Bokserka ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-03, 16:41   #1
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521

Bokserka ;)


Hej wizażanki...ostatnio zaczęłam się bawić w robienie rzeczy samodzielnie...poki co skończyło się na przerabianiu kilku bluzek i kolczykach...mam pomysł na bluzkę bokserkę. Problem w tym że nie wiem jak się do tego zabrać...tzn nie mam zielonego pojęcia jak uszyć bluzeczkę o tego typu wykroju...ktoś mi może pomóc??...nie musi być wykrój...chociaż było by duuuużo łatwiej...dla mnie liczy się KaŻdA pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 84118058.jpg (19,1 KB, 107 załadowań)
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 18:52   #2
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: Bokserka ;)

Najłatwiej to by było ropruć taką gotową bluzkę po bokach, rozłożyć np. na gazecie i odrysować kształt - powstanie wykrój.
__________________
Album wędrował od listopada 2008: elia damurek nir hejasz kamilcia malgwa pupil jambolaja sol katasiaczek i dotarł w październiku 2011

BLOG
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 10:47   #3
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Bokserka ;)

dzięki za pomysł ....całkiem niezły na 99% skorzystam....tylko musze znalesc czas
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 15:39   #4
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: Bokserka ;)

Nie bardzo się znam na szyciu i mam nadzieję że moje pomysły Ci nie zaszkodzą!
Jeszcze mi do głowy przyszło, że jeśli wolałabyś nie rozwalać bluzki, to można by wziąść papier, złożyć go na pół i włożyć go w bluzkę. Następnie odrysować ramiączka bluzki, przekręcić na drugą stronę i tak samo odrysować to co jest na plecach. Wyjąć papier, rozłożyć i w ten sposób uzyskasz rozrysowaną całość tego "złączenia" pleców i ramiączek. Póżniej wystarczy prostokątny kawałek materiału (lub jakiś bardziej wcięty w boczkach, jeśli chcesz aby bluzka była "przy ciele"), na to kładziesz papierowy wykrój, odrysowujesz, wycinasz itd.
__________________
Album wędrował od listopada 2008: elia damurek nir hejasz kamilcia malgwa pupil jambolaja sol katasiaczek i dotarł w październiku 2011

BLOG
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 19:50   #5
istotka
Raczkowanie
 
Avatar istotka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 425
GG do istotka
Dot.: Bokserka ;)

hej! pewnie, ze nie rozpruwaj bo szkoda...ja zawsze sobie odrysowywalam od bluzki...jest prosta wiec nie powinno byc problemu
istotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 22:05   #6
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Bokserka ;)

dzieki bardzo ....ja tez jestem dopiero poczatkujaca na szyciu i również się aż tak nie znam....dobrze ze wpadłąś an ten drugi pomysł...jets bezpieczniejszy...i dobrze ze jeszcze nie rozwaliłąm sobie bluzki ;P
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.