ale jak on dok³adnie bêdzie wygl±da³(czy bêdzie bardzo ciemny?) nie chcia³abym ¿eby by³ za ciemny i wygl±da³ prawie jak czarny na moich w³osach, chodzi mi ogólnie o br±z.. w ogolê to bêdzie mi w br±zie dobrze? mia³am ju¿ jasny blond, ale uwa¿am ze wygl±dam sztucznie, poza tym jak prostowa³am/prostuje ca³y czas w³osy,dzieñ w dzieñ.. to widaæ ze by³y zniszczone. Proszê o rade, by³abym bardzo wdziêczna bo nie mam pojêcia co robiæ. (?!)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01103 kopia.jpg (153,9 KB, 600 za³adowañ)
Myssteriouss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-17, 08:53   #2
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomo¶ci: 6 255
Dot.: Czekoladowy br±z - odpowiedni kolor dla mnie?

Nie widze Cie ciemnych bräzach.Nie napisalas jaki jest Twöj z natury odcien wlosöw?jakä masz karnacje.....
Zaläczam symulacje.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg mysterious2.jpg (50,4 KB, 507 za³adowañ)
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-06-17 o 08:59
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 255 postami tego u¿ytkownika na forum. Jak za³o¿yæ tak± reklamê? (klik!)
kaska222 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-17, 09:06   #3
spiniaa
Rozeznanie
 
Avatar spiniaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 847
Dot.: Czekoladowy br±z - odpowiedni kolor dla mnie?

czekoladowy braz wyjdzie ci bardzo ciemny wiem z doswiadczenia bo moja siostra tym farbuje swoje naturalne ma jak ty na zdjeciu a po tej farbie prawie czarny tylko w sloncu widac ze to braz a farbuje roznymi farbami chodzi mi o producenta ja bym zrobila moze jakis balejaz jezeli chcesz cos zmienic
spiniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-17, 09:36   #4
Myssteriouss
Przyczajenie
 
Avatar Myssteriouss
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: £dz
Wiadomo¶ci: 9
GG do Myssteriouss
Dot.: Czekoladowy br±z - odpowiedni kolor dla mnie?

To co mam w takim razie robic? jednak na jasny farbowac, na blond?
Myssteriouss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-17, 13:38   #5
Galicjanka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Czekoladowy br±z - odpowiedni kolor dla mnie?

Nie wiem jaki kolor ci doradziæ, ale wiem ,¿e czekoladowy br±z jest bardzo ciemnym kolorem. Mia³am taki kolor w zesz³ym roku, z pallete czekoladowy braz i potem mialam strszny problem , zeby kolor zmieniæ.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg zdj moj kolor brazowa czekoladas edit.jpg (25,2 KB, 423 za³adowañ)
Galicjanka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-17, 14:06   #6
Myssteriouss
Przyczajenie
 
Avatar Myssteriouss
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: £dz
Wiadomo¶ci: 9
GG do Myssteriouss
Dot.: Czekoladowy br±z - odpowiedni kolor dla mnie?

Ojeju teraz to ju¿ siê zamota³am i w ogole nie wiem co robic, w sumie macie racje ze to bêdzie za ciemny kolor dla mnie. Tylko ze w takim razie nie wiem na jaki farbowac? a gdyby troche jasniejszy? znalazlam w sumie tutaj na forum takie zdjecie i mowia tam ze to jest popielaty blond? czemu mi przypomina braz bardziej?? dodam do zalacznika.. mowicie ze mi nie bedzie dobrze?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 4823262.jpg (25,5 KB, 461 za³adowañ)
Myssteriouss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-18, 10:26   #7
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomo¶ci: 6 255
Dot.: Czekoladowy br±z - odpowiedni kolor dla mnie?

Ladny kolor,ja niewidze zeby to byl bräz.Albo ciemny blond to jest lub chlodny popielaty blond.Nie pisalas jakä masz karnacje i z natury odcien,jak potrzebujesz porady powinnas napisac takie szczegöly,w regulaminie jest opisane,jak zakladasz wätek.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 255 postami tego u¿ytkownika na forum. Jak za³o¿yæ tak± reklamê? (klik!)
kaska222 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 11:35   #8
Myssteriouss
Przyczajenie
 
Avatar Myssteriouss
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: £dz
Wiadomo¶ci: 9
GG do Myssteriouss
Dot.: Czekoladowy br±z - odpowiedni kolor dla mnie?

no mam raczej jasna karnacje, za to opalam sie na brazowo. moj naturalny odcien wlosow to popielaty blond.
Myssteriouss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-28, 12:56   #9
joannaiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Czekoladowy br±z - odpowiedni kolor dla mnie?

hej , mam taki sam problem. nie wiem na jaki kolor ufarbowac w³osy. moj obecny kolor to br±z z baardzo rudymi refleksami(refleksy mam dlatego ze farbowa³am w³osy na królewski burgrund z joanny farba do 24myc, no i jak kolorek sie spra³ to zosta³a rudosc ) obecnie zastanawiam sie nad czekoladowym brazem badz kakaowym brazem(szamponetki) z firmy joanna. moja karnacja jest BLADA wiec nie wiem na ktory kolor sie zdecydowac... ostatnio mialam na glowie szamponetke z czekoladowym brazem i wydaje mi sie ze uwydatnia jeszcze moja bladosc moj naturalny kolor to braz wchodzacy w czern , kolor ktory lubie i pasuje mi , wkoncu kazdy naturalny pasuje.. myslicie ze ktory kolor bylby dla mnie lepszy? a moze jakies inne propozycje??????? z gory dzieki za odpowiedzz

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

a moze kasztanowy braz?? pomozcie !
joannaiii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Metamorfozy


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.