Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-31, 20:25   #1351
natexnatex
Przyczajenie
 
Avatar natexnatex
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 6
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
nie mam nr telefonu, ale powinnaś bez problemu wygooglac - Elżbieta Ella Gąsior-Morawska, miała niewielki kącik we Wrzeszczu w okolicach Klonowej
Dziękuję dziękuję dziękuję! Jutro dzwonię - jak się uda załatwić to się pochwalę
natexnatex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-31, 20:27   #1352
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Powodzenia!

my ruszamy osły z naukami - ostatni możliwy gwizdek heh
zaproszenia w toku, zostali chyba sami mlodzi, wiec tu się nie spinamy
butów i obrączek brak - o ile pierwsze spędza mi sen z powiek, to po obrączki pójdziemy po manikiurze hehe z odrostem niewyjsciowym nie będę mierzyć

zreszta jest zaliczkowana i plan na czerwiec jest taki ze trzeba ruszyć tance, siłownie, catering i zacząć przymiarki kiecki (czyli buty ugh)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-03, 09:13   #1353
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez zxcvbnm15 Pokaż wiadomość
Hej,
moje zaproszenia już rozdane

Teraz szukam butów i pora chyba zamówić obrączki

Rozglądam się też za dekoracjami, kwiatami, polecacie kogos? Jakie macie dekoracje?

No i tort/ciasta... pomysłu brak.

Co do tortu, to z czystym sumieniem polecam Jarzębińskich z Kościerzyny przepyszne ciasta, smaczny, nie za słodki krem, pulchny biszkopt- nie ma do czego się przyczepić


Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
Powodzenia!

my ruszamy osły z naukami - ostatni możliwy gwizdek heh
zaproszenia w toku, zostali chyba sami mlodzi, wiec tu się nie spinamy
butów i obrączek brak - o ile pierwsze spędza mi sen z powiek, to po obrączki pójdziemy po manikiurze hehe z odrostem niewyjsciowym nie będę mierzyć

zreszta jest zaliczkowana i plan na czerwiec jest taki ze trzeba ruszyć tance, siłownie, catering i zacząć przymiarki kiecki (czyli buty ugh)

My teraz robimy poradnictwo rodzinne... Chcę namówić babkę, żeby na drugim spotkaniu dała nam zaświadczenie że już odbyliśmy kurs, żeby szybciej papierologię skończyć, a na trzecie spotkanie i tak przyjdziemy.


W tym tygodniu idziemy do USC załatwić zaświadczenie, zadeklarować się co do nazwiska mojego i dzieci.


Wybraliśmy w internecie wzór obrączek, TŻ będzie teraz dzwonił do złotnika ile weźmie za robociznę (przetopienie naszego złota i wstawienie trzech brylancików plus grawer).


Wybraliśmy smaki tortu na naszej sali (jak nie lubię słodyczy, to nasz tort jest mało słodki więc nikogo nie zemdli i jest naprawdę delikatny i pyszny ).


Znalazłam kwiaciarnię do zrobienia bukietu na nasz stół na sali, nawet dowiozą. W załączniku moje inspiracje.


Buty zamówiłam, muszę tylko zapłacić, etola i torebka przyszły, w zasadzie jestem gotowa- tylko bielizna do sukni i kiecka na poprawiny
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-03, 16:16   #1354
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

zgadzam się co do jarzebińskich - przejazd przez kościerzynę bez postoju na ciacho u nich nie wchodzi w grę, a opinie o tortach chyba w 100% pozytywne.

@Kociaak, łosz jak burza idziesz!
jak ci się uda ogarnąc tą "szybką" poradnię, to daj znać - ruszam ten temat dopiero za chwilę, bo mam mały meksyk w pracy.
a no i jeszcze w naszej parafii wypadałoby się pojawić boże ale jestem w tyle

no i musze coś postanowić w temacie butów. (właśnie widzę że na poprzedniej stronie zapowiadaam, że ogarnę to w kwietniu heh, pięknie)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 14:04   #1355
Ingel
Rozeznanie
 
Avatar Ingel
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: z pieknego kraju
Wiadomości: 758
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Dziewczyny, mysle o 'gosciniec dla przyjaciol Hilary' w Wyczechowie - moja kolezanka miala tam wesele kilka lat temu, totalnie moj klimat, duzo drewna Napisalam do nich kilka dni temu i odpowiedzi brak poki co...

Ta 'kalinowka' tez jest super, ale tak jak pisalyscie nie ma zadnych miejsc noclegowych (nawet dla mlodych, co jest troche dziwne...)i niestety chyba odpuszcze sobie to miejsce.

Aha pisalam jeszcze do Hotelu Venus w Kolbudach - ale: wesele od minimum 80 osob, bez mozliwosci tego i tego, ceny sa takie ale moga sie zmienic blabla, coz oferta nie wyglada zachecajaco - poza tym sala tam jest naprawde duza i te moje 60 osob sie tam zgubi.

Takze poszukiwania sali trwaja, troche stresujace ale z drugiej strony...fajne
Ingel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 15:19   #1356
zxcvbnm15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 22
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Co do tortu, to z czystym sumieniem polecam Jarzębińskich z Kościerzyny przepyszne ciasta, smaczny, nie za słodki krem, pulchny biszkopt- nie ma do czego się przyczepić





My teraz robimy poradnictwo rodzinne... Chcę namówić babkę, żeby na drugim spotkaniu dała nam zaświadczenie że już odbyliśmy kurs, żeby szybciej papierologię skończyć, a na trzecie spotkanie i tak przyjdziemy.


W tym tygodniu idziemy do USC załatwić zaświadczenie, zadeklarować się co do nazwiska mojego i dzieci.


Wybraliśmy w internecie wzór obrączek, TŻ będzie teraz dzwonił do złotnika ile weźmie za robociznę (przetopienie naszego złota i wstawienie trzech brylancików plus grawer).


Wybraliśmy smaki tortu na naszej sali (jak nie lubię słodyczy, to nasz tort jest mało słodki więc nikogo nie zemdli i jest naprawdę delikatny i pyszny ).


Znalazłam kwiaciarnię do zrobienia bukietu na nasz stół na sali, nawet dowiozą. W załączniku moje inspiracje.


Buty zamówiłam, muszę tylko zapłacić, etola i torebka przyszły, w zasadzie jestem gotowa- tylko bielizna do sukni i kiecka na poprawiny
a jaka to kwiaciarnia?

Rozważam cukiernię W-Z z Gdańska również...
Papiery z usc są ważne 6 miesięcy więc mam je już dawno
zxcvbnm15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 19:51   #1357
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez Ingel Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mysle o 'gosciniec dla przyjaciol Hilary' w Wyczechowie - moja kolezanka miala tam wesele kilka lat temu, totalnie moj klimat, duzo drewna Napisalam do nich kilka dni temu i odpowiedzi brak poki co...

Ta 'kalinowka' tez jest super, ale tak jak pisalyscie nie ma zadnych miejsc noclegowych (nawet dla mlodych, co jest troche dziwne...)i niestety chyba odpuszcze sobie to miejsce.

Aha pisalam jeszcze do Hotelu Venus w Kolbudach - ale: wesele od minimum 80 osob, bez mozliwosci tego i tego, ceny sa takie ale moga sie zmienic blabla, coz oferta nie wyglada zachecajaco - poza tym sala tam jest naprawde duza i te moje 60 osob sie tam zgubi.

Takze poszukiwania sali trwaja, troche stresujace ale z drugiej strony...fajne
byłam tam na weselu kilka lat temu. bardzo udane. nie wiem jak się młodym organizowało, ale wyczechowo słynie z przepysznego jedzenia, a na weselu to gwarantuje dobrą zabawę (jezdzimy tam specjalnie na pierogi z malinami, wychodzimy spłukani i z siatką ichniego żarcia ).
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-04, 20:02   #1358
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
zgadzam się co do jarzebińskich - przejazd przez kościerzynę bez postoju na ciacho u nich nie wchodzi w grę, a opinie o tortach chyba w 100% pozytywne.

@Kociaak, łosz jak burza idziesz!
jak ci się uda ogarnąc tą "szybką" poradnię, to daj znać - ruszam ten temat dopiero za chwilę, bo mam mały meksyk w pracy.
a no i jeszcze w naszej parafii wypadałoby się pojawić boże ale jestem w tyle

no i musze coś postanowić w temacie butów. (właśnie widzę że na poprzedniej stronie zapowiadaam, że ogarnę to w kwietniu heh, pięknie)

Ja się cały czas denerwuję że o czymś zapomnę, gdzieś już terminów nie będzie, więc chcę wszystko zrobić teraz (poza tym długie L4 miałam, dopiero w czwartek do pracy wracam), a potem na luzie czekać na ten dzień


Co do poradni- zależy jak się dogadasz, my mamy z babką, która jest miła, nie przesadza z dziwnymi opowieściami, a że po ślubie chcemy się starać o dzieci, to słucham uważnie, żeby sobie ułatwić sprawę potem


Cytat:
Napisane przez Ingel Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mysle o 'gosciniec dla przyjaciol Hilary' w Wyczechowie - moja kolezanka miala tam wesele kilka lat temu, totalnie moj klimat, duzo drewna Napisalam do nich kilka dni temu i odpowiedzi brak poki co...

Ta 'kalinowka' tez jest super, ale tak jak pisalyscie nie ma zadnych miejsc noclegowych (nawet dla mlodych, co jest troche dziwne...)i niestety chyba odpuszcze sobie to miejsce.

Aha pisalam jeszcze do Hotelu Venus w Kolbudach - ale: wesele od minimum 80 osob, bez mozliwosci tego i tego, ceny sa takie ale moga sie zmienic blabla, coz oferta nie wyglada zachecajaco - poza tym sala tam jest naprawde duza i te moje 60 osob sie tam zgubi.

Takze poszukiwania sali trwaja, troche stresujace ale z drugiej strony...fajne

Byłam tam na weselu dwa lata temu- jedzenia aż za dużo, za to przepyszne. Obsługa kelnerska bez zarzutu. Ładny wystrój sali. Odległość od Trójmiasta nie jest oszałamiająca.
Znajomi bardzo zadowoleni, polecają lokal Podobno warto podjechać osobiście i wtedy im pozadawać pytania- podobnież odpowiadają wyczerpująco i chętnie.





Cytat:
Napisane przez zxcvbnm15 Pokaż wiadomość
a jaka to kwiaciarnia?

Rozważam cukiernię W-Z z Gdańska również...
Papiery z usc są ważne 6 miesięcy więc mam je już dawno

Ja myślałam że trzy miesiące, więc dopiero się za to zabieramy


Kwiaciarnia Alicja (U Alicji?) na ulicy Młyńskiej 11 w Kościerzynie. Podobały mi się ich realizacje na ich stronie na facebooku.
Rozważałam też Fiołek, ale tam już trochę ą ę zadufani mam wrażenie.


Obie kwiaciarnie za tą kompozycję na 1,5 metra z kremowych/różowych róż, eustom i gipsówki chcą około 250-300 zł. I obie dowiozą na salę
W Fiołku mi jeszcze polecili dalie, jako tanie a efektowne kwiaty we wrześniu- żeby dołączyć do kompozycji niedużym kosztem.


Ku mojemu zdziwieniu eustoma została określona jako nienajtańszy kwiat (8-10 złotych za gałązkę).
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-05, 08:00   #1359
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

ja to bym chciała z tej poradni najchętniej autograf.
jeśli chodzi o wiedzę o planowaniu rodzinny, zdecydowanie nie mam w tej materii zaległości i nie czuję potrzeby powtarzania mi skąd się biorą dzieci. od tego mam swojego ginekologa.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-05, 12:02   #1360
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
ja to bym chciała z tej poradni najchętniej autograf.
jeśli chodzi o wiedzę o planowaniu rodzinny, zdecydowanie nie mam w tej materii zaległości i nie czuję potrzeby powtarzania mi skąd się biorą dzieci. od tego mam swojego ginekologa.

Hehe, ona nie mówi skąd się biorą dzieci, tylko jak na podstawie znajomości swojego ciała ocenić kiedy najlepiej jest to robić, żeby to zrobić


Zaświadczenie w czwartek do odbioru... Jednak jak się podpisuje papier z deklaracją o nazwisku po ślubie to trochę emocji jest
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-05, 19:58   #1361
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

ale takie rzeczy ja tez wiem
pani mi nie musi mówić po czym poznać owulacje eh
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-06, 13:48   #1362
Ingel
Rozeznanie
 
Avatar Ingel
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: z pieknego kraju
Wiadomości: 758
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Dziewczyny, dzwonilam do Wyczechowa i... wszystkie soboty 2019 zajete, wolne jakies pojedyczne w listopadzie czy w grudniu

ewentualnie piatki sa wolne, ale - wiadomo- bez poprawin, i mysle, ze szybko muslielibysmy obiekt opuscic w sobote, skoro bedzie nastepne wesele - a dobrze byloby sie troche wyspac

poszukiwania trwaja!
Ingel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-06, 18:43   #1363
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez Ingel Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzwonilam do Wyczechowa i... wszystkie soboty 2019 zajete, wolne jakies pojedyczne w listopadzie czy w grudniu

ewentualnie piatki sa wolne, ale - wiadomo- bez poprawin, i mysle, ze szybko muslielibysmy obiekt opuscic w sobote, skoro bedzie nastepne wesele - a dobrze byloby sie troche wyspac

poszukiwania trwaja!



A Mulk? Jeszcze jest Dwór Polender czy coś takiego?



Budują jakiś spory obiekt weselny na trasie z Kowal do Przywidza (po lewej stronie), ale nie zapamiętałam nazwy- podejrzewam że bazę noclegową będą mieli, na 2019 wybudują całość i na rozruch może dobrą ofertę traficie?
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-06, 19:02   #1364
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

heh no to im się rozkręciło... :O
ale czuje ze w mulku może być tak samo. trzeba dzwonic
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 11:32   #1365
2c1fedf8dcceac3f4d7bb2de3c6adb8f4dcabc2d_6053e983160b2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 29
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Hej Dziewczyny! Kogo polecacie na oprawę muzyczną do Kościoła? Podzielcie się Waszymi wyborami
I głupie pytanie, ale może wiecie czy w Kościele w Cedrach Wielkich są... organy ?

Edytowane przez 2c1fedf8dcceac3f4d7bb2de3c6adb8f4dcabc2d_6053e983160b2
Czas edycji: 2018-06-12 o 21:07
2c1fedf8dcceac3f4d7bb2de3c6adb8f4dcabc2d_6053e983160b2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 23:07   #1366
Ingel
Rozeznanie
 
Avatar Ingel
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: z pieknego kraju
Wiadomości: 758
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Dziewczyny, troche sie pozale...

Przerabiam temat sal na wesele i serio juz mnie glowa boli

Jak pisalam wczesniej, Wyczechowo jest zajete. Piatki maja wolne.
Moj Tz nie za bardzo widzi to w piatek, no ja tez wolalabym sobote. Z tym ze wesele ok. 60 osob, czyli dosyc male - czy jes duze ryzyko, ze odmowia nam wesela w sobote ze wzgledu na ilosc gosci?

nocleg. Nie bedzie przesada jezeli powiem ze 90 proc. gosci musi miec nocleg. Nie ma opcji, zeby ciotka X czy wujek Y nocowali w domu moich rodzicow. Rodzice - dla nich tez chce nocleg, skoro wszyscy beda spali na miejscu to dlaczego oni maja sie tluc taksowka do domu (no chyba ze sie upra) Tak wiec potrzebuje 60 miejsc noclegowych i to jest problem, nie wszystkie sale okolicznosciowe tyle miejsc maja...Do tego nie wchodza w gre pokoje kilkuosobowe, kazda para musi miec swoj pokoj - moze byc ciasny, ale osobny.
Chyba zostaja mi tylko hotele. Cos typu Kozi Grod -ale tu nie podoba mi sie wielkosc tego obiektu - wesele, obok konferencja, oprocz tego goscie indywidualni z dzieciakami... troche za duzo.

Jezeli jakas sala mi sie podoba, to nie ma noclegow, albo ma zamalo noclegow, albo jest za daleko (Cedrowy Dworek), albo totalnie nie podoba mi sie w srodku.
Moze to ze mna jest cos nie halo, za bardzo ksiezniczkuje

Mulk ma zle opinie, ale wolne terminy maja, Dwor Polender jest za daleko. Pochodze z okolic Kaszub.Ale dziekuje za propozycje

To sie wyzalilam.
Ingel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-13, 19:18   #1367
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

nie sprawdzone, ale rzucam hasła: dworek na blotach, bazuny, magnat, dajak, lisewski dwór, spichrz, villa bezycer
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 09:44   #1368
meryn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 67
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez Ingel Pokaż wiadomość
Dziewczyny, troche sie pozale...

Przerabiam temat sal na wesele i serio juz mnie glowa boli

Jak pisalam wczesniej, Wyczechowo jest zajete. Piatki maja wolne.
Moj Tz nie za bardzo widzi to w piatek, no ja tez wolalabym sobote. Z tym ze wesele ok. 60 osob, czyli dosyc male - czy jes duze ryzyko, ze odmowia nam wesela w sobote ze wzgledu na ilosc gosci?

nocleg. Nie bedzie przesada jezeli powiem ze 90 proc. gosci musi miec nocleg. Nie ma opcji, zeby ciotka X czy wujek Y nocowali w domu moich rodzicow. Rodzice - dla nich tez chce nocleg, skoro wszyscy beda spali na miejscu to dlaczego oni maja sie tluc taksowka do domu (no chyba ze sie upra) Tak wiec potrzebuje 60 miejsc noclegowych i to jest problem, nie wszystkie sale okolicznosciowe tyle miejsc maja...Do tego nie wchodza w gre pokoje kilkuosobowe, kazda para musi miec swoj pokoj - moze byc ciasny, ale osobny.
Chyba zostaja mi tylko hotele. Cos typu Kozi Grod -ale tu nie podoba mi sie wielkosc tego obiektu - wesele, obok konferencja, oprocz tego goscie indywidualni z dzieciakami... troche za duzo.

Jezeli jakas sala mi sie podoba, to nie ma noclegow, albo ma zamalo noclegow, albo jest za daleko (Cedrowy Dworek), albo totalnie nie podoba mi sie w srodku.
Moze to ze mna jest cos nie halo, za bardzo ksiezniczkuje

Mulk ma zle opinie, ale wolne terminy maja, Dwor Polender jest za daleko. Pochodze z okolic Kaszub.Ale dziekuje za propozycje

To sie wyzalilam.
Hej, sprawdź sobie Wichrowe Wzgórze w Chmielnie Mają tyle miejsc noclegowych. My tam mamy wesele. Piękne miejsce, ale trzeba mieć bardzo dużo cierpliwości do managerki, bo kontakt z nią ciężki, ale wszyscy zadowoleni z wesela, więc mam nadzieję, że u nas też dobrze się skończy :d Mają 3 sale, w tym jedna nowa z okraglymi stołami. Może akurat wpadnie Wam w oko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
meryn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 14:02   #1369
Ingel
Rozeznanie
 
Avatar Ingel
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: z pieknego kraju
Wiadomości: 758
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

z tym Wichrowym Wzgorzem to faktycznie ta menadzerka troche nie ogarnia Pytam sie, czy dysponuja 30 pokojami i czy obsluga zna angielski w posdstawowym stopniu, kobietka w odpowiedzi przesyla mi menu na wesele, wtf

ale sam obiekt fajny!

pani_smith, dziekuje za propozycje, czesc z tych obiektow 'znam', czesc jeszcze nie Villa Bezycer piekna, ale za daleko - 50 km ;(
Ingel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-14, 14:14   #1370
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

znam 3 czy 4 polsko-zagraniczne małżeństwa, które robiły wesela w chmielnie, więc myślę, że z tym angielskim będzie spoko.
dla mnie niestety ten obiekt ma jedną wade - wesela na 3 sale w jednym czasie. obiekt jest duży, ma obłożenie nieomal pełne, ale dziedziniec jest wspólny i wszyscy sobie chodzą gdzie ich nogi noszą (chodzi głównie o poprawiny). dodatkowo przy kilku imprezach w jednym czasie nie dawali mi gwarancji co do pokojów.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 15:16   #1371
meryn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 67
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
znam 3 czy 4 polsko-zagraniczne małżeństwa, które robiły wesela w chmielnie, więc myślę, że z tym angielskim będzie spoko.
dla mnie niestety ten obiekt ma jedną wade - wesela na 3 sale w jednym czasie. obiekt jest duży, ma obłożenie nieomal pełne, ale dziedziniec jest wspólny i wszyscy sobie chodzą gdzie ich nogi noszą (chodzi głównie o poprawiny). dodatkowo przy kilku imprezach w jednym czasie nie dawali mi gwarancji co do pokojów.
My zarezerwowalismy wszystkie pokoje, więc mamy gwarancję, że będą. No i mówiła, że ciężko będzie im znaleźć kogoś, jak nie będzie pokoi, więc mam nadzieję, że nie będzie drugiego wesela :d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingel Pokaż wiadomość
z tym Wichrowym Wzgorzem to faktycznie ta menadzerka troche nie ogarnia Pytam sie, czy dysponuja 30 pokojami i czy obsluga zna angielski w posdstawowym stopniu, kobietka w odpowiedzi przesyla mi menu na wesele, wtf

ale sam obiekt fajny!

pani_smith, dziekuje za propozycje, czesc z tych obiektow 'znam', czesc jeszcze nie Villa Bezycer piekna, ale za daleko - 50 km ;(
My nocujemy 130 osób, więc tyle pokojów mają na pewno :d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
meryn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 22:20   #1372
Ingel
Rozeznanie
 
Avatar Ingel
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: z pieknego kraju
Wiadomości: 758
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Wichrowe Wzgorze jako nieliczny obiekt ma wolne soboty 2019.

Ale troche mnie zmartwilyscie tym, ze sa 3 wesela jednoczesnie (w sumie patrzac na wielkosc obiektu moglam sie tego spodziewac).
Wlasnie takiego 'tloku' chce uniknac, dlatego tez na wstepie odrzucilam wesela w 3miesie, a zwlaszcza liczne oferty w centrum Gdanska.

Poki co kontaktowalam sie z 7 obiektami. Ciekawe jest to, ze w Hotelu Spichrz maja praktycznie wszystkie soboty 2019 wolne, podczas gdy w Wyczechowie czy w Mulk ZADNEJ az do listopada.

w Polsce bede po 4lipca, chce wtedy spotkac sie z kilkoma obiektami i najchetniej zarezerwowac, choc nie wiem, czy to jest realne...czas goni!

wiecie co jest najgorsze w weselu w piatek? ze musimy obiekt opuscic do godz 12 (info z Mulk) TZ patrzy na to bardzo sceptycznie no i nie dziwie sie

Niestety- duzo obiektow ktore wydaje sie naprawde fajne jest daaaaleko, mam tu na mysli Willa Bezycer, Hotel Szarlota, Hotel Bazuny, Lisewski Dwor, Dworek na Blotach... Dwor Magnat z zewnatrz - wow, a srodku - ojojoj
Ingel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 22:30   #1373
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
znam 3 czy 4 polsko-zagraniczne małżeństwa, które robiły wesela w chmielnie, więc myślę, że z tym angielskim będzie spoko.
dla mnie niestety ten obiekt ma jedną wade - wesela na 3 sale w jednym czasie. obiekt jest duży, ma obłożenie nieomal pełne, ale dziedziniec jest wspólny i wszyscy sobie chodzą gdzie ich nogi noszą (chodzi głównie o poprawiny). dodatkowo przy kilku imprezach w jednym czasie nie dawali mi gwarancji co do pokojów.

Mój TŻ padłby trupem chyba Wymaga jednego wesela- i ja to rozumiem, bo też nie chcę obcych gości na swoim weselu- koncepcja trzech wesel obok siebie mnie odstręcza. Nie jestem wielką księżną udzielną, ale no nie
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-15, 18:38   #1374
meryn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 67
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Mój TŻ padłby trupem chyba Wymaga jednego wesela- i ja to rozumiem, bo też nie chcę obcych gości na swoim weselu- koncepcja trzech wesel obok siebie mnie odstręcza. Nie jestem wielką księżną udzielną, ale no nie
Przecież to nie są 3 sale w jednym budynku, tylko 3 osobne budynki, a teren jest spory Magnat w Bojanie ma 3 sale w jednym budynku i osoby, które tam były na weselu mówiły, że w ogóle nie było słychać/widać innej imprezy, więc tutaj tym bardziej nie będzie problemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingel Pokaż wiadomość
Wichrowe Wzgorze jako nieliczny obiekt ma wolne soboty 2019.

Ale troche mnie zmartwilyscie tym, ze sa 3 wesela jednoczesnie (w sumie patrzac na wielkosc obiektu moglam sie tego spodziewac).
Wlasnie takiego 'tloku' chce uniknac, dlatego tez na wstepie odrzucilam wesela w 3miesie, a zwlaszcza liczne oferty w centrum Gdanska.

Poki co kontaktowalam sie z 7 obiektami. Ciekawe jest to, ze w Hotelu Spichrz maja praktycznie wszystkie soboty 2019 wolne, podczas gdy w Wyczechowie czy w Mulk ZADNEJ az do listopada.

w Polsce bede po 4lipca, chce wtedy spotkac sie z kilkoma obiektami i najchetniej zarezerwowac, choc nie wiem, czy to jest realne...czas goni!

wiecie co jest najgorsze w weselu w piatek? ze musimy obiekt opuscic do godz 12 (info z Mulk) TZ patrzy na to bardzo sceptycznie no i nie dziwie sie

Niestety- duzo obiektow ktore wydaje sie naprawde fajne jest daaaaleko, mam tu na mysli Willa Bezycer, Hotel Szarlota, Hotel Bazuny, Lisewski Dwor, Dworek na Blotach... Dwor Magnat z zewnatrz - wow, a srodku - ojojoj
To nie jest zasada, że są. U nas np nie będzie innego Zobacz jeszcze u Chłopa w Chmielnie. To jest obok Wichrowego i też mają noclegi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
meryn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-16, 08:06   #1375
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez meryn Pokaż wiadomość
Przecież to nie są 3 sale w jednym budynku, tylko 3 osobne budynki, a teren jest spory Magnat w Bojanie ma 3 sale w jednym budynku i osoby, które tam były na weselu mówiły, że w ogóle nie było słychać/widać innej imprezy, więc tutaj tym bardziej nie będzie problemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

To nie jest zasada, że są. U nas np nie będzie innego Zobacz jeszcze u Chłopa w Chmielnie. To jest obok Wichrowego i też mają noclegi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak byliśmy oglądać Wichrowe były 2 pt wesela już na poprawinach i szykowali się na 3 wesela później (byliśmy w sobotę rano). I tak jak my przeszliśmy po całym obiekcie, tak łazili wszyscy goście (pokoju zobaczyc nie mogliśmy bo wszystkie były zajęte przez 1 z wesel; drugie bez pokojów poza pokojem dla młodych) - dla mnie to było totalnie dyskwalifikujące to i inne podobne miejsca, które robią imprezy rownolegle. mam nadzieje, że uda się wam bez towarzystwa

dodatkowo mój brat zawsze opowiada historie jak się 1 impreza pod fajerwerki tych z drugiej sali podczepia... to raczej z kategorii śmiesznych, ale i to jest mankamentem

@ingel
spichrz ma mniej pokoi niż wyczechowo - byliśmy u nich, bo sala i żarcie bajka, ale te 30-kilka pokojów na moich 120-130 gości, to ja sobie mogę między bajki. uważam, że od trojmiasta jest to na tyle daleko, ze opcja „busik do domu” nie wchodzi w grę i trzeba gości położyć - imho brak bazy noclegowej adekwatnej do wielkości sali powoduje, że są rzadziej wybierani niż sąsiedzi.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2018-06-16 o 08:09
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-16, 13:32   #1376
Ingel
Rozeznanie
 
Avatar Ingel
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: z pieknego kraju
Wiadomości: 758
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Jezeli chodzi o Spichrz -znajoma mamy byla na komunii, dzieciaki marudzily ze glodne (po obiedzie) i skonczylo sie na hot dogach ze tacji benzynowej

ale pojade tam i zobacze, a najlepiej zjem obiad w ich knajpie- sama sie przekonam, jak to z tym jedzeniem jest.

Jednak glodni goscie na weselu to porazka totalna, wiec lepiej to sprawdzic.

Sprawdze tez Wichorowe - jezeli goscie faktycznie sie 'mieszaja' to duzy minus dla mnie. Nie jestem jakims VIPem, rozumiem ze osrodek chce zarobic, ale jednak nie chce zeby Goscie zgineli w tlumie obcych ludzi.

pani_smisth a Ty gdzie masz wesele?

postaram sie umowic na spotkania po 4 lipca - czas niestety ograniczony - no i musze isc do kancelarii parafialnej, co jak gdzie i kiedy.

To bedzie intensywny urlop
Ingel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-16, 13:50   #1377
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

spichrza nie znam z wesel, ale na pierogi z gęsina jeździmy tam specjalnie. oczywiście restauracja vs catering weselny to niekoniecznie to samo, ale z tej restauracyjnej stront polecam

weselicho robię w sali w której jeszcze taki h imprez nie było. na codzień to raczej przestrzeń eventowa.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 20:57   #1378
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Cytat:
Napisane przez meryn Pokaż wiadomość
Przecież to nie są 3 sale w jednym budynku, tylko 3 osobne budynki, a teren jest spory Magnat w Bojanie ma 3 sale w jednym budynku i osoby, które tam były na weselu mówiły, że w ogóle nie było słychać/widać innej imprezy, więc tutaj tym bardziej nie będzie problemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja akurat mówię o lokalu, gdzie sale są w tym samym budynku- oście na papierosie się mieszają, każda para młoda chce zaparkować blisko wejścia, no nie widzę tego.


Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
Jak byliśmy oglądać Wichrowe były 2 pt wesela już na poprawinach i szykowali się na 3 wesela później (byliśmy w sobotę rano). I tak jak my przeszliśmy po całym obiekcie, tak łazili wszyscy goście (pokoju zobaczyc nie mogliśmy bo wszystkie były zajęte przez 1 z wesel; drugie bez pokojów poza pokojem dla młodych) - dla mnie to było totalnie dyskwalifikujące to i inne podobne miejsca, które robią imprezy rownolegle. mam nadzieje, że uda się wam bez towarzystwa

dodatkowo mój brat zawsze opowiada historie jak się 1 impreza pod fajerwerki tych z drugiej sali podczepia... to raczej z kategorii śmiesznych, ale i to jest mankamentem

@ingel
spichrz ma mniej pokoi niż wyczechowo - byliśmy u nich, bo sala i żarcie bajka, ale te 30-kilka pokojów na moich 120-130 gości, to ja sobie mogę między bajki. uważam, że od trojmiasta jest to na tyle daleko, ze opcja „busik do domu” nie wchodzi w grę i trzeba gości położyć - imho brak bazy noclegowej adekwatnej do wielkości sali powoduje, że są rzadziej wybierani niż sąsiedzi.

No chociażby to jest powód że mi się nie podobają mieszane lokale. Do tego też kładziemy gości i musimy mieć gdzie.


Cytat:
Napisane przez Ingel Pokaż wiadomość
Jezeli chodzi o Spichrz -znajoma mamy byla na komunii, dzieciaki marudzily ze glodne (po obiedzie) i skonczylo sie na hot dogach ze tacji benzynowej

ale pojade tam i zobacze, a najlepiej zjem obiad w ich knajpie- sama sie przekonam, jak to z tym jedzeniem jest.

Jednak glodni goscie na weselu to porazka totalna, wiec lepiej to sprawdzic.

Sprawdze tez Wichorowe - jezeli goscie faktycznie sie 'mieszaja' to duzy minus dla mnie. Nie jestem jakims VIPem, rozumiem ze osrodek chce zarobic, ale jednak nie chce zeby Goscie zgineli w tlumie obcych ludzi.

pani_smisth a Ty gdzie masz wesele?

postaram sie umowic na spotkania po 4 lipca - czas niestety ograniczony - no i musze isc do kancelarii parafialnej, co jak gdzie i kiedy.

To bedzie intensywny urlop

Jechałam do Kościerzyny ostatnio- tuż za Kowalami budują Jastny Dwór- wydaje się że na przyszły rok mogą być gotowi, baza noclegowa raczej spora, a od Gdańska niedaleko


Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
spichrza nie znam z wesel, ale na pierogi z gęsina jeździmy tam specjalnie. oczywiście restauracja vs catering weselny to niekoniecznie to samo, ale z tej restauracyjnej stront polecam

weselicho robię w sali w której jeszcze taki h imprez nie było. na codzień to raczej przestrzeń eventowa.

Uwielbiam gęsinę! Tylko pierogi z gęsiną mają czy coś jeszcze?
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 22:02   #1379
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

zdecydowanie więcej tych dań z gęsiny, ale my twardo konsekwentnie na pierogi - tam chyba gęsi hodują, stad ta gęsia sława. restauracja jest bardzo przyjemna
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-22, 14:28   #1380
Ingel
Rozeznanie
 
Avatar Ingel
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: z pieknego kraju
Wiadomości: 758
Dot.: Panny Młode TRÓJMIASTO \ POMORZE

Fajny ten Jastny Dwor, ale faktycznie jeszcze troche zanim beda organizowac wesela...

Stracilam wene do poszukiwania sali - pewnie dlatego, ze pracuje w nocy i w dzien nic mi sie nie chce
Pisalam z Cedrowym Dworkiem, fajnie spoko, tylko to prawie 50 km od kosciola...uwazacie, ze to przejdzie? zapewnilabym transport i nocleg.
Ingel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-02 20:37:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:14.