Kto w 2009 roku wybiera sie do Grecji? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-05, 12:07   #31
kamila31031993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10
GG do kamila31031993
Dot.: Kto w 2009 roku wybiera sie do Grecji?

moniquesnails

`Ja też w tym roku tam jadę, i już przez kilka lat spędzonych tam mogę podpowiedzieć Ci ze praktycznie we wszystkich sklepach jest dość tanio.!
Jednak najtaniej jest w drugiej uliczce i tych dalszych jesli chodzi o pamiątki, jedzenie, ubrania itp.
Jest duzo dyskotek: wstępy tanie, ale dużo podstępnych amantów;p
wiec trzeba tam uwazac troche
jak bys chcial cos jeszcze wiedziec to pisz . pa;]
kamila31031993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 16:55   #32
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: Kto w 2009 roku wybiera sie do Grecji?

Ja w tym roku też sie do Grecji wybieram Już 2 raz Pozdrawiam Jak ktoś chciałaby jakiś informacje na temat grecji . polecam sie
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 19:59   #33
aneczka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Dot.: Kto w 2009 roku wybiera sie do Grecji?

Hej!!!
to może napiszecie jak jest na Chalkidiki a dikladnie na Kasandrze? czy tanie jest tam jedzenie? i wogole czy ktos tam był?
aneczka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 13:36   #34
natulka
Przyczajenie
 
Avatar natulka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 4
GG do natulka
Dot.: Kto w 2009 roku wybiera sie do Grecji?

Ja w tym roku po raz drugi do Nei Pori .Wybiera sie ktos w czerwcu?
natulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 08:19   #35
moniquesnails
Raczkowanie
 
Avatar moniquesnails
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 154
Wyślij wiadomość przez ICQ do moniquesnails GG do moniquesnails
Dot.: Kto w 2009 roku wybiera sie do Grecji?

Kamila31031993, a dokładniej kiedy jedziesz Ja juz sie nie moge doczekac W jakim hotelu sie zatrzymasz:p
moniquesnails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 23:00   #36
Patilove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 56
Dot.: Kto w 2009 roku wybiera sie do Grecji?

ja lece na Krete;p
Patilove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 18:58   #37
wisienka90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 481
GG do wisienka90 Send a message via Skype™ to wisienka90
Dot.: Kto w 2009 roku wybiera sie do Grecji?

ja bylam w tamtym roku w miejscowosci obok Nei Pori - Platamonas, duuuuzo lepiej, nocne zycie tam sie kreci, nie to co w Nei Pori, pojechalam kiedys wieczorem do NP ok. 24 bylismy tam do 2 i nic kompletnie sie ni dzialo wszytsko pozamykane malo ludzi na ulicach, w Platamonas, o 2 to wszyscy szaleli
polecam Platamonas , jak sie uda to w tym roku tez tam pojade ale z sierpnia na wrzesnien, a jak nie to Kreta
poki co 12 czerwca do Olimpic Beach do pracy
__________________
Ja i On od 22.10.2009
Walka o nową JA:
-zapuszczam włosy
-przygoda z białą perłą i olejkiem rycynowym
-MŻ+WR!
61(19.07)- 60(28.07) - 59 -58 - 57 - 56 - 55!
17.08 przedłużanie i zagęszczanie rzęs
wisienka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 10:27   #38
Karo1983
Raczkowanie
 
Avatar Karo1983
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 100
Dot.: Kto w 2009 roku wybiera sie do Grecji?

Mam pytanie dotyczące wydatków na Krecie. Lecimy w lipcu na 2 tygodnie z opcją All Inclusive. Nie nastawiamy się zbytnio na wykup wycieczek (raz czy dwa mamy zamiar wynając samochód i zrobic sobie samemu tzw. objazdówkę). Jak myślicie ile Euro zabrac na 2 osoby??
__________________
Karolcia
Karo1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 19:58   #39
PrzebitaGumka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 209
Dot.: Kto w 2009 roku wybiera sie do Grecji?

A ja Leptokaria jakoś tak chyba 7 lipca. ;p Podobno wstęp na dyskoteki dla kobiet darmowy ?
PrzebitaGumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 17:02   #40
kamila31031993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10
GG do kamila31031993
Dot.: Kto w 2009 roku wybiera sie do Grecji?

moniquesnails
Kamila31031993, a dokładniej kiedy jedziesz Ja juz sie nie moge doczekac W jakim hotelu sie zatrzymasz:p[/quote]

napisz do mnie na gg to pogadamy 7452330 )
kamila31031993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 17:34   #41
aneczka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Dot.: Kto w 2009 roku wybiera sie do Grecji?

Hej!!
napiszcie czy ktoś był z was na Chalkidiki??? jak tam jest itd. Ja się wybieram z mężem do Pefkochorii 20 lipca Jeśli cos wiecie na temat tej miejscowosci to dajcie znac Prosze!! pozdrawiam
aneczka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-13, 18:10   #42
tolrys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 40
Dot.: Kto w 2009 roku wybiera sie do Grecji?

No właśnie czy ktoś był tam w 2009. Jakie ceny w kryzysie i przy takiej cenie euro.My lecimy 18 bm z Katowic do hotelu Akti jest to opcja 7/7 z Triadą.
tolrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 20:12   #43
Mooon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Kto w 2009 roku wybiera sie do Grecji?

Jedzie ktos z Was do Paralii w terminie 20.06-02.07?

oferta:

http://www.traveligo.pl/e4u.php/1,Mo...803/2009-06-20



Mon;D
Mooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 22:42   #44
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Kto w 2009 roku wybiera sie do Grecji?

Czytam czytam i z waszych tekstów wynika mi że Grecja to przede wszystkim Paralia, Nei Pori, Leptokaria, Kreta trochę Chalkidiki No ładnie - wszędzie tam gdzie tłumy Polaków.

Byłam w Polychrono na Chalkidiki, w 2 razy Paralii + trochę zwiedzania.
Moja mama był 1 w Nei Pori i spędziła chyba 6 wyjazdów z rzędu w Paralii, ale ona lubi po sklepach łazić, a mnie ciągle te same szybko się nudzą. Siostra była w Nei Pori, Leptokarii i na Korfu. W tym roku mama zmieniła kierunek na zachodnie wybrzeże - 3 czerwca jedzie do Pargi - z fotek wynika że to kompletnie inny klimat i inne plaże, kojarzą mi się bardziej z Chorwackimi. Ja natomiast zmieniam kraj na Chorwację.

Polychrono - małe spokojne, w 2003 było tu kilka dyskotek - jak dla mnie bardzo sympatyczne.
Paralia - pełna Polaków, głośna, jest kilka dyskotek przy plaży i kilka większych w kierunku Katerini - nawet jedna z otwieranym dachem
Olimpic Beach - pełno Polaków, chyba same apartamenty i hotele, bardzo spokojne, nie wiem czy jest tam choć 1 dyskoteka.

Jak potrzebujecie informacji to proszę na priva.
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 13:28   #45
aneczka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Dot.: Kto w 2009 roku wybiera sie do Grecji?

Do 81gosia

Hej! z tego co czytam to byłas na Chalkidiki, możesz mi napisać jak tam jest? ja sie wybieram na Kasandre a dokładnie do Pefkochorii, napisz co wiesz o tym miejscu Pozdrawiam
aneczka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 20:44   #46
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Kto w 2009 roku wybiera sie do Grecji?

Cytat:
Napisane przez aneczka85 Pokaż wiadomość
Do 81gosia

Hej! z tego co czytam to byłas na Chalkidiki, możesz mi napisać jak tam jest? ja sie wybieram na Kasandre a dokładnie do Pefkochorii, napisz co wiesz o tym miejscu Pozdrawiam
Osobiście w Pefkochori byłam tylko przejazdem. Jest większe niż Polychrono w którym odpoczywałam. Ma mały port, z którego wypływają stateczki wycieczkowe. No może port to za wielkie słowo, ale stateczki są Mogę polecić Ci wycieczkę do miasteczka Neos Marmaras, jak dla mnie bardzo ładnego. Z fajnymi knajpkami przy porcie i ładnymi widokami z górnego tarasu widokowego. Stateczek po drodze mija małą wysepkę Nisida, przy której jest postój na kąpiel - nie ma tam plaży. Pływa się w głębokiej wodzie koło statku. Jest to wycieczka całodniowa. Wiem, że są też wycieczki na Atos ale nie schodzi się na ląd - co dokładnie zawiera ta oferta nie wiem. Ja będąc na Kasandrze byłam jeszcze na Meteorach, ale wyruszaliśmy ok 4.30 rano i sporo się jedzie. Może warto? Do tej pory nie umiem tego ocenić, a już kilka lat minęło. Odradzam wyprawę autokarem do Aten. Jedzie się bardzo długo a zwiedzanie trwa chyba około 4h - czyli gonitwa. Nie byłam ale wszyscy mówią, że męczące, nawet Ci, którzy pojechali z Riwiery Olimpijskiej i mieli bliżej. Polecam też wieczór grecki, ale można różnie trafić. Ja ze swojego byłam zadowolona.

Mnie osobiście bardzo podobało się na Kasandrze. Nie wiem jak jest w Pefkochori. Wydaje mi się, że będzie równie spokojnie i przyjemnie, jak w Polychrono, co oczywiście nie wyklucza obecności licznych pubów i dyskotek. Według mnie sporo uroku mają te spadziste pomarańczowe daszki z dachówki, wśród zieleni - tak kompletnie odmienne od zabudowy Riwiery Olimpijskiej, której pod tym względem nie lubię.
Pamiętam jeszcze, że na Kasandrze kiedyś było tańsze złoto, ale teraz po tych skokach cen to i tam pewnie zdrożało. I jak ja nie nosze biżuterii, tak z pierścionkiem z Kasandry się nigdy nie rozstaję

Pewnie nie bardzo Ci pomogłam, ale mam nadzieję, ze choć trochę.
Udanego urlopu życzę.
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.

Edytowane przez 81gosia
Czas edycji: 2009-05-14 o 20:48
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 14:13   #47
aneczka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19
Dot.: Kto w 2009 roku wybiera sie do Grecji?

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
Osobiście w Pefkochori byłam tylko przejazdem. Jest większe niż Polychrono w którym odpoczywałam. Ma mały port, z którego wypływają stateczki wycieczkowe. No może port to za wielkie słowo, ale stateczki są Mogę polecić Ci wycieczkę do miasteczka Neos Marmaras, jak dla mnie bardzo ładnego. Z fajnymi knajpkami przy porcie i ładnymi widokami z górnego tarasu widokowego. Stateczek po drodze mija małą wysepkę Nisida, przy której jest postój na kąpiel - nie ma tam plaży. Pływa się w głębokiej wodzie koło statku. Jest to wycieczka całodniowa. Wiem, że są też wycieczki na Atos ale nie schodzi się na ląd - co dokładnie zawiera ta oferta nie wiem. Ja będąc na Kasandrze byłam jeszcze na Meteorach, ale wyruszaliśmy ok 4.30 rano i sporo się jedzie. Może warto? Do tej pory nie umiem tego ocenić, a już kilka lat minęło. Odradzam wyprawę autokarem do Aten. Jedzie się bardzo długo a zwiedzanie trwa chyba około 4h - czyli gonitwa. Nie byłam ale wszyscy mówią, że męczące, nawet Ci, którzy pojechali z Riwiery Olimpijskiej i mieli bliżej. Polecam też wieczór grecki, ale można różnie trafić. Ja ze swojego byłam zadowolona.

Mnie osobiście bardzo podobało się na Kasandrze. Nie wiem jak jest w Pefkochori. Wydaje mi się, że będzie równie spokojnie i przyjemnie, jak w Polychrono, co oczywiście nie wyklucza obecności licznych pubów i dyskotek. Według mnie sporo uroku mają te spadziste pomarańczowe daszki z dachówki, wśród zieleni - tak kompletnie odmienne od zabudowy Riwiery Olimpijskiej, której pod tym względem nie lubię.
Pamiętam jeszcze, że na Kasandrze kiedyś było tańsze złoto, ale teraz po tych skokach cen to i tam pewnie zdrożało. I jak ja nie nosze biżuterii, tak z pierścionkiem z Kasandry się nigdy nie rozstaję

Pewnie nie bardzo Ci pomogłam, ale mam nadzieję, ze choć trochę.
Udanego urlopu życzę.

Dzięki, napewno w jakis sposób mi pomogłaś, jesteś jedyną osobą która mi odpisała i dobrze że ci sie tam podobało bo już się bałam że może być gorzej. Jesli będziesz coś jeszcze wiedziała o tym miejscu to napisz. Pozdrawiam
aneczka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 23:44   #48
Madziaska
Rozeznanie
 
Avatar Madziaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 459
Dot.: Kto w 2009 roku wybiera sie do Grecji?

hej
ja w tym roku po raz pierwszy wybieram sie do Grecji miejscowosc jaka wybralam to Paralia.. powiedzcie mi czy tam jest duzo palm? ile sie jedzie z Polski autokarem? Ja jade w lipcu jakos na 10 dni - bardziej w polowie lipca, ale z rodzicami, wiec obawiam sie, ze inni sie beda bawic, a ja nudzic :/ a po za tym duzo jest tam sklepikow ? z bizuteria i ciuchami? jak jest cenowo?

a moze jedzie tez ktos w lipcu? z checia bym kogos poznala - byloby mi razniej nie zaleznie od wieku ja mam 21 lat jak cos czekam na odpowiedzi
__________________
" kobieta zmienną jest "


ciuszki :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=304934

kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=274523
Madziaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 08:55   #49
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Kto w 2009 roku wybiera sie do Grecji?

w Paralii sklep przy sklepie, zwłaszcza skóry. Polecam wypad do Katerini zwykłym autobusem, ładne miasto, fajny bazar ale nie pamiętam w jakie dni - miejscowi w sklepie ci powiedzą. Sporo Polaków tam pracuje a nawet niektórzy Grecy mówią po Polsku. Złota mniej ale też jest. Cen niestety ci nie podam, bo ostatni raz byłam kilka lat temu, ale są dobrej jakości i niedrogie ciuchy bawełniane - super bawełna, bez prasowania po praniu.

Byłam kiedyś na wycieczce rowerowej na takich błotach solankowych chyba z 6km od Paralii - super sprawa, genialna na cerę. Zapytaj rezydentki lub w miejscowym biurze turystycznym. Jest takie Zovas travel na głównej ulicy.
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 22:43   #50
tolrys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 40
Dot.: Kto w 2009 roku wybiera sie do Grecji?

Wróciliśmy z Grecji 1.06.2009. Mieliśmy opcję 7/7 z Triady. 1 była objazdówka a potem pobyt w hotelu Akti Ouranopoli. Ogolnie to wróciliśmy zadowoleni i mocno opaleni bo pogoda była znakomita. Boże tylko to euro i ceny ale żyje się raz i na wczasach nie ma co przeliczać bo to psuje bardzo humorek hahaha.
tolrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 12:40   #51
Foxy6
Wtajemniczenie
 
Avatar Foxy6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 969
Dot.: Kto w 2009 roku wybiera sie do Grecji?

to może powiesz jak tam aktualnie ceny w Grecji stoją? ;>
głównie alkohol, papierosy i jakieś dania na mieście
__________________
Baby, it's a wild world.


wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=820305
Foxy6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 13:34   #52
PrzebitaGumka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 209
Dot.: Kto w 2009 roku wybiera sie do Grecji?

no właśnie po ile taki grecki kebab ?
PrzebitaGumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 14:59   #53
agulack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 324
Dot.: Kto w 2009 roku wybiera sie do Grecji?

Dziewczynki które jadą w tym roku na Kretę ZAZDROSZCZĘ Wam. Byłam w tamtym roku i zakochałam się w tym miejscu!!! Jeśli chodzi o kasę my mieliśmy dokładnie 700 euro na tydzień. Starczyło ale bez jakiś szaleństw niesamowitych Z tym że wykupowaliśmy sporo wycieczek. Do jakich miast się wybieracie?
__________________

agulack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 23:08   #54
tolrys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 40
Dot.: Kto w 2009 roku wybiera sie do Grecji?

Mogę podać ceny w maju czyli przed sezonem , generalnie jest drogo wiadomo kurs euro czyli liczymy euro min 4,50 zl. papierosy Karelia 2,20 eu /mnie smakowały/ Malboro 3,30 . Uzo to róznie w zależności od pojemności to tak średnio ok 7-8 eu. Miody też wybór potężny np 400 dg tymiankowy ok 9 eu, oliwy exstra virgin od 8-12 euro, z ziołami w fajnym szklanym pojemniczku 5,30 eu, woda mineral duża 0,80-1 eu. Piwo Amstel 05l średnio ok 1 eu. To ceny w marketach. W tawernach ceny są bardzo wysokie np piwo Amstel 0,33 to 2,5 eu. Owoce morza jedliśmy w Loukrace zestaw miks 15 eu ale się bierze 1 na dwie osoby bo jedna nie da rady, jest to połmisek pełen krewetek, ośmiorniczek, małe rybki, kalmary i cosik jeszcze ale nie wiemy co wszystko to smazone i panierowane do tego chlebek plus lampka wina 1 eu. Kebeb w Atenach w skromnej tawernie to 6-7 eu porcja solidna z warzywami i chlebem.
tolrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 07:52   #55
konwalia111
Raczkowanie
 
Avatar konwalia111
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 48
Dot.: Kto w 2009 roku wybiera sie do Grecji?

ja też chcę na Kretę ,obiecuję sobie że w przyszłym roku wyjadę w takie piękne miejsce
konwalia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 09:21   #56
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Kto w 2009 roku wybiera sie do Grecji?

Ja w tym roku planuję lecieć na Kretę, właśnie jestem w trakcie poszukiwania wycieczek last minute. Jakie biura podróży polecacie?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 12:03   #57
pocz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 300
GG do pocz
Dot.: Kto w 2009 roku wybiera sie do Grecji?

Ja w tym roku wybieram się na Thassos, 9-19 lipca
To będzie mó pierwszy raz w Grecji, ale z tego co tu czytam mam nadzieję, że się nie rozczaruję.
pocz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 13:52   #58
substytutjolie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 141
Dot.: Kto w 2009 roku wybiera sie do Grecji?

Cytat:
Napisane przez Madziaska Pokaż wiadomość
hej
ja w tym roku po raz pierwszy wybieram sie do Grecji miejscowosc jaka wybralam to Paralia.. powiedzcie mi czy tam jest duzo palm? ile sie jedzie z Polski autokarem? Ja jade w lipcu jakos na 10 dni - bardziej w polowie lipca, ale z rodzicami, wiec obawiam sie, ze inni sie beda bawic, a ja nudzic :/ a po za tym duzo jest tam sklepikow ? z bizuteria i ciuchami? jak jest cenowo?

a moze jedzie tez ktos w lipcu? z checia bym kogos poznala - byloby mi razniej nie zaleznie od wieku ja mam 21 lat jak cos czekam na odpowiedzi
jade do paralii 9 lipca
substytutjolie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 18:47   #59
agulack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 324
Dot.: Kto w 2009 roku wybiera sie do Grecji?

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
Ja w tym roku planuję lecieć na Kretę, właśnie jestem w trakcie poszukiwania wycieczek last minute. Jakie biura podróży polecacie?
Ja byłam z Orbisu może i drogo ale za to nie mam żadnych zastrzeżeń . Byłam naprawdę mile zaskoczona rezydentem i jego zainteresowaniem nami.
__________________

agulack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 22:51   #60
dodus_90
Raczkowanie
 
Avatar dodus_90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Bunclody/Waterford(irl)/Nowy Sącz
Wiadomości: 217
Dot.: Kto w 2009 roku wybiera sie do Grecji?

a ja lece za tydzien w piatek na Krete i juz nie moge sie doczekac wczoraj wykupilismy wczasy i wyszlo nam 370 euro od osoby, bez jedzenia (lecimy z Irlandii) teraz tylko zastanawiam sie ile kasy powinnam wziac ze soba?
dodus_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.