BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-23, 16:54   #931
Ul eva
Raczkowanie
 
Avatar Ul eva
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 38
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

A jeśli posiedzę kilka dni w domu po zabiegu? Zrozum, już nie mogę się doczekać efektu i czystej buźki.
Ul eva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 17:45   #932
Marzena17
Rozeznanie
 
Avatar Marzena17
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: lubin/wrocław
Wiadomości: 638
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Ul eva Pokaż wiadomość
Doradźcie Jutro biegnę do salonu kosmetycznego i nadal nie jestem zdecydowana, mikrodermabrazja czy peeling migdałowy? Jestem niecierpliwa, a poza tym nie mam czasu i pięniędzy na regularne zabiegi, więc chciałabym aby efekt był widoczny po jednym razie. Mój problem to czerwone blizny i nierówności na policzkach. Mam przy tym bardzo bladą cerę, więc to wszystko jest widoczniejsze, ale nie ma tragedii, ratowałam się no-scarem, cepanem i naparem z rumianku.
Cytat:
Napisane przez Ul eva Pokaż wiadomość
A jeśli posiedzę kilka dni w domu po zabiegu? Zrozum, już nie mogę się doczekać efektu i czystej buźki.
Jeśli oczekujesz efektu po jednym zabiegu to lepiej wydaj pieniądze na coś innego
Zanim wykona się peeling migdałowy, najlepiej najpierw przyzwyczaić skórę słabszym tonikiem, bo nie wiadomo jak zareagujesz.
Po kilku dniach od zabiegu możesz się łuszczyć jak jaszczurka, ale jest też możliwość, że nie będziesz czuła żadnej różnicy. Jeśli chodzi o mikrodermabrazję - jeśli masz jakiekolwiek krostki, wypryski i pryszczyki - nie radzę się za to brać, może Ci się roznieść po całej twarzy, zresztą kosmetyczka nie powinna Ci takiego zabiegu w ogóle wykonać.
__________________
"Czuj się dzielny, działaj tak, jakbyś był dzielny...
Jest bardzo prawdopodobne, że atak odwagi zastąpi atak lęku."
William James
Marzena17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 14:57   #933
pavlo84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 153
GG do pavlo84
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

witam was. Ul Eva co do mikrodermabrazji to jest to mojim zdaniem strata czasu i pieniedzy mialeem keidys takie zabiegi na bliznie robione i jest to najdaremniejsz ametoda walki z bliznami i buzią. peelingi owszem daja rady sam za tydzien ide na peeling retises ct w mojim przypadku bede leczyl tradzik,ale jeśli sie zdecydujecie na peeling to migdalowy jest daremny i najslabczym z wszytskich dostapnych .poczytajcie sobie o glikolowym ,retises ct , pirogronowy warto na takie peeelingi sie wybrac widizalem effekty i jest nawet cacy, w szczegolnosci glikolowy i retises ct polecam.
pavlo84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 23:41   #934
joanna871
Raczkowanie
 
Avatar joanna871
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 101
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

hej,zamiast tracic kasę na te kwasy,kremy i zabiegi lepiej zainwestujcie w taki specjalny wałeczek z igiełkami,roluje sie nim twarz regularnie ,nawet jak krewka wyjdzie nie szkodzi ,delikatnie sie jezdzi i nakłuwa skore,do wyboru sa roznej dlugosci igielki najpierw najlepiej najmniejsze albo po prostu dobrac indywidualnie.ja mam coraz wieksze dziury po tradziku i zamierzam sobie kupic ten wałeczek,moja kumpela z okropnymi kraterami go używa ,nic jej nie pomoglo nawet te drogie okropnie inwazyjne zabiegi,tylko sie nacierpiala pare lat a dziury byly nadal spore,odkad ma ten waleczek (jakies 8mcy) jej skora juz jest wyleczona prawie calkowicie! jeszcze troche cierpliwosci i buzia jak u dziecka! a to wszystko za sprawa tych igiełek,gdy one nakłuwaą skórę tkanka sama sie zaczyna regenerowac,nastepuje produkcja kolagenu i w tym o to regularnym rytmie skora sama sie ze tak powiem naprawia
__________________
''Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko...''

Włosy-57cm
Cel: 90cm zadbanych kłaczków
joanna871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 09:02   #935
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Napisz wprost, że chodzi ci o Dermaroller (btw odpowiedni wątek na wizażu jest), a nie jakieś "wałeczki", "krewki", "igiełki".
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 09:54   #936
pavlo84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 153
GG do pavlo84
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Napisz wprost, że chodzi ci o Dermaroller (btw odpowiedni wątek na wizażu jest), a nie jakieś "wałeczki", "krewki", "igiełki".
Dermaroller daje rady , znajomy spzredaje takie cos po salonach i effekt jest dobry ,bardzo napina skóre ale jestem ciekaw jak bedzie dzialal na blizny po operacyjne . Olka a kojarzysz jak sie nazywa nóz do podcinania celulitu lub blizn ,powiedzial mi o takim cacku lekarz ale nieumial okreslic dokladnej nazwy.
pavlo84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 10:21   #937
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Ja mam, ale zaprzestałam użycia... Przez ból i obawy przed zakażeniami i prawdopodobieństwem rozwoju nowotworu (?!). Ale zamierzam do niego wrócić...kiedyś .
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 10:34   #938
pavlo84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 153
GG do pavlo84
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Ja mam, ale zaprzestałam użycia... Przez ból i obawy przed zakażeniami i prawdopodobieństwem rozwoju nowotworu (?!). Ale zamierzam do niego wrócić...kiedyś .
Własnie jak jest z tym zakarzeniem idzie sie zarazić tak?? ale to sotsujesz pozniej jaies kremy masci ?? a co do prawdopodobieństwa rozwoju nowotworutego nieslyszalem ,dlaczego tak sądzisz?
pavlo84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 14:03   #939
Ul eva
Raczkowanie
 
Avatar Ul eva
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 38
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Jednak byłam na tej mikro. Wiem już, że nie będzie spektakularnych efektów, ale troszkę mi wygładziło skórę, która pod pewnym kątem wyglądała jak "dziurawa droga" Blizny jak były, tak są.. Miałam nadzieje, że ten naskórek trochę mi się złuszczy, a tu nic.. ale to dopiero dzień po zabiegu, więc może coś się jeszcze ruszy. We wrześniu idę na kolejny zabieg.

Ah, zapomniałam.. mam małe pytanko dla orientujących się. Na policzku mam dwa podskorne pryszcze i do tej pory stosowałam na nie Akneroxid 5(żel z nadtlenkiem benzoilu), więc skoro po mikrodermabrazji muszę skórę nawilżać, to na razie nie mogę stosować tej maści?

Edytowane przez Ul eva
Czas edycji: 2012-08-25 o 15:12
Ul eva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 19:50   #940
oryginalna11
Raczkowanie
 
Avatar oryginalna11
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Coleraine, Irlandia Północna
Wiadomości: 177
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Witam. Czas na obiecane zdjęcia. Pierwsze 2 przed zabiegiem pełno przebarwień, pryszczy i blizn. Kolejne w dzień zabiegu to te z burakiem na twarzy i 3 kolejne 8 dni po

Sorry za złą jakość ale robione telefonem bo nie mam dobrego aparatu Mi ten zabieg pomógł. Widzę dużą poprawę a jeszcze 3 zabiegi przede mną Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 250720123445.jpg (71,8 KB, 232 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 250720123444.jpg (47,2 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 010120083452.jpg (58,7 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 010120083455.jpg (52,4 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 010120083461.jpg (60,5 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 010120083463.jpg (66,1 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 010120083462.jpg (62,1 KB, 165 załadowań)
__________________

Edytowane przez oryginalna11
Czas edycji: 2012-08-26 o 22:41
oryginalna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 21:44   #941
Anoa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 107
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez oryginalna11 Pokaż wiadomość
Witam. Czas na obiecane zdjęcia. Pierwsze 2 przed zabiegiem pełno przebarwień, pryszczy i blizn. Kolejne w dzień zabiegu to te z burakiem na twarzy i 3 kolejne 8 dni po Pozdrawiam
Trochę rozmazane te zdjęcia... ja mam bardzo podobne przebarwienia z tym że u mnie ze względu na ciemną karnację wszystko jest w tonacji żółto - brązowej U ciebie wręcz przeciwnie biało - różowej. Ja nawet jak smaruje się jakimś specyfikiem rozjaśniającym, wybielającym nadal mam ten żółtawy ton skóry.
Anoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 22:39   #942
oryginalna11
Raczkowanie
 
Avatar oryginalna11
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Coleraine, Irlandia Północna
Wiadomości: 177
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Anoa Pokaż wiadomość
Trochę rozmazane te zdjęcia... ja mam bardzo podobne przebarwienia z tym że u mnie ze względu na ciemną karnację wszystko jest w tonacji żółto - brązowej U ciebie wręcz przeciwnie biało - różowej. Ja nawet jak smaruje się jakimś specyfikiem rozjaśniającym, wybielającym nadal mam ten żółtawy ton skóry.
niestety nie posiadam dobrego aparatu. Najważniejsze że widzę różnicę. Jeszcze 3 zabiegi i powinno być o niebo lepiej Masz ciemną karnacje to zabieg laserowy nie jest wskazany. Mam niski poziom melaniny (mam rude włosy) dlatego moja skóra jest prawie prześwitująca. Widać żyłki i jest bardzo cienka. Dlatego pewnie piszesz o odcieniu biało - różowym.
__________________

Edytowane przez oryginalna11
Czas edycji: 2012-08-26 o 22:48
oryginalna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 00:25   #943
Anoa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 107
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez oryginalna11 Pokaż wiadomość
niestety nie posiadam dobrego aparatu. Najważniejsze że widzę różnicę. Jeszcze 3 zabiegi i powinno być o niebo lepiej Masz ciemną karnacje to zabieg laserowy nie jest wskazany. Mam niski poziom melaniny (mam rude włosy) dlatego moja skóra jest prawie prześwitująca. Widać żyłki i jest bardzo cienka. Dlatego pewnie piszesz o odcieniu biało - różowym.

Ech ta melanina :/ ja mam jej aż za dużo stąd po każdym pryszczu brązowe plamy
Anoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 18:53   #944
pavlo84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 153
GG do pavlo84
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

miał koś z was przeprwadzana dermabrazjie laserowa??
pavlo84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 00:00   #945
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez joanna871 Pokaż wiadomość
hej,zamiast tracic kasę na te kwasy,kremy i zabiegi lepiej zainwestujcie w taki specjalny wałeczek z igiełkami,roluje sie nim twarz regularnie ,nawet jak krewka wyjdzie nie szkodzi ,delikatnie sie jezdzi i nakłuwa skore,do wyboru sa roznej dlugosci igielki najpierw najlepiej najmniejsze albo po prostu dobrac indywidualnie.ja mam coraz wieksze dziury po tradziku i zamierzam sobie kupic ten wałeczek,moja kumpela z okropnymi kraterami go używa ,nic jej nie pomoglo nawet te drogie okropnie inwazyjne zabiegi,tylko sie nacierpiala pare lat a dziury byly nadal spore,odkad ma ten waleczek (jakies 8mcy) jej skora juz jest wyleczona prawie calkowicie! jeszcze troche cierpliwosci i buzia jak u dziecka! a to wszystko za sprawa tych igiełek,gdy one nakłuwaą skórę tkanka sama sie zaczyna regenerowac,nastepuje produkcja kolagenu i w tym o to regularnym rytmie skora sama sie ze tak powiem naprawia
A gdzie to cudo mozna kupic? czy mozna to samodzielnie stosowac? jak tak to w jaki sposob?

---------- Dopisano o 01:00 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------

Cytat:
Napisane przez oryginalna11 Pokaż wiadomość
niestety nie posiadam dobrego aparatu. Najważniejsze że widzę różnicę. Jeszcze 3 zabiegi i powinno być o niebo lepiej Masz ciemną karnacje to zabieg laserowy nie jest wskazany. Mam niski poziom melaniny (mam rude włosy) dlatego moja skóra jest prawie prześwitująca. Widać żyłki i jest bardzo cienka. Dlatego pewnie piszesz o odcieniu biało - różowym.
Witaj oryginalna11 jak sie nie myle to karnacje masz mleczna z rozowymi punktami (chlodny typ urody?)? bardzo wrazliwa? a jakiego podkladu uzywasz i w jakim odcieniu? i czy uzywalas juz sposobu z tymi iglami? ten roler?
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 08:59   #946
oryginalna11
Raczkowanie
 
Avatar oryginalna11
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Coleraine, Irlandia Północna
Wiadomości: 177
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
A gdzie to cudo mozna kupic? czy mozna to samodzielnie stosowac? jak tak to w jaki sposob?

---------- Dopisano o 01:00 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------


Witaj oryginalna11 jak sie nie myle to karnacje masz mleczna z rozowymi punktami (chlodny typ urody?)? bardzo wrazliwa? a jakiego podkladu uzywasz i w jakim odcieniu? i czy uzywalas juz sposobu z tymi iglami? ten roler?
Hej roleru nie używałam bo pierwszy raz o tym czytam że to się do twarzy używa Myślałam że to na pupe Ja używam podkładu Affiniton Maybelline odcien light sandbeige który jest i tak ciut za ciemny. Dobrze nawilża i szybko i łatwo daje się zmyć. Używałam jeszcze n iedawno Revlonu COlorstay ale to jakbym kładła gładź szpachlową. Bardzo szybko zastyga nakładałam pędzlem i palcami ale zawsze to samo się działo. Teraz dodaję troche revlonu do affinitonu. Na początku przez jakies pół godz widać smugi ale potem nawilżający affiniton ładnie to scala więc nie widać nic
__________________
oryginalna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 20:02   #947
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Od lat o tym trąbimy, dermaroller, wiele osób z Wizaża używa od bardzo dawna.

https://wizaz.pl/search/index.php?fr...er&post_type=1

Na LU ogromny wątek http://www.laboratoriumurody.pl/foru...ht=dermaroller
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 21:03   #948
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez oryginalna11 Pokaż wiadomość
Hej roleru nie używałam bo pierwszy raz o tym czytam że to się do twarzy używa Myślałam że to na pupe Ja używam podkładu Affiniton Maybelline odcien light sandbeige który jest i tak ciut za ciemny. Dobrze nawilża i szybko i łatwo daje się zmyć. Używałam jeszcze n iedawno Revlonu COlorstay ale to jakbym kładła gładź szpachlową. Bardzo szybko zastyga nakładałam pędzlem i palcami ale zawsze to samo się działo. Teraz dodaję troche revlonu do affinitonu. Na początku przez jakies pół godz widać smugi ale potem nawilżający affiniton ładnie to scala więc nie widać nic
No wlasnie ,bo bardzo ciezko jest dobrac podklad do skory z bliznami,dziurkami,przeba rwieniami na skorze,przewaznie podklady wbijaja sie w niedoskonalosci jeszcze bardziej je uwydatniajac... a jaki masz odcien skory ,karnacji? mleczno+roz ?
A co do dermrolera-to ciekawe czy nadaje sie on do skory wrazliwej
jakie sa skutki uboczne i jak sie zaprzestanie stosowanie jego to czy skora nie wrocici do poprzedniego stanu ,lub czy nie bedzie jeszcze gorzej wygladac..
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 09:52   #949
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

A ja tak nie odnosnie fluidow, ale moze znacie jakis dobry krem splycajacy takie blizny? Ja mialam serie zabiegow laserem barwnikowym oraz erbowo-yagowym, co prawda poprawa jest duza, dziurki sa o wiele mniejsze, ale jakies jednak zostaly. Lekarz poradzil abysmy narazie zaprzestali laserowania, ale ja nie mam ochoty siedziec bezczynnie i nic z cera nie robic. Przepraszam, jesli byly juz jakies propozycje, ale tych stron jest tu tak duzo, ze wymiekam...Takze jesli ktos moglby mi na szybko podpowiedziec, bylabym wdzieczna. Chcialabym aby to bylo cos sprawdzonego, naprawde skutecznego, cena nie gra roli
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-09, 08:22   #950
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
No wlasnie ,bo bardzo ciezko jest dobrac podklad do skory z bliznami,dziurkami,przeba rwieniami na skorze
witajcie, jestem po 2 zabiegach fraxelem, ale niestety nadal nie jestem usatysfakcjonowana z efektu, będe jeszcze robiła coś na pewno.
lekarz doradził mi terapie łączoną, tzn: fraxel, co2, i na końcu ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym.
----------
a odnosnie podkłądów / korektorów >> ja znalazłam swój ideał : kamuflaż KRYOLAN / kółeczko , nr3/, jeśli chodzi o problem z błyszczeniem twarzy: >> w 100% sprawdza się puder / rówznież z kryoalnu/ ANTI SHINE / jest to puder ryżowy, bardzo drobno zmielony pyłek/ matowi buzie idealnie, pamietam jak wcześniej np. w pracy na kazdje przerwie lataąłm do toalety i poprawiałam makijaż, czy np. na jakiejś imprezie w klubie: a teraz>>> zabieram ze sobą tylko szminkę, i się nie stresuje ze mi się policzki świecą, tak że polecam, cena : korektor 54zł. puder ok 50 nie pamietam dokłądnie, ale są strasznie wydajne
---
używam również efaclar duo+ A. I na niespodzianki, do mycia również żel z tej samej serii, jestem bardzo zadowolona.
---

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2012-10-09 o 08:24
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 08:24   #951
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

zdjęcia:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (9,6 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images (1).jpg (8,9 KB, 26 załadowań)
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 22:44   #952
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
witajcie, jestem po 2 zabiegach fraxelem, ale niestety nadal nie jestem usatysfakcjonowana z efektu, będe jeszcze robiła coś na pewno.
lekarz doradził mi terapie łączoną, tzn: fraxel, co2, i na końcu ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym.
----------
a odnosnie podkłądów / korektorów >> ja znalazłam swój ideał : kamuflaż KRYOLAN / kółeczko , nr3/, jeśli chodzi o problem z błyszczeniem twarzy: >> w 100% sprawdza się puder / rówznież z kryoalnu/ ANTI SHINE / jest to puder ryżowy, bardzo drobno zmielony pyłek/ matowi buzie idealnie, pamietam jak wcześniej np. w pracy na kazdje przerwie lataąłm do toalety i poprawiałam makijaż, czy np. na jakiejś imprezie w klubie: a teraz>>> zabieram ze sobą tylko szminkę, i się nie stresuje ze mi się policzki świecą, tak że polecam, cena : korektor 54zł. puder ok 50 nie pamietam dokłądnie, ale są strasznie wydajne
---
używam również efaclar duo+ A. I na niespodzianki, do mycia również żel z tej samej serii, jestem bardzo zadowolona.
---
czyli na swoje blizny potradzikowe,przebarwieni a potradzikowe uzywasz tylko ten korektor Kryolan i zadnego podkladuu na niego? nie uzywasz? a na to nakladasz puder sypkki Kryolan anti shine ,czym go nakladasz? i czy on nie robi plaskiej twarzy? nie wbija sie w niedoskonalaosci (pory,linie,dziurki,blizn y)jeszcze bardziej je uwydatniajac?

Moja znajoma ostatnio polecila mi podklad naturalny firmy "benecos" www.benecos.eu podobno dosyc dobrze kryje+wyglada bardzo naturalnie na twarzy,nie dusi jej jest bez: parabenow,parafiny,PEG,ko lorantow,perfum,konserwan tow ,musze wyprobowac
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-10-09 o 22:50
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 23:51   #953
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Polski Bursztyn>> na całą twarz mieszanka podkładów : max factor lasting per.+ revlon color stay, a na policzki/ bo gł tam mam blizny potrądzikowe/ kamuflaż,
pytałaś czy twarz po tym sypkim nie jest " płaska" >> efekt zmatowienia duży, ale jak wykonturuje bronzerem jest lepiej. w każdym bądz razie wolę taki efekt niż: święcące lico
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 17:42   #954
pavlo84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 153
GG do pavlo84
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

miał koś z was przeprwadzana dermabrazjie laserowa??
pavlo84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 18:06   #955
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Jakie ziółka, tabsy, suplementy wpływają na szybszą regeneracje skóry? Chciałam się wspomóc przy kwasach. Czytałam gdzieś, że najlepiej się 'zdzierać' podczas owulacji lub po @, ponieważ skóra szybciej się odnawia.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 18:48   #956
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
Polski Bursztyn>> na całą twarz mieszanka podkładów : max factor lasting per.+ revlon color stay, a na policzki/ bo gł tam mam blizny potrądzikowe/ kamuflaż,
pytałaś czy twarz po tym sypkim nie jest " płaska" >> efekt zmatowienia duży, ale jak wykonturuje bronzerem jest lepiej. w każdym bądz razie wolę taki efekt niż: święcące lico
Niestety ja rowniez mam blizny czerone potradzikowe na policzkach ,z ktorymi od wielu lat sie mecze niestety nic nie jest w stanie ich zlikwidowac,a wiele juz probowalam.. na blizny potradzikowe czerwone ,nierownosci,dziurki uzywac korektor w odcieniu zoltym?
W tym watku dziewczyny doradzaja jaki podklad przy cerach problematycznych https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post37042303
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-10-12 o 18:54
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 20:21   #957
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Jakie ziółka, tabsy, suplementy wpływają na szybszą regeneracje skóry? Chciałam się wspomóc przy kwasach. Czytałam gdzieś, że najlepiej się 'zdzierać' podczas owulacji lub po @, ponieważ skóra szybciej się odnawia.
Na pewno cynk, biotyna, wit. A, C, rutyna, bromelaina.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 10:12   #958
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Na pewno cynk, biotyna, wit. A, C, rutyna, bromelaina.

Dziekuję, dziękuję
tak właśnie myślałam o tej rutynie (mam rutinoscorbin )
A kolagen? Można łykać kolagen?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 23:23   #959
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Dziekuję, dziękuję
tak właśnie myślałam o tej rutynie (mam rutinoscorbin )
A kolagen? Można łykać kolagen?
Mnie osobiście nie chce się wierzyć, że kolagen podawany doustnie może jakoś wpłynąć na skórę, ale cóż, badań nie robiłam, więc nie powiem, jak to jest na 100% Ale łykać na pewno nie zaszkodzi, zawsze jak nie na skórę, to na stawy pomoże
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 18:05   #960
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: BLIZNY: potrądzikowe i inne, redukcja przez kosmetyki, zabiegi - ZBIORCZY

Tak sobie myślę jeszcze, odnośnie kwasu kojowego - nabyłam, zrobiłam, leży w lodówce.
Obiło mi się o oczy, że jego stężenie to 1-2%, pytanie czy da się uzyskać większe i jaki będzie wpływ na skórę ? Może to głupie, ale z chemii jestem nogą.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-08 03:20:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.