Bół pochwy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-17, 20:53   #1
Anisa126
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 7

Bół pochwy


Witam !!

Otóż mój problem polega na tym ze dzis mój chłopak piescil mnie palcem... i zamiast podneicenia czułam ból... tzn. było mi przyjemnie ale nie tak jak kiedys. czy coś jest ze mną nie tak?? bardzo się tym martwie... dodam jeszcze ze nie uprawialismy jeszcze seksu.
Anisa126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 23:05   #2
wistra
Rozeznanie
 
Avatar wistra
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 687
Dot.: Bół pochwy

U mnie tez tak bylo... A powodem bylo to, ze przy lekach hormonalnych mialam sucha pochwe. Kupcie w drogerii lubrykant, np. K-Y (ok. 18 zl) albo Durex'a niebieskiego (ok.15 zl).
Ja mam ten pierwszy i jest super. Tylko ja go uzywam do stosunkow. Ale zaluje, ze nie pomyslalam przy samych pieszczotach.
wistra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 08:58   #3
May87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 96
Dot.: Bół pochwy

Cytat:
Napisane przez Anisa126 Pokaż wiadomość
Witam !!

Otóż mój problem polega na tym ze dzis mój chłopak piescil mnie palcem... i zamiast podneicenia czułam ból... tzn. było mi przyjemnie ale nie tak jak kiedys. czy coś jest ze mną nie tak?? bardzo się tym martwie... dodam jeszcze ze nie uprawialismy jeszcze seksu.
To nie jest tylko kwestia suchości pochwy, ale i także jej budowy. Ja, chociaż jestem nowicjuszką jeżeli chodzi o seks, zawsze odczuwam ból, szczególnie na początku.

U Ciebie natomiast do budowy dochodzi jeszcze błona dziewicza. I tutaj znowu dam siebie na przykład - zanim porządnie z moim chłopakiem pozbyliśmy się mojej błony, przechodziłam istne katusze (bo nie dało się raz, a dobrze :/). Zatem przygotuj się niestety na trochę bólu, acz oczywiście w twoim przypakdu nie musi być tak samo.
May87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 11:56   #4
wistra
Rozeznanie
 
Avatar wistra
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 687
Dot.: Bół pochwy

Bardzo rzadko zdarza sie, ze blona "boli" podczas pieszczot palcami.
Przeciez palec to nie meski czlonek, jest nieco mniejszy i bez problemu miesci sie w o otworach blony.

Zeby przerwac blone palcami, to chyba trzebaby bylo wlozyc 3 palce na raz.
wistra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 11:59   #5
Anisa126
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 7
Dot.: Bół pochwy

Jeśli chodzi o masturbacje to tylko w okolicach łechtaczki.. chociaż ostatnio daje sobie juz z tym spokój bo wydaje mi sie ze ejst zbyt podrazniona i im czesciej to robie to tym bardziej jest mniej wrazliwa na dotyk Wole zeby to chłopak mnie zadowalał.. w ogóle to oprocz tego wlasnie mnie boli wejscie do pochwy .. no i w srodku tez wlasnie. A kiedys to bylam na maxa podniecona jak mnie piescil paluszkami no uczucie cudowne a teraz;/ Tzn jestem mokra itd ale nie ma tego uczucie od ktorego zawsze jeczalam hehe.
Anisa126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 10:28   #6
Eemyla_1987
Raczkowanie
 
Avatar Eemyla_1987
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 36
GG do Eemyla_1987
Dot.: Bół pochwy

hmmm może najlepiej wybrać się do lekarza może rzeczywiście to tylko bołona Cię boli a może to ta suchość, pamiętajcie też o higienie rąk bo to baaaardzo wrażliwy teren. ja tez miałam bóle ale to podczas stosunku, okazało sie że miałam zapalenie a w rezultacie nadżerkę. biore teraz leki jest lepiej i nie boli ale zajmij sie tym jak najszybciej bo później możesz odczuwać strach przed stosunkiem. ale to tylko moje doswiadczenie , z Tobą może być ZUPEŁNIE inaczej ale polecam wizyte u lekarza.
__________________
"Gdy w pewnym momencie Twojej codzienności
potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód,
połóż się leniwie na ulicy,
roześmiej się życiu w twarz
i powiedz że i tak jesteś dzisiaj senny"




Eemyla_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 21:24   #7
olimpiaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6
Dot.: Bół pochwy

Witam
moj problem polega na tym ze na codzien nie odczuwam zadnych nieprawidłowości , natomiast podczas stosunku mimo obfitego nawilżenia pochwy często odczówam ból i nie wiem co jest tego przyczyną. Jestem pod stała opieką lekarza. 2 misiace temu usunięto mi nadrzerke i na dzień dzisiejszy jestem zdrowa lecz mimo tego ból podczas i po igraszkach, który utrzymuje sie nawet do 2-3 dni jest bardzo uciążliwy dla mnie i mojego partnera
prosze o jakies wskazówki
olimpiaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.