Nanoplex - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-18, 11:46   #1
takajedna4
Raczkowanie
 
Avatar takajedna4
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 442

Nanoplex


Któraś wykonywała taki zabieg w domu? Przez wyszukiwarkę jest mało o tym informacji. Trochę się martwię, czy nie przeproteinuję sobie tym włosów? Wiem, że nikt mi nie pomoże czy warto ryzykować, ale po obejrzeniu jednej recenzji na yt jestem po prostu zauroczona efektem
__________________
"Choć konwalie kwitną dla mnie i tylko dla mnie."

<3!

http://www.suwaczek.pl/cache/68248416b8.png
takajedna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 12:50   #2
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Nanoplex

Jak już kupiłaś to nie ma odwrotu ale efekt na pewno nie będzie taki sam jak z prawdziwym olaplexem, jak coca cola i cola z biedronki posmak taki sam ale coś nie gra, tak samo jest z tymi wszystkimi produktami wyprodukowanymi w podobie Olaplexu, może i chwilowo działają ok ale tylko powierzchniowo, nie ingerują w strukturę jak olaplex.
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-05, 20:26   #3
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nanoplex

Nanoplex to coś jak Olaplex- działa na tej samej zasadzie, zatem nie ma obaw. To nie żadna podróbka, po prostu Olaplex był pierwszy a teraz praktycznie każda firma ma swój system plex (nawet Montibello czy Subtil).
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 16:02   #4
ashii
Przyczajenie
 
Avatar ashii
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8
Dot.: Nanoplex

A czy któraś z was farbowała albo rozjaśniała włosy po zastosowaniu nanoplexu?
Chodzi mi o ten dwustopniowy proces, gdzie jest powiedziane, że po tym drugim etapie (nanoplex nr 2) nie powinno się już farbować ani rozjaśniać z aktywatorem, tylko tonowanie wchodzi w grę.
Wiadomo, że nie bedę farbowała zaraz na drugi dzień, chodzi o to, że po upływie ok 1,5 miesiąca chciałabym znowu położyć farbę na odrosty + przeciągnąć ją pod koniec czasu farbowania na długość włosów.

Stopiowo coraz bardziej rozjaśniam włosy i na przestrzeni ostatniego pół roku udało mi się przejść z jasnego blondu do platyny, ale przez to, że na żółknięcie ma wpływ wiele czynników, to i tak muszę je na długościach cały czas rozjaśniać jak chcę mieć zimny, prawie biały kolor.

Od lutego średnio co 1,5 miesiąca chodziłam do fryzjera na rozjaśnianie z olaplexem, ale tam miałam tylko olaplex dodawany do farby albo rozjaśniacza, nie było tego drugiego kroku - i teraz nie wiem, czy ci fryzjerzy (4 różne salony, patrząc po cenach, jakie płaciłam to raczej jakieś niby profesjonalne, a nie "osiedlowe") zwyczajnie na mnie oszczędzali, czy może wiedzieli, że będę jeszcze rozjaśniać i dlatego nie dawali tego drugiego kroku..
Jest jeszcze taka hipoteza, że może akurat w olaplexie nie ma drugiego kroku - ktoś się orientuje?

Dajcie znać, bo nie uśmiecha mi się płacić co chwila 350 PLN, skoro profesjonalną farbę + nanoplex mam w granicach 55-65 PLN, włosy mam krótkie i tylko podcinam końcówki, to nie potrzebuję do tego żadnych magików i top stylistów, tylko miłej i życzliwej pani z "osiedla"
ashii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 19:43   #5
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nanoplex

Cytat:
Napisane przez ashii Pokaż wiadomość
A czy któraś z was farbowała albo rozjaśniała włosy po zastosowaniu nanoplexu?
Chodzi mi o ten dwustopniowy proces, gdzie jest powiedziane, że po tym drugim etapie (nanoplex nr 2) nie powinno się już farbować ani rozjaśniać z aktywatorem, tylko tonowanie wchodzi w grę.
Wiadomo, że nie bedę farbowała zaraz na drugi dzień, chodzi o to, że po upływie ok 1,5 miesiąca chciałabym znowu położyć farbę na odrosty + przeciągnąć ją pod koniec czasu farbowania na długość włosów.

Stopiowo coraz bardziej rozjaśniam włosy i na przestrzeni ostatniego pół roku udało mi się przejść z jasnego blondu do platyny, ale przez to, że na żółknięcie ma wpływ wiele czynników, to i tak muszę je na długościach cały czas rozjaśniać jak chcę mieć zimny, prawie biały kolor.

Od lutego średnio co 1,5 miesiąca chodziłam do fryzjera na rozjaśnianie z olaplexem, ale tam miałam tylko olaplex dodawany do farby albo rozjaśniacza, nie było tego drugiego kroku - i teraz nie wiem, czy ci fryzjerzy (4 różne salony, patrząc po cenach, jakie płaciłam to raczej jakieś niby profesjonalne, a nie "osiedlowe") zwyczajnie na mnie oszczędzali, czy może wiedzieli, że będę jeszcze rozjaśniać i dlatego nie dawali tego drugiego kroku..
Jest jeszcze taka hipoteza, że może akurat w olaplexie nie ma drugiego kroku - ktoś się orientuje?

Dajcie znać, bo nie uśmiecha mi się płacić co chwila 350 PLN, skoro profesjonalną farbę + nanoplex mam w granicach 55-65 PLN, włosy mam krótkie i tylko podcinam końcówki, to nie potrzebuję do tego żadnych magików i top stylistów, tylko miłej i życzliwej pani z "osiedla"
A może powtórz zabieg nanopleX teraz do rozjaśniania czy też koloryzacji? http://ambasadapiekna.com/pl/p/Nanop...4x5ml/23062310
Co do olaplex to np farbujac włosy dodajesz do mieszanki no1, po odpowiednim czasie myjesz włosy i nakładasz na nie na 20minut no2. Potem normalnie myjesz szampon odżywka. Do odświeżenia efektu w domu jest no3.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 20:21   #6
ashii
Przyczajenie
 
Avatar ashii
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8
Dot.: Nanoplex

[QUOTE=SceneQueene;6350675 6]A może powtórz zabieg nanopleX teraz do rozjaśniania czy też koloryzacji?

Nie za bardzo rozumiem, o co Ci chodzi... Moje pytanie jest takie: jak teraz użyję kompletu nanoplex do farbowania, to czy za miesiąc będę mogła ponownie rozjaśniać/farbować włosy, na które był nałożony miesiąc wcześniej nanoplex nr 2 (w instrukcji jest napisnae, że nie wolno).

Co do olaplex to np farbujac włosy dodajesz do mieszanki no1, po odpowiednim czasie myjesz włosy i nakładasz na nie na 20minut no2. Potem normalnie myjesz szampon odżywka. Do odświeżenia efektu w domu jest no3.

To ciekawe, bo płacąc u fryzjera 100 PLN dodatkowo za olaplex miałam go jedynie dodanego do farby... czyli krótko mówiąc byłam za każdym razem oszukiwana.. eh
ashii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 16:22   #7
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nanoplex

To albo nieźle oszukują i dodają jakąś odżywkę lub inny tani pleX albo przydałoby im się porządne szkolenie. Ech!
Wybacz, źle zrozumiałam pytanie. Myślę że po takim czasie na spokojnie. Zapewne chodzi o rozjaśnianie zaraz po zabiegu.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-21, 01:08   #8
Lantutri
Przyczajenie
 
Avatar Lantutri
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3
Dot.: Nanoplex

DLA ZASTANAWIAJĄCYCH SIĘ NAD NANOPLEXEM: Użyłam nanoplexu do farby rozjaśniającej alfaparf (11.11) i niestety szału nie było. Włosy były przesuszone, straciły nieco blasku, końcówki były do ścięcia. Jednak warto zauważyć, że farba rozjaśniająca, którą według zaleceń trzyma się prawie godzinę MUSI wysuszyć i trochę zniszczyć włosy. Poza tym te wszelakie plexy mają działać wewnątrz struktury, nie jak odżywki - głównie laminujace od zewnątrz i poprawiając ich wygląd. Więc w zasadzie ciężko stwierdzić. Dla waszej własnej oceny dołączam zdjęcia przed i po. Owszem przed farbowaniem nie były w super stanie (po kąpielach rozjaśniających) jednak były miękkie, elastyczne i błyszczące

DLA CHCĄCYCH FARBOWAĆ/ROZJAŚNIAĆ PO NANOPLEXIE (ashii) jestem obecnie w niepowstrzymanym szale dążenia do silver ombre na własną rękę (fryzjerzy nie chcieli sie podjąc włosów rozjasnianych 7 lat drogeryjnymi farbami) i mimo że dbam o nie mega (żeby nie wypadły ) to co rusz farbuję/ rozjaśniam. Tak i po powyższym zabiegu zafarbowałam je ok 2 tyg później i struktura włosów była dość dobra. Od czasu alfaparfu nabrały znowu więcej połysku, nie wypadały, nie łamały się. W dużej mierze przypisuję to nawilżaniu, olejowaniu itp.Poza tym farba (Indola) nie była już rozjaśniająca, ale trwała (wyeliminowałam na chwilę żółć i dałam im odpocząć). Odpowiadając na Twoje pytanie - nie zauważyłam, żeby farbowanie po użyciu nanoplexu miało jakiekolwiek negatywne konsekwencje (nie dodawałam go do tego farbowania). Szczerze mówiąc - nie wiem czy on w ogóle działa. Może prewencyjnie (może mogło być gorzej?), ale raczej nie regeneracyjnie w trakcie zabiegu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (137,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (151,4 KB, 21 załadowań)
Lantutri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 01:17   #9
Lantutri
Przyczajenie
 
Avatar Lantutri
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3
Dot.: Nanoplex

[QUOTE=ashii;63508311]
Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
A może powtórz zabieg nanopleX teraz do rozjaśniania czy też koloryzacji?

Nie za bardzo rozumiem, o co Ci chodzi... Moje pytanie jest takie: jak teraz użyję kompletu nanoplex do farbowania, to czy za miesiąc będę mogła ponownie rozjaśniać/farbować włosy, na które był nałożony miesiąc wcześniej nanoplex nr 2 (w instrukcji jest napisnae, że nie wolno).

Co do olaplex to np farbujac włosy dodajesz do mieszanki no1, po odpowiednim czasie myjesz włosy i nakładasz na nie na 20minut no2. Potem normalnie myjesz szampon odżywka. Do odświeżenia efektu w domu jest no3.

To ciekawe, bo płacąc u fryzjera 100 PLN dodatkowo za olaplex miałam go jedynie dodanego do farby... czyli krótko mówiąc byłam za każdym razem oszukiwana.. eh
Prawdopodobnie trochę Cię oszukano :/ Czytałam sobie z ciekawości ostatnio na stronie olaplexu jak to wszystko działa wraz z zaleceniami użycia. W przypadku koloryzacji powinno się użyć No.2 na 10-20 min. Najbardziej rozbawiła mnie adnotacja końcowa - usługę cenić na tym samym poziomie co najdroższy zabieg w salonie Być może wyłącznie tą część wzięli sobie do serca :/
Lantutri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-21 01:17:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:40.