Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-07, 10:14   #2161
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ja ostatnio stosuję metodę wylewania na dłoń i rozsmarowywania, bo brakło mi wacików
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 11:19   #2162
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

alantoina nie zapycha, w życiuuuuu!
co dodajecie żeby podrasować hydrolaty do toników?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 11:52   #2163
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
ja polecam do hydrolatów Butelke z atomizerem , wydaje mi sie ze takie stosowanie jest najbardziej ekonomiczne, trzy psiki na twarz i z głowy
W moim przypadku pryskanie niewiele daje. Tylko stemplowanie twarzy porządnie nasączonym wacikiem przynosi konkretne efekty (nawilżenie, zmiękczenie skóry).
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 12:02   #2164
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

hmm, ja od nawilżania i innych cudów mam inne specyfiki hydrolat jest takim dodatkiem do tego wszystkiego i akurat od niego cudów nie oczekuje (ale - niby nic, a życia sobie bez hydrolatu nie wyobrażam )

to ja sie jeszcze pozale - ukręciłam eliksir winogronowy i ma konsystencje gluta z nosa to moje 3cie opakowanie i wczesniej nic sie takiego nie działo
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 15:13   #2165
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
hmm, ja od nawilżania i innych cudów mam inne specyfiki hydrolat jest takim dodatkiem do tego wszystkiego i akurat od niego cudów nie oczekuje (ale - niby nic, a życia sobie bez hydrolatu nie wyobrażam )

to ja sie jeszcze pozale - ukręciłam eliksir winogronowy i ma konsystencje gluta z nosa to moje 3cie opakowanie i wczesniej nic sie takiego nie działo
A składniki były wyciągnięte z lodówki na 2 godziny przed przyrządzeniem eliksiru Bo teraz zmienili formułę i muszą być w temp pokojowej by je rozrabiać
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 15:15   #2166
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
A składniki były wyciągnięte z lodówki na 2 godziny przed przyrządzeniem eliksiru Bo teraz zmienili formułę i muszą być w temp pokojowej by je rozrabiać
składniki nie zdążyły trafic do lodówki, od razu zostały ukręcone
w takim razie ta nowa formuła jest do dupy
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 15:18   #2167
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
składniki nie zdążyły trafic do lodówki, od razu zostały ukręcone
w takim razie ta nowa formuła jest do dupy
Tu masz filmik na ten temat

http://www.youtube.com/watch?v=_NolUVaO9wM
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-07, 16:10   #2168
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez prowl Pokaż wiadomość
Z kocanki używałaś na skórę tłustą, trądzikową? Może taki też sobie wezmę...?

Z maila od BU:

""Aktualnie cała partia została zarezerwowana.
W przyszłym tygodniu pojawi się w sprzedaży nowa wersja Hydrolatu oczarowego."

Wszystko jasne
Może chciałabyś dołączyć do wspólnego zamówienia lubelskich wizażanek BU- około połowy maja i ZSK

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=393752&page=18


zawsze to jakaś oszczędność
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 16:25   #2169
amatosek
Raczkowanie
 
Avatar amatosek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

i czy pamiętacie ile kropel konserwantu Rokonsal ND sie dodawalo do toniku? Bo juz na stronie nie mozna znalesc takich informacji;/[/QUOTE]

wlasnie dzis dostalam odp z BU, bo sama mam jeszcze Rokonsal ichcialam go dodac do PHA 6%
cytuje:
Podajemy informacje:

- Na koniec dodaj do toniku konserwant:

» Jeśli posiadasz Konserwant Rokonsal ND - dodaj 18 kropli

» Jeśli posiadasz nowy Konserwant NATURALNY EKO - dodaj 20 kropli

Odmierzaj krople konserwantu ostrożnie i dokładnie. (Konserwant jest
pakowany w butelkę z kroplomierzem.) Po dodaniu konserwantu, zakręć
ponownie butelkę z tonikiem i mocno nią wstrząśnij przez kilkanaście
sekund.

* Butelkę z resztą konserwantu zachowaj sobie na później, przechowując
w temp. pokojowej. Porcja konserwantu wystarczy do wykonania kilku
toników.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół 'Biochemia Urody'

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Hej, mam pytanie do tych zWas, ktore kupily ten nowy sok z aloesu.
Czy Was tez uczula?
Do tej pory uzywalam ich toniku z aloesu i poza tym zawsze sporo uzywalam kosmetykow z aloesem i zawsze dzialalo na mnie super, a po rozcienczniu tego soku 50/50z woda po 2-3 minutach cala buzia jak burak, nie pieklo i nie szczypalo ale burak przez ok. godzine jak ta lala w opisie maja, ze z miazszu aloesa wiec teoretycznie nie powinno mnie uczulac. Czy powinnam jeszcze bardziej rozcienczyc?
amatosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 18:13   #2170
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

A ja się od jakiegoś czasu zaopatruje w same żele hialuronowe (podwójny Eko 2% - na co dzień, odżywczy - po goleniu i peptydowy- na noc) i to póki co mojej skórze wystarcza Jestem bardzo zadowolony - nie obciążam żadnymi tłuszczami, nic mi nie wyskakuje, cera jest promienna, dobrze nawilżona, gładka i zajedwabiście miękka!

A już nie mówię nawet, na jak długo takie trzy buteleczki mi starczaja... Ekstra sprawa!

Edytowane przez DudiBoy
Czas edycji: 2012-05-07 o 18:15
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 18:30   #2171
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Tu masz filmik na ten temat

http://www.youtube.com/watch?v=_NolUVaO9wM
o dziekuje niestety moj glut jest bez wzgledu na temperaturę (tą szklaną buteleczke trzymam w łazience), pocieszam sie jedynie ze mogło byc gorzej (ta laska mowi ze jej glut byl nie do ruszenia )
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-07, 18:46   #2172
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Jakie macie opinie o kremie regenerującym z kwasem liponowym?
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 19:24   #2173
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
o dziekuje niestety moj glut jest bez wzgledu na temperaturę (tą szklaną buteleczke trzymam w łazience), pocieszam sie jedynie ze mogło byc gorzej (ta laska mowi ze jej glut byl nie do ruszenia )
Problem leży być może w układzie konserwującym użytym w żelu HA (wspominałyście o glucie w innym serum). Ciekawe zjawisko. Geogard 221 potrafi być niestety złośliwy. Nie można go rozpuszczać w zimnej wodzie, ponieważ wytrąca się osad, nawet 17°C to za mało. Z drugiej strony trzeba uważać, aby go nie przegrzać (stabilny do 50°C).
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 20:17   #2174
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez amatosek Pokaż wiadomość
[/COLOR]Hej, mam pytanie do tych zWas, ktore kupily ten nowy sok z aloesu.
Czy Was tez uczula?
Do tej pory uzywalam ich toniku z aloesu i poza tym zawsze sporo uzywalam kosmetykow z aloesem i zawsze dzialalo na mnie super, a po rozcienczniu tego soku 50/50z woda po 2-3 minutach cala buzia jak burak, nie pieklo i nie szczypalo ale burak przez ok. godzine jak ta lala w opisie maja, ze z miazszu aloesa wiec teoretycznie nie powinno mnie uczulac. Czy powinnam jeszcze bardziej rozcienczyc?
dobiłaś mnie.
Przyierzam się do niego, ale i tak już mam problemyz cerą i boję się stosować wszystko co mi moze krzywdę zrobić
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 21:06   #2175
amatosek
Raczkowanie
 
Avatar amatosek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
dobiłaś mnie.
Przyierzam się do niego, ale i tak już mam problemyz cerą i boję się stosować wszystko co mi moze krzywdę zrobić
ja tez jestem dobita, bo nie moge odzalowac tego toniku aloesowego, ktory byl dla mnie swietny, ehhh...
moze rzeczywiscie sobie odpusc, bo ja choc mam cere sucha i wrazliwa ale jakims cudem malo rzeczy mnie uczula, nie wysypuje ani mnie nie zatyka a uzywam mnostwa kosmetykow z BU i tylko ten sok tak mnie zalatwil, reszta dziala swietnie, nawet kwas AHA/BHA 10%, ktory jest ogolnie najmocniejszym hardcorem u mnie sie spisal spiewajaco,
dzis wieczorem sprobowalam jeszcze raz, rozcienczylam z woda w wiekszej ilosci i niestety nawet takie male stezenie ( proporcj: aloes/woda 20/80) tez mnie uczulilo, buzia zaczerwieniona przez ok. pol godziny wiec ja sobie ostatecznie odpuszczam ten sok, choc zdaje sobie sprawe, ze innym moze pasowac, ale radze uwaznie go testowac.
amatosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 21:10   #2176
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Też mam cerę suchą i wrażliwą. Co ciekawsze - ostatnio obserwuję nadmiar wyskakujących mi pryszczy mimo to. Hydrolat aloesowy był dla mnie świetny. Liczyłam, ze tonik z oczarowego i soku z aloesu tez będzie fajny...

Jeszcze trochę pomyśle. jeśli kupie i nie spasuje to zawsze mogę go zużyć na nogi
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 21:32   #2177
amatosek
Raczkowanie
 
Avatar amatosek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Też mam cerę suchą i wrażliwą. Co ciekawsze - ostatnio obserwuję nadmiar wyskakujących mi pryszczy mimo to. Hydrolat aloesowy był dla mnie świetny. Liczyłam, ze tonik z oczarowego i soku z aloesu tez będzie fajny...

Jeszcze trochę pomyśle. jeśli kupie i nie spasuje to zawsze mogę go zużyć na nogi
u mnie oczarowy rzadzi!!! nie moge bez niego zyc po prostu, stosowany systematycznie robi cuda, przynajmniej u mnie
amatosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 21:45   #2178
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Kto się skusił na hydrolat z czarnej porzeczki?


I tak na marginesie, chętnie wymienię końcówkę (całkiem sporą) serum oliwkowego Renew na eliksir winogronowy. Gdyby ktoś był chętny, to proszę pisać PW
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 22:26   #2179
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez amatosek Pokaż wiadomość
u mnie oczarowy rzadzi!!! nie moge bez niego zyc po prostu, stosowany systematycznie robi cuda, przynajmniej u mnie
u mnie cudotwórstwa nie czyni, ale faktycznie mega łagodzi (szkoda, że nie łagodzi jak tribiotic np. śladów po wyciskanych kaszakach - ale to już sprawa cierpliwości, po tygodniu same opuszczają mnie) i po użyciu całej buteleczki zauważyłam pozytywne 'wygładzenie', jakby mniej różniących się sfer (mimo niewrażliwej cery, miejscami bywa przesuszona, miejscami zaczerwieniona).

a ja chętnie odstąpię pastę cukrową Camzakizi, oczywiście nienapoczęta, niepotrzebnie wzięłam od razu dwie buteleczki - okazało się że sobie nie radzę tym sposobem
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-08, 09:32   #2180
knot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 221
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cześć. Kupiłam w BU serum Flavo C z silikonem. Proszę o radę, jak się powinno poprawnie je zrobić. Mieszałam szpatułką, wszystko zgodnie z instrukcją, ale jak dodałam kwas hialuronowy (był w fiolce bardzo gęsty), to w mieszance się jakby sciął, osadził, zrobiły się takie gluty. I za nic nie chciał się rozpuścić. Używam tak jak jest, efekt super. Czy Wam też się tak nie chce rozpuścić? Nie chcę podgrzewać itd, bo nie chce zepsuc. Znacie jakieś sposoby na taki problem?
knot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 09:53   #2181
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

hehe, witam w gronie męczących sie z glutami jak to sie mowi lepsze jest wrogiem dobrego? takie fajne produkty "ulepszyli"
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 11:32   #2182
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Mi sie zawsze eliksir winogronowy lekko glutowaty robił, ale jak się przelewa do buteleczki air-less to wydaje mi się, że pompka ten efekt niweluje, bo jak nabieram to już tego zupełnie nie odczuwam. No i efekty fantastyczne ))

Moim zdaniem warto się pomęczyć z różnymi nie fajnymi konsystencjami / zapachami ale BEZ tej całej chemii, która sklepowe kosmetyki emulguje, perfumuje i w inne sposoby 'ulepsza' .
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 12:29   #2183
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez knot Pokaż wiadomość
Cześć. Kupiłam w BU serum Flavo C z silikonem. Proszę o radę, jak się powinno poprawnie je zrobić. Mieszałam szpatułką, wszystko zgodnie z instrukcją, ale jak dodałam kwas hialuronowy (był w fiolce bardzo gęsty), to w mieszance się jakby sciął, osadził, zrobiły się takie gluty. I za nic nie chciał się rozpuścić. Używam tak jak jest, efekt super. Czy Wam też się tak nie chce rozpuścić? Nie chcę podgrzewać itd, bo nie chce zepsuc. Znacie jakieś sposoby na taki problem?
ja już pisałam o tym problemie poszukaj pare postów wcześniej i pisz do nich maila może coś z tym zrobią
__________________



non permettere al passato di "rubarti il futuro "

chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 16:38   #2184
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Czy któraś z Was ma sposób, jak otworzyć buteleczkę airless bez rozwalania jej?

Kurde, ma zdecydowanie za mała pojemność jak na moje potrzeby :/
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 16:41   #2185
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Czy ktoś wie, czym się różni hydrolat oczarowy od hydrolatu z liści oczaru?
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 19:22   #2186
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma sposób, jak otworzyć buteleczkę airless bez rozwalania jej?

Kurde, ma zdecydowanie za mała pojemność jak na moje potrzeby :/
Siłą
Trzeba tylko dobrze złapać (bez tej przezroczystej nakrętki) - ja łapię tak, że ten jakby dzióbek skąd leci krem mam pod nasadą kciuka i mocno przeginam do tyłu . Też mi się czasem wydaje, że to się nie daje otworzyć, ale tylko raz (na kilkadziesiąt otworzeń udało mi się to złamać zamiast otworzyć). więc da się . I całkiem ładnie da się wyczyścić w sumie.
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 22:01   #2187
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

A ja właśnie zamówiłam sobie:

Hydrolat z kwiatu pomarańczy , Maseczka w tabletce - 2 szt., Mleczko jedwabne do włosów, Sok z aloesu 100% EKOLOGICZNY ,Żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem 5% .


Ciekawa jestem tego hydrolatu. Do tej pory używałam oczarowego i różanego.
No i soku z aloesu
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 22:24   #2188
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
A ja właśnie zamówiłam sobie:

Hydrolat z kwiatu pomarańczy , Maseczka w tabletce - 2 szt., Mleczko jedwabne do włosów, Sok z aloesu 100% EKOLOGICZNY ,Żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem 5% .


Ciekawa jestem tego hydrolatu. Do tej pory używałam oczarowego i różanego.
No i soku z aloesu
daj znać jak hydrolat się sprawuje jak już potestujesz

ja miałam raz mleczko jedwabne, nakładałam na włosy jako podkład pod olej, ale nie wiem czy dało jakieś rezultaty. W każdym razie ciężko się nakładało bo wcale nie chciało lecieć drobną mgiełką przez spryskiwacz (a na BU jest sugestia żeby tak nakładać) i do tego zapach też nieprzyjemny jak dla mnie
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 07:33   #2189
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie, czym się różni hydrolat oczarowy od hydrolatu z liści oczaru?
Czyli co, czekać też na ten hydrolat oczarowy? z liści oczaru to jest raczej coś innego...
z lbn dziewczęta , zapraszam na wątek poswięcony wspólnym zamówieniom , organizuję za 5 dni .

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2012-05-09 o 07:34
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-09, 08:36   #2190
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

a to nie bylo tak ze hydrolat oczarowy zostal wycofany i na jego miejsce wszedł ten z lisci oczaru i to ma byc to samo?
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.