Co jest?:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-08, 14:58   #1
nataleczka19602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 33

Co jest?:(


Mam pewne wątpliwości. Od roku stosuję tabletki antykoncepcyjne Mercilon. Zwykle krwawienie po odstawieniu pojawiało się po trzech dniach od brania ostatniej tabletki. W tym miesiącu ostatnią brałam w czwartek,jest poniedziałek,a miesiączka nie pojawia się,ponadto 2 tygodnie temu przez 3 dni mialam intensywne krwawienie w trakcie brania tabletek. Nie wiem czy istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę,zazwyczaj tabletki przyjmuję regularnie lecz tym razem spóźniłam się o 2 dni,a stosunek odbyłam 3 dni wcześniej. Nie piję alkoholu,nie przeżywam stresów,więc nie wiem czemu termin mięsiączki się przesuwa. Proszę o radę
nataleczka19602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 15:30   #2
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Co jest?:(

Cytat:
Napisane przez nataleczka19602 Pokaż wiadomość
Mam pewne wątpliwości. Od roku stosuję tabletki antykoncepcyjne Mercilon. Zwykle krwawienie po odstawieniu pojawiało się po trzech dniach od brania ostatniej tabletki. W tym miesiącu ostatnią brałam w czwartek,jest poniedziałek,a miesiączka nie pojawia się,ponadto 2 tygodnie temu przez 3 dni mialam intensywne krwawienie w trakcie brania tabletek. Nie wiem czy istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę,zazwyczaj tabletki przyjmuję regularnie lecz tym razem spóźniłam się o 2 dni,a stosunek odbyłam 3 dni wcześniej. Nie piję alkoholu,nie przeżywam stresów,więc nie wiem czemu termin mięsiączki się przesuwa. Proszę o radę
Spóźniłaś się dwa dni z więciem tabletki? Której? Z którego tygodnia? Cóż teraz można radzić. Głównie chyba test ciążowy.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 15:30   #3
futura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 365
Dot.: Co jest?:(

najpierw zrobiłabym test, a pozniej poszła do lekarza.

spóźniłaś się? no to poczytaj w ulotce czym to grozi
futura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 15:44   #4
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: Co jest?:(

Cytat:
Napisane przez nataleczka19602 Pokaż wiadomość
tym razem spóźniłam się o 2 dni,a stosunek odbyłam 3 dni wcześniej.
Nie wiem czy ciąża jest możliwa, tym bardziej, że zawsze regularnie zażywałaś tabletki. Podczas brania pigułek antykoncepcyjnych raz może zdarzyć się tak, że w przerwie między opakowaniami krwawienie nie wystąpi i nie musi to od razu oznaczać ciąży. Plamienie w trakcie może być wywołane 'zapomnieniem' albo mogą to być zwyczajne skutki uboczne zażywania ich. Spokojnie. Dla pewności zrób test ciążowy.

P.S. Może wydawać się dziwne, że po takim czasie od zażywania tabletek nagle pojawiają się skutki uboczne, prawda? Ja biorę ok. półtora roku i dopiero niedawno zaczęłam miewać silne bóle głowy, huśtawki nastrojów, a moje piersi były nabrzmiałe tak, jakby miały zaraz wybuchnąć.

Edytowane przez CytrynowaPannica
Czas edycji: 2010-02-08 o 15:45
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 16:23   #5
Martiti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 39
Dot.: Co jest?:(

Ranny... Nie na dziwnym krwawieniu sie trzeba skupić, a na zapomnianej tabletce i seksie trzy dni wcześniej... Wiesz jak to działa? Plemnik dociera do celu dopiero jakieś 2 dni od stosunku... Dopiero wtedy następuje zapłodnienie. A więc.. mogłaś się wstrzelić dokładnie w ten moment. Ale nie mam zamiaru Cię straszyć ani wprowadzać w panikę - bo to bez sensu. Po prostu idź po test, a później ew. do lekarza. Powodzenia
Martiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 21:03   #6
nataleczka19602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 33
Dot.: Co jest?:(

Zrobiłam test,jest negatywny Tylko nadal nie wiem dlaczego nadal nie mam miesiączki,w czwartek muszę zacząć nowe opakowanie tabletek.
nataleczka19602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 21:18   #7
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Co jest?:(

Cytat:
Napisane przez nataleczka19602 Pokaż wiadomość
Zrobiłam test,jest negatywny Tylko nadal nie wiem dlaczego nadal nie mam miesiączki,w czwartek muszę zacząć nowe opakowanie tabletek.
Cały czas jest pytanie, której tabletki zapomniałaś, ile czasu minęło od ostatniego stosunku. Jeśli zapomniałaś tabsa na dwa dni, to tamto krwawienie, które wystąpiło mogło być oznaką rozregulowania, organizm zgłupiał i teraz krwawienia nie ma. Ja bym się przeszła do gina zanim zaczniesz drugie opakowanie. Dwudniowe spóźnienie to sporo.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-08, 22:27   #8
nataleczka19602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 33
Dot.: Co jest?:(

Zapomniałam tabletek z drugiego tygodnia
nataleczka19602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 22:30   #9
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Co jest?:(

Ale potem je wzięłaś? Ilu tych tabletek zapomniałaś? Wydłużyłaś branie, czy jak to było. Drugi tydzień generalnie nie jest dobry na zapominanie tabletek...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 22:45   #10
nataleczka19602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 33
Dot.: Co jest?:(

Dwóch,a następnie musiałam przyjąć 3 jednego dnia.
nataleczka19602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 08:11   #11
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Co jest?:(

Cytat:
Napisane przez nataleczka19602 Pokaż wiadomość
Dwóch,a następnie musiałam przyjąć 3 jednego dnia.
A potem są opowieści, że się zaszło w ciążę biorąc tabletki... Wyrób sobie jakiś odruch, aby Ci się przypominało o tabletce - bierz ją po alarmie z telefonu, czy po porannym umyciu zębów...
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 08:52   #12
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Co jest?:(

Cytat:
Napisane przez nataleczka19602 Pokaż wiadomość
Dwóch,a następnie musiałam przyjąć 3 jednego dnia.
No to co w tym dziwnego, że organizm szaleje. Ma bałagan w hormonach.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 10:50   #13
kaarolcia89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 11
Dot.: Co jest?:(

mam nadzieje ze po tej akcji nie będziesz już zapominala o tabsach bo po co je brac i o nich zapominac a pozniej się strasowac? Doris ma racje
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A potem są opowieści, że się zaszło w ciążę biorąc tabletki... Wyrób sobie jakiś odruch, aby Ci się przypominało o tabletce - bierz ją po alarmie z telefonu, czy po porannym umyciu zębów...
kaarolcia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 13:41   #14
Dyskrecja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 213
Dot.: Co jest?:(

Tylko najpierw idź do lekarza a potem zrób test,taka powinna być moim zdaniem kolejnośc. I zgadzam sie z dziewczynami: ustaw sobie przypomnienie w telefonie i nie będzie problemu.
Dyskrecja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 09:53   #15
Felka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: sąsiadka szatana (;
Wiadomości: 126
Dot.: Co jest?:(

A po co robić test po wizycie , jak już lekarz może stwierdzić ciąże? ... Nie dziw się , że organizm szaleje, tak jak już dziewczyny pisały. Ale jednak ja radziłabym wizytę u lekarza przed zaczęciem opakowania. Pozdrawiam.
Felka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.