Widoczne pory przy nosie, twarz różowieje po posmarowaniu kremem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-28, 19:39   #1
Ravbery
Przyczajenie
 
Avatar Ravbery
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9

Widoczne pory przy nosie, twarz różowieje po posmarowaniu kremem


Hej dziewczyny! Mam mega sprawę. Nie wiem od dłuższego czasu co poczynić z moją cerą, a szczególnie skórą przy nosie bo wygląda kiepsko. Jestem w okresie dojrzewania i zdaję sobie sprawę że moja twarz może wyglądać nieciekawie, ale nie wiem co zrobić. Moja pielęgnacja polega póki co na używaniu od czasu do czasu żelu do twarzy Ziaja liście manuka i codziennym smarowaniu kremem z apteki (rano i wieczorem), który zwie się Dexeryl bo inne kremy powodują mi wysyp na twarzy (np. Nivea). Czasem robię też maseczki z Perfecty (np z glinki albo jakieś peeling enzymatyczny ostatnio). Za każdym razem jak smaruję buzię czymkolwiek to robi się różowa właśnie w okolicach nosa.. Nie używam podkładu bo boję się, że tylko mi się pogorszy ta cera poza tym niemal każdy podkreśla mi suche skórki między brwiami.. Dziewczyny co mam zrobić z moją cerą proszę o pomoc.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160325_103949.jpg (58,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160325_104014.jpg (63,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20160325_104020.jpg (75,2 KB, 14 załadowań)

Edytowane przez Ravbery
Czas edycji: 2016-04-02 o 16:53
Ravbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 16:43   #2
Ravbery
Przyczajenie
 
Avatar Ravbery
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Widoczne pory przy nosie, twarz różowieje po posmarowaniu kremem

Nikt nie pomoże?
Ravbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 00:20   #3
lavendova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 73
Dot.: Widoczne pory przy nosie, twarz różowieje po posmarowaniu kremem

Hej, ja mam ten sam problem mimo ze juz dawno jestem po okresie dojrzewania. Ostatnio wzięłam sie konkretnie za te widoczne pory i wągry i zauważam pozytywne efekty.. moje codzienne oczyszczanie wygląda tak: najpier olejek arganowy wmasowuje w skórę i zmywam ciepłą wodą, pózniej mam z ziaji z liści manuka taka pastę do oczyszczania, coś jak peeling do codziennego stosowania i tu jak mam wiecej czasu to wmasowuje go w skórę szczoteczką a jak nie to tylko rękoma. Poźniej tonik. I na twarz takie serum babuszki agrafii tu link: http://blimsien.com/rosyjskie-kosmet...buszki-agafii/ je doslownie wciskam palcami w skóre (zapozyczone od azjatycki cukier) i na koniec krem mój wkc nawilzajacy marki epona z mleka klaczy. Raz w tyg robie zamiast manuka sobie peeling bingo spa z aktywnymi kwasami owocowymi. Efekt jest dobry, wagry zniknely, pory tez zmnorjszone
lavendova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-07 01:20:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.