Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-10, 11:18   #4741
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

blond bunny No ja już mam czasami dość tez tych pazurków bo miesiąc szybko mija a jak mam je robić to mi odchodzi już ochota ale sobie nie wyobrażam bez nich funkcjonować bo jak sobie przypomnę jak było bez nich to istna masakra.Od 4 lat się z nimi nie rozstaje.Ale już kończę o pazurkach bo to temat nie na tym wątku.Ale chciałam zapytać jak mogę teraz uzyskać poziom 9 ale bez ryzyka żeby mi nie wyszły zielone włosy.Co u mnie wchodzi w grę mam raczej neutralny blond a raczej srebrzysty blond 218 natural&yesy.Słyszałam ze z rozjaśnieniem jest problem ale z przyciemnieniem również.Chciała bym otrzymać chłodny popielaty jasny blond.Czy wiesz może jaka farba mogla bym to osiągnąć ale aby nie przebijał mi pigment rudości ani żółci.Myślę,ze chyba dobrze wytłumaczyłam.Wiesz może coś na ten temat?Czy myślisz ze ten odcień da mi poziom 9 i nie będzie wpadał w rudy?No i czy w ogóle nie wyjdą mi zielone włoski.A może masz jakąś inna propozycje dla mnie?Pozdrawiam gorąco.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-04-10 o 11:29
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 11:43   #4742
imaginacje
Przyczajenie
 
Avatar imaginacje
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 26
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witajcie! Szukam i szukam w wątku zbiorczym o castingu, ale widzę że bardzo mało mówią tam o blondach.
Ja nigdy nie farbowałam włosów, mój kolor to jasny blond nie jakiś bardzo chłodny i perłowy/platynowy, raczej słomiany ale chciałabym go jeszcze lekko "przyzłocic", ocieplic i zastanawiam się nad castingiem nr 930 - słoneczny blond. Czy któras z was może go już używała i jaki był efekt? Czy nie wychodzi zbytnio jaskrawy, taki nienaturalnie żółty?
imaginacje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 11:51   #4743
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND


Załączam fote co bym chciała mieć na włosach.Moze ktoś wie czym mam to uzyskać?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:42   #4744
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny ja już po farbowaniu palette deluxe 218 i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona odrost świetnie złapało jak na razie, bo jeszcze są mokre a nie chce ich suszyć żeby ich nie męczyć więc wklejam dwie fotki tak na razie, ale włoski mokre, a ta odżywka po prostu cudowna, mam wrażenie że kondycja włosów lepsza niż przed farbowaniem praktycznie w ogóle mnie nie piekło tylko na samym początku trochę i później był jeden taki moment że mnie w jednym miejscu dość mocno zapiekło, ale to była chwila...tak więc wklejam te fotki a jak same włosy przeschną to wkleję resztę
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:59   #4745
Mruczusia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 533
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Poradziłybycie mi ?

Kupiłam farbę goldwell 11 B - specjalny blond beżowy. Włosy mam jasne, za to odrost naturalny - baaardzo ciemny, ciężko rozjaśniający się brąz

Co powinnam zrobić ? myślałam, aby na odrost nałożyć farbę z utleniaczem 9 % w stosunku 2 (utleniacz) :1 tak na 1 godz, a na resztę włosów farbę z utleniaczem 6 % tak na pół godzinki .
Myślicie, że wyjdzie dobrze i kolor będzie RÓWNY - nie będzie róznicy odrost, a reszta włosów ?
Mruczusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:22   #4746
diamondrose
Raczkowanie
 
Avatar diamondrose
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 123
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Co sądzicie o farbach blond z serii XXL z pallete ?
Widziałam na opokowaniu ze chyba dobrze rozjasniaja co Wy na to ?
diamondrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 13:47   #4747
natalia1044
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11
Unhappy Ze "spranej" czekolady na blond - POMOCY

Witam wszystkie Wizażanki. Od dawna czytam to forum. I teraz też potrzebuję Waszej pomocy.
Otóż przez kilka lat farbowałam włosy na jasny blond. Zachciało mi się zmiany więc pofarbowałam się u fryzjera na brąz (kawa zmieszana z jakimś odcieniem) z jaśniejszymi pasemkami. Byłam zadowolona, jednak kolor bardzo szybko się wypłukiwał. Pofarbowałam więc włosy sama farbą Garnier Color and shine odcieniem 5.35 - czekolada. Już u fryzjerki mówiłam, że marzy mi się czekoladowy kolor włosów ale odradziła mi go, mówiąc że zmyje się na rudo. I miała racje Kolor również bardzo szybko schodził (i to bardzo nierówno) i zaczął przybierać coraz bardziej miedziany odcień
Zatęskniłam do blondu. Myślałam o dekoloryzacji, rozjaśniaczu ale jeśli to możliwe chciałabym tego uniknąć. Włosy wprawdzie mam w dobrej kondycji, ale boje się aby nie wyglądały później jak siano.
Zaczęłam używać Rozjaśniacza w Sprayu Reflex Blond i srebrnej płukanki flor illum. Włosy dość znacznie pojaśniały jednak w miejscach (szczególnie "od spodu"), gdzie farba nie wypłukała się do końca stały się przeraźliwie rude
Kupiłam farbę Wellaton 9/1 Rozświetlony popielaty blond. (taki kolor mi się teraz marzy). Pofabowałam tylko ucięte gdzieś z karku pasemko ( i całe szczęście) i ... nie było żadnego rezultatu. Przedłużyłam czas trzymania farby na pasemku i nawet po godzinie kolor ani drgnął.
Zrozpaczona kupiłam farbę Pallete C10 popielaty blond (czytałam na tym forum że farby tej marki są silne więc myślałam że coś zdziała) jednak sytuacja wyglądała tak samo jak z wellatonem
Nie wiem już co robić. Nie stać mnie obecnie na fryzjera a nie mogę na siebie patrzeć w lustrze. Fryzjerka, która podcinała mi ostatnio końcówki stwierdziła, że to dziwne zjawisko, że żadna farba nie ruszyła moich włosów. Powiedziała że może za dużo razy fabowałam (ale czekoladę kładłam w listopadzie), ale jednocześnie odradziła mi dekoloryzację. Powiedziała że mam zostawić to co mam bo wyglądam oryginalnie
Proszę o pomoc jak mogę dojść do blondu ( np. takiego jak na opakowaniu wellatonu) jak najmniejszym kosztem włosów i to sama w domu. Przepraszam, że tak bardzo się rozpisałam ale chciałam przedstawić dokładnie całą sytuację.
Załączam zdjęcia. Pierwsze 2 po farbowaniu u fryzjera, kolejne moich włosów teraz, używanych farb:
natalia1044 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 16:18   #4748
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

wklejam zdęcia tak jak obiecałam
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 19:46   #4749
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ewcia no bardzo fajnie ci kolorek wyszedł ale też podobnie do poprzedniego. Mnie się bardzo podoba.

Adzi07 myślę że dasz radę przyciemnić lekko włoski tą farbką easy coś tam, z tym że kolor może się początkowo spierać. Ale po jakimś czasie kolor sie zacznie się coraz dłużej utrzymywać. Ja bym zrobiła podkład rozjaśniający nawet króciutki taki 10 min. żeby zwiększyć chłonność włosów i usunąć poprzednie barwniki z dawnych farb, wtedy kolor powinien być ładny. I nie bój się zielonego- o ile będziesz wybierać chłodne farbki to nic nie będzie. Nie możesz tylko póki co kłaść ciepłych kolorów, chociaż jakbyś podkład zrobiła to już możesz kłaść co chcesz.

natalia no niestety bez dekoloryzacji lub chociaż ściągnięcia koloru color outem raczej nie masz szansy na zejście z tej rudości do ładnego blondu skoro twoje włoski na zwykłe farby nie reagują. Po prostu twoje włoski zdeponowały zbyt dużą ilość barwnika brązowo-rudego i teraz będzie ciężko. Polecam ci ściągacz koloru-mniej niszczy i zbiera kolor tylko z powierzchni włosa co pozwala na ich zmianę nawet na dosyć jasny blond bez strasznego uszkodzenia struktury włosa. Tylko to dość droga impreza.
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 20:05   #4750
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia no bardzo fajnie ci kolorek wyszedł ale też podobnie do poprzedniego. Mnie się bardzo podoba.

Adzi07 myślę że dasz radę przyciemnić lekko włoski tą farbką easy coś tam, z tym że kolor może się początkowo spierać. Ale po jakimś czasie kolor sie zacznie się coraz dłużej utrzymywać. Ja bym zrobiła podkład rozjaśniający nawet króciutki taki 10 min. żeby zwiększyć chłonność włosów i usunąć poprzednie barwniki z dawnych farb, wtedy kolor powinien być ładny. I nie bój się zielonego- o ile będziesz wybierać chłodne farbki to nic nie będzie. Nie możesz tylko póki co kłaść ciepłych kolorów, chociaż jakbyś podkład zrobiła to już możesz kłaść co chcesz.

natalia no niestety bez dekoloryzacji lub chociaż ściągnięcia koloru color outem raczej nie masz szansy na zejście z tej rudości do ładnego blondu skoro twoje włoski na zwykłe farby nie reagują. Po prostu twoje włoski zdeponowały zbyt dużą ilość barwnika brązowo-rudego i teraz będzie ciężko. Polecam ci ściągacz koloru-mniej niszczy i zbiera kolor tylko z powierzchni włosa co pozwala na ich zmianę nawet na dosyć jasny blond bez strasznego uszkodzenia struktury włosa. Tylko to dość droga impreza.
Super dziękuje Ci bardzo za odpowiedz.Wiesz ja już nie mogę robić podkładu bo moje włoski to już masakra.Za dwa tyg.idę ściąć większość i wtedy po drastycznym cieciu położę ta natural&easy.Myślę ze powinno wyjść ok.No zobaczymy.Jeszcze raz dziękuje
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 23:26   #4751
natalia1044
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze farby BLOND

blond bunny Dziękuję za odpowiedź. Czy mogłabyś mi polecić jakiś ściągacz koloru? Czy nadawałby się Color assist Elgona?

A i mogłabyś mi jeszcze powiedzieć jakiego mniej więcej koloru mogłabym się spodziewać po tym ściągaczu?

Edytowane przez natalia1044
Czas edycji: 2010-04-10 o 23:41
natalia1044 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-11, 00:11   #4752
marlley
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze farby BLOND

hmm. a ja osobiscie nienwiadzę palette, czy jak to się piszę. farbowałam rok temu czekoladowym brazem, który miał zejsc po 24 myciach (czy coś podobnego), i nie zszedł do tej pory... a włosy wyłaziły mi garściami, co jest absurdem bo mam mocne włosy echh. moja mama jak kiedyś farbowała tym palette- zrobiło się tak samo... teraz rozsasniałam, potem farbowałam garnierem. bardzo delikatna farba... jezeli ktoś rozjaśniał włosy i wyszły żółte to polecam odcień bardzo jasny popielaty blond <bodajże 9.1>, ale jezeli rozjasnił moco i wyszły białe włosy to odradzam bo będziecie blond-siwe... ja teraz taka w połownie jestem, ale żyję...
chyba niedługo te "siwulce" zafarbuję odcieniem bardzo jasny beżowy blond...

piszecie, ze farby z garniera szybko się zmywają i żólkną- po jakim mniej więcej czasie, alebo po ilu myciach się Wam tak robiło? ;>

i ostatnie, tak nawiasem. co sądzicie o farbach z joanny?
__________________
waga- 48kg
cel------40!!!kg

marlley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 08:16   #4753
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez marlley Pokaż wiadomość
hmm. a ja osobiscie nienwiadzę palette, czy jak to się piszę. farbowałam rok temu czekoladowym brazem, który miał zejsc po 24 myciach (czy coś podobnego), i nie zszedł do tej pory... a włosy wyłaziły mi garściami, co jest absurdem bo mam mocne włosy echh. moja mama jak kiedyś farbowała tym palette- zrobiło się tak samo... teraz rozsasniałam, potem farbowałam garnierem. bardzo delikatna farba... jezeli ktoś rozjaśniał włosy i wyszły żółte to polecam odcień bardzo jasny popielaty blond <bodajże 9.1>, ale jezeli rozjasnił moco i wyszły białe włosy to odradzam bo będziecie blond-siwe... ja teraz taka w połownie jestem, ale żyję...
chyba niedługo te "siwulce" zafarbuję odcieniem bardzo jasny beżowy blond...

piszecie, ze farby z garniera szybko się zmywają i żólkną- po jakim mniej więcej czasie, alebo po ilu myciach się Wam tak robiło? ;>

i ostatnie, tak nawiasem. co sądzicie o farbach z joanny?
I widzisz jak to jest. Ja włosy mam bardzo słabe a palette mi zawsze z nich robiła niesamowicie ładne. Garnier zrobił siano a Joanna... Fryzjerka mnie farbowała naturią bodajże i nic złego nie zauważyłam. Teraz pewnie sama będę próbować srebny pył lub perłę czy jakoś tak. Jeszcze zobaczę. Ogólnie Joanna ma podzielone zdania a jednej dziewczynie nieźle wyszło (efekty z kilka stron wcześniej).
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 09:49   #4754
bllondynaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk- obok Rbk. ;)
Wiadomości: 26
Lightbulb Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hej! Mam problem!
Z reguły mam blond włosy jasne brwi po tacie.
Ale chciałam naprawdę jasny blond zaczęłam wiec kilka razy w miesiącu farbować aby uzyskać wymarzony kolor. Niestety wyszły Żółte !!
Używałam farb z Palette (które najbardziej niszczą włosy)
i du...pa Teraz przed wycieczką jaka mam niedłuygo chciałabym PLATYNOWY BLOND naprawdę jasny !. Myślałam o farbie WELLAton odcień 12/1 bardzo jasny popielaty blond
Ale nie wiem czy na żółte włosy uda mi się ten odcień zrobić..
Nie wiem która marka by taką jasną platynedała PORADZICIE COŚ??!!
bllondynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 10:50   #4755
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez marlley Pokaż wiadomość
hmm. a ja osobiscie nienwiadzę palette, czy jak to się piszę. farbowałam rok temu czekoladowym brazem, który miał zejsc po 24 myciach (czy coś podobnego), i nie zszedł do tej pory... a włosy wyłaziły mi garściami, co jest absurdem bo mam mocne włosy echh. moja mama jak kiedyś farbowała tym palette- zrobiło się tak samo... teraz rozsasniałam, potem farbowałam garnierem. bardzo delikatna farba... jezeli ktoś rozjaśniał włosy i wyszły żółte to polecam odcień bardzo jasny popielaty blond <bodajże 9.1>, ale jezeli rozjasnił moco i wyszły białe włosy to odradzam bo będziecie blond-siwe... ja teraz taka w połownie jestem, ale żyję...
chyba niedługo te "siwulce" zafarbuję odcieniem bardzo jasny beżowy blond...

piszecie, ze farby z garniera szybko się zmywają i żólkną- po jakim mniej więcej czasie, alebo po ilu myciach się Wam tak robiło? ;>

i ostatnie, tak nawiasem. co sądzicie o farbach z joanny?
Wiesz ja używałam kiedyś prawie tylko garniera (odcień 111) i farba zmywała się po kilku myciach to fakt ale w tym przypadku było to zawsze na +, ponieważ ten odcień lubi wychodzić za szaro i wtedy po paru myciach ta poświata się zmywała i ustępowała miejsce ślicznemu jaśniutkiemu blondowi bez żadnych żółci O joannie także czytałam różne opinie ale o blondach to chyba w większości pozytywne, szczególnie interesował mnie odcień szlachetna perła bo jego zamierzam użyć w najbliższym czasie i nie wypadł źle

Cytat:
Napisane przez bllondynaa Pokaż wiadomość
Hej! Mam problem!
Z reguły mam blond włosy jasne brwi po tacie.
Ale chciałam naprawdę jasny blond zaczęłam wiec kilka razy w miesiącu farbować aby uzyskać wymarzony kolor. Niestety wyszły Żółte !!
Używałam farb z Palette (które najbardziej niszczą włosy)
i du...pa Teraz przed wycieczką jaka mam niedłuygo chciałabym PLATYNOWY BLOND naprawdę jasny !. Myślałam o farbie WELLAton odcień 12/1 bardzo jasny popielaty blond
Ale nie wiem czy na żółte włosy uda mi się ten odcień zrobić..
Nie wiem która marka by taką jasną platynedała PORADZICIE COŚ??!!
Jeżeli masz teraz żółty odcień to oczywiście wszelkie popiele są jak najbardziej wskazane Możesz użyć tego wellatonu o którym piszesz lub garniera 111, mniej więcej taki sam efekt (po garnierze może wyjść na początku aż za szaro ale to się zmyje po kilku myciach) lub też możesz nałożyć palette deluxe 218 srebrzysty blond czy białe złoto z tej samej serii lub jeśli masz już jasne włosy tylko tyle że żółte to ja mogę polecić Ci ten natural&easy 522 to też srebrzysty blond i wychodzi białawo tak jak byś chciała
Fajnie by było jakbyś wstawiła jakieś foto swoich włosów to zawsze łatwiej byłoby doradzić.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-04-11 o 11:11
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 11:06   #4756
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia no bardzo fajnie ci kolorek wyszedł ale też podobnie do poprzedniego. Mnie się bardzo podoba.
.
dzięki też jestem zadowolona
chyba już zostanę przy tej farbce, zobaczymy jak się bedzie zachowywać po kilku myciach...
a jak dobrze to będę nią robiła, bo kolorek bardzo ładny i co najważniejsze dobrze łapie odrosty
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 11:32   #4757
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny wybrałam parę farbek i czy możecie mi powiedzieć która z nich będzie najbardziej zbliżona do fotki którą zamieściłam?Nie mam zielonego pojęcia której mam użyć.Snowhitee za półtora tyg.idę na ścięcie włosków.Wiem,ze to dobry krok i przy okazji poprawienie swojego image z nowa fryzurka i kolorkiem.Niestety ale tak jasne włosy bardziej mnie drażnią i zachwycają.[IMG]file:///D:/DOCUME%7E1/AGNIES%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-17.png[/IMG]
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 11:48   #4758
natalia1044
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Może ktoś jeszcze ma pomysł jak mogłabym pozbyć się tej rudości?
natalia1044 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 12:11   #4759
bllondynaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk- obok Rbk. ;)
Wiadomości: 26
Post Dot.: Najlepsze farby BLOND

A
Już daję zdjęcie moich włosów ...
Są rzeczywiście okropne..
http://img188.imageshack.us/img188/57/gs001x.jpg
bllondynaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-11, 12:25   #4760
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ja własnie zamoiwlam sobie chantala prosalonu zobaczymy jak wuyjdzie i 6% aktywatora jestem ciekawa jaki efekt bedzie
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 12:32   #4761
Kaj00nia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Ze "spranej" czekolady na blond - POMOCY

Cytat:
Napisane przez natalia1044 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki. Od dawna czytam to forum. I teraz też potrzebuję Waszej pomocy.
Otóż przez kilka lat farbowałam włosy na jasny blond. Zachciało mi się zmiany więc pofarbowałam się u fryzjera na brąz (kawa zmieszana z jakimś odcieniem) z jaśniejszymi pasemkami. Byłam zadowolona, jednak kolor bardzo szybko się wypłukiwał. Pofarbowałam więc włosy sama farbą Garnier Color and shine odcieniem 5.35 - czekolada. Już u fryzjerki mówiłam, że marzy mi się czekoladowy kolor włosów ale odradziła mi go, mówiąc że zmyje się na rudo. I miała racje Kolor również bardzo szybko schodził (i to bardzo nierówno) i zaczął przybierać coraz bardziej miedziany odcień
Zatęskniłam do blondu. Myślałam o dekoloryzacji, rozjaśniaczu ale jeśli to możliwe chciałabym tego uniknąć. Włosy wprawdzie mam w dobrej kondycji, ale boje się aby nie wyglądały później jak siano.
Zaczęłam używać Rozjaśniacza w Sprayu Reflex Blond i srebrnej płukanki flor illum. Włosy dość znacznie pojaśniały jednak w miejscach (szczególnie "od spodu"), gdzie farba nie wypłukała się do końca stały się przeraźliwie rude
Kupiłam farbę Wellaton 9/1 Rozświetlony popielaty blond. (taki kolor mi się teraz marzy). Pofabowałam tylko ucięte gdzieś z karku pasemko ( i całe szczęście) i ... nie było żadnego rezultatu. Przedłużyłam czas trzymania farby na pasemku i nawet po godzinie kolor ani drgnął.
Zrozpaczona kupiłam farbę Pallete C10 popielaty blond (czytałam na tym forum że farby tej marki są silne więc myślałam że coś zdziała) jednak sytuacja wyglądała tak samo jak z wellatonem
Nie wiem już co robić. Nie stać mnie obecnie na fryzjera a nie mogę na siebie patrzeć w lustrze. Fryzjerka, która podcinała mi ostatnio końcówki stwierdziła, że to dziwne zjawisko, że żadna farba nie ruszyła moich włosów. Powiedziała że może za dużo razy fabowałam (ale czekoladę kładłam w listopadzie), ale jednocześnie odradziła mi dekoloryzację. Powiedziała że mam zostawić to co mam bo wyglądam oryginalnie
Proszę o pomoc jak mogę dojść do blondu ( np. takiego jak na opakowaniu wellatonu) jak najmniejszym kosztem włosów i to sama w domu. Przepraszam, że tak bardzo się rozpisałam ale chciałam przedstawić dokładnie całą sytuację.
Załączam zdjęcia. Pierwsze 2 po farbowaniu u fryzjera, kolejne moich włosów teraz, używanych farb:
Hej
Jesli mowa o dekoloryzatorach to musze Ci powiedziec,ze SĄ takie,ktore nie niszcza wlosow..Sama schodze/schodzilam z ciemniejszych..mianowicie z jasnego brazu zmierzam ku jasnym blondom...
Po przeczytaniu opini wizazanek zdecydowalam sie zakupic ELGON-dekoloryzator,ktory wyplukuje tylko sztuczny barwnik,z tym ze nie wiem jak to sie ma do Ciebie bo piszesz,ze naturalne wloski masz ciemne.Tak czy inaczej wlosy po nim są dokladnie w takiej samiusienkiej kondycji jak przed zabiegiem,tylko mnie za slabo wyplukal(wina niekompetntej fryzjerki;/)

Ja po dekoloryzacji wlasnie tym elgonem mam sredni karmelowy blond(choc musialam schladzac go farba,wyszla marchewa),ktory teraz postaram sie traktowac bardzo rozjasniajacymi farbami,ale tylko na zasadzie pasemek,zeby zrownac z jasniejszym odrostem,dodac swietlistosci itd..
Mnie rowniez nie chwycil wellaton,a uzywalam uwaga najjasniejszego (12/1)odcienia.Mysle,ze Ty wybralas zdecydowanie za ciemny odcien dla siebie,bo skoro chcesz blondzik,to na wloski musisz polozyc cos jasniejszego,zeby wyszlo Ci to co chcesz

Swoja droga jesli teraz masz to co na 3 i 4 zdjeciu to kolor jest na prawde sliczny i wcale nie przypomina mi miedzi..raczej jasny miodowy blond)
Moje niestety sa o dobre dwa tony ciemniejsze,dlatego kupilam najjasniejsze farby w odcieniach popielatych i bede powolutku schodzic w jasne.

Radzilabym Ci wybierac ciut jasniejsze niz chcesz blondy popielate,bo nawet jak wyjda za jasne to spokojnie bedziesz je mogla przyciemnic,a odwrotnie to juz duzo gorzej jest..
A biorac popielate schodzac Ci sie bedzie,ten cieply miedziany jak go nazywasz odcien i mysle,ze dasz rade

Zycze powodzenia w schodzeniu do upragnionego koloru-sama wiem jak wazne jest dla nas kobitek to,jak czujemy sie w swojej czuprynie.

Edytowane przez Kaj00nia
Czas edycji: 2010-04-11 o 12:36
Kaj00nia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 12:48   #4762
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wybrałam parę farbek i czy możecie mi powiedzieć która z nich będzie najbardziej zbliżona do fotki którą zamieściłam?Nie mam zielonego pojęcia której mam użyć.Snowhitee za półtora tyg.idę na ścięcie włosków.Wiem,ze to dobry krok i przy okazji poprawienie swojego image z nowa fryzurka i kolorkiem.Niestety ale tak jasne włosy bardziej mnie drażnią i zachwycają.[IMG]file:///D:/DOCUME%7E1/AGNIES%7E1/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-17.png[/IMG]
No w sumie z nowym kolorkiem nowa fryzurka jak najbardziej wypada Jeżeli jesteś już w 100% przekonana to działaj tylko ja na Twoim miejscu chyba wybrałabym ten Casting perłowy blond, jest to jednak szampon koloryzujący, więc gdybyś jednak źle się czuła w takim kolorku jest szansa, że się wymyję no a jeżeli Ci podpasuje to wtedy poszukasz trwałej farbki

Cytat:
Napisane przez bllondynaa Pokaż wiadomość
A
Już daję zdjęcie moich włosów ...
Są rzeczywiście okropne..
http://img188.imageshack.us/img188/57/gs001x.jpg
Hmm wiesz mi to bardziej wygląda na taki złocisty blond niż żółty.. Ja bym na Twoim miejscu chyba ten garnier 111 położyła chociaż sądzę, że za pierwszym razem nie uzyskasz takiej platyny.. Chyba, że może zadziałałabyś na 2razy tzn położyła jakąś farbę z rozjaśniaczem np palette 100 (pewnie wyjdzie kurczak) i na to już farbkę z kolorem jaki tam Ci się podoba. Tylko niestety kondycja włosów wtedy ucierpi..
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 13:29   #4763
natalia1044
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11
Dot.: Ze "spranej" czekolady na blond - POMOCY

Kaj00nia - Bardzo dziękuję za odpowiedź i pocieszenie
Jestem troszkę przewrażliwiona na punkcie tych rudych refleksów
Przez wiele lat farbowałam się na jednolity jasny blond i to pewnie dlatego.
Teraz chciałabym chłodny odcień średniego blondu.
Mój naturalny kolor to ciemny blond ( typowy mysi).
Myślałam o dekoloryzacji właśnie elgonem bo czytałam wiele pozytywnych opinii. Jednak większość dziewczyn używała go do zejścia z koloru czarnego, brązowego i w zasadzie otrzymywały coś co ja mam teraz, więc nie wiem czego ja mogłabym się po nim spodziewać. No i pozostawałby problem jaką farbę nałożyć później.
Najbardziej chciałabym uzyskać pożądany efekt farbą. Niestety chyba nie mam na to szans mimo (jak radzisz) wybierania jaśniejszych odcieni ponieważ oprócz wellatonu użyłam też (na pasemku) Pallete c10 platynowy blond i również nie było efektu, więc zwykłą farbą chyba nic nie zdziałam.
Może rozjaśniacz dałby rade?
natalia1044 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 13:56   #4764
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
No w sumie z nowym kolorkiem nowa fryzurka jak najbardziej wypada Jeżeli jesteś już w 100% przekonana to działaj tylko ja na Twoim miejscu chyba wybrałabym ten Casting perłowy blond, jest to jednak szampon koloryzujący, więc gdybyś jednak źle się czuła w takim kolorku jest szansa, że się wymyję no a jeżeli Ci podpasuje to wtedy poszukasz trwałej farbki



Hmm wiesz mi to bardziej wygląda na taki złocisty blond niż żółty.. Ja bym na Twoim miejscu chyba ten garnier 111 położyła chociaż sądzę, że za pierwszym razem nie uzyskasz takiej platyny.. Chyba, że może zadziałałabyś na 2razy tzn położyła jakąś farbę z rozjaśniaczem np palette 100 (pewnie wyjdzie kurczak) i na to już farbkę z kolorem jaki tam Ci się podoba. Tylko niestety kondycja włosów wtedy ucierpi..
No tak tylko teraz tak sobie mysle ze ten casting na innych stronach na opakowaniu wyglada duzo ciemniej.A po za tym on ma odpowiednik 8 a bym wolala chyba bardziej 9 bo ta 8 moze wyjsc ciemno.Kurcze ale teraz sobie dylemat zapodalam.Wlasnie nie wiem jak wychodzi ten 9.1 garnier ntural color.A opakowaniu jak dla mnie ciut dosłownie ciut za jasny ale koloru dobry kierunek.Myślę ze jak bym dłużej potrzymała to morze wyszedł by ciemniejszy(ale czy nie będzie za szary)???? Dziewczyny HELP
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 13:57   #4765
Mruczusia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 533
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Mruczusia Pokaż wiadomość
Poradziłybycie mi ?

Kupiłam farbę goldwell 11 B - specjalny blond beżowy. Włosy mam jasne, za to odrost naturalny - baaardzo ciemny, ciężko rozjaśniający się brąz

Co powinnam zrobić ? myślałam, aby na odrost nałożyć farbę z utleniaczem 9 % w stosunku 2 (utleniacz) :1 tak na 1 godz, a na resztę włosów farbę z utleniaczem 6 % tak na pół godzinki .
Myślicie, że wyjdzie dobrze i kolor będzie RÓWNY - nie będzie róznicy odrost, a reszta włosów ?
dziewczyny, odpowie mi któraś ? bo dziś farbuję, a nie jestem pewna ...

inne utleniacze nie dadzą róznych odcieni ? i czy 2:1 będzie ok, lepiej rozjaśni włosy ?
Mruczusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 14:22   #4766
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

jakoś mi tak głupio pisać o tak przyziemnych rzeczach jak kolor włosów ale muszę się czymś zająć.
Wkleję wam fotki jak bardzo ładny jest to białe złoto.
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 14:29   #4767
bllondynaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk- obok Rbk. ;)
Wiadomości: 26
Question Dot.: Najlepsze farby BLOND

A co myślicie o Palette 230 Białe złoto?.
Tez podchodzix jakby pod popiel .
bllondynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 14:35   #4768
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300


Cytat:
Napisane przez bllondynaa Pokaż wiadomość
A co myślicie o Palette 230 Białe złoto?.
Tez podchodzix jakby pod popiel .
masz foty właśnie robiłam ...parę dni temu

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-04-11 o 19:46 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 16:24   #4769
bllondynaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk- obok Rbk. ;)
Wiadomości: 26
Thumbs down Dot.: Najlepsze farby BLOND

Tylko jaki jest ten Twój kolor?
taki jak na 3 zdjęciu czy taki jak na pozostałych
bo wyszło i żółte i popielate i nie wiem czy pod słonce to robiłaś czy jak
bllondynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 17:40   #4770
Madzialenka170
Raczkowanie
 
Avatar Madzialenka170
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 61
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam wszystkich...
Strasznie długo już siedzę i czytam rozmaite wątki dot. blondów, ale nadal nie mogę znaleźć odpowiedzi na mój problem. Mam nadzieję, że mi pomożecie...
Moje naturalne włoski to średni, mysi blond. Przez lata katowany przez fryzjerów silnymi rozjaśniaczami (baleyage). Po kolejnej wizycie fryzjerka zapomniała o mnie, robiła inną klientkę a ja siedziałam z rozjaśniaczem...W domu okazało się, że włosy to GUMA . Obcięłam je do ramion i farbowałam na ciemne blondy..ale minęło sporo czasu i znowu chcę mieć blond, tyle że całe i nie platynę. Zastosowałam demakijaż Renee Blanche (wyszła marchewka) i na to Majirel 9.11(oxydant 6%). Kolor o.k, ale trochę za ciemny. Zamówiłam Majiblond 901 z oxydantem 9% i się boję...Nie wiem za bardzo jak nałożyć, bo nasadę włosów mam jaśniejszą niż końcówki. Pomyślałam, że najpierw na środek i końce, a po 15 min. u nasady. Może oxydant słabszy dla delikatnego efektu? Co robić? Proszę pomóżcie...
Madzialenka170 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.