pozbyłam się blizn i trądziku domowym sposobem!! :OO - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-13, 12:55   #1
agata253
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1

pozbyłam się blizn i trądziku domowym sposobem!! :OO


Drogie Wizażanki, konto mam od niedawna, jednak poczytuję Was bardzo często, cenię sobie Wizaż za wiele przydatnych rad, bo to on w dużej mierze przyczynił się do tego, że w końcu pokonałam blizny i trądzik!

Dlatego ja również postanowiłam się z Wami podzielić moim odkryciem! Mam 22 lata i cerę bardzo problematyczną, zmagam się z trądzikiem od 9 lat. Bezskutecznie stosowałam dosłownie wszystkiego, zmarnowane pieniądze na różne "cudowne"specyfiki nie przyniosły żadnych spektakularnych efektów. Nie wyobrażałam sobie wyjść z domu bez podkładu, miałam starszne kompleksty na punkcie mojej cery.. (

Pewnego dnia czytając Wizaż natknęłam się na gąbkę syrenkę - do cellulitu ;D genialna fakt Chociaż w 100% nie uporała się z cellulitem, bo bardzo poprawiła się kondycja mojej pupy i ud. Zapytacie pewnie, co ma syrenka wspólnego z poprawą mojej twarzy? Otóż pewnego dnia wpadłam na pomysł, że skoro jest taka dobrą tarką na pupę, to zakupiłam nową i postanowiłam zastosować ją do peelingu twarzy! I powiem Wam szczerze po ponad 2,5 miesiącach, moja twarz jest o wiele gładsza, blizny się znacznie spłyciły!! Używam jej w ten sposób- najpierw zwilżam twarz wodą przegotowaną, nakładam peeling garniera i trę gąbką syrenka! Następnie zmywam restki peelingu i przecieram twarz tonikiem afrodyta adonis, na to jakiś kremik (ballneum, humektan, albo po prostu bambino, lub baby dream) i to wszystko!! Robię tak co 2 dni, od ponad 2,5 mcy. Ciągle słyszę od mamy i koleżanek, że cera mi się bardzo poprawiła i "tych czerwonych plamek jakby mniej"- przebarwienia. Jeszcze bardziej motywuje, gdy słyszę komplementy od TŻ, że mam taką gładziutką twarz !! Dodam jeszcze, że przestałam używać podkładu, czego nigdy wcześniej bym się nie spodziewała po sobie Dla wyrównania kolorytu używam jedynie sypkiego pudru.

Tylko przestrzegam należy używać wysokich filtrów, żeby efekt nie był odwrotny od zamierzonego.
agata253 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 13:04   #2
Ayshaa
Rozeznanie
 
Avatar Ayshaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 614
Dot.: pozbyłam się blizn i trądziku domowym sposobem!! :OO

o kurcze na to bym nie wpadła
ja mam 21 lat i z trądzikiem zmagam sie od ponad 2 :/
najciekawsze, że w okresie dojrzewania miałam idealną cerę
potem dopiero sie zaczelo;/

a mam pytanie czy mialas ten normalne krosty jak zaczelas uzywac syrenki na twarz? czy tylko przebarwienia i zaskórniki?
bo ja mam pare krostek i boje sie ze beda one pękac pod wplywem tarcia syreną i przez to się rozniosą..
__________________
.
Ayshaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 13:06   #3
L0LA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 278
Dot.: pozbyłam się blizn i trądziku domowym sposobem!! :OO

Myjesz buzię tą "ostrą" stroną? Napisałaś, że pozbyłaś się trądziku. Kurcze, nie wiem czy to dobry pomysł, jeśli ktoś ma ropne zmiany... Mi się często robią takie "grudki" i bałabym się, że po podrażnionej gąbką skórze szybko się rozniosą. Ja mam chyba za wrażliwą buzię na takie szorowanie, pomysł dla mnie zbyt hardcorowy, ale dobrze, że Tobie pomógł
L0LA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 13:27   #4
MariaW_INNOWACJE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Słupsk, Ustka
Wiadomości: 26
GG do MariaW_INNOWACJE
Dot.: pozbyłam się blizn i trądziku domowym sposobem!! :OO

Słuchajcie, a gdzoe mozna kupic ta gąbke syrenke, i jak onwa wygląda?
Pozdrawiam
MariaW_INNOWACJE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 13:45   #5
L0LA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 278
Dot.: pozbyłam się blizn i trądziku domowym sposobem!! :OO

Cytat:
Napisane przez MariaW_INNOWACJE Pokaż wiadomość
Słuchajcie, a gdzoe mozna kupic ta gąbke syrenke, i jak onwa wygląda?
Pozdrawiam
Ja swoją kupiłam w Rossmanie A wygląda tak:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...llulitowa.html
L0LA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 19:46   #6
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: pozbyłam się blizn i trądziku domowym sposobem!! :OO

nie wydaje mi się by był to dobry sposób na pozbycie sie trądziku. może przebarwień, lekkich blizn tak ale nie trądziku.
takie ścieranie usuwa martwy naskórek więc skóra się rozjaśnia i wygładza ale jeśli ktoś ma trądzik i stany zapalne to stosowanie takich metod może zaszkodzić.
sama stosuję takie masaże ale na plecy czy ramiona gdzie mam trochę przebarwień. skóra robi się jaśniejsza, gładsza- to normalne.
na chorobowo zmienioną skórę trzeba jednak uważać, zeby nie roznieść bakterii na większą powierzchnię.
podsumowując- cieszę się Agato, ze na Ciebie taki sposób działa ale uważam, że wielu osobom z trądzikiem takie zabiegi tylko pogorszą sprawę. według mnie nie warto ryzykowac bo konsekwencje mogą być opłakane.
trądzik się leczy a nie ściera gąbką.
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 19:49   #7
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: pozbyłam się blizn i trądziku domowym sposobem!! :OO

Cytat:
Napisane przez agata253 Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki, konto mam od niedawna, jednak poczytuję Was bardzo często, cenię sobie Wizaż za wiele przydatnych rad, bo to on w dużej mierze przyczynił się do tego, że w końcu pokonałam blizny i trądzik!

Dlatego ja również postanowiłam się z Wami podzielić moim odkryciem! Mam 22 lata i cerę bardzo problematyczną, zmagam się z trądzikiem od 9 lat. Bezskutecznie stosowałam dosłownie wszystkiego, zmarnowane pieniądze na różne "cudowne"specyfiki nie przyniosły żadnych spektakularnych efektów. Nie wyobrażałam sobie wyjść z domu bez podkładu, miałam starszne kompleksty na punkcie mojej cery.. (

Pewnego dnia czytając Wizaż natknęłam się na gąbkę syrenkę - do cellulitu ;D genialna fakt Chociaż w 100% nie uporała się z cellulitem, bo bardzo poprawiła się kondycja mojej pupy i ud. Zapytacie pewnie, co ma syrenka wspólnego z poprawą mojej twarzy? Otóż pewnego dnia wpadłam na pomysł, że skoro jest taka dobrą tarką na pupę, to zakupiłam nową i postanowiłam zastosować ją do peelingu twarzy! I powiem Wam szczerze po ponad 2,5 miesiącach, moja twarz jest o wiele gładsza, blizny się znacznie spłyciły!! Używam jej w ten sposób- najpierw zwilżam twarz wodą przegotowaną, nakładam peeling garniera i trę gąbką syrenka! Następnie zmywam restki peelingu i przecieram twarz tonikiem afrodyta adonis, na to jakiś kremik (ballneum, humektan, albo po prostu bambino, lub baby dream) i to wszystko!! Robię tak co 2 dni, od ponad 2,5 mcy. Ciągle słyszę od mamy i koleżanek, że cera mi się bardzo poprawiła i "tych czerwonych plamek jakby mniej"- przebarwienia. Jeszcze bardziej motywuje, gdy słyszę komplementy od TŻ, że mam taką gładziutką twarz !! Dodam jeszcze, że przestałam używać podkładu, czego nigdy wcześniej bym się nie spodziewała po sobie Dla wyrównania kolorytu używam jedynie sypkiego pudru.

Tylko przestrzegam należy używać wysokich filtrów, żeby efekt nie był odwrotny od zamierzonego.
Fajnie, że podzieliłas się swoim sposobem Jakiego filtru używasz?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-13, 22:05   #8
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: pozbyłam się blizn i trądziku domowym sposobem!! :OO

O kurcze! Dosyć "agresywna" ta metoda
Bałabym się to wypróbować, może podrażniać.
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 22:54   #9
MariaW_INNOWACJE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Słupsk, Ustka
Wiadomości: 26
GG do MariaW_INNOWACJE
Dot.: pozbyłam się blizn i trądziku domowym sposobem!! :OO

Cytat:
Napisane przez L0LA Pokaż wiadomość
Ja swoją kupiłam w Rossmanie A wygląda tak:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...llulitowa.html

Bardzo bardzo dziękuje
Kupie na mój brzucho, ramiona i plecki z gęsia skórka oraz udka
MariaW_INNOWACJE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 09:46   #10
lwipyszczek
Raczkowanie
 
Avatar lwipyszczek
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
Dot.: pozbyłam się blizn i trądziku domowym sposobem!! :OO

Hmmm, ta gąbka wygląda jak zwykła gąbka do kąpieli... Ciekawy sposób, chyba go wypróbuję. Akurat nie mam teraz żadnych ropnych zmian na buzi, no i nadchodzi dzień peelingowania się, hehe. Dzięki za podzielenie się pomysłem.
Btw, wydaje mi się, że jeżeli ktoś ma ropne zmiany raczej nie powinien korzystać z tego sposobu.
__________________
"Wszelkie wspomnienia są złudne,
bo teraźniejszość nadaje im inne barwy."

(A. Einstein)
lwipyszczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 16:00   #11
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: pozbyłam się blizn i trądziku domowym sposobem!! :OO

Chyba zbyt agresywny sposób jak dla mnie... Aczkolwiek porządny peeling (niekoniecznie Syreną) na pewno pomoże Ja mam bardzo mocny Ziaja Pro, zobaczymy, jak się sprawdzi
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-14, 16:09   #12
Adulina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 104
Dot.: pozbyłam się blizn i trądziku domowym sposobem!! :OO

Ja bym się bała wypróbować tą gąbkę na twarz, ledwo wytrzymuje jak myje nią nogi. To pewnie indywidualna sprawa, skoro Ci się udało to gratuluje.
Adulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 18:27   #13
ewelinka_111
Zadomowienie
 
Avatar ewelinka_111
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 990
Dot.: pozbyłam się blizn i trądziku domowym sposobem!! :OO

dziewczyny tylko nie przesadźcie z tym tarciem, przecież syrena jest bardzo ostra, a już raz widziałam jak sobie pewien osobnik starł naskórek do krwi zwykłą gąbką (ostrą stroną, a ona jest i tak delikatniejsza od syreny). Jeśli ma się ropne zmiany, to doprowadzi to do pogorszenia stanu. Naczynka pewnie też się nie ucieszą. Nie wiem, jakoś nie wyobrażam sobie syrenki do twarzy no ale jeśli ktoś się odważy to pochwalcie się wynikami...
__________________
targowisko:
książki
ciuchy

Pain is inevitable, suffering is optional.


blog kulinarny
ewelinka_111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 20:37   #14
tiare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: not here
Wiadomości: 426
Dot.: pozbyłam się blizn i trądziku domowym sposobem!! :OO

jak byłam nastoletnia to udawało mi się przez jakiś czas utrzymywać pory w czystości robiąc masaż strefy T szczoteczką do zębów nie niszcząc przy tym naskórka. Jak potem próbowałam to tylko go sobie zdarłam. Więc jeśli czyjaś skóra to znosi, to dlaczego nie...
tiare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 15:50   #15
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: pozbyłam się blizn i trądziku domowym sposobem!! :OO

Jutro zaraz sobie kupię ta gabke może faktycznie pomaga, ja na szczęście mam mało ropnych pryszczy, a raczej więcej blizn... wypróbuje
Ciekawe czy na rozstępy tez pomoże
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 16:38   #16
kasiulkasp
Raczkowanie
 
Avatar kasiulkasp
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sp:D
Wiadomości: 237
Dot.: pozbyłam się blizn i trądziku domowym sposobem!! :OO

Hmm ja tez twierdzę,że dosyć brutalna ta metoda i efekt może być odwrotny, ale warto spróbować Ja sama nie mam problemów ze skórą ale moje siostry owszem. Przekażę im na pewno

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Jeszcze tak szybciutko - nie powinny tego stosować osoby ze skórą, która ma skłonność do pękania naczynek.
__________________


kasiulkasp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 18:45   #17
lwipyszczek
Raczkowanie
 
Avatar lwipyszczek
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 215
Dot.: pozbyłam się blizn i trądziku domowym sposobem!! :OO

Cytat:
Napisane przez Hanah74 Pokaż wiadomość
yyy.. szczerze.. nie ryzykowałabym.. odkąd zrobiłam sobie peeling a'la mikrodermabrazja (draamaat) przekazałam pielęgnację mojej skóry w profesjonalne ręce. Chodzę do salonu na pakiet mikrodermabrazji z algą. Płacę śmiesznie małe pieniądze jak na centrum Krakowa i już nic w domu nie muszę robić. Pięknie mi zeszły wszystkie blizny, przebarwienia i zaskórniki. Polecam
Możesz podać mi na PW cenę usługi i adres tego salonu?
__________________
"Wszelkie wspomnienia są złudne,
bo teraźniejszość nadaje im inne barwy."

(A. Einstein)

Edytowane przez lwipyszczek
Czas edycji: 2009-09-15 o 18:51
lwipyszczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 19:12   #18
lady opium
Zadomowienie
 
Avatar lady opium
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 513
Dot.: pozbyłam się blizn i trądziku domowym sposobem!! :OO

Ja bym jednak radziła uważać. Przy trądziku nie zaleca się wykonywania peelingów mechanicznych, a gąbka Syrena to już w ogóle hardkor Na dłuższą metę taka metoda może jedynie zaszkodzić (przenoszenie bakterii z ognisk zapalnych + ciągłe mechaniczne pobudzanie gruczołów łojowych do pracy). A jak tam naczynka?
Poza tym wilgotna gąbka to istny raj dla bakterii, taka prawda.
__________________

08.06.2012
, 17.08.2013, 06.11.2013, 03.02.2014

lady opium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 07:47   #19
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: pozbyłam się blizn i trądziku domowym sposobem!! :OO

Można tak zrobić jedynie przy skórze wyleczonej,ale z bliznami i przebarwieniami ,miałam klientkę hardcorową która robiła to papierem ściernym wodnistym i poliki jej sie poprawiły ale na kościach policzkowych dorobiła się nowych przebarwień bo nie kontrolowała skóry w trakcie tarcia.Namówiłam ją na wizytę w dużym gabinecie z mikrodermobrazją korundową i teraz po serii wszystko wygląda dużo lepiej.
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 09:40   #20
joyka
Raczkowanie
 
Avatar joyka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 485
Dot.: pozbyłam się blizn i trądziku domowym sposobem!! :OO

Też bym nie traktowała tego jako sposób na trądzik Skóry z wypryskami najlepiej nie trzeć. Ja robię peeling elektryczną szczoteczką do zębów i sprawdza się nieźle - z tym, ze ja mam tylko przebarwienia i zaskórniki.
joyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 12:32   #21
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: pozbyłam się blizn i trądziku domowym sposobem!! :OO

Kupiłam sobie dziś tą gąbkę...
Zmoczyłam twarz, nałozyłam peeling Lirene (gruboziarnisty) i... zaczełam szorować na początek tą mniej szorstką stroną.... tak po 5 min każdą strone buzi... oczywiście omijałam te miejsca gdzie mam poważniejszy stan... szorowałam tylko te blizny na policzkach, gdzie mam wyleczone... no i potem zmyłam resztki peelingu i wklepałam krem nawilżający Nivea zobaczymy czy to pomoże he

jestem zdolna do wszystkiego
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 12:46   #22
lady opium
Zadomowienie
 
Avatar lady opium
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 513
Dot.: pozbyłam się blizn i trądziku domowym sposobem!! :OO

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie dziś tą gąbkę...
Zmoczyłam twarz, nałozyłam peeling Lirene (gruboziarnisty) i... zaczełam szorować na początek tą mniej szorstką stroną.... tak po 5 min każdą strone buzi... oczywiście omijałam te miejsca gdzie mam poważniejszy stan... szorowałam tylko te blizny na policzkach, gdzie mam wyleczone... no i potem zmyłam resztki peelingu i wklepałam krem nawilżający Nivea zobaczymy czy to pomoże he

jestem zdolna do wszystkiego
Antycellulitową gąbką do ciała na pewno nie wyleczysz sobie trądziku Że też tyle jest osób gotowych eksperymentować na własnym ciele zamiast udać się do specjalisty... Szok.
__________________

08.06.2012
, 17.08.2013, 06.11.2013, 03.02.2014

lady opium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 12:49   #23
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: pozbyłam się blizn i trądziku domowym sposobem!! :OO

Cytat:
Napisane przez lady opium Pokaż wiadomość
Antycellulitową gąbką do ciała na pewno nie wyleczysz sobie trądziku Że też tyle jest osób gotowych eksperymentować na własnym ciele zamiast udać się do specjalisty... Szok.

trądziku może i nie... ale blizny tak
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 13:12   #24
lady opium
Zadomowienie
 
Avatar lady opium
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 513
Dot.: pozbyłam się blizn i trądziku domowym sposobem!! :OO

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
trądziku może i nie... ale blizny tak
Powodzenia
__________________

08.06.2012
, 17.08.2013, 06.11.2013, 03.02.2014

lady opium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 15:04   #25
antos88
Raczkowanie
 
Avatar antos88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Wiadomości: 166
Dot.: pozbyłam się blizn i trądziku domowym sposobem!! :OO

A próbowałaś, że życzysz powodzenia? skoro jednej dziewczynie pomogło, to dlaczego nie pomoże innej? nie rozumiem czemu jesteś sceptycznie nastawiona. przecież nikt tu nie zamierza leczyc trądziku, tylko troche ostrzej potraktowac swoją twarz z bliznami. Jeżeli nie ma się wrażliwej cery, to przecież można spróbowac i jeżeli będzie się to robiło z umiarem to nic złego nie powinno się stac.
Sama zakupię sobie tą gąbke i wypróbuje. trądzik mam wyleczony i zostały mi tylko blizny, więc może się choc rochę uda się je zmiejszyc.

PS. nie wszystkich stac na drogie zabiegi złuszczajace
__________________
Zawitaj do świata kosmetycznych miłości, rozstań i zauroczeń


Nasz ślub
14.06.14
antos88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 14:31   #26
lusia9090
Raczkowanie
 
Avatar lusia9090
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 106
Dot.: pozbyłam się blizn i trądziku domowym sposobem!! :OO

masakra nie wiedziałam , że ta gąbka czyni cuda z cellulitem i, że pomaga jeszcze na blizny trądzikowe napewno kupię i sprawdzę sama na sobie podziele się rezultatami mam tradzik ale bez ropnych zmian... przed okresem zawsze cos mi wyskoczy a tak to nic chociaz jeszcze nie dawno mialam caly czas... wiec myslę , że bez obaw mogę skorzystac

i tak mi sie wydaję, że dziewczyny z ropnymi zmianami nie powinny korzystać z tej metody poniewaz efekt moze byc odwrotny od zamierzonego.... taka moja rada
lusia9090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 19:01   #27
babitka
Raczkowanie
 
Avatar babitka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 380
Dot.: pozbyłam się blizn i trądziku domowym sposobem!! :OO

Dziewczyny, podzielcie się rezultatami
__________________
Proszę odpisuj u mnie

WISH https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post33770371
babitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 11:02   #28
julka_22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Smile Dot.: pozbyłam się blizn i trądziku domowym sposobem!! :OO

hej dziewczyny, jak dla mnie ten pomysł z gabką Syrena jest troche za bardzo hardcorowy, można dostac jakichś chorób skórnych od takiej samowolki. Ja używam gąbki do mikrodermabrazji , kupiłam normalnie w sklepie kosmetycznym, gąbka jest bardzo delikatna dla skóry, ale za to bezwzględna dla pryszczy i mam świetny efekt juz od ponad pół roku. Przynjamniej wiem, ze nie zrobie sobie krzywdy. To taka mikrodermabrazja w warunkach domowych i tanich
julka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 11:35   #29
selena1616
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 320
Dot.: pozbyłam się blizn i trądziku domowym sposobem!! :OO

ja też używałam przez jakiś czas tej gąbki do mikrodermabrazji; cera była bardzo delikatna,ale i tak mi nie pomogło pozbyć się trądziku
nie wiem może dlatego,że sama przerwałam kurację,bo nie widziałam efektów;(
selena1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 23:57   #30
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: pozbyłam się blizn i trądziku domowym sposobem!! :OO

Cytat:
Napisane przez agata253 Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki, konto mam od niedawna, jednak poczytuję Was bardzo często, cenię sobie Wizaż za wiele przydatnych rad, bo to on w dużej mierze przyczynił się do tego, że w końcu pokonałam blizny i trądzik!


I powiem Wam szczerze po ponad 2,5 miesiącach, moja twarz jest o wiele gładsza, blizny się znacznie spłyciły!! Używam jej w ten sposób- najpierw zwilżam twarz wodą przegotowaną, nakładam peeling garniera i trę gąbką syrenka! Następnie zmywam restki peelingu i przecieram twarz tonikiem afrodyta adonis, na to jakiś kremik (ballneum, humektan, albo po prostu bambino, lub baby dream) i to wszystko!! Robię tak co 2 dni, od ponad 2,5 mcy. Ciągle słyszę od mamy i koleżanek, że cera mi się bardzo poprawiła i "tych czerwonych plamek jakby mniej"- przebarwienia. Jeszcze bardziej motywuje, gdy słyszę komplementy od TŻ, że mam taką gładziutką twarz !! Dodam jeszcze, że przestałam używać podkładu, czego nigdy wcześniej bym się nie spodziewała po sobie Dla wyrównania kolorytu używam jedynie sypkiego pudru.

Tylko przestrzegam należy używać wysokich filtrów, żeby efekt nie był odwrotny od zamierzonego.

A możesz wstawić jakies zdjecia (niekoniecznie calej twarzy ) przed i po? Sama sie na pewno nie skuszę na taka terapie ale ciekawi mnie skala efektów
A nie zapychaja cie te kremy
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-08 08:13:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:13.