KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-27, 19:58   #1081
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Gabs to jeśli się skusisz , zdaj nam koniecznie recenzję

Mnie zastanawiają matowe pigmenty, ale jeszcze żaden z kolorów mnie nie przekonał dostatecznie
W końcu się nie skusiłam. Stałam jak głupia przed szafą, mazałam łapska testerami i w końcu wyszłam mrucząc pod nosen "Nuda...". Albo mam takie pigmenty z Coastal Scent, albo z Nyx, albo o wiele ciekawszą i szerszą ofertę można dostać na Kolorówce. I jednak cena nie jest kusząca - nawet 17 zł za taki słoiczek to dużo. W zeszłym tygodniu oglądalam pigmenty Inglota i tam przynajmniej kilka kolorów wydało się ciekawych, może się skuszę. A tu - nic.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 20:43   #1082
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
W końcu się nie skusiłam. Stałam jak głupia przed szafą, mazałam łapska testerami i w końcu wyszłam mrucząc pod nosen "Nuda...". Albo mam takie pigmenty z Coastal Scent, albo z Nyx, albo o wiele ciekawszą i szerszą ofertę można dostać na Kolorówce. I jednak cena nie jest kusząca - nawet 17 zł za taki słoiczek to dużo. W zeszłym tygodniu oglądalam pigmenty Inglota i tam przynajmniej kilka kolorów wydało się ciekawych, może się skuszę. A tu - nic.
To prawda, Inglot ma chyba więcej odcieni pigmentów i zdaje mi się, że jakieś ciekawsze odcienie.
Ja następnym razem znowu się im poprzyglądam, może coś mi wpadnie w oko
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 23:06   #1083
calamitas
Przyczajenie
 
Avatar calamitas
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 16
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Ja jakiś czas temu, po długich rozważaniach, postanowiłam coś przetestować. Wybrałam bazę pod cienie (mam potwornie tłuste powieki), dwa cienie: india rose i golden rose (+paletka) i błyszczydło w słoiczku w kolorze magical. Jeśli mam być szczera to produkty mogą być, ale jakoś szczególnie mnie nie zachwyciły.
Baza cudu na mych powiekach nie sprawiła - trzyma mi cienie porównywalnie długo do art deco (a tańsza od niej!).
Cień golden rose jest piękny, ALE jego konsystencja doprowadza mnie do szału, jest jakiś taki woskowy i sprawia mi trudności przy aplikacji. Tymczasem india rose ma klasyczną konsystencję, ale w drogeryjnym świetle wydawał się bledszy, tymczasem w domu okazał się niemal 'wściekłą' pomarańczą, która mi kompletnie nie pasuje.
Błyszczyk natomiast jest całkiem w porządku, przyjemnie pachnie, przyzwoicie się utrzymuje i jest naprawdę OGROMNY.
Podsumowując: w Naturze można upolować ciekawsze rzeczy, w o wiele lepszych cenach, choćby produkty firmy Catrice.
calamitas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 14:21   #1084
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
aż tak Ci nie podeszła? Ja mam od niedawna i bardzo lubię Ładnie wygładza i nie mam po niej suchych skórek po nałożeniu podkładu (rownież z Kobo ), i nie zapycha mnie nic a nic z czego również bardzo się cieszę
Ja też ją mam, ale ani ją lubię ani nie lubię - po prostu mam wrażenie, że nie robi u mnie nic

Cytat:
Napisane przez calamitas Pokaż wiadomość
Podsumowując: w Naturze można upolować ciekawsze rzeczy, w o wiele lepszych cenach, choćby produkty firmy Catrice.
Pod warunkiem, że ktoś ma szafę Catrice w swojej Naturze
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 17:40   #1085
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez calamitas Pokaż wiadomość
Ja jakiś czas temu, po długich rozważaniach, postanowiłam coś przetestować. Wybrałam bazę pod cienie (mam potwornie tłuste powieki), dwa cienie: india rose i golden rose (+paletka) i błyszczydło w słoiczku w kolorze magical. Jeśli mam być szczera to produkty mogą być, ale jakoś szczególnie mnie nie zachwyciły.
Baza cudu na mych powiekach nie sprawiła - trzyma mi cienie porównywalnie długo do art deco (a tańsza od niej!).
Cień golden rose jest piękny, ALE jego konsystencja doprowadza mnie do szału, jest jakiś taki woskowy i sprawia mi trudności przy aplikacji. Tymczasem india rose ma klasyczną konsystencję, ale w drogeryjnym świetle wydawał się bledszy, tymczasem w domu okazał się niemal 'wściekłą' pomarańczą, która mi kompletnie nie pasuje.
Błyszczyk natomiast jest całkiem w porządku, przyjemnie pachnie, przyzwoicie się utrzymuje i jest naprawdę OGROMNY.
Podsumowując: w Naturze można upolować ciekawsze rzeczy, w o wiele lepszych cenach, choćby produkty firmy Catrice.
calamitas, czy cień Ggolden rose, to jest z tych droższych (bo są zarówno jakieś za 14 złotych, jak i za 18, czy 20- nie pamiętam dokładnie cen..) który ma taki piękny kolor.. taki ciemny przybrudzony róż (wiem, nie jest najlepsza w opisach) ze złotą nutką?
właśnie taki wpadł mi w oko, ale na stronie są takie zdjęcia, że jakoś nie poznaje tego cienia..
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 18:42   #1086
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
calamitas, czy cień Ggolden rose, to jest z tych droższych (bo są zarówno jakieś za 14 złotych, jak i za 18, czy 20- nie pamiętam dokładnie cen..) który ma taki piękny kolor.. taki ciemny przybrudzony róż (wiem, nie jest najlepsza w opisach) ze złotą nutką?
właśnie taki wpadł mi w oko, ale na stronie są takie zdjęcia, że jakoś nie poznaje tego cienia..
Cień Golden Rose kosztuje 17,99 zł w pudełeczku a 13,99 zł sam wkład.
Ma kolor różu (właśnie takiego lekko przybrudzonego wpadającego w brzoskwiniowy odcień) opalizujący na złoto dość mocno

Ja na stronie też nie poznaje kolorow tych cieni
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 23:26   #1087
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Cień Golden Rose kosztuje 17,99 zł w pudełeczku a 13,99 zł sam wkład.
Ma kolor różu (właśnie takiego lekko przybrudzonego wpadającego w brzoskwiniowy odcień) opalizujący na złoto dość mocno

Ja na stronie też nie poznaje kolorow tych cieni
to właśnie o tym myślę jest piękny bardzo mi się podoba.. może kupię sobie wkład.. pewnie nie będę go używać bardzo często, ale ten kolor...
na jakieś okazje typu urodziny/sylwester itp bardzo się przyda
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-02, 23:44   #1088
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
to właśnie o tym myślę jest piękny bardzo mi się podoba.. może kupię sobie wkład.. pewnie nie będę go używać bardzo często, ale ten kolor...
na jakieś okazje typu urodziny/sylwester itp bardzo się przyda
kupiłam dziś
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 07:58   #1089
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Dziewczyny a kobo ma jakies cenie nadaja sie do smokey eyes? chodzi mi o jasna szarosc lub srebrny. Wczoraj ja chwile wpadlam do szafy kobo ale nie widzialam takiego. za to zauwazylam ciekawy grafit
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 08:12   #1090
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny a kobo ma jakies cenie nadaja sie do smokey eyes? chodzi mi o jasna szarosc lub srebrny. Wczoraj ja chwile wpadlam do szafy kobo ale nie widzialam takiego. za to zauwazylam ciekawy grafit
ja mam ten grafit i do smokey jest super
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 11:41   #1091
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
to właśnie o tym myślę jest piękny bardzo mi się podoba.. może kupię sobie wkład.. pewnie nie będę go używać bardzo często, ale ten kolor...
na jakieś okazje typu urodziny/sylwester itp bardzo się przyda
Ja kupiłam pod wpływem zachwytów dziewczyn i oczywiście sama się nim zachwycam .

Jest naprawdę śliczny, dokupiłam do niego matowy Pale Peach z Kobo (też ładniutki). Golden Rose łączę z białymi, bezowymi i brzoskwiniowymi cieniami, czasem też z czekoladowym brązem i efekt bardzo mi się podoba.
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 13:26   #1092
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny a kobo ma jakies cenie nadaja sie do smokey eyes? chodzi mi o jasna szarosc lub srebrny. Wczoraj ja chwile wpadlam do szafy kobo ale nie widzialam takiego. za to zauwazylam ciekawy grafit
jest pigment smoky silver (mam i polecam), a także prasowaniec smoky grey
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 17:23   #1093
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Ja kupiłam pod wpływem zachwytów dziewczyn i oczywiście sama się nim zachwycam .

Jest naprawdę śliczny, dokupiłam do niego matowy Pale Peach z Kobo (też ładniutki). Golden Rose łączę z białymi, bezowymi i brzoskwiniowymi cieniami, czasem też z czekoladowym brązem i efekt bardzo mi się podoba.
Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
kupiłam dziś
czuję się przekonana jutro lub pojutrze idę do natury po to cudo ale kupię wkład.. zrobię sobie jakieś pudełeczko hand-made, 4 zł zawsze coś
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 17:34   #1094
DobraDusza88
Zakorzenienie
 
Avatar DobraDusza88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 392
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Ja kupiłam pod wpływem zachwytów dziewczyn i oczywiście sama się nim zachwycam .

Jest naprawdę śliczny, dokupiłam do niego matowy Pale Peach z Kobo (też ładniutki). Golden Rose łączę z białymi, bezowymi i brzoskwiniowymi cieniami, czasem też z czekoladowym brązem i efekt bardzo mi się podoba.
Mam też Pale Peach i w Naturze wydawał mi się taki leciutko brzoskwiniowy... Niestety na moich powiekach wychodzi za bardzo pomarańczowy Ale jeśli się go dobrze zestawi to też dobrze wygląda
__________________
1.09.2012 (...) i ślubuję Ci...
DobraDusza88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 11:37   #1095
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny a kobo ma jakies cenie nadaja sie do smokey eyes? chodzi mi o jasna szarosc lub srebrny. Wczoraj ja chwile wpadlam do szafy kobo ale nie widzialam takiego. za to zauwazylam ciekawy grafit
Moim zdaniem ciekawy efekt smokey może dać wypiekany cień grafitowy (lub czarny?) opalizujący na granatowo, on jest w takim okrągłym opakowaniu jak róże wypiekane, nazywa się chyba lumious coś tam... Nie pamiętam jaki się nazywa ani jaki ma numerek, bo na stronie kobo nie przewidzieli miejsca na takie informacje Świadczy to o niewątpliwym profesjonaliźmie tej marki

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
Mam też Pale Peach i w Naturze wydawał mi się taki leciutko brzoskwiniowy... Niestety na moich powiekach wychodzi za bardzo pomarańczowy Ale jeśli się go dobrze zestawi to też dobrze wygląda
Też mnie zaciekawił Pale Peach po tym, jak kóraś z dziewczyn wkleiła zdjęcie paletki i swatche, wyglądał naprawdę kusząco, jednak na żywo stracił swój urok :/ Okazało się, że jest znacznie ciemniejszy niż na zdjęciu i w dodatku ściemniał mi na dłoni! Jak maznęłam testerem po wierzchu dłoni to kolor po chwili zrobił się taki łososiowy :/ Wpadający w lekki pomarańcz... tak jasna cegła... Także ciągle obstaję przy swoim stanowisku, że na więcej kolorów Kobo mnie nie skuci
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl


Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2011-01-04 o 11:39
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 12:30   #1096
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

jutro moze wskocze do natury obejrzec raz jeszcze te cienie

a teraz pytanie z cyklu tych glupich
jak wyciagnac cien z paletki inglota? chcialabym isc z pusta i dokupic sobie ze dwa cienie ale nie chce znowu calej paletki kupowac. Wolalabym do tego paletke kobo miec. A nie mam pojecia jak je wyjac
pisze tutaj bo na watku inglotowskim mniejszy ruch jest.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 12:46   #1097
ewulkas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań/Bełchatów
Wiadomości: 52
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
jutro moze wskocze do natury obejrzec raz jeszcze te cienie

a teraz pytanie z cyklu tych glupich
jak wyciagnac cien z paletki inglota? chcialabym isc z pusta i dokupic sobie ze dwa cienie ale nie chce znowu calej paletki kupowac. Wolalabym do tego paletke kobo miec. A nie mam pojecia jak je wyjac
pisze tutaj bo na watku inglotowskim mniejszy ruch jest.

wystarczy wziąć igłę i podważyć z boku cień, w szparce między metalowym brzegiem cienia a plastikiem paletki
ewulkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 12:51   #1098
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------


Też mnie zaciekawił Pale Peach po tym, jak kóraś z dziewczyn wkleiła zdjęcie paletki i swatche, wyglądał naprawdę kusząco, jednak na żywo stracił swój urok :/ Okazało się, że jest znacznie ciemniejszy niż na zdjęciu i w dodatku ściemniał mi na dłoni! Jak maznęłam testerem po wierzchu dłoni to kolor po chwili zrobił się taki łososiowy :/ Wpadający w lekki pomarańcz... tak jasna cegła... Także ciągle obstaję przy swoim stanowisku, że na więcej kolorów Kobo mnie nie skuci

Łososiowyyyy
Czemu te cienie takie drogie są
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 13:01   #1099
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
jutro moze wskocze do natury obejrzec raz jeszcze te cienie

a teraz pytanie z cyklu tych glupich
jak wyciagnac cien z paletki inglota? chcialabym isc z pusta i dokupic sobie ze dwa cienie ale nie chce znowu calej paletki kupowac. Wolalabym do tego paletke kobo miec. A nie mam pojecia jak je wyjac
pisze tutaj bo na watku inglotowskim mniejszy ruch jest.
Teraz możesz kupić sam wkład, nie trzeba pokazywać paletki
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 13:08   #1100
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

mozna? bo jeszcze na poczatku grudnia Pani mi powiedziala, ze nie sprzedaja pojedynczo tych cieni a moze to zalezy od sklepu i sprzedawczyni?

faktycznie igla idzie, penseta takze
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 17:57   #1101
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Golden Rose jest mój kupiłam wkład, bo i tak cienie są drogie jak na moją kieszeń..
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 19:21   #1102
CharlotteInWonderland
Raczkowanie
 
Avatar CharlotteInWonderland
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Konin/Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Ja zamierzam w tym tyg. zrobić pierwsze zakupy w kobo i chcialabym żebyście mi ewentualnie powiedziały czy coś z mojej listy jest raczej kiepskie A więc lista wygląda tak:
- cienie prasowane almond, caffe late, pale peach, dalk chocolate, aubergine i golden rose,
-puder matujący (nie pamietam całej nazwy),
-baza pod ciebie (ale jeżeli pieniążków starczy to skłaniam się jednak do art deco),
- eye liner w pisaczku,
-róż wypiekany koralowy jakis albo brzoskwiniowy,
-i chyba z 2-3 szminki bo chyba najbardziej tu zachwalane,

Oczywiscie to nie na jednorazowe zakupy. Wymieniłam tutaj tylko to do czego mnie najbardziej ciągnie z szafy Kobo. No wiec czekam na odp. co mi odradzacie a co jest godnym polecenia produktem

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

a i jeszcze czytalam w tym temacie że komuś rozbił się cien. Ja ostatnio odratowałam 2 inglotowe cienie tą metodą ze spirytusem, i mam taki swój trik że kiedy cień już zupełnie wyschnie po 1-2 dniach zdrapuje wierzchnią warstwe - bo właśnie wierzch jest taki skamieniały przez ten spirytus ze nie da się go nabrać na pedzel. Pod tą warstwą cien jest jak nowy i co najważniejsze nie kruszy się już.
CharlotteInWonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 19:23   #1103
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
Mam też Pale Peach i w Naturze wydawał mi się taki leciutko brzoskwiniowy... Niestety na moich powiekach wychodzi za bardzo pomarańczowy Ale jeśli się go dobrze zestawi to też dobrze wygląda
Ja kupiłam Pale Peach po tym jak kupiłam cień z Inglota, który wydawał mi się brzoskwioniowy (taki chcialam) a na powiekach wypada jak wsciekły pomarańcz. Także już wiedziałam czego mniej więcej szukać.

Pale Peach faktycznie jak się na wkład popatrzy to wygląda prawie jak beż, a na oczach już jak łosoś ale właśnie takiego łososia szukałam. Moim zdaniem fajnie wygląda w takim zestawie: biały lub jasny cień na ruchoma powiekę, w załamaniu powieki jakiś lekko pomarańczowy cień i Pale Peach nad nim + czarna kreska linerem i biała na lini wodnej .

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
Golden Rose jest mój kupiłam wkład, bo i tak cienie są drogie jak na moją kieszeń..
Myślę, że nie będziesz żałować . Jak dla mnie też są za drogie..wkład powinien kosztować dychę jak w Inglocie



Mnie jeszcze kusi taka zgniła zielen (matowa) z Kobo. Myślę, że kupie ją i już odpuszczę sobie te cienie, chyba wolę kupowac w Inglocie bo taniej a też dobre.
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 21:03   #1104
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez CharlotteInWonderland Pokaż wiadomość
a i jeszcze czytalam w tym temacie że komuś rozbił się cien. Ja ostatnio odratowałam 2 inglotowe cienie tą metodą ze spirytusem, i mam taki swój trik że kiedy cień już zupełnie wyschnie po 1-2 dniach zdrapuje wierzchnią warstwe - bo właśnie wierzch jest taki skamieniały przez ten spirytus ze nie da się go nabrać na pedzel. Pod tą warstwą cien jest jak nowy i co najważniejsze nie kruszy się już.

Mnie się rozwalił cień Aubergine,ale nie próbowałam żadnej metody,aby go sprasować,bo się bałam.Po prostu zgniotłam go w pudełeczku,sam w sobie jest woskowy i zbity.Szału nie ma,ale da się tym spokojnie malować.


Kusi mnie jeszcze Caffe Latte,pewnie niedługo zakupię ten cień.
Jest taki delikatny,w ogóle wydaje mi się,że konsystencja jest ciut lepsza,bardziej aksamitna niż ta Inglotowska.
Mój najnowszy cień z Inglota okrutnie się kruszy,jest bardzo suchy.Źle się przez to maluje.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 00:14   #1105
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
mozna? bo jeszcze na poczatku grudnia Pani mi powiedziala, ze nie sprzedaja pojedynczo tych cieni a moze to zalezy od sklepu i sprzedawczyni?

faktycznie igla idzie, penseta takze
Już nie trzeba pokazywać paletek, możesz ze spokojem nakupić tyle wkładów ile chcesz.

A co do KOBO to chciałam ostatnio rozświetlający korektor pod oczy i same jakieś mega jasne były... Tylko takie są czy Natura moja uboga w korektory jest?
Kusi mnie trochę pigmentów, chyba niebawem wybiorę się je dokłądniej obejrzeć :P
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 07:41   #1106
Gwen23
Raczkowanie
 
Avatar Gwen23
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 205
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Ja mam z kobo dwa cienie. Są wypiekane i z czystym sumieniem mogę polecić. Śliczne kolorki i nie ścierają się tak szybko. Można je użyć również jako różu na policzkach, oczywiście dotyczy odcieni w jakich jest róż, bo występują również w zieleni cena 20 zł.


jaśniutki róż- odcień 104 candyfloss wspaniale rozświetla, zawiera małe drobinki ale się nie osypuje (na bazie) i jest delikatny

ciemny fiolet- 306 sweet violet równie boski idealny dla zielonych oczu

Miałam również paletę kamuflaży ale to porażka była. Korektory nie kryły, a co najważniejsze miały słabą przyczepność. Zdecydowanie wolę te z kryolana.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kobo.jpg (287,5 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez Gwen23
Czas edycji: 2011-01-21 o 15:29 Powód: foto
Gwen23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 13:07   #1107
flooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 86
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez CharlotteInWonderland Pokaż wiadomość
- cienie prasowane almond, caffe late, pale peach, dalk chocolate, aubergine i golden rose
mam almond, caffe late i golden rose
i je uwielbiam
pierwsze dwa są takie jedwabiste, oko jest mięciutkie, gładkie, pięknie się na nich cieniuje, używam ich zarówno jako podkład jak i cień samodzielny, np w połączeniu z czarnym linerem

a golden rose no cóż ma w sobie to coś, że mnie skusił i nie żałuję, aczkolwiek nie używam go zbyt często
ma fajną konsystencję i daje różne efekty w zależności od sposobu aplikacji i od rodzaju światła

polecam je gorąco
na inne kolory się raczej nie skusze, wolę inglota - tańszy no i inglot to inglot
flooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 13:23   #1108
CharlotteInWonderland
Raczkowanie
 
Avatar CharlotteInWonderland
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Konin/Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

to super dzisiaj dokupowałam inglota neutralne kolory a na nastepny raz biore na celownik to KOBO. jeszcze chcialam sie spytać czy ktos ma pudry sypkie i prasowane? Ja się zastanawiam nad trzema a chce wybrać jeden. Który z tych najlepszy??

TRANSLUCENT LOOSE POWDER
Transparentny puder sypki

LOOSE POWDER
Matujący puder sypki

MATT POWDER
Matujący puder prasowany
CharlotteInWonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 15:16   #1109
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Hehe, prawie o samych cieniach piszecie
a jak pytam o podkład to cisza czyżby tutaj były same maniaczki pigmentów?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 22:57   #1110
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Kupiłam dzisiaj bazę pod podkład.

Golden Rose rzeczywiście cudowny, ale trwałość tragiczna bez bazy, nałożyłam go na rękę, pochodziłam po sklepie trochę i wychodząc była już tylko lekka poświata. Też mi 'professional'.
Ceny tych cieni to dla mnie porażka.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-06 14:46:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.