Kosmetyki naturalne - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-29, 09:39   #211
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wszystkie produkty ze Starej Mydlarni są fe? Czy może mają coś, co można używać? Znalazłam ich żel do mycia, aż 500 ml, ładnie pachnie (miałam okazję mieć go w rękach), ale rzekomo oni nie mają produktów godnych polecenia. Jak to jest z tą Starą Mydlarnią?
Miałam kiedyś żel ze SM, ale miał raczej typowo drogeryjny skład, SLS na drugim m-cu; zaletą tych żeli jest to ze mają dużo ciekawsze zapachy i bardzo estetyczne, retro opakowania
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 11:48   #212
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Kosmetyki naturalne

nawet jakieś sole do stóp i maski maja sls
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 12:35   #213
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez nie_ma_mnie Pokaż wiadomość
nawet jakieś sole do stóp i maski maja sls
O ja cię!
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 16:43   #214
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Stara Mydlarnia, to badziew, mają może jakieś tam pojedyncze produkty, np glinki, czy mydelka naturalne, ale wszystko podbarwione i aromatyzowane sztucznie.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 18:34   #215
tequilla78
Raczkowanie
 
Avatar tequilla78
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 56
Dot.: Kosmetyki naturalne

[QUOTE=hey;24683138]Od czasu do czasu zaglądam na ten watek i teraz musze sie podzilic z wami moim odkryciem (dokonanym na blogu o kosemtykach mineralnych i naturanych jednej z Wizazanek)
a wiec jest to sklep iherb.com, nei ma z byt oszłamamiającej oferty, ale najważniejsze że sa produkty do włosów Aubrey, w których to sie zakochałam. Ceny oczywiście niskie, amerykańskie, ale najlepsze że wysyłka taniutka bo poniżej 1,3 kg tylko 3 dolce plus zniżka 5$ na pierwsze zakupy. Już szampon i odżywka do mnie lecą, oba tańsze niż każdy jeden z dotychczas kupionych produktów AO

A nie wiesz może jak wygląda kwestia Vatu przy zakupach w tym sklepie i dostawie do Polski? Daj znać jak już dotrze przesyłka. Może być tak, że będziesz się musiała pofatygować z załatwianiem kilku spraw w Urzędzie Celnym plus dopłacic do całości +23% VAT
tequilla78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 18:56   #216
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez tequilla78 Pokaż wiadomość


A nie wiesz może jak wygląda kwestia Vatu przy zakupach w tym sklepie i dostawie do Polski? Daj znać jak już dotrze przesyłka. Może być tak, że będziesz się musiała pofatygować z załatwianiem kilku spraw w Urzędzie Celnym plus dopłacic do całości +23% VAT
Tego to niestety nie wiem, jestem teraz w Norwegii i tam nie płaci sie cła na zakupy poniżej ok. 100 zł, czy w PL nie ma tez takiej granicy?
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 19:31   #217
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Kosmetyki naturalne

nie wiem, czy ktoś już może o tym nie pisał, ale w rossie pojawiły sie 3 żele pod prysznic i piling alterry, ja kupiłam krem pomarańczowo-waniliowy i mam nadzieję,że moja atopowa skóra nie będzie protestować (ma alkohol w składzie, czego się obawaim)... ale zobaczymy
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-29, 20:52   #218
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Stara Mydlarnia, to badziew, mają może jakieś tam pojedyncze produkty, np glinki, czy mydelka naturalne, ale wszystko podbarwione i aromatyzowane sztucznie.
To wyjaśnia czemu nigdy nie ma podanego składu w sklepach internetowych, ale z drugiej strony nie rozumiem, po co w takim razie sklepy z naturalnymi artykułami mają SM.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 21:14   #219
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
To wyjaśnia czemu nigdy nie ma podanego składu w sklepach internetowych, ale z drugiej strony nie rozumiem, po co w takim razie sklepy z naturalnymi artykułami mają SM.

Chyba przez to, że są tak cudownie opisane i mają przepiękne opakowania i wszystkie kolory tęczy. Nie można im wele zarzucić, SM używa sporo naturalnych skladników, jednak nie unika sztucznych i to tych najgorszych. Jeszcze spotkasz wiele takich firm jak SM, które ktoś będzie wciskal pod pseudonimem EKO. SM nie jest tutaj wyjątkiem. Trzeba uwazac też np na firmę LAVEA ( nie mylić z Laverą) oraz BINGO. Te firmy mają chyba identyczna ideologię, co SM. Lavea ma w swojej ofercie kosmetyki cazkowicie naturalne, ale ma też mieszane i jak się ktoś nie zna na skladach, to się moze bardzo latwo naciąć.

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
nie wiem, czy ktoś już może o tym nie pisał, ale w rossie pojawiły sie 3 żele pod prysznic i piling alterry, ja kupiłam krem pomarańczowo-waniliowy i mam nadzieję,że moja atopowa skóra nie będzie protestować (ma alkohol w składzie, czego się obawaim)... ale zobaczymy

Dzięki za info.Musze obczaić czy w moim rossie tez już są.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 21:19   #220
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Kosmetyki naturalne

Ja się zainteresowałam ofertą firmy Lavea, ale odpisać na pytanie o składy nie chcieli. Pochwalili się , że mają jakieś 2 bio szampony, ale we wskazanych przez nich punktach nie mają ich rzeczy, bo nie sprzedają się podobno. Może ktoś miał? Czy tam w ogóle jest skład INCI?
http://www.lavea.pl/szampony.htm
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 21:54   #221
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

A dziewczyny czy to prawda, że wszystkie ekologiczne i w ogóle każde inne kosmetyki powinny mieć szklane buteleczki? Ostatnio mój kolega, który zna się trochę na chemii mówił mi, że plastikowe mają w sobie coś, co również jest rakotwórcze i jeżeli kosmetyk długo leży w takim pudełeczku to jakoś w siebie to wchłania. Nie wiem czy żartował czy może mówił poważnie.

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Chyba przez to, że są tak cudownie opisane i mają przepiękne opakowania i wszystkie kolory tęczy. Nie można im wele zarzucić, SM używa sporo naturalnych skladników, jednak nie unika sztucznych i to tych najgorszych. Jeszcze spotkasz wiele takich firm jak SM, które ktoś będzie wciskal pod pseudonimem EKO. SM nie jest tutaj wyjątkiem. Trzeba uwazac też np na firmę LAVEA ( nie mylić z Laverą) oraz BINGO. Te firmy mają chyba identyczna ideologię, co SM. Lavea ma w swojej ofercie kosmetyki cazkowicie naturalne, ale ma też mieszane i jak się ktoś nie zna na skladach, to się moze bardzo latwo naciąć.
No właśnie... te opakowania... są piękne.

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez nie_ma_mnie Pokaż wiadomość
Ja się zainteresowałam ofertą firmy Lavea, ale odpisać na pytanie o składy nie chcieli. Pochwalili się , że mają jakieś 2 bio szampony, ale we wskazanych przez nich punktach nie mają ich rzeczy, bo nie sprzedają się podobno. Może ktoś miał? Czy tam w ogóle jest skład INCI?
http://www.lavea.pl/szampony.htm
Podobnie ja się zainteresowałam pewną marką, która ma piękne buteleczki i rzekomo naturalne składy, minerały z morza martwego bodajże i inne cudeńka, ale składu nie ma.

Dopisane o 22:56: To nawet ta sama strona, co twoja. Seria: Lavea Morze Martwe.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-01-29 o 21:56
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-29, 22:43   #222
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez nie_ma_mnie Pokaż wiadomość
Ja się zainteresowałam ofertą firmy Lavea, ale odpisać na pytanie o składy nie chcieli. Pochwalili się , że mają jakieś 2 bio szampony, ale we wskazanych przez nich punktach nie mają ich rzeczy, bo nie sprzedają się podobno. Może ktoś miał? Czy tam w ogóle jest skład INCI?
http://www.lavea.pl/szampony.htm


Lavea- czekoladowy olejek do kapieli
Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Citric Acid, 5-Bromo-5-Nitro1,3-Dioxane, Olea Europaea, Essential Oil, Chocolate, Parfum.

Lavea- maslo czekoladowe do twarzy i ciala
Aqua Purificata, Paraffinum Liquidum,Olea Europea Oil, Glycerin, Glyceryl Stereate, Cetaryl Alcohol,Cetareth-25, Cetareth-6, Stearyl Alcohol, Imidazolidynyl Urea, Methyl Paraben, Prophyl Paraben, Chocolate, Parfum

Lavea- mydellka plywajace, zapachowe do kapieli ( różne rodzaje)
Skład: /róże pomarańczowe/: Solanum Tuberosum (Potato) Starch, Sodium Lauryl Sulfate, Polyvinyl Alcohol, Glycerin, Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide MEA, Perfum, Allantoin, Methylparaben, Propylparaben, BHT (Yellow: CI 19140; Orange: CI 19140 + CI 16035 + CI 17200). ( to sa takie kawaleczki mydla, co wyglądają jak platki róż zapakowane w przeźroczyste pudelko w kasztalcie serca)

Mam tej firmy sól do kąpieli i chyba tylko ona jest w 100% naturalna, ale nie zawiera zadnych certyfikatów.

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A dziewczyny czy to prawda, że wszystkie ekologiczne i w ogóle każde inne kosmetyki powinny mieć szklane buteleczki? Ostatnio mój kolega, który zna się trochę na chemii mówił mi, że plastikowe mają w sobie coś, co również jest rakotwórcze i jeżeli kosmetyk długo leży w takim pudełeczku to jakoś w siebie to wchłania. Nie wiem czy żartował czy może mówił poważnie.


Szczerze mówiąc nie mam pojęcia ile w tym prawdy, jednak szklane opakowania sa przede wszystkim droższe, a wielu producentów oszczędza na opakowaniach, aby produkt nie okazal się tym luksusowym nie dostępnym dla przeciętnego zjadacza. Jednak marki nawet te nieekologiczne stosują opakowania biodegradalne w calości lub nadające się do wtórnego użycia, są one oznaczone, z tworzywa sztucznego, które jest lekkie i tanie. Ostatnio czytalam, że aluminiowe opakowania żywności np puszki lub kartoniki takie jakie są np na soki albo mleko laciate mogą być szkodliwe, gdyż wchodzą w reakcje z żywnością, nie wiem ile w tym prawdy.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-01-29 o 22:45
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 22:47   #223
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie mam pojęcia ile w tym prawdy, jednak szklane opakowania sa przede wszystkim droższe, a wielu producentów oszczędza na opakowaniach, aby produkt nie okazal się tym luksusowym nie dostępnym dla przeciętnego zjadacza. Jednak marki nawet te nieekologiczne stosują opakowania biodegradalne w calości lub nadające się do wtórnego użycia, są one oznaczone, z tworzywa sztucznego, które jest lekkie i tanie. Ostatnio czytalam, że aluminiowe opakowania żywności np puszki lub kartoniki takie jakie są np na soki albo mleko laciate mogą być szkodliwe, gdyż wchodzą w reakcje z żywnością, nie wiem ile w tym prawdy.
Moja kancerofobia się pogłębia...

I jak tu człowiek ma żyć zdrowo? Co powinien robić?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-01-29 o 22:49
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 22:54   #224
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dążyć do śmierci jak najwolniej. Najlepiej samemu hodowac kwiatki i zielsko i robić z tego potem kosmetyki domowe i konserwy. Heheheeh.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 23:02   #225
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dążyć do śmierci jak najwolniej. Najlepiej samemu hodowac kwiatki i zielsko i robić z tego potem kosmetyki domowe i konserwy. Heheheeh.
I unikać powietrza, które jest skażone. Masakra.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 10:10   #226
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Kosmetyki naturalne

wg mnie nie można popadać w paranoję - inaczej trzeba było by zamknąć się w jakichś hermetycznych kapsułach żeby tylko nie narażać się na szkodliwe dla zdrowia czynniki. ja swoje mazidła - gotowe czy robione, przechowuje zarówno w szklanych, jak i plastikowych opakowaniach, używam konserwantów (optiphen+) i czasami dodaję alkohol, bo są takie formuły, gdzie nie można ich pominąć, a niestety nie mogę sobie pozwolić na przygotowywanie formuł z 2-tyg okresem ważności do przechowywania w lodówce. a bakterie i grzyby (a przede wszystkim produkty ich metabolizmu), które zaczną się rozwijać w takim niezabezpieczonym produkcie są dużo groźniejsze dla zdrowia niż dodany w małym stężeniu konserwant.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 10:43   #227
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
wg mnie nie można popadać w paranoję - inaczej trzeba było by zamknąć się w jakichś hermetycznych kapsułach żeby tylko nie narażać się na szkodliwe dla zdrowia czynniki. ja swoje mazidła - gotowe czy robione, przechowuje zarówno w szklanych, jak i plastikowych opakowaniach, używam konserwantów (optiphen+) i czasami dodaję alkohol, bo są takie formuły, gdzie nie można ich pominąć, a niestety nie mogę sobie pozwolić na przygotowywanie formuł z 2-tyg okresem ważności do przechowywania w lodówce. a bakterie i grzyby (a przede wszystkim produkty ich metabolizmu), które zaczną się rozwijać w takim niezabezpieczonym produkcie są dużo groźniejsze dla zdrowia niż dodany w małym stężeniu konserwant.
Wiadomo, wiadomo. Jednak mi też chodziło o żywność, nie tylko o kosmetyki.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 12:28   #228
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Kosmetyki naturalne

Zainteresował mnie sklep Organique (strona: http://www.organique.pl/)

Orientujecie się może, czy ich kosmetyki są rzeczywiście naturalne?
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 13:21   #229
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
Zainteresował mnie sklep Organique (strona: http://www.organique.pl/)

Orientujecie się może, czy ich kosmetyki są rzeczywiście naturalne?
Ostatnio byłam w ich sklepie we Wrocławiu. Byłam zachwycona, ale dziewczyny mi potem napisały, że nie wszystko tam jest naturalne. Zobacz na stronę lub dwie wcześniej.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 09:50   #230
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Wczoraj na wizażu widziałam nowo dodany kosmetyk - balsam do ust. Spodobał mi się, bo ma metalowe pudełeczko. Okazało się, że niby jest w 100% naturalny, sprawdziłam. Faktycznie ma certyfikat. Może którejś z was się wczoraj również rzucił w oczy. Tyle, że na razie jest drogi, bo (chyba) dopiero się pojawił w Polsce.
Oto on: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...pair-balm.html
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 12:10   #231
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Jakieś dwa-trzy tygodnie temu znalazłam fajny sklep internetowy i myślałam, że go wam podawałam, ale widzę, że jednak tego nie zrobiłam, więc podaję teraz. ^^ Spodobało mi się w nim między innymi to, że ma darmową przesyłkę i płacimy tylko za towar, to zaoszczędza zawsze jakieś 10 złotych w naszej kieszeni. ^^
Mam nadzieję, że nie zostanie to uznane za reklamę.

http://www.kosmetyki-natury.eu/index.html

Ja również ich polecam Robiłam już 2 razy zakupy w sumie jestem z Wrocławia i umawiałam się na odbiór osobisty, ale faktycznie to z darmową przesyłką to fajny pomysł. Mają bardzo duży wybór kosmetyków także jest w czym wybierać i przebierać.

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
Zainteresował mnie sklep Organique (strona: http://www.organique.pl/)

Orientujecie się może, czy ich kosmetyki są rzeczywiście naturalne?
Wydaje mi się ze nie, ale trzeba poczytać skład.
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 13:00   #232
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
Ja również ich polecam Robiłam już 2 razy zakupy w sumie jestem z Wrocławia i umawiałam się na odbiór osobisty, ale faktycznie to z darmową przesyłką to fajny pomysł. Mają bardzo duży wybór kosmetyków także jest w czym wybierać i przebierać.
A nie orientujesz się może czy mogą sprowadzić do swojego sklepu rzecz, której nie posiadają?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 14:22   #233
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez nie_ma_mnie Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o naturę to są tam certyfikowane Natuderm Botanics z bdih. I jeszcze jakaś włoska firemka Omnia Botanica, ale tą trzeba dokładniej sprawdzić. W superpharmach są kosmetyki Scheller'a (z bdih).
jeszcze chciałam dopisać, że w superpharmach są balsamy do ust balm&badger, a w yves rocher Culture bio.
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 14:36   #234
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A nie orientujesz się może czy mogą sprowadzić do swojego sklepu rzecz, której nie posiadają?

nie bardzo rozumiem pytanie

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez nie_ma_mnie Pokaż wiadomość
jeszcze chciałam dopisać, że w superpharmach są balsamy do ust balm&badger, a w yves rocher Culture bio.

hmmm ale czy yves rocher są naturalne? chyba nie
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 14:54   #235
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Kosmetyki naturalne

http://www.yves-rocher.com.pl/twarz/produkty_bio , maja eco cert i cosmebio
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 15:22   #236
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez nie_ma_mnie Pokaż wiadomość
a faktycznie, musza mieć jakąs nową serię, dawno nie odwiedzałam tego sklepu.
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 18:07   #237
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
nie bardzo rozumiem pytanie
A czego nie rozumiesz? Chodzi mi o to czy mogą wprowadzić produkt, którego nie ma w ich ofercie. Przykładowo chciałabym szampon z Urtekramu, a oni ich nie mają. Czy mogą je zamówić, wprowadzić?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 00:28   #238
tequilla78
Raczkowanie
 
Avatar tequilla78
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 56
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Wczoraj na wizażu widziałam nowo dodany kosmetyk - balsam do ust. Spodobał mi się, bo ma metalowe pudełeczko. Okazało się, że niby jest w 100% naturalny, sprawdziłam. Faktycznie ma certyfikat. Może którejś z was się wczoraj również rzucił w oczy. Tyle, że na razie jest drogi, bo (chyba) dopiero się pojawił w Polsce.
Oto on: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...pair-balm.html
Kosztuje ok. 19-20 zł i raczej tańszy nie będzie bo balsamy eko z reguły są droższe. Ta marka już była wcześniej w Polsce ale poprzedni dystrybutor chyba się nie utrzymał.

Edytowane przez tequilla78
Czas edycji: 2011-02-18 o 07:36
tequilla78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 08:05   #239
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A czego nie rozumiesz? Chodzi mi o to czy mogą wprowadzić produkt, którego nie ma w ich ofercie. Przykładowo chciałabym szampon z Urtekramu, a oni ich nie mają. Czy mogą je zamówić, wprowadzić?
ojej nie mam pojecia, nalepiej zadzwoń i zapytaj bezpośrednio do nich.
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 08:27   #240
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
ojej nie mam pojecia, nalepiej zadzwoń i zapytaj bezpośrednio do nich.
No właśnie napisałam do nich e-mail i czekam na odpowiedź.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.